Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nu tikrai taigi ne jos sūnaus buvusi žmona o jos buvusio vyro Vyšniausko sūnaus žmona
tai lengva džiaugtis kitų skausmu...
O kas pinigus duoda tiems renginiams? Kultūros paaveldui? Tautiskumui . Viskas is ES lesu. Viesbuciai tarptautinio lygio kurie turi pavadinimus pasaulyje visose salyse vadinami tais pačiais pavadinimais tai noritekad isverstu I lietuviu kalba? Radisson blue arba Holliday inn .tai kiek mesietuvusku pavadinimu viesbuciu turime lietuvisku ? Cia gi pasaulinio masto tai jus nesidziauguate kad Lietuvoje tokie vardai ? Tai palikite PACAI . O kas ji valdo? Kokia grupė?
Ka cia sneketi apie lietuviskuma kiek lietuviu gyvena Lietuvoj? Kokie atlyginimai? Kiek nauju dainu sukurta? Viena nauja grazi daina per 30 metu nes kitos senos arba Kernagio. O štai ar išperkami lietuviams. O jas pasus parduoda uzsienieciams skelbimas jau yra internete parduodami pasai. Padeda nusipirkti. Svente kaip svente ..ir tarybiniais laikais ta pati svente ir tos pačios dainos buvo. Smetonos laikais taip pat. Sutinku kad grazu kai susiburia I kruva bet paziurekite kas po to. Ar visi vieningi? Taip noretusi kad butu .deja svetimo skausmo nebūna... lenkai iki siol ir cekai savo pinigus turi. Nuvykus dar uz trasakcijas reik susimokėti LIETUVISJAM bankui . Uz konvertavimas I eurus is zlotų. Arba cekisku kronų. Tai jie is musu gyvena. Bet jie yra savo pinigus turi ir dar užsidirba is musu ir kitu uzsienieciu. Sutinku jad kalba turi buti visur lietuviska su anglisku vertimu. Kaip ir normaliame pasaulyje Europoje. Ka jus norite kad su jumis Europoje lietuvšskai kalbėtų? O kitose valstybėse taip pat ju kalba yra. Turi būti bendra kažkokia kalba EU salyse. Reikia suprasti kur gyvename zmogus nesiorientuoja. Matomai is kaimo. Ir nesupranta realybes. Dar ir tokiu yra. Kaip nuvykus i uzsieni kalbeti; su
atvykusiais kalbeti. Ppuiku kad anglu girdisi o ne rusu. As tai ne anglu o rusu Girdžiu parduotuvese Lietuvoj. Noreciau ir darau viska kad kuo daugiau Europieciu apie Lietuva suzinotu. O ten gyvenantys ka veikia?
Žinant,kad ne visi žmonės tik geri ir pūkuoti,nenustebčiau,jei ateina pasveikinti ne dėl pūkuotų ketinimų. Gal atėjo tik pasicekavyti, iš smalsumo...o čia jau garbina,kokia auksinė širdis...
Aš tai nebendraučiau, o kam to reikia? Kas buvo ,tas buvo.
@Vilmartė ,sutinku. Juk kaip jaustis kitai, naujajai uošvei...
Laimės ir sėkmės jums visiems. O negatyvai tegu džiaugiasi Ale radę progą nuleisti garą
parodija. Koks veikėjas, rašytojas, toks ir jaunikis, apsmukęs.Matosi vestuvių dvi pusės, vieni kaip priklauso, kiti tarsi iš kito pasaulio pakraščio, nepagarba pačiai šventei. O gal taikėsi kaip per "Užgavėnes"? Mildažytės vaikai vestuvėse, bet atrodo nekaip, negi motina nepatarė, kaip turi atrodyti, gerbiant šventę. Ryškus ružavumas.
visgi,kokie pikti laikų žmonės,ko jiems trūksta,juk sotūs,pinigų irgi pakanka,dauguma sveiki,kokio velnio jūs tokie pikti?Ei ,kur daktarai,gal kokių mineralų,vitaminų truksta,mokslinčiai su savo labulatorijomis-darykit tyrimus,juk greit žmonės kramtytis pradės...
Kur mano komentaras apie žurnalistę?
Komentarai- tragedija..Straipsnio pavadinimas- taip pat..Gėda daro tiems, kas ją mokė žurnalistikos..Vargšelė, žmogaus išnara..Plika akim nesimato, kas yra svarbiausia..Ir visai nesvarbu kas pas ką eina į vestuves..Visas gyvenimas žaidimai ir ne mums atspėti kas su kuo ir dėl ko. Kažkada Edita yra padėjusi, suorganizavusi daugeliui žmonių pagalbą..Viską pamirštame..Reikia daug drąsos keičiant gyvenimą..Tokias žurnalistes kaip muses su plaštake..
nuotraukų. Na vaizdelis nekoks. Tokiu, kai kurių netvarkingų moterų neteko matyti,keistas "aptarnaujantis" personalas su garsiu dainininke, dar keistesnės vestuvės, patys kaip apsmukėliai. Toks jausmas, kad dar ne paskutinės. Tikra parodija.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų