Moteris pasakojo, kad jai 42-eji, jam – 45-eri, kartu jie daugiau nei dešimtmetį ir turi du mažus vaikus.
Tačiau prieš kelerius metus rodos tobulas šeimyninis gyvenimas ėmė griūti, kai vyras ėmė dingti valandoms ir grįžęs pateikdavo miglotus pasiteisinimus, rašo thesun.co.uk.
„Jo telefonas tapo nepasiekiamas, jis tapo irzlus ir puldavo gintis, kai tik paklausdavau, kur buvo ar su kuo kalbėjo. Tačiau nežinau, kaip apsaugoti save emociškai, kai po vieno žingsnio pirmyn visada žengiame du atgal.
Iš pradžių maniau, kad grįžimas vėliau nei įprasta ir slapukavimas buvo streso darbe pasekmė. Tačiau laikui bėgant tapo neįmanoma paneigti, kad kažkas ne taip“, – dalijosi ji.
Teigia, kad priklausomybė nuo sekso ir noras tai patenkinti sugriovė santuoką
Slinko mėnesis po mėnesio ir nebeišlaikiusi ji pradėjo ieškoti priežasčių. Radiniai telefone sudaužė jos širdį: čia – ir pažinčių programėlės, ir neaiškios žinutės.
„Galiausiai sužinojau, kad jis ne kartą lankėsi pas eskorto paslaugas teikiančias moteris, tačiau kai jam tai pasakiau, jis viską neigė, iškraipė tiesą ir kaltino, kad man paranoja.
Priverčiau jį eiti į terapiją, bet jis niekada tam neįsipareigojo ir iš esmės niekas nepasikeitė. O neseniai pagavau jį bendraujantį erotiškomis žinutėmis su kolege.
Ši išdavystė buvo skaudesnė nei bet kas kito. Jaučiuosi, lyg gyvenčiau su nepažįstamuoju, kuris slepia visai kitą gyvenimą nuo manęs.
Melai ir slapstymasis mane išvargino ir kelia nerimą. Nerimauju, kaip tai paveiks mūsų vaikus, ir klausiu savęs, ar galiu taip gyventi toliau.
Dalis manęs vis dar nori tikėti, kad jis gali pasikeisti ir kad galime atkurti tai, kas buvo sugriauta, bet jaučiu, kad tai sugriovė mūsų santuoką, jo priklausomybė nuo sekso. Imu manyti, kad daugiau taip gyventi negaliu“, – sielojosi moteris.
Ekspertės komentaras
Komentarą apie šią situaciją pateikė ir ekspertė Deidre: „Gyvenimas su partneriu, kovojančiu su priklausomybe nuo sekso, yra skausmingas ir keliantis sumaištį, ypač kai neigiama ir slapstomasi.
Priklausomybė – tai sudėtinga problema, kuriai spręsti dažniausiai reikia profesionalios pagalbos, tačiau pokyčiai galimi tik tada, jei jūsų vyras pats pasiryš sveikti.
Terapija yra teigiamas žingsnis, tačiau kadangi ji iki šiol neveikė, verta apsvarstyti galimybę kreiptis į specializuotus priklausomybių konsultantus.
Jeigu jūsų vyras neįsipareigos pokyčiams, tuomet nepamirškite, kad pirmiausia turite galvoti apie ateitį – dėl savo ir savo vaikų gerovės.“
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!