Sasekso kunigaikštienė kalbėjosi su indų kilmės amerikiečių tensininke ir politike Reshma Saujani, pelno nesiekiančios organizacijos „Girls Who Code“, kuri siekia didinti moterų dalyvavimą kompiuterių moksle, ir „Moms’s First“ įkūrėja.
Meghan paklausė Reshmos apie jos patirtį, susijusią su persileidimu, apie kurią ji atvirai kalbėjo ir anksčiau, rašo express.co.uk.

Prabilo apie persileidimą
Meghan taip pat patyrė persileidimą, apie kurį ji atvirai papasakojo 2020 metais. Princas Harry taip pat palietė šią temą savo memuaruose „Atsarginis“.
Kalbėdama su viešnia, Meghan sakė: „Esu kalbėjusi apie patirtą persileidimą. Ir manau, kad tam tikra prasme paraleliai reikia suprasti, kad metas išmokti atsiriboti nuo to dalyko, į kurį dedi tiek daug vilčių, ir sugebėti paleisti, paleisti tai, ką planavai ilgai mylėti.“
Rashma atsakė: „Aš jaučiuosi taip, tarsi skaitytum mano dienoraščius, nes tai tikrai įžvalgu ir nemanau, kad kas nors man taip yra sakęs, bet tai tiesa, nes aš daug metų bandžiau pastoti ir patyriau persileidimus, nes turėjau autoimuninių problemų, ir įgijau bauginantį įprotį, kai būnant gydytojo kabinete man pasakydavo: „Neplaka vaisiaus širdis“.
Rashma pridėjo širdį veriantį komentarą: „Aš turėdavau tiesiog grįžti namo, eiti miegoti ir prisiglausti prie savo vyro. Bet aš tiesiog įkvėpdavau, nueidavau į svetainę, kuri buvo mano scena, ir pasirodydavau.
Dažnai tiesiog pasirodydavau tiems vaikams, kurių labai norėjau, bet ir man tai labai gerai sekėsi, bet tai graužė mane iš vidaus.“
Meghan ir Reshma taip pat kalbėjo apie vaikų auginimą ir darbą bei moterims keliamus didelius lūkesčius, įskaitant tai, kad jos „negali palūžti“ ir „jos turi nuolat šypsotis“.
Antrosios „Confessions of a Female Fouder“ dalies paaiškinime taip pat išsamiai aprašoma, kaip Sasekso kunigaikštienė ir verslininkė pirmą kartą susipažino – jos susitiko tada, kai Meghan dar dirbo karališkojoje šeimoje.
Jame rašoma: „Meghan su Reshma susipažino prieš daugelį metų, kai “Girls Who Code” plėtėsi į Jungtinę Karalystę. Čia jos vėl susitinka pasikalbėti apie tai, kaip pertvarkyti darbo vietas moterims ir kaip priimti sunkų sprendimą, kad sveikata (ir jūs) būtų svarbesnė už darbą.“
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!