Ji buvo visų pacientų numylėtinė vaikų vėžinių susirgimų skyriuje Karališkojoje Viktorijos ligoninėje Niukastle, Didžiojoje Britanijoje, kur jis anksčiau dirbo. Manoma, kad iš ligoninės ji išėjo, bet ir toliau dirbo slaugytoja Didžiosios Britanijos sveikatos tarnybos greitojoje pagalboje.
Geriausi Rebeccos draugai sako, kad ji buvo „nuoširdi, šilta ir charizmatiška“, ir labai didžiavosi savo darbu. Mažųjų jos pacientų tėvai iš vaikų onkologijos skyriaus reiškia užuojautą ir pasakoja, kaip nuostabiai ji rūpinosi jų vaikais.
„Visi vaikai ją mylėjo, jos šypsena praskaidrindavo kiekvieną palatą.“ – sako viena mama, kurios leukemija sergančią dukrą slaugė Rebecca.
Rebeccos draugė Sarah Bredin–Kemp ją prisiminė tokiais širdį veriančiais žodžiais: „Man labai sunku. Tiems, kas dar nežino – sekmadienį COVID–19 iš mūsų atėmė nuostabiąją Rebeccą Mack. Jai buvo 29 ir ji buvo viena geriausių mano draugių.“
Sarah pridūrė: „Becca buvo viena pačių geriausių draugių, kokias esu kada nors turėjusi. Ji buvo atsidavusi draugė, nuostabi slaugytoja ir nuoširdžiai netobulas žmogus.“
Sarah draugę apibūdina kaip pleputę, kuri kiekvienai progai būdavo paruošusi po juokelį.
Ji rašė: „Ji nė nebandydavo slėpti savo emocijų – jai nepatinkančius dalykus ji tiesiog apibūdindavo kaip „įdomius“ ar „savotiškus“, neslėpdama nepasitenkinimo. Bet tą akimirką, kai pradėdavai abejoti savimi, ji pirma tave sustabdydavo. Ji buvo nuoširdi, šilta ir charizmatiška.
Ji sunkiai dirbo ir jos šeima kasdien ja didžiavosi. Ji žinojo, ko yra verta ir niekada nenusileisdavo, o taip pat neleisdavo pasiduoti savo draugams. Ji taip didžiavosi savo darbu ir buvo tokia laiminga, turėdama tokius nuostabius draugus.“
Sarah sako, kad jei draugams jos reikėdavo, ji valandų valandas galėdavo praleisti prie telefono, ir mokėjo kitus prajuokinti.
„Ji buvo labai nepriklausoma, nė kiek neabejoju, kad ji būtų dar labai daug pasiekusi. Per 29 savo gyvenimo metus ji išgelbėjo daugiau žmonių, nei daugeliui pavyksta per visą gyvenimą.“
Kita jos draugė, Alice Park, Tviteryje pasidalino tokiais žodžiais: „Visus labai nuoširdžiai raginu ir toliau likti namuose, rūpintis savo saugumu ir palaikyti ryšį su artimaisiais. Deja, sekmadienį mirė mano viena geriausių draugių Becca.
Ji buvo nuostabi slaugytoja, nepakartojama kokteilių mėgėja ir nuostabi draugė. Labai jos pasiilgsiu.“
Beccos pusseserė Chrissy Mack rašė: „Kaip gražu, kad tiek žmonių dalinasi tokiais gražiais žodžiais apie mano pusseserę. Kaskart eidama pas gydytoją ar į ligoninę ją prisiminsiu – medikai tikrai yra mūsų herojai. Ilsėkis ramybėje, Becca.“
Daugelis pacientų, kuriais ji rūpinosi, taip pat reiškė užuojautą ir pasakojo, kaip nuostabiai ji rūpinosi jų artimaisiais.
Susan Wilson Feisbuke rašė: „Ilsėkis ramybėje, Becca Mack. Ji rūpinosi Amelia, kai jai reikėjo gydymo, bei kitais vaikais. Deja, būdama vos 29, ji pralaimėjo kovą su COVID–19. Ramiai miegok, gražuole.“
Kita mama rašė: „Pažinojau Beccą, ji rūpinosi mano mažąja, kai ji sirgo leukemija. Ji buvo nuostabi slaugytoja, visi vaikai ją mylėjo, jos šypsena nušviesdavo kiekvieną palatą. Ilsėkis ramybėje, Becca, tu buvai tokia graži išorėje ir viduje.“
Dar viena rašė: „Čia – slaugytoja Becca, ji buvo viena iš vaikų onkologijos skyriaus seselių Karališkojoje Viktorijos ligoninėje, ji rūpinosi Sarah, kai ji sirgo. Becca užsikrėtė koronaviruso ir, deja, neišgyveno. Jai buvo tik 29. Geros kelionės, Becca. Į rojų ką tik iškeliavo tikras angelas.“
Dar vienas jai skirtas įrašas toks: „Mano žmona dirba slaugytoja toje pačioje ligoninėje, paliatyvinės slaugos komandoje. Šiandien ji nedirba, bet ketvirtadienį ir penktadienį ir vėl eis į darbą. Ilsėkis ramybėje, Becca, ir ačiū tau. Melsiuosi už tave, ir tikiuosi, kad po šios tragedijos medikams bus suteiktos geresnės darbo sąlygos ir didesnis darbo užmokestis.“
Dar vienas įrašas dedikuotas „mūsų gražiajai Beccai – fantastiškai slaugytojai, nuostabiai medikei ir geriausiai ir smagiausiai draugei.“