Išsausėję ir žvilgesį praradę plaukai, kurie šiaušiasi, pučiasi, o jų galiukai skilinėja, trupa ar lūžinėja – išties daugybės moterų galvos skausmas. Plaukų stilistas tvirtina, kad tik labai mažas procentas tokio rezultato susideda iš posakio „mano tokie genai“ arba „paveldėjau tokius plaukus“. Jis tvirtina, kad visiems plaukams galima įnešti gyvybingumo, tereikia nepamiršti plaukų priežiūros įtraukti į kasdienę rutiną.
„Kiekviena moteris svajoja apie gražius plaukus. Tiesą sakant, kol grožio salonai buvo uždaryti, o dauguma moterų dirbo nuotoliniu būdu – tai buvo aukso amžius, kada buvo galima susitelkti į plaukų puoselėjimą. Nepurkšti kasdien lako, nenaudoti formuojančių priemonių, o svarbiausia – nedeginti plaukų.
Pasakysiu paprastai, didelis procentas nušiurusių plaukų yra netinkamai parinktų priemonių nuopelnas, žinoma, prisideda mityba, gyvenimo būdas. Bet lygiai toks pat procentas priklauso ir nuo to, kaip dažnai juos džiovinate, tiesinate ar garbanojate ir, aišku, nenaudojate jokių priemonių, kurios apsaugo plauką nuo karščio.
Kodėl eidamos degintis odą saugote įvairiausiais kremais su SPF? Galvojate, kad plaukams to nereikia, kai juos kaskart džiovinate ar tiesinate? Jei plaukų galiukai jau pradėjo šakotis ir byrėti, o jūs ir toliau juos bandote sulyginti karštu tiesintuvu, jie pradės trupėti dar labiau. Čia yra esminė klaida“, – tvirtino stilistas.
Jis pridūrė, kad išsišakoję plaukų galiukai labiau matomi ant tiesių, nei ant garbanotų plaukų. Dar didesnę klaidą moterys daro, kai nusilpusius ir pažeistus plaukus stipriai suriša ar kitaip juos papildomai „laužo“.