Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
mane tai jūsų algos šokiruotų jaučiu,jei dėl 10e triedžiat.
Tai nevalgykit, nepirkit. Tai gal sumažins kainą.
Senai į LT pajūrį nevažiuoju,kai laisvas savaitgalis ir geras oras tik Latvija
@Juta
Tipo Latvijoj viskas pigiau,nejuokinkit
@Juta
Ir kur ten? I papes kaima?
@Juta
Kam/kokiai senai?
@Juta
Labas. I Birstona nuvaziuokite.Cipilinu porcija12 eur
@Juta
Deja, maistas ir Latvijoje brangus, ypač kavinėse. Tik vietos prie jūros daugiau.
@Juta
tokie šnekoriai, dažniausiai, toliau savo daržo niekur nevažiuoja.
Pilna zmoniu. Netaupantys asilai mokes kiek parasys. Jiem per dieba maistui 100e asmeniui yra adekvatu.... kol tokie avinai gyvens mokesciai tik dides kol prades dvesti jie!
@Vasara bus 13e
Netaupantys tegul moka nors ir 500 eur. Bet normalus ir savo sveikata besirūpinantis žmogus pirmiausia rinksis tokį maitinimosi būdą, kad po to "sočių" pietų nereikėtų skubėt į ligoninę ar vaistinę med.pagalbos ar vaistų. Deja bet taip dažnai nutinka, nes puikiai žinau kaip kavinėse ar restoranuose kur dideli srautai lankytojų yra gaminamas maistas
@Vasara bus 13e
Tiesa sakot. Na aš cepelinus padarau kaimiškai, į mėnesį 1 kart. Kaina sudaro 14 eurų už viską, išeina 11 vnt labai didelių. Aš nesuprantu, kiek pelno šitie gauna. Na kai kas nežyno ir nenori paskaičiuoti. Gaila.
@Vasara bus 13e
Tai ne avinai, ponia/ne- tai turtingi žmonės. Avinas/is esi tu jei nesugebi uždirbti porcijai cepelinų pajūryje!
Mane tai lietiniu su bananais ar varske kaina sokiravo
@Mjo
O dešrele su bulvytem 8.50 nešokiravo?
Išvydusi cepelinų kainą Lietuvos pajūryje Ilona net prisėdo: „Jūs rimtai?“