Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Mane domina----kada bus įteisinta eutanazija?Jei žmogaus būklė beviltiška ir jis laukia mirties---kam jį kankinti tuo gyvenimu?
Gal emocinę ir dvasinę paramą turėtų teikt kunigai, psichiatrai, psichologai? Vidinės ramybės poreikį patenkina malda, tikėjimas... Slaugytojai teikia tik fizinę pagalbą. Jų toks darbas. Kažkaip keistai daug vilčių deda lietuvaičiai į vieną vargšę slaugutę, dirbančią už minimalią algą ir su kokia 15 ligonių vienu metu.
Lankydama artimuosius ligoninėje didžiausią nepagarbą mačiau tik iš daugumos ligonių pusės ir jų artimųjų. Turbūt taip jaučiasi svarbesni, vertingesni...
Lankydama artimuosius ligoninėje didžiausią nepagarbą mačiau tik iš daugumos ligonių pusės ir jų artimųjų. Turbūt taip jaučiasi svarbesni, vertingesni...
kai ta problema pradeda liesti tave patį,ima siaubas.Nors dar paeini,bet pas specialistus nenueisi,nes nėra talonų.O žodis ori senatvė,tai baisiausias keiksmažodis.Viskas siejasi su pinigais,geresni vaistai ir paslaugos neįkandomos.Lašelinės dienos centre brangios,iš pensijos ne užteks.Lieka savigyda.
Pirmiausiai sutvarkyti sistemą.jei pamainoje penkiolika palatų prižiūri du ar trys darbuotojai,tai padarykite visas ligonines hospisais .svarbiausia turėti darbuotojų.
Ir nenuostabu, kad niekas savo artimųjų nenori atiduoti į slaugos įstaigas. Dėl personalo trūkumo čia pacientai negauna tinkamos priežiūros. Pervargę darbuotojai su pacientais elgiasi, švelniai tariant, bjauriai. Pacientai sistemiškai įžeidinėjami, žeminami, fiksuojami prie lovos... Bent jau vienoje Klaipėdos slaugos įstaigoje yra būtent taip.
REKLAMA
REKLAMA
Beviltiški pacientai – be vietos po saule? Slaugymo naštą tempia vieni, atiduoti į ligoninę nenori arba negali