Autumn savo įžvalgomis dalijasi savo „TikTok" puslapyje @autumnsmortuaryeducation, kur paaiškina: „Morgo darbuotoja, teikianti šviečiamąjį turinį: Mirtis neturi būti baisi“.
Žmonės po savęs palieka metalus
Ji dalijasi daugybe vaizdo įrašų, kuriuose aprašomi įvairūs procesai, vykstantys po žmogaus mirties, o populiariausias jos vaizdo įrašas surinko daugiau nei šešis milijonus peržiūrų. Jame ji atskleidžia viską, kas lieka po kremavimo.
Praėjusį mėnesį pasidalytame masiškai paplitusiame vaizdo įraše rodomas užrašas: „Metalas iš mirusių žmonių palaikų“.
„Tai yra mūsų krematoriumas, kuriame kremuojame kūnus, ir, žinoma, kai kuriems žmonėms buvo atliktos operacijos, tad kai kurių iš jų kūnuose buvo metalo“, – vaizdo įraše teigia Autumn.
„Pavyzdžiui, žmonės, kuriems buvo pakeisti klubo sąnariai arba atlikta stuburo operacija, turi metalinius strypus. Jei strypas pagamintas iš titano, jis neištirpsta kremavimo mašinoje“, – kalbėjo mergina.
„Taigi, po to, kai kūnas būna kremuotas, mes atidarome šį liuką, jis pakyla į viršų ir, iš esmės, iškrapštome visus palaikus“, – procesu dalijosi morgo darbuotoja.
Metalo gabalėliai atskiriami nuo palaikų
Newsweek.com buvo rašoma, kad toliau ji aiškino, jog kaulai taip pat sumalami į pelenus. Kartais liekanose galima rasti metalo gabalėlių. Šie gabalėliai yra atskiriami nuo palaikų ir sudedami į didelį kibirą.
„Taigi, iš esmės, turime didžiulį kibirą, pilną metalinių dalių, kurias savo kūnuose turėjo žmonės“, – dalijosi mergina.
Ji nufilmavo „dalių“ kibirą, kuriame, be kitų detalių, aiškiai matomi metaliniai likučiai. „Ir visos šios dalys kažkada buvo gyvo žmogaus kūne, manau, kad tai beprotiška“, – pridūrė Autumn.
Kitame vaizdo įraše ji apie tai papasakojo daugiau. Morgo darbuotoja sakė: „Taigi, pasibaigus kremavimo procesui, mes iškrapštysime viską, kas liko, o tai paprastai būna tik kaulai. Kaulus suberiame į skardą, tada dedame į šaldytuvą ir leidžiame atvėsti.“
„Po to kiti darbuotojai persijoja kaulus, manau tam, kad patikrintų, ar juose dar kas nors liko, ir sumala juos į pelenus“, – tęsė mergina.
Autumn, kuri, kaip manoma, gyvena Džordžijoje, taip pat paaiškino, kad kremavimas priklauso nuo žmogaus dydžio, tačiau teigė, kad vidutiniškai jis trunka nuo pusantros iki dviejų valandų.