Ilgųjų nuotolių čempionate („WEC“) dalyvaujanti lietuviška automobilių sporto komanda „Manthey Pure Rxcing“ tapo „LMGT3“ klasės čempionais. Komanda nugalėtojų taurę iškovojo tiek vairuotojų, tiek komandos įskaitose.

2024-ieji „Manthey Pure Rxcing“ komandai prestižiniame ir varginančiame „WEC“ čempionate buvo debiutiniai, tačiau sparčiai patirtį kaupiantys ir iš klaidų besimokantys komandos nariai sugebėjo nustebinti gerokai daugiau patirties šiame čempionate turinčius varžovus.

Puikus to įrodymas – pirmosios ir, vėlgi, debiutinės komandos lenktynės pirmajame „WEC“ čempionato etape Katare.

92 numeriu pažymėtas „Porsche 911 LMGT3 R“ po varginančios ir atkaklios kovos sugebėjo pranokti juos persekiojusius varžovus ir iškovojo didžiausią įmanomą taškų kraitį.

Nors sekantys čempionato etapai buvo permainingi, tačiau savaitgalį vykusiose 6 valandų lenktynėse Japonijoje, „Manthey Pure Rxcing“ komandai pavyko finišuoti antroje „LMGT3“ automobilių klasės vietoje ir tokiu būdu užsitikrino itin svarbų šios klasės čempionų titulą.

„WEC“ čempionato istorijoje tokie atvejai yra ganėtinai reti, todėl lietuvių komandos turimas pranašumas vairuotojų ir komandos įskaitose kelia dar didesnį įspūdį.

Sekantis ir paskutinis šių metų „WEC“ čempionato etapas įvyks lapkričio 2-ą dieną, Bahreine.