Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „willy hernangomezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „willy hernangomezas“.

Sandoriais nenustojantis stebinti Atėnų „Panathinaikos“ oficialiai pranešė, kad su Juancho Hernangomezu pasirašė dvejų metų sutartį. Nors anksčiau buvo kalbama, kad J. Hernangomezas gali prisijungti prie savo brolio Willy Hernangomezo „Barcelona“ klube, tačiau šis scenarijus neišsipildė. 206 cm ūgio puolėjas nuo 2016 metų žaidė Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), o Europoje yra atstovavęs tik Madrido „Estudiantes“ komandai.

Oficialu: „Real“ pasiūlymo nesulaukęs Willy Hernangomezas keliasi į „Barcelona“

Nors buvo svarstyta, ar Willy Hernangomezas pasirinks Madrido „Real“ ar Barselonos „Barcelona“ klubą, abejonės jau gali nurimti. Pranešama, kad karališkasis klubas savo pasiūlymu neprilygo „Barcelonai“ ir ispanas kelsis į pokyčių kupiną Katalonijos klubą, su kuriuo pasirašys trejų metų sutartį. Tai pranešė ir pats Barselonos klubas. Prieš keletą dienų komanda pateikė vidurio puolėjui pasiūlymą, dėl kurio jis paliko NBA.

„Barcelona“ laukia atvykstančių brolių Hernangomezų

Barselonos „Barcelona“ gretas turėtų sustiprinti abu broliai Hernangomezai. Pats klubas oficialiai paskelbė, kad pateikė pasiūlymą buvusiam Naujojo Orleano „Pelicans“ vidurio puolėjui Willy Hernangomezui. Ispanijoje teisės į aukštaūgį priklauso Madrido „Real“ klubui, tačiau šis yra susitelkęs į sutarties pratęsimą su Walteriu Tavaresu ir neketina siūlyti kontrakto W.Hernangomezui, kas reiškia, kad aukštaūgis jau greitu metu turėtų tapti „Barcelona“ nariu.
2023-07-08

Valančiūno klubas atsisveikino su Europos čempionato MVP

Naujojo Orleano „Pelicans“ aukštaūgis Willy Hernangomezas tapo laisvuoju agentu. Pranešama, kad „Pelicans“ klubo vadovybė nusprendė nepratęsti sutarties kitam sezonui, pagal kurį ispanas būtų uždirbęs 2,6 mln. JAV dolerių. Neatmetama, kad 29 metų krepšininkas gali sugrįžti į Europą, prieš metus vykusiame Europos čempionate jis atvedė savo rinktinę link aukso medalių ir tapo MVP.
2023-06-30

Apie brolį juokavęs ir išmaudytas Willy Hernangomezas neabejoja: „Nusipelnėme šio aukso medalio“

Ispanijos rinktinė taip šventė aukso medalį, kad gerokai vėlavo į spaudos konferenciją, o salėje girdėjosi čempionų rūbinėje traukiamos dainos. Galiausiai pasirodęs čempionato naudingiausias žaidėjas Willy Hernangomezas gyrė savo brolį ir buvo išmaudytas. Ispanijos rinktinė finale 88:76 (23:14, 24:23, 19:20, 22:19) įveikė Prancūziją. Ispanams tai – ketvirtas Europos čempionų titulas istorijoje. Prieš turnyro startą FIBA savo reitinge Ispanijai buvo skyrusi septintą vietą.
2022-09-19

Antradienio Eurobasket intrigos: ar graikai išliks nenugalėti, o suomiai įveiks Lietuvą parklupdžiusius ispanus?

Mūsų šalies kovos Europos krepšinio čempionate baigėsi, tačiau palaikymas buvo įspūdingas – daugiau nei pusė Lietuvos TV žiūrovų šeštadienio vakarą stebėjo būtent per TV3 transliuotą lemiamą Lietuvos-Ispanijos mačą! Šiandien, nors ir be mūsų rinktinės, Europos krepšinio čempionate prasideda svarbiausios ketvirtfinalio kovos, o TV3 žiniasklaidos grupė pakvies išvysti net dvi iš jų.
2022-09-13

Su vėjeliu: Willy Hernangomezo vedama Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė pervažiavo Sakartvelą

Europos čempionato A grupėje konkurencijos ir toliau nesutinka Ispanijos rinktinė (2/0). Sergio Scariolo auklėtiniai nugalėjo grupės šeimininkus iš Sakartvelo (0/2) – 90:64 (18:16, 22:15, 31:16, 17:17). Ispanai jautį už ragų griebė jau antrajame kėlinyje, kai ėmėsi didinti atstumą tarp komandų, o šeimininkų puolimą išjudino tik Rati Andronikashvili. Jaunasis gynėjas ne tik rinko taškus, bet ir sukūrė gražiausią mačo epizodą, įkraudamas per Willy Hernangomezą.
2022-09-03

Pralaimėjimo nesureikšminęs Scariolo į Lietuvą nesiveš Fernandezo ir pirmojo mačo lyderio Hernangomezo

Ispanijos rinktinė rengiasi antrajam mačui prieš Lietuvą, kuriame sieks atsirevanšuoti dėl pralaimėjimo namie. Tiesa, Sergio Scariolo į Vilnių vežasi ne visus rinktinės kandidatus. Jau anksčiau buvo nuspręsta, kad gimtinėje lieka Rudy Fernandezas ir Willy Hernangomezas, žibėjęs pirmajame susitikime. Aukštaūgis Las Palme Lietuvos rinktinei atseikėjo 22 taškus ir 10 atkovotų kamuolių, bet vis tiek turėjo susitaikyti su pralaimėjimu 77:82. „Mes žaidėme labai gerai.
2022-08-17

Ispanų spauda: Lietuva – klaidų mašina, pergalei užteko dviejų žaidėjų

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienį nesėkme pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą prieš pasaulio čempionatą Kinijoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Pamplonoje 70:78 nusileido Ispanijai. Pastarosios žiniasklaida įvertino tautiečių pasirodymą ir plojo Ricky Rubio ir Willy Hernangomezo tandemui. „Rubio ir Hernangomezo užteko tam, kad įveiktume Lietuvą. Jie abu parodė, kad yra pasiekę geriausią tiek fizinę, tiek psichologinę būseną.
2019-08-03

Gasolį prarudusiems ispanams – gera žinia iš NBA krepšininkų

Šią savaitę Ispanijos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Sergio Scariolo patvirtino, kad dėl atliktos operacijos planetos pirmenybėse nerungtyniaus Pau Gasolis. Slogią nuotaiką ispanų stovykloje netrukus pakeitė gera žinia. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žaidžiantys Ricky Rubio ir Willy Hernangomezas ketina ginti savo šalies garbę Kinijoje vyksiančiame pasaulio čempionate.
2019-05-15

Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo galingą dvigubą dublį

115:97 (31:19, 35:21, 29:25, 20:32). Tokiu rezultatu Indianos „Pacers“ šiąnakt namie nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus. Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo galingą dvigubą dublį – 12 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. „Knicks“ priešinosi pirmajame kėlinyje, kai pirmavo 13:8. Vėliau „Pacers“ vargo neturėjo, skirtumas ne kartą buvo pasiekęs 30-ies taškų ir didesnę ribą.
2017-12-05

Saulius Kuzminskas: Mindaugas nusivylęs, nes negali įrodyti, ko yra vertas

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderio Mindaugo Kuzminsko gyvenime – permainos. Krepšininkas atleistas iš NBA lygoje žaidžiančios Niujorko „Knicks“. Kur pasuks 28-erių lietuvio karjera? Buvo ne taip, kaip tikėjosi Žinia apie M. Kuzminsko atleidimą į Lietuvą iš už Atlanto atkeliavo vėlų sekmadienio vakarą. „Su broliu bendraujame kasdien. Ši žinia jam nebuvo labai didelė staigmena. Tiesiog nemalonu, nes Mindaugas ten įpratęs, praleisti pakankamai geri metai.
2017-11-13

Ispanai lieka nepralaimėję, serbų poziciją lems latvių ir turkų rungtynės

Ispanijos krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupės varžybas baigė be pralaimėjimų. Pergalę iškovojo ir serbai, tačiau jų likimą D grupėje nulems latvių bei turkų rungtynės. Ispanai 87:64 (22:10, 19:19, 17:19, 27:64) nugalėjo be lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus.
2017-09-07

Be gailesčio: favoritai laimėjo 39 taškų skirtumu

Ispanijos krepšinio rinktinė parodė raumenis. Ji pirmosiose Europos čempionato rungtynėse 99:60 (26:14, 25:15, 19:15, 29:16) be gailesčio sudaužė juodkalniečius. Ispanai dominavo nuo pat mačo pradžios. 8-ąją minutę komandas skyrė dviženklė riba (21:10). 18-ąją minutę Ispanijos rinktinės persvara pasiekė 20 taškų (47:27). 32-ąją minutę ispanai pirmavo 30 taškų (77:47). Ispanija: Willy Hernangomezas 18 (6/7 dvitaškių, 9 atkovoti kamuoliai), Juanas Hernangomezas 13 (5/7 baudų, 5 atk. kam.
2017-09-01

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Mindaugas Kuzminskas: apie keliones, NBA žvaigždes, Lietuvos rinktinę ir artėjančias vestuves

Niujorko „Knicks“ ir Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas apsilankė tv3.lt studijoje. 27-erių krepšininkas papasakojo apie aistrą kelionėms, NBA žvaigždes, „Knicks“ skandalus, Lietuvos rinktinę ir artėjančias vestuves. Niujorke sulaukė daugiau svečių nei Malagoje – Mindaugai, girdėjau, kad artimiausiomis dienomis ilgam išvykstate. Kur trauksite? – Ne, neilgam. Tik kelioms dienomis. Prieš rinktinę pasikrauti naujų jėgų ir tiek.
2017-07-06

Mindaugas Kuzminskas buvo pastebimas, „Knicks“ neatsilaikė namie

NBA dar vieną pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji savo aikštėje 103:106 nusileido Vašingtono „Wizards“. Šeimininkų gretose pastebimas buvo lietuvis Mindaugas Kuzminskas. Nors pirmuosius taškus pelnė „Wizards“ lenkas Marcinas Gortatas, „Knicks“ startas buvo geresnis. Niujorko krepšininkai pirmavo 14:10 (4 minutė). Tada „burtininkai“ atliko įspūdingą spurtą 13:0 (23:14 – 7 min.). Kaip paaiškėjo vėliau, šį atkarpa buvo lemiama.
2017-04-07

Rezultatyvus Mindaugo Kuzminsko žaidimas intrigos į rungtynes neįnešė

NBA pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji namie 94:110 neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“. Šeimininkų gretose rezultatyviai žaidė lietuvis Mindaugas Kuzminskas. „Celtics“ Niujorke rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. Pirmuosius taškus tritaškiu pelnė Amiras Johnsonas (3:0 – 1 minutė). 8-ąją minutę skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 20:9. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Celtics“ pirmavo dvigubai – 30:15 (10 min.
2017-04-03

Treneris Mindaugo Kuzminsko į aikštę neišleido

Mindaugas Kuzminskas nežaidė, o Niujorko „Knicks“ svečiuose 98:94 įveikė Majamio „Heat“. Svečiai puikiai pradėjo rungtynes ir dar 4-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (15:4). „Knicks“ pirmavo iki 14-osios minutės, kai į priekį išsiveržė „Heat“ (36:35). Niujorko krepšininkai bemat perėmė iniciatyvą ir pabėgo 58:50 (23 min.). „Heat“ dar buvo persvėrusi rezultatą 75:74 (33 min.), vėliau – keliskart išlyginusi (77:77, 81:81, 83:83), bet „Knicks“ rungtynių pabaigą sužaidė užtikrinčiau.
2017-04-01

Mindaugas Kuzminskas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą

Mindaugas Kuzminskas rungtynes pradėjo starto penkete ir pakartojo karjeros NBA rezultatyvumo rekordą. Lietuvis pelnė 19 taškų. 13 jų – per pirmąjį kėlinį. Krepšinnko pastangų buvo maža – Niujorko „Knicks“ svečiuose 98:106 pralaimėjo San Antonijo „Spurs“. M, Kuzminskas taikliu tritaškiu pelnė pirmuosius komandos taškus ir išvedė saviškius į priekį (3:2 – 2 minutė). „Spurs“ laimėjo atkarpą 7:0 ir atitrūko (9:3 – 3 min). „Knicks“ penktąjį tašką taip pat pelnė M. Kuzminskas – 5:9 (4 min.
2017-03-26

Nuostabu: Mindaugo Kuzminsko komandos draugai Lietuvą sveikino lietuviškai

Kovo 11-osios renginiai praūžė ne Lietuvoje, tačiau ir Niujorke. Mindaugas Kuzminskas kartu su Niujorko „Knicks“ žaidėjais taip pat pasiuntė šiltą sveikinimą. Carmelo Anthony ir Kyle`as O`Quinnas su plačia šypsena, ne visai taisyklingai, tačiau lietuviškai ištarė: „Sveikinu Lietuvą.“ Įrašė kalba ir latvis Kristaps Porzingis, kuris surezgė ilgesnį sakinį. „Sveikinimai Lietuvai nuo broliukų“, – sakė krepšininkas.
2017-03-11

Triuškinantis Mindaugo Kuzminsko dėjimas per varžovą sužavėjo NBA

Mindaugas Kuzminskas praėjusios nakties rungtynėse nebuvo rezultatyvus, tačiau vienas jo dėjimas sulaukė pačios NBA įvertinimo, o Niujorko „Knicks“ (10/9) šventė pergalę. Ji namuose 118:112 (30:21, 32:31, 36:36, 20:26) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (5/14) krepšininkus. M.Kuzminskas antrajame kėlinyje prasiveržė link krepšio ir kamuolį sugrūdo per „Timberwolves“ aukštaūgį Cole‘ą Aldrichą. Šio dėjimo vaizdo įrašą į savo „Youtube“ paskyrą įsikėlė pati NBA.