wdsf

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wdsf“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wdsf“.

Lietuvos šokėjai nenustoja stebinti: jaunimas – pasaulio čempionato finale

Šią savaitę iš pasaulio čempionato pergalingai grįžo ne tik Lietuvos breiko šokėjai, bet ir jaunimo amžiaus grupės sportininkai, dalyvavę standartinių šokių pasaulio čempionate Vengrijoje. Jaunimo amžiaus grupėje varžosi 16 – 18 metų amžiaus šokėjai, jiems Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) rengia ir pasaulio, ir Europos čempionatus.
2023-09-30

Lietuvos šokėjų pora išvyko į pasaulio čempionatą Kinijoje

Net tris artėjančio savaitgalio dienas visų sportinių šokių gerbėjų akys bus nukreiptos į Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) renginius Kinijoje. Rytinės Kinijos Usio mieste penktadienį vyks standartinių šokių pasaulio čempionatas, o šeštadienį ir sekmadienį – Lotynų Amerikos šokių bei standartinių šokių Didžiojo Prizo („Grand Slam“) varžybos. „Be jokios abejonės – šis savaitgalis vienas iš svarbiausių mūsų elitiniams sportininkams šiais metais.
50
2023-07-20

Madride įvyko pasaulio sportinių šokių federacijos metinis susirinkimas: dalyvavo ir Lietuvos delegatai

Birželio 9 – 12 dienomis Ispanijos sostinėje Madride įvyko Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) narių metinis visuotinis susirinkimas. Jame dalyvavo daugiau kaip 90 pasaulio valstybių, priklausančių WDSF, delegatai, prezidiumo ir kitų valdymo organų bei garbės nariai, prezidiumo pakviesti komisijų nariai, svečiai.
2023-06-16

Dramatiška lietuvių kova Italijoje dėl pasaulio čempionato aukso – žiūrovai nušvilpė teisėjų sprendimą

Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) mėgėjų grupės standartinių šokių pasaulio čempionate Italijoje viskas pakrypo nelaukta linkme. Teisėjų sprendimas lietuvių porai skirti antrą vietą buvo nušvilptas. Tokio įelektrinto pasaulio čempionato finalo seniai nebuvo. Planetos pirmenybių finalinė kova nepaliko abejingais sportinių šokių gerbėjų – nei arenoje, nei prie ekranų.
2022-12-05

Pasaulio sportinių šokių čempionate – bronza, Europos čempionate – taip pat bronza

Rumunijoje savaitgalį įvyko Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių Europos čempionatas bei suaugusiųjų amžiaus grupės standartinių šokių parodomosios programos pasaulio čempionatas. Abiejuose turnyruose bronzos medaliai atiteko Lietuvos šokėjams.
2022-11-07

Vaidotas ir Veronika Lacičiai – Pasaulio sportinių šokių čempionato vicečempionai

Jau ankstyvą pirmadienio rytą Lietuvoje ir vėlyvą sekmadienio vakarą Kanadoje Toronto mieste baigėsi Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų standartinių šokių pasaulio čempionatas. Antrą kartą tokiame turnyre Lietuvai atstovavę šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitienė iškovojo sidabrą. Vaidotas ir Veronika Lacičiai finale už penkis šokius surinko 190,150 balų iš 200 galimų.
211
2022-10-24

Lietuvos šokėjai Baltarusijoje laimėjo WDSF reitingo varžybų sidabro medalius

Baltarusijos mieste Gomelyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais. Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) laimėjo sidabro medalius. Varžybų nugalėtojais tapo Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bregmannova iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Kirilas Kartavcevas ir Jevgenija Golikova.
2016-09-20

Evaldui Sodeikai ir Ievai Žukauskaitei – prestižinių varžybų Honkonge bronza

Sekmadienį Honkonge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais. Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) užėmė šeštą vietą.
2016-06-07

Kaip Lietuvos čempionai atsikratė etiketės „amžinai antri“, arba lietuviškas mentalitetas tinka standartiniams šokiams

Su šokių partnere Ieva Žukauskaite pirmąjį Europos čempionato bronzos medalį laimėjęs Evaldas Sodeika nusiteikęs kopti aukštyn. „Tikslas – siekti aukščiausio rezultato. Kovosime. Šoksime ir mėgausimės tuo, o rezultatas ateis“, - teigė Kauno klubo „Kaspinas“ atstovas.
2015-04-07

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Suomijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Finland Open 2015”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.
2015-03-08

Lietuvos šokėjai metų pabaigoje puikuojasi pasaulio reitingo lentelės viršūnėje

2014-ieji buvo išties sėkmingi metai Lietuvos sportinių šokių atstovams – įvairių grupių šokėjai šaliai padovanojo ne vieną vertingą medalį iš čempionatų ir tarptautinių varžybų. Apie sėkmingus šokėjų metus byloja ir tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio reitingas, kuriame Lietuvos atstovai atstovai užima labai aukštas pozicijas. WDSF pasaulio reitingas parodo, kokią poziciją šokėjų pora užimta tarp visų federacijai priklausančių ir toje grupėje besivaržančių porų.
2014-12-30

Lietuvos šokėjai S. Skripčenko ir M. Kozhuhar Europos čempionate liko penkiolikti

Šių metų Lietuvos suaugusiųjų 10-ties sportinių šokių  vicečempionai, Kauno klubo „Dileksa“ šokėjai Sergejus Skripčenko ir Marija Kozhuhar Ispanijoje, Cambrils mieste vykusiame WDSF Europos 10 šokių čempionate (dalyvavo 28 poros), iškovojo penkioliktą vietą. Nugalėtojais tapo suomiai Jaak Vainomaa-Taina Savikurki, teigiama pranešime spaudai. Ten pat Ispanijoje, Cambrils m. vyko ir WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių Europos čempionatas, kuriame dalyvavo 56 poros.
2014-04-22

E. Daniūtė: dar sušoksiu pasaulio čempionate ir pakabinsiu batukus ant kabliuko

Pasaulio ir Europos WDSF profesionalų lygos klasikinių šokių čempionė 34 metų Edita Daniūtė kitais metais tikisi ginti titulą Lietuvoje ir tašką karjeroje padėti aukštai pakelta galva. „Tuomet norėčiau nusiraminti ir pakabinti batukus ant kabliuko“, – interviu balsas.lt sakė tituluočiausia Lietuvos šokėja.
2013-11-06

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė laimėjo WDSF pasaulio standartinių šokių reitingo varžybas

Latvijos sostinėje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) rengiamas standartinių šokių planetos reitingo varžybas laimėjo Kauno „Kaspino“ klubo pora Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė. Lietuviai surinko 432 taškus ir net 27 taškais aplenkė antroje vietoje likusius Rusijos sportininkus Jevgenijų Nikitiną bei Daną Spicyną. Trečiojoje pozicijoje su 378 taškais liko ukrainiečiai Jurijus Petrovas ir Jana Kožuchar. Šioje grupėje varžėsi 35-os poros.
2013-11-06

Šokėjai D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė Izraelyje laimėjo pasaulio taurės varžybas

Izraelyje vykusiose Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio profesionalų klasikinių šokių taurės varžybose Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) iškovojo pirmąją vietą. Antri liko Italijos atstovai Rozarijus Gvera (Rosario Guerra) ir Gracija Beninkaza (Grazia Benincasa), o treti - rusai Pavelas Eidinovas ir Tatjana Livatova. Varžybose dalyvavo devynios poros iš šešių šalių.