vytautas andriuškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas andriuškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas andriuškevičius“.

Buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas tapo garsios JAV moterų futbolo komandos treneriu

Buvęs Lietuvos vyrų futbolo rinktinės narys Vytautas Andriuškevičius pradeda naują karjeros etapą – 31-erių vyras tapo treneriu. Lietuvis dirbs su moterimis – dirbs Portlando „Thorns“ ekipos vyriausiojo trenerio asistentu. „Thorns“ yra viena pajėgiausių JAV moterų futbolo komandų. Saugo pozicijoje rungtyniavęs V. Andriuškevičius į šį klubą pateko neatsitiktinai – anksčiau jis atstovavo to paties miesto vyrų „Timbers“ ekipai.
2022-05-12

Dambrausko ekipa Kroatijoje iškovojo antrą pergalę

Aukščiausioje Kroatijos lygoje antrą pergalę iš eilės iškovojo HNK „Gorica“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas. Šįkart „Gorica“ svečiuose 2:1 palaužė „Slaven Belupo“ ekipą. Nugalėtojų gretose Paulius Golubickas dar nebuvo registruotas. Reikia paminėti, kad „Gorica“ abu savo įvarčius pelnė rungtynių pabaigoje, o juos abu 86 ir 93 minutėmis įmušė po keitimo pasirodęs Ognjenas Mudrinski.
2020-08-23

Kazachstano čempionatas, kuriame žaidžia trys lietuviai, vėl sustabdytas

Kazachstano „Premier“ lyga pratęsta buvo tik liepos 1 dieną ir visos komandos sužaidė trečiojo turo rungtynes. Buvo planuojama, kad Kazachstane futbolas bus žaidžiamas kas tris-keturias dienas, tačiau šie planai pasikeitė. Dėl šalyje vėl didėjančių COVID-19 viruso atvejų, Kazachstane vėl buvo įvestos griežtesnės sąlygos ir tai palies šalies sportą. Nuo liepos 5 dienos ateinančias dvi savaites šalyje vėl bus įvestos karantino sąlygos ir bus ribojami sporto renginiai.
2020-07-06

Įvartį Ronaldo kompanijai įmušęs Andriuškevičius: niekas to nesitikėjo

Lietuvos rinktinės futbolininkai po rungtynių Europos čempionato atrankoje su nugalėtojų titulą ginančia Portugalija teigė, kad pirmasis kėlinys buvo geras, tačiau vėliau pasirodė varžovų meistriškumas. „Niekas nesitikėjo, kad 60 minučių pasigalynėsime su portugalais, išlyginsime rezultatą ir sukursime tiek progų. Mes pasimėgavome, buvo smagu, o tada grįžome į realybę, kur pamatėme, kad meistriškumas skiriasi“, – sakė gynėjas Vytautas Andriuškevičius.
2019-09-11

Andriuškevičius palieka „Sūduvą“ ir keliasi į užsienį

Marijampolės „Sūduva“ atsisveikino su krašto gynėju Vytautu Andriuškevičiumi, kurį už sutartyje numatytą išpirką nusprendė įsigyti užsienio klubas. 28 metų futbolininkas šį sezoną aikštėje pasirodė per penkerias A lygos ir vienerias LFF taurės turnyro rungtynes. Pastarajame turnyre gynėjas ir pelnė vienintelį savo įvartį „Sūduvos“ ekipoje. V. Andriuškevičius su Marijampolės komandos treniruotės paskutinį kartą dalyvavo liepos 6-ąją. „Sūduva“ antradienį 21 val.
2019-07-08

„Sūduvą“ pasirinkęs Andriuškevičius: „Grįžau ne tam, kad užbaigčiau karjerą“

Prie Marijampolės „Sūduvos“ prisijungęs Vytautas Andriuškevičius Lietuvoje sieks iš naujo įsibėgėti ir kuo daugiau padėti komandai siekiant trečiojo šalies čempionės titulo iš eilės. Į „Sūduvą“ 28 metų krašto gynėjas atvyko po ilgų klajonių užsienyje. 2010-aisiais V. Andriuškevičius iš „Kauno“ išvyko į Gdansko „Lechia“ (Lenkija), vėliau rungtyniavo „Djurgardens“ (Švedija), „Cambuur“ (Olandija), Portlendo „Timbers“ ir Vašingtono „D.C. United“ (abi – JAV) komandose.
2019-03-07

„Sūduvos“ bomba – pasirašė sutartį su Andriuškevičiumi

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką – juo tapo gynėjas Vytautas Andriuškevičius, trečiadienį padėjęs parašą ant sutarties 2019-ųjų sezonui. 28 metų futbolininkas anksčiau rungtyniavo FBK „Kauno“, Gdansko „Lechia“ (Lenkija), „Djurgardens“ (Švedija), „Cambuur“ (Olandija) ekipose, o pastaraisiais metais žaidė Šiaurės Amerikos lygoje MLS – Portlando „Timbers“ ir Vašingtono „D.C. United“ komandose.
2019-03-06

Vytautas Andriuškevičius Vašingtone taps Wayne’o Rooney komandos draugu

Vytautas Andriuškevičius keičia komandą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Lietuvis iš Portlando keliasi į Vašingtoną, kuriame žais kartu su Anglijos legenda Wayne’u Rooney. JAV žiniasklaida praneša, kad „D.C. United“ už V. Andriuškevičių sumokės 50 tūkstančių dolerių. Lietuvis turi žalią kortą ir MLS nelaikomas legionieriumi. „D.C. United“ žaidžia W. Rooney. Iki tol V. Andriuškevičius nuo 2016-ųjų rungtyniavo Portlando „Timbers“. „Negalėjau įsivaizduoti geresnių namų.
2018-08-08

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.
2018-07-08

Futbolą pasirinkęs Vytautas Andriuškevičius: visada buvau avantiūristas!

„Oi, ne, amerikiečiams mano pavardė yra neįkandama. Tačiau aš net nenoriu, kad jie bandytų tai daryti. Jie mane vadina tiesiog „Vytas“, – nusišypsojo du metus MLS pirmenybėse rungtyniaujantis Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės gynėjas Vytautas Andriuškevičius. Dėl lietuvio pavardės galvos nesuka ir didžiausi Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) televizijos sporto kanalai bei naujienų portalai: „Vytas“. „Jie net nerašo mano pilno vardo ir pavardės, – juokiasi Portlendo „Timbers“ gynėjas.
2017-12-01

Geriausiųjų rinkimai: tradicija sena, bet naujovių netrūksta

Geriausiojo Lietuvos futbolininko rinkimai vyksta daugiau kaip pusę amžiaus, o treneris apdovanojamas dešimtmetį. Vis dėlto, šiemet naujovių netrūksta. Viena jų – balsavimas vyksta portale tv3.lt. Čia gruodžio 4-ąją bus transliuojama ir apdovanojimų ceremonija. Vienintelis Lietuvos čempionas – už rinktinės kapitoną Šiemet geriausiu Lietuvos futbolininku pretenduoja tapti visa komanda – 11 futbolininkų. Aštuoni jų žaidžia užsienyje.
2017-11-22

Vytauto Andriuškevičiaus rezultatyvus perdavimas nepadėjo – „Timbers“ sezonas baigtas

Vytautas Andriuškevičius baigė pasirodymą šio sezono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) MLS futbolo lygoje. Portlando „Timbers“ 1:2 (1:0) Hjustono „Dynamo“ pralaimėjo atsakomąsias rungtynes namie. Šeimininkai pirmavo po Dairono Asprillos įvarčio. Jam 39-ąją minutę asistavo V. Andriuškevičius. <br> Portlando futbolininkai persvaros ilgai neišlaikė. 43-ąją minutę rezultatą išlygino Dylanas Remickas.
2017-11-06

Vytautas Andriuškevičius prie svarbios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Portlando „Timbers“ tapo Šiaurės Amerikos futbolo lygos (MLS) Vakarų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtoja. Prie to gerokai prisidėjo Vytautas Andriuškevičius, paskutiniajame mače atlikęs rezultatyvų perdavimą. „Timbers“ savo aikštėje 2:1 (1:1) nugalėjo iki tol konferencijoje pirmavusią Vankuverio „Whitecaps“. Svečius 29-ąją minutę į priekį išvedė Kendallas Wastonas. „Timbers“ rezultatą išlygino 32-ąją minutę, kai įmušė Liamas Ridgewellas.
2017-10-23

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

Kontroversiškos lygiosios: Malta – Lietuva 1:1

Lietuvos futbolo rinktinė nutraukė beveik metus besitęsusią pralaimėjimų seriją. Vis dėlto, lygiosios vertinamos prieštaringai – lietuviai svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su nykštukės Maltos komanda. Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pasirinko gana drąsią starto sudėtį. Joje šįkart atsidūrė du puolėjai – Nerijus Valskis ir ne itin daug klube Škotijoje žaidžiantis Deivydas Matulevičius.
2017-10-05

Edgaras Jankauskas paskelbė žaidėjus dvikovoms su Malta ir Anglija

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas išsirinko ir paskelbė sudėtį žaidėjų, kurie spalio pradžioje ruošis 2018 metų pasaulio čempionato atrankos paskutinėms dvejoms rungtynėms su Malta ir Anglija.
2017-09-27

Vytautas Andriuškevičius su „Timbers“ neranda kelio į pergales

„Portland Timbers“ futbolo klubas MLS čempionate nesugebėjo laimėti jau trečiose rungtynėse iš eilės. Vakarų konferencijos trečiojoje vietoje likęs Portlando klubas namuose 2:2 sužaidė su aštuntąją vietą Vakaruose užimančiu „Seattle Sounders“ klubu. Startinėje sudėtyje žaidęs V.Andriuškevičius rungtyniavo visas 90 minučių. 27 min. J.Jonesas išvedė svečius į priekį, tačiau B.Evansas 44-ąją minutę gavo raudoną kortelę.
2017-06-26

JAV – Vytauto Andriuškevičiaus komandos pergalė

Kol Lietuvos futbolo rinktinė žaidžia pasaulio čempionato atrankoje, Vytautas Andriuškevičius intensyviai pluša Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Lietuvio atstovaujama Portlando „Timbers“ šiąnakt iškovojo pergalę, savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjusi „Dallas“. Pirmojo kėlinio viduryje į priekį galėjo išsiveržti svečiai. Kamuolį nuo vartų linijos numušė „Timbers“ futbolininkas Zarekas Valentinas. 32-ąją minutę įvartį pelnė Fanendo Adi.
2017-06-11

Ar slovakų nuovargis taps lietuvių koziriu?

Individualų meistriškumą demonstruojanti Slovakijos rinktinė – artėjančios kovos su Lietuvių rinktine favoritė.Vis dėlto, ir slovakų rinktinė susiduria su nemažomis problemomis. Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas prieš rungtynes atkreipia dėmesį į nevienodą savo komandos žaidėjų fizinį pasiruošimą – rungtyniaujantys Vakarų Europoje sezoną baigė dar gegužės viduryje, o Lietuvos čempionatas tik įpusėjo.
2017-06-08

Vytauto Andriuškevičiaus klubas sutriuškintas San Chosėje

Triuškinantį pralaimėjimą JAV MLS pirmenybėse patyrė „Portland Timbers“ klubas, kurio marškinėlius vilki Vytautas Andriuškevičius. Lietuvos rinktinės gynėjo ekipa net 0:3 svečiuose nusileido „San Jose Earthquakes“ komndai. V.Andriuškevičius žaidė visas rungtynes, o antrą pridėto laiko minutę gavo geltoną kortelę. Įvarčius San Chosės ekipai pelnė Jahmiras Hyka (8 min.) bei Chrisas Wondolowskis (31 ir 55 min.
2017-05-07

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

Pasaka baigėsi: Lietuvos rinktinę suvarpė slovakų kulkos

Lietuvos futbolo rinktinė išvykoje nesugebėjo pasipriešinti galingajai Slovakijos ekipai, kuri mūsiškius sumušė net 4:0. Net tris įvarčius varžovai pelnė dar pirmajame kėlinyje ir taip nusprendė rungtynių likimą. Rungtynių eiga 86` Marekas Hamšikas žudo Lietuvos rinktinę.
2016-11-11

Vytautas Andriuškevičius pasižymėjo MLS lygoje

Visai neseniai į JAV aukščiausiąją MLS lygą persikėlęs lietuvis Vytautas Andriuškevičius atidarė savo įvarčių sąskaitą. Įspūdingu smūgiu galva, amerikiečių tiesiog Vytu vadinamas žaidėjas, 16-ąją minutę po kampinio smūgiu galva įkalė vinį į Sietlo „Sounders“ vartus. Tai buvo pirmasis rungtynių įvartis, o susitikimą lietuvio komanda baigė pergale 4:2. V. Andriuškevičiaus atstovaujama Portlendo „Timbers“ ekipa su 31 tašku žengia 8-oje konferencijos vietoje.
2016-08-29

Lietuvos rinktinės sudėtyje prieš dvikovą su Estija – atkakli konkurencija dėl pozicijų

Lietuvos futbolo rinktinės šiandien 19 valandą laukia itin svarbus mūšis. Dvikova su gerai pažįstama Estijos komanda svečiuose gali nulemti, dėl kokių vietų Europos čempionato atrankoje teks toliau kautis mūsiškiams. Išvengė rimtų traumų Pergalė bet kuriai komandai išsaugotų šansus pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. Atrankos E grupėje Anglija su 18 taškų pirmauja užtikrintai ir pergalių skaičių dar galės padidinti rungtynėse su San Marinu. Dėl antros vietos tarpusavyje kausis Šveicarija (12 tšk.
2015-09-05

Futbolo rinktinės treneris Igoris Pankratjevas: komanda palūžo psichologiškai

Po žeminančio pralaimėjimo 0:4 Šveicarijos futbolininkams Europos čempionato atrankos rungtynėse mūsų šalies rinktinės treneris Igoris Pankratjevas teigė, jog jo komanda nepasirodė taip, kaip gali. I.Pankratjevas ir Lietuvos rinktinės futbolininkai po mačo Šveicarijoje ieškojo priežasčių, kodėl varžovų žaidimas visas rungynes buvo nesuskaičiuojamai kartų geresnis.
2014-11-16

Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas V. Andriuškevičius karjerą tęs Olandijoje

Lietuvos rinktinės gynėjas Vytautas Andriuškevičius tapo antruoju lietuviu kada nors pasirašiusių sutartį su Olandijos „Eredivisie“ klubu. Tautietis nuo šiol gins „SC Cambuur“ ekipos garbę ir čia keliasi iš Švedijos „Djurgardens“. Švedijos pirmenybėse V.Andriuškevičius praleido daugiau nei metus ir per šį laiką spėjo užsitarnauti didelę ekipos aistruolių pagarbą.
2014-08-12

Dėl fanų grasinimų atsistatydino V. Andriuškevičiaus treneris

Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamo „Djurgardens“ klubo treneris Magnusas Pehrssonas po grasinimų nusprendė atsistatydinti iš savo posto. Jo pėdomis pasekė ir klubo pirmininkas Tommy Jacobsonas. „Djurgardens“ klubas šiuo metu Švedijoje po keturių turų turi tik 1 tašką ir užimą paskutinę – 16 vietą. Praėjusį savaitgalį „Djurgardens“ pralaimėjo „Elfsborg“ klubui ir po šio mačo komandos sirgaliai pradėjo grasinti ekipos treneriui dėl blogų rezultatų.
2013-04-27

Lietuvos žuvininkai prisistatė pasauliui

Produkcijai realizuoti naujos rinkos ieškančios Lietuvos įmonės šį pavasarį žengė dar vieną žingsnį. Balandžio pabaigoje grupė Nacionalinės žuvų perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos narių pirmą kartą dalyvavo Briuselyje (Belgija) vykusioje tarptautinėje didžiausioje Europoje žuvies produktų parodoje „European Seafood Exposition“. Apie tai kalbėjomės su asociacijos direktoriumi Vytautu Andriuškevičiumi.
2012-05-21

FBK „Kaunas“ saugosis serbų provokacijų

Ketvirtadienį, 19 val., FBK „Kaunas“ Belgrado „Partizan“ stadione žais UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo pirmąsias rungtynes su FK „Sevojno“ klubu. Vakar, 9 val. 30 min.