vilniaus žalgiris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus žalgiris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus žalgiris“.

UEFA Jaunimo lygos starte – Romualdo Jansono „hetrikas“

UEFA Jaunimo lygos pirmojo etapo pirmose rungtynėse „Žalgirio“ U-19 komanda namuose po permainingos kovos 3:2 įveikė Velso jaunimo čempioną „The New Saints“. Žalgiriečiai pradėjo dvikovą sėkmingai ir 10 min. išsiveržė į priekį po kapitono Romualdo Jansono tikslaus smūgio, tačiau vėliau praleido du įvarčius. Antrajame kėlinyje R. Jansonui pavyko rezultatą išlyginti, o vėliau ir persverti. Atsakomosios komandų rungtynės vyks spalio 1 d. Osvestryje. Į kitą etapą pateks poros nugalėtojas.
2024-09-18

„Žalgirio“ jaunimui – istorinis šansas: dvikovos su TNS kaina – akistata prieš „Manchester United“

Lietuvos jaunimo futbolo čempionė „Žalgirio“ komanda UEFA Jaunimo lygos turnyro starto laukia su nežinia apie savo pirmąjį priešininką iš Velso, tačiau tuo pačiu rodo pasitikėjimą savo jėgomis ir dega noru pasinaudoti tekusia neeiline galimybe – iškovoti teisę dvikovai prieš „Manchester United“. Trečią kartą Lietuvai tarptautinėje arenoje atstovausiantiems žalgiriečiams UEFA Jaunimo lygos burtai turnyro starte lėmė dvikovą prieš Velso čempioną „The New Saints“. Poros nugalėtojas paaiškės per dv...
2024-09-18

„TOPsport A lygos“ turo apžvalga: drama sostinėje ir priartėjęs trejetas

Po 30-ojo „TOPsport A lygos“ turo taškų skirtumas tarp dviejų pirmaujančių čempionato komandų išliko toks pats. Drama. Vilniaus „Žalgiris“ nepasinaudojo auksine proga priartėti prie čempionų titulo. Sostinės klubas dvikovą su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1, tad komandas ir toliau skiria 5 taškai. Dešimtą pridėto laiko minutę teisėjo skirtą baudinį stojo realizuoti Adama Fofana, tačiau atakuojantis žaidėjas pasiuntė kamuolį virš vartų. Tarpusavyje.
2024-09-16

„TOPsport A lygos“ lyderiai pasidalino po tašką

30-ojo „TOPsport A lygos“ starte įvyko dviejų čempionate pirmaujančių komandų susidūrimas. Jame nugalėtojas nepaaiškėjo – Vilniaus „Žalgiris“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). Slogiai mačą pradėję svečiai pasižymėjo pirmieji – nuostabų Lazaro Kojičiaus perdavimas perskrodė visą vilniečių gynybą, į priekį pasileidęs Patrikas Popescu neklydo bei nuginklavo Arpadą Tordai. Kiek Vėliau Popescu atliko baudos smūgį, šį kartą vartininkas su savo užduotimi susitvarkė.
2024-09-14

A lygos turo apžvalga: „Žalgiris“ pasinaudojo varžovo kluptelėjimu

„TOPsport A lygoje“ buvo sužaisti 29-ojo turo mačai – komandos į batalijas sugrįš po rinktinių pertraukos. Įvartis. „Kauno Žalgiris“ po poros lygiųjų džiaugėsi užtikrinta pergale – svečiuose 3:0 buvo nugalėtas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Sauliaus Širmelio kariauna deficitą nuo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos sumažino iki 6 taškų. Paskutinį tašką dvikovoje Širvintose padėjo Fedoras Černychas, kuriam tai buvo pirmasis įvartis per karjerą Lietuvos čempionate. Serija.
2024-09-03

Vladimiras Čeburinas po lygiųjų su „Sūduva“: „Neišnaudojome progų“

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų Marijampolėje prieš „Sūduvą“ teigė, jog nesisekė pralaužti tankią varžovų gynybą. Žalgiriečiai pirmieji praleido įvartį pirmajame kėlinyje, o antrajame išlygino rezultatą, bet dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. „Susikaupimas pradžioje didelis, bet praleidome tokį perdavimą iš krašto ir po jo krito įvartis. Didelėmis pajėgomis bandėme sukurti spaudimą. Stengėmės kurti progas. Varžovas turėjo keletą pavojingų kontratakų.
2024-08-27

Autsaiderė „Sūduva“ su Vilniaus „Žalgiriu“ kovingose rungtynėse sužaidė lygiosiomis

Centrinėse 28-ojo turo rungtynėse susitiko „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipos. Kovingose rungtynėse komandos pelnė po įvartį ir išsiskyrė taikiai rezultatu 1:1 (1:0). Rungtynių pradžioje ekipos apsikeitė smūgiais – vilniečių gretose dukart smūgiavo Liviu Antalis, tačiau vienas jo smūgis skriejo pro šalį, o kitą sugavo vartininkas Giedrius Zenkevičius. Sūduviečių gretose laimę iš toli pabandė Rokas Filipavičius, bet problemų vartų sargui Arpadui Tordai nesukėlė.
2024-08-25

Lemiama atkarpa: Lietuvos čempionate prasideda paskutinis ratas

Nuo penktadienio iki sekmadienio „TOPsport A lygoje“ bus sužaistos penkerios 28-ojo turo rungtynės. Telšių „Džiugas“ – Vilniaus rajono „TransINVEST“. Rugpjūčio 23 dieną, 19 val. Telšiai, Telšių miesto centrinis stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 2:0, 0:3. Komandos per kelias dienas sužais du tarpusavio mačus. „Džiugas“ ir toliau demonstruoja akiai patrauklų žaidimą bei reguliariai susikuria daug progų, tačiau subraškanti gynyba vis labiau verčia dairytis į besivejančius oponentus.
2024-08-23

Mačo pabaigoje pergalę iškovojęs „Žalgiris“ sugrįžo į A lygos viršūnę

„TOPsport A lygos“ 27-ajame ture nelengvą pergalę į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Žalgiris“. Čempionato lyderiai namuose 2:1 (1:1) nugalėjo vienu metu pirmavusį Telšių „Džiugą“. Pirmame kėlinyje netrūko pavojingų epizodų prie abiejų vartų. Grėsmingai atakavo Nino Noordanusas, o nuo Liviu Antalio paskutinę akimirką apsigynė Dejanas Trajkovskis. „Džiugas“ išsiveržė į priekį 37-ąją minutę, kai po pakelto kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Ibrahimas Cisse.
2024-08-18

Puikiai rungtyniavusio Pauliaus Golubicko sezoną aptemdė trauma

Vilniaus „Žalgiris“ trečiadienį užtikrintai nugalėjo „TransINVEST“ komandą, tačiau pergalės džiaugsmą sirgaliams užtemdė puikų sezoną žaidusio Pauliaus Golubicko trauma. Labai nesėkmingai kritęs ant LFF dangos, saugas savo jėgomis paliko aikštę ir į ją nebesugrįžo.
2024-08-15

Pergalė grąžino „Žalgirį“ į A lygos viršūnę

Vilniaus „Žalgiris“ neužtruko sugrįžti į „TOPsport A lygos“ turnyro lentelės viršūnę. Atidėtose 25-ojo rungtynėse žalgiriečiai 2:0 (1:0) nugalėjo Vilniaue rajono „TransINVEST“ ekipą. Akistatos pradžia vicečempionams susiklostė nepriekaištingai. 2-ąją minutę Paulius Golubickas susitvarkė su kamuoliu baudos aikštelėje ir pasiuntė jį į vartus. Svečiai pagrasino Misaki Sato smūgiu, su kuriuo susitvarkė Arpadas Tordai'us.
2024-08-14

Žalgiriečių legionierius Liviu Antalis atviras: „Prieš Kipro klubą buvo vieni svarbiausių įvarčių karjeroje“

Pergalę prieš „Pafos“ komandą nulėmusius du įvarčius pelnęs „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis savo pasirodymą dedikavo gimtadienį šventusiai dukrai ir teigė, jog nepaisant amžiaus išlaiko aistrą futbolui. Legionierius iš Rumunijos pirmajame kėlinyje turejo du šansus ir abu juos realizavo tiksliais smūgiais. Jie leido „Žalgiriui“ iškovoti pergalę rezultatu 2:1. „Esu labai laimingas po šių rungtynių. Nes laimėjome ir įmušiau du įvarčius. Šiandien man ypatinga diena.
2024-07-26

Trečiąją pergalę paeiliui įsirašęs Vladimiras Čeburinas: „Kai reikėjo papildomų jėgų, aistruoliai jų pridėjo“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Pafos“ komandą UEFA Konferencijų lygoje įvertino pliusus ir minusus, gyrė dviejų įvarčių autorių Liviu Antalį ir kalbėjo apie laukiančią sunkią atsakomąją dvikovą. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, antrajame įmušė varžovai – dvikova baigėsi vilniečių pergale 2:1. „Prieš pirmas rungtynes galėjome tik pasižiūrėti vieni kitus per vaizdo įrašą, o dabar susitikome akis į akį. Supratome varžovų komandos rimtumą.
2024-07-26

Sėkmingas žygis Europoje tęsiasi: „Žalgiris“ nugalėjo „Paphos“ klubą

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė savo sėkmingą pasirodymą Konferencijų lygos atrankoje, kur pirmose antrojo etapo rungtynėse 2:1 nugalėjo Kipro „Paphos“ klubą. Pirmajame kėlinyje persvarą vilniečiams sukūrė puikiai progas realizavęs Liviu Antalis. Iš pradžių „Žalgiriui“ apsigynus po pavojingos atakos prie jų vartų, rumunas pabėgo prieš vartininką ir tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Vėliau jis pasinaudojo varžovų gynėjo klaida.
56 2024-07-25

Vladimiras Čeburinas prieš Konferencijų lygos atrankos rungtynes: „Žinome, ką turime daryti“

Ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia pirmasis išbandymas prieš Kipro taurės laimėtoją „Pafos“ FC – UEFA Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmosios rungtynės vyks Vilniuje, LFF stadione. Prieš dvikovą „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir komandos kapitonas Ovidijus Verbickas vylėsi, jog namų sienos padės pasiekti teigiamą rezultatą. „Antras etapas, pirmos rungtynės. Iki jo atėjome skirtingais keliais. Nelengvas priešininkas, bet nusiteikimas geras“, – kalbėjo treneris.
2024-07-25

A lygos turo apžvalga: tarp poros lyderių – daugiau intrigos

„TOPsport A lygos“ 23-iajame ture dar vieną pergalę iškovojo galingai žygiuojanti Kauno rajono „Hegelmann“ komanda. Priartėjo. „Hegelmann“ ekipa per pastarąsias dvejas rungtynes iškovojo abi pergales – 23-iajame ture 2:0 buvo nugalėtas Telšių „Džiugas“. Mėlynai balti savo sąskaitoje turi 45 taškus ir deficitą nuo maču mažiau sužaidusio Vilniaus „Žalgirio“ sumažino iki 4 taškų. Keitimas.
2024-07-23

Pergale besidžiaugęs Vladimiras Čeburinas aptarė kitą „Žalgirio“ varžovą Europoje

Vilniaus „Žalgiris“ tęsia žygį Europoje, kai ketvirtadienio vakarą namuose ir antrą sykį, šįsyk 1:0, pranoko VPS komandą iš Suomijos. Serijoje vilniečiai triumfavo bendru rezultatu 3:1. Vienintelis rungtynių įvartis krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Jo metu galva kamuolį į vartus pasiuntė Adama Fofana. „Noriu išreikšti padėką aistruoliams – buvo labai malonu dalyvauti rungtynėse. Tikėjomės nelengvų rungtynių.
2024-07-19

Antrą kartą suomius patiesęs „Žalgiris“ užtikrintai prasibrovė į antrą Konferencijų lygos atrankos etapą

Ketvirtadienio vakarą vyko atsakomosios Konferencijų lygos rungtynės Vilniaus „Žalgirio“ ir VPS komandos iš Suomijos, kuriose pergalę 1:0 iškovojo lietuviai, o serijoje triumfavo bendru rezultatu 3:1. Vienintelis rungtynių įvartis krito per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Jo metu galva kamuolį į vartus pasiuntė Adama Fofana. Po pertraukos žalgiriečiai turėjo dar kelias progas padvigubinti rezultatą, bet jų neišnaudojo.
2024-07-18

Vladimiras Čeburinas prieš atsakomąjį mūšį Europoje: „Varžovus priimsime su pagarba“

Ketvirtadienį „Žalgirio“ komandos Vilniuje laukia atsakomosios UEFA Konferencijų lygos antro atrankos etapo rungtynės. Suomijoje VPS komandą 2:1 įveikę vilniečiai sieks tą patį padaryti ir namuose. „Atsakomosios rungtynės, jose spręsis viskas abiem komandoms. Visi bus nusiteikę siekti savo tikslų. Varžovus priimsime su pagarba. Mūsų tikslas įgyvendinti rungtynių planą“, – trumpai kalbėjo žalgiriečių treneris Vladimiras Čeburinas.
2024-07-18

Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderis – geriausias birželio A lygos žaidėjas

Rezultatyviausių šio sezono „TOPsport A lygos“ žaidėjų rikiuotėje jau kurį pirmauja Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis. Bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija (PFA) ir suskaičiavus klubų kapitonų balsus, taip pat – komentatorių bei tinklalaidžių vedėjų įvertinimus, patyręs rumunas buvo pripažintas geriausiu birželio žaidėju. 35-erių L. Antalis per šešerias rungtynes birželį pelnė net 6 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.
2024-07-13

Fantastika: pasirodymą Europoje „Žalgiris“ pradėjo pergale Suomijoje

Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo savo pasirodymą Europos Konferencijų lygoje, o pirmose pirmojo atrankos etapo rungtynėse „Žalgiris“ vyko į Suomiją, kur jų laukė rungtynės su VPS klubu.
157 2024-07-11

Vilniaus „Žalgirio“ išvyka į Suomijos miestą Vasą – po 66 metų

Antradienio naktį „Žalgirio“ komanda atvyko į Suomiją kur ketvirtadienį žais pirmąsias rungtynes UEFA Konferencijų lygoje. Prieš 66 metus čia sostinės futbolininkai žengė ir vieną savo pirmųjų tarptautinių žingsnių. Vasa – nedidelis uostas, įsikūręs prie Botnijos įlankos, daugiau nei 400 kilometrų į šiaurės vakarus nuo Helsinkio. Mažai mums žinomą miestą su Lietuva sieja istorinės sąsajos.
2024-07-10

Vilniaus „Žalgiris“ dar kartą neįveikė „Hegelmann“ barjero

Septynių pergalių seriją turėjęs „Žalgirį“ dar kartą šį sezoną pristabdė Kauno rajono „Hegelmann“. Permainingose rungtynėse svečiuose varžovams pralaimėta rezultatu 1:3. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai – nuo pradžių rungtynes pradėjo Arminas Hodžičius ir pasveikęs Giedrius Matulevičius. Pirmajame kėlinyje į Patricko Popescu įvartį atsakė Liviu Antalis. Antrajame kėlinyje įspūdingu smūgiu pasižymėjo „Hegelmann“ kapitonas Klaudijus Upstas.
2024-06-30

Antrąją pergalę pasiekęs Vladimiras Čeburinas: „Svarbu ir žaidimo turniys“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po antros pergalės iš eilės keturių įvarčių skirtumu teigė, kad svarbu ne tik rezultatas švieslentėje, bet ir žaidimo turinys. Dvikovoje prieš „Sūduvą“ žalgiriečiai pirmajame kėlinyje įmušė kartą, o po pertraukos pasižymėjo triskart. „Pirmajame kėlinyje komandos žaidė kompaktiškiau. Suprantama, „Sūduva“ norėjo žaisti nuo gynybos, aukštais kamuoliais. Jie pasirinko tokį žaidimą. Pavyko padaryti gerų išėjimų į ataką. Buvo daug kovos, prarastų kamuolių.
2024-06-24

Paaiškėjo Lietuvos klubų potencialūs varžovai UEFA turnyruose

UEFA paskelbė krepšelius, pagal kuriuos paaiškės varžovai, su kuriais Lietuvos klubams teks pradėti Europines batalijas. Tarp neskirstytųjų esantis „Panevėžys“ Čempionų lygos atranką pradės su vienu iš šių penkių varžovų: Helsinkio HJK (Suomija), Talino „Flora“ (Estija), KI „Klaksvik“ (Farerų salos), „Shamrock Rovers“ (Airija) arba Rygos RFS (Latvija). Nuo pirmojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo pasirodymą Europoje pradėsiantis „Žalgiris“ pateko į skirstytųjų grupę ir pasirodymą Europoj...
2024-06-17

Vilniaus „Žalgiris“ namuose įsirašė pergalę prieš čempionus

„TOPsport A lygos“ 17-asis turas finišavo Vilniuje – namuose „Žalgiris“ įveikė čempioną „Panevėžį“. Vladimiro Čeburino kariauna po atkaklios kovos pergalę pasiekė rezultatu 2:1 (1:0). Pirmasis kėlinys buvo gana atviras ir tai buvo palanku vilniečiams. Liviu Antalis iš geros padėties pataikė į virpstą, pro šalį smūgiavo Adama Fofana.
2024-06-16

„Žalgiris“ atsitiesė prieš A lygos debiutantus

„TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ antrą vizitą pastarosiomis dienomis Širvintose įprasmino pergale. 16-ajame ture vilniečiai 3:1 (1:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje žalgiriečiai gerokai ilgiau kontroliavo kamuolį, daug aštrių epizodų nesusikūrė, tačiau 17-ąją minutę buvo priekyje. Paulius Golubickas išprovokavo Simone Moschino pražangą baudos aikštelėje, baudinį realizavo Liviu Antalis.
2024-06-02

„Žalgiris“ Europoje tarp skirstytųjų – iki grupių tai padės išvengti kai kurių garsių klubų

Pirmąkart klubo istorijoje dabartinis A lygos lyderis Vilniaus „Žalgiris“ pasirodymą Europoje pradės kaip skirstyta komanda visuose keturiuose atrankos etapuose. Aišku, su sąlyga, jei pirmieji trys barjerai bus peržengti. „Žalgirio“ reitingas garantuoja žemesnius reitingus turinčius varžovus, tačiau tai nereiškia, kad būtinai silpnesnius varžovus. Pavyzdžiui, dar pirmajame UEFA Konferencijų lygos atrankos etape tarp neskirstytųjų yra „Aktobe“ klubas iš Kazachstano.
2024-06-01

Sensacingai iš LFF taurės iškritęs Vladimiras Čeburinas: „Yra futbole ir fortūna“

Po pralaimėjimo „FPRO LFF taurės“ aštuntfinalyje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie neišnaudotas progas ir teigė, kad mažesnio dėmesio kitam turnyrui nebuvo. Ketvirtadienį žalgiriečiai taurės dvikovoje prieš „Transinvest“ antrajame kėlinyje pirmieji įmušė įvartį, tačiau vėliau du praleido ir buvo priversti pasitraukti iš tolimesnės kovos. „Taip jau būna. Įmušėme, tarsi viskas gerai.
2024-05-31

Vladimiras Čeburinas po pergalės Šiauliuose: „Komandos dvasia yra“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Šiauliuose džiaugėsi komandos dvasia ir tai, jog po keitimo pasirodę žaidėjai padėjo perlaužti rungtynių eigą. Vilniečiai dvikovoje prieš „Šiaulius“ atsilikinėjo, tačiau prieš pertrauką išlygino rezultatą, o rungtynių pabaigoje – ir persvėrė (2:1). „Sveikinu aistruolius su pergale. Geros rungtynės. Jeigu veja būtų palaistyta – būtų dar geriau. Nežinau kodėl to nedarė. Juk ir futbolas būtų geresnis, greitesnis.
2024-05-28

A lygos turo anonsas: lyderiui – neparanki išvyka

Nuo penktadienio iki sekmadienio „TOPsport A lygoje“ bus sužaistos penkerios 15-ojo turo rungtynės.   Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus rajono „TransINVEST“ Gegužės 24 dieną, 19 val. Marijampolė, Marijampolės futbolo arenos stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:0. Čempionato debiutantai sieks revanšo už pirmame rate patirtą nesėkmę.
2024-05-24

Pažintis su Vilniaus „Žalgirio“ naujoku – apie sunkią pradžią ir debiutą prieš Kylianą Mbappe

Vienas iš pagrindinių „Žalgirio“ gynybos ramsčių šį sezoną – dvigubą Prancūzijos ir Komorų pilietybę turintis legionierius Younnas Zahary. 25 metų žaidėjas į sostinę atvyko likus porai savaičių iki naujojo sezono starto, tačiau nuo pirmųjų rungtynių buvo nekeičiamas ir praleido tik vieną susitikimą dėl diskvalifikacijos. „Žalgirio“ oficialiai svetainei futbolininkas papasakojo apie savo kilmę, sunkią karjeros pradžią, debiutą prieš Mbappe ir svajonę su Komorų rinktine.
2024-05-23

„Žalgirių“ susitikime pergalę rungtynių pabaigoje ištraukė vilniečiai

„TOPsport A lygoje“ trejų nelaimėtų rungtynių seriją pavyko nutraukti pirmenybių lyderiui Vilniaus „Žalgiriui“. 14-ajame ture vilniečiai po susitikimo pabaigoje pelnyto įvarčio 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Vienos pirmųjų atakų metu kauniečiai grubiai suklydo prie savo vartų, tačiau Pauliaus Golubicko spirtas kamuolys atsimušė į virpstą. Kamuolį į vartų konstrukciją sukirto ir „Kauno Žalgirio“ starto sudėtyje debiutavęs Jermaine‘as Hyltonas.
2024-05-19

Lietuvos futbolo legendą prisimenant: meistras, mokytojas ir neeilinis sportininkas iš didžiosios raidės

Lietuvos futbolo bendruomenę pirmadienį apskriejo liūdna žinia. Eidamas 67-uosius metus Anapilin iškeliavo legendinis futbolininkas ir treneris Stasys Danisevičius.  Du kartus – 1979 ir 1984 metais – S. Danisevičius buvo pripažintas geriausiu Lietuvos futbolininku. Taip pat jis žaidė ir pirmose oficialiose nacionalinės rinktinės rungtynėse po Nepriklausomybės atkūrimo su Šiaurės Airijoje.
2024-05-14

Vilniaus „Žalgiris“ ir toliau neranda rakto į pergales

Įnirtingas 13-ojo turo mačas įvyko laikinojoje sostinėje, kur ginklus surėmė rezultatyviausios „TOPsport A lygos“ ekipos. Nors susitikime progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tiek Vilniaus „Žalgiris“, tiek Kauno rajono „Hegelmann“ įvarčių nepelnė – dvikova baigėsi esant rezultatui 0:0. Susitikimo pradžioje Myroslavas Mazuras kamuolį atmetė Liviu Antaliui, pastarojo smūgį iš oro sustabdė Arijus Bražinskas, kiek vėliau vartininkas susitvarkė su dar vienu puolėjo bandymu.
2024-05-12

Vladimiras Čeburinas po pergalės taurėje prieš „Panevėžį“: „Svarbiausia, kad laimėjome“

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės 2:1 prieš „Panevėžio“ komandą „FPRO LFF taurės“ turnyro antrajame etape teigė, jog svarbiausia buvo nugalėti. Vilniaus komanda po dviejų lygiųjų čempionate atsitiesė eliminuodama pagrindinį savo praėjusio sezono konkurentą iš taurės turnyro. „Įdomios rungtynės. Buvo geras judėjimas, darbas, kūryba, užbaigimas. Rungtynės prasidėjo aštriai, buvo progų ir ten, ir ten. Geros rungtynės, geros emocijos.
2024-05-07

Donatas Kazlauskas laimėjo bylą prieš Vilniaus „Žalgirį“: klubui teks paploninti piniginę

Už pražangas treniruočių metu neadekvačių baudų prisigalvoję Vilniaus „Žalgirio“ vadovai persistengė. Taip nusprendė LFF Apeliacinis komitetas. Kaip praneša Profesionalių futbolininkų asociacija, komitero sprendimu Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas įpareigotas sumokėti nurodytą sumą Donatui Kazlauskui.
2024-05-04

Gargždų „Banga“ atsilaikė pirmenybių lyderių tvirtovėje

„Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiriui“ teko tenkintis lygiosiomis – šį kartą pergalę išsprūdo rungtynėse su Gargždų „Banga“. Žalgiriečiai pirmavo po G. Matulevičiaus ir P. Golubicko tikslių smūgių kėlinių pradžiose, tačiau varžovai 80 min. atsilikimą sušvelnino, o per pridėtinį laiką įmušė ir išlyginamąjį įvartį. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasiketimai – pirmą kartą rungtynes nuo pradžių pradėjo J. Larssonas ir M. Šetkus. Rungtynių pradžioje „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. 9 min.
2024-05-01

Vilniuje lijo įvarčiais – lyderiai nepaliko vilčių svečiams iš Alytaus

„TOPsport A lygos“ antrojo rato įžangoje didžiausia pergale šiame sezone džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas 10-ajame ture savo sirgalių akivaizdoje net 4:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Svečiams pirmame kėlinyje teko atlikti priverstinį keitimą – mačo tęsti negalėjo svarbus vidurio gynėjas Glibas Gračiovas. „Žalgiris“ nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą bei pelnė du įvarčius.
2024-04-24

Penktą pergalę paeiliui iškovojęs Čeburinas: „Labai noriu padėkoti žaidėjams“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir žaidėjai po penktosios pergalės iš eilės džiaugėsi sėkmingu antruoju kėliniu ir pademonstruotu komandos charakteriu. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio atsilikinėjo prieš „Džiugą“ 0:1, tačiau po pertraukos įmušė tris įvarčius ir laimėjo 3:1. „Varžovas pasirinko savo strategiją. Žaidė greitomis kontratakomis. Nors tik pora kartų atsidūrė baudos aikštelėje, bet įmušė įvartį. Iš to ir susidarė įtampa. Ne visiškai pavyko laikytis plano kurį turėjome.
2024-04-22

A lygos lyderių dvikovoje „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę

9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“. Per pirmąsias 10 minučių pavojų kėlė Joelio Bopeso atliekami perdavimai, kurie kelis sykius virto į smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė I. Baturinas, Luko Ankudinovo smūgį atrėmė Arpadas Tordajus.
2024-04-21

Vladimiras Čeburinas po ketvirtos pergalės iš eilės: „Svarbiausia, kad komandoje yra charakteris“

Po ketvirtos pergalės iš eilės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir puolėjas Nikola Petkovičius džiaugėsi komandos charakteriu. Dvikovoje prieš praėjusių metų čempionus vilniečiai atsilikinėjo po antrojo kėlinio pradžioje praleisto baudinio, tačiau N. Petkovičiaus ir Jake‘o Larssono įvarčiai persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai (2:1). „Nebuvo lengva: ir kitokia veja, ir vėjas. Abiems komandoms nebuvo įprasta. Varžovai taip pat pirmą kartą žaidė čia. Ganėtinai geros rungtynės.
2024-04-15

„Žalgiris“ dramatiškai nugalėjo A lygos čempionus

Pirmoji akistata tarp praėjusio sezono čempionato lyderių baigėsi dramatiška pergale – Panevėžyje „Žalgiris“ įveikė nugalėtojų titulą ginančius varžovus rezultatu 2:1. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį po E. Veliulio realizuoto baudinio, o kėlinio viduryje rezultatą smūgiu galva išlygino N. Petkovičius. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė J. Larssonas. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje N. Petkovičiaus nuo pradžių žaidė L. Antalis.
2024-04-14

A lygos turo apžvalga: pasikeitė komandos lentelės viršūnėje ir dugne

Po „TOPsport A lygos“ 6-ojo turo į priekį išsiveržė praėjusio sezono vicečempionai.   Tendencija Kovingumu išsiskiriančiam Telšių „Džiugui“ fortūna dar kartą buvo palanki. Džiugiečiai dvikovą su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais baigė be įvarčių – 0:0. Mėlynai baltiems jau ketvirtuoju bandymu nepavyko išsivežti pergalės iš „Ateities“ progimnazijos stadiono. Abu klubai išlaikė pozicijas pirmame trejete.
2024-04-08

Vilniaus „Žalgiris“ po metų pertraukos grįžo į pirmą vietą A lygoje

Sostinėje įvyko dar vienas 6-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame jėgas išbandė sostinės bei Saulės miesto atstovai. Vilniaus „Žalgiris“ savo namų teritorijoje užtikrintai nugalėjo FA „Šiauliai“ – vilniečiai pergalę LFF stadione šventė rezultatu 3:0 (1:0). Dvikovą aktyviau pradėjo namų šeimininkai – pastarieji turėjo kelias standartines situacijas, smūgį į vartų plotą atliko Joelis Bopesu, kiek vėliau tuo pačiu išsiskyrė ir Paulius Golubickas.
2024-04-07

Sėkmingas rungtynes įvertinęs Giedrius Matulevičius: „Tokia pergalė parodo komandos charakterį“

Po iškovotos pergalės Kaune „Žalgirio“ treneris ir žaidėjai teigė, kad rungtynės buvo labai sunkios, bet sėkmingas žaidimas gynyboje padėjo iškovoti pergalę. Vilniečiai svečiuose 1:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ po Liviu Antalio įvarčio pirmajame kėlinyje. „Pirmasis kėlinys buvo atsargesnis. Daug kamuolio kontrolės viduryje. Jei mūsų komanda daugiau žaidimą grindė aštriais perdavimais, tai varžovai ilgiau organizuodavo atakas. Todėl spėdavome su varžovų veiksmais.
2024-04-01

„Žalgirių“ akistatoje rumuno įvartis pergalę atnešė vilniečiams

„TOPsport A lygoje“ trečiuoju laimėjimu džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. 6-ajame ture Vladimiro Čeburino kariauna išvykoje 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Pirmasis kėlinys sirgalių grėsmingais epizodais nepalepino. Jo metu buvo pelnytas vienas įvartis – 29-ąją minutę Igno Plūko klaida pasinaudojęs Liviu Antalis iš toli nukreipė kamuolį į vartus. Tai buvo trečiasis rumuno įvartis šiame „TOPsport A lygos“ sezone.
2024-03-31

Moterų A lygos čempionato starte – žalgiriečių pergalė 21:0

Pirmose Lietuvos „Topo centras Euronics“ moterų A lygos čempionato rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU atakų cunamis nušlavė Joniškio „Saned“ ekipą 21:0. Sekmadienį BFA arenoje vykusiose sezono atidarymo rungtynėse žalgirietės įmušė net 21 įvartį ir pagerino komandinį rezultatyvumo rekordą. Iki šiol rezultatyviausiose rungtynėse A lygoje MFA „Žalgiris“-MRU komanda buvo pasižymėjusi 12 kartų.
2024-03-18

Antroje pusėje atsitiesusi „Hegelmann“ palaužė Vilniaus „Žalgirį“

4-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo mačas sostinėje, kuriame pergalę šventė svečiai – puikų antrą kėlinį sužaidęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“. Mačo pradžioje svečiai grubiai suklydo prie savų vartų, klaidą įvarčiu paversti galėjęs Liviu Antalis buvo netaiklus. „Hegelmann“ žaidė aktyviai ir susikūrė kelis pavojingus momentus, tačiau jų smūgius blokuodavo žalgiriečiai.
2024-03-17

Vilniaus „Žalgirio“ saugų grandį papildė 25 metų švedas

Vilniaus „Žalgirio“ komandos gretas papildė legionierius iš Švedijos – į Vilnių atvyko Jake‘as Larssonas. 25 metų universalus žaidėjas įprastai rungtyniauja krašto saugo pozicijose, o savo karjerą iki šiol praleido gimtojoje šalyje. Futbolininko kelią J. Larssonas pradėjo „Karlslund“ IF komandoje, o nuo 2019 iki 2023 m. žaidė „Örebro“ SK klube. Pastarojoje ekipoje J. Larssonas sužaidė 129 rungtynes, iš jų 70 – aukščiausioje lygoje.