villarreal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „villarreal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „villarreal“.

Fantastiškas norvego šou lėmė įspūdingas lygiąsias su „Real“

Madrido „Real“ klubas sužaidė įspūdingas rungtynes „La Liga“ pirmenybėse. Sekmadienį Madrido futbolininkai rungtynes su „Villarreal“ baigė lygiosiomis 4:4. Šioje akistatoje „Real“ turėjo net trijų įvarčių pranašumą, bet jo išlaikyti nesugebėjo. „Villarreal“ klubui tašką išplėšė Alexanderis Sorlothas. Norvegas pelnė „pokerį“ ir taip leido savo ekipai nepatirti pralaimėjimo. „Real“ gretose dukart pasižymėjo jaunasis Arda Guleras, po kartą Joselu ir Lucas Vasquezas.
2024-05-19

„Barcelonai“ – antausis nuo Ispanijos lygos vidutinioko

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose po įnirtingos ir permainingos kovos 3:5 krito prieš „Villarreal“ futbolininkus. Gerardas Moreno 41-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Villarreal“ ekipą į priekį 1:0. Ilias Akhomachas 54-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į tuščius vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Ilkay’us Gundoganas 60-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtyni...
2024-01-27

2 įvarčių pranašumą iššvaisčiusi „Barcelona“ laimėjo 7 įvarčių trilerį prieš „Villarreal“

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse po permainingos kovos 4:3 įveikė „Villarreal“ futbolininkus. Gavi 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Frenkie De Jongas 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0. Juanas Foythas 26-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Alexanderi...
2023-08-27

„La Liga“ pirmenybių sezono finiše – „Real“ lygiosios su „Athletic“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir Bilbao „Athletic“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Mikeliui Vesga 10-ąją minutę nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.  Viniciusas Junioras 25-ąją minutę atliko smūgį į kariįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Unai Simonas atrėmė kamuolį. Yuri Berchiche 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Thibautas Courtoisas.
2023-06-04

2 kartus rungtynėse pirmavęs „Real“ namuose nusileido „Villarreal"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:3 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą. Pau Torresas 16-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Real“ ekipa išsiveržė šiame susitikime į priekį 1:0. Karimas Benzema 20-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Pepe Reina užtikrintai atrėmė kamuolį.
2023-04-09

11-ąją pergalę iš eilės iškovojusi „Barcelona" užtikrintai pirmauja „La Liga“ pirmenybėse

„Barcelona" Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis 3-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Villarreal“ vartininkas Pepe Reina.  Pedri 18-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Jose Luisas Moralesas atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.
2023-02-13

Ispanijos Karaliaus taurė: „Real" laimėjo panaikinęs 2 įvarčių deficitą, o „Barcelona“ sutrypė varžovus

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje 3:2 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. „Villarreal“ saugas Etienne Capoue 4-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė komandą į priekį 1:0. Dar pirmajame kėlinyje „Villarreal“ padvigubino rezultatą, kai Samuelis Chukwueze 42-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir pelnė įvartį. Bet viskas pasikeitė po pertraukos.
2023-01-20

Ispanijos čempionai patyrė nesėkmę šalies lygoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą. Šeimininkai jau mačo pradžioje galėjo pasižymėti, bet Franciso Coquelino 5-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Vėliau pavojingu smūgiu atsakė Karimas Benzema, o svečius į priekį galėjo išvesti Viniciusas Junioras, bet 40-ąją minutę vartų sargas Pepe Reina meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-01-07

Stebuklo prieš „Villarreal“ nesukūręs Dambrauskas: „Tokios rungtynės padeda mums būti geresniems“

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šiais metais liks be Europos. Lietuvio auklėtiniai namuose nesukūrė stebuklo prieš „Villarreal“ ir šiai ekipai pralaimėjo antrą kartą. UEFA Konferencijų lygos atrankos burtai „Hajduk“ buvo negailestingi ir paskutiniame atrankos etape jiems teko „Villarreal“ išbandymas.
2022-08-26

Dambrausko auklėtiniai neatsilaikė prieš garsųjį „Villarreal“ klubą

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas ketvirtadienio vakarą žaidė UEFA Konferencijų lygos atkrintamųjų atrankos trečiojo etapo rungtynes su „Villarreal“, bet buvo priversti nusileisti ispanams 2:4. „Hajduk“ šias rungtynes pavyko pradėti puikiai, nes jau 2 minutę svečius į priekį išvedė Stipe Biukas, pasižymėjęs po Marko Livaja perdavimo. Visgi, „Villarreal“ į tai sureagavo žaibiškai.
2022-08-19

Paskutinis sezono „La Liga“ turas: „Barcelona“ patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą ir finišavo antroje turnyrinės lentelės vietoje.
2022-05-23

Nervus sirgaliams patampęs „Liverpool“ tapo pirmuoju Čempionų lygos finalo dalyviu

Antradienio vakarą paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo dalyvis, kuriuo tapo „Liverpool“ klubas. Anglijos ekipa 3:2 (0:2) svečiuose įveikė „Villarreal“. Pirmąjį mačą „Liverpool“ klubas namuose buvo laimėjęs 2:0. Vis dėlto šio vakaro susitikimas prasidėjo itin įdomiu scenarijumi. „Villarreal“ svečius iš Anglijos nustebino vos prasidėjus mačui.
2022-05-03

Čempionų lygos pusfinalyje daug intrigos nebuvo – „Liverpool“ žengė tvirtą žingsnį link finalo

Trečiadienį sužaistas antrasis UEFA Čempionų lygos pusfinalis, kuriame susitiko „Liverpool“ ir „Villarreal“ klubai. Pergalę namuose šventę Jurgeno Kloppo vadovaujami „Liverpool“ futbolininkai, kurie varžovus iš Ispanijos pranoko 2:0 (0:0). Šeimininkai kiek aktyviau pradėjo mačą ir ilgiau kontroliavo kamuolį, bet sukurti itin pavojingų situacijų nepavyko. Kiek vėliau pirmąjį pavojingą smūgį atliko Sadio Mane, tačiau puolėjui pritrūko tikslumo. „Villarreal“ ir toliau sėkmingai gynėsi.
2022-04-27

Čempionų lygos ketvirtfinaliai – „Villarreal“ sensacingai eliminavo „Bayern“, „Real“ atlaikė anglų šturmą

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai. Dramatiškose mačuose bilietus į pusfinalį iškovojo ispanų klubai – Madrido „Real“ ir „Villarreal“. „Real“ savo aikštėje nors ir pralaimėjo po pratęsimo 2:3 titulą ginančiai Londono „Chelsea“, tačiau žengė į kitą etapą, nes pirmasis susitikimas prieš savaitę Anglijoje baigėsi 3:1 ispanų klubo naudai.
2022-04-13

Paskutiniu UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo dalyviu tapo „Villarreal“

Paskutiniu UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo dalyviu tapo „Villarreal“ klubas, kuris atidėtose rungtynėse išvykoje 3:2 (2:0) įveikė Bergamo „Atalanta“. Po šios pergalės Ispanijos klubas užėmė antrą vietą F grupėje, kurios nugalėtojų vardą jau anksčiau iškovojo „Man Utd“. Trečioje vietoje likusi „Atalanta“ žais Europos lygoje. „Villarreal“ į priekį išsiveržė jau 3-ąją minutę, kai pasižymėjo Arnautas Danjuma.
2021-12-09

Gamtos stichija neleido prasidėti Čempionų lygos rungtynėms

UEFA Čempionų lygos rungtynės Italijoje, Bergame tarp vietos „Atalanta“ ir ispanų „Villarreal“ trečiadienį atšauktos dėl stipraus snygio. Vakare iškritęs gausus sniegas užklojo Bergamo stadiono veją. Stadiono darbuotojai bandė aikštę nuvalyti, tačiau ją ir vėl užklodavo storas sniego sluoksnis. Mačo arbitras iš Anglijos Anthony Tayloras delsė pradėti susitikimą, o galiausiai jis buvo apskritai atšauktas.
2021-12-08

„Newcastle Utd“ susidomėjimo sulaukęs Unai'us Emery lieka Ispanijoje

„Villarreal“ vyriausiasis treneris Unai Emery patikino, jog neplanuoja ateityje perimti „Newcastle United“ komandos vairo, nepaisant žiniasklaidoje pasirodžiusių gandų. „Villarreal“ yra mano namai ir esu 100 procentų įsipareigojęs šiam klubui. Jei atvirai, esu dėkingas už parodytą susidomėjimą iš puikaus klubo, tačiau jaučiuosi dar dėkingesnis čia likdamas.
2021-11-03

Paskelbti „Auksinio berniuko“ apdovanojimo kandidatai

Penktadienį paskelbti 20 kandidatų, kurie pretenduoja gauti „Auksinio berniuko“ apdovanojimą. Šis prizas įteikiamas geriausiam jaunajam pasaulio futbolininkui (iki 21 metų). Anksčiau šį trofėjų laimėjo tokios žvaigždės kaip Lionelis Messi, Sergio Aguero, Wayne‘as Rooney, Paulis Pogba, Raheemas Sterlingas, Kylianas Mbappe ir kiti. Pernai rinkimuose triumfavo Erlingas Haalandas.
2021-10-15

Prireikė baudinių: „Chelsea“ antrą kartą klubo istorijoje iškovojo UEFA Supertaurę

Londono „Chelsea“ klubas UEFA Supertaurėje po dramatiškos baudinių serijos 2:1 palaužė „Villarreal“ futbolininkus ir iškovojo trofėjų. Įdomūs faktai: Anglijos klubas laimėjo UEFA Supertaurę antrą kartą istorijoje (1998 ir 2021 metais), tuo tarpu pralaimėjo tris kartus (2012, 2013 ir 2019 metais) „Chelsea“ komandai pavyko laimėti vos antrąją baudinių seriją iš paskutinių penkių, kuriose teko dalyvauti visuose turnyruose.
2021-08-12

Įspūdinga Europos lygos finalo drama – po 11 m baudinių serijos triumfavo „Villarreal“

UEFA Europos lygos finale prireikė 11 m baudinių serijos, po kurios „Villarreal“ įveikė anglų „Manchester United“. Pagrindinis mačo laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudinių serijoje ispanai triumfavo 11:10. Unai Emery tapo pirmuoju treneriu, laimėjusiu Europos lygą keturis kartus. „Villarreal“ pasiekė Europos turnyro finalą pirmą kartą klubo istorijoje ir iškovojo ne tik istorinį trofėjų, bet ir vietą kitų metų Čempionų lygos sezone. 29 min.
2021-05-27

UEFA Europos lygos finale – anglų milžinas ir ispanų vidutiniokas

„Manchester United“ – prieš „Villareal“. Šie klubai šiandien, gegužės 26 d. vakarą kovos UEFA Europos lygos finale Lenkijos mieste Gdanske. Favorite vadinama Mančesterio komanda, kuri neseniai pasibaigusiame Anglijos čempionate užėmė antrąją vietą. Tuo tarpu Viljarealio ekipa Ispanijos pirmenybėse liko tik septinta. Tiesa, „Villareal“ futbolininkai Europos lygos varžybose žaidė puikiai – iškovojo 12 pergalių, 2 rungtynes baigė lygiosiomis, nepatyrė nė vienos nesėkmės.
2021-05-26

„Arsenal“ sezoną Europos lygos pusfinalyje nutraukė buvęs treneris

„Villarreal“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo atsakomąsias rungtynes svečiuose su Londono „Arsenal“ baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0, tačiau bendrame rezultate triumfavo 2:1 ir pateko į šio turnyro finalą. Samuelis Chukwueze jau 5-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Berndas Leno. Danielis Parejo 24-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš skersinio.
2021-05-07

„Real“ ieško Ramoso įpėdinio – domisi „Villareal“ gynėju

23-ų „Villarreal“ gynėjas Pau Torresas gali tęsti karjerą Madrido „Real“ ekipoje, praneša „Cadena Cope“. Pasak šaltinių, karališkojo klubo vadovybė stebi ispaną ir mano, kad būtent jis galėtų aikštėje pakeisti Sergio Ramosą, su kuriuo sutartis baigiasi po šio sezono. Kol kas klubui niekaip nepavyksta susitarti su komandos kapitonu dėl sutarties pratęsimo. Šį sezoną P.Torresas sužaidė 17 rungtynių Ispanijos pirmenybėse ir įmušė du įvarčius. Pasak „Transfermarkt.
2021-01-04

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

„Barcelona“ išlieka nepralaimėjusi Ispanijoje

Lengvą pergalę Ispanijos futbolo pirmenybėse įsirašė jau anksčiau čempionės titulą užsitikrinusi „Barcelonos“ komanda. Ji namie net 5:1 (3:0) nušlavė „Villarreal“. Likus sužaisti du turus iki čempionato pabaigos katalonai išleika nė karto nepralaimėję. Įvarčius nugalėtojams pelnė Phillipe Coutinho (11 min.), Paulinho (16 min.), Lionelis Messi (45 min.) ir Ousmane Dembele (87 ir 90+3 min.). Paguodos įvartį svečiams įmušė Nicola Sansone (54 min.
2018-05-09

„Barcelona“ pasiekė rekordą Ispanijoje

Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa. Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0). 15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.
2018-04-14

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.
2018-03-03

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.
2018-02-04

Ispanijoje taškus prarado „Atletico“ ir „Valencia“

Šeštadienį netikėti rezultatai užfiksuoti Ispanijos futbolo čempionate. Sensacingą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Valencia“. Ji 1:2 (1:1) nusileido absoliučiai pirmenybių autsaiderei „Las Palmas“. Svečius 5-ąją minutę į priekį išvedė Santi Mina, bet į tai įvarčiais atsakė Jonathanas Viera (20 minutė) ir 11 metrų baudinį realizavęs Jonathanas Calleri (53 min.
2018-01-20

Ispanijoje - dar vienas smūgis Madrido „Real“ žvaigždynui

Karališkasis Madrido „Real“ klubas ir toliau neranda savojo žaidimo. Madrido žvaigždynas Ispanijos futbolo pirmenybėse namie 0:1 (0:0) nusileido „Villarreal“ futbolininkams. Po šio pralaimėjimo „Real“ liko ketvirtoje vietoje su 32 taškais. Nuo lyderės „Barcelonos“ juos jau skiria 48 taškia.
2018-01-13

„Real“ sužaidė lygiosiomis su antrojo diviziono klubu, bet žengė į ketvirtfinalį

Ispanijos čempionas Madrido „Real“ namie 2:2 (1:1) sužaidė su antrojo diviziono Sorijos „Numancia“. Vis dėlto, lygiosios šeimininkams atvėrė duris į Ispanijos taurės turnyro ketvirtfinalį. Trečiadienį „Real“ žaidė rezervine sudėtimi. Jų gretose dubliu pasižymėjo Lucas Vazquezas (10, 59 minutės), „Numancia“ – Guillermo Fernandezas (45, 82 min.). 92-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Sorijos komandos futbolininkas Dani Calvo.
2018-01-11

„Barcelona“ ir toliau nesustabdoma, „Real“ vėl prarado taškų

Ispanijos futbolo lygoje pranašumą turnyro lentelėje didina „Barcelona“. Ji sekmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino Valensijos „Levante“. 12-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 38-ąją – Luisas Suarezas, 93-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Jam asistavo L. Messi. „Barcelona“ naujokas Philippe’as Coutinho rungtynėms registruotas nebuvo.
2018-01-07

Ispanijoje – „Barcelona“ ir „Atletico“ pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“. Katalonai sekmadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Villarreal“. Barselonos komandai niekaip nepavyko atrakinti varžovų vartų. Padėtį palengvino patys šeimininkai – 60-ąją minutę raudona kortelė parodyta Dani Raba. Tuo „Barca“ pasinaudojo 72-ąją minutę, kai įvartį pelnė Luisas Suarezas. 83-ąją įmušė ir Leo Messi.
2017-12-11

Ispanijoje viena lyderių patyrė pralaimėjimą prieš dešimtiese likusius varžovus

Ispanijos futbolo pirmenybių 14-ojo turo varžybose antrą vietą užimanti „Valencia“ nepasinaudojo galimybe priartėti prie pirmaujančios „Barcelona“ komandos. Valensijos klubo futbolininkai 0:1 pralaimėjo „Getafe“ klubui, kuris nuo 25-osios minutės žaidė dešimtiese. Tada antrą geltoną kortelę užsidirbo Mauro Arambarri. Tai nesutrukdė šeimininkams išplėšti pergalę po Markelio Bergaros įvarčio, pelnyto 66-ąją minutę. „Getafe“ po pergalės pakilo į aštuntą vietą.
2017-12-03

Lyderių mūšyje – Barselonos futbolininkų išsigelbėjimas

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje susitiko lyderės – „Valencia“ ir „Barcelona“ komandos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Šeimininkai pirmavo po 60-ąją minutę įmušto Rodrigo įvarčio. Svečiams rezultatą pavyko išlyginti 82-ąją minutę, kai puikiu smūgiu kamuolį į Valensijos vartus nukreipė gynėjas Jordi Alba. „Barcelona“ (35 taškai) lieka lygos lydere, lenkdama „Valencia“ (31 tšk.
2017-11-27

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Ispanijoje – „Barcelona“ pergalė ir „Atletico“ lygiosios

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Bilbao „Athletic“. 36-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 92-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Kitas Ispanijos futbolo milžinas Madrido „Atletico“ namie 1:1 (0:0) išsiskyrė su „Villarreal“. Šeimininkai pirmavo po Angelio Correa įvarčio (61 minutė). Rezultatą išlygino Carlosas Bacca (81 min.
2017-10-29

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Sekmadienį Ispanijoje pergales iškovojo Madrido futbolo klubai – „Atletico“ ir „Real“. „Atletico“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Vigo „Celta“. Pergalingą įvartį 28-ąją minutę įmušė Kevinas Gameiro. „Real“ savo stadione 3:0 (2:0) nugalėjo „Eibar“. 18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Paulo Oliveira. 28-ąją po Isco perdavimo tikslus buvo Marco Asensio. Paskutinį tašką 82-ąją minutę po Karimo Benzemos perdavimo padėjo Marcelo.
2017-10-22

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Ispanijoje – Isco dublis ir „Barca“ pergalė tuščiame stadione

Ispanijoje iš nesėkmingo namų ruožo išsikapstė šalies čempionas Madrido „Real“. Tuo metu „Barcelona“ futbolininkai iškovojo pergalę tuščiame „Camp Nou“ stadione. „Real“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Barselonos „Espanyol“. Madrido komandos pergalę lėmė Isco dublis. 25-erių saugas pasižymėjo 30 ir 71 minutėmis. Tai buvo pirmasis „Real“ laimėjimas namuose šio sezono Ispanijos lygoje.
2017-10-01

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Ispanijos čempionai nutraukė lygiųjų seriją

Du pastaruosius turus lygiosiomis su Valensijos komandomis rungtynes baigęs Madrido „Real“ reabilitavosi sekmadienį San Sebastiane, kur 3:1 (2:1) nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Borja Mayoralas. 28-ąją minutę rezultatą išlygino Kevinas Rodriguesas. Tačiau tas pats futbolininkas 36-ąją minutę nukreipė kamuolį į savuosius vartus. Paskutinį rungtynių įvartį 61-ąją minutę pelnė Garethas Bale’as.
2017-09-18

Ispanijoje lyderiai iškovojo vienodas pergales, abu ir toliau turi tiek pat taškų

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje pergales vienodais rezultatais pasiekė favoritai ir lyderiai – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. Abi komandos laimėjo 4:1. „Real“ 4:1 (2:0) namie nugalėjo „Sevilla“. 10-ąją minutę įmušė Nacho, 23-ąją – Cristiano Ronaldo. Svečių viltis 49-ąją minutę atgaivino Stevanas Jovetičius, bet „Real“ į tai atsakė C. Ronaldo ir Toni Krooso įvarčiais. Jie įmušti atitinkamai 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.
2017-05-15

„Valencia“ trenerių karuselė tęsiasi – paskirtas šeštasis per dvejus metus

„Valencia“ treniruos šeštasis strategas per dvejus metus. Šįkart treneriu tapo Marcelino Garcia Toralas. Su 51-erių specialistu sudaryta dvejų metų sutartis. M. Garcia Toralas – šeštasis „Valencia“ treneris per dvejus metus, pasamdytas klubo savininko Peterio Limo. Valensijos komanda sezoną pradėjo su buvusiu „Liverpool“ asistentu Pako Ayestaranu. Kai jis po 12 rungtynių buvo atleistas, kandidatu į vyriausiojo trenerio poziciją buvo įvardijamas M. Garcia Toralas.
2017-05-12

Neymarą aplankė Latvijos krepšinio superžvaigždė

„Barcelona“ ekipos garsenybė Neymaras po rungtynių su „Villarreal“ sulaukė vizito. Nors futbolininkas yra įpratęs prie pamišusių ir susitikti norinčių fanų, šįkart svečias – kitoks. Latvis Kristaps Porzingis, kartu su Mindaugu Kuzminsku rungtyniaujantis Niujorko „Knicks“ ekipoje, futbolininko laukė automobilių aikštelėje. Sportininkai apsikeitė marškinėliais, tačiau tai geresnė žinia Neymarui. Jis bent jau galės užsivilkti krepšininko marškinėlius, nors šie ir yra labai dideli.
2017-05-07

„Atletico“ – „Villarreal“ antausis

Antradienį Ispanijos futbolo lygos 34 ture netikėtą pralaimėjimą patyrė vienas čempionato lyderių – Madrido „Atletico“. Jis namie 0:1 (0:0) nusileido „Villarreal“. Šeimininkai smūgį į paširdžius praleido rungtynių pabaigoje – 82-ąją minutę po afrikiečio Cedrico Bakambu perdavimo įmušė italas Roberto Soriano. „Atletico“ (68 taškai), nepaisant pralaimėjimo, lieka trečiojoje „Primera“ pozicijoje.
2017-04-26

Ispanijoje – „Real“ ir „Barcelona“ įvarčių šou

Šeštadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos rungtynėse įtikinamas pergales iškovojo vietos superkomandos. Madrido „Real“ svečiuose 4:1 (3:0) nugalėjo „Eibar“, o „Barcelona“ 5:0 (2:0) savo aikštėje sudaužė Vigo „Celta“. „Real“ gretose ryškiausiai spindėjo Karimas Benzema. Prancūzas įmušė du įvarčius (14, 25 minutėmis) ir atliko rezultatyvų perdavimą Jamesui Rodriguezui (29 min.). Tiesa, kolumbietis asistavo K. Benzema, kai šis mušė antrąjį įvartį. 60-ąją minutę pasižymėjo Marco Asensio.
2017-03-05

Ispanijoje – išsigelbėjęs Madrido „Real“ ir triumfavusi „Barcelona“

Ispanijos „Priemera“ lygoje sužaistos šešios rungtynės, o jose bei po jų užfiksuota ne viena sensacija. Triuškininčiai laimėjo „Barcelona“, tačiau Luisas Enrique paskelbė apie pasitraukimą po sezono, o Madrido „Real“ išsikapstė prieš „Las Palmas“. Barselonoje, bent jau aikštėje, staigmenų nebuvo užfiksuota. Katalonai net 6:1 sumindė Chichono „Sporting“ vienuolikę.
2017-03-02

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.
2017-02-24

Žydrūnas Karčemarskas – kitame Europos taurės turnyro etape

Žydrūnas Karčemarskas su „Osmanlispor“ klubu pateko į kitą Europos taurės turnyro etapą. Lietuvio atstovaujamas klubas 2:0 nugalėjo „Zuerich“ ekipą ir užsitikrino bilietą keliauti tolyn. Lietuvis vartus gynė visas 90 minučių ir išlaikė juos sausus. Tuo tarpu jo komandos draugai Dzonas Delarge (73`) ir Erdalis Kilicarslanas (89`) mušė po įvartį ir nukalė komandai pergalę.