tritaškis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tritaškis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tritaškis“.

Rokas Jokubaitis vėl sužibėjo tolimu metimu – Taivano publiką privertė kilti iš savo vietų

Antradienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Taivane susitinka su Latvijos krepšininkais. Latviai šiame pasirengimo cikle iki šiol laimėjo visas penkias žaistas rungtynes. Pirmajame ketvirtyje abi ekipos žaidžia greitą krepšinį, o pirmiesiems į priekį pavyko atitrūkti Kazio Maksvyčio auklėtiniams. Pirmojo ketvirčio viduryje kuriozinį tritaškį pataikė rinktinės įžaidėjas Rokas Jokubaitis.
2023-08-22

Eurolygoje dominuojantis Larkinas įspyrė tritaškį

Neseniai Eurolygos rezultatyvumo rekordą pagerinęs ir į Miuncheno „Bayern“ krepšį 49 taškus suvertęs Stambulo „Anadolu Efes“ lyderis Shane'as Larkinas krepšinio sirgalius nustebino ir neįprastu metimu. Lapkričio mėnesį naudingiausiu Eurolygos žaidėju išrinktas amerikietis savo tviteryje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jis pataiko tritaškį kamuolį ne mesdamas, o spirdamas. „Ieškome naujų kelių pataikyti metimus“, – rašė 27-erių krepšininkas.
2019-12-09

Sirgaliai ėjo iš proto: NBA žvaigždė pataikė pirmą karjeros tritaškį

Viena ryškiausių Filadelfijos „76ers“ klubo ir visos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) figūrų, australas Benas Simmonsas, paskutinės vykusios dvikovos metu kaip reikiant pradžiugino visus arenoje susirinkusius sirgalius ir savo komandos draugus. „76ers“ lyderio statusą turintis krepšininkas draugiškų rungtynių metu pataikė pirmąjį savo profesionalios karjeros tritaškį. Kokios reikšmės tai buvo metimas, tampa akivaizdu pažiūrėjus epizodo vaizdo pakartojimą.
2019-10-09

Australai liko apstulbę: gavo tritaškį nuo lentos su sirena

Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate aistros verda vis labiau. Antrajame varžybų etape, susiformavus naujoms grupėms, savo pergalingą žygį pratęsė Australijos rinktine (4/0). Australai tik po atkaklios kovos 82:76 įveikė Dominikos Respubliką. Dvikovoje netrūko ir įsimintinų epizodų.
2019-09-07

Gallinari nepabūgo: sviedė tritaškį per 221 cm ūgio serbų bokštą

Vieni pasaulio krepšinio čempionato favoritų, Serbijos krepšininkai, pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Aleksandro Džordževičiaus kariauna įveikė Italijos krepšininkus ir tapo D grupės nugalėtojais. Dvikovoje netrūko ir efektingų epizodų. Vienas Italijos rinktinės lyderių, Danilo Gallinari, vedė savo rinktinę į priekį visos dvikovos metu. Tiesa, pergalės italams iškovoti nepavyko, bet rinktinės žvaigždė savo karjeros įsimintinų epizodų lentyną papildė dar vienu smagiu meitmu.
2019-09-04

Jankūno venose – šaltas kraujas: tėškė tritaškį su sirena

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė du kėlinius kovėsi kaip lygus su lygiais, tačiau antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir 86:57 sutriuškinę Pietų Korėjos rinktinę įsirašė ketvirtąją pergalę pasiruošimo pasaulio čempionatui cikle. Stiprios pergalės fone netrūko ir įsimintinų epizodų. Pirmojo kėlinio metu kova vyko taškas į tašką, o savo pranašumą lietuviai pradėjo įrodinėti tik besibaigiant ketvirčiui.
2019-08-24

Hardenas pavijo Jordaną, „Rockets“ pagerino NBA tritaškių rekordą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš sekmadienio į pirmadienį sužaista 14 rungtynių. Hjustono „Rockets“ (53-28) klubas namuose 149:113 (34:24, 43:23, 40:30, 32:36) sudaužė Fynikso „Suns“ (19/62) ekipą. Dvikovos laimėtojai šiame mače dar kartą pagerino sau patiems priklausiusį NBA tritaškių rekordą vieneriose rungtynėse. „Rockets“ į varžovų krepšį sumetė net 27 tritaškius (27/57 – 47 procentų taiklumas). Tai naujas visų laikų NBA rekordas.
2019-04-08

Sabonis darė viską, bet „Pacers“ krito paskutinę sekundę

Apmaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ klubas. Taškų lenktynėse Bostone lietuvio komanda pralaimėjo per paskutinę rungtynių ataką. „Pacers“ išvykoje 112:114 (25:35, 35:28, 31:26, 21:25) neatsilaikė prieš „Celtics“. Pergalę nugalėtojams padovanojo paskutinę ataką kamuolį rankuose turėjęs Kylie Irvingas. Po kelių akimirkų krepšininkas paleido nesunkų dvitaškį ir taip nepaliko vilčių Indianos klubui.
2019-03-30

Išvyskite: nepakartojamas Wade'o metimas vadinamas gražiausiu NBA sezono epizodu

Neįtikėtiną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Majamio „Heat“ komanda. Lygos čempionus, Oaklando „Golden State Warriors“ namuose parklupdęs Majamio klubas kartu sukūrė ir vieną įspūdingiausių šio sezono epizodų – pergalingas Dwayne'o Wade'o metimas iškart užkariavo internetą.
2019-02-28

Galingai žaidusio Kalniečio tritaškis išplėšė pergalę

Prancūzijos krepšinio čempionate Vilerbano ASVEL (10-2) ekipa namie 72:69 (18:23, 27:20, 14:11, 13:15) palaužė Le Portelio ESSM (4-8) klubą. Nugalėtojams Mantas Kalnietis per 26 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 4/6 trit.), atkovojo, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles, 2 sykius privertė varžovus pažeisti taisykles ir surinko 19 naudingumo balų. Būtent M. Kalniečio tritaškis mačo pabaigoje nulėmė dvikovos baigtį.
2018-12-09

NBA naktis: Valančiūnas smeigė tritaškį, Sabonis buvo arti dvigubo dublio

Lietuvių Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio atstovaujamos Toronto „Raptors“ ir Indianos „Pacers“ naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sužaidė dar po vienerias ikisezonines NBA rungtynes. Komandoms  sekėsi skirtingai, bet abu lietuviai žaidė naudingai.
2018-10-11

D.Bičkauskio tritaškis nuskandino „Šiaulių“ laivą

Sunkiai rungtynes pradėjusi Utenos „Juventus“ (1/1) ekipa užsikūrė antrajame kėlinyje, spurtavo 20:2 ir palaužė karjeros rungtynes sužaidusios Igno Vitkaus vedamus „Šiaulius“ (0/1). Dvigubą dublį jau trečiajame kėlinyje turėjęs Vaidas Čepukaitis bei 18 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis atvedė „Juventus“ į pergalę 83:78 prieš svečius iš Šiaulių. Puikiai šiose rungtynėse atrodęs V. Čepukaitis surinko 12 taškų ir atkovojo 12 atšokusių kamuolių.
2018-09-26

Kuriozas „Ryto“ rungtynių metu – tritaškį įmetė netyčia

Krepšinio aikštelėje nutinka visko, o tai tik dar kartą įrodė Vilniaus „Ryto“ naujokas D. J. Seeley. Tritaškį metimą pastarasis pataikė to visai nenorėdamas. 28-erių amerikietis praėjusią savaitę Klaipėdoje vykusio V. Garasto taurės turnyro metu, besibaigiant antrajam kėliniui, įsibėgėjusiam komandos draugui norėjo atlikti „alley-oop“ stiliaus perdavimą, tačiau teisėjams teko įskaityti tris taškus – kamuolys netikėtai skrodė varžovų krepšio tinklelį.
2018-09-17

Įspūdingas metimas JAV – krepšininkai sunkiai patikėjo, išplėšę pergalę

Jungtinės Amerikos Valstijos ne veltui vadinamos krepšinio šalimi. Čia kone kasmet užfiksuojama įspūdingų metimų iš kitos aikštės pusės, nulemiančių savo ekipos pergalę. Šiemet visos JAV herojumi tapo Ilinojaus valstijos, Evanstono vidurinės mokyklos žaidėjas Blake'as Petersas.  Penkiolikmečio metimas su sirena JAV mokyklų krepšinio čempionate atnešė savo komandai netikėtą triumfą. Šį vaizdelį nufilmavo Evanstono ekipos treneris Mike'as Ellisas.
2018-01-30

NBA komentatoriai ekstazėje: J. Valančiūnas nuvalė dulkes nuo užmiršto ginklo

Antradienio naktį NBA lygoje sužaista 10 susitikimų, o Toronoto mieste ginklus surėmė ir lietuvio Jono Valančiūno atstovaujama „Raptors“, kuri priėmė Čikagos „Bulls“. Rungtynes rezultatu 119:114 (29:26, 36:19, 33:36, 21:33) laimėjo „Raptors“, o J. Valančiūnas surinko antrąjį dvigubą dublį šiemet. Uteniškis per 24 aikštėje praleistas minutes pelnė 21 tašką (6/7 met., 1/1 trit., 8/10 baud.) ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.
2017-11-08

„Raptors“ treneris keičia Joną Valančiūną – greitai lietuvis taps dar pavojingesnis

NBA lygoje rimtai svarstoma keisti šiuolaikinio vidurio puolėjo vaidmenį komandoje, pagal kurį Jonui Valančiūnui teks gerokai paplušėti metant iš tolimų distancijų. Geriausias pavyzdys – Marcas Gasolis. „Memphis Grizzlies“ centras trečiadienį laikė lietuvį šešėlyje. Ir ne tik dėl to, kad pastarasis žaidė po traumos. „Grizzlies“ lyderio žaidimas šį sezoną tapo gerokai įvairesnis ir patobulėjo dėka metimų iš tolimų distancijų.
2016-12-01

Ispanijoje Deividas Dulkys ir Osvaldas Matulionis užmėtė varžovus tritaškiais

Trijų lietuvių atstovaujama Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ ekipa Ispanijos krepšinio pirmenybėse nepaliko vilčių „CAI Zaragoza“ ekipai ir laimėjo rungtynes 80:63. Deividas Dulkys per 29 minutes pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 b.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo. Osvaldas Matulionis taip pat pataikė tris tolimus metimus ir aikštėje praleidęs 23 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/4 trit.
2016-11-06

Viltį suteikęs R. Javtoko tritaškis – rimtas konkurentas įspūdingam E. Žukausko metimui į JAV krepšį

Kauno „Žalgirio“ ir krepšinio gerbėjus ketvirtadienį maloniai nustebino Robertas Javtokas. 32 metų 210 cm ūgio Lietuvos rinktinės kapitonas iki Eurolygos rungtynių su Madrido „Real“ pratęsimo pabaigos likus žaisti dvi minutes kone paskutinę atakos sekundę smeigė taiklų tritaškį. Tokio jo veiksmo niekas nesitikėjo. R. Javtokas neturėjo kam atiduoti kamuolio, o atakai skirtas laikas ėjo į pabaigą. Kadangi jo niekas prie tritaškio linijos nedengė, krepšininkas nutarė pats atakuoti krepšį.
2013-03-08

„Valencia Basket“ aukštaūgis tapo S. Jasaičio likimo draugu – dar vienas neįtikėtinai tolimas metimas

Savaitės pradžioje Europoje - iš įspūdingų nuotolių pataikytų metimų šou. Įkandin Simo Jasaičio sekė ir Valensijos „Valencia Basket“ vidurio puolėjas Vitoras Faverani. Ispanijos čempionato susitikime aukštaūgis iš po savojo krepšio paleido kamuolį į priešingą pusę ir šis kiaurai skrodė tinklelį. Tiesa, kaip ir S.Jasaičiui, V.Faverani sėkmė iki galo nenusišypsojo - metimas buvo atliktas po laiko.
2012-04-19

D. Collinso tritaškis per visą aikštę

Kauno „Žalgirio“ ekipos įžaidėjas DeJuanas Collinsas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse su Prienų „Rūdupiu“ pelnė tik 3 taškus, tačiau juos įsimins galbūt visam gyvenimui. Baigiantis trečiajam kėliniui amerikietis po netaiklaus Simo Buterlevičiaus metimo sugriebė atšokusį kamuolį ir tiksint paskutinėms sekundėms paleido kamuolį būdamas savo aikštelės pusėje. Legionieriaus įspūdingas tritaškis pasiekė tikslą, o komandos draugai puolė sveikinti gynėją.
2012-03-26

L. Jamesas ir D. Wade'as kartu šį sezoną kol kas metė tik 1 tritaškį

Majamio „Heat“ klubas sezoną pradėjo 4 užtikrintomis pergalėmis ir Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vicečempionams netrukdo net ir lyderių tritaškių stygius. Įdomu, kad didžiausios „Heat“ žvaigždės Dwyane'as Wade'as ir LeBronas Jamesas kartu šį sezoną išmetė vos 1 tolimą metimą. Tai padarė L.Jamesas, o D.Wade'as iš toli krepšio dar neatakavo. Visa tai - trenerio Eriko Spoelstros sumanymas.
2011-12-31

Fantastiškas M. Teodosičiaus tritaškis atnešė pergalę J. Kazlausko auklėtiniams

Septintąją pergalę iš eilės Eurolygos B grupėje iškovojo Jono Kazlausko vadovaujama Maskvos CSKA (7/0) ekipa, kuri svečiuose tik po atkaklios kovos  81:78 (25:18, 19:19, 23:25, 14:16) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (2/5) krepšininkus. Lemiamą tritaškį aidint finalinei ketvirtojo kėlinio sirenai pataikė Milošas Teodosičius.
2011-12-01

Ispanijos čempionate – neįtikėtino įspūdingumo R. Fernandezo tritaškis

Madrido „Real“ naujokas Rudy Fernandezas žiba Ispanijoje. Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atstovas ne tik džiugina sirgalius puikiu žaidimu, tačiau itin pasižymėjo ketvirtajame Ispanijos pirmenybių ture. Mače su Obradoiro „Blusens Mobus“ ekipa, Martyno Pociaus komandos draugas pataikė tiesiog neįtikėtiną tolimą metimą su pražanga. R. Fernandezas tritaškį „įsūdė“ nepaisant varžovo pražangos.
2011-10-25

L. Kleiza: „Didvyriu tapau pirmą kartą“

Lietuvis Linas Kleiza vakar Graikijoje tapo rungtynių didvyriu. Puolėjas rungtynėse su Atėnų „Panellinios“ pataikė lemiamą tritaškį ir paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę Pirėjo „Olympiacos“ ekipai. Tokiu būdu L. Kleiza savo klubui tašką turnyrinėje lentelėje atnešė pirmą kartą šiame sezone. Krepšininkas norėtų, kad taip pasiekti pergalę pavyktų ir gegužės 7-ąją prasidėsiančiame Eurolygos finalo ketverte. „Taip, rungtynių didvyriu tapau pirmą kartą.
2010-04-29

NCAA žaidėjas pataikė svajonių metimą

NCAA lygos mačą tarp „Murray State“ ir „Southeast Missouri State“ komandų 80:68 laimėjo šeimininkai, tačiau jų sirgaliams turbūt labiausiai įsiminė ne pati pergalė, o vienas įspūdingas epizodas. Vienos iš pirmojo rungtynių kėlinio atakų metu „Murray State“ žaidėjui Isaiahui Canaanui varžovai išmušė kamuolį ir šis nuriedėjo link aikštės vidurio.
2010-02-22

M. Browno tritaškis – tarp gražiausių Eurolygos sezono epizodų

Kauno „Žalgirio“ snaiperio Marcuso Browno tritaškis, užtikrinęs lietuvių patekimą į „Top16“ etapą, pateko į gražiausių Eurolygos reguliariojo sezono epizodų dešimtuką. Tolimas M.Browno metimas, aidint ketvirtojo kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai, buvo įvertintas šeštąja vieta. Trečioje vietoje liko apgaulingas Terrence‘o Kinsey‘aus prasiveržimas bei akrobatiškas dvitaškis su pražanga.