Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „toronto raptors“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „toronto raptors“.

Toronto „Raptors“ paskelbė, kad atsisakė puolėjo Sašos Vezenkovo. Buvęs naudingiausias Eurolygos žaidėjas iš esmės susitarė grįžti į Pirėjo „Olympiakos“, o su juo bus sudaryta kelių metų sutartis. S. Vezenkovas ir „Olympiakos“ susitarė liepos pradžioje.
2024-07-23

Painią situaciją dėl Saša Vezenkovo ateities apžvelgęs „Raptors“ vadovas sprendimo neturi: „Pažiūrėsime“

Toronto „Raptors“ dirba su Saša Vezenkovu, tikėdamasi išspręsti su 28 metų puolėju susijusią situaciją. Pasak „Eurohoops“ šaltinių, laukdamas galimų įvykių, dėl kurių galėtų būti atleistas iš „Raptors“, S. Vezenkovas nusprendė susitarti su savo buvusia „Olympiakos“ komanda ir pasirašyti pelningą daugiametę sutartį.
2024-07-09

Nesustabdomas: trigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis vedė „Kings“ į saldžią pergalę

Triuškinančią pergalę NBA iškovojo Sakramento „Kings“ ekipa (40/28). Rezultatu 123:89 (32:27, 36:18, 31:20, 24:24) Domanto Sabonio atstovaujama komanda pervažiavo Toronto „Raptors“ (23/46) ir išrašė jiems jau 8 pralaimėjimą iš eilės.  D. Sabonis rungtynėse surinko 24-ą savo šio sezono trigubą dublį. Lietuvis pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
51 2024-03-21

Toronto „Raptors“ puolėjo šeima išgyvena skaudžią netektį

Toronto „Raptors“ puolėjas R.J. Barrettas išgyvena skaudžią netektį. Komanda pranešė, kad mirė žaidėjo jaunesnysis brolis. „Raptors“ ir „Canada Basketball“ pasidalijo R.J. Barretto šeimos pareiškimu, kuriame sakoma, kad 19-metis Nathanas Barrettas mirė antradienį, „apsuptas savo šeimos, bažnyčios ir draugų“. Mirties priežastis nėra nurodoma, rašo CNN. „Nors mūsų šeima yra sugniuždyta šios didelės netekties, mes ir toliau branginsime prisiminimus ir kartu praleistą laiką“, – sakoma pranešime.
2024-03-16

Jonas Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie triuškinančios pergalės prieš buvusią komandą

Įtikinamą pergalę NBA iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (37/25). Jono Valančiūno atstovaujama komanda rezultatu 139:98 (42:28, 26:17, 38:31, 33:22) nukovė Toronto „Raptors“ (23/39) krepšininkus.  Prieš savo buvusią komandą J. Valančiūnas šįkart pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.  Nugalėtojų gretose sužibėjo karjeros rekordą pasiekęs Trey Murphy III, kuris pelnė 34 taškus.
2024-03-06

Gimtadienį minėjusio Luka Dončičiaus vedama „Mavericks“ įsirašė pergalę Toronte

Toronte įvyko akistata tarp vietos „Raptors“ (22/37) ir Dalaso „Mavericks“ (34/25) krepšininkų, kurioje 136:125 (36:34; 30:33; 40:25; 30:33) triumfavo Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso ekipa. Svečius į pergalė vedė L. Dončičius, kuris surinko trigubą dublį. Slovėnas pelnė 30 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir padavė 16 rezultatyvių perdavimų. Su tokiu pasirodymu L. Dončičius jau 39-ą kartą karjeroje trigubą dublį įsirašė pelnydamas 30 ir daugiau taškų.
2024-02-29

Pasaulio čempionato MVP Dennisas Schroderis karjerą tęsti išsiųstas į „Nets“

Tiksint paskutinėms minutėms, kol NBA lygoje apsikeisti žaidėjais, mainus atliko Bruklino „Nets“ ir Toronto „Raptors“ klubai. Dennisas Schroderis kartu su Thaddeusu Youngu keliasi į Brukliną. Tuo tarpu „Raptors“ gretas papildys Spenceris Dinwiddie. Beveik neabejojama, kad Th.Youngas bus atleistas ir turės ieškotis naujos komandos. D.Schroderis šį sezoną per vidutiniškai 31 minutę renka 13,7 taško, atkovoja 2,7 kamuolio ir atlieka 6,1 rezultatyvaus perdavimo. Th.
2024-02-08

Solidų deficitą panaikinusi „Thunder“ laimėjo po dviejų pratęsimų

Pergalę NBA dvikovoje po dviejų pratęsimų iškovojo Oklahomos „Thunder“ (35/15) klubas. Marko Daigneaulto auklėtiniai savo arenoje 135:127 (23:33, 24:30, 34:24, 29:23, 8:8, 17:9) nugalėjo Toronto „Raptors“ (17/32) krepšininkus. Nugalėtojams Joshas GIddey pelnė 24 taškus, Shai Gilgeous-Alexanderis surinko 23. Toronto komandoje su 23 taškais rezultatyviausias buvo RJ Barrettas.
2024-02-05

Jamesas Hardenas „Clippers“ gretose įsirašė pirmąjį trigubą dublį

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (29/14) ekipa. Tyronno Lue'o auklėtiniai svetimoje arenoje 127:107 (29:20, 37:32, 29:29, 32:26) nugalėjo Toronto „Raptors“ (16/29) komandą. „Clippers“ gretose Jamesas Hardenas įsirašė trigubą dublį, jis įmetė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 13 perdavimų. Jam tai pirmasis trigubas dublis „Clippers“ komandoje bei 75 karjeroje.
2024-01-27

Metus baigė su palengvėjimu – „Pistons“ nutraukė rekordinę pralaimėjimų seriją

Pralaimėjimų liūne skęstantis Detroito „Pistons“ (3-29) klubas galiausiai nutraukė tragiškai nesėkmingą atkarpą. 28 kartus iš eilės pralaimėję Monty Williamso auklėtiniai namuose 129:127 (25:24, 27:20, 38:42, 39:41) įveikė Toronto „Raptors“ (12-20) krepšininkus. Tai buvo pirmoji Detroito ekipos pergalė nuo spalio 29 dienos, kai 118:102 buvo įveiktas Čikagos „Bulls“ klubas.
2023-12-31

„Raptors“ ir „Knicks“ ekipos apsikeitė vienais iš komandų lyderių

Toronto „Raptors“ ir Niujorko „Knicks“ komandos pasiekė susitarimą dėl mainų. Pranešama, kad OG Anunoby ir Preciousas Achiuwa persikels į Niujorką, o RJ Barrettas kartu su Immanueliu Quickley bei naujokų biržos šaukimais krausis lagaminus į Torontą. 26 metų 201 cm ūgio OG Anunoby Kanados klube žaidė nuo 2017 metų, kai naujokų biržoje buvo pasirinktas 23-iu šaukimu. Šį sezoną puolėjas per vidutiniškai 33 minutes renka 15,1 taško, atkovoja 3,9 kamuolio ir atkovoja 2,6 kamuolio.
2023-12-30

Porzingis vėl buvo tarp „Celtics“ pergalių kalvių

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Bostono „Celtics“ (7/2) komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai namuose 117:94 (30:26, 25:20, 33:25, 29:23) įveikė Toronto „Raptors“ (4/5) ekipą. Kristaps Porzingis nugalėtojų gretose per 27 žaidimo minutes surinko 21 tašką (6/7 dvit., 3/7 trit., 0/1 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 3 klaidas. Bostono komanda 29 taškus įmetė Jaylenas Brownas, 27 pridėjo Jaysonas Tatumas.
2023-11-12

Legendinio Duncano pasiekimą pakartojęs Wembanyama nuo nesėkmės „Spurs“ neišgelbėjo

Pralaimėjimą NBA dvikovoje patyrė San Antonijaus „Spurs“ (3/3) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje po pratęsimo 116:123 (26:22, 28:13, 32:36, 24:39, 6:13) nusileido Toronto „Raptors“ (3/4) krepšininkams. Victoras Wembanyama pralaimėtojų gretose per 38 minutes įmetė 20 taškų (5/9 dvit., 2/7 trit., 4/5 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 5 metimus, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
2023-11-06

„76ers“ po Hardeno mainų iškovojo pirmąją pergalę

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ (3/1) ekipa. Nicko Nurse'o auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 114:99 (30:26, 28:23, 32:28, 24:22) įveikė Toronto „Raptors“ (2/4) komandą. Tai yra pirmoji Filadelfijos ekipos pergalė po Jameso Hardeno mainų. „76ers“ komandai Joelas Embiidas pelnė 28 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Kelly Oubre ir Tobias Harrisas pridėjo po 23 taškus. Toronto klube su 24 taškais rezultatyviausias buvo Scottie Barnesas.
2023-11-03

Pirmose „Kings“ ikisezoninėse rungtynėse rezultatyviausias buvo Vezenkovas, Sabonis pasižymėjo universalumu

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Toronto „Raptors“ klubas. Darko Rajakovičiaus auklėtiniai savo arenoje 112:99 (35:35, 34:20, 26:19, 17:25) nugalėjo Sakramento „Kings“ krepšininkus. Sakramento komandoje rezultatyviausiai buvo NBA debiutuojantis praėjusio sezono Eurolygos MVP Saša Vezenkovas. Bulgaras pralaimėjusiems per 11 minučių įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), sugriebė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2023-10-09

Ilgametis auksinės „Raptors“ kartos krepšininkas nutraukė kontraktą su klubu

Septynis metus Toronto „Raptors“ komandoje praleidęs gynėjas Fredas VanVleetas gali ruoštis pokyčiams. Pranešama, kad 29 metų 183 cm ūgio krepšininkas nutraukė kontraktą su Toronto ekipa ir liepos mėnesį taps laisvuoju agentu. Amerikietis ateinantį sezoną būtų uždirbęs 22,8 mln. JAV dolerių, tačiau nusprendė to atsisakyti ir ieškos ilgalaikio sandorio. 2019 metais F.VanVleetas su „Raptors“ komanda tapo NBA čempionu.
2023-06-12

„Raptors“ strategu tapo serbas

Toronto „Raptors“ naujuoju treneriu tapo 44-erių metų serbas Darko Rajakovičius. D.Rajakovičius 2020-2023 m. sezonuose dirbo Memfio „Grizzlies“ vyriausiojo trenerio asistentu, prieš tai jis penkerius metus praleido Oklahomos „Thunder“ organizacijoje bei dar sezoną dirbo Fynikso „Suns“ trenerio asistentu. Anksčiau buvo skelbiama, kad „Raptors“ kalbėjosi dėl darbo ir su Sergio Scariolo.
2023-06-11

„Virtus“ strategas – favoritas perimti „Raptors“ vairą

Vyriausiojo trenerio paieškas tęsia pertvarkas išgyvenantys Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidutiniokai Toronto „Raptors“. Kanados klubas po nesėkmingo sezono atleido strategą Nicką Nurse’ą, kuris perims Filadelfijos „76ers“ vairą. Komandą paliko ir pagrindiniu jo asistentu buvęs Adrianas Griffinas, treniruosiantis Milvokio „Bucks“, o pamainos jiems paieškos pasiekė finišo tiesiąją.
2023-05-30

Žibėjęs Jokičius nepajėgė nutraukti „Nuggets“ pralaimėjimų serijos

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iš ritmo išsimušė į pralaimėjimų seriją patekę Denverio „Nuggets“ (46/23). Kolorado ekipa išvykoje 110:125 (30:49, 26:23, 36:26, 18:27) nusileido Toronto „Raptors“ (33/36). „Nuggets“ dar pirmajame kėlinyje praleido 49 taškus ir atsiliko triuškinančiai, vėliau ilgai ir sudėtingai tirpdydami deficitą. Ketvirtajame kėlinyje pavyko pasiekti trijų taškų atsilikimą (99:102), tačiau čia jėgos ir baigėsi – „Raptors“ dar vienu spurtu įtvirtino pergalę.
2023-03-15

Puikią sportinę formą įgavusi „Lakers“ pratęsė pergalių seriją

Svarbią pergalę kovoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose iškovojo Los Andželo „Lakers“ (33-34) krepšininkai.Darvino Hamo treniruojama ekipa namuose 122:112 (31:35, 39:27, 15:28, 37:22) patiesė Toronto „Raptors“ (32-36) komandą. Devintoje vietoje esantį „Lakers“ klubą nuo šeštoje-aštuntoje vietoje besirikiuojančių komandų skiria vos viena pergalė. Los Andželo krepšininkams tai buvo trečioji pergalė iš eilės NBA lygoje. Savo ruožtu Kanados ekipa pralaimėjo trečias rungtynes paeiliui.
2023-03-11

Nusprendė imtis veiksmų: „Bulls“ atleido Dragičių, „Raptors“ – Hernangomezą

Čikagos „Bulls“ ir Toronto „Raptors“ komandos nusprendė imtis veiksmų. Pranešama, kad „Bulls“ nutarė atsisveikinti su atakų organizatoriumi Goranu Dragičiumi. Ribotą vaidmenį ekipoje turėjęs 36 metų 193 cm ūgio slovėnas galės prisijungti prie kito klubo ir žaisti atkrintamosiose varžybose. Savo ruožtu „Raptors“ atliko du ėjimus. Kanados ekipa atleido puolėją Juancho Hernangomezą ir sudarė sutartį iki sezono pabaigos su puolėju Willu Bartonu.
2023-02-28

NBA pirmenybėse – superžvaigždžių dvikovos

NBA čempionate tik keletas komandų gali būti beveik užtikrintos, kad pateks į atkrintamąsias varžybas. Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje vyksta įnirtinga kova dėl vietų kitame varžybų etape. Dėl šių kelialapių grumiasi gausus būrys ekipų. Viena jų – Vašingtono „Wizards“ (28 pergalės, 32 pralaimėjimai), kuriai atstovauja Latvijos krepšinio superžvaigždė Kristapas Porzingis. „Wizards“ Rytų konferencijoje užima 10-ąją vietą.
2023-02-28

Klaidose skendęs Sabonis žaidė blankiai, o „Kings“ nesugebėjo pasivyti „Raptors“

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (27-20) komanda patyrė pralaimėjimą namų arenoje. „Kings“ nesugebėjo sustabdyti varžovų ir rezultatu 95:113 (23:24, 27:34, 17:26, 28:29) nusileido Toronto „Raptors“ (22-27) ekipai. D. Sabonis aikštelėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (3/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat lietuvis mačo metu sugebėjo padaryti net 9 klaidas.
2023-01-26

„Bucks“ išbarstė milžinišką persvarą, tačiau galiausiai laimėjo po pratęsimo

Pergalę NBA iškovojo Milvokio „Bucks“ (25/13) krepšininkai. Mike'o Budenholzero auklėtiniai svečiuose 104:101 (13:12, 26:26, 24:21, 34:38, 7:4) palaužė Toronto „Raptors“ (16/22) ekipą. Giannis Antetokounmpo per 39 minutes surinko 30 taškų (6/15 dvit., 1/3 trit., 15/21 baud.), atkovojo 21 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bet padarė 12 klaidų, prasižengė 4 kartus. Puolėjas atliko antrąjį sezono dvigubą dublį ir pagerino savo sezono atkovotų kamuolių rekordą.
2023-01-05

Geriausi NBA savaitės žaidėjai – Dončičius ir Siakamas

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė geriausius praėjusios savaitės krepšininkus. Rytų konferencijoje geriausiojo laurus susižėrė Toronto „Raptors“ puolėjas Pascalis Siakamas. Pastarasis vidutiniškai rinkdavo 38,7 taško, atkovodavo 10,7 atšokusio, perimdavo 1,3 kamuolio ir atlikdavo 7,3 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą. Praėjusią savaitę Toronto ekipa per tris žaistas rungtynes iškovojo dvi pergales.
2022-12-27

Pusšimtį taškų surinkęs „Raptors“ puolėjas nutraukė „Knicks“ pergalių seriją

Pergalę NBA iškovojo Toronto „Raptors“ (14/18) klubas. Nicko Nurse'o auklėtiniai svetimoje arenoje 113:106 (28:27, 35:26, 24:27, 26:26) palaužė Niujorko „Knicks“ (18/14) komandą ir nutraukė jos aštuonių pergalių seriją. Pascalis Siakamas per 41 minutę surinko 52 taškus (15/19 dvit., 2/6 trit., 16/18 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 2 kartus. Puolėjui tai buvo rezultatyviausias karjeros pasirodymas.
2022-12-22

Kompensavo Curry traumą: karjeros rungtynes sužaidęs Poole'as atvedė „Warriors“ į pergalę

Pergalę NBA iškovojo Oklando „Warriors“ (15/16) krepšininkai. Steve'o Kerro auklėtiniai svečiuose 126:110 (36:26, 32:28, 34:26, 24:30) įveikė Toronto „Raptors“ (13/17) komandą. Oklando komandą į priekį vedė Jordanas Poole’as, kuris surinko 43 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Gynėjas pataikė 14 metimų iš 23. Klay Thompsonas pridėjo 17 taškų.
2022-12-19

Kyrie Irvingas pergalingu tritaškiu paskutinę sekundę nokautavo „Raptors“

Pergalę NBA iškovojo Bruklino „Nets“ (18/12) klubas. Jacque'o Vaughno auklėtiniai išvykoje 119:116 (19:29, 33:33, 36:22, 31:32) palaužė Toronto „Raptors“ (13/16) komandą. Pergalingus Bruklino komandos taškus su sirena įmetė Kyrie Irvingas, kurio tritaškis lėmė penktąją „Nets“ pergalę paeiliui. Iš viso įžaidėjas surinko 32 taškus, o iš jų net 15 įmetė paskutiniame ketvirtyje. „Jaučiau, kad pataikysiu.
2022-12-17

Dvigubą dublį surinkęs Valančiūnas padėjo „Pelicans“ iškovoti dar vieną pergalę

Naujojo Orleano „Pelicans“ (13-8) NBA lygoje sugebėjo palaužti Toronto „Raptors“ (11-10) rezultatu 126:108 (40:29, 34:18, 28:31, 24:30) ir Vakarų konferencijoje žengia trečioje vietoje. „Pelicans“ gana sėkmingai kontroliavo mačą nup pat jo pradžios. Nors antrojoje rungtynių pusėje „Pelicans“ priešininkai pradėjo rinkti daugiau taškų, tačiau tai J. Valančiūno atstovaujamai ekipai laimėti nesutrukdė. Lietuvis mače per 25 min. surinko dvigubą dublį: pelnė 16 taškų (4/7 dvit.
2022-12-01

Įspūdinga „Hawks“ greitoji ataka per pratęsimą pražudė „Raptors“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdį darančią pergalę pasiekė Atlantos „Hawks“ (10/6) komanda, kuri lemiamu metimu pratęsime 124:122 (29:31, 26:31, 27:27, 29:22, 13:11) palaužė Toronto „Raptors“ (9/8). Visas mačas buvo atkaklus ir apylygis. Ketvirto kėlinio viduryje „Raptors“ buvo išsiveržusi į priekį (102:93), bet persvara greitai ištirpo.
2022-11-20

VanVleeto pasirodymas užtikrino „Raptors“ pergalę atkakliose rungtynėse prieš „Bulls“

Pergalę NBA iškovojo Toronto „Raptors“ (6/4) krepšininkai. Nicko Nurse'o auklėtiniai namuose 113:104 (21:30, 34:19, 28:33, 30:22) palaužė Čikagos „Bulls“ (5/6) krepšininkus. Toronto komandai Fredas VanVleetas pelnė 30 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Abu rodikliai gynėjui yra geriausi šiame sezone. „Raptors“ komanda žaidė be savo lyderio Pascalio Siakamo. Pralaimėjusiems DeMaras DeRozanas surinko 20 taškų, tačiau jis į krepšį metė tik devynis kartus.
2022-11-07

Pergalingame mače Dončičius pratęsė įspūdingą asmeninę seriją

Luka Dončičius tęsia įspūdingą formą ir dar viename mače pelnė daugiau nei 30 taškų, o Dalaso „Mavericks“ (5-3) komanda pasiekė pergalę. Slovėno atstovaujamas klubas namuose po atkaklaus mūšio 111:110 (31:29, 31:28, 34:24, 15:29) palaužė Toronto „Raptors“ (5-4) krepšininkus. Nugalėtojams tai buvo trečioji pergalė paeiliui, o Kanados ekipos pergalingas ruožas baigėsi ties dviemis iš eilės laimėtais susitikimais. Aikštės šeimininkai atitrūko po didžiosios pertraukos.
2022-11-05

Fantastiškai puolusi „Raptors“ sutriuškino „Spurs“ krepšininkus

Pergalę NBA iškovojo Toronto „Raptors“ (5/3) krepšininkai. Nicko Nurse'o auklėtiniai svečiuose 143:100 (32:31, 32:18, 40:21, 39:30) sutriuškino San Antonijaus „Spurs“ (5/3) krepšininkus. Pascalis Siakamas nugalėtojams vos per 28 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 perdavimų. „Spurs“ komandai tai yra didžiausias pralaimėjimas namų arenoje frančizės istorijoje. Teksaso ekipa vertėsi be penkių rotacijos žaidėjų, tarp kurių ir vienas lyderių Keldonas Johnsonas.
2022-11-03

Rimtas konfliktas: „Heat“ ir „Raptors“ žaidėjai įsivėlė į muštynes

Majamio „Heat“ ir Toronto „Raptors“ komandų rungtynės nepasiėjo be incidentų. Trečiajame kėlinyje likus žaisti kiek mažiau nei 8 minutes buvo panaudoti imtynių veiksmai. „Heat“ puolėjas Calebas Martinas neliko patenkintas „Raptors“ aukštaūgio Christiano Koloko veiksmais kovojant dėl atšokusio kamuolio. C.Martinas grėsmingai priartėjo prie Toronto klubo krepšininko, o šis atsistojęs staiga stvėrė „Heat“ puolėją ir abu griuvo ant parketo.
2022-10-23

Po krepšiu dominavęs Joelis Embiidas eliminavo Toronto „Raptors“

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Filadelfijos „76ers“ komanda. Doco Riverso auklėtiniai išvykoje 132:97 (34:29, 28:32, 37:17, 33:19) sutriuškino Toronto „Raptors“ krepšininkus. Po dviejų nesėkmių iš eilės atsitiesęs Filadelfijos klubas seriją laimėjo 4:2 ir Rytų pusfinalyje susitiks su Majamio „Heat“ krepšininkais. Nugalėtojams Joelas Embiidas surinko 33 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, jis pataikė 12 metimų iš 14. Jamesas Hardenas pridėjo 22 taškus ir 15 perdavimų.
2022-04-29

„Raptors“ lyderio nervai neatlaikė – patyręs traumą susiplėšė marškinėlius

Toronto „Raptors“ komanda laimėjo prieš Filadelfijos „76ers“ ekipą ir išsaugojo savo sezoną bent dar vienam mačui, tačiau neteko savo lyderio Fredo VanVleeto. 28 metų 185 cm ūgio gynėjas antrajame kėlinyje susižeidė kairiosios kojos kirkšnį ir tyčia pažeidęs taisykles ne tik patraukė rūbinės link, tačiau pakeliui dar suplėšė ir savo marškinėlius. Taip krepšininkas neslėpė savo nusivylimo trauma. Maža to, amerikietis visos serijos metu žaidžia jausdamas kelio skausmus.
2022-04-24

Joelis Embiidas žaidė su nykščio trauma, „Raptors“ išplėšė gyvybiškai svarbią pergalę

Toronto „Raptors“ komanda NBA atkrintamosiose išsaugojo savo sezoną. Nicko Nurse’o auklėtiniai namuose 110:102 (24:24, 30:25, 26:28, 30:25) įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus. „Raptors“ ekipa Rytų konferencijos serijos rezultatą sušvelnino 1 - 3, kitos rungtynės bus žaidžiamos Filadelfijoje. Nugalėtojams Pascalis Siakamas pelnė 34 taškus, 24 taškus pridėjo Gary Trentas. „76ers“ žvaigždė Joelas Embiidas žaidė nepaisant nykščio traumos ir surinko 21 tašką.
2022-04-24

NBA metų naujoko apdovanojimas atiteko ketvirtajam „Raptors“ šaukimui

NBA paskelbė, kam atiteko šio sezono geriausio NBA lygos metų naujoko apdovanojimas. Juo tapo solidžiai visą sezoną rungtyniavęs ilgarankis 206 cm. ūgio Toronto „Raptors“ puolėjas Scottie Barnesas. 20-metis amerikietis debiutiniame sezone pelnydavo 15,3 taško, atkovodavo 7,5 kamuolio ir atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo. Geriausių metų naujoką renka 100-as sporto žurnalistų ir TV transliuotojų.
2022-04-23

Žvėriškos Pascalio Siakamo rungtynės privertė kapituliuoti Joelio Embiido „76ers“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tikrą desertą gavo krepšinio gerbėjai iš Kamerūno. Šios šalies atstovų vedamų klubų dvikovoje Toronto „Raptors“ (47/33) namie 119:114 (26:33, 3:27, 31:25, 32:29) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (49/31). Likus žaisti pusšeštos minutės Tyrese‘as Maxey sumažino skirtumą iki trijų taškų (99:102), tačiau daugiau nuveikti svečiai nespėjo. Joelis Embiidas likus žaisti 22 sekundes sumetė tris baudų metimus (114:118), bet mačo baigties pakeisti nespėjo.
2022-04-08

Ignas Brazdeikis naudojasi šansu – vėl buvo vienas „Magic“ ekipos lyderių

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Orlando „Magic“ (20/58) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Lietuvos pilietybę turintis Ignas Brazdeikis. Šįkart Floridos klubas namuose 89:102 (23:29, 23:30, 17:26, 26:17) nusileido Toronto „Raptors“ (45/32) komandai, pasiekusiai penktąją pergalę iš eilės. Paskutinę vietą Rytų konferencijoje užimanti Orlando ekipa pralaimėjo jau penktą susitikimą paeiliui. 21 minutę aikštėje praleidęs I.Brazdeikis pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.
2022-04-02

Westbrookas išplėšė pratęsimą, „Lakers“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Trijų pralaimėjimų seriją NBA lygoje nutraukė Los Andželo „Lakers“ (30/40) krepšininkai. Pastarieji po pratęsimo svečiuose 128:123 (33:30, 26:25, 29:34, 28:27, 12:7) nukovė Toronto „Raptors“ (39/31) komandą. Svečiai iš Los Andželo triskart buvo įgiję dviženklę persvarą, tačiau ją greitai panaikindavo aikštės šeimininkai ir užtikrintai kontroliuoti rungtynių nepavyko. Galiausiai patiems svečiams dar ir reikėjo gelbėtis, kai likus 26 sekundėms Gary Trentas Jr.
2022-03-19

Banguotai žaidžianti „Lakers“ turėjo pripažinti „Raptors“ pranašumą

Pergalę NBA iškovojo Toronto „Raptors“ (38/30) komanda. Nicko Nurse'o auklėtiniai svečiuose 114:103 (33:12, 25:28, 33:31, 23:32) įveikė Los Andželo „Lakers“ (29/39) komandą. Nugalėtojams Gary Trentas pelnė 28 taškus, pralaimėjusiems LeBronas Jamesas surinko 30. Prieš mačo pradžią nebuvo aišku dėl L.Jameso rungtyniavo, nes jis jautė kelio skausmus, bet galiausiai žaidė 40 minučių. Los Andželo komanda šiąnakt nei karto nepirmavo.
2022-03-15

Neįtikėtinos rungtynės Majamyje – teko žaisti net tris pratęsimus

Tikras trileris vyko Majamyje, kur prireikė net trijų pratęsimų nugalėtojui išaiškinti. Aikštės šeimininkai, „Heat“ (32/18) krepšininkai, galiausiai rezultatu 120:124 (27:28, 26:31, 22:26, 25:15, 5:5, 9:9, 6:10) nusileido Toronto „Raptors“ (24/23) komandai. Pirmoje Rytų konferencijos vietoje esantis Majamio klubas patyrė pirmąją nesėkmę po trijų iš eilės laimėtų rungtynių. Situaciją didžiąją dalį susitikimo valdė svečiai iš Kanados.
2022-01-30

Domantas Sabonis varė į neviltį „Raptors“ galingu dvigubu dubliu

Domantas Sabonis penktadienio naktį vėdė Indianos „Pacers“ (9/12) ekipa į reikalingą pergalę NBA pirmenybėse. Lietuvis surinko galingą dvigubą dublį, o „Pacers“ namie 114:97 (31:35, 35:22, 26:24, 22:16) nugalėjo Toronto „Raptors“ (9/11) krepšininkus. Per 36 minutes aukštaūgis pelnė 23 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.
2021-11-27

Lemiamu metu tritaškiais prabilusi „Raptors“ išrašė pralaimėjimą „76ers“

Tritaškiais lemiamu metu prabilusi Toronto „Raptors“ (7/6) palaužė dėl COVID-19 viruso išretėjusią Filadelfijos „76ers“ (8/5), patyrusią trečią nesėkmę iš eilės. „Raptors“ išvykoje varžovus įveikė 115:109 (27:30, 25:27, 29:21, 34:31). Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Andre Drummondas išvedė „76ers“ į priekį 109:107, bet tada po tritašį įskraidino Fredas Van Vleetas ir Gary Trentas, šeimininkai daugiau nepasižymėjo ir „Raptors“ pagriebė pergalę.
2021-11-12

Žvaigždžių dueto vedini „Nets“ pranoko svečius iš Toronto

Vėlų sekmadienį Lietuvos laiku NBA pirmenybėse tarpusavyje jėgas išmėgino dvi Rytų konferencijos lyderės – čempioniškų ambicijų neslepianti Bruklino „Nets“ (7/3) ir Toronto „Raptors“ (6/5). Šįkart stipresni buvo Bruklino miesto krepšininkai, kurie švenė pergalę 116:103 (29:26, 24:34, 35:17, 28:26). Lemiamas mače pasirodė trečiasias rungtynių kėlinys.
2021-11-08

„Raptors“ gynėjas pasiekė klubo taškų rekordą ir susmeigė 11 tritaškių

Fredas VanVleetas sužaidė karjeros rungtynes ir atvedė Toronto „Raptors“ (9-12) į pergalę NBA pirmenybėse. „Raptors“ išvykoje 123:108 (33:31, 31:29, 32:22, 27:16) nugalėjo Orlando „Magic“ (8-14). F. VanVleetas varžovams atseikėjo net 54 taškus – gynėjas susmeigė 11 iš 14 tritaškių, 6 iš 7 dvitaškių ir visus devynis mestus baudų metimus. 54 pelnyti taškai – ne tik asmeninis krepšininko, bet ir „Raptors“ klubo rekordas.
2021-02-03

Sabonio kelyje – 2019 metų NBA čempionai

NBA čempionate „Indiana Pacers“ ir ryškiausia Lietuvos krepšinio žvaigždė Domantas Sabonis, šią savaitę gali papildyti pergalių kraitį. Indianapolio komanda visas trejas rungtynes žais namie su įveikiamais varžovais – „Dallas Mavericks“, „Orlando Magic“ ir „Toronto Raptors“. „Pacers“ dvikovą su „Raptors“ sausio 24-ąją nuo 22.30 val. rodys ne tik „TV3 Sport“ kanalas, naujos kartos televizija „Go3“, bet ir TV6. D. Sabonis čempionatą pradėjo puikiai.
2021-01-18

Tragiškai žuvusio tėvo svajonę pildantis NBA žvaigždūnas, turėjęs tapti kunigu

Per pirmuosius septyniolika gyvenimo metų Pascalis Siakamas retai paimdavo krepšinio kamuolį į rankas – tai tebuvo žaidimas, kurį žaisdavo vyresnieji dabartinės Toronto „Raptors“ žvaigždės broliai, rašo BBC. Nors P. Siakamo tėvas nuolat svajojo, kad vienas iš šešių vaikų žais NBA, jaunėlis Pascalis mieliau rinkdavosi kitas sporto šakas. „Aš mėgau futbolą ir buvau geras. Jeigu būčiau norėjęs, būčiau galėjęs jį žaisti“, – sako „Raptors“ lyderis.
2020-03-04

Valančiūnas sureagavo į sprendimą dėl čempionų žiedo: nedaugžodžiavo

Beveik septynerius metus Toronto „Raptors“ klube praleidęs lietuvis Jonas Valančiūnas į Memfio „Grizzlies“ pernai buvo išmainytas įpusėjus sezonui. Tuo metu dar niekas nežinojo, kad Toronto klubas pirmąkart istorijoje taps NBA čempionu. Prie to triumfo prisidėjo ir JV, bet komandos atstovai nusprendė nuo lietuvio nusisukti. „Raptors“ atstovai oficialiai pranešė, kad J. Valančiūnas negaus čempionų žiedo.  „Tai yra nelengvas sprendimas.