Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thunder“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thunder“.

„Nuggets“ ėjimas: pasikvietė senstančią NBA žvaigždę

Dešimtmetį Oklahomos „Thunder“ praleidęs Russellas Westbrookas pastaruoju metu komandas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) keičia gerokai dažniau bei rado naują stotelę. Įžaidėjas pasirašė 2 metų 6,8 milijono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių kontraktą su Denverio „Nuggets“. Antrieji sutarties metai – žaidėjo pasirinktinas „pliusas“. Karjeros pike R.Westbrookas uždirbdavo po 40 milijonų JAV dolerių per sezoną.
2024-07-26

„Thunder“ komanda atleido serbą

Oklahomos „Thunder“ komanda atleido krepšininką iš Serbijos Aleksejų Pokuševskį. 2020 metų naujokų biržoje puolėjas pakviestas 17 šaukimu ir per keturis sezonus Oklahomoj sužaidė 150 rungtynių. 22 metų 213 cm ūgio atletas šiame sezone NBA per 6 minutes vidutiniškai rinkdavo 1,3 taško, atkovodavo po 1 kamuolį ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo. Jo karjeros vidurkis yra 7,5 pelnyto taško ir 4,7 atkovoto kamuolio. Tai antrasis serbas, sezono eigoje palikęs „Thunder“ gretas.
2024-02-23

Ant parketo pasirodęs Vasilije Micičius taškais prisidėjo prie pergalės prieš „Jazz“

Pergalę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (28/13) klubas, kuris svečiuose 134:129 (39:27, 37:40, 22:28, 36:34) įveikė Jutos „Jazz“ (22/21) krepšininkus.
2024-01-19

Kaltinimų sulaukęs „Thunder“ talentas išvengė teisinės atsakomybės

Oklahomos „Thunder“ talentas Joshas Giddey išteisintas dėl galimų santykių su nepilnamete. Australas buvo kaltintas dėl santykių su nepilnamete po to, kai socialiniuose tinkluose pasirodė jau ištrintas įrašas, kuriame krepšininkas įamžintas su šešiolikmete. NBA lyga ir Kalifornijos policija atliko detalų tyrimą, po kurio kaltinimai J.Giddey pateikti nebuvo. Skelbiama, kad su teisėsauga atsisakė bendradarbiauti pati mergina, tad tyrimas buvo nutrauktas.
2024-01-18

Paulas George'as pasiekė asmeninį sezono rekordą: tai padėjo įveikti „Thunder“

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (26/14) krepšininkai. Tyronno Lue'o treniruojama komanda namų arenoje 128:117 (35:30, 30:31, 34:28, 29:28) įveikė Oklahomos „Thunder“ (27/13) klubą. Los Andželo klubą į pergalę vedė Paulas George'as, kuris įmetė 38 taškus bei sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas įmetė po 16 taškų. „Clippers“ šiąnakt laimėjo 9 kartą per 11 rungtynių.
2024-01-17

„Thunder” pasiekė geriausią rezultatą per pastaruosius 8 sezonus: užfiksavo neeilinį pasiekimą

Oklahomos „Thunder“ praėjusią naktį NBA reguliariajame sezone 129:120 įveikė Niujorko „Knicks“. Tai yra pirmasis kartas nuo 2015–2016 m., kai „Thunder“ per pirmąsias 29 reguliaraus sezono rungtynes pasiekia bent 20 pergalių. „Knicks“ pirmavo tik mačo pradžioje, o antrojo kėlinio pradžioje „Thunder“ įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą. Vis tik trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus.
2023-12-28

Fantastiško „Thunder“ taiklumo pasekmė: nugalėjo „Warriors“ jų pačių ginklu

Pergalę NBA čempionate iškovojo Oklahomos „Thunder“ klubas (7/4), išvykoje 128:109 (39:24, 28:36, 27:25, 34:24) sugebėjęs įveikti San Fansisko „Warriors“ (6/6). 18 tūkstančių akivaizdoje „Warriors“ atsilikinėjo beveik visas rungtynes. Steve‘o Kerro auklėtinai pirmavo tik mačo pradžioje, kai jų persvara siekė 6 taškus. Netrukus „Thunder“ perėmė vadžias ir dar pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 15 taškų pranašumą.
2023-11-17

Micičius NBA rungtynėse pasižymėjo universaliu žaidimu

Dramatišką pralaimėjimą NBA pasirengimo cikle patyrė Oklahomos „Thunder“ klubas. Marko Daigneaulto auklėtiniai savo arenoje 116:118 (23:27, 31:22, 36:39, 26:30) nusileido Detroito „Pistons“ komandai. Vasilije Micičius pralaimėjusiems per 16 minučių įmetė 8 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), sugriebė 4 kamuolius, rezultatyviai perdavė 6 kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
2023-10-20

Larkinas Micičių regi Sabonio klube: pasakė, kodėl dabartinė NBA komanda serbui netinka

Stambulo „Anadolu Efes“ žvaigždė Shane‘as Larkinas nėra tikras, ar Oklahomos „Thunder“ komanda yra tinkama Vasilije Micičiui. NBA patirtines turintis gynėjas mano, kad V.Micičius turėtų žaisti dėl titulo kovojančioje komandoje. „Aš manau, kad NBA yra jam labiau tinkančių komandų. Kai tik jis gaus galimybę pasirodyti aikštėje, jis iš karto galės parodyti savo talentą ir gebėjimus.
2023-09-20

Micičius karjerą tęs Oklahomoje

Eurolygos žvaigždė Vasilije Micičius keliasi rungtyniauti į Oklahomos „Thunder“ komandą. Pranešama, kad gynėjas su „Thunder“ susitarė dėl trejų metų 23,5 mln. JAV dolerių kontrakto. „Thunder“ komanda turėjo teises į serbą. V.Micičius nuo 2018 metų atstovavo Stambulo „Anadolu Efes“ komandai, prieš tai jis žaidė Kauno „Žalgirio“ gretose. Gynėjas gindamas „Anadolu Efes“ garbę dukart tapo Eurolygos čempionu, dukart finalinio ketverto MVP bei kartą reguliariojo sezono MVP.
59
2023-07-01

„Jazz“ prarado galimybes patekti į įkrintamąsias, dar labiau sumenko ir „Mavericks“ galimybės

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kol kas svarbiausią savo pergalę pasiekė Oklahomos „Thunder“ (39/42) klubas. Marko Daigneault auklėtiniai išvykoje 114:98 (32:25, 23:27, 29:24, 30:22) įveikė Jutos „Jazz“ (36/44) ir žengė didelį žingsnį link įkrintamųjų. Šiose rungtynėse kertiniu tapo dar trečiojo kėlinio pabaigoje pradėtas svečių spurtas 14:0 (94:76). „Thunder“ užtikrintai laimėjo net ir paskutines dvi mačo minutes likę be taškų.
2023-04-07

Be lyderių žaidusi „Lakers“ iškovojo svarbią pergalę įvekdami tiesioginius konkurentus

Svarbią pergalę NBA lygoj iškovoo be lyderių žaidusi Los Andželo „Lakers“ (30/33) komanda, kuri išvykoje 123:117 (31:30, 26:30, 33:24, 33:33) pranoko Oklahomos „Thunder“ (28/34) 123:117 (31:30, 26:30, 33:24, 33:33) klubą. „Lakers“ gretose nažaidė kelioms savaitėms dėl traumos iškritęs LeBronas Jamesas, taip pat smulkias traumas besigydantys Anthony Davisas bei D’Angelo Russellas.
2023-03-02

Prieš buvusį savo klubą žibėjęs Sabonis buvo arti trigubo dublio

Domantas Sabonis buvo arti trigubo dublio, o jo vedama Sakramento „Kings“ (35-25) svečiuose 124:115 (26:26, 22:24, 36:40, 30:25) pranoko Oklahomos „Thunder“ (28-32) klubą. Lietuvis per 36 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė. „Kings“ jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį ir visada pirmavo.
150
2023-02-27

NBA čempionate – vienų iš lyderių mūšis

Bostono „Celtics“ prieš Memfio „Grizzlies“. Šias intriguojančias NBA rungtynes, kuriose susitiks vieni NBA lyderių, krepšinio sirgaliai galės žiūrėti ateinantį sekmadienį. Be to, tądien bus įdomu stebėti, kaip atrodys Bruklino „Nets“ komanda likusi be Kyrie Irvingo, kurį išsiuntė į Dalaso „Mavericks“ ekipą. Jis dabar suvienys jėgas su kita NBA superžvaigžde Luka Dončičiumi.
2023-02-07

Gobertas išvarytas iš aikštės, o „Timberwolves“ krito namuose

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Minesotos „Timberwolves“ (11/12) klubas, kuris namuose 128:135 (29:32, 28:31, 44:34, 27:38) neatsilaikė prieš Oklahomos „Thunder“ (10/13). Atkakli kova vyko viso mačo metu, o nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Vienu metu rezultatas dar buvo lygus (110:110), bet tad „Thunder“ pelnė 9 taškus be atsako, atitrūko ir išlaikė pergalingą persvarą.
2022-12-04

Varžovus palaužę „Pelicans” veržiasi tarp Vakarų konferencijos lyderių

Jonas Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio, o lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (12/8) klubas 105:101 (34:26, 22:24, 25:24, 24:27) įveikė Oklahomos „Thunder“ (8/13) krepšininkus. Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 20,23 min. pelnė 8 taškus (3 dvitaškiai iš 6, 2 baudos iš 2), atkovojo 10 kamuolių (4 iš jų – puolime) suklydo 5 kartus ir padėjo komandai iškovoti pergalę.
2022-11-29

Pergalingų mačų seriją tęsianti „Celtics“ tapo NBA lydere

Pergalę NBA čempionate šventė lygos lydere tapusi Bostono „Celtics“ (11-3) ekipa, kuri namuose 126:122 (32:35, 30:34, 27:27, 37:26) pranoko Oklahomos „Thunder“ (6-8). „Celtics“ prastai pradėjo rungtynes ir visada vijosi varžovus. Trečiajame kėlinyje vienu metu jie turėjo ir 15 taškų deficitą (75:90). Bet viską lėmė geras ketvirtas kėlinys. Puikų puolimą rodę Bostono krepšininkai netrukus rezultatą išlygino ir galiausai persvėrė savo naudai.
2022-11-15

NBA čempionate – žvaigždžių dvikovos

Įsibėgėja NBA čempionatas, kuriame jau neliko nesuklupusių komandų. Prasčiau nei tikėtasi pirmenybes pradėjo Bruklino „Nets“ klubas su lygos žvaigždėmis Kevinu Durantu ir Kyrie Irvingu. Bruklino krepšininkai lapkričio 12-ąją, šeštadienį, svečiuose išbandys jėgas su „ant bangos“ esančia Los Andželo „Clippers“ ekipa. Šias intriguojančias rungtynes nuo 23.00 val.
2022-11-09

Netikėtai geri? „Thunder“ kontrolinėse rungtynėse iškovojo jau penktą pergalę

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) kontroliniuose mačuose daug žadantį įspūdį palieka persitvarkantys Oklahomos „Thunder“ (5/1). Kategoriškai atsijauninusi ekipa dar vieną pergalę pasiekė išvykoje 118:112 (26:31, 36:31, 27:29, 29:21) parklupdydama San Antonijaus „Spurs“ (1/4). Permainingame susitikime likus žaisti 2 minutes svečiai pirmavo tik dviem taškais (112:110). Jalenas Williamsas tuomet realizavo dvitaškį, tokios pačios vertės metimais apsikeitė ir Jeremy Sochanas bei Eugene’...
2022-10-14

Kuriozas NBA: į aikštę komandos žengė vilkėdamos tos pačios spalvos aprangomis

Kuriozinė situacija įvyko NBA lygoje. Mačas tarp „Thunder“ ir Memfio „Grizzlies“ prasidėti vėlavo dėl neįprastos priežasties, kadangi krepšininkai į aikštę žengė vilkėdami tos pačios baltos spalvos aprangas. Sutrikę krepšininkai į situaciją reagavo ramiai ir su šypsena. Susižvalgę suprato, į kokią kuriozinę situaciją pateko. Netrukus komandų atstovai bei vyriausiasis mačo teisėjas pasitarę nusprendė, kad „Grizzlies“ turi pasikeisti marškinėlius į tamsesnius.
2022-03-14

„Mavericks“ laimėjo, o Luka Dončičius surinko trigubą dublį

Dramatišką pergalę iškovojo Dalaso „Mavericks“ (25/19), kuri namuose 104:102 (33:24, 20:18, 24:30, 27:30) palaužė Oklahomos „Thunder“ (14/29) ekipą. Nugalėtojams Luka Dončičius atliko trečią trigubą dublį per paskutines penkerias rungtynes. Slovėnas pelnė 20 taškų, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių. Kristapas Porzingis šeimininkams pelnė 13 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.
2022-01-18

Istorinis rezultatas: „Grizzlies“ iškovojo didžiausią pergalę NBA lygos istorijoje

NBA lygoje užfiksuotas istorinis pasiekmas. Pergalę namuose 152:79 (31:16, 41:20, 41:26, 39:17) prieš Oklahomos „Thunder“ (6/16) iškovojęs Memfio „Grizzlies“ (12/10) klubas pasiekė didžiausią laimėjimą visos lygos istorijoje (76 tšk. skirtumas). Iki šiol didžiausią pergalę prieš 20 metų buvo pasiekęs Klivlando „Cavaliers“ klubas, kuris net 148:80 (68 tšk. skirtumas) buvo įveikęs Majamio „Heat“. Mače Memfio ekipa gana greitai šovė į priekį bei susikrovė dviženlę persvarą.
2021-12-03

Eilinis vakaras: įspūdingas Jonas Valančiūnas ir „Pelicans“ 8-ta nesėkmė iš eilės

Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-11) komanda patyrė eilinę nesėkmę NBA. Lietuvio klubas namuose 100:108 (29:28, 19:28, 23:29, 29:23) nusileido Oklahomos „Thunder“ (4-8) krepšininkams. J.Valančiūnas per 39 minutes pelnė 25 taškus (8/17 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 15, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir dukart prasižengė.
2021-11-11

Džiugi žinia melomanams: amerikos roko grupė „Imagine Dragons“ koncertuos Rygoje

Amerikos roko grupė „Imagine Dragons“ surengs didžiausią kitų metų koncertą Latvijoje ir Baltijos šalyse. Las Vegaso roko grupė oficialiai paskelbė, kad pasaulinių gastrolių „Mercury World Tour“ metu užsuks į Latviją. Vienintelis „Imagine Dragons“ koncertas įvyks birželio 1 d. įvyks Latvijoje Miško parko „Žaliajame teatre“ Rygoje.  Bilietus į venintelį „Imagine Dragons“ koncertą bus galima įsigyti lapkričio 5 dieną nuo 10 val. ryto visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.
2021-11-01

Išlaikyti solidžios persvaros „Lakers“ nepadėjo ir Russello Westbrooko trigubas dublis

LeBronas Jamesas dėl čiurnos skausmų praleido dar vieną Los Andželo „Lakers“ (2-3) klubo mačą, o be jo likusi komanda patyrė nesėkmę svečiuose. „Lakers“ 115:123 (41:19, 31:37, 23:41, 20:26 nusileido Oklahomos „Thunder“ (1-4). „Thunder“ tai buvo pirmoji pergalė šį sezoną. Vis dėlto pats mačas klostėsi labai permainingai.
2021-10-28

Įspūdingas NBA Vasaros lygos vakaras – net du dvigubi pratęsimai su įdomia taisykle

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje pergalės nėra svarbiausias tikslas, tačiau dėl jų tenka pakovoti. Jutos „Jazz“ (2/0) Las Vegase tik po dviejų pratęsimų 81:80 (18:17, 15:21, 26:16, 16:21, 5:5, 1:0) palaužė Dalaso „Mavericks“ (0/2). Pirmąjį pratęsimą likus žaisti tris sekundes tritaškiu išplėšė Elijah Hughesas (75:75). Po papildomos atkarpos rezultatas taip pat buvo lygus – 80:80. Pagal Vasaros lygos taisykles pirmasis pratęsimas yra žaidžiamas dvi minutes, antrasis – i...
2021-08-12

„Knicks“ gretas sustiprino Walkeris

Kemba Walkeris karjerą tęs Niujorko „Knicks“ komandoje. Pranešama, kad krepšininkas su Oklahomos „Thunder“ susitarė dėl kontrakto išpirko ir jis taps laisvuoju agentu. Tada jis prisijungs prie „Knicks“ ekipos, tačiau dar nežinoma, kokį kontraktą sudarys. 31 metų gynėjas per artimiausius du sezonus pagal išpirktą kontraktą būtų uždirbęs 73 mln. JAV dolerių. Praėjusį sezoną jis pradėjo Bostono „Celtics“ gretose, o prie „Thunder“ prisijungė po mainų.
2021-08-04

Mainų bomba NBA: Westbrookas keliasi į „Lakers“

M.Harrellas prieš pat naujokų biržą nusprendė pasinaudoti jo sutartyje numatytu „pliusu“, pagal kurį kitą sezoną uždirbs 9,7 milijono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių. Tai reiškia, kad „Lakers“ išsiųstos trijulės algų suma siekia 35,7 milijono JAV dolerių, R.Westbrooko kito sezono atlyginimas – 44 milijonai JAV dolerių.
2021-07-30

Micičiaus agentas nėra tikras ar žaidėjas išvyks į NBA

Fantastišką sezoną žaidžiantis Vasilije Micičius dar nėra tikras dėl kito sezono planų. Anksčiau skelbta, kad Stambulo „Anadolu Efes“ lyderis gali keltis į NBA. Tačiau serbo agentas Miško Raznatovičius atskleidė, kad sprendimas nėra priimtas. „Jis yra pasirengęs būti puikiu NBA žaidėju, bet nesu tikras, kad tai bus kitame sezone. Nenoriu, kad pasikartotų Spanoulio likimas, kuris NBA sėdėjo ant suoliuko“, – sakė jis.
2021-06-01

Rekordinis Curry balandis: nusvilinti krepšiai artina prie MVP lenktynių?

San Francisko „Warriors“ lyderis Stephenas Curry, panašu, pasiekė savo geriausią versiją. Amerikiečio tritaškių pataikymo rodikliai tiesiog stulbinantys. Balandžio mėnesį „karių“ žvaigždė pataikė jau 83 tolimus metimus. Joks kitas NBA krepšininkas istorijoje nėra įmetęs daugiau tritaškių bombų per vieną mėnesį. Per šią atkarpą Stephas net keturis kartus sumetė 10 tritaškių arba daugiau – kentėjo „Nuggets“, „Thunder“, „Celtics“ ir „76ers“. Dar įspūdingiau, kad balandžio mėn.
2021-04-26

Tritaškių lietų surengęs Curry varžovus paskandino per tris kėlinius

NBA lygoje „Golden State Warriors“ (27-28) pasiekė pergalę, kai svečiuose 147:109 (36:3, 39:22, 50:29, 22:26) sutriuškino Oklahomos „Thunder“ (20-35) komandą. „Warriors“ per trečiąjį kelinį surinko net 50 taškų. Tikrą fiestą surengė šeimininkų lyderis Stephenas Curry. Jis net ir nežaidęs ketvirtojo kėlinio vis vien spėjo pelnyti 42 taškus (3/6 dvit., 11/16 trit., 3/3 baud.), atlikti 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovoti 6 kamuolius.
2021-04-15

Karjeros šuolis: buvęs žalgirietis ruošiasi į NBA

Nuostabų sezoną Turkijoje žaidžiantis 27 metų Vasilije Micičius jau kitą sezoną turėtų praverti NBA lygos duris. Pasak žurnalisto Chema de Lucaso, dabar Stambulo „Anadolu Efes“ garbę ginantis serbas papildys Oklahomos „Thunder“ komandos gretas. Iš pradžių teisės į žaidėją priklausė Filadelfijos „76ers“, bėt vėliau jas įsigijo „Thunder“, kuri norėtų gynėjo savo gretose jau kitąmet.
2021-04-09

Vienas „Real“ lyderių prieš Eurolygos atkrintamąsias išvyksta į NBA

Eurolygos atkrintamąsias pasiekusi Madrido „Real“ sulaukė prastų žinių – komandą paliko vienu lyderių tapęs Gabrielis Deckas. Proveržį patyręs argentinietis nusprendė nelaukti sezono pabaigos ir keltis į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA), kurioje prisijungs prie Oklahomos „Thunder“ ekipos. Oklahomos klubas atleido Dariusą Millerį, kad sudėtyje atlaisvintų vietą Eurolygoje sužibusiam puolėjui.
2021-04-09

Sirvydis sužaidė rezultatyviausias rungtynes NBA lygoje

Lietuvis Deivdas Sirvdis kol kas sužaidė rezultatyviausas savo rungtynes NBA, o jo atstovaujama Detroito „Pistons“ (15-35) svečiuose 132:108 (30:19, 28:28, 35:30, 39:31) įveikė Oklahomos „Thunder“ (20-30) klubą. Krepšininkas iš Lietuvos ant parketo praleido 4 minutes ir 41 sekundę bei surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius. Iki šio mačo jis daugiausiai buvo pelnęs 3 taškus. Kartu puolėjas nebuvo rungtyniavęs tiek ilgai.
2021-04-06

Oklahomoje – it liūtas po krepšiais kovojęs Valančiūnas pratęsė galingą seriją

Trečiąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse pasiekė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (21-20) komanda, kuri išvykoje 116:107 (26:21, 23:32, 33:20, 34:34) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (19-25) klubą. Lietuvis per 27 minutes pelnė 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių, kartą suklydo bei triskart prasižengė. Krepšininkas jau 11 rungtynių iš eilės atkovoja bent po 10 kamuolių.
2021-03-25

Permainų virtinė: „Maccabi“ taikosi į buvusį Sabonio komandos draugą

Tel Avivo „Maccabi“ rikiuoja pajėgas kitam Eurolygos sezonui. Izraelio žurnalistas Roi Cohenas praneša, kad šalies krepšinio galiūnas jau pateikė pasiūlymą buvusiam „Chimki“ vidurio puolėjui Devinui Bookeriui, atidžiai sekamas Vilerbano ASVEL puolėjas Guerschonas Yabusele. Pranešama, kad pagrindinis pretendentas į sunkiojo krašto puolėjo poziciją visgi yra JAV žydas TJ Leafas. Nuo 2016-ųjų iki 2020-ųjų pabaigos jis atstovavo Indianos „Pacers“. Ten jis rungtyniavo kartu ir su Domantu Saboniu.
2021-03-12

Trigubą dublį atlikusio Jokičiaus vedama „Nuggets“ sutriuškino varžovus

NBA lygoje pergalę pasiekė Denverio „Nuggets“ (18/15) ekipa, kuri svečiuose 126:96 (38:20, 27:23, 34:26, 27:27) pranoko Oklahomos „Thunder“ (14/20) klubą. Šeimininkai į priekį šovė jau nuo pat pradžių, o pirmąjį kelinį laimėjo net 38:20. Vėliau svečiai dar bandė vytis ir kartais pavykdavo surengti didesnius ar maženius spurtus, bet „Nuggets“ sėkmingai į juos atsakydavo.
2021-02-28

Kuriozas NBA: mačo metu teko keisti sportines aprangas

Labai neįprasta situacija susiklostė NBA mačo tarp Atlantos „Hawks“ ir Oklahomos „Thunder“ ekipų metu. Dėl nesusipratimo abi komandos rungtynes pradėjo labai panašia apranga. Tai ypač kliudė prie televizoriaus ekranų susitikimą stebintiems sirgaliams. Nors „Hawks“ apranga buvo labiau raudona, o „Thunder“ oranžinė, bet atspalviai vis vien buvo tokie panašūs, kad galiausiai vienai komandai teko pasikeisti marškinėlius. „Thunder“ teko persvilikti balta apranga.
2021-02-27

„Thunder“ pergalę lėmė metimas paskutinėmis sekundėmis

Dramatišką pergalę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (13-19) ekipa, kuri 102:99 (28:21, 12:24, 36:28,  26:26) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (16-12). Pergalę lėmė Luguentzo Dorto metimas paskutinėmis mačo sėkundėmis. Jaunuolis gavo perdavimą iš komandos draugos puikioje pozicijoje ir praktiškai niekeno nekliudomas pataikė iš toli bei išplėšė „Thunder“ pergalę. L. Dortas rungtynėse iš viso surinko 16 taškų (2/5 dvit., 4/7 trit.
2021-02-25

Giannis surinko trigubą dublį, „Bucks“ krito prieš autsaiderius

Pergalę NBA iškovojo Oklahomos „Thunder“ (11/15) vyrai. Pastarieji namuose 114:109 (24:24, 28:17, 29:40, 33:28) palaužė Milvokio „Bucks“ (16/11). Vakarų konferencijoje šiuo metu itin karšta ir „Thunder“ nors ir yra priešpaskutinė, bet nuo aštuntosios pozicijos klubą skiria vos trys pergalės. Iš konteksto iškrenta tik Minesotos „Timberwolves“ (7/20). Tuo tarpu Milvokio ekipa net ir patyrusi tris nesėkmes iš eilės yra antroji komanda Rytuose.
2021-02-15

Galingi ir be Hardeno – „Rockets“ šventė pergalę 6 kartą iš eilės

Hiustono „Rockets“ (10/9) tęsia savo sėkmingą atkarpą NBA. Šį kartą „raketos“ išvykoje 136:106 (48:24, 25:30, 29:22, 34:30) nepasigailėjo Oklahomos „Thunder“ (8/11). Svečiai varžovus palaužė jau pirmajame kėlinyje. 48 taškų kruša varžovus užpylusios „raketos“ pataikė net 11 tritaškių. Tai yra pakartotas NBA rekordas. Iš viso nugalėtojai pataikė 28 tolimus metimus iš 52. Johnas Wallas sėkmingai inicijavo gerą pradžią ir užkūrė komandą 8 taškais iš eilės.
2021-02-02

„Nets“ pergalės fone – siautėjęs ir trigubą dublį surinkęs Hardenas

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bruklino „Nets“ (13/8) ekipa, kuri išvykoje 147:125 (36:27, 40:32, 39:35, 32:31) pranoko Oklahomos „Thunder“ (8/10). „Nets“ jau nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą ir jos nepaleido iki pat rungtynių pabaigos.
2021-01-30

Jokičiaus vedama „Nuggets“ pranoko vienus iš pagrindinių konkurentų

Pergalę NBA lygoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (7/7) ekipa, kuri namuose 119:101 (31:31, 34:21, 32:22, 22:27) pranoko š Oklahomos „Thunder“ (6/7) Į priekį „Nuggets“ pabėgo antrame kėlinyje, kuriį laimėjo 34:21, o vėliau skirtumas tik augo. Prieš ketvirtąjį kėlinį šeimininkai jau buvo susikrovę saugų pranašumą. Nugalėtojus į priekį tempė lyderis Nikola Jokičius, kuris per 28 minutes surinko 27 taškus (12/17 dvit., 0/4 trit., 3/3 baud.
2021-01-20

Išvykose neklumpantys „Lakers“ užfiksavo komandos rekordą

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ komanda, kuri svečiuose 128:99 (30:21, 28:25, 35:25, 25:28) įveikė Oklahomos „Thunder“ ekipą. „Lakers“ komanda šiame sezone svečiuose dar nepralaimėjo, kur ji iškovojo visas septynias galimas pergales. Tai yra frančizės rekordas. Nugalėtojams LeBronas Jamesas pelnė 26 taškus, Montrezlas Harrellas surinko 21. „Lakers“ nei karto neatsiliko, paskutiniame ketvirtyje pirmavo 31 taško persvara bei laimėjo ketvirtą kartą paeiliui.
2021-01-14

Brazdeikį ant suolo palikusi „Knicks“ suklupo namuose

Igno Brazdeikio atstovaujama Niujorko „Knicks“ (5/4) patyrė pralaimėjimą NBA. Kanados lietuvio ekipa namuose 89:101 (24:15, 18:27, 21:27, 26:32) krito prieš Oklahomos „Thunder“ (4/4) vyrus. I. Brazdeikis aikštėje nepasirodė. Jo komanda sužaidė gerą pirmąjį kėlinį ir varžovams leido įmesti tik 15 taškų. Reikalai pašlijo antrajame, kai „Thunder“ pagerino 20 proc. pataikymą ir netrukus sugrįžo į rungtynes.
2021-01-09

52 tritaškius išmetusi „Rockets“ pranoko „Thunder“

Įspūdingai žaidęs Jamesas Hardenas atvedė Hiustono „Rockets“ komandą į pergalę pirmose NBA atkrintamųjų rungtynėse. Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai 123:108 (28:20, 40:32, 36:31, 19:25) įveikė Oklahomos „Thunder“ ir serijoje pirmauja 1:0. J.Hardenas nugalėtojams pelnė 37 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. „Rockets“ komanda žaidė be Russello Westbrooko, tačiau ji pataikė 20 tritaškių ir krepšį atakavo 48 proc. taiklumu. Atsarginiai krepšininkai surinko 42 taškus.
2020-08-19

„76ers“ prarado lyderį, bet iškovojo pergalę

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Filadelfijos „76ers“ (41/27) ekipa, kuri Orlando 107:98 (26:20, 28:27, 23:27, 30:24) įveikė Vašingtono „Wizards“ (24/44) klubą. Įnirtinga kova vyko daugmaž visko mačo metu. „76ers“ buvo priversti mačą baigti be lyderio Beno Simmonso t– australas nepatogiai nusileido ant žemės kovodamas dėl kamuolio ir buvo priverstas palikti aikštelę.
2020-08-06

Blankiai atrodžiusi „Lakers“ krito prieš „Thunder“

Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Los Andželo „Lakers“ (51/16) ekipa, kuri Orlande 86:105 (18:26, 27:26, 21:29, 20:24) nusileido Oklahomos „Thunder“ (42/25) . Kalifornijos ekipa nuo pat mačo pradžios sunkiai krapštė taškus, kiek padrikai rengdama net greitas atakas. Pirmajame kėlinyje „Lakers“ nesurinko net 20 taškų, todėl varžovai ėmė tolti.
2020-08-06

„Bayern“ atsisveikino su NBA patirties turėjusiu puolėju

Vokietijoje dominuojanti, tačiau Eurolygoje nežibanti Miuncheno „Bayern“ ekipa nusprendė imtis pakeitimų savo sudėtyje. Klubą paliko lūkesčių nepateisinęs Joshas Huestisas. Tris sezonus Oklahomos „Thunder“ sudėtyje praleidęs puolėjas Miuncheno klube nepritapo, todėl jam buvo palinkėta sėkmės. 28 metų 201 cm ūgio J.Huestisas šį sezoną Eurolygoje per 13 minučių rinko 3,9 taško (9/25 tritaškių), 1,7 atkovoto kamuolio, 0,7 rezultatyvaus perdavimo ir 3,3 naudingumo balo.
2020-03-10

Valančiūnas žaidė galingai, bet komanda iššvaistė įspūdingą pranašumą

Jonas Valančiūnas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes, bet jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ pralaimėjo beveik laimėtą dvikovą. „Grizzlies“ išvykoje 122:126 (32:27, 36:32, 32:34, 22:33) neatlaikė Oklahomos „Thunder“ viesulo.