telšių džiugas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „telšių džiugas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „telšių džiugas“.

„Hegelamnn“ antrą kartą per trejus metus prasibrovė į LFF taurės finalą

Lietuvos futbolo federacijos taurės (LFF) pusfinalyje fantastišką sezoną patekimu į finalą pažymėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai. Andriaus Skerlos auklėtiniai šįkart išvykoje 2:1 (1:0) palaužė Telšių „Džiugo“ ekipą ir antrą kartą per trejus metus žais LFF finale. Šį vakarą Žemaitijoje įvartį pelnė Steve Kingue, kuris jau ne pirmą kartą šiame sezone baudžia varžovus tiksliais smūgiais po kampinio. Taip pat pasižymėjo ir austras Denis Bošnjakas.
2024-09-18

„TransINVEST“ antrą kartą sezone sutriuškino „Džiugą“

28-ojo „TOPsport A lygos“ turo starte Telšių „Džiugas“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą namuose. Kaip ir praėjusį sykį, taip ir dabar, Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa telšiškius nugalėjo rezultatu 3:0 (2:0). 25-ąją minutę svečiai suklydo, kamuolį perėmęs Christianas Bella vienas pasileido vartų link, visgi, jam pritrūko tikslumo.
2024-08-23

Telšiuose – šešių įvarčių lygiosios

24-ajame „TOPsport A lygos“ turo mače tarp Telšių „Džiugo“ ir „Panevėžio“ žiūrovai išvydo įvarčių spektaklį ir rezultatyvias lygiąsias rezultatu 3:3 (1:2). Telšiškiai aktyviai pradėjo susitikimą – jau pirmosiomis rungtynių akimirkomis pavojingą Leifo Estevezo smūgį blokavo svečių gynėjai, o Hirotaka Yamada į kamuolį tinkamai nepataikė. Jau po kelių minučių pavojinga standartine situacija atsakė „Panevėžys“ – Lino Klimavičiaus smūgį nuo vartų linijos atmušė aikštės šeimininkų futbolininkas.
2024-07-28

Dovana pasinaudojusi „Hegelmann“ komanda išsivežė pergalę iš Telšių

23-iasis „TOPsport A lygos“ turas startavo Telšių miesto stadione, kuriame susitiko vietos „Džiugo“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos. Sunkią pergalę rezultatu 2:0 (0:0) šventė kauniečiai. Per pirmąsias 15 minučių kamuolį ilgiau kontroliavo „Hegelmann“ ekipos futbolininkai, tiesa, jokio pavojaus prie varžovų vartų nesukūrė. Džiugiečiai dukart smūgiavo link Arijaus Bražinsko vartų, tačiau vartininkui įsitraukti į veiksmą aikštėje neprireikė.
2024-07-19

Vėlyvas įvartis išgelbėjo „Šiaulius“ nuo pralaimėjimo namuose

Po rinktinių pertraukos sugrįžusi „TOPsport A lyga“ išsiskyrė labai rezultatyvia kova Saulės mieste. 17-ajame ture FA „Šiauliai“ atsiliko dviem įvarčiais, tačiau pasiekė tašką susitikime su Telšių „Džiugu“ – 3:3. Pirmasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. 16-ąją minutę po tolimo smūgio kamuolys labai dėkingai atšoko Donatui Kazlauskui ir šis jį nukreipė į vartus. Svečiai į tai atsakė net trimis įvarčiais.
2024-06-15

Žemaitijos derbis A lygoje baigėsi kovingomis lygiosiomis

14-ajame „TOPsport A lygos“ ture į Telšių miesto centrinį stadioną sugrįžęs „Džiugas“ rungtynėse su „Banga“ pasidalino po tašką. Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi kurti progas prie varžovų vartų. Kėlinio viduryje pavojingai smūgiavo „Džiugo“ puolimo lyderis Nino Noordanusas, tiesa, kamuolys prašvilpė visai greta virpsto, o su Sergijaus Kulynyčiaus smūgiu galva ramiai susitvarkė Mantas Bertašius.
2024-05-19

A lygos debiutantai įspūdingai įveikė „Kauno Žalgirį“, „Džiugas“ mažumoje pranoko alytiškius

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture užfiksuotas geriausias vienos komandos kėlinio benefisas. Vilniaus rajono „TransINVEST“ namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“. Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko. „Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę.
2024-05-02

A lygos lyderių dvikovoje „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę

9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“. Per pirmąsias 10 minučių pavojų kėlė Joelio Bopeso atliekami perdavimai, kurie kelis sykius virto į smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė I. Baturinas, Luko Ankudinovo smūgį atrėmė Arpadas Tordajus.
2024-04-21

Telšių „Džiugas gynyboje supančiojo ir rezultatyviąją „Hegelmann“

„TOPsport A lygoje“ ir toliau nepralaužiama gynyba gali pasigirti Telšių „Džiugas“. Čempionato lyderiai 6-ajame ture namuose sužaidė be įvarčių su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – 0:0. Andriaus Lipskio treniruojama komanda aktyviai pradėjo rungtynes. Darbo turėjo Vincentas Šarkauskas, atrėmęs Dominyko Kubilinsko bandymą. Kur kas daugiau padirbėti turėjo Marius Paukštė – vartų sargas apsigynė nuo Michaelo Thuique poros smūgių.
54
2024-04-06

Geriausiu A lygos treneriu kovą tapo Andrius Lipskis

„TOPsport A lygos“ pirmasis kovų mėnuo sensacingai sėkmingai susiklostė Telšių „Džiugui“ – Žemaitijos komanda turnyro lentelėje žengia pirma. Fantastiškas startas, nepraleidus nė vieno įvarčio, ir trys pergalės įprasmino prie „Džiugo“ vairo debiutavusio stratego Andriaus Lipskio darbą. Čempionato komentatoriai ir tinklalaidžių vedėjai vienbalsiai skyrė telšiškiui geriausio kovo mėnesio trenerio įvertinimą.
2024-04-05

A lygos turo apžvalga: turnyro lentelės viršūnėje – staigmena

Po sužaisto „TOPsport A lygos“ 4-ojo turo į priekį sensacingai išsiveržė antrą sykį nugalėjęs Telšių „Džiugas“. Atkarpa. „Džiugas“ pasižymi viena produktyviausių serijų dalyvaujant Lietuvos čempionate – namuose 1:0 buvo nugalėta čempionus palaužusi Marijampolės „Sūduva“. Žemaitijos ekipa ir anksčiau turėjo ketverių nepralaimėtų rungtynių seriją, tačiau niekada nebuvo per ją iškovojusi 8 taškų. Vartininko Mariaus Paukštės sąskaitoje – keturi „sausi“ mačai. Žinutė.
2024-03-19

„Džiugas“ namuose įveikė Marijampolės ekipą ir pakilo į pirmą vietą lentelėje

4-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Žemaitijoje, kur susigrūmė dvi aukšta nata sezoną pradėjusios ekipos. Vieninteliu įvarčio autoriumi tapęs Nino Noordanus rezultatu 1:0 (1:0) Telšių „Džiugui“ nukalė pergalę akistatoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa. 22 minutę grubi svečių klaida virto įvarčiu – vienas iš sūduviečių žaidėjų kamuolį siekė išmušti iš baudos aikštelės, tačiau pastarajam į jį pataikyti sėkmingai nepavyko, tuo pasinaudojęs Nino Noordanus netrukdomas pelnė įvartį.
2024-03-16

A lygos turo anonsas: laukia dviejų rezultatyviausių ekipų susidūrimas

Prieš rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ savaitgalį bus sužaistos penkerios 4-ojo turo rungtynės.   Telšių „Džiugas“ – Marijampolės „Sūduva“ Kovo 16 dieną, 14 val. Telšiai, „Ateities“ progimnazijos stadionas. 4-ąjį turą pradės dvi pirmame trejete šiai dienai įsitaisiusios komandos. Andriaus Lipskio treniruojamas „Džiugas“ yra vienintelis klubas per trejas pirmas rungtynes nepraleidęs nė vieno įvarčio.
2024-03-16

Baudinio nerealizavusi „Dainava“ ir toliau lieka be įvarčių

Intriguojanti dvikova vyko Marijampolėje, kur namų rungtynes žaidusi Alytaus DFK „Dainava“ priėmė Telšių „Džiugo“ atstovus. Nors antrame kėlinyje tiek viena, tiek kita ekipa turėjo progų, susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0. Mačas telšiškiams prasidėjo nesėkmingai – jau pirmomis minutėmis traumą patyrė Christianas Bella. 11-ąją minutę galva po standartinės situacijos smūgiavo Lukas Ankudinovas, tiesa, kamuolys skriejo virš vartų.
2024-03-13

A lygos čempionas „Panevėžys“ sezoną pradėjo lygiosiomis

Antrose 1-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynėse Telšių „Džiugas“ savo sirgalių akivaizdoje metė išbandymą svečiams iš Panevėžio. Visgi, po 90 minučių komandos nugalėtojo neišsiaiškino – susitikimas baigėsi rezultatu 0:0. Dvikovos pradžioje pavojingai galva smūgiavo Linas Klimavičius, sužaidus kiek mažiau nei 20 minučių bandymu šalia vartų atsakė Leifas Estevezas. Tiesa, likusią kėlinio dalį Lukas Paukštė turėjo paprakaituoti bei atremti tiek varžovų smūgį galva, tiek smūgį iš toli.
2024-03-02

Tarpsezoniu pasikeitęs Telšių „Džiugas“ – kursą pakeitęs klubas

Naujojo „TOPsport A lygos“ sezono startas – kovo 1 dieną, tad alyga.lt svetainė kviečia susipažinti su kiekviena 2024 metų pirmenybių dalyve. Įdėmiau pažvelkime į tarpsezoniu labai pasikeitusį ir kovingumu išsiskiriantį Telšių „Džiugą“. Žemaitijos ekipai 2023-ieji futbolo aikštėje užtruko ilgiau negu bet kuriai kitai Lietuvos čempionato atstovei. Džiugiečiai turnyro lentelėje dramatiškai finišavo devinti ir pereinamosiose rungtynėse grūmėsi su tuo metu Kauno „Be1 NFA“ futbolininkams.
2024-02-29

„Džiugą“ papildė tituluotas slovėnas ir vartininkas iš Latvijos

Jau šeštadienį startuojančioje „TOPsport A lygoje”, Telšiuose išvysime gan įdomų legionierių iš Slovėnijos, teigiama klubo pranešime. Dejanas Trajkovskis, 31-erių slovėnas, yra kairiojo krašto gynėjas, kuris jau yra atvykęs ir sudalyvavo kontrolinėse rungtynėse. Futbolininkas per savo karjerą net keturis kartus tapo Slovėnijos čempionu, kartą iškovojo Slovėnijos taurę, kartą – Slovakijos taurę bei tapo Bosnijos ir Hercogovinos čempionu.
2024-02-26

A lygos licencijas gavo 11 klubų

Vasario 5 d. vykusio LFF Licencijavimo komiteto posėdžio metu buvo svarstomas 2024 m. „TOPsport A lygos“ licencijų išdavimo klausimas. Komiteto metu priimti sprendimai išduoti licencijas visiems jų siekusiems klubams.
2024-02-05

A lygoje norą dalyvauti pareiškė 11 Lietuvos klubų

Artėjant 2024-ųjų Lietuvos futbolo sezonui, Lietuvos futbolo federacija dalinasi informacija apie klubų pateiktus prašymus dalyvauti licencijavimo procese. Prašymus dalyvauti kitų metų A lygos licencijavimo procese pateikė 11 klubų. Pilnas jų sąrašas – žemiau: „Panevėžys“; Vilniaus „Žalgiris“; „Šiauliai“; „Kauno Žalgiris“; Kauno raj.
2023-12-17

„Džiugas“ dramatiškai išsaugojo vietą A lygoje

Devyniese mačą baigęs Telšių „Džiugas“ triumfavo pereinamųjų rungtynių serijoje. Gargžduose vykusiame mače džiugiečiai 1:0 (0:0) nugalėjo Kauno „Be1 NFA“ futbolininkus. 68-ąją minutę Juozo Lubo uždirbtą baudinį realizavo portugalas Nuno Pereira. Tiesa, „Džiugas“ rungtynes baigė be dviejų iš aikštės išvarytų žaidėjų, kurie aikštę paliko mačo pabaigoje.
2023-11-25

Dėl išlikimo A lygoje kovojantis Telšių „Džiugas“ pirmojoje dvikovoje sužaidė lygiosiomis

Po pirmo pereinamojo mačo kovoje dėl žaisti kito sezono „Optibet A lygoje“ – lygybė. Kauno „Be1 NFA“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Telšių „Džiugu“. Pirmame kėlinyje „Džiugo“ vartininkas Simone Moschinas turėjo labai daug darbo. Italui teko atremti pavojingus Higoro ir Deitono Vinckaus smūgius. Tiesa, 19-ąją minutę S. Moschinas galimybių neturėjo, kai iš arti galingai kamuolį į vartus pasiuntė Tayrellas Wouteris.
2023-11-18

„Kauno Žalgiris“ Telšiuose iškovojo pergalę ir įsirašė tris taškus

34-ojo „Optibet A lygos“ turo susitikimas įvyko Telšiuose, kur esant negailestingoms oro sąlygoms vietos ekipa priėmė svečius iš Laikinosios sostinės. Xabi Auzmendi dublis nulėmė „Kauno Žalgirio“ pergalę prieš Telšių „Džiugą“ – 2:0 (1:0). Svečiai savuosius šansus turėjo jau pirmomis rungtynių minutėmis, tačiau savo ekipą gelbėjo Tomas Rapalavičius, jau kitame epizode po pakelto kampinio į kamuolį nepataikė Martynas Dapkus, kiek vėliau šalia vartų stačiakampio smūgiavo Xabi Auzmendi.
2023-10-21

Marijampolėje – įnirtingos „Džiugo“ ir „Sūduvos“ lygiosios

Dar viena „Optibet A lygos“ turnyro lentelės kaimynų dvikova įvyko Marijampolėje, kur vietos ekipa priėmė svečių iš Telšių išbandymą. Susitikime nė viena ekipa daug šansų nesusikūrė, o tai lėmė, jog dvikova tarp Marijampolės „Sūduvos“ bei Telšių „Džiugo“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis – 0:0. Motiejus Burba 11-ąją minutę atliko šūvį iš toli, tačiau su juo lengvai susitvarkė Giedrius Zenkevičius.
2023-10-07

A lygos turo anonsas: laukia intriguojančių dvikovų savaitgalis

Nuo penktadienio iki sekmadienio „Optibet A lygoje“ bus sužaistos penkerios 31-ojo turo rungtynės.   Alytaus „Dainava“ – Vilniaus „Riteriai“. Rugsėjo 22 dieną, 18 val. Alytus, Alytaus miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:0, 5:0, 3:1 „Riteriai“ Alytuje pradės lemiamą atkarpą su antros turnyro lentelės pusės komandomis. „Dainava“ praėjusią savaitę patyrė labai skaudų pralaimėjimą Gargžduose ir su 29 taškais nusileido į 7-ąją vietą.
2023-09-22

Lygiosiomis sužaidęs „Džiugas“ atėmė taškus iš „Hegelmann“

„Optibet A lygos“ 30-ajame ture pralaimėjimų seriją pavyko nutraukti dėl išlikimo kovojančiam Telšių „Džiugui“. Joao Prateso treniruojama komanda svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais. Pirmame kėlinyje džiugiečiai atakavo pavojingai – du kartus sudrebino vartų konstrukciją. Tikslą pavyko pasiekti 55-ąją minutę, kai po Motiejaus Burbos perdavimo įvartį pelnė Maicomas Davidas.
2023-09-17

„Dainava“ įsirašė svarbią pergalę prieš „Džiugą“

Alytuje vietos „Dainava“ šeštadienį 1:0 (0:0) iškovojo svarbią pergalę prieš Telšių „Džiugą“. Vienintelį rungtynių įvartį įmušė Ernestas Stočkūnas, pasižymėjęs 53-ąją minutę. Po šios pergalės „Dainava“ su 29 taškais šoktelėjo net į šeštą vietą bei aplenkė Marijampolės „Sūduvos“ ir Gargždų „Bangos“ ekipas. Tiesa, pastarosios yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.
2023-09-02

„Žalgiris“ namuose patiesė „Džiugą“

LFF stadione susitiko šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir Telšių „Džiugas“. Paskutinėse 28-ojo turo rungtynės Vilniaus „Žalgiris“ sutriuškino „Džiugą“ rezultatu 4:1 (2:0). Susitikimas prasidėjo pagal aikštės šeimininkų scenarijų – Donatas Kazlauskas perdavimu iš krašto surado Ovidijų Verbicką ir pastarasis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. 34-ąją minutę po Pauliaus Golubicko smūgio kamuolys atsimušė į Mathiasą Oyewusi ir įskriejo įvartus.
2023-08-27

„Džiugo“ gretas papildė jaunas puolėjas

Į Telšių „Džiugo“ gretas atvyko 20-metis puolėjas Danilas Ankudinovas. Kazachstanietis į „Džiugą“ persikėlė nuomos pagrindais iš Moldovos čempionų Tiraspolio „Sheriff” klubo. Žaidėjo paskutinė karjeros stotelė buvo Armėnijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantis FC „Van” klubas. Žaidėjas ten taip pat buvo skolinamas iš „Sheriff” su tikslu gauti daugiau žaidybinės praktikos. Armėnojos aukščiausioje lygoje Danilas pasižymėjo 4 įvarčiais ir 2 rezultatyviais perdavimais.
2023-08-10

25-ojo A lygos turo apžvalga: abu lyderiai prarado taškus

„Optibet A lygos“ 25-ajame ture lygiosiomis sužaidė abu čempionato lyderiai. Efektas. Marijampolės „Sūduva“ po sudėtingos kovos iškovojo pirmą pergalę šią vasarą – namuose 2:0 palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Esminiu faktoriumi tapo 20-metis nigerietis Oyinlola Kayode, kuris pelnė dublį ir savo sąskaitoje turi 4 įvarčius. Būtent jis po pastarojo mačo tapo rezultatyviu komandos žaidėju. Statistika. „Dainavos“ vyr.
2023-08-09

A lygoje „Džiugas“ ir „Sūduva“ pasidalino po tašką

„Optibet A lygos“ 24-ajame ture susigrūmė turnyro lentelės kaimynai – Telšių „Džiugas“ ir Marijampolės „Sūduva“. Emocingame mače abi komandos pasidalino po tašką, susitikimas Žemaitijos sostinėje baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1). Dvikovos pradžia geriau susiklostė šeimininkams. Standartinės padėties metu Edwardas Sarpongas pamušė kamuolį link Sergijaus Kulynyčiaus, kuris taikliai smūgiavo galva ir išvedė ekipą į priekį.
2023-07-30

„Hegelmann“ išsivežė pergalę iš Telšių

„Optibet A lygoje“ geriausią šio sezono seriją tęsia Kauno rajono „Hegelmann“ komanda. 21-ajame ture mėlynai balti įrodė savo pranašumą svečiuose dvikovoje prieš Telšių „Džiugą“ – 2:1 (0:0). Pakiliai namuose žaidžiantys džiugiečiai galėjo išsiveržti į priekį mačo pradžioje. Airesas Sousa susikūrė gerą progą smūgiui, tačiau portugalo bandymą atrėmė Tomas Švedkauskas. Dar geresnį šansą turėjo Filipas Dangubičius – nuo jo smūgio apsigynė Marius Paukštė.
2023-07-08

Prie „Džiugo“ nuomos pagrindais jungiasi suomis

Vasaros perėjimų lango metu prie Telšių ekipos jungiasi vidurio saugas suomis Vertti Hanninenas, kuris konkuruos su Aldairu Ferreira ir Nuno Pereira. 21 metų suomis į Telšius atvyksta nuomos pagrindais iš klubo partnerės Seinejokio SJK ekipos. Iš šio klubo nuomos pagrindais Viniciusas Ribeiro į Telšius jau atvyko rungtyniauti nuo sezono pradžios. V. Hanninenas visą šį laiką žaidė Suomijos klubuose.
2023-07-04

„Džiugo“ gretose nebeišvysime portugalo

Telšių „Džiugo“ gretose nebeišvysime rungtyniaujantčio portugalo Braima Cande, kuris komandos gretas papildė sezono pradžioje. Per trumpą laiką, kurį praleido Telšiuose, B.Cande A lygoje sužaidė 11 rungtynių, aikštėje praleido 367 minutes. Žaidėjas taip pat retkarčiais padėdavo ir dublerių ekipai LFF II lygoje. Tariame didelį AČIŪ žaidėjui ir linkime sėkmės tolimesnėje karjeros stotelėje.
2023-07-03

A lygos batalijos: čempionas „Žalgiris“ išvargo pergalę Telšiuose

„Optibet A lygos“ trečiasis ratas startavo Žemaitijoje – čempionas iškovojo dar vieną pergalę. 19-ajame ture Vladimiro Čeburino treniruojama komanda 2:1 (1:0) įveikė autsaiderį Telšių „Džiugą“. Svečiai į priekį išsiveržė 12-ąją minutę: po Petaro Mamičiaus perdavimo Jurijus Kendyšas atliko smūgį iš už baudos aikštelės ir džiaugėsi savo ketvirtuoju įvarčiu šiemet.
2023-06-22

A lyga: „Džiugas“ atėmė taškus iš šiauliečių

Telšių miesto centriniame stadione susirinkę futbolo sirgaliai stebėjo atkaklią vietos „Džiugo“ ir FA „Šiauliai“ dvikovą. „Optibet A lygos“ 17-ajame ture FA „Šiauliai“ ir Telšių „Džiugo“ ekipos sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1 (0:0). FA „Šiauliai“ ekipa nuo pat rungtynių pradžios aktyviai spaudė varžovus – 7-ąją minutę baudos aikštelėje atsidūręs Deividas Šešplaukis perdavė kamuolį Danieliui Romanovskiui, tiesa, pastarojo pavojingą smūgį blokavo „Džiugo“ gynėjas.
2023-06-07

A lygos turo anonsas: suklupęs „Žalgiris“ priims lyderį

„Optibet A lygos“ 15-ajame ture nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaistos penkerios rungtynės. A lyga pateikia artėjančių savaitgalio rungtynių anonsus: Marijampolės „Sūduva“ – Telšių „Džiugas“ Gegužės 26 dieną, 18 val. Marijampolė, Marijampolės futbolo arenos stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:0. 15-asis turas startuos Marijampolėje, kur ginklus su vietos komanda surems varžovai iš Telšių. Praėjusiame ture „Sūduva“ pateikė staigmeną – rezultatu 2:1 nugalėtas šalies čempionas.
2023-05-26

„Riteriai“ ir „Džiugas“ rungtynes baigė lygiosiomis

Priešpaskutinės 14-ojo „Optibet A lygos“ rungtynės buvo sužaistos sostinėje, kur Vilniaus „Riteriai“ susigrūmė su svečiais iš Telšių. Atkaklios dvikovos pabaigoje baudinį realizavę telšiškiai išplėšė lygiąsias – susitikimas baigėsi rezultatu 1:1 (0:0). 14-ąją minutę po nutraukto vilniečių perdavimo kamuolys atšoko Mindaugui Grigaravičiui, kuris smūgį link varžovų vartų atliko iš už baudos aikštelės ribų, tačiau kamuolys praskriejo šalia stačiakampio.
2023-05-21

A lygos turo anonsas: Šiauliuose – lyderių kaktomuša

Nuo penktadienio iki sekmadienio „Optibet A lygoje“ bus sužaistos penkerios 14-ojo turo rungtynės. A lyga pateikia artėjančio turo rungtynių anonsus. Kauno rajono „Hegelmann“ – Gargždų „Banga“. Gegužės 19 dieną, 18 val. Kaunas, LFF Kauno treniruočių centro stadionas.
2023-05-19

A lygos turo apžvalga: lyderių trejetas bėga į priekį

„Optibet A lygos“ 12-ajame sėkmingas serijas pratęsė trys čempionate pirmaujančios ekipos. Kontratakos. Į greitus išpuolius nepriekaištingai bėgęs Telšių „Džiugas“ pasiekė antrąją pergalę šiame sezone – 2:0 buvo nugalėtas Kauno rajono „Hegelmann“ klubas. Telšiškiai iki tol išsiskyrė net dešimties nelaimėtų dvikovų seriją, per kurią tik du kartus sužaidė lygiosiomis. Taikliu smūgiu išsiskyrė Motiejus Burba, kuriam tai buvo antras įvartis per karjerą „Optibet A lygoje“. Tendencija.
2023-05-05

Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs Vilniaus „Žalgiris“ suvystė Telšių „Džiugą“

Antrąjį ratą pradėjęs Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 0:2 (0:0) įveikė „Džiugą“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Pirmojo kėlinio pradžioje žalgiriečiams pavykdavo aktyviai atakuoti, grasinti varžovų vartams. Išsiskyrė Jurijaus Kendyšo smūgis galva po kampinio, Mathias Oyewusi smūgis iš kairio baudos aikštelės krašto. Abu kartus vartus apgynė Marius Paukštė.
2023-04-23

Lyderis „Panevėžys“ pirmąjį A lygos ratą baigė užtikrinta pergale

„Optibet A lygos“ 9-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai savo saskaitą papildė dar trimis taškais. Telšių miesto stadione „Džiugas“ prieš turnyro lyderius patyrė septintąjį pralaimėjimą šiame sezone rezultatu 3:0 (1:0). Rungtynes aktyviau pradėjo panevėžiečiai – jau 10-ąją minutę perdavimų serija telšiškių baudos aikštelėje, tačiau Jeffrey Sarpongui nepavyko tiksliai smūgiuoti į kamuolį.
2023-04-19

A lygo turo anonsas: ar „Žalgirio“ puolimas atsigaus namuose?

Nuo penktadienio iki sekmadienio bus sužaistos penkerios „Optibet A lygos“ 8-ojo turo rungtynės. Pateikiame laukiančių rungtynių apžvalgas: Marijampolės „Sūduva“ – Gargždų „Banga“. Balandžio 14 dieną, 18 val. 8-asis turas startuos penktadienio rungtynėmis Marijampolėje.
2023-04-14

„Kauno Žalgiris“ antrame kėlinyje pranoko Džiugą“

6-ajame „Optibet A lygos“ ture rungtynių favoritais laikytas „Kauno Žalgiris“ palaužė Telšių „Džiugą“. Pirmąsias namų rungtynes šį sezoną Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centro stadione žaidęs „Kauno Žalgiris“ rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Telšių „Džiugą“. Rungtynėse su Alytaus „Dainavos“ ekipa ant atsarginių žaidėjų suolo likęs kauniečių vartininkas Deivydas Mikelionis jau pirmosiomis rungtynių minutėmis turėjo gelbėti komandą po tolimo Nuno Pereiros smūgio, o kitas portugalo šūvis skriejo...
2023-04-05

„Hegelmann“ grįžo į pergalių kelią – įtikinamai įveikė „Džiugą“

Šeštadienį startavo 4-asis „Optibet A lygos“ turas ir jame pergalę iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ komanda. Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai namuose 2:0 (1:0) įveikė Telšių „Džiugą“, kuris pralaimėjo trečią kartą iš eilės. Pirmosiomis minutėmis aktyviai rungtyniavo Klaudijus Upstas, krašto gynėjas atliko du smūgius į vartų plotą – su jais susitvarkė vartininkas Marius Paukštė. Vis tik 16-ąją minutę krito pirmasis įvartis.
2023-03-18

A lygoje „Panevėžys“ tęsia pergalingą žygį, pirmąją pergalę įsirašė ir „Banga“

Šiame sezone trečiuoju bandymu pergalių sąskaitą atidarė Davido Afonso treniruojama Gargždų „Banga“. 3-iajame ture namuose žaidę gargždiškiai 2:0 (1:0) nugalėjo antrą sykį pralaimėjusį Telšių „Džiugą“. Šeimininkai neužtruko išsiveržti į priekį: 12-ąją minutę po Karolio Žebrausko perdavimo su Viliumi Piliukaičiu lenktyniavęs Edwardas Sarpongas netyčia nukreipė kamuolį į vartus. Antrame kėlinyje „Banga“ įtvirtino savo pranašumą.
2023-03-15

Netikėta staigmena A lygoje: Telšių futbolininkai parklupdė Lietuvos čempionus Vilniaus „Žalgirį“

„Optibet A lygos“ 1-asis turas buvo įprasmintas labai netikėtu rezultatu sostinėje, kur staigmenos autoriais tapo Telšių „Džiugo“ futbolininkai. Žemaičiai antrą kartą klubo istorijoje nugalėjo praėjusių metų čempioną Vilniaus „Žalgirį“ – 3:2 (2:2). Per pirmąsias 20 minučių žaidimas vyko į vieną pusę ir žiūrovų neturėjo nustebinti, jog žaliai balti išsiveržė į priekį. 11-ąją minutę po Petaro Mamičiaus perdavimo taikliu smūgiu vienu lietimu pasižymėjo Billalas Sebaihi.
2023-03-05

Sudėties komplektavimo darbus baigęs „Džiugas“ pradeda kovas: kas pakeis išvykusius lyderius?

Sekmadienį susitikimu Vilniuje į naujojo „Optibet A lygos“ sezono kovų verpetą įšoks vėliau sudėties komplektavimo darbus užbaigęs Telšių „Džiugas“.  Žemaitijos ekipa praėjusiais metais pasirodė prasčiau negu 2021-aisiais, tačiau pereinamosiose rungtynėse užtikrintai įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir trečią sezoną iš eilės varžysis tarp stipriausių pirmenybių komandų. Kaip ir daugelis „Optibet A lygos“ klubų, taip ir „Džiugas“ išlaikė vyr.
2023-03-05

„Džiugo“ gretas papildė dar vienas portugalas

Telšių „Džiugą“ papildė dar vienas naujokas iš Portugalijos, 24 metų, atakuojančio krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis Aires Sousa. A. Sousa į Telšius atvyksta iš Albanijos aukščiausios lygos ekipos FK „Bylis“, kuri šiuo metu šalies čempionate užima 8 poziciją. FK „Bylis“ ekipoje žaidėjas sužaidė 9 rungtynes, aikštėje praleido 309 minutes bei pelnė 1 įvartį.
2023-01-16

Pranašumą prieš klaipėdiečius įrodęs „Džiugas“ lieka žaisti A lygoje

Pereinamosiose rungtynėse dėl galimybės žaisti „Optibet A lygoje“ Telšių „Džiugas“ įrodė savo pranašumą Klaipėdos „Neptūną“. Devintą poziciją Lietuvos čempionate užėmęs Telšių klubas bendru rezultatu 5:0 nugalėjo antroje vietoje „Optibet Pirmos lygos“ sezoną užbaigusius klaipėdiečius. Pirmąsias tarpusavio rungtynes, vykusias Klaipėdoje, Joao Prateso kariauna laimėjo rezultatu 4:0 – tada „hetriku“ džiaugėsi Jorge Eduardo, kartą pasižymėjo Lukas Ankudinovas.
2022-11-30

„Kauno Žalgiris“ išvykoje įsirašė itin svarbią pergalę prieš „Džiugą“

Itin svarbią pergalę Telšiuose iškovojo dėl medalių kovojantis „Kauno Žalgiris“ – 35-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse žalgiriečiai rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“. Pavojingą epizodą kauniečiai sukūrė jau vos prasidėjus rungtynėms, kai po kampinio galva į vartus pavojingai smūgiavo Edvinas Girdvainis. Šiokį tokį pavojų varžovų vartams kėlė ir kitos Roko Garasto auklėtinių standartinės situacijos, bet įvarčio laukti teko daugiau nei pusvalandį.