tautų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tautų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tautų lyga“.

Jubiliejines rungtynes žaidęs Kane`as dubliu atnešė anglams pergalę

Anglijos futbolo rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą UEFA Tautų lygos B divizione. Antrojo turo rungtynėse anglai vedami į priekį 100-ąsias rungtynes rinktinėje sužaidusio Harry Kane`o nugalėjo Suomiją 2:0. Nors pirmajame kėlinyje turėtos žaidybinės persvaros įvarčiais anglai nepavertė, situacija pasikeitė po pertraukos. Iniciatyvos ėmėsi jubiliejines rungtynes rinktinėje žaidęs H. Kane'as.
2024-09-10

Prieš akistatą su Lietuva varžovų treneris citavo Napoleoną

UEFA Tautų lygos kovas triuškinančia pergale pradėjusios Rumunijos treneris Mircea Lucescu prieš pirmadienio dvikovą su Lietuva citavo Napoleoną. Rumunai išvykoje penktadienio vakarą 3:0 sumušė Kosovą, o štai Lietuvos komanda savo žiūrovų akivaizdoje Marijampolėje 0:1 krito prieš Kiprą.   „Labai sunku greitai atsistatyti, – atsiduso 79-erių rumunų futbolo legenda.
2024-09-09

Geriausias 2014-ųjų šalies futbolininkas pareiškė: „Lietuva neturi šansų“

Geriausiu Lietuvos futbolininku 2014-siais rinktas, tačiau netrukus po to karjerą rinktinėje dėl konfliktų su žiniasklaida ir sirgaliais baigęs Giedrius Arlauskis Rumunijos žiniasklaidai komentavo artėjančias pirmadienio vakaro rungtynes UEFA Tautų lygoje. Bukarešte lietuviai ir rumunai susitiks vėlyva pirmadienio vakarą. Bukarešto FCSB, Klužo CFR ir Krajovos „Universitatea“ – šiems klubams Rumunijoje karjeros metu atstovavo 36-erių vartininkas ir net šešis kartus tapo šalies čempionu.
2024-09-09

Rungtynių perkėlimą komentavę futbolininkai – patenkinti žaidimu: „Nėra viskas taip tamsu, kaip atrodo“

Įprastus rinktinės namus Kaune dėl Dariaus ir Girėno stadiono apgailėtinos vejos kokybės palikę ir į Marijampolę penktadienio popietę patraukę Lietuvos rinktinės futbolininkai liko nusivylę – jie krito UEFA Tautų lygos starte prieš Kipro rinktinę 0:1, o po susitikimo bedė pirštu į krūvą neišnaudotų progų. Vien pirmajame kėlinyje Kipras Kažukolovas, Edvinas Girdvainis, Armandas Kučys, Artūras Dolžnikovas buvo arti tikslo, tačiau kamuolys į vartus neskriejo.
99 2024-09-06

Tautų lygos kovose – pasaulio čempionų lygiosios ir jubliejiniu Cristianio Ronaldo įvarčiu pažymėta Portugalijos pergalė

Ketvirtadienį UEFA tautų lygoje įvyko nemažai intriguojančių kovų, o vienose iš jų gražią pergalę pasiekė kroatus 2:1 palaužusi Portugalija. Vieną iš portugalų įvarčių pelnė Cristiano Ronaldo, o kito autoriumi tapo Diego Dalotas. Visgi, pastarasis pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį ir į savo vartus. C. Ronaldo tai buvo 900-asis karjeros įvartis. Po jo jis neslėpė savo emocijų. Po įvarčio Ronaldo griuvo ant kelių, emocingai švęsdamas šį įsimintiną momentą savo gimtojoje šalyje.
2024-09-06

Begalinė gėda: futbolas Kaune nevyks, rungtynės keliamos į Marijampolę

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičius dar trečiadienio popietę pasakojo tikįs, jog penktadienį nacionalinė rinktinė galės žaisti Kaune. Tam reikėjo sulaukti teigiamo atsakymo iš UEFA, kuri vertino koncertų virtinės nuniokotos vejos kokybę. Vis dėlto į situaciją oficialūs asmenys, panašu, nepažiūrėjo pro pirštus ir žaisti Kaune neleido. Dėl to reikės imtis plano „B“ ir rungtynes perkelti.
2024-09-05

Traumų sąrašą džiugiai patrumpinęs Jankauskas įvardino tikslą Tautų lygoje

Edgaras Jankauskas ketvirtadienio popietę Kaune pristatė išretėjusią Lietuvos rinktinės sudėtį. Nors artėjančiame lange, kurio metu startuos naujas UEFA Tautų lygos sezonas, nacionalinėje komandoje nebus pusės starto sudėties žaidėjų, strategas ragina į situaciją žiūrėti kitu kampu – kaip į šansą pasireikšti kitiems.
2024-08-29

Galvos skausmas: Lietuvos rinktinę nušienavo traumų virtinė

Lietuvos rinktinės treneriui Edgarui Jankauskui pastarosios savaitės yra gan sudėtingos. Vienas po kito svarbūs nacionalinės komandos žaidėjai susidūrė su sveikatos problemomis, tad rugsėjo lange rinktinė bus kaip reikiant pasikeitusi. Lietuviai rugsėjo 6-ąją naujajame Tautų lygos sezone žais namuose su Kipru, o po trijų dienų išvykoje susitiks su Europos čempionato atkrintamąsias prieš keletą mėnesių pasiekusia Rumunija. E. Jankauskas viešai komandos sudėtį pristatys ketvirtadienio popietę.
2024-08-28

Akistata, kuri Lietuvos futbolą pavers laikinu milžinu: rinktinės žaidėjų vertės skirtumai nuo varžovo – milžiniški

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė jau netrukus stos į kovą dėl išlikimo Tautų lygos C divizione. Tai bus viena iš retesnių dvikovų, kur lietuviai laikomi akivaizdžiais favoritais. Ir visai ne veltui. Būsimas varžovas – Gibraltaras, kurio bendra žaidėjų vertė nuo Lietuvos atsilieka kone dešimt kartų. Lietuva su Gibraltaru kaunasi dėl išlikimo C divizione, kadangi savo grupėse užėmė ketvirtąsias vietas.
2024-03-21

UEFA sprendimai: Lietuvoje vyks Europos futsal čempionatas, rinktinė su agresore nežais

Lietuvos futbolo ir futsal sirgalių laukia dar viena didelė šventė – Lietuvoje ir Latvijoje bus surengtas 2026-ųjų UEFA Europos futsal čempionatas. Šeštadienį Vokietijos mieste Hamburge įvyko UEFA Vykdomojo komiteto posėdis, kuris buvo aktualus ir Lietuvos futbolo bendruomenei. Vienas iš posėdžio klausimų buvo 2026-ųjų UEFA Europos futsal čempionato šeimininkų paskyrimas.
2023-12-02

Lietuvos moterų futbolo rinktinė Tautų lygoje pralaimėjo Turkijai

Lietuvos moterų futbolo rinktinė penktadienio vakarą sužaidė dar vienerias rungtynes UEFA moterų Tautų lygos turnyre. Penktojo turo rungtynėse Danielio Wimmerio auklėtinės snieguotame mūšyje Vilniuje 0:4 (0:2) neprilygo grupės favoritei Turkijos rinktinei. Kampaniją lietuvės užbaigs ateinantį antradienį, kai išvykoje susirungs su Liuksemburgo vienuolike.
2023-12-02

Paaiškėjo Lietuvos moterų futbolo rinktinės sudėtis Tautų lygos finišui

Gruodžio mėnesio pradžioje Lietuvos moterų rinktinė užbaigs savo pasirodymą inauguraciniame UEFA moterų Tautų lygos turnyre. Gruodžio 1-ąją lietuvaitės Vilniaus LFF stadione priims Turkijos futbolininkes, o gruodžio 5 dieną kampaniją užbaigs išvykos susitikimu su Liuksemburgo rinktine. Patekimas į gruodžio 1-osios rungtynes – nemokamas. Šiuo metu lietuvaitės grupėje turi surinkusios 4 taškus ir tarp keturių komandų rikiuojasi trečioje pozicijoje.
2023-11-24

Visas traumas už nugaros palikusi Jonušaitė: „Jausmas grįžti – nepakartojamas“

Nors Lietuvos rinktinė Tautų lygos starte patyrė nesėkmę, į rinktinės gretas po beveik dvejų metų pertraukos grįžo puolėja Rimantė Jonušaitė. Palikusi visas traumas už nugaros, puolėja vėl su optimizmu žvelgia į ateitį. „Jausmas – neapsakomas, grįžti į savo šeimą visada labai smagu. Tikrai labai gera, tas užsidegimas, noras dar didesnis, tikiuosi, pavyks tai pernešti ir į aikštelę.
2023-09-26

Patvirtinta moterų rinktinės sudėtis istoriniam startui Tautų lygoje

Jau kitą savaitę moterų futbolas žengia dar vieną istorinį žingsnį – startuos pirmą kartą rengiama UEFA moterų Tautų lyga, kurioje rungtyniaus ir mūsų šalies rinktinė. Lietuvaitės pateko į C diviziono antrąją grupę, kur jų varžovėmis bus Liuksemburgo, Turkijos ir Sakartvelo moterų rinktinės. Kiekvienos grupės nugalėtojos įgis galimybę kilti į aukštesnį divizioną.
2023-09-15

„Tautų lygos“ trofėjus – Ispanijos rinktinės rankose

Baigėsi trečiasis „Tautų lygos“ turnyras. Jis finišavo Ispanijos rinktinės pergale, kuri finale tik po baudinių serijos 5:4 įveikė Kroatijos vienuolikę.  Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių.  Kroatija per žaidimą į vartų plotą atliko 3 smūgius, o ispanai –  vos 1.  Ispanija su kamuoliu buvo 54, o kroatai – 46 proc. viso žaidimo laiko.
2023-06-19

Mačo pabaigoje pergalę išplėšę ispanai žengė į Tautų lygos finalą

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje 2:1 įveikė Italijos futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.  Yeremi Pino jau 3-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Ispaniją į priekį 1:0. Visgi netrukus rezultatas tapo lygus, kai Ciro Immobile 11-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Kiek vėliau abi komandos turėjo šansų pasižymėti, bet įvarčiais progos nevirto.
2023-06-15

Prasilaužė į Tautų lygos finalą: Kroatijos rinktinė per pratęsimą nugalėjo Nyderlandus

Kroatijos rinktinė UEFA Tautų lygos pusfinalyje po pratęsimo 4:2 įveikė Nyderlandų futbolininkus ir iškovojo bilietą į turnyro finalą. Luka Modričius 23-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Teunas Koopmeinersas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.
2023-06-15

U23 Tautų lygoje – pirmaujantys Lietuvos vaikinai, o moterų rinktinė startuoja „Womens Series“

Birželio 6-8 dienomis Bratislavoje (Slovakija) startavo 3x3 krepšinio U23 Tautų lygos „Europe-2“ konferencija, kurioje rungiasi ir Lietuvos vaikinų bei merginų rinktinės. Šioje konferencijoje lietuviai varžosi su Ispanijos, Rumunijos, Austrijos ir Slovakijos U23 rinktinėmis. Po pirmųjų trijų etapų Lietuvos vaikinų rinktinė, kartą likusi trečia, o dukart triumfavusi etapuose, įskaitoje žengia pirma (270 įsk. tšk.
2023-06-09

Rusijos karą Ukrainoje remianti Baltarusija tapo Lietuvos varžove Tautų lygoje

Po to, kai Lietuvos rinktinė neiškovojo nei vienos pergalės ir Tautų lygos C diviziono 1-oje grupėje užėmė paskutinę vietą, ji laukė varžovo, su kuriuo kovos dėl išlikimo šiame divizione. Vėlų pirmadienio vakarą paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinės varžovais taps Rusijos agresiją Ukrainoje remianti Baltarusija, kuri paskutinė liko 3-ioje grupėje, o tarp visų paskutinių komandų – antra.
2022-09-27

Trileris Tautų lygoje: Anglija per 12 minučių į Vokietijos vartus įmušė 3 įvarčius

UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynės tarp Anglijos ir Vokietijos rinktinių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3. Raheemas Sterlingas 25-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį. Joshua Kimmichas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.
2022-09-27

Net po pralaimėjimo netrūko gerų emocijų: 100-osios Mikoliūno rungtynes vilkint rinktinės aprangą, kalba rūbinėje

Nepaisant to, kad UEFA Tautų lygos turnyre Lietuvos rinktinė paskutinėse rungtynėse svečiuose 0:1 pralaimėjo Liuksemburgui, tačiau po susitikimo netrūko ir gerų emocijų. Jų atsirado todėl, kad Lietuvos rinktinės legenda Saulius Mikoliūnas sužaidė 100-ąsias rungtynes vilkint nacionalinės rinktinės aprangas. „Turėjau ilgą kelią, atidaviau daug jėgų, energijos, noro garsinti Lietuvą. Norėčiau, kad jūs, kiekvienas, kiek įmanoma, stengtumėtės.
2022-09-26

Pralaimėjimu UEFA tautų lygą užbaigusios rinktinės treneris įžvelgia pozityvo: „Turėsime labai sėkmingą ateitį“

Lietuvos rinktinė pralaimėjimu užbaigė pasirodymą šio sezono UEFA tautų lygos turnyre, paskutiniame mače 0:1 išvykoje nusileidusi Liuksemburgo futbolininkams. Pergalę šeimininkų komandai nulėmė vienintelis Gersono Rodrigueso įvartis, pelnytas pačioje rungtynių pabaigoje. Po mačo spaudos konferencijoje kalbėjęs Lietuvos rinktinės treneris Reinholdas Breu teigė, jog galima jausti apmaudą dėl tokio rezultato.
2022-09-26

UEFA Tautų lyga: vengrai pranoko vokiečius, o italams pralaimėję anglai iškrito į žemesnį divizioną

Italijos rinktinė UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo Anglijos futbolininkus, kurie po nesėkmės iškris į žemesnį B divizioną. Gianluca Scamacca 5-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis varžovų vartininkui problemų nesukėlė. Federico Dimarco 30-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Anglijos futbolininkai gynėsi užtikrintai. Jude‘as Bellinghamas 37-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Gianluigi Donnarumma.
2022-09-23

Intriguojantis rezultatas Lietuvos rinktinės varžovų dvikovoje – turkai prarado pirmuosius taškus

UEFA tautų lygos C diviziono 1 grupės turnyre ketvirtadienio vakarą buvo sužaisti du mačai. Vilniuje vykusiame mače Lietuvos rinktinė 1:1 išsiskyrė su Farerų Salų komanda, o kitame mače taip pat buvo užfiksuotos lygiosios – Stambule vykusiame susitikime Turkijos ir Liuksemburgas sužaidė 3:3. Tai buvo ne tik pirmieji Turkijos rinktinės prarasti taškai, tačiau ir pirmieji praleisti įvarčiai – prieš tai jie keturis mačus sužaidė nepraleidę nė sykio.
2022-09-23

Lietuvos rinktinės strategas po rungtynių su Farerų salomis: „Turime ir toliau sunkiai dirbti“

Lietuvos rinktinė ketvirtadienio vakarą UEFA tautų lygos rungtynėse namuose 1:1 išsiskyrė su Farerų Salų futbolininkais. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau prieš pat pertrauką nestipriu, bet tiksliu smūgiu įmušė bei rezultatą išlygino Vykintas Slivka. Antrame kėlinyje kamuolio į tinklą pasiųsti nebesugebėjo nė viena komanda, tad mačas baigėsi lygiosiomis. Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs Lietuvos rinktinės treneris Reinholdas Breu sakė, kad tai nebuvo lengvas mačas.
2022-09-23

UEFA Tautų lygos rungtynės Tel Avive – patikėtos teisėjams iš Lietuvos

Donato Rumšo vadovaujama teisėjų brigada šeštadienį dirbs UEFA Tautų lygos rungtynėse, kurios vyks Tel Avive. Teisėjas Donatas Rumšas, asistentai Aleksandr Radiuš, Dovydas Sužiedėlis bei rezervinis teisėjas Robertas Valikonis paskirti į rugsėjo 24 dienos susitikimą tarp Izraelio ir Albanijos vyrų nacionalinių rinktinių, besivaržančių atrankos B diviziono 2-oje grupėje.
2022-09-23

UEFA Tautų lyga: belgai pranoko Velsą, latviai pirmą sykį suklupo, o Giroud įsirašė į Prancūzijos rinktinės istoriją

Ketvirtadienį UEFA Tautų lygos A4 grupėje pergalę iškovojo Belgijos rinktinė, kuri namuose 2:1 nugalėjo Velsą ir paliko šią komandą be pergalių. Jau 10-ą minutę 25-ą įvartį rinktinėje pelnė Kevinas De Bruyne‘as ir išvedė belgus į priekį. Skirtumą padvigubino Michy Batshuayi. 50-ą minutę Velso rinktinei pirmą įvartį pelnė Kiefferas Moore‘as, tačiau tai buvo vienintelis svečių įvartis ir rezultatas daugiau nepakito.
2022-09-23

Lietuvos rinktinės treneris prieš mačą su Farerais: „Kažkas gali pagalvoti, kad ir lygiosios būtų sėkmė“

Lietuvos rinktinė jau rytoj sužais paskutines šių metų UEFA tautų lygos rungtynes namuose – mūsiškių varžovais bus Farerų salų futbolininkai. Dvikovos išvakarėse buvo surengta oficiali rungtynių spaudos konferencijoje, kurioje dalyvavo Lietuvos rinktinės treneris Reinholdas Breu. Specialistas iš Vokietijos teigė, jog komandos pasiruošimu rungtynėms yra patenkintas. „Laukiame rungtynių, esu laimingas, kad visi yra pasiruošę.
2022-09-21

Lietuvos futbolo rinktinės treneris prieš dvikovą su Farerų salomis: „Turiu labai gerą jausmą“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sekmadienį pradėjo treniruočių stovyklą, skirtą paskutinėms dvejoms rungtynėms šių metų UEFA Tautų lygoje. Ketvirtadienį lietuviai namuose susitiks su Farerų salų komanda, o sekmadienį išvykoje bandys revanšuotis Liuksemburgo rinktinei. Sekmadienį ir pirmadienį atvykę buvo dar ne visi rinktinės nariai, savaitgalį žaidę rungtynes savo čempionatuose, o pilnomis pajėgomis rinktinė treniruotis turėtų antradienį.
2022-09-19

Ivanausko pabaigą rinktinėje prognozuojantis Kesminas: „Labai nustebsiu, jei bus kitaip“

Lietuvos futbolo rinktinė šiandien sužais dar vienerias UEFA Tautų lygos rungtynes C divizione. Prieš susitikimą su Turkiją garsus futbolo komentatorius ir žurnalistas Nerijus Kesminas pasidalino niūriomis įžvalgomis apie laukiantį mačą ir Valdo Ivanausko ateitį komandoje. Lietuva patyrė tris nesėkmės per pastarąsias dešmt dienų, o minėtiems turkams prieš savaitę Vilniuje pralaimėjo net 0:6. Antrasis komandų susitikimas šiandien Turkijoje prasidės 21.45 val. Letuvos laiku.
2022-06-14

Golubickas: „Neturime ko prarasti, turime kovoti iki galo“

Lietuvos rinktinė jau šįvakar sužais paskutines rungtynes birželio mėnesio UEFA tautų lygos lange. Lietuviai 21:45 val. išvykoje susitiks su Turkijos rinktine. Rinktinės saugas Paulius Golubickas prieš svarbią kovą atsiminė pirmąjį tarpusavio mačą Vilniuje, vykusį prieš kiek daugiau nei savaitę, ir teigė, jog bus svarbu teikti didelį akcentą gynybai. „Gynybos klaidos, šeši praleisti įvarčiai, tikrai gavome per daug. Progų irgi turėjome ne tiek daug, turėjome jas realizuoti.
2022-06-14

Ivanauskas prieš mūšį su Turkija: „Po pralaimėjimų dvasia visada yra sunkesnė“

Lietuvos rinktinė jau antradienį Turkijoje sužais paskutines šio lango rungtynes UEFA tautų lygoje, tačiau pasirengimas joms nepraėjo be nesklandumų. Rinktinė jau sekmadienį, dieną po dvikovos su Farerų salų rinktine, turėjo pakilti kelionei į Izmirą, tačiau dėl oro sąlygų to padaryti leista nebuvo. Rinktinė surengė dar dvi treniruotes šeštadienio rungtynių vietoje, o į Turkiją pakils tik pirmadienio popietę, o nusileis tik prieš pat vidurnaktį.
2022-06-13

Tautų lyga: Ispanijos rinktinė nugalėjo čekus, portugalai patyrė nesėkmę svečiuose

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų A lygos antros grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Čekijos futbolininkus. Vaclavas Cerny 18-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Unai Simonas atrėmė kamuolį. Carlosas Soleris 24-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Ispanijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Jakubas Pesekas 50-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2022-06-13

Valdas Ivanauskas prieš dvikovą su Farerų salomis: „Mačas svarbus“

Lietuvos rinktinė jau šeštadienio vakarą sužais savo trečiąsias rungtynes UEFA tautų lygos turnyre. Valdo Ivanausko auklėtiniai išvykoje susitiks su Farerų salų rinktine. Dvikovos išvakarėse lietuviai surengė treniruotę rungtynių stadione, o prieš ją mintimis pasidalino rinktinės strategas. „Atvykome gerai, anksi kėlėmės, bet skridome gerai, nusileidimas buvo gal su kažkiek baimės, bet viskas gerai, aikštė ideali. Stadionas labai geras ir ruošiamės rungtynėms“, – teigė V. Ivanauskas.
2022-06-11

Netikėta: Tautų lygoje Prancūzijos futbolininkai vos neprisižaidė

UEFA Tautų A lygos pirmos grupės rungtynės tarp Austrijos ir Prancūzijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1 – 1. Antoine’as Griezmannas 10-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus nepavyko. Karimas Benzema 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Austrijos rinktinės vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.
2022-06-11

Prieš rungtynes su Farerų salomis – pokyčiai Lietuvos rinktinės sudėtyje

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė penktadienį pasiekė Farerų Salas, kur šeštadienio vakarą pratęs savo kovas UEFA Tautų lygos turnyre. Lietuviai būsimų varžovų šalį pasiekė tiesioginiu skrydžiu, trukusiu apie tris valandas, ir įsikūrė Torshaune, kur rytoj ir vyks rungtynės. Atvykus lietuvius pasitiko tradicinis ir būdingas šiems kraštams oras bei 11 laipsnių temperatūra.
2022-06-10

UEFA Tautų lyga: anglų ir vokiečių mūšis baigėsi lygiosiomis, italai pranoko vengrus

UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynės tarp Vokietijos ir Anglijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1. Jonas Hofmannas 23-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Harry Kane‘as 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Jamalis Musiala 45-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Anglijos rinktinės vartininkas Jordanas Pickfordas.
2022-06-08

UEFA Tautų lygoje – Ronaldo dublis ir dramatiškos ispanų lygiosios

Portugalijos rinktinė UEFA Tautų A lygos antros grupės rungtynėse 4:0 sutriuškino Šveicarijos futbolininkus. Haris Seferovičius 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.
2022-06-06

Paskelbtas išplėstinis Lietuvos futbolo rinktinės sąrašas kovoms UEFA Tautų lygoje

Penktadienį buvo paskelbta nacionalinės vyrų rinktinės sudėtis, kuria rinktinės treneris Valdas Ivanauskas remsis birželio mėnesį vyksiančiose UEFA Tautų lygos rungtynėse. Bene pirmą kartą vieno rinktinių lango metu Lietuvos rinktinė sužais net ketverias rungtynes – Vilniaus LFF stadionas lietuviai susitiks su Liuksemburgo ir Turkijos komandomis, po to pakels sparnus į Farerų salas, kur susitiks su šios šalies komanda, o langą užbaigs išvykos rungtynėmis Turkijoje.
2022-05-20

Į San Mariną atvykęs Valdas Ivanauskas: „Reikia kažkada būti tuo favoritu“

Lietuvos vyrų rinktinė jau penktadienį pradės šiuos kalendorinius futbolo metus – lietuviai kontrolinėje akistatoje išvykoje susikaus su San Marino nacionaline komanda. Prieš rungtynes spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinės treneris Valdas Ivanauskas teigė, jog pasiruošimas mačui vyksta pagal planą, tiesa, jam esą klausimų kelia tai, kiek gali skirtis Lietuvoje bei užsienyje žaidžiančių futbolininkų fizinė forma.
2022-03-24

Draugiškų mačų laukiantis Valdas Ivanauskas: „Kiekvienas žaidėjas mums yra labai svarbus“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio vakarą surengė paskutinę treniruotę Vilniuje ir jau trečiadienį skris į San Mariną, kur penktadienį sužais kontrolines rungtynes su šios šalies rinktine. Prieš treniruotę su žiniasklaida bendravo vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Ivanauskas. Strategas teigė, jog nepaisant šių rungtynių statuso, čia svarbu bus siekti teigiamo rezultato, o taip pat – ir padėti pasiruošimo akcentus vasarą startuojančiai Tautų lygai.
2022-03-22

Paaiškėjo futbolininkų tvarkaraštis UEFA Tautų lygoje

Ketvirtadienio vakarą ištraukus kitų metų UEFA Tautų lygos burtus, penktadienį paaiškėjo ir visų komandų tvarkaraštis. Primename, kad lietuviai pateko į C diviziono pirmąją grupę, kurioje teks varžytis su Turkijos, Liuksemburgo ir Farerų Salų rinktinėmis. Paskelbus tvarkaraštį paaiškėjo, kad lietuviai savo kampaniją Tautų lygoje pradės birželio 4 dieną rungtynėmis namuose su Liuksemburgu, o užbaigs – rugsėjo 25 dieną su tuo pačiu varžovu išvykoje.
2021-12-17

Belgijos futbolo žvaigždė neiškentė: „UEFA rūpi tik pinigai“

Belgijos futbolo rinktinė liko ketvirta vykusiame finaliniame UEFA Tautų lygos turnyre, kai sekmadienio vakarą 0:2 nusileido italams. Tačiau po šio mačo belgų vartininkas Thibaut Courtois pyko ne dėl pralaimėto susitikimo, tačiau išsakė kritiką UEFA vadovams. Belgas buvo labai nepatenkintas, kad kova dėl trečiosios vietos apskritai rengiama bei pavadino mačą visiškai nereikalingu.
2021-10-11

Belgai įveikė anglus, o Lenkijos rinktinei – ypač sunkus vakaras Italijoje

Sekmadienį UEFA Tautų lygos turnyre didžiausio dėmesio sulaukusioje Belgijos ir Anglijos rinktinių dvikovoje nugalėjo šeimininkai, o Lenkijos futbolo rinktinė ilgai ir sunkiai vargo Italijoje, kur patyrė pralaimėjimą. Belgijos rinktinė namuose be didesnių sunkumų 2:0 (2:0) įveikė svečius iš Anglijos, kuriems tai buvo jau antrasis pralaimėjimas šių metų Tautų lygoje.  Įvarčius belgų komandoje 10 ir 24 minutėmis pelnė Yuri Tielemansas ir Driesas Mertensas.
2020-11-16

Gerą futbolą įvertinęs Liubinskas: „Lietuvos rinktinės lyderis yra komanda“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė išgyvena gerą atkarpą. Valdo Urbono vadovaujama nacionalinė komanda pasiekė daugiau nei dešimtmetį nejudintą rekordą ir nepralaimėjo jau penkerių rungtynių iš eilės, o šį progresą su malonumu stebi ir 9 metus rinktinei vadovavęs Algimantas Liubinskas. Lietuvos rinktinė rugsėjį nutraukė beveik ketverius metus trukusią pergalių sausrą ir UEFA Tautų lygoje 1:0 nugalėjo pajėgią Albanijos nacionalinę komandą.
2020-11-13

Urbonas patenkintas tašku su albanais, bet prakalbo apie gynybos žaidėjų stygių

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė tęsia kovas UEFA Tautų lygos turnyre. Valdo Urbono auklėtiniai trečiadienį namuose 0:0 sužaidė su Albaniją. Tai buvo jau trečios rungtynės lietuviams per savaitę. Praėjusį trečiadienį 3:1 įveikta Estija, o sekmadienį namuose buvo 2:2 sužaista su Baltarusija. Po šio vakaro mačo Lietuvos rinktinės strategas V. Urbonas teigė, kad yra patenkintas iškovotu kovingu tašku. „Džiaugiuosi kovingu tašku, tikrai įdėjome daug širdies ir jėgų.
2020-10-14

Lietuvos futbolo rinktinės pakartotiniai koronaviruso testai – neigiami

Lietuvos futbolo rinktinėje trečiadienį nustačius koronaviruso atvejį, pakartotiniai žaidėjams atlikti koronaviruso testai – neigiami. Apie tai trečiadienį BNS informavo Lietuvos futbolo federacijos atstovas Jaroslavas Michalkevičius. Lietuvos komanda trečiadienį sužais kontrolines rungtynes Taline su Estijos rinktine. Kitą savaitę lietuvių laukia UEFA Tautų lygos rungtynės su Baltarusija ir Albanija.
2020-10-07

UEFA Tautų lygoje – bekompromisis pasaulio ir Europos čempionų mūšis

Prancūzija – prieš Portugaliją. Šių šalių futbolo rinktinės sekmadienį tarpusavyje kausis UEFA Tautų lygos rungtynėse. Prancūzai yra praėjusio pasaulio čempionato nugalėtojai, o portugalai – praėjusių Europos pirmenybių čempionai. Šio sezono Tautų lygos turnyre abi komandos dar neprarado nė taško – iškovojo po dvi pergales. Elitinės A lygos 3-ioje grupėje Prancūzijos ekipa 4:2 pranoko Kroatija ir 1:0 – Švediją.
2020-10-07

Nesustabdomas: Ronaldo nusitaikė į pasaulio rekordą

Portugalijos rinktinės puolėjas Cristiano Ronaldo, bendraudamas su žurnalistais po Tautų lygos rungtynių su Švedija (2:0) papasakojo apie savo tikslus. „Man pavyko pelnyti 100 įvarčių nacionalinėje rinktinėje, – priminė jis. – Dabar noriu pagerinti pasaulio rekordą. dedu žingsnį po žingsnio. Tačiau norėčiau pabrėžti, kad tai nėra mano apsėdimas – rekordai turi būti gerinami savaime“. Šiuo metu C.Ronaldo sąskaitoje – 101 įvartis Portugalijos rinktinėje.
2020-09-09

Tautų lyga: ispanai išplėšė lygiąsias prieš Vokietiją, rusai įveikė Serbiją

Ketvirtadienio vakarą įvairiuose Europos stadionuose prasidėjo UEFA Tautų lygos turnyras. A divizione Ispanijos rinktinė sužaidė lygiosiomis su Vokietijos futbolininkais, B divizione Rusija nesunkiai susitvarkė su Serbijos vienuolike. Štutgarte vykusi A diviziono grandų dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 po to, kai Ispanijos rinktinės debiutantas J. Gaya pelnė įvartį 96 minutę. Vokiečiai pirmavo nuo 51 minutės, kai kamuolį į vartus pasiuntė vienas geriausių Europos puolėjų T. Werneris.