supertaurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „supertaurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „supertaurė“.

„Real“ palaužė „Barceloną“ ir žengė į Ispanijos Supertaurės finalą

Šeštadienį Madrido „Real“ ekipa „Liga Endesa“ Supertaurės pusfinalyje Mursijoje 89:83 (20:18, 21:24, 26:19, 22:22) nugalėjo Barselonos „Barceloną“ ir žengė į turnyro finalą. Likus minutei iki pagrindinio laiko pabaigos rezultatas buvo lygus (80:80), tačiau Madrido ekipai sėkmę nulėmė Walterio Tavareso ir Facundo Campazzo taškai. Po W.Tavareso metimų F.Campazzo pridėjo dar du taškus, į kuriuos atsakė Janas Vesely (82:84). Visgi likus vos 23 sekundėms, „Barcelona“ neišsigelbėjo.
Prieš 8 val.

Vėl pabaigoje išsigelbėjęs „Bayer“ klubas net ir dešimtyje laimėjo dar vieną trofėjų

Vokietijoje titulus ir toliau skina Lėverkuzeno „Bayer“ klubas. Xabi Alonso auklėtiniai triumfavo Vokietijos Supertaurės rungtynėse. Net ir žaisdami dešimtyje „Bayer“ po baudinių serijos 3:2 palaužė „Stuttgart“. Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Į Victoro Boniface`o smūgį, atsakė „Stuttgart“ atstovas Enzo Millotas. 37-ąją minutę „Bayer“ liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvytas Martinas Terrier.
2024-08-18

Vinicius Junioras pareiškė: „Aikštėje visi nori mane sužaloti“

Po pergalės Ispanijos Supertaurės rungtynėse tris įvarčius „Real“ komandai pelnęs Vinicius Junioras pripažino, jog jis aikštėje jaučiasi medžiojamas savo oponentų. Sekmadienį vykusiose Ispanijos Supertaurės rungtynėse Vinicius Junioras dar per pirmąjį kėlinį pelnė „hat-tricką“ ir padėjo „Real“ 4:1 laimėti prieš „Barceloną“. Po rungtynių brazilas pripažino, jog aikštėje jis jaučiau, kad varžovai siekia jį sužaloti.
2024-01-15

Lietuvė Staniulytė – Prancūzijos Supertaurės laimėtoja

Spalio mėnesį kovas užsienio šalių tinklinio lygose pradėjo ir Lietuvos sportininkai. Viena iš jų – Rūta Staniulytė – jau džiaugėsi ir pirmuoju trofėjumi. Prancūzijos čempionė „Volero Le Cannet“ komanda, kuriai atstovauja R. Staniulytė, sezoną pradėjo iškovodama Prancūzijos supertaurę. Turo mieste vykusiame supertaurės mače „Volero Le Cannet“ tinklininkės 3-0 (25:14, 25:17, 25:17) sutriuškino „Beziers“ komandą. R. Staniulytė buvo registruota rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė.
2023-10-17

Izraelio Supertaurės pusfinalyje – sirgalių protestas, riaušės ir atšauktas mačas

Tel Avivo „Maccabi“ ir Tel Avivo „Hapoel“ turėjo sužaisti derbį Izraelio Supertaurės pusfinalyje, tačiau mačas baigėsi net neprasidėjęs. Tel Avivo policija prieš rungtynes ėmėsi visų papildomų priemonių: tikrino kiekvieno žmogaus asmens dokumentą, nuskaitė kiekvieną metalo detektoriumi. Tai galiojo visiems, kurie norėjo patekti į rungtynes. Dėl tokių policijos procedūrų prie arenos susidarė didžiulės eilės.
2023-09-28

UEFA Supertaurėje prireikė baudinių serijos: titulą pirmą kartą laimėjo „Man City“

Trečiadienį Georgios Karaiskakis (Pirėjus, Graikija) stadione prie maždaug 30 tūkst. sirgalių vykusiose UEFA Supertaurės rungtynėse praėjusio sezono Čempionų lygos laimėtojai „Manchester City“ po baudinių serijos 2:1 (1:1) nugalėjo Europos lygoje triumfavusią „Sevilla“ ekipą ir iškovojo pirmąjį tokį trofėjų. Tai jau ketvirtasis „Man City“ trofėjus 2023 m. Už pergalę UEFA Supertaurėje „Man City“ savo sąskaitą papildys 5 mln. eurų, tuo tarpu „Sevilla“ už pralaimėjimą gaus 3 mln. eurų.
2023-08-17

Madrido „Real“ pakartojo rekordą: 5-ąjį kartą iškovojo UEFA Supertaurę

Madrido „Real“ rezultatu 2:0 įveikusi Frankfurto „Eintracht“ ekipą tapo UEFA Supertaurės nugalėtojais. 37-ąją minutę įvartį pelnė Davidas Alaba, o  „Real“ pergalę užgarantavo Karimo Benzemos įvartis 65-ąją minutę. Pastarąjį kartą „Real“ taurę iškovojo 2017 metais, o šiais metais iškovota taurė jau 5-oji šios ekipos sąskaitoje.
2022-08-11

LFF Supertaurės intrigos: Nerijus Kesminas įvardijo aplinkybę, dėl kurios „Žalgiris“ gali nudegti

„Atostogos baigėsi“ – tokiu šūkiu Lietuvos futbolo federacija (LFF) pasitinka naują sezoną. Jo įžanga – šeštadienį vyksiančios LFF Supertaurės rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų. Rungtynėse dėl Supertaurės paprastai susitinka praėjusio sezono čempionai ir taurės laimėtojai. Pernai „Žalgiris“ susižėrė abu trofėjus, todėl mače dėl Supertaurės jiems iššūkį mes A lygos vicečempionė „Sūduva“. Komandų dvikova Vilniaus „Sportimos“ manieže prasidės 17.30 val.
2022-02-26

Madrido „Atletico“ eliminuotas Ispanijos Supertaurės pusfinalyje – į finalą žengė Bilbao ekipa

Bilbao „Athletic“ klubas Ispanijos Supertaurės pusfinalyje 2:1 įveikė Madrido „Atletico“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Joao Felixo 62-ąją smūgiuotas kamuolys galva atsitrenkė į virpstą, tačiau kamuolys nuo vartininko Unai Simono atsidūrė vartų tinkle ir „Atletico“ išsiveržė į priekį 1:0. Yeray Alvarezas 77-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Nico Williamsas 81-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos n...
2022-01-13

Dėl UEFA Supertaurės kausis pralaimėjimo skonį pamiršę klubai

Miuncheno „Bayern“ ir „Sevilla“. Šios garsios Europos komandos šiandien Budapešte kovos dėl UEFA Supertaurės. Rungtynėse, kurios vyks jau 45-tą kartą, susitinka UEFA Čempionų lygos ir UEFA Europos lygos laimėtojai. „Bayern“ praėjusį sezoną triumfavo pajėgiausiame žemyno klubų turnyre, o „Sevilla“ – antrajame pagal stiprumą. Šį intriguojantį mačą šiandien, rugsėjo 24-ąją nuo 21.50 val.
2020-09-24

LFF ėjimas: samdo krepšininkus, kad grąžintų žiūrovus į futbolą

Lietuvos futbolo federacija (LFF) per pastaruosius kelis metus ne kartą buvo eskaluojama dėl keistų komunikacinių sprendimų. Dabar, artėjant svarbioms rungtynėms Vilniuje, LFF pasamdė du Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narius, kurie kviestų žmones grįžti į stadioną. Šeštadienį Vilniuje vyks LFF Supertaurės finalas tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“. Kad bilietų prekyboje dar yra tampa akivaizdu apsilankius federacijos feisbuko puslapyje.
2020-02-26

„Riterių“ vedlys Skarbalius: „Futbolas nėra mirtis, nėra čia ko bijoti“

„Riterių“ vyriausiasis treneris Aurelijus Skarbalius sekmadienį praleido Marijampolėje, kur pirmąkart šiemet iš arti turėjo galimybę susipažinti su pirmaisiais naujojo sezono varžovais – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Anot trenerio, ši pažintis leido atsakyti į kai kuriuos klausimus. „Po Supertaurės rungtynių apie „Sūduvą“ turime daugiau atsakymų nei klausimų.
2019-02-26

LFF supertaurės belaukiant: pirmi čempionai ir įdomiausi faktai

Sekmadienį Marijampolėje vyks 2019 m. Lietuvos futbolo sezono atidarymo rungtynės. Dėl „Betsafe LFF Supertaurės“ susitiks Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubai, o varžybų istorijoje tai bus pirmoji tokia akistata. LFF Supertaurė buvo įsteigta 1995 metais, bet pirmą kartą rungtynės buvo suorganizuotos 1996 metais. Dvikovoje tarpusavyje susitinka praėjusio sezono LFF taurės nugalėtojas ir Lietuvos A lygos čempionas.
2019-02-22

Ronaldo įvartis padovanojo „Juventus“ pirmąjį sezono trofėjų

Turino „Juventus“ futbolininkai trečiadienio vakarą iškovojo Italijos Supertaurę. Šios rungtynės netradiciškai vyko ne Italijoje, o Saudo Arabijoje. „Juventus“ komanda po atkaklios kovos 1 – 0 palaužė legendinį „Milan“ klubą. Nugalėtojams vienintelį rungtynių įvartį 61-ą dvikovos minutę mušė rezultatyvaus komandos draugo perdavimo sulaukęs Cristiano Ronaldo. Paskutinį kartą Italijos Supertaurę „Juventus“ klubas buvo iškovojęs 2015-ais metais.
2019-01-16

Neeilinė šventė Taline: Ispanijos grandai surems ginklus dėl prestižinio trofėjaus

Rugpjūčio 15 dieną, trečiadienį, Estijos sostinėje Taline vyks UEFA Supertaurės rungtynės. Tokio lygio futbolo rungtynių Baltijos šalyse dar nebuvo. Jose jėgas išmėgins pajėgiausiu pasaulio klubu tituluojamas Madrido „Real“ ir kita itin stipri Ispanijos komanda Madrido „Atletico“. Šią kvapą gniaužiančią dvikovą tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „TV Play Sports“ (buvęs „Viasat Sport Baltic“) kanalas.
2018-08-14

O. Dembele šūvis padovanojo „Barcelona“ komandai Supertaurės trofėjų

Vėlyvą sekmadienio vakarą Lietuvos laiku Maroke įvyko 2018 metų Ispanijos Supertaurės akistata.Dėl pirmojo sezono trofėjaus susikovė du praėjusio sezono Karaliaus taurės finalininkai - "Barcelona" ir „Sevilla“. Po permainingos kovos ir Ousmane Dembele šedevro Supertaurės nugalėtojų vardą susigrąžino Ernesto Valverde auklėtiniai.
2018-08-13

PSG trenerio šėlsmas: apsvaigęs nuo šampano purslų užtraukė megahitą „Happy“

Šeštadienį Paryžiaus PSG futbolininkai iškovojo pirmąjį sezono trofėjų. Jie Kinijoje vykusiame Prancūzijos Supertaurės finale 4:0 sutriuškino „Monaco“ ir šią pergalę pažymėjo triukšmingai. Visų pirma, spaudos konferencijos metu PSG futbolininkai įsiveržė į žurnalistų pilną salę ir pradėjo šampanu laistyti komandos trenerį Thomasą Tuchelį.
2018-08-05

PSG futbolininkų rankose – pirmasis naujo sezono trofėjus

Šeštadienį Kinijoje buvo sužaistos 2018 metų Prancūzijos Supertaurės rungtynės. Jose susigrūmė Paryžiaus „Saint-Germain“ su „Monaco“. Thomas Tuchelis pergalingai pradėjo savo karjerą Paryžiaus komandoje - PSG varžovus sutriuškino rezultatu 4:0. 33-ąją minutę Angelis Di Maria išvedė PSG į priekį, o 40-ąją pranašumą padidino Christopheris Nkunku.
2018-08-04

LFF Supertaurės finalą komentuosiantis Valdas Dambrauskas laukia nuožmios kovos

Lietuvos futbolo sezono premjera jau kitą savaitę įvyks Marijampolėje, kur ginklus dėl „LFF Betsafe Supertaurės“ surems „Sūduvos“ ir Kauno „Stumbro“ klubai. Šiame turnyre Vilniaus „Žalgirio“ ekipai vadovavęs Valdas Dambrauskas mano, jog rungtynių dalyviams nestigs noro aukšta nata pradėti metus.
2018-02-07

Valdas Dambrauskas: apie naujoko įvartį, „neįsipaišiusį“ brazilą ir puikų reginį

Vilniaus „Žalgiris“ LFF supertaurę iškovojo po vienintelio 77-ąją minutę kritusio komandos naujoko Mahamane`o Traore įvarčio. Po iškovoto trofėjaus nugalėtojų treneris Valdas Dambrauskas kalbėjo, kad komanda įvykdė išsikeltas užduotis, o svarbiausia – iškovojo pergalę. „Buvo sukurta puiki šventė. Manau, kad žiūrovai grįš namo nenusivylę. Kiekvienas finalas yra bekompromisė kova. Retai finalai būna gražūs ir rezultatyvūs. Didžiulis komandos nuopelnas, kad pavyko nepraleisti įvarčio.
2017-02-26

Čempionai – nenukarūnuoti: naujoko įvartis atnešė „Žalgiriui“ pirmąjį sezono trofėjų

Lietuvoje po žiemos pertraukos vėl prasidėjo futbolo kovos. „Sportimos“ manieže dėl LFF Supertaurės susigrūmė titulo savininkas ir Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ bei „Trakų“ ekipa. Vasario viduryje prie vilniečių prisijungusio Mahamane‘o Traore įvartis lėmė „Žalgirio“ triumfą 1:0. Kad futbolo sostinė yra išsiilgusi įrodė lankomumas. Į supertaurės mačą susirinko kiek mažiau nei 3000 sirgalių, tad „Sportimos“ maniežas buvo beveik pilnas.
2017-02-26

Madrido „Real“ po metų pertraukos trečią kartą laimėjo Europos futbolo supertaurę

UEFA Čempionų lygos nugalėtojas Madrido „Real“ (Ispanija) klubas po metų pertraukos trečią kartą laimėjo Europos futbolo supertaurę. Antradienį Norvegijoje vykusioje dvikovoje dėl supertaurės Madrido „Real“ futbolininkai per pratęsimą 3:2 (1:1, 2:2) įveikė Europos lygos taurės savininkę „Sevilla“ vienuolikę. Pirmajame kėlinyje Marco Asensio (21 min.) išvedė „karališkąjį“ klubą į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje Franco Vazquezas (41 min.) išlygino rezultatą, o Jevgenijus Konoplianka (72 min.
2016-08-10

Valdas Urbonas: kitoms rungtynėms spėsime priregistruoti daugiau žmonių

„Trakų“ klubui nepavyko savo regalijų lentynos papildyti pirmuoju titulu. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Supertaurės rungtynėse Davidas Aršakianas išvedė savo komandą į priekį, tačiau vėliau žalgiriečiai įrodė savo pranašumą prieš nukraujavusius varžovus. Po nesėkmingai pasibaigusio susitikimo praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygos“ vicečempionų treneris Valdas Urbonas liko patenkintas savo treniruojamų futbolininkų pasirodymu, teigdamas, jog kitos svarbios kovos – dar ateityje.
2016-02-29

Deividas Česnauskis: „Žalgiris“ rimtas varžovas, tačiau būsime pasiruošę

Likus penkioms dienoms iki pirmųjų naujojo sezono rungtynių, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje buvo surengta spaudos konferencija. Joje dalyvavo „Trakų“ rajono savivaldybės direktorius Jonas Liesys, „Trakų“ klubo vyriausiasis treneris Valdas Urbonas, komandos kapitonas Deividas Česnauskis, „Trakų“ varžovo „Žalgirio“ atstovai, vicemeras Linas Kvedaravičius bei LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas.
2016-02-23

Futbolo sezono įžanga: kieno rankose atsidurs LFF Supertaurė?

LFF Supertaurės dvikova tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Trakų“ sekmadienį prasidės naujas futbolo sezonas. Abiejų komandų strategai žada nenuvilti futbolo gerbėjų ir padovanoti jei ne dramą, tai tikrą trilerį. „Malonu pradėti čempionato nuo trofėjaus, bet to nesureikšminame. Supertaurė – įžanga, skiriama žiūrovams. Pasistengsime jų nenuvilti, kad tai būtų ne drama, o trileris“, - kalbėjo Vilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas.
2016-02-23

Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius iškovojo Italijos supertaurę

Italijos vyrų krepšinio supertaurės (Beko Supercoppa 2015) savininku tapo Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus atstovaujamas šalies vicečempionas Emilijos Redžo "Grissin Bon" klubas, sekmadienį finale 80:68 (22:19, 17:17, 22:14, 19:18) nugalėjęs Milano "EA7 Emporio Armani" krepšininkus. Starto penkete rungtyniavęs R. Kaukėnas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 12 taškų, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų bei kartą prasižengė.
2015-09-28

Permainingose rungtynėse Pedro įvartis padovanojo „Barcelona“ klubui UEFA Supertaurę

Antradienį Gruzijos sostinėje vykusiose rungtynėse UEFA Čempionų lygos nugalėtojai „Barcelona“ futbolininkai po pratęsimo 5:4 (3:1, 4:4) įveikė antrus metus dėl šio trofėjaus kovojusią UEFA Europos lygos taurės savininkę „Sevilla“ (abi Ispanija) komandą ir Senojo žemyno Supertaurę iškovojo penktąsyk po ketverių metų pertraukos.   Šiose rezultatyviose ir permainingose rungtynėse jau 3-ą minutę Everas Banega (3 min.
2015-08-12

Ar „Sevilla“ futbolininkai prigesins „Barcelona“ klubo žvaigždes?

Šį vakarą, 21.45 val., Tbilisyje vyks UEFA Supertaurės rungtynės, kuriose jėgas išbandys Ispanijos klubai – „Barcelona“ ir „Sevilla“. Mačą tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Gruzijoje UEFA Supertaurės rungtynės vyks pirmą kartą. Dėl šio trofėjaus grumiasi Čempionų lygos ir Europos lygos varžybų nugalėtojai. „Barca“ praėjusio elitinio žemyno turnyro finale 3:1 pranoko Turino „Juventus“ ekipą.
2015-08-11

Turino „Juventus“ nepavyko rekordinį kartą iškovoti Italijos supertaurės

Italijos futbolo supertaurę antrą kartą klubo istorijoje net po 24-erių metų pertraukos iškovojo „Napoli“ klubas. Pirmadienį Kataro sostinėje vykusiame susitikime po baudinių serijos 6:5 įveikė šalies čempionę Turino „Juventus“ vienuolikę, kuriai nepavyko trečią kartą iš eilės laimėti trofėjaus ir septyniomis pergalėmis tapti šio turnyro rekordininke.
2014-12-23

„Orakulo“ supertaurę iškovojo Šiaulių tinklininkai

Sekmadienį (spalio 19 d.) Alytuje vykusiose „Orakulo“ supertaurės rungtynėse nugalėjo Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ komanda, 3:2 (25:22, 26:28, 10:25, 25:23, 15:13) įveikusi Kelmės „Antivio – Etovio“ tinklininkus, teigiama pranešime spaudai. Pirmą kartą Lietuvos tinklinio čempionato atidarymo proga naujoje Alytaus tinklinio centro salėje organizuotame Supertaurės renginyje apsilankė ir Alytaus miesto meras Jurgis Krasnickas.
2014-10-20

Ispanjjos supertaurė: „Real“ naujoko J. Rodriguezo įvartis ir lygiosios su „Atletico“

Naktį iš antradienio į trečiadienį Madrido "Santiago Bernabeu" stadione vyko Ispanijos Supertaurės turnyro pirmasis susitikimas tarp šalies čempionų Madrido "Atletico" ir "Copa del Rey" laimėtojų Madrido "Real". Nuo pat rungtynių pradžios, kaip ir buvo galima tikėtis, Carlo Ancelotti vadovaujama ekipa ėmėsi favoritų rolės ir rungtyniavo aktyviau varžovų aikštės pusėje. Diego Simeone vadovaujamai komandai teko pasirinkti kontratakų taktiką.
2014-08-20

K. Navicko komandai nepavyko Simferopolyje iškovoti Rusijos supertaurės

Rusijos aneksuoto Krymo regiono sostinėje Simferopolyje trečiadienį įvyko Rusijos regbio supertaurės rungtynės tarp dviejų stipriausių šalies komandų, teigiama pranešime spaudai. Geriausio Lietuvos regbio žaidėjo Karolio Navicko atstovaujamas Krasnojarsko „Krasny Yar“ klubas nesugebėjo iškovoti naujo trofėjaus. Intriguojančiame mače Rusijos čempionė „Krasny Yar“ komanda 6:15 (3:5) pralaimėjo amžiniems savo varžovams Krasnojarsko „Jenisej-STM“ regbininkams.
2014-05-09

Pamatykite dešimt uždraustų „Supertaurės“ reklamų

Per „Supertaurės" varžybas svarbu parodyti įsimintiną reklamą, apie kurią kalbėtų žmonės. Tačiau sulaukti dėmesio galima ir kitaip, sukuriant reklamą, kurią rodyti būtų uždrausta. Uždraustos reklamos neretai ypač sudomina žmones ir sužadina jų smalsumą. Norintieji sužinoti, dėl kokios priežasties jos buvo uždraustos, tų reklamų ieško internete. Siūlome pasižiūrėti reklamas, kurias per „Supertaurės“ varžybas rodyti buvo uždrausta.
2014-02-03

Pasirodė nauja provokuojanti reklama, kurioje nusifilmavo aktorė S. Johansson

Pasirodė nauja „Supertaurės“ reklama, kurioje nusifilmavo aktorė Scarlett Johansson. „Kaip ir daugumos aktorių, mano tikroji pareiga gelbėti pasaulį“, – tokiais žodžiais 29 metų moteris pradeda reklamą. Išsakiusi reklamuojamo produkto privalumus, Scarlett pradeda svarstyti, kaip šią žinią paskleisti viso pasaulio žmonėms. Tuomet ji nusimeta baltą chalatą ir parodo po juo slypinčią juodą suknelę.
2014-01-28

Po metų pertraukos Italijos krepšinio supertaurę vėl iškovojo Sienos „Montepaschi“ klubas

Po metų pertraukos septintąjį kartą klubo istorijoje Italijos krepšinio supertaurę iškovojo šalies čempionė Sienos "Montepaschi" komanda. Antradienį Sienoje vykusiame susitikime "Montepaschi" krepšininkai 81:66 (17:14, 13:17, 22:16, 29:19) nugalėjo praėjusio sezono taurės turnyro finalininkę Varezės "Cimberio" ekipą. Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas Danielis Hacketas, pelnęs 14 taškų ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.
2013-10-09

D. Gailius su „Olimpija“ po ketverių metų pertraukos vėl iškovojo Slovėnijos krepšinio supertaurę

Deivido Gailiaus Liublianos "Union Olimpija" klubas iškovojo pirmąjį šį sezoną trofėjų - jis po ketverių metų pertraukos laimėjo Slovėnijos krepšinio supertaurę. Trečiadienį Protorože vykusiose rungtynėse Slovėnijos taurės laimėtojai "Union Olimpija" krepšininkai 63:60 (14:10, 17:24, 16:15, 16:11) įveikė šalies čempionę Novo Mesto "Krka" ekipą. Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.
2013-10-03

„Supertaurės“ rungtynėse „Barcelona“ nesugebėjo įveikti Madrido „Atletico“ ekipos

Trečiadienio vakare Ispanijoje vyko pirmosios „Supertaurės“ rungtynės. Jose varžėsi „Primera“ lygos nugalėtojai „Barcelona“ ir Karaliaus taurės čempionai Madrido „Atletico“. Kaip parodė mačo eiga susitiko dvi savęs vertos ekipos ir nuaidėjus teisėjo švilpukui nugalėtojas nepaaiškėjo. Mačas baigėsi rezultatu 1-1. Pirmieji pasižymėjo „Atletico“ futbolininkai, kai 12 minutę įvartį įmušė dar praeitą sezoną „Barcelona“ ekipos marškinėlius vilkėjęs Davidas Villa.
2013-08-22

Turino „Juventus“ šeštą kartą laimėjo Italijos futbolo supertaurę

Antrus metus ir eilės bei šeštą kartą klubo istorijoje Italijos futbolo supertaurę iškovojo šalies čempionė Turino "Juventus" vienuolikė, sekmadienį 4:0 (1:0) sutriuškinusi taurės savininkę Romos "Lazio" komandą, kurios gretose nebuvo registruotas Marius Stankevičius. Įvarčius nugalėtojams pelnė Paulas Pogba (23 min.), Giorgio Chiellinis (52 min.), Stephanas Lichtsteineris (54 min.) ir Carlosas Tevezas (56 min.
2013-08-19

Vokietijos supertaurėje – „Borussia“ nugalėjo „Bayern“

Pepas Guardiola debiutavo oficialiose varžybose prie Miuncheno „Bayern“ ekipos vairo. Tačiau debiutas buvo nenusisekęs, kadangi Vokietijos supertaurės finale buvo pralaimėta Dortmundo „Borussia“ rezultatu 4-2, rašo cnn.com. Dortmundo ekipai pavyko įveikti Vokietijos ir Čempionų lygos laimėtojus. Laimėjusiems du įvarčius pelnė Marco Reusas, vieną - Ilkay'us Gundoganas. Vieną įvartį į Miuncheno ekipos vartus įsimušė gynėjas Danielis van Buytenas.
2013-07-28

Šeštadienį futbolo sezono įžangoje – lyderių mūšis dėl Supertaurės

Futbolo mėgėjų šiemet laukia intriguojanti sezono įžanga. Šeštadienį Marijampolėje dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Supertaurės kovos šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“ ir taurės laimėtojas Vilniaus „Žalgiris“. Rungtynės dėl futbolo Supertaurės trofėjaus įvyks po ketverių metų pertraukos, ra6o LFF. Treneriai sveikino naujovę LFF Supertaurės rungtynėse tradiciškai susitinka šalies čempionai ir taurės laimėtojai.
2013-02-25

M. Pociaus klubas iškovojo Ispanijos Supertaurę

Ispanijos Supertaurės turnyro finale triumfavo Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, kuris 95:84 (30:23, 14:20, 21:13, 30:28) įveikė amžiną varžovę Barselonos „Regal Barcelona“ ekipą. M.Pocius per 9 minutes surinko 2 (tritaškiai 0/1, baudos 2/2) taškus, atkovojo kamuolį, išprovokavo varžovo pražangą bei sykį pažeidė taisykles. 22 taškus prie pergalės pridėjo Rudy Fernandezas, 17 - Jaycee Carrollas, 14 - Sergio Llullas (5 atk. kam.
2012-09-23

M. Pocius žaidė kukliai, bet „Real“ pateko į Supertaurės turnyro finalą

Antrąja Ispanijos Supertaurės turnyro finalininke tapo Martyno Pociaus atstovaujama Madrido „Real“ ekipa, kuri šeštadienį pusfinalyje 72:64 (21:17, 15:14, 22:9, 14:24) nepaliko vilčių turnyro šeimininkams Saragosos CAI krepšininkams. 10 minučių aikštelėje praleidęs lietuvis taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo varžovo pražangą bei kartą prasižengė. Nugalėtojams 14 taškų pelnė Nikola Mirotičius (11 atk. kam.
2012-09-23

„Regal Barcelona“ be Š. Jasikevičiaus pateko į Ispanijos Supertaurės turnyro finalą

Pergalę Ispanijos Supertaurės turnyro pusfinalyje iškovojo be Šarūno Jasikevičiaus žaidusi Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa, kuri 77:63 (22:12, 16:20, 19:17, 20:14) įveikė Valensijos „Valencia Basket“ krepšininkus. Lietuvis trenerio sprendimu net nevyko į Saragosą, kur vyksta Supertaurės turnyro finalo ketverto kovos. Katalonams taip pat nepadėjo ir traumą besigydantis Juanas Carlosas Navarro. Nugalėtojams 15 taškų pelnė Pete'as Mickaelas (baudos 8/8, 8 atk. kam.
2012-09-22

V. Romanovas teisėjus po mačo su „Lietuvos rytu“ vadino „grybais“

Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas po iškovoto Lietuvos Didžiosios taurės trofėjaus su „Kauno diena“ pasidalijo mintimis apie rungtynes su principiniu varžovu Vilniaus „Lietuvos rytu“ rašo kaunodiena.lt. „Vilniaus „Siemens“ arenoje krepšinis prasideda nuo teisėjų. Per pirmuosius du kėlinius jie leido žaisti „vos vos ne taip“, praktiškai išjungė iš žaidimo abu brolius Lavrinovičius ir dėl klaidų atėmė iš „žalgiriečių“ 12 taškų.
2012-09-18

M. Popovičius fantastišku tritaškiu išplėšė lygiąsias, „Žalgiris“ iškovojo Didžiąją taurę

Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Aleksandras Džikičius buvo per plauką nuo pirmosios pergalės prieš Kauno „Žalgirį“. Vis dėlto serbo viltis sudaužė kovingasis kroatas Marko Popovičius – fantastišku tritaškiu paskutinę sekundę „Žalgirio“ legionierius išplėšė lygiąsias 87:87. Kadangi ankstesnėse rungtynėse „Žalgiris“ laimėjo prieš „Lietuvos rytą“ rezultatu 89:71, Didžioji taurė atiteko „žalgiriečiams“. „Lietuvos rytas“: L. Radoševičius 20, R. Seibutis 13, J. Blūmas 12, N. Nedovič...
2012-09-17

A. Džikičius: nė viena Europos ekipa neturi taip gerai tritaškius metančių dviejų vidurio puolėjų

Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Aleksandras Džikičius nenorėjo kalbėti apie Supertaurės antrųjų rungtynių pabaigą, kur jo auklėtiniai iš savo rankų paleido šansą įveikti Kauno „Žalgirį“ ir mačas baigėsi lygiosiomis 87:87. „Rungtynių pabaigos nenoriu komentuoti. Kiekvienas mačas su „Žalgiriu“ yra ypatingas. Patys matėte, kaip viskas baigėsi. Abi ekipos turi dar daug kur tobulėti tiek priimant sprendimus, tiek tarpusavyje perdavinėjant kamuolį.
2012-09-17

J. Plaza: laimėjome pirmąjį titulą, bet nėra ko švęsti

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Joanas Plaza nebuvo patenkintas savo auklėtinių žaidimu lygiosiomis pasibaigusiose Supertaurės antrosiose rungtynėse. „Laimėjome pirmąjį titulą, bet nebuvo nei šampano, nei vyno – nėra ko švęsti. Žaidėme prieš pajėgią komandą, kuri turi patyrusius ir gerus žaidėjus, su kai kuriais susidūriau Ispanijoje. Mes klydome dažnai ir tai manęs tikrai nedžiugina. Pirmajame susitikime taip pat prastai branginome kamuolį.
2012-09-17

Lemiamo tritaškio autorius M. Popovičius: mečiau kaip koks Marcelinho Huertas

Kauno „Žalgirio“ kroatas Marko Popovičius tapo tikru atsakomųjų Lietuvos Supertaurės rungtynių herojumi. Paskutinę sekundę snaiperis palinkęs į priekį ir striktelėjęs ant vienos kojos paleido tolimą metimą ir kamuolys nuo lentos pasiekė tikslą – „Žalgiris“ išplėšė lygiąsias. Nors apčiuopiamos įtakos šis fantastiškas M.Popovičiaus metimas neturėjo, jis pakėlė ant kojų „Žalgirio“ krepšininkus ir gerbėjus – bent jau išvengta pralaimėjimo ir Supertaurė iškovota simboliškai nepralaimėjus.
2012-09-17

Į arbitrų sprendimus nuolat apeliavęs K. Lavrinovičius: galbūt atpratau nuo lietuviško teisėjavimo

Kšyštofas Lavrinovičius buvo rezultatyviausias žaidėjas Kauno „Žalgirio“ gretose, o lygiąsias fantastiškai išplėšę kauniečiai kėlė į viršų Lietuvos supertaurę. Tiesa, vienas iš „Žalgirio“ brolių dvynių išsiskyrė ne tik 16 taškų, bet ir nuolatiniais ginčais su teisėjais. Aukštaūgis nuolat apeliavo į arbitrų sprendimus, dažnai tai darė itin demonstratyviai. „Žaidžiau Italijoje ir galbūt atpratau nuo Lietuvos teisėjavimo. Gal šalies čempionatuose švilpia kitaip nei Eurolygoje. Reikia priprasti.
2012-09-17

„Lietuvos ryto“ naujokas N. Nedovičius: laukiu rungtynių su „Žalgiriu“

Prieš keletą dienų į Vilnių atvykęs Serbijos rinktinės įžaidėjas Nemanja Nedovičius iš komandos draugų daug girdėjo apie „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio" dvikovas bei nekantriai skaičiuoja laiką iki atsakomųjų Supertaurės rungtynių sostinėje, skelbia oficiali "Lietuvos ryto" svetainė. „Jau tris dienas esu Vilniuje ir labai džiaugiuosi čia būdamas. Ekipos draugai yra šaunūs ir labai padeda. Nemažai pagelbsti ir trenerių štabas. Pirmasis įspūdis - puikus.