suns

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „suns“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „suns“.

„Suns“ atleido trenerį

Fynikso „Suns“ komanda atleido vyriausiąjį trenerį Franką Vogelį, oficialiai pranešė pats klubas. Pagrindiniu kandidatu pakeisti F.Vogelį yra laikomas buvęs Milvokio „Bucks“ treneris Mike‘as Budenholzeris. „Suns“ komanda pasirodymą baigė pirmajame atkrintamųjų etape, kuriame 0-4 nepasipriešino Minesotos „Timberwolves“ ekipai. F.Vogelis prie „Suns“ vairo stovėjo tik sezoną, reguliariojo sezono kovose jo komanda iškovojo 49 pergales.
2024-05-10

Jonas Valančiūnas gavo daugiau laiko pasireikšti, bet „Pelicans“ nesustabdė „Suns“ lyderio

Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (45-30) NBA lygoje patyrė pralaimėjimą, kai namuose 111:124 (28:46, 26:28, 36:29, 21:21) nusileido Finikso „Suns“ (44-31) klubui. Lietuvis per 24 minutes įmetė 11 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles.
2024-04-02

Bradley Bealo sugrįžimas į Vašingtoną pažymėtas asmeniniu rekordu

Į Vašingtoną sugrįžęs Bradley Bealas surengė sezono pasirodymą, o jo atstovaujamas Finikso „Suns“ (29-21) klubas 140:112 (42:28, 37:30, 37:28, 24:26) pranoko Vašingtono „Wizards“ (9-40). B. Bealas iš viso pelnė 43 taškus (12/16 dvit., 4/5 trit., 7/7 baudų) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas pagerino asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, kuris iki šiol buvo 37 taškai.
2024-02-05

Fano išvarymą inicijavęs Luka Dončičius: „Jis mane visą laiką keikė“

Dalaso „Mavericks“ lyderis Luka Dončičius inicijavo Fynikso „Suns“ gerbėjo išvarymą. Puolėjas teisėjams apie fano elgesį pasisakė po pirmosios mačo pusės. Paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame girdima, jog Devino Bookerio marškinėlius vilkėjęs fanas šaipėsi iš jo ištvermės siūlo L.Dončičiui pabėgioti ant bėgimo takelio. „Visą pirmąją rungtynių pusę girdėjau įvairius dalykus. Jūs išskyrėte tik vieną frazę, kuri iškilo į viešumą. Jis mane visą laiką keikė. Man jo tikrai užteko.
2024-01-25

Domanto Sabonio klubas tragiškai sužaidė rungtynių pabaigą: išvaistė 22 taškų pranašumą

Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, bet jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas 117:119 lemiamą rungtynių atkarpą pralaimėjo 4:23 ir galiausiai nusileido Fynikso „Suns“.  D. Sabono aruode – 21 taškas (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 1 blokuotas metimas.  Tai buvo jau 11-asis lietuvio trigubas dublis šiame sezone.
2024-01-17

„Clippers“ žvaigždynas pratęsė sėkmingą seriją

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Los Andželo „Clippers“ (21/12) ekipa. Tyronno Lue'o auklėtiniai svetimoje arenoje 131:122 (35:20, 35:31, 37:40, 24:31) įveikė Fynikso „Suns“ (18/16) komandą. Paulas George‘as šiąnakt pelnė 33 taškus, Kawhi Leonardas surinko 30 ir „Clippers“ komanda įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės. Taip pat tai yra 13 laimėjimas iš paskutinių 15 dvikovų bei Los Andželas nutraukė „Suns“ keturių pergalių seriją.
2024-01-04

LeBrono Jameso vedama „Lakers“ tapo Jono Valančiūno varžove taurės pusfinalyje

NBA taurės pusfinalyje Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ Las Vegase žais su Los Andželo „Lakers“. Tai paiškėjo po to, kai „Lakers“ ketvirtfinalyje 106:103 (33:23, 26:24, 24:35, 23:21) įveikė Finikso „Suns“ krepšininkus. Abi komandos pusfinalyje žais dėl bilieto į finalą ir dėl papildomų 100 tūkst. JAV dolerių. Tiek jau komandos yra gavusios už patekimą į pusfinalį.
2023-12-06

Monstras ateina: Wembanyama sužaidė įspūdingiausias karjeros rungtynes

Pergalę NBA reguliariajame sezone iškovojo Victoro Wembanyamos atstovaujamas San Antonijaus „Spurs“ (3/2). Teksaso klubas 132:121 (39:20, 36:35, 28:34, 29:32) įtikinamai nugalėjo Fynikso „Suns“ (2/3). „Spurs“ pirmavo ištisas rungtynes, o antrajame kėlinyje Greggo Popivičiaus auklėtinių persvara siekė net 27 taškus. Tiesa, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 min.
2023-11-03

Pamatykite: Wembanyama inicijavo įspūdingą spurtą, o „Spurs“ parbloškė Duranto klubą

Įspūdingą pergalę NBA dvikovoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (2/2) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda svetimoje arenoje 115:114 (18:27, 27:36, 37:32, 33:19) įveikė Fynikso „Suns“ (2/2) komandą. Victoras Wembanyama nugalėtojams per 28 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 metimus, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 5 sykius.
2023-11-01

„Warriors” tragiškai atakavo iš toli, o pergalę šventė Bookerio vedamas „Suns”

Pirmąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Fynikso „Suns“ (1/0). Arizonos klubas 108:104 (28:28, 33:18, 19:40, 28:18) įveikė San Fransisko „Warriors“ (0/1) krepšininkus. Geriau rungtynes pradėjęs Fyniksas krito į duobę trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 21 taško skirtumu. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus, tačiau lemiamu metu „Suns“ sužaidė užtikrinčiau ir šventė pirmąją pergalę sezone.
2023-10-25

LeBrono ir Duranto akistata – po beprotiškai ilgos pertraukos

Skaudžią nesėkmę NBA pasirengimo cikle patyrė Los Andželo „Lakers“ ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 100:123 (20:24, 38:30, 15:35, 27:34) nusileido Fynikso „Suns“ krepšininkams. Tai buvo pirmas kartas nuo 2018 metų, kai rungtynėse vienas prieš kitą žaidė LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas. L.Jamesas pralaimėjusiems per 22 žaidimo minutes įmetė 19 taškų (3/7 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.
2023-10-20

Durantas patvirtino: žais Paryžiaus olimpinėse žaidynėse

Kevinas Durantas nekantriai laukia, kada galės atstovauti Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinę ir žaisti 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Pirmadienį paklausus K.Duranto, ar tikėtina, kad jis dalyvaus šiame turnyre, krepšininkas nepaliko jokių abejonių: „Kitais metais žaisiu olimpinėse žaidynėse“. K.Durantas su JAV rinktinė laimėjo 2012, 106 ir 2020 m. auksą, taip pat triumfavo 2010 m. pasaulio čempionate.
2023-10-02

Jamesas gali sugrįžti į NBA lygą: vėl suvienytų jėgas su Durantu

Dvejus metus Monako „AS Monaco“ marškinėlius vilkintis Mike‘as Jamesas gali sugrįžti į NBA lygą. Pranešama, kad 32 metų 185 cm ūgio atakų organizatoriumi susidomėjo Finikso „Suns“ komanda. Verta paminėti, kad M.Jamesas yra artimas Kevino Duranto draugas. Šis taip pat atstovauja „Suns“ ekipai. Visgi Finikso klubas išlaidauti per daug neketina ir M.Jamesui galėtų pasiūlyti tiki minimalios vertės sutartį.
2023-06-28

Fynikse – naujasis didysis trejetas: paaiškėjo, kas pakeis Chrisą Paulą

Kitą sezoną Fynikso „Suns“ pasitiks su naujuoju didžiuoju trejetu. Juo taps Kevinas Durantas, Devinas Bookeris ir Bradley Bealas. B. Bealas įžaidėjo pozicijoje pakeis išvykstantį Chrisą Paulą. 29-erių B. Bealas viską savo karjerą iki šiol buvo praleidęs Vašingtono „Wizards“ klube.   Statistiškai sėkmingiausią sezoną jis sužaidė 2020–2021 m., kai pelnydavo po 31 tašką ir atlikdavo 4 rezultatyvius perdavimus.
2023-06-19

NBA gandai: Chrisas Paulas gali suvienyti jėgas su LeBronu Jamesu

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Fynikso „Suns“ komandai nebereikalingas Chrisas Paulas ilgai laisvuoju agentu neturėtų užsibūti. Jei tik jis įžengs į laisvųjų agentų rinką ar „Suns“ nuspręs veteraną mainyti, Los Andželo „Lakers“ yra rimtai nusitaikiusi jį kviesti į savo gretas. 38 metų 183 cm ūgio įžaidėjas „Suns“ marškinėlius vilkėjo nuo 2020 metų. Los Andžele, bet kitame klube – „Clippers“ – jis žaidė 2011–2017 m. NBA Ch.Paulas rungtyniauja nuo 2005-ųjų.
2023-06-17

„Suns“ svarsto atleisti Paulą

Fynikso „Suns“ komanda informavo Chrisą Paulą, kad krepšininkas artimiausiu metu bus atleistas. 38 metų krepšininkas Fynikse žaidė pastaruosius tris sezonus ir su komanda kartą kovojo NBA finale. Praėjusiame reguliariajame sezone atletas rinkdavo 13,9 taško ir tai buvo prasčiausi karjeros skaičiai. Atkrintamosiose jo taškų vidurkis buvo 12,4 taško, kol galiausiai patyrė traumą. Kitame sezone Ch.Paulas šiuo metu turi garantuotus 15 mln. JAV dolerių iš 30 mln. JAV dolerių galimų. Pats Ch.
2023-06-08

„Suns“ treneriu taps Vogelis

Fynikso „Suns“ komandos vyriausiojo trenerio pareigas perima Frankas Vogelis. Abi pusės sudarys ilgalaikį kontraktą. Specialistas „Suns“ gretose pakeis atleistą Monty Williamsą. F.Vogelis pastarąjį kartą treniravo Los Andželo „Lakers“ komandą, su kuria 2020 metais tapo NBA čempionu. Po kito sezono sezono buvo atleistas. Amerikietis anksčiau treniravo Indianos „Pacers“ ir Orlando „Magic“ ekipas.
2023-06-02

Ar „Kings“ apgins namų tvirtovę lygiame mūšyje su NBA čempionais?

Sakramento „Kings“ komanda, kuriai atstovauja Domantas Sabonis, bandys vėl persverti rezultatą savo naudai NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje su čempionų titulą ginančiais „Golden State Warriors“. Šiuo metu tai atkakliausia akistata atkrintamosiose varžybose. Ekipos pasidalijo po dvi pergales (2:2). Nė vienoje kitoje serijoje lygaus rezultato nėra. „Kings“ ir „Warriors“ mūšyje klubai iškovojo pergales savo arenose.
2023-04-24

Permaingose rungtynėse – siautėjęs Bookeris ir išlygintas serijos rezultatas

Pergalę NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje pasiekė Fynikso „Suns“. Arizonos valstijos klubas namuose 123:109 susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ klubu ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą (1:1). Šios rungtynės turėjo dvi kardinaliai skirtingas dalis. Pirmoje mačo pusėje iniciatyvą savo rankose laikę „Clippers“ krepšininkai didžiąją dali pirmavo dviženkliu skirtumu, o vienu metu turėjo 13 taškų pranašumą. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.
2023-04-19

NBA favoritų akistatoje – kandi Stepheno Curry replika Chrisui Paului

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau tik namų pergales skina čempionai San Fransisko „Golden State Warriors“ (36/33). Steve’o Kerro auklėtiniai savo arenoje 123:112 (43:21, 32:37, 23:30, 25:24) palaužė Fynikso „Suns“ (37/31). „Warriors“ sugebėjo jau pirmajame kėlinyje pabėgti sunkiai panaikinamu skirtumu (43:21). Toną tokioms rungtynėms uždavė vien iki ilgosios pertraukos 32 taškus ir 8 tritaškius suvertęs Klay’us Thompsonas.
2023-03-14

Paaiškėjo Duranto traumos rimtumas: jam reguliarusis sezonas gali būti baigtas

Fynikso „Suns“ puolėjas Kevinas Durantas dėl kairės kojos čiurnos traumos tikriausiai nežais 2-3 savaites. Per artimiausias tris savaites jam bus atlikti pakartotiniai čiurnos tyrimai. Tai reiškia, kad K. Durantas į rikiuotė gali grįžti tik atkrintamosios varžybose. Reguliarusis sezonas Fynikso klubui baigsis balandžio 7 d. Nors teoriškai K. Durantas dar galėtų spėti sugrįžti į reguliarųjį sezoną, jo patirtis signalizuoja ilgą traumų gijimą.
2023-03-10

Durantas solidžai debiutavo „Suns“ gretose

NBA lygoje Kevinas Durantas debiutavo Fynikso „Suns“ (34/29) klube, o komanda svečiuose 105:91 (27:22, 30:19, 22:32, 26:18) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (20/44). „Suns“  dar iki ilgosios pertraukos atsiplėšė 57:37. Antroje mačo dalyje „Suns“ sėkmingai išlaikė žaidimo gijas savo rankose.  „Hornets“ vienu metu buvo sumažinę pranašumą iki vienženklio, bet dar arčiau priartėti nesugebėjo.
2023-03-02

Į Fyniksą persikėlęs Durantas: „Mainų paprašęs Irvingas atėmė iš mūsų identitetą“

Fynikso „Suns“ komandai pristatęs Kevinas Durantas atskleidė, kad jį labai nuvylė Kyrie Irvingo sprendimas pasiprašyti mainų. Iki šios naujienos K.Durantui patiko tai, kas vyko Bruklino „Nets“ komandoje. „Buvau nusivylęs, kad negalėjome užbaigti sezono. Maniau, kad buvome pasiekę gerą pagreitį. Pagaliau pradėjo atsirasti kultūra, kurios norėjome. Tačiau nežinojau, kas vyko su Kyrie ir komandos organizacija. Rūpinausi tik aikštės reikalais ir ta naujiena buvo smūgis komandai.
2023-02-17

NBA čempionate – vienos geriausių Sabonio sezono rungtynių

Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas NBA reguliariajame sezone patyrė pralaimėjimą. „Kings“ 109:120 (29:27, 29:35, 28:28, 23:30) nusileido Fynikso „Suns“ krepšininkus. Pergalę „Suns“ klubui lėmė tiksliau sužaistas ketvirtasis kėlinys, kurį šeimininkai laimėjo 30:23. Labiausiai „Suns“ persvara išryškėjo rezultatyvių perdavimų grafoje – Fynisko klubas jų atliko 33, o „Kings“ – 23. Nors Kalifornijos klubas pralaimėjo, D. Sabonis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių.
2023-02-15

Perbraižytas NBA pajėgumo žemėlapis: sustiprėję favoritai ir lietuvių klubų padėtis

Ketvirtadienį užsidarė NBA mainų langas. Tai reiškia, kad geriausios pasaulio krepšinio lygos klubai likusią sezoną dalį negalės keistis žaidėjais. Vienintelis likęs būdas pasipildyti naujais krepšininkais – rasti aukso grynuolį laisvųjų agentų rinkoje. Savo sudėtis šiuo būdu klubai gali pildyti iki balandžio 10 d., tačiau visiems akivaizdu, kad geriausi įmanomi krepšininkai jau išgraibstyti, o pagrindinis jėgų persiskirstymas įvyko būtent mainų lango metu.
2023-02-11

Grandioziniai NBA mainai: Durantas išsiųstas į „Suns“

NBA sudrebino netikėti mainai. Kevinas Durantas yra iškeistas į Fynikso „Suns“ komandą. Bruklino „Nets“ dėlioja paskutines detales sandorio, kuriuo išsiųs savo žvaigždę ir T.J.Warreną į Fynikso „Suns“. „Suns“ už tai atiduos Mikalą Bridgesą, Cameroną Johnsoną, Jae’ų Crowderį ir net keturis pirmojo rato naujokų biržos šaukimus. Mainų norėjo pats K.Durantas ir naujasis „Suns“ savininkas Matas Ishbia ragino klubo vadovus atlikti sandorį.
2023-02-09

Ant parketo sugrįžęs Chrisas Paulas žibėjo, o „Suns“ privertė pasiduoti Moranto „Grizzlies“

Išsigydęs klubo traumą po 7 praleistų rungtynių į aikštę grįžęs Chrisas Paulas atrodė solidžiai ir padėjo Fynikso „Suns“ (24/24) įveikti Memfio „Grizzlies“ (31/15) ekipą. 37-erių įžaidėjas pelnė 22 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o Arizonos klubas 112:10 įveikė Memfio klubą. Iki 3 kėlinio pabaigos likus 8 min. „Suns“ pirmavo net 72:43, tačiau „Grizzlies“ rado būdų atsitiseti – prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui komandas skyrė jau tik 15 taškų.   Likus 28,6 sek.
2023-01-23

Jokičius vėl buvo sunkiai sustabdomas, o „Nuggets“ sutriuškino „Suns“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau žiba Nikola Jokičius bei jo vedami Denverio „Nuggets“ (28/13). Kolorado klubas savo arenoje 126:97 (34:28, 36:26, 30:21, 26:22) sumindė Fynikso „Suns“ (21/22) ekipą. Pamažu pranašumą auginę „Nuggets“ pasiekė 20 taškų persvarą dar antrojo kėlinio viduryje (58:36). Vėliau ši riba peržengė ir 30 taškų (100:69), o ketvirtajame kėlinyje svečiai šansų jau neturėjo.
2023-01-12

Ar „Wizards“ ir „Mavericks“ pratęs pergalių serijas?

Septynerios laimėtos rungtynės iš eilės. Taip pastaruoju metu NBA čempionate žaidžia Dalaso „Mavericks“ klubas, kuriam atstovauja ir latvis Davis Bertans. Jo tėvynainis Kristaps Porzingis su Vašingtono „ Wizards“ komanda iškovojo penkias pergales paeiliui. Sausio 6 dieną, 2.30 val. Lietuvos laiku, ketvirtąją vietą Vakarų konferencijoje užimančios Dalaso ekipos (22 pergalės, 16 pralaimėjimų) laukia itin rimtas iššūkis.
2023-01-03

NBA lygoje – Vakarų konferencijos lyderių mūšis

Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas, kuriam atstovauja Jonas Valančiūnas – prieš Fynikso „Suns“. Šios NBA Vakarų konferencijoje pirmaujančios komandos sekmadienį kovos tarpusavyje. „Pelicans“ krepšininkai (15 pergalių, 8 pralaimėjimai) pastaruoju metu žaidžia puikiai. Jie laimėjo keturis susitikimus iš eilės, šešis iš paskutinių septynių ir Vakaruose žengia antri. „Suns“ ekipa (16, 8) rikiuojasi pirma, nors per paskutines trejas rungtynes dusyk suklupo.
2022-12-06

Įspūdingiausi NBA dienos momentai: Sabonio dėjimas ir pergalingas naujoko dūris

Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje praėjusią naktį netrūko įspūdingų epizodų, o NBA pateikia geriausių momentų dešimtuką. Antroje vietoje įsitaisė Domantas Sabonis ir jo dėjimas į Fynikso „Suns“ krepšį. Pirmoje vietoje – Indianos „Pacers“ naujokas Andrew Nembhardas, kuris aidint sirenai sugebėjo pataikyti iš toli ir „nužudė“ LeBrono Jameso atstovaujamą Los Andželo „Lakers“ ekipą.
2022-11-29

Sabonis buvo per plauką nuo trigubo dublio, o „Kings“ krito nuo Fynikso rankos

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Sakramento „Kings“ (10/9) klubas. Domanto Sabonio atstovaujama komanda namuose 117:122 (26:31, 38:32, 20:28, 33:31) mačo pabaigoje neprilygo Fynikso „Suns“ (14/6) ekipai. D. Saboniui pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio. Lietuvis gavo daug žaidimo laiko ir per beveik 37 min. pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus ir 5 kartus suklydo.
2022-11-29

„Suns“ mažiausiai mėnesiui neteko svarbaus krepšininko

Fynikso „Suns“ puolėjas Cameronas Johnsonas be krepšinio privalės praleisti 1-2 mėnesius. Krepšininkui buvo atlikta menisko operacija. Puolėjas šiame sezone tapo pagrindinio „Suns“ penketuko žaidėju, kai iš rotacijos buvo išimtas Jae Crowderis. 26 metų 203 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 25 minutes vidutiniškai renka po 13 taškų (45 proc. met., 43 proc. trit., 73 proc. baud.), atkovoja 3,4 kamuolio ir atlieka 1,8 rezultatyvaus perdavimo.
2022-11-08

Universaliai žaidęs Sabonis padėjo komandai iškovoti dramatišką pergalę

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse dramatišką pergalę pasiekė Domanto Sabonio Sakramento „Kings“ klubas. Lietuvio ekipa išvykoje 105:104 (24:32, 30:25, 29:19, 22:28) palaužė Finikso „Suns“ krepšininkus.
2022-10-13

„Suns“ savininkas po kilusio skandalo nutarė parduoti klubą

Po kilusio skandalo dėl rasizmo, lyčių nelygybės ir seksualinio priekabiavimo NBA klubo Fynikso „Suns“ savininkas Robertas Sarveris  nutarė parduoti klubą. Kartu parduodamas ir kitas franšizės klubas – WNBA lygoje rungtyniaujanti Fynikso „Mercury“ ekipa.
2022-09-21

Dončičius sukratė 45 taškus, bet „Suns“ užtikrintai pradėjo seriją prieš „Mavericks“

Luka Dončičius buvo nesustabdomas, tačiau Dalaso „Mavericks“ neturėjo didelių vilčių pirmosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse. Jasono Kiddo auklėtiniai išvykoje 114:121 (25:35, 31:34, 23:27, 35:25) nusileido Finikso „Suns“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1. „Mavericks“ šiame susitikime nė karto nepirmavo. „Suns“ rungtynes pradėjo devyniais taškais be atsako ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kurį panaikinti „Mavericks“ kėsinosi tik kartą.
2022-05-03

Karjeros rekordą pasiekęs Jonas Valančiūnas: „Smagu, bet turime laimėti dar du mačus“

Jonas Valančiūnas pasiekė asmeninį rekordą NBA atkrintamosiose, o jo atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas 118:103 (25:22, 24:29, 35:23, 34:29) pranoko Fynikso „Suns“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą iki keturių pergalių 2:2. JV buvo puikus ir per per 33 minutes įmetė 26 taškus (8/14 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/11 baudų metimų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir 2 sykius prasižengė.
2022-04-25

Karjeros rekordą pagerinęs Jonas Valančiūnas padėjo „Pelicans“ išlyginti serijos rezultatą

NBA lygos Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje ir toliau puikiai grumiasi Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu. Lietuvio ekipa namuose 118:103 (25:22, 24:29, 35:23, 34:29) pranoko Fynikso „Suns“ ir išlygino  serijos rezultatą 2:2. Aukštaūgis iš Lietuvos pasižymėjo galingu žaidimu ir per 33 minutes įmetė 26 taškus (8/14 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/11 baudų metimų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir 2...
2022-04-25

„Suns“ lyderis Devinas Bookeris iš rikiuotės iškrito bent dviems savaitėms

Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su Jonu Valančiūnu išlygino Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą ir sulaukė dar geresnės galimybės persverti jį. Pranešama, kad Fynikso „Suns“ ekipos lyderis Devinas Bookeris greičiausiai praleis ne tik artimiausias dvi serijos rungtynes, tačiau komandai negalės padėti nuo dviejų iki trijų savaičių. Amerikietis susižeidė dešinės kojos raumenį.
2022-04-21

Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o tritaškiais prapliupusi „Pelicans“ patiesė „Suns“

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ tėškė antausį geriausiai reguliariojo sezono komandai. „Pelicans“ išvykoje 125:114 (30:28, 26:33, 34:22, 35:31) įveikė Fynikso „Suns“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1. Kiti du susitikimai vyks Naujajame Orleane. „Pelicans“ į atkrintamąsias varžybas pateko tik po įkrintamųjų, o „Suns“ buvo absoliučiai geriausia NBA komanda.
2022-04-20

Valančiūnas užfiksavo beveik pusšimtį metų nematytą rezultatą, bet „Pelicans“ suklupo

Pergalę NBA atkrintamosiose startavo Fynikso „Suns“ ekipa – ji namuose 110:99 (28:16, 25:18, 26:37, 31:28) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkus su Jonu Valančiūnu, kuris sužaidė įspūdingas rungtynes. „Pelicans“ komanda serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1, o kitos rungtynės vėl vyks Fynikse. Lietuvis per 30 minučių pelnė 18 taškų (7/20 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), sugriebė 25 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 2 kartus.
2022-04-18

Pralaimėjusi Fynikse „Lakers“ prarado šansus pakliūti į NBA akrintamąsias

NBA pirmenybėse Los Andželo „Lakers“ (31/48) klubas išvykoje 110:121 (31:28, 27:35, 22:35, 30:23) nusileido absoliutiems lyderiams Fynikso „Suns“ (63/16) klubui ir prarado šansus žengti tolyn. Po šios, jau septintosios iš eilės, nesėkmės Los Andželo klubas galutinai prarado šansus pakliūtį į preliminarų atkrintamųjų varžybų etapą (angl. „Play-in“), o paskui į atkrintamąsias. Jiems sezonas baigsis po reguliaraus NBA sezono.
2022-04-06

Nerimas „Kings“ stovykloje: Domantas Sabonis mačo nebaigė dėl traumos

Domantas Sabonis dėl traumos nebaigė NBA mačo, o jo atstovaujama  Sakramento „Kings“ (25/48) namuose po pratęsimo 124:127 (26:22, 33:27, 28:34, 14:17) nusileido NBA lyderei Finikso „Suns“ (58/14) komandai. Lietuvis ketvirtajame kėlinyje skaudžiai susidūrė su varžovu ir parkrito ant parketo. Krepšininkas atrodė kenčiantis kelio skausmus. Nepaisant to, D. Sabonis netruko pakilo ir tęsė žaidimą.
2022-03-21

Eilinio Jono Valančiūno solidaus dvigubo dublio pergalei prieš NBA lyderius neužteko

Jonas Valančiūnas surinko dar vieną dvigubą dublį NBA čempionate, bet jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (28/41) namuose 115:131 (29:33, 30:35, 26:31, 30:33) nusileido absoliutiems lyderiams Finikso „Suns“ (55/14). Lietuvis per 30 minučių pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, suklydo tris sykius ir dukart prasižengė. Tai buvo jau 42-asis J. Valančiūno dvigubas dublis šį sezoną.
2022-03-16

„Lakers“ neturėjo šansų prieš NBA lyderius

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Los Andželo „Lakers“ (29/38) ekipa, kuri net 111:140 (22:48, 34:31, 34:40, 21:21) nusileido Vakarų konferencijos lyderiams Fynikso „Suns“ (54/14). „Suns“ jau pirmajame kėlinyje susikrovė solidžią persvarą. Skirtumas praktiškai šoktelėjo iki dviženklio, o vienu metu pasiekė 26 taškus (48:22). Fynikos ekipa tiesiog dominavo puolime. Skirtumas nuo tada išliko stabilus.
2022-03-14

Praėjusio NBA finalo pakartojime – „Suns“ dominavimas prieš čempionus

Praėjusių metų NBA finalo pakartojime užtikrintą pergalę įsirašė absoliutūs šio sezono lyderiai Fynikso „Suns“ (45/10) krepšininkai. „Suns“ namie 131:107 (31:34, 33:22, 33:21, 34:30) sutriuškino lygos čempionę Milvokio „Bucks“ (35/22), kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po keturių pergalių iš eilės. Milvokio ekipa paskutinį kartą šiame susitikime pirmavo antro kėlinio pabaigoje, bet „Suns“ visiškai perėmė mačo kontrolę antroje pusėje.
2022-02-11

„Lakers“ su LeBronu Jamesu priešakyje bandys grįžti į pergalių kelią

NBA čempionate būrys komandų kaunasi dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Viena jų – „Los Angeles Lakers“. Pastaruoju metu legendinis klubas žaidžia nesėkmingai – iškovojo tik dvi pergales per paskutines septynerias rungtynes. Praėjusiame mače „Lakers“ 107:113 neatsilaikė prieš „Miami Heat“. Viena Los Andželo komandos prasto žaidimo priežasčių ta, kad dėl kelio traumos kurį laiką negalėjo rungtyniauti vienas lyderių Anthony Davisas. Jis šią savaitę turėtų grįžti į aikštę.
2022-01-25

„Pacers“ be Domanto Sabonio pralaimėjo NBA lyderiams

Domanto Sabonio neturėjusi Indianos „Pacers“ (17/30) patyrė dar vieną nesėkmę NBA rungtynėse. Lietuvio klubas svečiuose 103:113 (25:24, 29:35, 20:33, 29:21) pripažino Finikso „Suns“ (36/9) pranašumą. D. Sabonis nežaidė dėl čiurnos traumos. „Pacers“ komandai dėl traumų dar nepadėjo kiti du rezultatyviausi krepšininkai - Caris LeVertas ir Malcolmas Brogdonas.
2022-01-23

Ir toliau užtikrintai žygiuojanti „Suns“ pranoka Luka Dončičiaus kariauną

Dar vieną pergalę NBA čempionate škovojo Vakarų konferencijos lyderė Finikso „Suns“ (35/9), kuri svečiuose 109:101 (22:26, 23:27, 29:29, 35:19) pranoko Dalaso „Mavericks“ (26/20). Rungtynėse viskas sprendėsi tik kevirtajame kėlinyje. „Suns“ dar kurį atsilikinėjo, bet tada surengė spurtą ir sugebėjo priartėti iki kelių taškų skirtumo. Lyderių vedama Fynikso ekipa po Devino Bookerio dvitaškio galiausiai buvo priekyje.
2022-01-21

Taškų lenktynėse „Pistons“ nepavijo „Suns“ krepšininkų

Užtikrintą pergalę NBA lygoje iškovojo stipriausia Vakarų konferencijos komanda – Finikso „Suns“ (33/9). Konferencijoje pirmaujanti „Suns“ ekipa svečiuose 135:108 (39:35, 25:19, 39:28, 32:26) susitvarkė su Detroito „Pistons“ (10/32) krepšininkų iššūkiu ir pratęsė pergalių seriją iki trijų. Jau pirmasis ketvirtis žadėjo itin rezultatyvias rungtynes. Per pirmąsias 12 minučių abi komandos sudėjus pelnė net 74 taškus. Vis dėlto, nė viena iš jų per šią atkarpą per daug neatitrūko.