Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „splito hajduk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „splito hajduk“.

„Premier“ lygos grando ėjimas: nusipirko žaidėją iš lietuvio valdomo klubo

„Tottenham Hotspur“ komanda ruošia savo ekipą ateičiai: šiandien paskelbta, jog klubas įsigijo talentingą 16-metį kroatų gynėją. Pirmadienį „Tottenham“ paskelbė apie susitarimą su Splito „Hajduk“ komanda dėl gynėjo Luko Vuškovičiaus įsigijimo. Su naująja komanda jis pasirašė sutartį iki 2030 metų vasaros. Tiesa, 16-metis prie naujosios komandos prisijungs tik sulaukęs pilnametystės – 2025 metais.
2023-09-25

Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami. J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką. Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.
2023-04-17

Dambrauskas prieš penktadienio rungtynes: „Išvykoje turime žaisti taip pat, kaip žaidėme „Poljud“ stadione“

Splito „Hajduk“ penktadienio vakarą žais Kroatijos lygos rungtynes su „Šibenik“ klubu. Prieš jas „Hajduk“ treneris Valdas Dambrauskas pabrėžė, kad pergalė šiose rungtynėse būtų labai svarbi. „Turime tęsti savo gerą žaidimą po pergalės prieš „Slaven Belupo“. Lengva nebus, „Šibenik“ turi kitokią komandą nei praėjusį sezoną. Tai derbis, rungtynės turi ypatingą reikšmę ir yra nepanašios į kitas. Bus sunku ir kovinga.
2022-09-09

Triuškinanti pergalė: Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ Kroatijoje nepaliko vilčių varžovams

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas vakar sugrįžo į pergalių kelią Kroatijos čempionate. „Hajduk“ namuose net 5:1 nugalėjo „Slaven Belupo“ klubą. Tiesa, ši pergalė nebuvo tokia lengva, kaip galėjo pasirodyti. „Slaven Belupo“ pirmojo kėlinio pabaigoje pirmieji pelnė įvartį ir į pertrauką išėjo pirmaudami 1:0. Verta paminėti, kad „Hajduk“ pirmajame kėlinyje nei karto nesmūgiavo į vartų plotą. Visgi, „Hajduk“ visiškai pakeitė savo žaidimą po pertraukos.
2022-09-05

Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ klubas patyrė pralaimėjimą Kroatijoje

Kroatijos lygoje antrą sezono pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Lietuvio klubas sekmadienio vakarą išvykoje 1:2 nusileido „Osijek“ klubui. „Osijek“ dvejų įvarčių persvarą susikrovė dar pirmajame kėlinyje. Įvarčius šeimininkams įmušti pavyko 23 ir 41 minutėmis. „Hajduk“ ledus pralaužė tik 72 minutę, kuomet paskirtą baudinį realizavo Marko Livaja.
2022-08-29

Stebuklo prieš „Villarreal“ nesukūręs Dambrauskas: „Tokios rungtynės padeda mums būti geresniems“

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šiais metais liks be Europos. Lietuvio auklėtiniai namuose nesukūrė stebuklo prieš „Villarreal“ ir šiai ekipai pralaimėjo antrą kartą. UEFA Konferencijų lygos atrankos burtai „Hajduk“ buvo negailestingi ir paskutiniame atrankos etape jiems teko „Villarreal“ išbandymas.
2022-08-26

Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ džiaugėsi pergale Kroatijoje

Kroatijos lygoje pergale džiaugtis galėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“. Tiesa, ta pergalė nebuvo lengva, nes „Hajduk“ namuose 2:1 palaužė Zagrebo „Lokomotiva“ klubą. V.Dambrausko auklėtiniai gerai sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą. 33 minutę komandos naujokas Chidozie Awaziemas išvedė šeimininkus į priekį, o po šešių minučių persvarą padvigubino Lukas Grgičius.
2022-08-22

Dambrausko auklėtiniai neatsilaikė prieš garsųjį „Villarreal“ klubą

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas ketvirtadienio vakarą žaidė UEFA Konferencijų lygos atkrintamųjų atrankos trečiojo etapo rungtynes su „Villarreal“, bet buvo priversti nusileisti ispanams 2:4. „Hajduk“ šias rungtynes pavyko pradėti puikiai, nes jau 2 minutę svečius į priekį išvedė Stipe Biukas, pasižymėjęs po Marko Livaja perdavimo. Visgi, „Villarreal“ į tai sureagavo žaibiškai.
2022-08-19

Dambrausko auklėtiniai patyrė skaudų pralaimėjimą Kroatijos derbyje

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šeštadienio vakarą žaidė Kroatijos derbio rungtynes prieš Zagrebo „Dinamo“. Rungtynės vyko Zagrebe, o ten pergalę rezultatu 4:1 šventė šeimininkai. „Dinamo“ pagal visus statistinius rodiklius dominavo aikštėje ir tokia tendencija buvo abejuose kėliniuose. Visgi, „Hajduk“ ekipa buvo pirmoji kuri pelnė įvartį ir tai padarė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Tačiau „Dinamo“ 61 minutę rezultatą išlygino, o 64 minutę jį persvėrė savo naudai.
2022-08-14

Žygį Europoje Dambrausko treniruojama ekipa pradėjo pergalingai

Šįvakar savo žygį Europoje pradėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Kroatijos vicečempionai į Europos batalijas prisijungė nuo trečiojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo, o pirmuoju jų varžovu tapo Portugalijos „Vitoria Guimaraes“ ekipa.
2022-08-05

Dambrauskas prieš žygio Europoje pradžią: „Mūsų tikslas yra sužaisti geriausias įmanomas rungtynes ir laimėti“

Šįvakar savo žygį Europoje pradės Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Kroatijos vicečempionai į Europos batalijas prisijungė nuo trečiojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo, o pirmuoju jų varžovu tapo Portugalijos „Vitoria Guimaraes“ ekipa. Pirmosios rungtynės vyks „Hajduk“ tvirtovėje „Poljud“ stadione, o atsakomoji akistata jau vyks Portugalijoje. Prieš pirmąją akistatą V.Dambrauskas dalyvavo spaudos konferencijoje, kur iškart pradėjo atsakinėti į žurnalistų klausimus.
2022-08-04

Skinamos pergalės: Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ laimėjo Kroatijoje

Po dvejų savaičių pertraukos į Kroatijos čempionatą sugrįžusi Splito „Hajduk“ komanda tai padarė pergalingai. Gausiai palaikomi Valdo Dambrausko auklėtiniai šeštadienio vakarą išvykoje 2:0 nugalėjo „Varaždin“ klubą. Abu įvarčius „Hajduk“ klubui pelnė komandos lyderis Marko Livaja. Jis pasižymėjo 29 ir trečią pridėtą pirmojo kėlinio minutę. Įdomu tai, kad „Hajduk“ šiose rungtynėse atliko vos du smūgius į vartų plotą, bet abu jie ir pavirto įvarčiais.
2022-07-31

Valdas Dambrauskas: „Sezono pradžia visada būna įdomi“

Splito „Hajduk“ sekmadienį vakare pradės naująjį Kroatijos lygos sezoną, o pirmuoju Valdo Dambrausko treniruojamo klubo varžovu bus Pulos „Istra“ klubas. „Hajduk“ į šias rungtynes žengs po nesėkmingos kovos dėl Kroatijos Supertaurės, kuri pralaimėta Zagrebo „Dinamo“ klubui buvo po baudinių serijos. Tiesa, po to „Hajduk“ pakėlė nuotaiką, nes pranešė, kad iki 2027 metų pratęsė sutartį su komandos lyderiu Marko Livaja. „Sezono pradžia visada įdomi.
2022-07-16

Sezono starte – Dambrausko treniruojamos ekipos nesėkmė Kroatijos Supertaurėje

Naująjį sezoną Kroatijoje pradėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Pirmuoju lietuvio šio sezono iššūkiu tapo Kroatijos Supertaurės rungtynės prieš šalies čempioną Zagrebo „Dinamo“. Visgi, šio trofėjaus lietuviui iškovoti nepavyko – „Hajduk“ tituluotiems varžovams pralaimėjo po baudinių serijos. Nors abi komandos kamuolį kontroliavo apylygiai, per pagrindinį rungtynių laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, bet žymiai arčiau tikslo buvo „Dinamo“ klubas.
2022-07-10

Ant sirgalių rankų nešiotas ir aluje išmaudytas Valdas Dambrauskas: „Niekada to nepamiršiu”

Po devynerių metų pertraukos Splito „Hajduk“ klubas vėl į viršų galėjo kelti trofėjų. Tai komanda padarė vakar, kuomet Kroatijos taurės finale 3:1 įveikė „Rijeka“ klubą. Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ dominavo savoje aikštėje, nepaisant to, kad pirmi praleido įvartį. Tiesa, „Hajduk“ klubui padėjo ir tai, kad „Rijeka“ pirmojo kėlinio pabaigoje gavo raudoną kortelę ir liko mažumoje. Tikrai nuostabu, kad „Hajduk“ vėl prie trofėjaus pastatė gausus lietuvių būrys.
2022-05-27

Šventė Splite: Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ iškovojo Kroatijos taurę

Kroatijoje šįvakar buvo sužaistas Kroatijos taurės finalas, kuriame Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas savo stadione susirėmė su „Rijeka“ ekipa. „Hajduk“ sugebėjo žengti lemiamą žingsnį ir finalą laimėjo rezultatu 3:1. Rungtynės „Hajduk“ klubui prasidėjo prastai, kadangi „Rijeka“ jau 13 minutę sugebėjo įmušti įvartį, o jo autoriumi tapo vienas prieš vartininką išbėgęs puolėjas Jospas Drmičius. Visgi, ilgai „Rijeka“ klubas nepirmavo.
2022-05-26

Čempionais netaps: Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ finišavo antroje vietoje

Vakar Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ 3:1 nugalėjo Pulos „Istra“ klubą ir po šios pergalės buvo per tašką priartėjęs prie Zagrebo „Dinamo“ klubo. Visgi, šįvakar „Dinamo“ sužaidė savo priešpaskutines sezono rungtynes ir jas laimėjo – „Dinamo“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Šibenik“ ekipą. Ši pergalė lėmė, kad „Dinamo“ apgynė čempionų titulą, nes likus vos vienam turui iki čempionato pabaigos, jie „Hajduk“ klubą lenkia 4 taškais. „Dinamo“ turi 76 taškus, o „Hajduk“ – 72 taškus.
2022-05-15

Valdo Dambrausko „Hajduk“ vėl laimėjo ir vis dar didina spaudima lyderiui

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šįvakar sužaidė priešpaskutines Kroatijos lygos rungtynes ir jas rezultatu 3:1 nugalėjo Pulos „Istra“ ekipą. „Hajduk“ šiose rungtynėse pirmi praleido įvartį jau 15 minutę, bet prieš pat pertrauką Marko Livaja rezultatą išlygino, realizuodamas baudinį. Negana to, „Istra“ dar užsidirbo raudoną kortelę ir antrąjį kėlinį jau turėjo žaisti mažumoje. „Hajduk“ tuo pasinaudojo ir antrajame kėlinyje įrodė savo persvarą.
2022-05-15

Valdas Dambrauskas: „Mums tai yra „būti ar nebūti“ rungtynės“

Antroje Kroatijos lygos vietoje esantis ir nuo lyderio Zagrebo „Dinamo“ keturiais taškais atsiliekantis Splito „Hajduk“ klubas šįvakar žais labai svarbias rungtynes su „Rijeka“ ekipa, kuri šiuo metu yra ketvirtoje vietoje, bet nuo trečios pozicijos taip pat atsilieka keturiais taškais. Šios rungtynės vyks Rijekoje, o įdomu tai, kad iki šiol vykusiose „Rijeka“ ir „Hajduk“ rungtynėse šį sezoną pergalę visada iškovodavo svečiai.
2022-05-08

Kroatijoje – dramatiška Valdo Dambrausko klubo pergalė

Splito „Hajduk“ klubas šįvakar namuose žaidė prieš „Hrvatski Dragovoljac“ ekipą. Rungtynės buvo įtempos, bet „Hajduk“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 2:1. Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ greitai pelnė pirmąjį įvartį, kuomet 6 minutę pasižymėjo puolėjas Nikola Kaliničius. Svečiams rezultatą išlyginti pavyko antrojo kėlinio pradžioje, 52 minutę. Lygus rezultatas laikėsi gan ilgai, bet 87 minutę „Hajduk“ lyderis Marko Livaja pelnė pergalingą įvartį.
2022-04-29

Po lygiųjų nusivylęs Valdas Dambrauskas: „Jaučiamės pralaimėję“

Sekmadienį Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas išvykoje nesugebėjo įveikti „Slaven Belupo“ klubo. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0, o dėl prarastų dvejų taškų „Hajduk“ liko trečioje lygos vietoje, nors pergalės atveju būtų pakilusi į antrąją vietą. Po šių lygiųjų V.Dambrauskas šiek tiek pašiepė varžovų žaidimo stilių ir pabrėžė, kad šįkart sėkmė nesišypsojo jo komandai. „Aišku nesame patenkinti. Jaučiamės pralaimėję.
2022-04-25

Valdo Dambrausko auklėtiniai nukovė Kroatijos čempionato lyderius

Trečiadienį Kroatijoje buvo sužaistos labai svarbios rungtynės – šalies derbis tarp Splito „Hajduk“ ir lygoje pirmaujančio Zagrebo „Dinamo“. Namuose žaidęs „Hajduk“, kurį treniruoja lietuvis Valdas Dambrauskas, sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 1:0 ir padovanoti pilnutėliam stadionui pergalę Rungtynės buvo labai apylygės ir abi komandos per rungtynes atliko po tris smūgius į vartų plotą, bet tik „Hajduk“ komandoje vienas iš smūgių virto įvarčiu.
2022-04-20

Valdas Dambrauskas prieš svarbų mūšį: „Kroatijoje galime įveikti visus“

Rytoj Splito „Hajduk“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas, susirems labai svarbiose rungtynėse su Zagrebo „Dinamo“ klubu Prieš šia akistatą „Hajduk“ klubo treniruotėje apsilankė net 3000 fanų, kurie stengėsi įkvėpti savo komandą prieš be galo svarbias rungtynes su aršiausiais priešais. V.Dambrauskas šiame sezone jau kartą įveikė „Dinamo“ klubą ir tai padarė išvykoje rezultatu 2:0. Namuose antrosios tarpusavio rungtynėse baigėsi lygiosiomis 0:0, o rytoj komandos ir vėl susirems Splite.
2022-04-19

Valdas Dambrauskas Kroatijoje šventė pergalę prieš savo buvusią ekipą

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ namuose susirėmė su HNK „Gorica“ klubu, kurį sugebėjo palaužti rezultatu 1:0. Nors „Hajduk“ dominavo pagal sukurtas progas ir smūgius į vartus, bet vienintelį rungtynių įvartį jie pelnė dar 13 minutę, kuomet pasižymėjo saugas Josipas Vukovičius. „Gorica“ klube lietuvis Paulius Golubickas žaisti negali dėl traumos, todėl jo šiose rungtynėse nebuvo.
2022-04-16

Valdas Dambrauskas: „Nebuvome pakankamai geri, kad iškovotume visus tris taškus“

Sekmadienį Splito „Hajduk“ klubas žaidė svarbias Kroatijos lygos rungtynes su „Osijek“ ekipa. Visgi, svečiuose žaidę Valdo Dambrausko auklėtiniai įvarčio neįmušė, o rungtynės galiausiai baigėsi lygiu rezultatu 0:0. Geriausią progą šiose rungtynėse pasižymėti turėjo „Osijek“ klubas, kuris nerealizavo dar pirmajame kėlinyje paskirto baudinio. „Atvykome laimėti, norėjome laimėti, bet tai buvo sunkio rungtynės. Nebuvome pakankamai geri, kad iškovotume visus tris taškus.
2022-04-04

Valdo Dambrausko „Hajduk“ komanda nelaimėjo jau trečiose rungtynėse iš eilės

Kroatijos čempionate šįvakar buvo sužaistas šalies derbis, kuriame ginklus surėmė Splito „Hajduk“ ir Zagrebo „Dinamo“. Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ žaidė namuose. „Hajduk“ ekipai jau rungtynių pradžioje pavyko atlikti smūgį į vartus, bet varžovų vartininkas jį atrėmė. Toliau komandos žaidė apylygiai, bet sunkiai kūrė pavojingas atakas. „Dinamo“ kėlinio pabaigoje sudrebino „Hajduk vartų konstrukciją, bet įvarčio iki pertraukos niekas taip ir neįmušė.
2022-03-12

Oficialu: Valdas Dambrauskas sugrįžta dirbti į Kroatiją

Antradienį oficialiai patvirtinta, kad Splito „Hajduk“ komandos vyriausiuoju treneriu tapo lietuvis Valdas Dambrauskas. Skelbiama, kad sutartis pasirašyta iki 2024 m. vasaros. Kartu su V.Dambrausku, į „Hajduk“ komandą atvyksta ir du asistentai iš Lietuvos: 47-erių metų Marius Skinderis ir 36-erių Justinas Gasiūnas. Dar vakar „Hajduk“ klubas pranešė, kad iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido švedą Jensą Gustafssoną.
2021-11-02

Po dramatiškos pergalės Dambrausko ekipa Kroatijoje pakilo į pirmą vietą

Kroatijos aukščiausioje lygoje svarbią pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas, kuris namuose 2:1 įveikė Splito „Hajduk“ ekipą. Paulius Golubickas šiose rungtynėse nežaidė ir buvo paliktas ant suolo. Svečiai iš Splito pirmieji pelnė įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, įmušdami baudinį. Sužaidus valandą baudinys jau buvo paskirtas į „Hajduk“ vartus ir „Gorica“ tuo pasinaudojo bei išlygino rezultatą.
2020-10-04

Į Milano „Inter“ vartus įskriejo tinklininko stiliumi muštas kamuolys

Kroatų Splito „Hajduk“ ekipos gerbėjai dar ilgai turėtų atsiminti Europos lygos kvalifikacinio turnyro dvikovą su  Milano „Inter“  ekipa. Nors kroatai namie laimėjo 2-0, šios persvaros nepakako, jog klubas patektų į kitą turnyro etapą. „Inter“ pirmose rungtynėse šventė pergalė rezultatu 3-0. Splito miesto komanda kol kas įmušė gražiausią šio sezono Europos lygos turnyro įvartį.