širdies stimuliatorius
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „širdies stimuliatorius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „širdies stimuliatorius“.
Karalienė atsidūrė ligoninėje: prireikė skubios operacijos
Ketvirtadienį 87 metų Norvegijos karalienei Sonjai vienoje Oslo ligoninėje buvo įtaisytas širdies stimuliatorius, karališkieji rūmai pranešė, kad procedūra buvo „sėkminga“.
Karalienė savaitgalį buvo trumpam paguldyta į ligoninę Lilehameryje, pietryčių Norvegijoje, kai jai slidinėjant sutriko širdies plakimas.
Rūmai antradienį pranešė, kad dėl šio incidento karalienei bus įdėtas širdies stimuliatorius.
Norvegijos karaliui Haraldui V įdėtas nuolatinis širdies stimuliatorius
Osle antradienį 87-erių Norvegijos karaliui Haraldui V buvo implantuotas nuolatinis širdies stimuliatorius, o karališkieji rūmai pranešė, kad procedūra praėjo sėkmingai.
Vyriausias tebevaldantis Europos monarchas kovo 3 dieną medicininiu lėktuvu iš Malaizijos, kur atostogaudamas pasigavo infekciją, buvo parskraidintas į Norvegiją.
Grįžęs į Norvegiją, jis buvo paguldytas į Oslo universitetinę ligoninę.
Širdis nusilpsta ne tik dėl amžiaus: pasakė, kada gyvybę išgelbės tik stimuliatorius
Sergamumas bei mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuvoje jau ne pirmus metus išlieka vienas aukščiausių tarp visų Europos Sąjungos šalių. Ir nors vis dažniau ir garsiau kalbama apie tai, kaip išvengti šių ligų bei kokius sveikos gyvensenos įpročius svarbu ugdytis, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ką daryti išgirdus diagnozę, kaip su ja susigyventi ir kada tik medikamentų gali neužtekti.
Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ Kardiologijos centro gydytojas kardiologas doc. dr.
Papasakojo, kas nutinka su implantais po mirties: tai sužinoję nustemba
Jei turite krūtų implantus ar naują klubo sąnarį, ar kada nors pagalvojote, kas su jais nutinka po mirties? Jei taip, jūs ne vieni. Laidotoja Caitlin Doughy turi savo „Youtube“ kanalą, pavadintą „Ask A Mortician“ ir daug metų ji atsakinėja įvairiausius ir keisčiausius klausimus.
Kas iš tiesų nutinka su implantais mūsų kūne, kai mirštame ir mūsų kūnai kremuojami? Jei turite klubo sąnario implantą, titanas iš tiesų nedeginamas ir netgi yra pasiūlomas mirusiojo šeimai.
„Apple“ išleido savo prietaisų sąrašą, kuriuos reikia laikyti „saugiu atstumu“ nuo širdies stimuliatorių
„Apple“ pateikė ilgą sąrašą prietaisų, kurie, jų teigimu, turėtų būti laikomi „saugiu atstumu“ nuo širdies stimuliatorių ir kitų galimai gyvybę gelbėjančių implantuojamų širdies prietaisų.
Visas sąrašas, paskelbtas 2021 m. birželio 25 d., yra ilgas ir apima daugybę populiarių „Apple“ produktų, įskaitant „iPhone 12“ modelius, ausines „AirPods“, laikrodį „Apple Watch“, kompiuterius „MacBooks“, išmaniąsias kolonėles „HomePod“, tam tikras „Beats“ ausines ir daugybę įkrovimo priedų.
Klinikinę mirtį patyrusi vilnietė papasakojo, kokius vaizdinius matė: „Ten buvo taip gera“
Vilnietės Lauros (33) nuolatiniai alpimai buvo tapę tikra mįsle gydytojams ir ilgą laiką nepavyko rasti priežasties, kas juos sukelia. Galiausiai, po ilgų paieškų vilnietė išgirdo, kad jos širdis pavargo ir jai reikia papildomos pagalbos. Dabar moters krūtinėje jau du metus yra širdies stimuliatorius, kurį Laura vadina tikra Dievo dovana.
Sveikatos problemos Laurą lydėjo visą gyvenimą – moteris dažnai alpdavo, bet gydytojai dėl to kaltindavo nuovargį.
Sostinės pareigūnai išgelbėjo gyvybę užsieniečiui
Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, operatyviai sureagavę į gautą informaciją, išgelbėjo Baltarusijos pilietį ir sugrąžino jam širdies stimuliatorių, be kurio jo gyvybei galėjo kilti pavojus. 2013 m. kovo 19 d. apie 19.40 val. Vilniaus aps. policija gavo pranešimą, kad Geležinkelio g. 16 iš Belgijos piliečio buvo pavogtas lagaminas su asmeniniais daiktais. Nukentėjęs nurodė, kad lagamine yra medikamentai ir širdies stimuliatorius, be kurių jo gyvybei gresia pavojus.
Per klaidą išrasti prietaisai
Kuriant prietaisus reikia turėti įžvalgą ir mokėti atskleisti, ką nors įdomaus bei naudingo. Klaidos gali tapti tikru proveržiu ir tokiu atveju tai galima pavadinti „laimingu atsitikimu“, rašo portalas „Bussines Insider“.
Būtent tokie laimingi atsitikimai leido sukurti šiuos prietaisus, kuriuos šiandien daugelis žmonių naudoją kasdieninėje veikloje.