Šiaurės Amerikoje
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Šiaurės Amerikoje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Šiaurės Amerikoje“.
„League of Legends“ pasaulio čempionatas vėl mušė žiūrimumo rekordus
Daugiau nei 4 milijonai tiesioginių stebėtojų ir keli pamušti žiūrimumo rekordai įrodė, jog „League of Legends“ pasaulio čempionatas išlieka didžiausiu pasaulio esporto renginiu.
2021-ųjų pasaulio čempionatas buvo neabejotina sėkmė. Į patį Reikjaviką, kuriame triumfavo Kinijos ekipa „EDward“, turėjusi būti perkelta visa kūrybinė komanda ir technika pademonstravo „League of Legends“ kūrėjų „Riot Games“ puikų sportinį ir logistinį organizuotumą.
Ilzenbergo dvaro vynuogynas: čia vynmedžiai gali atlaikyti ir spengiančius šalčius
Viename šiauriausių pasaulio dvarų Ilzenberge, Rokiškio raj. sunoko 800 kg derlius – kaip tai galima pasiekti?
Ekspertai visų pirma žvilgsnį kreipia į veisles ir landšafto ypatumus. Pataikius su šiais dviem kriterijais – vynuogynai gali atlaikyti iki 35 laipsnių šaltį.
Nuo seniausių laikų iki šių dienų
Vynmedžiai pasaulyje auginami nuo seniausių laikų, pirmieji duomenys apie šiuos lepius, tačiau kartu ir pakankamai gyvybingus augalus datuojami 4000 metais prieš mūsų erą.
Sutartų esporto rezultatų problemą spręs ir FTB
Esporto integralumo komisija (ESIC) sujungė pajėgas su Federaliniu tyrimų biuru (FTB), kad susektų „Counter-Strike: Global Offensive“ disciplinos sutartų rezultatų sindikatą.
Interviu su „jutūberiu“ „slash32“ ESIC komisijos narys Ianas Smithas atskleidė, kad, palyginus su kitais regionais, sutartų CS:GO rezultatų problema Šiaurės Amerikoje yra „labai rimta“.
Pasak I.Smitho, ESIC prieš CS:GO sindikatą turi labai rimtų įrodymų, kuriuos artimiausiu metu planuoja paskelbti viešai.
Raseinių rajone klajoja rudoji meška: aptiko dižiulius pėdsakus
Raseinių rajone medžiotojai rado meškos pėdsakus.
Kaip informuoja agroeta.lt, pėdsakai buvo rasti per medžioklę prie Pryšmantų kaime. Nuo šio kaimo, iki Jurbarko rajono ribos – vos 20 kilometrų. Jei gyvūnas užklystų į Jurbarko rajoną, tai nebūtų pirmas kartas, kai lokys čia būtų pastebėtas. Raudonojiknyga.lt duomenimis, anksčiau meška yra sukiojusis netoli Liudvinavos (Šimkaičių sen.
Dar vienas karališkosios šeimos narys nusivylė Harry: jo elgesys priminė situaciją iš praeities
Šių metų pradžioje, kai paskelbė apie tai, kad atsisako karališkosios šeimos titulų ir išvyksta gyventi į JAV, princas Harry ir jo žmona Meghan Markle kaip reikiant sukrėtė karališkąją šeimą.
Ir nors buvo žinoma, kad tai nuliūdino daugelį šeimos narių, tik dabar paaiškėjo, ką apie tai galvoja princas Philipas.
Po princo Harry ir Meghan viešo pareiškimo – karalienės kirtis
Trečiadienio vakarą pasaulį apskriejo neįtikėtina žinia, jog Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan atsisakys karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir daugiau laiko leis Šiaurės Amerikoje, sakoma trečiadienį paskelbtame poros istoriniame pranešime.
Šis pareiškimas sulaukė netikėto karalienės Elžbietos ll kirčio.
Klimato aktyvistai Paryžiuje pradėjo judėjimo „Extinction Rebellion“ protestus
Šimtai klimato aktyvistų šeštadienį užsibarikadavo viename Paryžiaus prekybos centre prieš aplinkosaugos judėjimo „Extinction Rebellion“ (XR) visame pasaulyje rengiamą protestų virtinę.
Aktyvistai, užėmę dalį Paryžiaus pietryčiuose esančio prekybos centro „Italie 2“, kur išbuvo iki sekmadienio paryčių, susirėmė su policininkais ir kai kuriais pirkėjais.
Istorinis įvykis: popiežius paskyrė S. Tamkevičių kardinolu
Vatikane šeštadienį įvyko ceremonija, per kurią popiežiaus Pranciškaus pasirinktų 13 dvasininkų buvo paskirti naujausiais Katalikų Bažnyčios kardinolais, įskaitant Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių.
Kardinolų susirinkimo metu popiežius Pranciškus kiekvienam iš 13 naujai paskirtų kardinolų įteikė žiedą ir kepuraitę, vadinamą biretu.
Rugsėjo 21-oji: Lietuvoje prasideda Bobų vasara
Lietuvoje rugsėjo pabaigoje tradiciškai prasideda Bobų vasara, kai atšyla rudeniški orai. Paprastai, sinoptikų teigimu, Bobų vasara gali prasidėti rugsėjo pabaigoje arba spalio pradžioje, priklausomai nuo to, kada Lietuvą pasiekia šiltosios oro srovės.
Visgi, rugsėjo 21-oji Lietuvoje nuo seno laikyta Bobų vasaros pradžia, kuri tęsiasi iki 29 d.
„Šiuo metu buvo tradicija pagerbti pribuvėjas, priimančias ateinančius į pasaulį vaikus. Bobų vasara – tai šiltas sezonas rudens metu.
Ekspertai paaiškino, kodėl dega Amazonijos miškai
Tūkstančiai gaisrų, liepsnojančių Amazonės baseine, visiškai nepanašūs į didelius miškų gaisrus Europoje arba Šiaurės Amerikoje - per juos ugnis dažniausiai plinta rydama kirtavietėse likusias šakas, išdžiūvusius augalus ir kitokias nuokritas, sako ekspertai. Šių metų dramatišką gaisrų suintensyvėjimą Amazonijoje lemia reikšmingai padidėjusius miškų kirtimų apimtys. Miškai šiame regione kertami dėl medienos, taip pat norint išplėsti žemės ūkio naudmenas ir kitokioms žmonių reikmėms.
REKLAMA
REKLAMA
Klimato kaitos pasekmės: Lietuvoje yra maliariją platinančių uodų
Nuolat aptarinėjimo klimato atšilimo diskusijose įtraukiamas ir šio reiškinio poveikis žmonijos sveikatai. Šylant klimatui į šiauriau apsigyvena ne tik nekalti naujakuriai, bet ir ligas pernešantys vabzdžiai. Apie tai, kokią įtaką žmogaus sveikatai ir ligoms gali turėti klimato kaita, tinklaraštis Euroblogas.lt kalbasi su Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medicinos entomologe Milda Žygutiene. „Esame vidutinės klimato zonos centre. Tai jau ką turime, tai turime.
Šimtmečio kova: „antivakserių“ karai vyksta nuo pirmos vakcinos atsiradimo
Medicinos mokslo atstovai vakcinaciją vadina vienu didžiausiu XX a. pasiekimų, prisidėjusių prie visuomenės sveikatos būklės gerinimo. Tačiau besipriešinančių tam buvo nuo pat pačios vakcinacijos atsiradimo. Vakcinacijos kritikai dalyvavo faktiškai visuose judėjimuose prieš skiepus: įskaitant itin aktyvų pasipriešinimą skiepams nuo raupų XIX a. pabaigoje JAV ir Anglijoje; ir pastarųjų metų prieš vakcinas nukreiptus judėjimus.
Pasiilgote sniego? Šių šalių žmonės mums pavydėtų
Sniegas – įprastas mums reiškinys, tiesa, kartais skundžiamės, kad jo mums per mažai. Na, o šių šalių žmonės galėtų skųstis, kad jo per daug. Štai miestai, kuriuose kelininkams reikia nemenkai pavargti: Bafalas, Niujorkas, Jungtinėse Amerikos Valstijose Bafalo miestas, esantis rytinėje Erio ežero pakrantėje, prie Niagaros upės, dažnai nustebina savo lankytojus. Kasmet čia iškrenta vidutiniškai 241 cm sniego. Šiame mieste gyvena apie 259 tūkst. žmonių.
Sinoptikai atskleidė, koks bus rugsėjis – turėsime, kuo pasidžiaugti
Vasara palieka mus užleisdama vietą rudeniui. Sinoptikai praneša, kad gražių ir saulėtų orų mums netrūks. Krituliai taip pat nevargins. „Pagal dabartines tendencijas numatoma, kad rugsėjis bus apie laipsniu arba pusantro šiltesnis už normą. Ypatingai šiltas bus pirmasis rugsėjo dešimtadienis, ta vasara dar šiek tiek prasitęs.
NATO šeimoje – įtampa: kokia bus susitikimo nauda?
Dar gerokai iki užvakar Briuselyje prasidėjusio NATO valstybių vadovų susitikimo Vakarų šalių spaudoje dėl jo sklandė gana niūrios nuotaikos. Tarifai ir pabūklai Kai kurie leidiniai net juokavo, kad šį liepos 11–12 dienomis vyksiantį NATO šalių vadovų forumą bus galima laikyti sėkmingu vien tik dėl to, jeigu jo anksčiau laiko nepaliks JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
Lucasas: nekaltinkime rinkėjų dėl populizmo iškilimo
Vidurio Europa žengia atgalios, o populizmas ir nacionalizmas stiprėja. Tokią išvadą daro daugelis nuomonės formuotojų Vakarų Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Jie mato, kaip Vengrijai vadovauja Victoras Orbanas, 2014-ųjų liepą nedviprasmiškai išreiškęs palaikymą, anot jo, „neliberaliajai demokratijai”. Jie girdi atgarsius Lenkijoje ir užuodžia bręstant kažką panašaus Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Kroatijoje. Jie sunerimę, nusivylę ir pikti.
Pabradės poligone – ginkluotės paroda
Trečiadienį Švenčionių rajone, Pabradės poligone, prasideda tris dienas truksianti tarptautinė ginkluotės paroda „Live Firing Show 2018“. Parodą rengia Gynybos paramos fondas ir Lietuvos šaulių sąjunga. Joje pirmą kartą bus sudarytos realios galimybės išbandyti įvairią ginkluotę ir karinius įrengimus atviroje lauko aplinkoje, pranešė Krašto apsaugos ministerija.
BMW atšaukia „maždaug milijoną automobilių“ dėl užsidegimo grėsmės
Vokietijos automobilių gamybos kompanija BMW penktadienį pranešė atšaukianti „maždaug milijoną automobilių“ Šiaurės Amerikoje dėl dviejų atskirų problemų, dėl kurių automobiliai gali užsidegti. Dalis automobilių – 2006-2011 metų gamybos trečiosios serijos modelių – atšaukiama dėl elektros laidų sistemos, susijusios su klimato kontrolės veikimu, problemos. O kita dalis – 2007-2011 metų gamybos BMW automobiliai su šešių cilindrų varikliais.
Mokslininkai aptiko naują grėsmę Žemei
JAV geofizikas Stevenas Meyersas iš Viskonsino universiteto neatmeta galimybės, kad ilgainiui Žemės ir Marsas gali susidurti. Tai nutikti galėtų po milijardų metų, rašoma mokslo žurnale „Scientific American“. S. Meyers kartu su kolegomis atliko tyrimą, kurio metu priėjo išvados, kad Saulės sistema yra chaotiška. „Šio tyrimo esmė yra pirmojo realaus tvirtojo, vienareikšmiškai geologinio įrodymo, kuris patvirtina Saulės sistemos chaotiškumo idėją, atradimas,“ – cituojamas mokslininkas.
Pirmą kartą didžiausioje šalies arenoje – šokių piratas DJ Bobo ir dar trys žvaigždės
Solidų vardą užsitarnavęs organizatorius „Back To The 80’s 90’s Lietuva“ vėl tėškia muzikinę bombą. Lapkričio 18 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks grandiozinis keturių muzikos ryklių koncertas: į sceną žengs DJ Bobo, Kate Ryan, Captain Hollywood ir Masterboy. Bilietai į šį didžiausią 90 – ųjų atlikėjų koncertą platinami visose BILIETAI.LT kasose ir internetu – www.bilietai.lt nuo vasario 14d. – 10 val ryto.
Restobaro atidaryme – ir mylimos „X Faktoriaus“ žvaigždės
Ketvirtadienio vakarą būrys garsenybių ir kviestinių svečių dalyvavo naujo restobaro „Spot“ atidaryme. Nuotaikingame atidaryme penki didžėjai suko vinilus, svečiai mėgavosi restobaro propaguojamais moderniais miesto degustacinias valgiais, šventiniais kokteiliais, lauke ant žarijų keptais kalakutais.
Naujas smūgis: Vokietijoje protestuoja tūkstančiai demonstrantų
Vokietijoje tūkstančiai demonstrantų šeštadienį išėjo į gatvės protestuoti dėl didžiulio masto transatlantinės laisvosios prekybos sutarties, o šios demonstracijos gali tapti naujų smūgiu prieštaringai vertinamiems planams.
Antsvoris sutrumpina žmogaus gyvenimą: mokslininkai nustatė kiek
Antsvoris žmogaus gyvenimą sutrumpina vidutiniškai metais, bet ši kaina išauga iki maždaug 10 metų, jei žmogus yra smarkiai nutukęs, parodė didelio masto tyrimas, kurio rezultatai buvo paskelbti ketvirtadienį. Naujo tyrimo išvados paneigia ankstesnius teiginius, kad keli papildomi kilogramai nekelia jokio pavojaus. Nauja studija rodo, kad rizika numirti iki 70-ojo gimtadienio „pastoviai ir staigiai“ auga drauge su talijos platėjimu.
Zikos viruso atvejis užfiksuotas Maskvoje
Rusijoje užfiksuotas pirmasis Zikos viruso užsikrėtimo atvejis. Šiuo metu Dominikos respublikoje atostogavusi moteris gydoma ligoninėje, praneša rbc.ru. Anot žiniasklaidos – infekuotoji yra Maskvos gyventoja. Atvykusi iš atostogų Dominikos respublikoje moteris jokių ligos simptomų nepastebėjo, tačiau praėjus porai dienų po grįžimo, jai pasireiškė tokie simptomai, kaip bėrimas ir aukšta temperatūra. Moterį paguldė į ligoninę tyrimams.
Gimę religinėse bendruomenėse: garsūs žmonės išgyveno tikrą košmarą
Jūs matote šiuos garsius, gražius žmones televizijos ekranuose, gražiais besišypsančius įvairiuose renginiuose. Bet ar žinojote, kad jie užaugo itin keistuose religiniuose kultuose? Tikrai verta perskaityti: Glenn Close
Glenn Close žurnalui „UsMagazine“ neseniai atskleidė, jog vaikystėje priklausė kultui. Jos tėvas, daktaras Williamas Taliaferro Close‘as, buvo radikalios religinės bendruomenės „Moral Re-Armament“ narys, privertęs prisijungti ir dukrai.
Lietuviai nebūtinai rekomenduoja tas prekes, kurios patinka jiems patiems
Lietuvoje dažna įmonė mano, kad geriausia reklama yra kliento rekomendacija iš lūpų į lūpas, tačiau realybė rodo, kad rekomendacijos ne visada atspindi tikrąją kliento patirtį. Lietuviai yra labiau linkę dalintis patirtimi apie tokius sektorius kaip restoranai, kavinės ir prekybos tinklai. Atsiliepimus apie šias paslaugas yra linkę duoti 65 proc. mūsų šalies gyventojų, todėl ir teigiamų rekomendacijų šias paslaugas teikiančios įmonės susilaukia daugiau.
Serijiniai gamtos žudikai: kiekvienais metais nusineša milijonus gyvybių
12. Ryklys
Kiekvienais metais rykliai pražudo ganėtai mažai žmonių – vos 10-15 per metus. 11. Medūzos
Savo gėlimu medūzos kiekvienais metais pražudo po šimtą žmonių.
10. Buivolas
Jie itin siaučia Azijoje, kur kasmet pražudo daugiau nei 200 žmonių. 9. Begemotas
Kiekvienais metais pražudo 500 žmonių. Daugiausia nukentėjusių yra afrikiečiai vyrai. Begemotas sveria apie tris su puse tonos, turi žudančius dantis, o savo auką vandenyje gali pasiekti per dvidešimt mylių per dieną.
Žmonų nešimo čempionatas - trasa su kliūtimis
Visi esate girdėję apie žmonių nešimo čempionatus Suomijoje. Bet tokios rungtynės vyksta ir kitose pasaulio vietose. Štai Šiaurės Amerikos žmonų nešimo čempionate poros rungėsi itin sudėtingoje trasoje, o nugalėtojai taip ruošėsi kelionei į šio sporto gimtinę, jau minėtą Suomiją. Kaip jiems sekėsi rungtis už Atlanto dabar ir pamatysite. Ne suomiai, bet žmonas nešti taip pat moka. Šiaurės Amerikos žmonų nešimo čempionato dalyviai stoja prie starto, o iš čia jau matyti ir pirma trasos kliūtis.
Gyventojų nuomonių tyrimas parodė – NATO solidarumui stinga visuomenės palaikymo
Daugiau negu pusė vokiečių, italų ir prancūzų yra nusistatę prieš karinės jėgos naudojimą, jeigu kuri nors NATO sąjungininkė įsitrauktų į konfliktą su Rusija, trečiadienį paskelbtus JAV viešosios nuomonės tyrimų agentūros „Pew Research Center“ apklausos rezultatus cituoja nepriklausoma Briuselio naujienų svetainė „EUobserver“. Vokietijoje 58 proc.
Buvęs NATO pareigūnas siūlo kolektyvinę gynybą įpareigoti taikyti ne tik nuo ginkluoto užpuolimo
Lietuvoje viešintis buvęs NATO generalinio sekretoriaus patarėjas Chrisas Donnelly (Krisas Donelis) trečiadienį iškėlė idėją keisti Šiaurės Atlanto sutartį ir joje numatyti, kad kolektyvinė gynyba turi būti taikoma ne tik ginkluoto užpuolimo atveju. „Besikeičianti situacija pasaulyje reikalauja iš naujo iškelti klausimą dėl Vašingtono sutarties. Ir tai gali būti padaryta šiandien panaikinus vieną žodį iš penktojo straipsnio - tas žodis yra „ginkluotas“, - BNS sakė C.Donnelly.
Pasauliniame reitinge Vilniaus interneto svetainei skirta 11 vieta
Pasauliniame reitinge Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainė įvertinta kaip viena geriausių pasaulyje. Nepriklausomi ekspertai kasmet atliekamame tyrime „Demokratija savivaldybėse visame pasaulyje“ („Digital Governance in Municipalities Worldwide“) Vilniui skyrė 11 vietą ir Lietuvos sostinė aplenkė tokius e.demokratijos lyderius kaip Viena, Oslas, Stokholmas ar Londonas. Pirmosios vietos šiame reitinge atiteko Seului, Niujorkui ir Honkongui.
15 mitologinių padarų, kurie gali egzistuoti ir šių dienų pasaulyje
Kiekviena pasaulio bendruomenė turi savo mitus ir legendas, kuriose neretai yra pasakojama apie įvairias pabaisas, vaiduoklius ar milžinus. Balsas.lt siūlo susipažinti su tais „monstriukais“, kurie kelia daugiausiai klausimų. Ogopogo Beveik visi Okanagano slėnio (Kanada) gyventojai yra girdėję apie šią būtybę. Tai panašus padaras į visame pasaulyje žinomą Nesę. Tiesą pasakius, pirmieji įrašai apie Ogopogo pasirodė kur kas anksčiau negu Nesė.
Barackas Obama galėjo užsikrėsti Ebolos virusu
JAV prezidentas Barackas Obama pareiškė, kad jis „apkabino ir bučiavo“ medicinos seseris, kontaktavusias su sirgusiuoju mirtinu Ebolos virusu, praneša „The Washington Post“. „Aš paspaudžiau rankas, apkabinau ir pabučiavau porą slaugių ligoninėje, taip padėkodamas joms už jų nuoširdų darbą gydant vieną iš pacientų,“ – pateikia Baltųjų rūmų žodžius laikraštis.
11 linksmiausių meškėnų nuotraukų
Tai yra kiekvieno fotografo svajonė: pozuotojas, kurio nereikia prašyti nusišypsoti, pakreipti galvą kairiau ar dešiniau. Meškėnai yra būtent tokie. Nors jie paplitę Šiaurės Amerikoje, tačiau jų nuotraukos skrajoja aplink visą pasaulį. Ir ne veltui – tai puikūs vaistai nuo depresijos. 1. Gražūs batai, kur pirkai? Gal nublizginti? Meškėnas (nuotr. „Balsas.lt“)
2. Ar čia man? Meškėnas (nuotr. „Balsas.lt“)
3. Atsipalaidavęs Meškėnas (nuotr. „Balsas.
Mokslininkų tyrimas keičia mokykloje įgytas žinias apie tai, iš kur atsirado europiečiai
Šiuolaikiniai europiečiai yra kilę iš trijų didelių senovinių žmonių grupių, nors anksčiau manyta, jog tokių grupių būta tik dviejų, rodo trečiadienį paskelbta studija, grindžiama genų analizės rezultatais. Iki šiol vyraujanti teorija skelbė, kad europiečiai kilo iš ankstyvųjų žemdirbių, atkeliavusių į Europą iš Artimųjų Rytų prieš maždaug 7,5 tūkst. metų, taip pat vietos medžiotojų ir rinkėjų, su kuriai maišėsi naujieji atvykėliai.
Lietuvoje retoms genetinėms ligoms gydyti skiriama vos 10 mln. litų
Paskutinę kalendorinės žiemos dieną minima Pasaulinė retų ligų diena. Lietuvoje apie šias ligas beveik nekalbama arba tiesiog mažai žinoma. Kitas niuansas – valstybės sveikatos sistemos atstovų pozicija nėra iki galo aiškiai išsakyta. Apskaičiuota, kad maždaug 800 ligonių gydymui kasmet turėtų pakakti 10 mln. litų. Kalbant apie atskirų ligų gydymo atvejus, vienam asmeniui per metus gali tekti skirti maždaug 1,5 mln. litų.
Pablogėjus vartojimo prognozei nafta pinga
Nafta pirmadienį pinga, tam įtakos turi pablogėjusios pasaulinio vartojimo prognozės, tačiau susirūpinimas dėl įtampos Artimuosiuose Rytuose riboja kainų smukimą.
„Brent“ naftos kaina sumažėjo 42 JAV centais iki 114,20 JAV dolerio už barelį, o JAV lengvos naftos barelis atpigo 68 centais iki 91,18 dolerio už barelį.
Analitikų nuomone, Kinijos ekonomikos augimas trečiąjį ketvirtį buvo lėčiausias nuo pirmojo 2009 m. ketvirčio.
Madonnos turas surinko dvigubai mažiau milijonų nei prieš penkerius metus
Prieš porą dienų Madonna savo turo MDNA koncertus Šiaurės Amerikoje pradėjo nuo Filadelfijos. Paskutinis turo koncertas JAV nuskambės lapkričio 20 dieną Majamyje, vėliau dainininkė patrauks į Meksiką, kur surengs du, ekstravagancija ir skandalais, bet ne muzika, garsėjančius šou.
„Billboard“ duomenimis Madonnos turas surinko 115 mln. 701 tūkst. 909 dolerius, parduota 985 tūkst. ir 340 bilietų, surengti 33 šou.
Tiesa, už dar 111 mln.
Kauno rajone vyks tarptautinis žemės meno festivalis
Pirmadienį prie Nevėžio, greta Kauno esančiame Raudondvaryje, prasideda Žemės meno festivalis „Land Art Raudondvaris".
Naujam gyvenimui prisikėlusio Raudondvario dvaro sodybos parke į kūrybinį procesą bus įsitraukę 23 menininkai iš Kanados, Taivano, Italijos, Šveicarijos, Ispanijos, Prancūzijos, Rusijos, Lenkijos, Olandijos, Vengrijos ir Lietuvos. Jie kurs meniškas gamtos instaliacijas, kurios bus iškilmingai pristatytos baigiamajame renginyje penktadienio vakarą.
Nuo 2013 m. tiesioginiai skrydžiai iš Kopenhagos į San Franciską
Skandinavijos oro linijos SAS toliau plečia savo maršrutų tinklą ir nuo 2013 m. balandžio 8 d. pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius iš Kopenhagos į San Franciską. Skrydžiai šiuo reisu bus vykdomi 6 kartus per savaitę, rašo kelionių tinklalapis Makalius.lt.
SAS taps vienintele oro bendrove, siūlančia tiesioginius skrydžius tarp Kopenhagos ir San Francisko. Šiuo reisu per metus planuojama pervežti apie 125 000 keleivių.
„Radiohead“ koncertinį turą nutraukė jauno vyro mirtis
Britų roko grupės „Radiohead“ koncertas Kanadoje atšauktas dėl įvykusios skaudžios nelaimės. Netikėtai užgriuvus scenos konstrukcijoms mirė 30-metis darbininkas. Mačiusieji sako, kad tai buvo tarsi tornadas, kuris smogė staiga ir stipriai. Dar trys žmonės buvo sužeisti, vienas iš jų itin rimtai.
Nelaimė įvyko šeštadienį Downsview Park'e Toronto mieste, likus valandai iki „Radiohead“ koncerto, į kurį turėjo susirinkti apie 40 tūkst. žmonių.
Beveik kas penkto lietuvio darbas netenkina
18 proc. Lietuvos darbuotojų tvirtina, kad dabartinis darbas įmonėje ar organizacijoje jų netenkina.Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės TNS LT vykdomas šalies darbuotojų lojalumo indekso tyrimas.
Kas penktas darbuotojas Lietuvoje yra motyvuotas ir gerai jaučiasi įstaigoje ar organizacijoje, kurioje dirba. Per pastaruosius septynerius metus šis skaičius padidėjo – tuomet jis siekė 15 proc.