sergio rodriguezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergio rodriguezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergio rodriguezas“.

Dar vienas Madrido „Real“ veteranas paskelbė apie karjeros pabaigą

Ispanijos krepšininkas Sergio Rodriguezas paskelbė apie karjeros pabaigą. Gynėjas paskutinius du karjeros sezonus praleido Madrido „Real“ komandoje, su kuria po kartą tapo Eurolygos čempionu ir Ispanijos lygos nugalėtoju. Eurolygos čempionu jis iš viso tapo tris kartus. S. Rodriguezas per savo karjerą dar žaidė Milane, Maskvoje, dalį karjeros praleido ir NBA, kur atstovavo Filadelfijos, Niujorko, Sakramento ir Portlando komandoms.
2024-06-19

Sergio Rodriguezas tapo Eurolygos rekordininku

Penktadienio vakarą Madrido „Real“ Eurolygos pusfinalyje įsirašė užtikrintą pergalę ir iškovojo bilietą į finalą, o jos žaidėjas Sergio Rodriguezas įsirašė į Eurolygos istoriją. Pergalingose rungtynėse su Pirėjo „Olympiakos“ Ispanijos krepšininkas pataikė du tritaškius iš dviejų bandymų ir po šių metimų iš viso Eurolygos ketvertuose jau yra surinkęs 32 taiklius tolimus metimus. Tai yra geriausias rezultatas lygoje.
2024-05-25

„Real“ dviguboje savaitėje versis be Sergio Rodriguezo

Praėjusiame Eurolygos ture pirmąją nesėkmę šiame turnyre patyrusi Madrido „Real“ dviguboje savaitėje versis be Sergio Rodriguezo. Pranešama, kad jis nežais dėl klubo sumušimo. Ispanas praleis dvikovas prieš Pirėjo „Olympiacos“ ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipas. 37 metų 191 cm ūgio atletas šiame sezone Ispanijos lygoje per 15 minučių vidutiniškai renka po 5 taškus, atkovoja 1,6 kamuolio ir atlieka 4,4 rezultatyvaus perdavimo.
2023-12-04

Eurolygos čempionai grįžo namo: gatvėse krepšinio herojus pasitiko minios sirgalių

Sekmadienį Kaune vykusiame finale 11-ąjį Eurolygos čempionų titulą iškovoję Madrido „Real“ krepšininkai grįžo į Ispaniją. Gatvėse krepšinio herojus pasitiko minios sirgalių. Į Ispaniją parskridęs karališkasis klubas buvo sutiktas garsiomis ovacijomis. Gatvėse krepšininkų laukė minios sirgalių, kurie troško pamatyti iškovotą taurę ir pačius aukštaūgius.
2023-05-23

Belgrado užgrūdintas Rodriguezas nesureikšmina veterano statuso: „Jie gali vadinti mane kaip nori“

Sekmadienio vakarą Madrido „Real“ 11-ą kartą iškovojo Eurolygos čempionų titulą. Paskutinėmis sekundėmis pataikę lemiamą metimą jie rezultatu 79:78 įveikė Pirėjo „Olympiakos“ ir kėlė trofėjų. Naudingiausias rungtynių žaidėjas Madrido komandoje buvo Sergio Rodriguezas. Veteranas mače pelnė 15 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų. „Jaučiuosi pavargęs, bet mes esame labai laimingi, kad galėjome pasiekti tokį momentą“, – su šypsena po rungtynių sakė jis.
66
2023-05-22

Legenda sugrįžta namo: „Real“ pranešė apie susitarimą su Rodriguezu

Madrido „Real“ komanda oficialiai pranešė apie vienerių metų trukmės kontraktą su Sergio Rodriguezu. Pranešama, kad 36 metų ispanas čia baigs karjerą. Praėjusiame sezone jis žaidė Milano „AX Armani“ komandoje. Eurolygoje veteranas rinkdavo 8,3 taško, atkovodavo 2,3 kamuolio ir atlikdavo 4,4 perdavimo.
2022-07-18

Puolime šėlęs Shengelija padėjo „Virtus“ išlyginti finalo serijos rezultatą

Italijos lygos finalo serijoje – lygu. Bolonijos „Virtus“ komanda namie 75:68 (17:23, 21:15, 17:16, 20:14) nugalėjo Milano „AX Armani“ ekipą ir revanšu įvedė lygybę – 1:1. Serija vyks iki keturių pergalių. Nugalėtojams 22 taškus pelnė Tornike Shengelia (4 rez. perd.), 11 – Mouhammadou Jaitehas (10 atk. kam.), 10 – Marco Belinelli, 9 – Kyle’as Weemsas. Milano komandai 16 taškų pridėjo Devonas Hallas, 15 – Shavonas Shieldsas (5 atk. kam.
2022-06-11

„AX Armani“ klubui Kaune nepadės dar du svarbūs žaidėjai

Milano „AX Armani“ komandą retina traumos. Pranešama, kad susižeidė Luigi Datome ir Sergio Rodriguezas. Pirmasis dėl šlaunies traumos nežais mažiausiai mėnesį, o antrasis jaučia pėdos skausmus ir tikslesnė situaciją paaiškės dienų bėgyje. Dar anksčiau skelbta, kad Italijos klubas dviem mėnesiams prarado rankos traumą patyrusį Shavoną Shieldsą. L.Datome šiame Eurolygos sezone renka 7,3 taško, o S.Rodriguezas pelno 8,5 taško ir atlieka 4,9 perdavimo.
2021-12-20

Eurolygos gražiausių epizodų dešimtuke – pergalę įtvirtinęs Roko Giedraičio dėjimas

Prabėgus penktajam Eurolygos turui pateikiamas gražiausių epizodų dešimtukas, kuriame ataka iš „Žalgirio“ arenos ir Roko Giedraičio dėjimas į Donato Motiejūno ekipos krepšį. Būtent devintoje vietoje atsidūrė ataka iš Kauno. Miuncheno „Bayern“ krepšininkai atkovojo kamuolį ir nurūko į greitą ataką, kur Corey Waldenas „pakabino“ kamuolį Othello Hunteriui, o šis krepšį drebino dėjimu. Ketvirtoje vietoje atsidūrė Rokas Giedraitis.
2021-10-23

Paskelbtas naudingiausias Eurolygos spalio mėnesio žaidėjas

Milano „AX Armani“ komandos žvaigždė Sergio Rodriguezas pripažintas naudingiausiu spalio mėnesio krepšininku. 33 metų krepšininkas padėjo komandai laimėti penkias rungtynes iš eilės ir po šešių turų Italijos klubas dalijasi pirmąją vietą Eurolygoje. Spalio mėnesį „AX Armani“ užbaigė pergale prieš „Barcelona“ ekipą, o S. Rodriguezas šio mačo pabaigoje įmetė devynis taškus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.
2019-11-04

Prie Gudaičio ir „Olimpia“ jungiasi garsusis Rodriguezas

Milano „Olimpia“ komandos atakoms kitąmet diriguos vienas geriausių įžaidėjų visoje Europoje. Prie Artūro Gudaičio atstovaujamos ekipos jungiasi ispanas Sergio Rodriguezas. Kaip skelbia Eurolygos informacinis partneris „eurohoops.net“, italų klubas su krepšininku sukirto rankomis virš trejų metų sutarties. 33 metų 191 cm ūgio ispanas kartu su Maskvos CSKA tapo praėjusio Eurolygos sezono čempionu.
2019-07-30

CSKA palikęs Rodriguezas keliasi pas Gudaitį į Milaną

Maskvos CSKA komandą palikęs ispanas Sergio Rodriguezas kitą sezoną turėtų rungtyniauti Milano „Olimpia“ gretose. Apie pasiektą susitarimą praneša „Sportando“ žurnalistas Emiliano Carchia. 33-ejų S.Rodriguezas praėjusį sezoną tapo Eurolygos čempionu ir turnyre fiksavo 10,2 taško bei 4,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. CSKA jis praleido dvejus metus.
2019-07-11

CSKA sumindė Las Palmo klubą, „Olympiacos” pralaimi 4 kartą iš eilės

Eurolygoje ketvirtadienio vakarą prasidėjo 23-asis turas. Pirmosiose dvejose vakaro rungtynėse pergales šventė šeimininkai: Maskvos CSKA ir  Stambulo „Anadolu Efes”. Maskviečiai namuose 107:85 be vargo susitvarė su Las Palmo „Gran Canaria”.  Namuose rungtyniavę CSKA krepšininkai apčiuopiamą persvarą įgavo dar antrajame kėlinyje, o iki ilgosios pertraukos skaičiavo dviženklį pranašumą.  Didelės intrigos antroje rungtynių pusėje ispanams atkurti nepavyko.
2019-02-21

Maskvos CSKA Eurolygoje be didesnio vargo susitvarkė su „Chimki“

Penki Maskvos CSKA (10-2) krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių ir padėjo Rusijos čempionams įsirašyti dešimtą pergalę Eurolygoje. CSKA namie 88:74 (24:17, 25:23, 26:13, 13:21) įveikė be Aleksejaus Švedo rungtyniaujančią Maskvos srities „Chimki“ (4-8). Nugalėtojams Danielis Hackettas pelnė 14, Sergio Rodriguezas 12, Cory Higginsas 11, Nando de Colo ir Willas Clyburnas po 10 taškų.
2018-12-13

Ispanų matadoras pakartojo tritaškių rekordą ir nukalė eilinę CSKA pergalę Eurolygoje

Ketvirtadienį startavo penktasis Eurolygos varžybų turas. Maskvos CSKA (5/0) milijonieriai ir toliau žygiuoja pergalingai. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 69:65 (13:15, 18:20, 21:9, 17:21) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (3-2) ekipą. Nugalėtojų gretose spindėjęs ispanas Sergio Rodriguezas pataikė 6-is tritaškius ir pakartojo savo asmeninį rekordą Eurolygoje. CSKA: Sergio Rodriguezas 20 (6/10 trit.), Willas Clyburnas 17 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Cory Higginsas 11 (3/11 dvit., 0/3 trit.
2018-11-01

CSKA žvaigždės kalba, kad nusipelnė būti finale ir nenori žaisti su „Žalgiriu“

Maskvos CSKA žvaigždynas gavo dar vieną antausį, atėjus svarbiausioms sezono kovoms Eurolygoje. Pusfinalyje maskviečiai 83:92 nusileido Madrido „Real“ ir vietoje išsvajoto čempionų titulo turės tenkintis kova dėl trečios vietos. Čia jų lauks Kauno „Žalgiris“, bet panašu, kad rusai dar ilgai gyvens nusivylimu dėl nepatekimo į finalą. „Kai žaidi CSKA, turi vienintelį tikslą – laimėti titulą. Visi kiti rezultatai yra nesėkmė.
2018-05-19

Antrajame Eurolygos geriausiųjų penkete – „Žalgirio“ lyderiai

Eurolyga paskelbė antrąjį geriausiųjų sezono žaidėjų penketą. Į jį įtraukti du Kauno „Žalgirio“ krepšininkai – komandos lyderiai Kevinas Pangosas ir Paulius Jankūnas. 25-erių K. Pangosas šiame sezone renka 12,7 taško, šešis rezultatyvius perdavimus bei 14,1 naudingumo balo per 28 minutes. P. Jankūno šio sezono statistika – 11,4 taško, 4,9 atkovoto kamuolio ir 13,9 naudingumo balo per 23 minutes.
2018-05-11

Įvertino ekspertai: tarp geriausių Eurolygos žaidėjų – du žalgiriečiai

Paulius Jankūnas ir Kevinas Pangosas sulaukė dar vieno pripažinimo. Oficialus Eurolygos informacinis partneris Eurohoops.net Kauno „Žalgirio“ lyderius įtraukė į antrąjį geriausių lygos krepšininkų penketą. 25-erių K. Pangosas šiame sezone renka 12,7 taško, šešis rezultatyvius perdavimus ir 14,1 naudingumo balo per 28 minutes. Kanadiečiui rinkimuose atiteko 13,5 taško. Gynėjas du kartus buvo paminėtas pirmajame penkete, 23 – antrajame.
2018-05-10

CSKA dramatiškai žengė į finalo ketvertą

Maskvos CSKA prisijungė prie Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkų – pateko į Eurolygos finalo ketvertą Belgrade. „Žalgirio“ bei „Fenerbahče“ susitiks viename pusfinalyje, o kitame CSKA rungtyniaus su Madrido „Real“ arba Atėnų „Panathinaikos“. Šioje serijoje ispanai pirmauja 2:1. Savojoje CSKA triumfavo 3:1. Rusijos komanda penktadienį svečiuose 89:88 (25:32, 25:19, 14:21, 18:23) palaužė Maskvos srities „Chimki“. Nugalėtojai pirmavo beveik visas rungtynes.
2018-04-27

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ trečiajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače svečiuose 74:81 (17:17, 17:23, 19:17, 21:24) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Graikijos komanda atsilieka 1:2. „Real“ pirmavo didžiąją dvikovos dalį. 25-ąją minutę komandas skyrė 13 taškų – 50:37. „Panathinaikos“ nepasidavė, išlygino rezultatą (70:70), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkai.
2018-04-25

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

CSKA užsitikrino pirmą vietą, „Baskonia“ dovanos „Žalgiriui“ neįteikė

Maskvos CSKA (21-5) krepšininkai sulaukė Nando de Colo šou ir užsiikrino pirmąją vietą Eurolygos reguliariajame sezone. Maskviečiai namie 89:81 (23:26, 21:14, 25:22, 20:19) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (18-9). Šiame mače nesulaikomas buvo prancūzas N.de Colo, pelnęs 25 taškus (5/6 dvit., 4/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Prancūzo sąskaitoje - 31 naudingumo balas. 14 taškų pridėjo Cory Higginsas, 13 Sergio Rodriguezas, 12 Willas Clyburnas.
2018-03-21

Paskutinę sekundę pataikęs Nando de Colo atnešė pergalę CSKA

Prancūzas Nando de Colo tapo Eurolygos vakaro didvyriu. 30-metis krepšininkas paskutinę sekundę pataikė pergalingą metimą, o Maskvos CSKA svečiuose 81:79 (25:23, 19:17, 10:18, 27:21) paguldė ant menčių titulą ginančią Stambulo „Fenerbahče“. Rungtynės vyko banguotai. 7-ąją minutę šeimininkai pirmavo 17:9, bet tada CSKA spurtavo 11:0 (20:17). Rusijos komandos pranašumas 14-ąją minutę pasiekė aštuonis taškus (34:26). „Fenerbahče“ krepšininkams pasivijus, vyko atkakli ir permaininga kova.
2018-03-16

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

Eurolygoje – iš aikštės išvytas „Crvena Zvezda“ treneris

Penktadienį Eurolygoje užfiksuotas retas įvykis – iš aikštės išvytas vyriausiasis „Crvena Zvezda“ treneris Dušanas Alimpijevičius. Nepaisant to, Belgrado krepšininkai iškovojo pergalę – namie 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“. Šeimininkai buvo priekyje didžiąją rungtynių dalį. „Crvena Zvezda“ į duobę įkrito, kai trečiojo kėlinio pradžioje dvi technines pražangas iš eilės užsidirbo ir iš aikštės buvo išprašytas D. Alimpijevičius.
2018-01-26

Lietuviai buvo kuklūs, „Armani“ neturėjo jokių šansų

Eurolygoje eilinį pralaimėjimą patyrė Milano „Armani“. Ji savo aikštėje neturėjo jokių šansų rungtynėse su Maskvos CSKA krepšininkais – 81:107 (15:23, 21:27, 25:27, 20:30). Atkakli kova vyko pusę pirmojo kėlinio. Vėliau CSKA didino pranašumą. Didžiausias – 31 taškas (105:74). Toks rezultatas švieslentėje degė 39-ąją minutę.
2018-01-12

„Lietuviškoji“ Milano komanda pralaimėjo trileryje Italijoje

Atkaklios Eurolygos rungtynės vyko Milane. Du lietuvius turinti šeimininkų „AX Armani“ penktadienį 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30) neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Svečiai pirmavo visą mačą. Didžiausia persvara – 37:20. Tokie skaičiai švieslentėje degė 15-ąją minutę. <br> Priešpaskutinę „AX Armani“ sugebėjo išlyginti rezultatą (83:83), bet mačo pabaigą geriau sužaidė svečiai.
2017-12-30

Eurolygoje – užtikrintas CSKA triumfas ir „Baskonia“ pergalė tašku

Eurolygos penktadienį pradėjo užtikrinta Maskvos CSKA ir dramatiška Vitorijos „Baskonia“ pergalės. Ispanijos ekipa svečiuose 82:81 (24:19, 21:23, 20:26, 17:13) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai pirmavo didžiąją mačo dalį.
2017-12-15

Eurolygoje – dar vienos nuostabios rungtynės

Tritaškis su pražanga, pratęsimas ir pergalingas metimas jo pabaigoje. Tokią krepšinio dramą pamatė Maskvoje susirinkę žiūrovai. Stambulo „Fenerbahce“ išsiveržė laimėjimą į Turkiją – 95:93 (27:16, 19:25, 15:22, 22:20, 12:10) nugalėjo šeimininkę CSKA. „Fenerbahce“ 15-ąją minutę turėjo 18-os taškų persvarą. Nepaisant to, atkakli kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.
2017-11-17

„Žalgiris“ bandys pirmą kartą Eurolygoje užimti CSKA tvirtovę

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rytoj sieks antrąjį kartą Eurolygoje įveikti Maskvos CSKA klubą. Vienintelį sykį nuo 2000 metų žalgiriečiai maskviečius nugalėjo praėjusį sezoną – savo aikštėje triumfavo 79:74. CSKA ir „Žalgirio“ dvikovą, kurios transliacija prasidės penktadienį 18.45 val., tiesiogiai rodys www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“. Be to, bus transliuojamos dar ketverios penktojo turo rungtynės.
2017-11-02

Eurolygos penktadienį pergale pradėjo per rungtynes tris kamuolius praradusi CSKA

Eurolygos penktadienį pradėjo Maskvos CSKA pergalė. Rusijos komanda svečiuose 98:80 (27:26, 27:17, 19:17, 25:20) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rungtynes pradėjo 11:7, bet „Anadolu Efes“ pelnė keturis taškus be atsako ir pirmavo 12:11. CSKA perėmė iniciatyvą bei kėlinio pabaigoje buvo priekyje 27:21. Maskvos krepšininkai 17-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (48:35). Trečiajame kėlinyje CSKA keliskart pirmavo 17-os taškų skirtumu (69:52, 71:54, 73:56). Maskvos komandos pranašumas r...
2017-10-27

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.
2017-10-26

Eurolyga: kas žengs į finalo ketvertą ir jame triumfuos?

Portalas tv3.lt pristato visas Eurolygos komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 5-8 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, pateks į finalo ketvertą. Prognozė: 4 vieta – „Olympiacos“, 3 – „Fenerbahce“, 2 – „Real“, 1 – CSKA. Pirėjo „Olympiacos“ Pastaruosius keletą metų komandos pagrindiniai koziriai buvo neįtikėtinas kovingumas, puikus fizinis pasirengimas, superkieta gynyba.
2017-10-17

„Lietuviški“ klubai Eurolygos sezoną pradėjo skirtingai

Eurolygos sezoną atidarė dvejos „lietuviškų“ krepšinio komandų rungtynės. Mačų baigtis buvo skirtinga – Jono Mačiulio Madrido „Real“ laimėjo, o Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio Milano „AX Armani“ patyrė nesėkmę.
2017-10-12

Slovėnija su trenksmu žengė į finalą: pusfinalyje sutriuškinta Ispanija

Europos vyrų krepšinio čempionato pirmajame pusfinalyje ketvirtadienio vakarą susitiko praėjusių Europos pirmenybių nugalėtoja Ispanija ir dar nė sykio finale nežaidusi Slovėnija. Nuo pat dvikovos pradžios slovėnai visą laiką buvo priekyje, tačiau išsaugodavo gana trapią persvarą. Tačiau trečiajame kėlinyje Slovėnija surengė spurtą ir pabėgo į priekį net 18 taškų persvara.
2017-09-14

Pakeliui į ketvirtfinalį – įspūdingas K. Porzingio dėjimas ir efektingas A. Švedo perdavimas

Sekmadienį Europos krepšinio čempionate buvo sužaisti 4 aštuntfinalio susitikimai, kuriuose netrūko įspūdingų atakų. Ketvirtfinalį be kliūčių pasiekusi Latvija smaginosi prieš Juodkalniją, o latvių lyderis Kristapas Porzingis vėl kūrė įspūdingus epizodus. Antrą vietą gražiausių epizodų penketuke užėmė dar vienas latvio dėjimas gražuolis. Trečioje vietoje – Ispanijos rinktinės įžaidėjo Sergio Rodriguezo tritaškė bomba trečiojo ketvirčio pabaigoje. Topo karaliais tapo Rusijos rinktinės tandemas.
2017-09-11

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.
2017-09-11

Ispanai lieka nepralaimėję, serbų poziciją lems latvių ir turkų rungtynės

Ispanijos krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupės varžybas baigė be pralaimėjimų. Pergalę iškovojo ir serbai, tačiau jų likimą D grupėje nulems latvių bei turkų rungtynės. Ispanai 87:64 (22:10, 19:19, 17:19, 27:64) nugalėjo be lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus.
2017-09-07

C grupė: ispanai – pirmi, į aštuntfinalį rimtai kesinasi vengrai

Likus vienam turui, aiškėja C grupės situacija. Ispanai užsitikrino pirmąją poziciją, kroatai – antrąją. Likę du kelialapiai į Europos krepšinio čempionato aštuntfinalį, greičiausiai, priklausys juodkalniečiams ir vengrams. Antradienį vykusį grupės lyderių susitikimą 79:73 (21:20, 17:12, 15:22, 26:19) laimėjo kroatus nugalėję ispanai. Kroatijos rinktinė rungtynes pradėjo 6:0, 10:1. Vis dėlto, ispanai po pirmojo kėlinio pirmavo 21:20. Atkakli ir permaininga kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.
2017-09-05

Nesėkmė: nesustabdoma 37-erių legenda ištempė ispanus

Lietuvos krepšinio rinktinė pralaimėjo paskutiniąsias draugiškas rungtynes. Lietuviai penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje 78:79 (27:20, 19:16, 12:23, 20:20) nusileido ispanams. Pergalingus svečių taškus pelnė 37-erių legenda Pau Gasolis. Ispanijos rinktinė – Europos čempionato favoritė. Jos sudėtyje – NBA žaidėjai Marcas ir P. Gasoliai, Juanas bei Willy Hernangomezai, Ricky Rubio, Alexas Abrinesas, Europos krepšinio žvaigždės Sergio Rodriguezas, Juanas Carlosas Navarro.
2017-08-25

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Lietuvos rinktinės laukia gerai pažįstamas varžovas, kuriam sunku dėl kelių priežasčių

„Rungtynės su Nigerija buvo tarsi finalas. Mačas su Lietuva bus toks pats“, – taip apie laukiančią akistatą su lietuviais atsiliepė Ispanijos rinktinės veteranas Juanas Carlosas Navarro. Lietuvos rinktinės laukia varžovas, kuris bus labai piktas ir labai susikaupęs. Ispanijos rinktinė Rio de Žaneiro olimpines žaidynes pradėjo ne taip, kaip tikėjosi. Du taiklūs metimai ispanus skyrė nuo dviejų pergalių, tačiau taip jau susiklostė, kad turnyras buvo pradėtas pralaimėjimais kroatams ir brazilams.
2016-08-13

Europos čempionai ispanai kontroliniame mače varžovus sutriuškino 36 taškų skirtumu

Rio de Žaneiro vasaros olimpinėms žaidynėms Brazilijoje pasirengimą tęsianti Senojo žemyno čempionė Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė antrajame kontroliniame mače pirmadienį namuose 36 taškų skirtumu – 91:55 (25:11, 23:14, 23:9, 20:21) – sutriuškino Pietų Amerikos čempionus Venesuelos krepšininkus. Pirmąjį tarpusavio mačą savaitgalį Madride ispanai laimėjo 80:65 (18:12, 16:13, 22:19, 24:21). 15 taškų nugalėtojams pelnė Nikola Mirotičius, 14 – Pau Gasolis (9 atk. kam.
2016-07-26

Pralaimėjęs Vitorijoje Jono Mačiulio klubas išsaugojo galimybę patekti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas

Septintą nesėkmę prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro „Top 16“ etapo XIII turo rungtynėse patyrė penktą vietą užimantis bei čempiono titulą ginantis Jono Mačiulio Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, penktadienį svečiuose nusileidęs devintą pergalę iškovojusiems ir vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusiems Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) krepšininkams.
2016-04-02

Eurolygos turnyre vykusiame „El Clasico“ mūšyje pergalę paskutinę sekundę iškovojo „Barcelona“

Ketvirtadienį Eurolygos „Top 16“ etape įvyko Ispanijos grandų dvikova tarp Madrido „Real“ (2/2) ir „Barcelona“ (2/2) ekipų. Sunkią pergalę rezultatu 87:86 (17:27, 20:21, 25:15, 25:23) šventė katalonai. „El Clasico“ sėkmingiau pradėjo svečiai iš Barcelonos spurtuodami 8:0, tačiau šeimininkai iš karto susigriebė, bei laimėjo atkarpą 20:2, įgydami dešimties taškų persvarą kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos.
2016-01-21

Į geriausių „Eurobasket 2015“ krepšininkų penketuką pateko du lietuviai

Iš karto po finalinės Lietuvos-Ispanijos rungtynių sirenos buvo paskelbtas simbolinis čempionato penketukas. Į jį pateko net du Jonai – Jonas Valančiūnas ir Jonas Mačiulis. Į simbolinį penketą taip pat pateko ispanai Pau Gasolis ir Sergio Rodriguezas bei prancūzas Nando de Colo.
2015-09-20

Jonas Mačiulis kukliai prisidėjo prie „Real“ pergalės

Penktadienį pirmosiose Ispanijos elitinės krepšinio lygos (Liga Endesa) ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse pirmą vietą reguliariajame sezone užėmęs pajėgiausias Senojo žemyno klubas Madrido "Real", kuriame žaidžia Jonas Mačiulis, namuose 101:74 (27:23, 23:15, 25:15, 26:21) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje likusią Gran Kanarijos "Herbalife" ekipą.
2015-05-30

Kauno „Žalgiris“ nepasinaudojo galimybe trinktelėti Eurolygos durimis

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė pasirodymą šio sezono Eurolygos varžybose. Svečiuose metę iššūkį E grupės lyderiams žalgiriečiai galiausiai nusileido Madrido „Real“ komandai 83:99 (12:21,31:19, 19:28, 21:31). Pirmąją „Žalgirio“ ataką gražiu prasiveržimu sėkmingai užbaigė Willas Cherry (2:2), tačiau karališkasis Madrido klubas rungtynių pradžioje žaidė itin rezultatyviai ir privertė minutės pertraukėlės prašyti Gintarą Krapiką – 2:10. Tuščios kauniečių minutės tęsėsi jau keturias min...
2015-04-10

Septynioliktą pergalę iškovojęs Jono Mačiulio klubas Ispanijos vyrų krepšinio lygoje antras

Septynioliktą pergalę Ispanijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) XXI turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą aštuoniolikos ekipų turnyre užimantis Jono Mačiulio atstovaujamas šalies vicečempionas Madrido "Real" klubas, sekmadienį svečiuose 99:87 (20:20, 25:23, 32:20, 22:24) nugalėjęs šeštojoje pozicijoje likusius Valensijos "Basket" (12 pergalių ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 3 taškus ir prasižengė 2 kartus.
2015-02-16

Ispanijos krepšinio pirmenybėse - aštuntoji iš eilės Jono Mačiulio klubo pergalė

Aštuntąją pergalę iš eilės Ispanijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) turnyre iškovojo vienvaldis aštuoniolikos komandų turnyro lyderis bei šalies vicečempionas Jono Mačiulio Madrido "Real" klubas, sekmadienį svečiuose 81:72 (24:22, 24:20, 16:15, 17:15) įveikęs keturioliktojoje pozicijoje esančius Sevilijos "Baloncesto" (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, dusyk suklydo bei kartą prasižengė.