schalke

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „schalke“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „schalke“.

Sėkmingai pasisvečiavo: „Bayern“ išvykoje įveikė čempionato autsaiderius

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Schalke“ futbolininkus. Serge‘as Gnabry 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Ericas Maximas Choupo-Motingas 52-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Simonas Terodde’as 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris.
2022-11-12

Čempionate Vokietijoje – „Bayern“ suklupo prieš „Augsburg“, „Borussia“ minimaliu skirtumu nugalėjo „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 0 – 1 nusileido „Augsburg“ futbolininkams ir nesugebėjo iškovoti pergalės jau keturis kartus iš eilės. Leroy’us Sane 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė „Augsburg“ vartininkas ir pasižymėti nepavyko. Maximilianas Baueris 38-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.
2022-09-17

Vokietijos klubas nutraukė ryšius su rusų dujų tiekėju

Vokietijos futbolo klubas Gelzenkircheno „Schalke“ nutraukė bendradarbiavimą su ilgamečiu savo rėmėju Rusijos dujų tiekėju „Gazprom“ ir pašalino jo pavadinimą nuo savo aprangos. Sekmadienį per antros Vokietijos Bundesligos rungtynes išvykoje su „Karlsruher“ ekipa (1:1) „Schalke“ ant komandos aprangos „Gazprom“ logotipą pakeitė užrašas su klubo pavadinimu. Skelbiama, kad „Schalke“ kiekvieną sezoną iš „Gazprom“ už reklamą gaudavo po 9 mln. eurų, o rėmimo sutartis turėjo galioti iki 2025 metų.
2022-02-28

Vokiečių žiniasklaida solidarizuojasi su Ukraina: uždengė „Gazprom“ reklamą ant „Schalke“ marškinėlių

Vokietijos dienraštis „Bild“, reaguodamas į įvykius prie Ukrainos ir Rusijos sienos, nusprendė solidarizuotis su Ukraina ir savo straipsnyje uždengė šalies klubo Gelzenkircheno „Schalke 04“ marškinėlių reklamą, kurioje puikuojasi „Gazprom“ logotipas. „Bild“ vietoj „Gazprom“ reklamos ant „Schalke 04“ marškinėlių parašė žodžius – „Laisvė Ukrainai“. „Tankai jau važiuoja, o mes esame priversti stebėti „Gazprom“ reklamą skambant UEFA Čempionų lygos himnui.
2022-02-24

„Bayern“ Vokietijos čempionate sutriuškino „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 4 – 0 sutriuškino „Schalke“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis jau 7-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Markas Uthas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Manuelis Neueris. R.Lewandowskis 23-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Ralfas Fahrmannas.
2021-01-24

„Bayern“ naująjį „Bundesliga“ sezoną pradėjo tiesiog triuškinama pergale

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato pirmose 2020/2021 metų sezono rungtynėse net 8:0 nušlavė „Schalke“ futbolininkus. Serge‘as Gnabry jau 4-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Leonas Goretzka 19-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino Miuncheno ekipos pranašumą 2:0. Puolėjas Robertas Lewandowskis 31-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0. Netrukus S.Gnabry dar du kartus iš eilės nug...
2020-09-19

Kodėl žiūrėdami futbolą visur matome tą patį ženklą iš Rusijos?

Rusija, Vokietija, Anglija, Serbija ir Italija. Penkios šalys, kuriose futbolas – pagrindinis visų kitų sportų variklis. Tai ir milžiniškos sirgalių armijos, ir, žinoma, milžiniški pinigai. Ar kada susimąstėte, kodėl stebint europietišką futbolą ekranuose labai dažnai šmėsteli tas pats ryškus ženklas? Tai vyksta tikrai ne šiaip sau. Visiškai futbolu nesidomintis žmogus bent kartą gyvenime turėjo girdėti Londono „Chelsea“ klubą.
2020-04-02

Vokietijoje – dar viena nepadori Čempionų lygoje dalyvaujančios „Schalke“ nesėkmė

Šeštadienio popietę Vokietijoje startavo 24-asis „Bundesliga“ turas. Skaudžiausią ir eilinę nesėkmę vietiniame fronte patyrė UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje basikaunanti Gelzenkircheno „Schalke“ komanda. Namuose rungtyniavę „Schalke“ futbolininkai 0:4 (0:1) nusileido antroje turnyrinės lentelės pusėje stūgstančiai „Dusseldorf“ komandai.
2019-03-02

Ištraukti Čempionų lygos burtai: PSG prieš Mourinho ir dviejų titanų dvikova

Pirmadienį ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai, kurie aistruoliams padovanojo ne vieną intriguojančią porą. Viena jų - Vokietijos čempionė Miuncheno „Bayern“ susirems su Anglijos „Premier“ lygos lyderiais „Liverpool“ fubtolininkais. Visi grupių etapo nugalėtojai (nurodyti pirmi) pirmąsias rungtynes žais išvykoje. Pirmosios aštunfinalio rungtynės vyks vasario 12-13 ir vasario 19-20 dienomis. Atsakomosios dvikovos bus žaidžiamos kovo 5-6 ir kovo 12-13 dienomis.
2018-12-17

Čempionų lyga: D grupės lyderiai sutvarkė reikalus, rusams Europos turnyrai baigti

UEFA Čempionų lygoje antradienį žaidžiami aštuoni susitikimai. D grupėje pergales pasiekė jau anksčiau vietą atkrintamosiose užsitikrinusios „Porto“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ komandos. „Porto“ išvykoje 3:2 (2:1) palaužė Stambulo „Galatasaray“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Felipe (17 min.), Moussa Marega (42 min.) ir Sergio Oliveira (57 min.). Turkų gretose pasižymėjo Sofiane’as Feghouli (45+1 min.) ir Erenas Derdiyokas (65 min.
2018-12-11

Vokietijos futbolo vidutiniokas sieks paklupdyti milžiną

Gegužės 19 dieną vyks Vokietijos futbolo taurės (DFB-Pokal) varžybų finalas. Jame santykius aiškinsis Miuncheno „Bayern“ ir Frankfurto „Eintracht“. Šias rungtynes tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt (nuo 20.55 val.) ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas (nuo 21.25 val.). Vokietijos futbolo milžinas „Bayern“ šalies taurę sieks iškovoti 19-ąjį kartą. Tai – šalies rekordas.
2018-05-18

Vokietijoje Miuncheno „Bayern“ tęsia dominavimą

Eilinę pergalę Vokietijos futbolo pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie namie 2:1 (2:1) įveikė „Schalke“ klubą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Robertas Lewandowskis (6 min.) ir Thomas Mulleris (36 min.). Svečių gretose pasižymėjo Franco Di Santo (29 min.). Po 22 turų „Bayern“ tvirtai pirmauja pirmenybėse su 56 taškais. „Schalke“ žengia šešta (34 tšk.
2018-02-10

Vokietijoje – aštuntoji „Bayern“ pergalė iš eilės

Bundeslygoje eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 33-ąją minutę įmušė Franckas Ribery, 44-ąją – Jamesas Rodriguezas. Tai – aštuntoji „Bayern“ pergalė Bundeslygoje iš eilės. Titulą ginantys Miuncheno futbolininkai paskutinį kartą pralaimėjo lapkričio 25-ąją, kai svečiuose 1:2 nusileido Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ įspūdinga persvara pirmauja lygoje.
2018-02-03

Dar kartą pralaimėjusi „Borussia“ užleido pirmąją poziciją

Vokietijos Bundeslygoje – lyderių rokiruotė. Pastaruoju metu stringanti Dortmundo „Borussia“ šeštadienį pralaimėjo ir pirmąją turnyro lentelės poziciją užleido Miuncheno „Bayern“ futbolininkams. „Borussia“ svečiuose 2:4 (1:2) nusileido „Hannover 96“. Dortmundo komandai rezultatą 27-ąją minutę buvo išlyginęs Danas-Axelis Zagadou. 18-metis prancūzas 59-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir rungtynių nebaigė. 52-ąją minutę dar kartą rezultatą lygino Andrejus Jarmolenko.
2017-10-29

„Schalke“ naujasis treneris – 31-erių Domenico Tedesco

Gelzenkircheno „Schalke“ klubas paskelbė, kad naujuoju komandos treneriu tapo 31 metų italas Domenico Tedesco. Nors yra gimęs Italijoje, D. Tedesco visą karjerą dirba Vokietijoje. Jis 2013 m. pradėjo karjerą„Stuttgart“ klubo U-17 komandos trenerio asistentu. Vėliau jis dvejus metus treniravo Štutgarto ekipos 17-mečius, o 2015-aisiais persikėlė į „Hoffenheim“, dirbo su jauniais, o vėliau su U-19 komanda.
2017-06-10

Europos lygos finale – garsių Anglijos ir Nyderlandų klubų mūšis

Ar garsusis „Manchester United“ klubas, Anglijos čempionate užėmęs tik šeštąją vietą, pateks į UEFA Čempionų lygą? Tai paaiškės šį vakarą Švedijos Solnos mieste. Čia vyks Europos lygos finalas, kuriame „raudonieji velniai“ kovos su Amsterdamo „Ajax“ komanda. Šį mačą tiesiogiai nuo 21.35 val. rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Nugalėtojui atiteks kelialapis į Čempionų lygos varžybas.
2017-05-24

„Arsenal“ turi naujoką?

Seadas Kolašinačius – naujasis Londono „Arsenal“ futbolininkas. 23-ejų kairiojo krašto gynėjas į Angliją kelsis vasarą, kai baigsis jo sutartis su Gelzenkircheno „Schalke“, skelbia „Sky Sports“ šaltiniai. S. Kolašinačius oficialiai prie „Arsenal“ turėtų prisijungti liepos 1-ąją. Skelbiama, kad gynėjui pasiūlymus taip pat buvo pateikę Liverpulio „Everton“, „Manchester City“ ir „Milan“. „Schalke“ atstovas nusprendė keltis į Londoną.
2017-05-15

„Bayern“ įspūdingu stiliumi nokautavo vicečempionus

Šeštadienį Vokietijoje įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 5:4 (1:2) rungtynių pabaigoje nokautavo šalies vicečempioną – „Leipzig“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę įmušė Marcelis Sabitzeris. 17-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowski. Tačiau 47-ąją minutę „Leipzig“ pirmavo 3:1. Pasižymėjo Yussufas Poulsenas.
2017-05-14

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti belgų, ketvirtfinalius pergalėmis pradėjo ispanai, prancūzai ir olandai

Ketvirtadienį sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai. Juos pergalėmis pradėjo Vigo „Celta“ (Ispanija), Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir Amsterdamo „Ajax“ (Olandija). Tituluočiausia ketvirtfinalio dalyvė „Manchester United“ Belgijoje nesugebėjo įveikti Briuselio „Anderlecht“ – 1:1 (1:0). Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po Henrikho Mkhitaryano įvarčio, pelnyto 37-ąją minutę. Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Leanderis Dendonckeris.
2017-04-14

Sužaistos pirmosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynės. Įvarčiais lijo Belgijoje, kur derbyje „Gent“ 2:5 pralaimėjo „Genk“. Nugalėtojams dublį įmušė Mbwana Samatta. Rezultatyviai baigėsi ir „Lyon“ (Prancūzija) – „Roma“ rungtynės.
2017-03-10

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau nepralaimi

13-ajame „Bundesliga“ ture eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarai išvykoje 3:1 nugalėjo „Schalke“ futbolinkus. Gynėjo pozicijoje žaidęs Davidas Alaba 9-ąją minutę po rikošeto išvedė „Bayern“ klubą į priekį. Visgi pranašumu svečiai ilgai nesidžiaugė, mat jau 17-ąją minutę dvidešimtmetis Maxas Meyeris puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį . Antrasis kėlinys priklausė Miuncheno klubui, o 69-ąją minutę po Arjeno Robbeno perdavimo Javi Martinezas išvedė „Bayern“ klubą į priekį.
2015-11-21

Vokietijos lyderių dvikovoje - įvarčių lietus

Vokietijoje buvo žaidžiamos trejos rungtynės. Pagrindinė dvikova vyko Miunchene, kur susitiko lygos lyderiai, Munich „Bayern“ su Dortmund „Borussia“. Namuose žaidė „Bayern“ futbolininkai sutriuškino Dortmundo futbolininkus rezultatu 5:1. 26-ąją minutę Thomas Miuleris išvedė šeimininkus į priekį, o po devynių minučių tas pats Miuleris realizavo 11 metrų baudinį. Visgi jau po minutės rezultatą sušvelnino Aubameyang.
2015-10-04

Čempionų lyga: „Schalke“ viliasi pateikti stebuklą, „Basel“ tikslas – perrašyti istoriją

Antradienį vyks Čempionų lygos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Gelzenkircheno „Schalke“ bandys išvykoje atsirevanšuoti Madrido „Real“ už pralaimėjimą 0-2, o „Porto“ ir „Basel“ aiškinsis santykius Portugalijoje (1-1). „Real“ – „Schalke“ Karališkasis klubas pateko į duobę Ispanijos čempionate, tačiau Čempionų lygoje jiems viskas sekasi kaip iš pypkės – Carlo Ancelotti auklėtiniai sieks įsirašyti rekordinę 11-tąją pergalę iš eilės.
2015-03-10

Di Matteo prieš rungtynes su „Real“: tikiuosi, kad tai bus mūsų diena

Vyriausiasis Gelzenkircheno „Schalke“ treneris Roberto Di Matteo pripažįsta, kad „Santiago Bernabeu“ stadione nugalėti Madrido „Real“ klubą jiems bus ypač sunku.
2015-03-09

Čempionų lyga: „Real“ įrodė pranašumą prieš „Schalke“, „Basel“ ir „Porto“ išsiskyrė taikiai

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės. Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės. Vokietijoje susigrūmė dvi viena kita gerai pažįstančios komandos – Gelzenkircheno „Schalke“ ir Madrido „Real“. Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 2-0 nugalėjo šeimininkus ir padėjo tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link. Pirmos 20 minučių buvo ganėtinai blankios ir abi komandos nesukūrė pavojingų epizodų.
2015-02-18

Čempionų lygos aštuntfinalis: „Schalke“ sieks revanšo prieš „Real“, „Basel“ susitiks su „Porto“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo aštuntfinalio kovos. Šiandien keturios komandos taip pat stos į kovą ir sieks 2015 metus Europoje pradėti pergale. Tarpusavyje pirmajame aštuntfinalio mače susitiks Gelzenkircheno „Schalke“ – Madrido „Real“ ir „Basel“ – „Porto“ klubai. Gelzenkircheno „Schalke“ – Madrido „Real“ Praėjusio sezono aštuntfinalio pakartojimas.
2015-02-18

Roberto Di Matteo: „Schalke“ sieks nustebinti ne pačios geriausios formos Cristiano Ronaldo vedamus čempionus

Gelzenkircheno „Schalke“ strategas Roberto Di Matteo prieš artėjantį UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio mačą kalbėjo, jog Madrido „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo šiuo metu nedemonstruoja geriausio savo žaidimo. Portugalas neseniai atsiėmė geriausio pasaulio futbolininko apdovanojimą, tačiau paskutiniuose trijuose „La Liga“ susitikimuose nepelnė įvarčio bei nuvylė daugelį klubo sirgalių, kai iškart po pralaimėjimo „Atletico“ rezultatu 0-4 triukšmingai atšventė 30-ąjį gimtadienį.
2015-02-18

Vokietijoje „Bayern“ ir „Schalke“ akistata baigėsi taikiai

Šeštadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios II-ojo turo rungtynės. Laukiamausia turo dvikova buvo žaidžiama Gelzenkirchene, kur vietos "Schalke" susigrūmė su čempionais Miuncheno "Bayern" futbolininkais. Namų sienos "mėlynųjų" ekipai padėjo išplėšti lygiąsias. Rungtynės prasidėjo greitu "Bayern" įvarčiu. 10-ąją minutę Sebastianas Rode atliko tikslų perdavimą puolėjui Robertui Lewandowski, kuris tiksliu smūgiu išvedė bavarus į priekį.
2014-08-30

„Bayer“ be vargo iškovojo tris taškus, „Schalke“ krito Štutgarte

Sekmadienį Vokietijoje buvo sužaistos dvejos paskutinės XXXI-ojo turo "Bundesliga" pirmenybių rungtynės. Pirmasis susitikimas įvyko tarp "Nurnberg" ir Lėverkuzeno "Bayer" klubų. Lengvą pergalę rezultatu 1-4 iškovojo išvykoje žaidę lėverkuzeniečiai. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Sebastianas Boenischas, Roberto Hilbertas ir du kartus pasižymėjo Emiras Spahičius. Tuo tarpu kitose rungtynės kiek netikėtą pergalę prieš Gelzenkircheno "Schalke" iškovojo "Stuttgart" futbolininkai.
2014-04-20

„Real“ dar kartą sutriuškino „Schalke“, „Chelsea“ pamokė turkus

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose paaiškėjo dar du klubai tęsiantys savo žygį Europoje. Bene įdomiausia dvikova įvyko Londone, kur vietos "Chelsea" susitiko su Stambulo "Galatasaray". Užtikrintą pergalę rezultatu 2-0 šventė Jose Mourinho auklėtiniai.
2014-03-18

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

„Real“ negailestingai pažemino „Schalke“, „Galatasaray“ ir „Chelsea“ išsiskyrė taikiai

UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro aštuntfinalyje įspūdinga Madrido "Real" klubo pergalė Vokietijoje Gelzenkirchenas-Stambulas, vasario 26 d. (BNS). Trečiadienį sužaistos likusios dvejos pirmosios 2013-2014 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose šeimininkams vėl nepavyko iškovoti pergalės. Įspūdingą pergalę svečiuose iškovojo Ispanijos vicečempionas Madrido "Real" klubas, Vokietijoje net 6:1 (2:0) sutriuškinęs Gelzenkircheno "Schalke 04" ekipą.
2014-02-26

Futbolininkai, kurie negalės žaisti Čempionų lygos aštuntfinalyje

Jau kitą savaitę futbolo aistruoliai ir vėl galės mėgautis Senojo Žemyno turnyro aštuntfinalio rungtynėmis. Dvi savaites iš eilės UEFA Čempionų lygoje bus žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynes, tačiau jas privalės praleisti nemažai futbolininkų. „Manchester City“ – „Barcelona“ Pirmasis mačas įvyks Anglijoje, tačiau "miestiečiams" šiame susitikime negalės padėti ekipos lyderis Sergio Aguero ir saugas Fernandinho. Tuo tarpu Jamesas Milneris mačą praleis dėl geltonų kortelių limito.
2014-02-15

Vokietijoje „Bayern“ sutriuškino „Schalke“ klubą, „Borussia“ prarado taškus

Sužaidus septynerias Vokietijos futbolo pirmenybių šeštojo turo rungtynes aštuoniolikos komandų turnyre su 16 taškų pirmauja šalies vicečempionė Dortmundo "Borussia" bei šalies čempionas ir UEFA supertaurės savininkas Miuncheno "Bayern" klubas. Dortmundo vienuolikė šio turo mačą išvykoje su penkioliktąją vietą užimančia "Nurnberg" (4 tšk.) komanda baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Svečiai pirmavo po Marcelio Schmelzerio (37 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Peras Nilssonas (51 min.
2013-09-22

Užbaigtas „Bundesligos“ čempionatas – „Schalke“ pateko į Čempionų lygą, „Fortuna“ iškrito į antrą lygą

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistas paskutinis – 34 turas. Iki šio turo pirmos trys vietos jau buvo aiškios, o šiandien vyko arši kova dėl ketvirtosios vietos, kurį suteikia galimybę patekti į UEFA Čempionų lygą. Šią kovą laimėjo Gelzenkircheno „Schalke“ ekipa, kuri svečiuose 2-1 įveikė „Freiburg“ komandą.
2013-05-18

„Schalke“ iškovojo svarbią pergalę svečiuose

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien buvo pradėtas 32 turas. Jį pradėjo rungtynės tarp Monchengladbacho „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ klubų, kurie abu kovoja dėl vietos Europoje. Šiose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo „Schalke“ ekipa, kuri 1-0 palaužė „Monchengladbach“ klubą. Abi ekipos stengėsi aktyviai pradėti mačą. Komandos puldamos atlikdavo labai daug perdavimų, bet to paskutinio tikslaus perdavimo vis pritrūkdavo.
2013-05-03

Dėl vietos Čempionų lygoje kovojantis „Schalke“ klubas sutriuškino „Hamburger“

Sekmadienį Vokietijoje buvo užbaigtas 31 turas. Jame svarbią pergalę iškovojo Gelzenkircheno „Schalke“ klubas, kuris namuose 4-1 įveikė „Hamburger“ ekipą. Svečiai iš Hamburgo puikiai pradėjo rungtynes ir jau penktą minutę išsiveržė į priekį. Aukščiau visų pašokęs Marcellas Jansenas smūgiu galva išvedė savo ekipą į priekį. Visgi po penkių minučių „Schalke“ išlygino rezultatą.
2013-04-28

Turkų sirgaliai plikomis rankomis kasė tunelį po „Schalke 04“ stadionu

Turkų „Galatasaray“ gerbėjai padarytų viską, kad tik gautų šansą palaikyti savo komandą. Gelzenkirchene vykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse su vietos „Schalke 04“ klubu jis plikomis rankomis ketino iškasti tunelį po stadionu, kad palaikytų savo numylėtinius, praneša „The Independent“. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį stadiono darbuotojai prie tvoros aptiko grupę sirgalių, bandžiusių prasikasti pro apačią. Tiesa, žemė gerokai įšąlusi, todėl turkams netoli pavyko prasibrauti. „Tai tiesa.
2013-03-14

„Schalke“ klubas įveikė čempionus, „Bayern“ išsigelbėjo rungtynių pabaigoje

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien tęsiamas 25 turas. Centrinė turo dvikova vyko Gelzenkirchene, kur vietos „Schalke“ susitiko su šalies čempionais Dortmundo „Borussia“. Rūro srities derbį rezultatu 2-1 laimėjo „Schalke“ klubas. Namuose rungtyniavęs „Schalke“ rungtynes stengėsi pradėti aktyviai, bet pirmieji ekipos smūgiai skriejo pro šalį. „Borussia“ gretose iniciatyvos bandė imtis jaunasis Mario Gotze, tačiau pirmas saugo smūgis buvo netikslus, o antrą blokavo „Schalke“ gynėjai.
2013-03-09

Vokietijoje „Schalke“ ir toliau nesugeba laimėti

Šeštadienį Vokietijoje buvo sužaisti šeši 17 turo „Bundesliga“ mačai. Pergalės ir vėl nesugebėjo iškovoti Gelzenkircheno „Schalke“ klubas, kuris šį kartą namuose net 1-3 nusileido „Freiburg“ ekipai. Nors „Schalke“ šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį kai 20 minutę įvartį pelnė Jeffersonas Farfanas, tačiau jau 26 minutę rezultatą išlygino Janas Rosenthalas, o dar po šešių minučių svečius į priekį išvedė Jonathanas Schmidas. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo.
2012-12-15

„Bundesliga“: „Borussia“, „Schalke 04“ iškovojo pergales

Sėkmingai šią savaitę rungtyniaujantis Dortmundo „Borussia“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo pergalę. Vokietijos čempionų titulą ginanti Jurgeno Kloopo komanda išvykoje 2-0 palaužė „Freiburg“ ekipą. Abu įvarčius „Borussia“ futbolininkai įmušė antrame kėlinyje. Penktadienį „Hamburger“ ekipa taip pat svečiuose 0-2 įveikė „Ausburg“ klubą. „Esu patenkintas rezultatu.
2012-10-27

Po „Borussia“ ir „Schalke“ klubų rungtynių suimta daugiau nei 200 sirgalių

Šeštadienį, po Vokietijos „Bundeslygos“ rungtynių tarp Dortmundo „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ ekipų, Vokietijos policija pasitelkė net 1000 pareigūnų pajėgas, kad būtų išvengta masinių „Borussia“ ir „Schalke“ sirgalių muštynių. Policininkai buvo priversti panaudoti vandens patrankas, ašarines dujas ir kitus metodus.
2012-10-21

„Bundesliga“: „Borussia“ namuose suklupo prieš „Schalke“ klubą

Šeštadienį Vokietijos „Bundeslygoje“ sužaistos šešerios aštuntojo turo rungtynės. Trečioje turnyrinės lentelės vietoje, bent kuriam laikui, įsitvirtino Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkai, kurie išvykoje 1:2 įveikė turnyrinės lentelės kaimynę, Dortmundo „Borussia“ ekipą. Svečiai pirmavo po labai gražaus olando Ibrahimo Afellay įvarčio, o persvarą 48 minutę, po puikaus Lewiso Holtby perdavimo, padvigubino Marco Hogeris.
2012-10-21

„Bundesliga“: „Bayern“ iškovojo septintą pergalę iš eilės

Šeštadienį sužaistos penkios Vokietijos „Bundeslygos“ VII turo rungtynės. Įtikinamas pergales iškovojo Miuncheno „Bayern“, „Freiburg“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos, kurios savo varžovus įveikė atitinkamai rezultatais 2:0, 3:0 ir 3:0. „Pergalės kalviu“ bavarų ekipoje tapo prancūzas Franckas Ribbery, kurio įvarčiai 19 bei 48 minutėmis ir nulėmė „Bayern“ pergalę prieš „Hoffenheim“. „Bayern“ ekipa šiame sezone ir toliau nesulaikoma - sužaidus 7 čempionato rungtynes komanda iškovojo 21 tašką iš ...
2012-10-06

L. Figo: Raulis norėjo karjerą baigti „Real“ klube, bet buvo išmestas

Portugalijos futbolo legenda Luisas Figo mano, kad garsusis puolėjas Raulis svajojo savo profesionalaus futbolininko karjerą baigti Madrido „Real“ klube, tačiau buvo išvytas lauk. 35 m. veteranas Ispanijos sostinės klubą paliko 2010 m. ir persikėlė į Gelzenkircheno „Schalke“, o praėjusią vasarą išvyko rungtyniauti į Kataro „Al Sadd“ ekipą, tačiau L.Figo nuomone, puolėjas norėjo likti Madride. „Raulis norėjo karjerą baigti “Real„ klube, tačiau tam nebuvo lemta įvykti. Jis buvo išvytas lauk.
2012-10-04

„Schalke“ puolėjas pelnė įvartį ir susilaužė ranką

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi sunkių traumų šleifas. Antradienį per rungtynes dėl išnirusios alkūnės aikštę palikti turėjo „Barcelona“ gynėjas Carlesas Puyolis, o trečiadienį ranką susilaužė „Schalke“ saugas Julianas Draxleris. Trečiadienį Čempionų lygos B grupės rungtynėse vokiečių „Schalke“ nesugebėjo išsaugoti pergalės savo rankose. Žaisdami mažuma prancūzų „Montpellier“ futbolininkai 90-ą minutę sugebėjo išlyginti rezultatą 2:2. Nepasisekė ir mėlynųjų saugui J. Draxleriui.
2012-10-04

„Bundesliga“: „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ iškovojo įtikinamas pergales

Miuncheno „Bayern“ nacionaliniame čempionate nestabdo apsukų. Bavarai išvykoje 2:0 įveikė vieną neparankiausių čempionato ekipų Bremeno „Werder“ ekipą. „Bayern“ pranašumą įgijo tik besibaigiant mačui. 81-ą minutę Luizas Gustavo išvedė svečius į priekį, o dar po kelių minučių bavarų naujas Mario Mandzukičius padvigubino rezultatą. Čempionų titulą ginantis Dortmundo „Borussia“ klubas namie 5:0 sumindė Monchengladbacho „Borussia“ komandą.
2012-09-29

„Bundesliga“: „Bayern“ įveikė „Schalke“ klubą ir susigrąžino lyderio poziciją

Šeštadieni Vokietijos „Bundeslygoje“ sužaistos penkerios ketvirto turo rungtynės. Nesėkmę patyrė praėjusio sezono čempionai, Dortmundo „Borussia“ futbolininkai. Išvykoje rungtyniavusiems „geltoniesiems“ teko pripažinti „Hamburger SV“ pranašumą rezultatu 3:2. „Borussia“ gretose žibėjo jaunasis kroatas Ivanas Perišičius, kuris pelnė 2 įvarčius.
2012-09-22

„Barcelona“ žaidėjas I. Afellay karjerą tęs Vokietijoje

Olandijos rinktinės ir „Barcelona“ ekipos saugas Ibrahimas Afellay iki 2012-2013 metų sezono pabaigos skolinamas „Schalke“ komandai, praneša oficiali vokiečių klubo interneto svetainė. Treneris Huubas Stevensas 26 metų futbolininką gerai pažįsta. Jis treniravo I. Afellay Eindhoveno PSV komandoje 2008-2009 metų sezoną: „Džiaugiuosi Ibrahimu. Jis turi daug gerų savybių, gali žaisti daugelyje pozicijų.
2012-08-31

Raulis Katare uždirbs 6 milijonus eurų per sezoną?

Galiausiai aiškėja, kur kitą sezoną rungtyniaus ispanas Raulis. Geriausiu „Bundesliga“ legionieriumi pripažintas ispanas ateinantį sezoną turėtų pradėti viename iš Kataro futbolo klubų, rašo dienraštis „Marca“. Ispanų žiniasklaidos teigimu, buvęs Gelzenkircheno „Schalke 04“ puolėjas per metus uždirbs apie 6 milijonus eurų. Futbolininkas su kol kas neįvardintu Kataro klubu pasirašė dviejų metų sutartį. „Marca“ rašo, kad Raulis gali žaisti Dohos „Al Ahli“ ekipoje.