sassuolo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sassuolo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sassuolo“.

Italijoje lyderis „Inter“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Sassuolo“ futbolininkų pranašumą. „Inter“  į priekį mače išvedė Denzelis Dumfriesas, kuris pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Bet N.Bajrami 54-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. O, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį mače pelnė Domenico Berardi 63-ąją minutę.
2023-09-28

„Juventus“ patyrė netikėtą pralaimėjimą Italijoje

„Serie A“ pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Turino „Juventus“ komanda. Penktojo turo rungtynėse jie išvykoje rezultatyvioje kovoje 2:4 nusileido „Sassuolo“ komandai. Jau 12-ąją rungtynių minutę už galvos buvo priverstas griebtis „Juventus“ vartininkas Wojciechas Szczesny. Jis nesugebėjo atremti tiesiai į jį iš toli pasiųsto Armando Lauriente smūgio. Tiesa, jau po devynių minučių nelaimė ištiko jau „Sassuolo“ žaidėją: kamuolį į savo vartus nukreipė Matiasas Vina.
2023-09-24

Po 11 metų pertraukos: „AC Milan“ tapo „Serie A“ lygos čempionais

„AC Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygos paskutinėse šio sezono rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Sassuolo“ futbolininkus ir iškovojo čempionų titulą. • „AC Milan“ iškovojo „Serie A“ lygos titulą 20 kartą klubo istorijoje. Olivieris Giroud 17-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „AC Milan“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Sandro Tonali 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Andrea Consigli sėkmingai atrėmė kamuolį.
2022-05-22

Nuo varžovų atsilikusi „Juventus“ išplėšė dramatišką pergalę Italijoje

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 palaužė „Sassuolo“ futbolininkus. Giacomo Raspadori 38-ąją minutę išvedė „Sassuolo“ ekipą į priekį 1:0. Paulo Dybala 45-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Moise’as Keanas 88-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „Juventus“  dramatišką pergalę rezultatu 2:1....
2022-04-26

Futbolo rungtynes Italijoje nutraukė parašiutininkas

Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygoje 4:3 įveikė „Sassuolo“ futbolininkus ir iškovojo septintąją pergalę, o rungtynes trumpam buvo nutraukęs neįprastas incidentas. „Inter“ 44-ą rungtynių minutę pirmavo 2:1, o Romelu Lukaku ruošėsi smūgiuoti nuo 11 m baudinio žymos. Staiga į aikštę netikėtai nusileido parašiutininkas, o rungtynes teko sustabdyti. Apsaugos darbuotojai čia pat sugavo vyriškį ir paragino jį greičiau pasišalinti iš aikštės. Šis kuriozas R. Lukaku iš vėžių neišmušė.
2019-10-21

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Milano derbis baigėsi be įvarčių

Trečiadienį Europos futbolo stadionuose vyko ne tik UEFA Čempionų lygos rungtynės. Sužaisti keturi „Serie A“ mačai. Tarp jų – be įvarčių pasibaigęs Milano derbis. Nominaliai namie žaidęs „Milan“ (51 taškas) užima šeštąją Italijos lygos poziciją, „Inter“ (59 tšk.) – ketvirtąją.
2018-04-05

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.
2018-01-07

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

„Napoli“ nepasinaudojo galimybe grįžti į viršūnę

Galimybe grįžti į „Serie A“ lyderio poziciją nepasinaudojo „Napoli“. Jis sekmadienį namie 0:0 sužaidė su Florencijos „Fiorentina“ futbolininkais. „Napoli“ (39 taškai) minimaliai atsilieka nuo pirmaujančio Milano „Inter“ (40 tšk.) ir tiek pat lenkia trečiojoje vietoje esantį Turino „Juventus“ (38 tšk.
2017-12-11

Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pergales iškovojo lygos lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Napoli“. „Juventus“ savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Feraros SPAL. Šeimininkams įvarčius pelnė Federico Bernardeschi (14 minutė), Paulo Dybala (22 min.), Gonzalo Higuainas (65 min.) ir Juanas Cuadrado (70 min.). „Napoli“ svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Genoa“. Dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas (14, 30 min.). 60-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.
2017-10-26

Mažumoje žaidęs „Juventus“ įmušė šešis įvarčius, tris jų – Sami Khedira

„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica. „Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio. 26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese.
2017-10-22

Rezultatyvus Milano derbis baigėsi dramatiška „Inter“ pergale

3:2 (1:0). Taip dramatiškai sekmadienį baigėsi Milano derbis. Jį laimėjo nominalūs rungtynių šeimininkai „Inter“ futbolininkai, įveikę „Milan“. „Inter“ po Mauro Icardi dublio (28, 63 minutėmis) pirmavo 2:1. „Milan“ gretose pasižymėjo Suso (56 min.). 81-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Giacomo Bonaventura (81 min.). Šeimininkų pergalę lėmė 11 metrų baudinys. Jį 90-ąją minutę realizavo hetriką įsirašęs tas pats M. Icardi.
2017-10-16

Paulo Dybala neįmušė 11 metrų baudinio, „Juventus“ prarado pirmuosius taškus

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pirmuosius sezono taškus prarado šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“. Turino komandai pergalę galėjo išplėšti Paulo Dybala, bet argentinietis nerealizavo 11 metrų baudinio. „Juventus“ pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0. Turino ekipa du įvarčius pelnė per tris minutes. 21-ąją buvo tikslus Federico Bernardeschi. 24-ąją po jo perdavimo įmušė Gonzalo Higuainas.
2017-10-02

„Juventus“ minimaliu rezultatu palaužė „Fiorentina“ futbolininkus

„Juventus“ Italijos „Serie A“ žengia be pralaimėjimų. Turino futbolininkai trečiadienį namie 1:0 (0:0) nugalėjo Florencijos „Fiorentina“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 52-ąją minutę. Kamuolį į vartus nukreipė Mario Mandžukičius. „Fiorentina“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 66-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Milanas Badeljis.
2017-09-20

„Juventus“ ir toliau neklumpa

Vienintelėse šeštadienį sužaistose Italijos „Serie A“ rungtynėse daugkartinis šalies čempionas Turino „Juventus“ namie 3:0 (1:0) sutriuškino Veronos „Chievo“. 17-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Perparimas Hetemajus. 58-ąją minutę pasižymėjo Gonzalo Higuainas, 83-ąją – Paulo Dybala. „Juventus“ (9 taškai) pirmauja Italijos lygoje.
2017-09-10

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

Italijos čempionato lyderis „Juventus“ gavo skaudų antausį

Italijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos devynerios 20-ojo turo rungtynės, po kurių čempionato lyderio Turino „Juventus“ pranašumas prieš artimiausią persekiotoją, „Roma“ klubą, ištirpo iki taško. „Juventus“ futbolininkai išvykoje į Florenciją turėjo pripažinti „Fiorentina“ ekipos pranašumą – 1:2. Nikola Kaliničiaus (37 min.) ir Milano Badeljo (54 min.) įvarčiai išvedė „Viola“ į priekį, o „Juve“ sugebėjo atsakyti tik vienu tiksliu Ginzalo Higuaino įvarčiu 58-ąją minutę.
2017-01-16

Italijoje eilinė „Juventus“ pergalė

„Serie A“ čempionate sekmadienį žaidžiamos septynios 28-to turo rungtynės. Ir toliau sėkmingai žaidžia Turino „Juventus“ klubas. Italijos čempionai išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Bergamo „Atalanta“. Turino „Juventus“ klubas jau nepralaimi 18-kos rungtynių iš eilės ir per 18-ą rungtynių iškovojo 17-ą pergalių. Rungtynėse prieš „Atalanta“ čempionus į priekį vedė Andrea Barzagli ir Mario Lemina, pelnę įvarčius atitinkamai 24-tą ir 86-tą minutėmis. Abu įvarčius asistavo Mario Mandžukičius.
2016-03-06

„Serie A“ čempionate „Juventus“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Turine į kovą stojo lygos lyderiai, Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubai. „Juventus“ stadione susitiko lyderiai „Napoli“ futbolininkai, bet ant kulnų lipusi „Juventus“ ekipa. Šeimininkai prieš rungtynes Italijos čempionate demonstravo neįtikimą formą. Italijos čempionai „Serie A“ čempionate buvo laimėję net 14 rungtynių iš eilės, tuo „Napoli“ taip pat buvo gana neprastoje formoje, lyderiai žygiavo su 8 pergalėmis iš eilės.
2016-02-14

Prancūzijos ir Italijos futbolo čempionatuose pergales iškovojo favoritai

Antradienį Prancūzijoje „Ligue 1“ buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi „Monaco“ ir „Marseille“ ekipos. „Stade Louis II“ stadione susirinkę žiūrovai pamatė tai ko ir tikėjosi. Jų palaikoma „Monaco“ ekipa namuose rezultatu 2:0 (1:0) šventė pergalė prieš 13-oje vietoje esančius „Bastia“ futbolininkus. Pirmasis įvartis krito 35-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus pasiuntė Francois Modesto. 67-ąją minutę pergalę įtvirtino Bernardo Silva.
2016-02-03

Italijoje - "Inter" pažeminimas namuose

Sekmadienį Italijoje buvo sužaistos šešios „Serie A“ šeštojo turo rungtynės. Pagrindinis Italijos lygos sirgalių dėmesys bus sutelktas į rungtynės tarp „Inter“ ir „Fiorentina“ klubu. Rungtynės rezultatu 4:1 laimėjo svečiai iš Florencijos.
2015-09-27

2015-2016 metų sezoną Italijos futbolo čempionas Turino „Juventus“ pradėjo pralaimėjimu

Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios 2015-2016 metų sezono Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) pirmojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyre pirmauja pergales iškovoję ir po 3 taškus turintys devyni klubai. Netikėtu pralaimėjimu sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Cyril Thereau (78 min.
2015-08-24

T. Danilevičius Italijoje įmušė tris įvarčius

Italijos antrojo futbolo diviziono („Serie B“) rungtynėse šeštadienį „Juve Stabia“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Danilevičius, svečiuose 4:1 (3:0) nugalėjo „Pro Vercelli“ futbolininkus. T. Danilevičius nugalėtojams pelnė net tris įvarčius. Visas rungtynes žaidęs lietuvis pasižymėjo 13-ąją, 27-ąją ir 87-ąją min. „Juve Stabia“ komanda, po aštuonerių rungtynių turinti 9 taškus, tarp 22 ekipų žengia 13-a. Pirmauja „Sassuolo“ komanda, surinkusi 22 taškus.
2012-10-07

Italijoje – Tomo Danilevičiaus benefisas

„Livorno“ futbolo komandos žaidėjas Tomas Danilevičius šeštadienį per Italijos antrojo diviziono („Serie B“) čempionato 40-ojo turo rungtynes įmušė du įvarčius. „Livorno“ svečiuose 3:2 (0:0) įveikė „Sassuolo“ ekipą. 58-ąją min. Leonardo Miglionico išvedė „Livorno“ į priekį 1:0, o po minutės T.Danilevičius padvigubino rezultatą. 79-ąją min. rezultatas tapo lygus 2-2. Pergalingą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką svečiams pelnė T. Danilevičius.
2009-05-18

T. Danilevičiaus ekipa iškovojo pergalę ir Italijoje pakilo į pirmą vietą

Italijos antrojo futbolo diviziono „Serie B“ čempionato 19-ajame ture šeštadienį „Livorno“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Danilevičius, namuose 3:2 (2:1) įveikė „Sassuolo“ futbolininkus ir turnyro lentelėje iš trečiosios vietos pakilo į pirmąją. Jau per teisėjo pridėtą laiką kamuolį į savo vartus nukreipė „Sassuolo“ žaidėjas Fabricijus Anzelmis (Fabrizio Anselmi) ir „Livorno“ iškovojo septintąją pergalę. T. Danilevičius žaidė visas rungtynes.
2008-12-21

T. Danilevičius nori likti „Livorno“ klube

Italijos žiniasklaida linksniuoja Lietuvos rinktinės puolėjo Tomo Danilevičiaus pavardę. Skelbiama, kad „Livorno“ klubui atstovaujantis 30 m. klaipėdietis sudomino kai kuriuos „Serie B“ klubus. Lietuvio tokie Italijos spaudos pranešimai nenustebino.
2008-12-09

Pirmąkart pralaimėjo T. Danilevičiaus ekipa

Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) čempionato septintojo turo rungtynėse pirmadienį „Livorno“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Danilevičius, svečiuose 1:2 (1:1) nusileido „Empoli“ ekipai. Įvartį „Livorno“ komandai pelnė Antonijus Kandreva. T. Danilevičius žaidė nuo 73-iosios min. „Livorno“, po 7 rungtynių turintis 8 taškus, tarp 22 klubų yra 14-as. Pirmauja 16 taškų turinti „Sassuolo“ ekipa.