salzburg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salzburg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salzburg“.

Čempionų lygoje – pergalingi „Bayern“ įvarčiai rungtynių pabaigoje ir „Inter“ triumfas namuose

Čempionų lygoje startavo trečiojo turo dvikovos, kuriose į pirmąsias akistatas stojo Miuncheno „Bayern“ ir Stambulo „Galatasaray“ ekipos bei Milano „Inter“ ir „Salzburg“ komandos. A grupėje ir toliau taškų nebarsto „Bayern“ futbolininkai, kurie3:1 išvykoje nugalėjo „Galatasaray“ komandą ir pratęsė savo rekordinę seriją Čempionų lygos grupių etape.
2023-10-24

UEFA Čempionų lyga: svarbias pergales iškovojo „Chelsea“ ir „Sevilla“

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti pirmi du penktojo grupių turo susitikimai, kuriuose pergales šventė Londono „Chelsea“ ir „Sevilla“ klubai. E grupėje pirmąją vietą ir kelialapį į atkrintamąsias užsitikrino Londono „Chelsea“ klubas, kuris svečiuose 2:1 pranoko „Salzburg“ klubą. 23-ąją minutę svečius į priekį išvedė puikiu smūgiu pasižymėjęs Mateo Kovačičius.
2022-10-25

Čempionų lygoje pergales šventė „Salzburg“ ir „RB Leipzig“ klubai

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos pirmosios dvejos šios dienos rungtynės, kuriose pergales šventė „Salzburg“ ir „RB Leipzig“ klubai. E grupėje „Salzburg“ namuose 1:0 pranoko Zagrebo „Dinamo“ ekipą. Vienintelį ir, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą mačo įvartį šeimininkai įmušė 71-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Noah Okafo. Tuo tarpu F grupės mače „RB Leipzig“ namuose 3:1 įveikė Glazgo „Celtic“ klubą.
2022-10-05

Sėkmės recepto paieškos tęsiasi: „Chelsea“ neįveikė „Salzburg“

Prieš savaitę prie Londono „Chelsea“ klubo vairo Thomasą Tuchelį pakeitęs Grahamas Potteris nesugebėjo iškovoti pirmosios pergalės UEFA Čempionų lygoje. Trečiadienį E grupėje „Chelsea“ namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Salzburg“ ekipa ir džiaugėsi tik pirmuoju tašku čempionate. „Chelsea“ į priekį 48-ą minutę išvedė Raheemas Sterlingas, tačiau 75-ą minutę Noah Okaforas rezultatą išlygino.
2022-09-15

Čempionų lygoje – „Chelsea" ir „Wolfsburg“ klubų pergalės

Londono „Chelsea“ klubas UEFA Čempionų lygos H grupės išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Malmo“ futbolininkus.  Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Kai Havertzas, kurio 29-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nesukėlė jokių problemų vartininkui Johanui Dahlinui. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Colakas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2021-11-02

Katalonijoje – nervinga pirmoji „Barcos“ pergalė Čempionų lygoje

Trečiadienį pirmą pergalę šių metų UEFA Čempionų lygoje iškovojo „Barcelona“, kuri E grupės rungtynėse namuose 1:0 palaužė Kijevo „Dynamo“ ekipą. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 36-ą minutę, kai po Jordi Alba perdavimo į baudos aikštelę kamuolį koja į vartus nukreipė Gerardas Pique. Šiose rungtynėse „Dynamo“ nei karto nesmūgiavo į vartų plotą, tuo tarpu „Barcelona“ tai darė 3 kartus. Susitikime buvo užfiksuota tik viena geltona kortelė, kurią 90-ą minutę užsidirbo Frankas de Jongas.
2021-10-20

Jaunoji norvegų žvaigždė Haalandas: įvarčių mašina, stebinanti futbolo pasaulį

Alfe Ingve Berntsenas prisimena, kaip pirmą kartą išvydo vaiką, kuris jau tada degė noru mušti įvarčius, o dabar drebina futbolo pasaulį. Tai buvo 2005-ieji metai ir A. Berntsenas treniravo Norvegijos klubo „Bryne FK“ jaunimo komandą, kai tuomet penkiametis Erlingas Haalandas pirmą sykį žengė pro treniruočių bazės duris. „Iškart pamatėme, kad šis vaikas ypatingas“, – sakė treneris.
2021-03-10

Suarezas išplėšė „Barcelona“ pergalę, Liverpulyje krito 7 įvarčiai

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje nugriaudėjo dar aštuonerios rungtynės. Sudėtingą pergalę paskutinėmis minutėmis iškovojo FC „Barcelona“ klubas, o praėjusių metų čempionai, „Liverpool“ futbolininkai, laimėjo septynių įvarčių dramą namuose. „Barca“ namuose po dviejų Luiso Suarezo įvarčių 2:1 (0:1) nukovė garbingai kovojusį Milano „Inter“ klubą. Antrasis urugvajiečio įvartis krito laikrodžiui mušant paskutines dešimt dvikovos minučių.
2019-10-02

„Sūduvos“ naujokas svajoja apie Europos lygos grupių etapą

Prie Marijampolės „Sūduvos“ šią savaitę prisijungęs austras Danielis Offenbacheris sėkmingai užregistruotas UEFA Europos lygos atrankos III etapui ir galės žaisti su Jūrmalos „Spartaks“. Pirmieji futbolininko įspūdžiai iš Lietuvos čempionų komandos – labai geri. 26 metų saugas užaugo „Salzburg“ jaunimo sistemoje ir buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 16-mečių iki jaunimo – Austrijos rinktines.
2018-08-08

Prie „Sūduvos“ prisijungė austras Danielis Offenbacheris

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną narį. Juo tapo 26 metų saugas iš Austrijos Danielis Offenbacheris. Futbolininkas užaugo „Salzburg“ jaunimo sistemoje ir buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 16-mečių iki jaunimo – Austrijos rinktines. Tiesa, įsitvirtinti Austrijos čempionate dominuojančio „Salzburg“ pagrindinėje komandoje D. Offenbacheriui nepavyko.
2018-08-07

Dešimtiese žaidusi „Atletico“ išsigelbėjo rungtynėse su „Arsenal“

Pirmosios UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynės nugalėtojo neišaiškino. Madrido „Atletico“ ilgą laiką žaidė dešimtiese, bet sugebėjo išsigelbėti ir mačą svečiuose su Londono „Arsenal“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:0). Ispanijos ekipa mažumoje liko 10-ąją minutę, kai antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Šime Vrsaljko. „Arsenal“ kiekybine persvara pavyko pasinaudoti 61-ąją minutę. Po Jacko Wilshere’o perdavimo įmušė Alexandre’as Lacazette’as.
2018-04-27

„Arsenal“ ir „Atletico“ žengė tvirtus žingsnius pusfinalių link

Įtikinamas pergales pirmosiose UEFA Europos lygos krtvirtfinalių rungtynėse iškovojo favoritai – Londono „Arsenal“ ir Madrido „Atletico“ futbolininkai. „Kanonieriai“ ketvirtadienį savo aikštėje 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA. Nors 9-ąją minutę Aaronas Ramsey išvedė šeimininkus į priekį, 15-ąją rezultatą išlygino Aleksandras Golovinas. Tada prasidėjo „Arsenal“ šou.
2018-04-05

Europos lyga: „Salzburg“ futbolininkai išmetė „Borussia“

Vokietijos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ baigė kovas UEFA Europos lygoje. Ją aštuntfinalyje pašalino „Salzburg“ futbolininkai. Ketvirtadienį Austrijoje vykusios rungtynės baigėsi 0:0. Prieš tai Dortmunde svečiai nugalėjo 2:1. Į kitą etapą nepateko ir Liono „Olympique“, ketvirtadienį namie Maskvos CSKA pralaimėję 2:3. Pirmasis mačas Rusijoje baigėsi Prancūzijos komandos pergale 1:0. Bene labiausiai intrigavusioje poroje Londono „Arsenal“ savo aikštėje 3:1 (1:1) pranoko „Milan“. Dubliu pasiž...
2018-03-16

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Trečiame UEFA čempionų lygos etape „Žalgirio“ lauktų revanšas prieš „Salzburg“

Nors dar tik įpusėjo antrasis atrankos į UEFA Čempionų lygą etapas, tačiau penktadienį paaiškėjo jau trečiojo etapo poros. Pergalės prieš švedus atveju, Vilniaus „Žalgirio“ kitame etape lauktų revanšas prieš FC „Salzburg“ (Austrija), rašo oficiali Vilniaus klubo interneto svetainė. Prieš austrus žalgiriečiai susitiko 2013-aisiais. Tuomet abi ekipos kovojo dėl patekimo į UEFA Europos lygą.
2015-07-17

Gražus gestas: „Salzburg“ futbolininkai dėkojo VMFD „Žalgiris“ sirgaliams

Po pergale pasibaigusių rungtynių Vilniuje „Salzburg“ komandos strategas Robertas Schmidtas teigė, kad patenkintas savo komandos žaidimu, tačiau apgailestavo, kad pasižymėti tik antroje dvikovos dalyje. Austrų ekipos futbolininkai pademonstravo nematytą aikštės šeimininkų sirgaliams pagarbą – atėję kartu dėkojo jiems už puikų palaikymą.
2013-08-30

„Žalgirio“ strategas M. Zubas prieš atsakomąją dvikovą su „Salzburg“: parodysime, kad nesame tokie silpni

Prieš atsakomąsias Europos lygos atrankos ketvirtojo etapo rungtynes su austrų „Salzburg“VMFD „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas tikino, kad jo auklėtiniai gali žaisti gerą futbolą ir suteikti teigiamų emocijų. „Tai ketiname pademonstruoti ketvirtadienį“, - optimizmu degė jis. VMFD „Žalgiris“ pirmoje dvikovoje praėjusią savaitę išvykoje skaudžiu rezultatu 0:5 nusileido Zalcburgo ekipai. M. Zubas tikina, kad žalgiriečiai nėra tokie silpni, kaip rodo rezultatas.
2013-08-27

„Žalgiris“ austrus pasitiks neblogos nuotaikos

„SMScredit.lt A lygos“ 26-ajame ture pirmenybių lyderė VMFD „Žalgiris“ komanda namuose 5:0 sutriuškino Gargždų „Bangos“ futbolininkus Po vienuoliktosios pergalės iš eilės Lietuvos čempionate vilniečių treneris Marekas Zubas pripažino, jog laimėti šias rungtynes buvo ypač svarbu. „Po mačo Austrijoje mums reikėjo atgauti pasitikėjimą savo jėgomis. Pirmasis kėlinys buvo geras, tačiau antroje rungtynių pusėje mūsų žaidimas sugriuvo.
2013-08-25

„Žalgirio“ treneris M. Zubas: esame penkis kartus silpnesni nei „Salzburg“ komanda

Marekas Zubas pripažino, kad „Žalgiris“ kol kas nėra pasirengęs įveikti tokio galingo ir gerą sportinę formą demonstruojančio varžovo kaip „Salzburg“ „Aikštėje buvo akivaizdžiai matyti lygio ir klasės skirtumas, – sakė specialistas iš Lenkijos. – Pamatėme, ką reiškia susidurti su varžovu, kuris žaidžia agresyviai, palaiko didžiulį tempą, bet išlieka efektyvus. Žinome, kur esame, ir gavome gerą pamoką. Turime iš viso to pasimokyti.“ Apie rungtynes „Pralaimėjome, praleidome 5 įvarčius.
2013-08-23

Svajonė žlugo: „Žalgiris“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Salzburg“ ekipai

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti austrų „Salzburg“ ekipai UEFA Europos lygos atrankos varžybose. Visas rungtynes dominavęs Austrijos klubas net nesuteikė progos vilniečiams pagalvoti apie teigiamą rezultatą. „Salzburg“ futbolininkai nuo pat rungtynių pradžios presingavo žalgiriečius. Pirmojo kėlinio metu iki 29 minutės lietuvių klubui pavyko atsilaikyti, tačiau 29 minutę įvartį įmušus Jonathanui Soriano, prasidėjo įvarčių lavina.
2013-08-22

A. Narbekovas: noriu, kad „Žalgiris“ nutrauktų negatyvią seriją prieš Austrijos klubus

Laimėjęs prieš austrus Vilniaus „Žalgiris“ įrašytų naują puslapį į Lietuvos futbolo istoriją, sako Lietuvos jaunimo iki 21 metų futbolo rinktinės treneris Arminas Narbekovas. „Noriu, kad būtų gražus žaidimas, „Žalgiris“ iškeltų Lietuvos vardą ir nutrauktų tą negatyvią seriją prieš Austrijos klubus“, – ketvirtadienį LRT radijo laidai „Ryto garsai“ sakė legendinis futbolininkas. – Kuo svarbios šio vakaro rungtynės? – Svarbios tuo, kad būtų įrašytas naujas puslapis į Lietuvos futbolo istoriją.
2013-08-22

„Žalgirio“ strategas M. Zubas: svajonės – pirmas žingsnis tikslo link

„Mes turime svajonių ir norime jas įgyvendinti prieš „FC Salzburg“ klubą, - Austrijoje vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo Marekas Zubas. – „Aš laimingas, kad esu čia. Puikiame stadione susitiksime su įdomiu varžovu. Tikiuosi komandos pademonstruos gražią kovą. Su nekantrumu laukiame mačo", - rungtynių išvakarėse sakė Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ ekipos vyriausiasis treneris. „Austrų futbolas panašus į vokišką - žaidžiama solidžiai.
2013-08-22

Latvių FK „Ventspils“ stebina Europą

Vakar UEFA Europos lygoje vyko antrojo turo mačai. Juose užfiksuota aibė netikėtų rezultatų, o štai latvių FK „Ventspils“ ekipa iškovojo dar vieną tašką.
2009-10-02

Europos lygos starte – FK „Ventspils“ staigmena

Vakar startavo UEFA Europos lygos grupės varžybos. Sėkmingai jas pradėjo Latvijos čempionas FK „Ventspils“ klubas, kuris pateikė sensaciją ir Vokietijoje sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1 su tituluotuoja Berlyno „Hertha“ ekipa. Intriguojanti dvikova vyko Lilio mieste, kur vieto „Lille“ susikovė su CF „Valencia“ futbolininkais.
2009-09-18

UEFA Čempionų lyga – be latvių

Antradienį paaiškėjo 5 komandos, kurios įveikė atranką ir pateko į pagrindinį UEFA Čempionų lygos turnyrą – grupių varžybas. Deja, tarp laimingųjų nėra Latvijos atstovo FK „Ventspils“, kuris ir antrą kartą nusileido šveicarų „Zurich“ ekipai. Lengvai į pagrindinį turnyro etapą prasibrovė daugkartinis Prancūzijos čempionas Liono „Olympique“ klubas, užtikrintas susitvarkęs Briuselio „Anderlecht“ futbolininkais.
2009-08-26

Čempionų lygoje madas diktavo svečiai (3 VIDEO)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo ketvirtasis atrankos etapas, po kurio paaiškės 10 ekipų, pateksiančių į pagrindinį turnyro etapą – grupių varžybas. Bene įdomiausios kovos laukta dvikovoje tarp dviejų britų komandų – Glazgo „Celtic“ bei Londono „Arsenal“. Pirmosiose rungtynėse Škotijoje savo pranašumą įrodė Anglijos klubas. Jis nugalėjo savo varžovus 2:0 (1:0) bei žengė nemažą žingsnį link grupinio Čempionų lygos etapo.
2009-08-19

Čempionų lygoje – Estijos ekipos sensacija

Vakar Europos futbolo stadionuose buvo sužaistos likusios aštuonerios UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynės. Jose, skirtingai nei Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“, pergales šventė ir kelialapius į kitą turnyro etapą iškovojo tiek Estijos, tiek Latvijos atstovai.
2009-07-23

UEFA Čempionų lygoje – puikus Latvijos ir Estijos ekipų žaidimas

Vakar Europos futbolo stadionuose buvo sužaista dvylika UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo mačų. Juose sėkmė daugiausiai lydėjo aikščių šeimininkus, o puikius rezultatus pasiekė ir Latvijos bei Estijos komandos. Latvijos stipriausia komanda FK „Ventspils“ namuose 78 minutes nesugebėjo pralaužti Liuksemburgo atstovų „Dudelange“ futbolininkų gynybos, bet paskui per 8 minutes (79, 86 ir 87 min.
2009-07-16

FC „Liverpool“ įsitraukė į kovą dėl prancūzo Francko Ribery

Miuncheno „Bayern“ žvaigždė Franck Ribery praleido pirmąsias Vokietijos klubo priešsezonines rungtynes su „Salzburg“ dėl kelio traumos. 26 metų Prancūzijos rinktinės narys, kuris yra siejamas su keletu stipriausių Europos klubų, dėl to paties sužalojimo nedalyvavo ir vakarykštėje komandos treniruotėje. Manoma, jog į aikštę F. Ribery grįš ateinančios savaitės pradžioje. „Aš negaliu pasakyti, ar jis su mumis bus visą ateinantį sezoną. Bet kol kas Franckas yra mūsų komandos narys.
2009-07-11

„Ekranas“ jau pirmadienį sužinos savo UEFA Čempionų lygos varžovus

Ateinantį pirmadienį, birželio 22 dieną, paaiškės Panevėžio „Ekrano“ varžovai UEFA Čempionų lygos antrajame kvalifikacijos etape. Ta proga siūlome susipažinti su pakitusia turnyro sistema ir patiems įvertinti „Ekrano“ galimybes. 2009/2010 sezono UEFA Čempionų lygoje kelios naujos komandos iškart debiutuos grupių etapuose. Tai yra Vokietijos čempionai VfL „Wolfsburg“, Rusijos čempionai FC „Rubin“, Olandijos čempionai AZ „Alkmaar“ ir „R. Standart de Liege“ iš Belgijos.
2009-06-19

UEFA taurėje - kova, drama, pratęsimai ir 11 metrų baudiniai

Ketvirtadienį Europos stadionus sudrebino net 38-i UEFA taurės trečiojo atrankos etapo atsakomieji mačai. Juose geriausiai sekėsi Ispanijos klubams „Sevillai“, „Valenciai“, „Racingui“ ir „Deportivui“ - visi jie prasimušė į grupių varžybas. Tiesa, La Korunjos ekipai tam prireikė net 11 metrų baudinių serijos.
2008-10-03

Kovoje dėl UEFA taurės – Italijos ir Prancūzijos klubų triumfas

Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino net 37-erios UEFA taurės trečiojo atrankos etapo rungtynės. Jose geriausiai sekėsi Italijos ir Prancūzijos atstovams, kurie visi iškovojo pergales, o prasčiausiai pasirodė jau minėtas Kauno FBK „Kaunas“ ir Petržalkos „Artmedia“, patyrę tiesiog gėdingus pralaimėjimus.
2008-09-19

UEFA taurėje FBK „Kaunas“ susitiks su Genujos „Sampdoria“

Šiandien Monake buvo ištraukti UEFA taurės turnyro trečiojo kvalifikacinio etapo burtai, suskirstę 80 ekipų į 40 porų. Savo likimą sužinojo ir Lietuvos čempionas Kauno FBK „Kaunas“ – mūsiškių varžove bus Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoria“ ekipa. Jeigu kauniečiams pavyktų peržengti italų barjerą, jie prasimuštų į grupių varžybas, kuriose varžysis jau tik 40 komandų, suskirstytų į aštuonias grupes.
2008-08-29

UEFA taurėje turnyre „Sūduvos“ laukia akistata su „Salzburg“ ekipa

Penktadienį Šveicarijos mieste Nione ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos vicečempionei Marijampolės „Sūduvai“ antrajame UEFA taurės varžybų atrankos etape rugpjūčio 14 ir 28 dienomis teks suremti ginklus su Austrijos atstove „Salzburg“ vienuolike. Tuo tarpu Vilniaus „Vėtros“ skriaudikams Stavangerio „Viking“ futbolininkams burtai buvo gailestingesni ir lėmė suomių „Honko Espoo“ klubą.