Rytis Petraitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Rytis Petraitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Rytis Petraitis“.

Lietuvis įspūdingu pasirodymu užbaigė sezoną NCAA

Rytis Petraitis pelnė 26 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, tačiau galingas dvigubas dublis neapsaugojo jo atstovaujamos „Air Force Falcons“ ekipos nuo sutriuškinimo. NCAA atkrintamosiose Joe'o Scotto auklėtiniai svečių arenoje 56:82 (30:49, 26:33) nusileido „New Mexico Lobos“. JAV gimęs lietuvis pralaimėjusiems per 38 minutes pelnė 26 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.
2024-03-14

NCAA – galingas Ryčio Petraičio pasirodymas ir prieš Motiejų Krivą siautėjęs legendinio Rodmano sūnus

Lietuvis Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą NCAA pirmenybėse. 22-ejų lietuvis pelnė 27 taškus, tačiau jo atstovaujama „Air Force Falcons“ ekipa 73:82 (42:42, 31:40) nusileido „Colorado State Rams“ krepšininkams. 201 cm ūgio puolėjas yra gimęs Teksase, tačiau kalba lietuviškai, abu jo tėvai – lietuviai, tėtis Ramūnas Petraitis keturis sezonus sužaidė Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), tris iš jų vilkėjo Plungės „Olimpo“ marškinėlius.
2024-03-10

Solidus Ryčio Petraičio pasirodymas NCAA pergalės neatnešė

Pergalę NCAA iškovojo „San Jose State Spartans“ ekipa. Timo Mileso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 73:66 (31:34, 42:32) įveikė „Air Force Falcons“ komandą. Rytis Petraitis pralaimėjusiems per 35 žaidimo minutes surinko 26 taškus (5/8 dvit., 1/1 trit., 13/18 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet po 3 kartus suklydo ir prasižengė. „Falcons“: Rytis Petraitis 26 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Beau Beckeris 13 (2/6 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.
2024-02-14

Lietuvis NCAA pirmenybėse atliko trigubą dublį

Pralaimėjimą NCAA patyrė „La Salle Explorers“ klubas. Frano Dunphy auklėtiniai savo arenoje 54:66 (23:36, 31:30) nusileido Daytono universiteto „Flyers“ komandai. Rokas Jocius pralaimėjusiems per 14 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, tačiau padarė 1 klaidą. „Flyers“: DaRonas Holmesas 22 (8/13 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Nate Santosas (6/8 dvit., 0/4 trit., 6 atk. kam.) ir Javonas Bennettas (3/5 trit., 4 atk. kam.
2024-01-24

NCAA du lietuviai sužaidė rezultatyvias rungtynes

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė „Air Force Falcons“ krepšininkai. Joe'o Scotto treniruojama komanda namų arenoje 60:88 (29:42, 31:46) nusileido „Utah State Aggies“ ekipai. Rytis Petraitis pralaimėtojų gretose per 25 minutes surinko 15 taškų (7/12 dvit., 1/4 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 3 klaidas. „Aggies“: Greatas Osoboras 32 (11/14 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.
2024-01-03

NCAA Rytis Petraitis surengė galingą pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė „Portland Pilots“ ekipa. Shantay Leganso treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 58:80 (33:37, 25:43) nusileido „Air Force Falcons“ krepšininkams. Rytis Petraitis nugalėtojams per 22 žaidimo minutes įmetė 20 taškų (7/9 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 3 kartus ir padarė 2 klaidas. „Falcons“: Rytis Petraitis 20 (7/9 dvit., 5 atk. kam.