rottach-egern

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rottach-egern“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rottach-egern“.

Sunkiai įsivaizduojami skaičiai – „Bayern“ draugiškose rungtynėse varžovams atseikėjo net 27 įvarčius

Jei Miuncheno „Bayern“ pirmosios ikisezoninės rungtynės ką nors rodo, tai nebent tai, kad jiems gali ir neprireikti „Tottenham“ puolėjo Harry Kane'o. Draugiškose rungtynėse Miuncheno ekipa net 27:0 sutriuškino „Rottach-Egern“. Iš viso trylika žaidėjų pelnė įvarčius, o Jamal Musiala, Mathys Tel ir Marcel Sabitzer įrašė net po penkis. M. Sabitzeris, kuris praėjusį sezoną buvo paskolintas „Manchester United“, savo penkis įvarčius pelnė per 22 antrojo kėlinio minutes.