Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rockets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rockets“.

„Rockets“ ir „Grizzlies“ apsikeitė krepšininkais

Hiustono „Rockets“ ir Memfio „Grizzlies“ komandos susitarė dėl mainų, kuriuose ryškiausias žaidėjas yra Stevenas Adamsas. 30 metų centras iš Memfio keliasi į Hiustoną, jis prie „Grizzlies“ prisijungė 2021 metais po mainų, kuriuose atvyko į komandą pakeisti Joną Valančiūną. Šiame sezone S.Adamsas nežaidžia dėl kelio traumos ir į aikštę grįš tik kitame sezone. „Rockets“ klubas už aukštaūgį atidavė Victorą Oladipo, 2024 metų du antrojo rato šaukimus bei 2025 metų antrojo rato šaukimą.
2024-02-02

Galingo Giannio Antetkounmpo pasirodymo „Bucks“ pergalei neužteko

NBA lygoje pergalę pasiekė Hjustono „Rockets“ (18/16), kuri namuose 112:108 (29:18,34:25, 26:30, 23:35) įveikė Milvokio „Bucks“ (25/11). Pirmoje rungtynių pusėje Hjustono klubas turėjo net 21 taško pranašumą (63:42), bet svečiai ėmė vytis varžovus. Ketvirtajame kėlinyje likus kelioms minutėms skirtumas sumažėjo iki 99:105. Vis dėlto tada šeimininkai tada surengė rezultatyvias atakas, apsigynė ir galiausiai išsaugojo pergalingą pranašumą.
2024-01-07

Jonas Valančiūnas buvo ryškus, bet pralaimėjo tiesioginę dvikovą turkui

Jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-5) klubas, kurio garbę gina Jonas Valančiūnas. Tai buvo pirmą kartą vykstančio NBA vidurio sezono turnyro rungtynės. Lietuvio atstovaujama ekipa šį kartą išvykoje 101:104 (31:26, 17:28, 31:16, 22:34) krito prieš Hiustono „Rockets“ (5-3) krepšininkus, skaičiuojančius penktąją pergalę paeiliui. J.Valančiūnas ant parketo praleido 29 minutes, pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.
2023-11-11

„Rockets“ iškeitė merginą primušusį K.Porterį

Hiustono „Rockets“ komanda iškeitė savo merginą primušusį Keviną Porterį. Teksaso komanda kartu su krepšininku atidavė du ateities antrojo rato šaukimus, o kita mainų pusė Oklahomos „Thunder“ iškeitė Victorą Oladipo ir Jeremiah Ronbinsoną-Earlą. Pranešama, kad „Thunder“ komanda K.Porterį atleis. Jis praėjusį mėnesį buvo suimtas po to, kai Niujorko viešbutyje primušė savo draugę. „Rockets“ iš karto po to jam pradėjo ieškoti naujos komandos ir šį rudenį jis komandoje nebuvo laukiamas.
2023-10-17

Vienas „Rockets“ lyderių pakėlė ranką prieš savo merginą: policija jį jau areštavo

Hiustono „Rockets“ komandos gynėjas Kevinas Porteris yra suimtas dėl smurto prieš savo merginą Kysre Gondrezick. Pranešama, kad krepšininkas pirmadienį ryte buvo suimtas Niujorko viešbutyje. Jam pareikšti kaltinimai dėl užpuolimo ir smaugimo. K.Porterio mergina po šio incidento nuvežta į ligoninę apžiūrai. 23 metų 193 cm ūgio amerikietis praėjusiame NBA sezone rinkdavo 19,2 taško, atkovodavo 5,3 kamuolio ir atlikdavo 5,7 perdavimo.
2023-09-12

NBA Vasaros lygoje triumfavo „Cavaliers“ klubas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos triumfavo Klivlando „Cavaliers“ klubas. Finalinėse turnyro rungtynėse „Cavaliers“ 99:78 (28:14, 23:30, 28:15, 20:19) nugalėjo Hjustono „Rockets“ krepšininkus.  Nugalėtojams Isaiah Mobley įmetė 28 taškus (11 atk. kam.), Samas Merrillas pridėjo 27 (6/12 trit.), Emoni Batesas – 19. Pralaimėjusiems Nate’as Hintonas įmetė 18 taškų (10 atk. kam.), Camas Whitmore’as surinko 14 (2/8 trit.
2023-07-18

NBA žaidėjų turgus: buvęs „Žalgirio“ aukštaūgis žais „Rockets“, o Westbrookas lieka Los Andžele

Buvęs Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis iš Australijos Jockas Landale'as susitarė dėl ketverių metų 32 mln. JAV dolerių vertės kontrakto su Hjustono „Rockets“ ekipa. Visgi kaip skelbia ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski, tik pirmieji metai sutartyje yra garantuoti. Po etapo „Žalgiryje“ J.Landale‘as rungtyniavo Melburne, o vėliau žaidė „Spurs“ ir „Suns“ komandose.
2023-07-02

Patikimas šaltinis: Hardenas bus išmainytas, aiškėja galimos naujos „Barzdos“ komandos

Vienas patikimiausių NBA žurnalistų Adrianas Wojnarowski, kurio paskleisti gandai netrukus tampa realybe, savo kanaluose pranešė, kad Filadelfijos „76ers“ komanda ruošiasi išmainyti Jamesą Hardeną. Pats 33-ejų krepšininkas nusprendė pratęsti kontraktą su klubu dar metams, tačiau klubas nebemato J. Hardeno savo komandoje ir ieško superžvaigždei naujos komandos.
2023-06-30

Solidų dvigubą dublį surinkęs Valančiūnas padėjo klubui nukalti svarbią pergalę Hjustone

Solidų dvigubą dublį surinkęs Jonas Valančiūnas padėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/37) iškovoti svarbią pergalę NBA lygoje, kai komanda svečiuose 117:107 (38:28, 26:16, 28:34, 25:29) įveikė Hjustono „Rockets“ (18/53). Lietuvis per 33 minutes pelnė 21 tašką (5/11 dvit., 1/1 trit., 8/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, tris sykius suklydo, kartą prasižengė ir blokavo 2 varžovų metimus.
2023-03-20

Sabonis vėl buvo puikus, o „Kings“ išplėšė stebuklingą pergalę prieš autsaiderius

Domantas Sabonis vėl buvo tarp geriausių, o jo vedamas Sakramento „Kings“ (31/23) klubas NBA lygoje svečiuose po dramatiškos kovos 130:128 (30:37, 28:25, 41:35, 31:31) pranoko Hjustono „Rockets“ (13/42). Lietuvis per 32 minutes įmetė 22 taškus (8/13 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir 5 kartus pažeidė taisykles. Mačo nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis.
129 2023-02-09

Tėvo tempu perdavimus skirstęs Sabonis pasiekė įspūdingą trigubą dublį

Domantas Sabonis surengė galingą pasirodymą, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (23/18) komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) namie 139:114 (36:32, 33:34, 43:26, 27:22) sutriuškino Hjustono „Rockets“ (10/32). Kova buvo lygi daugiau nei du kėlinius, bet tada „Kings“ ėmė žengti į priekį ir didino persvarą – 101:87. Tai buvo lemiamas lūžis, o paskutiniame ketvirtyje daugiau intrigos nebeliko – „Rockets“ šansų nebeturėjo.
2023-01-14

Žibėjęs Sabonis padėjo „Kings“ nukalti dar vieną pergalę

Pergalę prieš absoliučius lygos autsaiderius šventė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (21/18), kuri namuose pranoko 135:115 (31:27, 36:35, 27:33, 41:20) Hjustono „Rockets“ (10/30) klubą. Dar vieną puikų pasirodymą surengęs lietuvis vėl buvo arti trigubo dublio. D. Sabonis per 37 minutes pelnė 25 taškus (9/12 dvit., 7/9 baud.), sugriebė 14 atšokusių kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet padarė keturias klaidas ir triskart pažeidė taisykles.
2023-01-12

Nesustabdomas Antetokounmpo pasiekė klubo rekordą

Giannis Antetokounmpo vėl buvo nesulaikomas ir jo dėka Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Milvokio „Bucks“ (2/0) komanda namie 125:105 (41:23, 26:25, 31:31, 27:26) įveikė Hjustono „Rockets“ (0/3). G.Antetokounmpo per 28 minutes pelnė 44 taškus, atkovojo 12 kamuolių. Taip pat per šį mačą jis tapo „Bucks“ baudų metimų lyderiu. Jis pataikė 8 iš 13, viso per karjerą – 3508 iš 4891 (72 proc.
2022-10-23

Mainai NBA lygoje: Gallinari atsidūrė Bostone, o „Celtics“ papildė buvęs Sabonio bendraklubis

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) vyksta tikra mainų karuselė. Nemaža dalis krepšininkų kitąmet rungtyniaus jau kitose klubuose, o kai kurie gi pratęsė dabartinius kontraktus. Štai Danilo Gallinari su Bostono „Celtics“ sudarys dvejų metų 13 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Krepšininkas po mainų buvo tapęs San Antonijaus „Spurs“ nariu, tačiau Teksaso klubas kontraktą išpirko.
2022-07-01

Dominavęs Kyrie Irvingas tempė „Nets“ į pergalę

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) į pergalingą kelią grįžo Bruklino „Nets“ (41/38) ekipa. Steve‘o Nasho auklėtiniai namie 118:105 (30:25, 34:22, 26:27, 28:31) nugalėjo Hjustono „Rockets“ (20/60) klubą. „Nets“ su didesnėmis problemomis nesusidūrė – pabėgo į priekį antrojo kėlinio pradžioje, o trečiajame pirmavo jau 21 tašku (90:69). Likusį laiką persvara išlaikyta be trikdžių.
2022-04-06

Stepheno Curry šou padėjo „Warriors“ pratęsti pergalingą seriją

Pergalę NBA iškovojo Oklando „Warriors“ (38/13) ekipa, kuri svečiuose 122:108 (23:25, 38:27, 26:26, 35:30) įveikė Hjustono „Rockets“ (14/36) ekipą. Oklando ekipą į pergalę vedė Stephenas Curry, kuris surinko 40 taškų, iš jų 21 pelnė paskutiniame ketvirtyje. Jis dar atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius, o per rungtynes pataikė 7 iš 14 tritaškių.
2022-02-01

Stephenas Curry paskutinę mačo sekundę išplėšė pergalę

Dvitaškį su finaline sirena pataikęs Stephenas Curry padovanojo San Fransisko „Golden State Warriors“ (33/13) komandai pergalę. Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose rezultatu 105:103 (24:30, 19:24, 33:22, 29:27) palaužė Hjustono „Rockets“ (14/33) ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų iš eilės laimėtų rungtynių.
2022-01-22

Pagaliau: „Rockets“ nutraukė košmarišką 15 pralaimėjimų seriją

Netikėtą pralaimėjimą NBA čempionate patyrė Čikagos „Bulls“ (12/7) komanda, nusileidusi lygos autsaideriams. Billy Donovano auklėtiniai svečiuose 113:118 (32:30, 32:25, 18:35, 31:28) pripažino Hjustono „Rockets“ (2/16) pranašumą. Hjustono komanda šia pergale nutraukė 15 pralaimėjimų seriją. Nugalėtojus į priekį vedė Danuelis House’as, kuris pelnė 18 taškų. Visus taškus atletas surinko antroje mačo pusėje, pirmoje jis nežaidė.
2021-11-25

„Rockets“ atleido Tokijo žaidynių prizininką Dante Exumą

Neseniai naują sutartį su Hjustono „Rockets“ komanda sudaręs Dante Exumas liko be darbo. Klubas nusprendė atsisveikinti su 26 metų 196 cm ūgio gynėju. Įdomu tai, kad dar prieš mėnesį australas pasirašė naują trejų metų kontraktą su Hiustono ekipa. Nepaisant to, krepšininkas nesulaukė net sezono starto ir buvo atleistas. D.Exumas į Hiustoną atvyko šių metų sausio mėnesį po mainų iš Klivlando „Cavaliers“ komandos. šie mainai Jamesui Hardenui leido tapti Bruklino „Nets“ nariu.
2021-10-17

Karjerą baigęs Luisas Scola tapo Italijos klubo generaliniu direktoriumi

Luisas Scola atsisveikino su savo šlovinga ir labai ilga karjera, tad dabar imasi naujų darbų. Tiesa, nuo krepšinio jis neatitols. 41-erių argentinietis lieka Varezės „Pallacanestro“ organizacijoje, tik joje ne žais, o užims vadovaujančias pareigas. Klubas paskelbė, kad veteranas tapo generaliniu komandos direktoriumi. Varezėje L.Scola sužaidė paskutinį savo karjeros sezoną, anksčiau su šiuo klubu sąsajų jis neturėjo.
2021-09-20

„Hawks“ pratęsė sutartį su vidurio puolėju iš Šveicarijos

Atlantos „Hawks“ komanda prieš sezono pradžią nusprendė ilgam išlaikyti vidurio puolėją Clintą Capelą. 27 metų 208 cm ūgio šveicaras dar turėjo dvejus metus galiojančią sutartį, tačiau „Hawks“ panoro užsitikrinti ramesnę ateitį ilgesniam laikui, tad pasiūlyta pratęsti dabartinį kontraktą dar papildomiems dvejiems metams – iki 2025 sezono pabaigos. Šių papildomų dviejų metų sandorio vertė siekia 46 mln. JAV dolerių. Taigi iš viso per ketverius sutarties metus krepšininkas uždirbs 82 mln.
2021-09-01

Su „Žalgiriu“ siejamas amerikietis puikiai užbaigė NBA Vasaros lygos kovas

Paskutiniajame savo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos mače Portlando „Trail Blazers“ (2/3) ekipa dramatiškai 92:95 (25:18, 20:21, 25:24, 22:32) nusileido Hjustono „Rockets“ (3/2) klubui. Su Kauno „Žalgiriu“ siejamas Emmanuelis Mudiay parodė universalumą – 26 minutės, 14 taškų (4/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 7 ir prarado 2 kamuolius, bei išdalino 8 rezultatyvius perdavimus. Jam esant aikštėje „Trail Blazers“ įmetė penkiais taškais daugiau nei varžovai.
2021-08-18

Ignas Brazdeikis taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos

NBA Vasaros lygoje svajonės toliau siekia Lietuvos pasą turintis Ignas Brazdeikis. Pastarojo atstovaujama Orlando „Magic“ 89:76 (23:19, 26:26, 19:18, 21:13) nugalėjo Hiustono „Rockets“. I. Brazdeikis sužaidė vieną prasčiausių mačų šią vasarą. Kanados ir Lietuvos pilietybę turintis žaidėjas per 23 minutes pelnė 6 taškus, tačiau „iš žaidimo“ atakavo tragišku procentu.
2021-08-16

Usmanas Garuba kelsis už Atlanto – „Real“ gaus milijoninę išpirką

Madrido „Real“ klubo banko sąskaitą papildys dar viena solidi išpirką už krepšininką, kuris kelia sparnus į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA). „Marca“ skelbia, kad 19-metis 203 cm ūgio Usmanas Garuba susitarė su ekipa dėl išpirkos, kurios suma yra 3 milijonai eurų. Didžiąją dalį išpirkos ispanas padengs pats, o 660 tūkst. eurų sumokės Hjustono „Rockets“. U.Garuba, kuris naujokų biržoje pakviestas 23-uoju šaukimu, turės dvejų metų garantuotą kontraktą, pagal kurį uždirbs 1,96 mln.
2021-08-10

Mainų bomba NBA: Westbrookas keliasi į „Lakers“

M.Harrellas prieš pat naujokų biržą nusprendė pasinaudoti jo sutartyje numatytu „pliusu“, pagal kurį kitą sezoną uždirbs 9,7 milijono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių. Tai reiškia, kad „Lakers“ išsiųstos trijulės algų suma siekia 35,7 milijono JAV dolerių, R.Westbrooko kito sezono atlyginimas – 44 milijonai JAV dolerių.
2021-07-30

Sportbačius ant vinies kabina legendinis graikas Vassilis Spanoulis

Kitame Eurolygos sezone jau tikrai nepamatysime žaidėjo, prie kurio jau buvome pripratę – Graikijos krepšinio legenda Vassilis Spanoulis pranešė apie profesionalios karjeros pabaigą. Šią informaciją 38-erių 193 cm ūgio gynėjas paskelbė savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje.
2021-06-26

Rekordinis Curry balandis: nusvilinti krepšiai artina prie MVP lenktynių?

San Francisko „Warriors“ lyderis Stephenas Curry, panašu, pasiekė savo geriausią versiją. Amerikiečio tritaškių pataikymo rodikliai tiesiog stulbinantys. Balandžio mėnesį „karių“ žvaigždė pataikė jau 83 tolimus metimus. Joks kitas NBA krepšininkas istorijoje nėra įmetęs daugiau tritaškių bombų per vieną mėnesį. Per šią atkarpą Stephas net keturis kartus sumetė 10 tritaškių arba daugiau – kentėjo „Nuggets“, „Thunder“, „Celtics“ ir „76ers“. Dar įspūdingiau, kad balandžio mėn.
2021-04-26

Kitų metų NBA naujokų biržos projekcijoje – Tubelio pavardė

Sporto žiniasklaidos gigantas ESPN pradėjo rikiuoti 2022-ųjų NBA naujokų biržos kandidatus. Žurnalisto Jonathano Givony akiratyje atsidūrė ir lietuvis. Arizonos universitete tobulėjančiam Ąžuolui Tubeliui šiuo metu skiriama 47-oji pozicija. Šis šaukimas priklauso Niujorko „Knicks“ komandai. 19-metis prieš daugiau nei mėnesį portalui tv3.lt sakė, kad 2021-aisiais paraiškos neteiks, nes tiki galimybėmis pasiekti geresnį šaukimą už metų.
2021-04-20

Arti trigubo dublio buvęs Sabonis padėjo „Pacers“ sugrįžti į pergalių kelią

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (26-28) ekip grįžo į pergalių kelią, kai NBA lygoje namuose 132:124 (33:24, 42:31, 31:39, 26:30) pranoko Hjustono „Rockets“ (14-41) klubą. Lietuvis per 37 minutes įmetė 22 taškus (10/15 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė ir tiek pat kartų suklydo. Šeimininkai dominavo pirmoje mačo pusėje.
2021-04-15

Sirvydis vėl žengė ant NBA parketo ir vėl liko be taškų

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ komanda, kuri svečiuose 113:100 (27:28, 28:23, 29:26, 29:23) įveikė Hiustono „Rockets“ ekipą. Deividas Sirvydis aikštėje pasirodė likus žaisti minutę ir per šį laiką nieko nenuveikė. „Rockets“ komanda pralaimėjo 19 kartą iš eilės ir tai yra ilgiausia jos nesėkmių serija frančizėje. Hiustono klubas nelaimėjo nuo vasario 4 dienos.
2021-03-20

NBA lyderiai pratęsė gniuždančią „Rockets“ nesėkmių seriją

Pergalę NBA iškovojo Jutos „Jazz“ (28-9) komanda, kuri namuose 114:99 (36:27, 29:21, 27:31, 22:20) įveikė Hiustono „Rockets“ (11-25) ekipą. Teksaso klubui tai yra 15 pralaimėjimas iš eilės. Tai ilgiausia „Rockets“ nesėkmių serija nuo 2001 metų. „Jazz“ komandai tai buvo pirmos rungtynės nuo kovo 3 dienos. Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 28 taškus, Mike’as Conley surinko 20. Pralaimėjusiems Kevinas Porteris surinko 27 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.
2021-03-13

JV prisirinko pražangų, tačiau „Grizzlies“ nušlavė varžovus

Jonas Valančiūnas ir Memfio „Grizzlies“ (15/15) šventė didžiausią pergalę klubo istorijoje. Lietuvio klubas išvykoje 133:84 (25:18, 39:18, 32:23, 38:24) sudraskė Hiustono „Rockets“ (11/21). J. Valančiūnas žaidė 12 minučių, pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, padarė dvi klaidas ir išnaudojo visas 5 asmenines pražangas. Aukštaūgio indėlio šiose rungtynėse ir nereikėjo, nes „grizliai“ tiesiog nušlavė varžovus.
2021-03-01

Be Valančiūno žaidę „Grizzlies“ suklupo dar sykį

Jonas Valančiūnas vis dar nežaidė, o lietuvio Memfio „Grizzlies“ (9-8) pėl patyrė pralaimėjimą NBA pirmenybėse, kai namuose 103:115 (27:27, 20:33, 23:27, 33:28) nusileido Hjustono „Rockets“ (11-10) ekipai. Svečiai pranašumą susikrovė antrame kėlinyje. Po pertraukos jis vienu metu perkopė ir 20 taškų. Kiek vėliau šeimininkai jį sumažino, bet galutinę pergalę vis vien šventė svečiai iš Hjustono.
2021-02-05

Galingi ir be Hardeno – „Rockets“ šventė pergalę 6 kartą iš eilės

Hiustono „Rockets“ (10/9) tęsia savo sėkmingą atkarpą NBA. Šį kartą „raketos“ išvykoje 136:106 (48:24, 25:30, 29:22, 34:30) nepasigailėjo Oklahomos „Thunder“ (8/11). Svečiai varžovus palaužė jau pirmajame kėlinyje. 48 taškų kruša varžovus užpylusios „raketos“ pataikė net 11 tritaškių. Tai yra pakartotas NBA rekordas. Iš viso nugalėtojai pataikė 28 tolimus metimus iš 52. Johnas Wallas sėkmingai inicijavo gerą pradžią ir užkūrė komandą 8 taškais iš eilės.
2021-02-02

Pirmasis šaukimas nepasigailėjo savo buvusio klubo

Hiustono „Rockets“ (7/9) iškovojo pergalę NBA pirmenybėse. Johno Wallo vedama ekipa namuose 107:88 nepasigailėjo žaidėjo buvusios darbovietės Vašingtono „Wizards“ (3/10). Šeimininkams J. Wallas pelnė 24 taškus ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. „Wizards“ dar 2010-aisiais pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pasirinko J. Wallą. Ilgai traumų kamuotas žaidėjas šią vasarą sudalyvavo mainuose – klubais žaidėjas apsikeitė su Russellu Westbrooku.
2021-01-27

Dončičių ir kompaniją sutriuškino Cousinso vedami „Rockets“

Pergalę NBA iškovojo Hiustono „Rockets“ komanda, kuri svečiuose 133:108 (38:27, 32:32, 34:24, 29:25) sutriuškino Dalaso „Mavericks“ ekipą. Ericas Gordonas nugalėtojams pelnė 33 taškus, o DeMarcusas Cousinsas sužaidė kaip geriausiais karjeros metais. „Rockets“ aukštaūgis pelnė 28 taškus ir atkovojo 17 kamuolių. Pirmą kartą po penkių praleistų mačų į aikštę grįžęs Johnas Wallas surinko septynis taškus ir aštuonis atliktus rezultatyvius perdavimus, o po mainų prisijungęs Victoras Oladipo nežaidė.
2021-01-24

Skraidė maistas ir replikos – „Cavaliers“ išmainė problemas kėlusį žaidėją

Klivlando „Cavaliers“ ir Hiustono „Rockets“ komandos susitarė dėl mainų. Kevinas Porteris keliasi į Hiustoną, o „Rockets“ komanda už puolėją atidavė ateities antrojo rato šaukimą. K.Porteris yra 30 šaukimas 2019 metų naujokų biržos, tačiau šiame sezone dar nežaidė dėl asmeninių priežasčių. Praėjusiame sezone jis rinko po 10 taškų ir atkovodavo 3,2 kamuolio. 20 metų puolėjas neseniai supyko, kai „Cavaliers“ jo rūbinės spintelė atidavė Taureanui Prince’ui.
2021-01-22

„Rockets“ erą be Hardeno pradėjo pergalingai

Hiustono „Rockets“ komanda pergalingai pradėjo naują erą be Jameso Hardeno. Teksaso klubas svečiuose 109:105 (30:27, 18:18, 27:34, 34:26) įveikė San Antonijaus „Spurs“ komandą. „Buvo smagu. Tai tikrai buvo šaunu“, – apie naujos eros pradžią kalbėjo „Rockets“ treneris Stephenas Silas. „Rockets“ komandai dar nepadėjo per mainus įsigytas Victoras Oladipo, o Ericas Gordonas ir Johnas Wallas nežaidė dėl traumų.
2021-01-15

Hardenas mainų būdu nutūpė Brukline, Sabonio ekipą papildė LeVertas

NBA sudrebino mainai. Viena didžiausių lygos žvaigždžių Jamesas Hardenas mainų būdu iš Hiustono „Rockets“ keliasi į Bruklino „Nets“. Keturias komandas įtraukiantys mainai palietė ir Domanto Sabonio klubą.
2021-01-13

Hardenas rėžė atvirai: padariau viską, ką galėjau, bet nesame gera komanda

Hiustono „Rockets“ žvaigždė Jamesas Hardenas netiki komandos perspektyvomis šiame sezone. Krepšininkas dar prieš sezono pradžią pareiškė norą būti išmainytam, o po praėjusios nakties rungtynių davė suprasti, kad čia yra nepatenkintas. „Mes nesame pakankamai geri. Tiek mikroklimatu, tiek talentu, apskritai viskuo. Myliu šį miestą, padariau čia viską, ką galėjau. Ši situacija yra beprotiška. Tai kažkas tokio, ko nemanau, kad galime sutvarkyti.
2021-01-13

Jameso ir Davieso tandemas nukalė dar vieną „Lakers“ pergalę

Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) čempionai Los Andželo „Lakers“ (9/3) pratęsė pergalingą seriją iki trijų, kai 117:100 (35:14, 36:34, 26:23, 20:29) išvykoje įveikė vietos Hjustono „Rockets“ (3/6) klubą. Svečiai kontroliavo žaidimą viso mačo metu. Persvarą susikrovė jau pirmame kėlinyke, vėliau ši tik augo. Šeimininkai darbandė priartėti, bet spurtas 12:0 ketvirtame kėlinyje galutinai įtvirtino „Lakers“ pergalę.
2021-01-13

Tritaškių kruša Hiustone nuplovė „Magic“ 42 taškų pranašumu

Fantastišką pergalę NBA iškovojo Hiustono „Rockets“ (3/4). Teksaso klubas namuose 132:90 (32:17, 30:16, 31:24, 39:33) nušlavė Orlando „Magic“ (6/3). Prieš tai dvi rungtynes iš eilės pralaimėję „Rockets“ nejuokavo nuo pirmųjų minučių. Įpusėjus rungtynėms, „raketos“ pirmavo jau 29 taškų pranašumu.
2021-01-09

Dončičiaus trigubas dublis nulėmė pergalę prieš „Rockets“

Nesėkmingai sezoną pradėjęs slovėnų vunderkindas Luka Dončičius įgauna pagreitį. Jo vedama Dalaso „Mavericks“ (3/4) išvykoje 113:100 (33:21, 28:28, 23:28, 29:23) nugalėjo Hiustono „Rockets“ (2/3). L. Dončičius pelnė 33 taškus, atkovojo 16 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų. „Mavs“ visas rungtynes laikėsi priekyje nežymiu pranašumu.
2021-01-05

Wallas perėmė lyderio vaidmenį „Rockets“ ekipoje

Hjustono „Rockets“ (2/2) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 102:94 (36:36, 28:28, 19:17, 19:13) įveikė Sakramento „Kings“ (3/3) klubą. Šeimininkai rungtyniavo be lyderio Jameso Hardeno. Persvarą jiems pavyko susikrauti tik ketvirtojo kėlinio pradžioje. Tuomet  „Kings“ kelis sykius neužpuolė ir paleido šeimininkus devynių taškų skirtumu (92:81). Tada „Rockets“ išlaikė pergalingą persvarą.
2021-01-03

Hardenas ir Wallas nukalė „Rockets“ pirmąją pergalę

Jameso Hardeno ir Johno Wallo duetas pamažu įsivažiuoja. Hiustono „Rockets“ (1/2) namuose 122:119 (32:33, 31:26, 24:27, 35:33) palaužė Sakramento „Kings“ (3/2). Šeimininkams J. Hardenas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir J. Wallas (6 atk. kam., 9 rez. perd.) kartu įmetė 55 taškus. Ketvirtajam kėliniui artėjant link kulminacijos, J. Wallas surado laisvą J. Hardeną prie tritaškio linijos ir amerikietis persvėrė rezultatą „Rockets“ naudai.
2021-01-01

Signalas dėl Hardeno ateities: „Rockets“ nusitaikė į „Nuggets“ kylančią žvaigždę

Hjustono „Rockets“ komanda dėlioja trišalius mainus, kurių metu būtų iškeistas lyderis Jamesas Hardenas. Skelbiama, kad Denverio „Nuggets“ yra pasiruošusi sudalyvauti mainuose, jeigu ir negaus pagrindinio jos dalyvio – J.Hardeno. Tiesa, kol kas nėra aišku, ko pageidautų ši Vakarų konferencijos ekipa. Pasak ESPN, „Rockets“ norėtų gauti 22-ejų Michaelą Porterį.
2020-12-31

Jokičius galingu trigubu dubliu parbloškė Hardeno „Rockets“

Nikola Jokičius įsirašė trigubą dublį ir su Denverio „Nuggets“ komanda šventė pirmąją sezono pergalę. Michaelo Malone’o auklėtiniai namuose 124:111 (36:26, 34:34, 36:23, 18:28) įveikė Hiustono „Rockets“ ekipą. N.Jokičius nugalėtojams pelnė 19 taškų, atliko 18 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 12 kamuolių, jam tai yra 42 karjeros trigubas dublis. Jamalas Murray pelnė 21 tašką, bet trečiajame kėlinyje susitrenkė galvą ir toliau nebežaidė.
2020-12-29

Hardenas pelnė beveik pusšimtį taškų, bet „Rockets“ pralaimėjo dramą Portlande

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Portlando „Trail Blazers“ komanda, kuri namuose 128:126 (27:31, 31:37, 26:17, 29:28) palaužė Hiustono „Rockets“ klubą. Hiustono komandai dėl koronaviruso negalėjo padėti šeši krepšininkai: Johnas Wallas, DeMarcusas Cousinsas, Benas McLemore’as, Ericas Gordonas, Masonas Jonesas ir KJ Martinas. „Rockets“ komandai Jamesas Hardenas pelnė 44 taškus ir atliko 17 rezultatyvius perdavimus.
2020-12-27

Hardenas maištauja – NBA ir „Rockets“ atlieka tyrimą dėl pažeidimo

Hiustono „Rockets“ žvaigždė Jamesas Hardenas gali praleisti sezono atidarymo rungtynes. Pranešama, kad „Rockets“ kartu su NBA dalyvauja tyrime ir nori nustatyti, kad buvo nufilmuotas socialiniuose tinkluose plintantis vaizdo įrašas, kuriame J.Hardenas yra matomas striptizo klube. Jeigu vaizdo įrašas yra naujas, krepšininkas bus pažeidęs COVID-19 protokolą ir kurį laiką negalėtų žaisti. Pagal NBA taisykles, krepšininkas dėl koronaviruso sezono metu tokiose vietose lankytis negali.