robinzonas kruzas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robinzonas kruzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robinzonas kruzas“.
Tėvų duotas vardas vaikui įsiutino internautus: vadina visiška kvailyste
Tėvų suteiktas vardas atžalai priverčia suklusti ne vieną aplinkinį, kuris jį išgirsta. Po pasaulį klajojantys Johnas ir Tara, susilaukę sūnaus, davė jam unikalų vardą, dėl kurio jie itin didžiuojasi ir nepaiso kitų žmonių replikų.
Pora pasakoja nesigailinti, kad sūnui suteikė unikalų vardą. Anaiptol, jie didžiuojasi, kad jų sūnus yra pavadintas išgalvoto nuotykių personažo garbei.
Mikrovalstybės: svarbu vėliavą turėti ir himną susikurti
Vėliava, ordinai, himnai, karūnos – nejaugi viso to vis dar reikia valstybės identiškumui nustatyti?“ – klausia „The Independent“. Galvojate, tai tik senoviniai reliktai? Tačiau, pavyzdžiui, britai visai neseniai gerokai sunerimo: kaip atrodys jų vėliava, jeigu Škotija paskelbs nepriklausomybę? Iš vienos pusės, žmonės garbina valstybės simbolius, nors šie ir atsirado vos ne netyčia. Iš kitos – mano, kad sugalvotos naujos tradicijos – labiau trumpalaikis įgeidis.
Dėl vienišumo pamišęs Robinzonas šiandien būtų laimės kūdikis
Vos per dešimtmetį gyvenančių pasaulyje po vieną padaugėjo daugiau nei trečdaliu, ir toks gyvenimo būdas tapo masiniu reiškiniu. Skandinavijos šalyse net iki pusės namų ūkių sudaro tik po vieną žmogų, Lietuvoje tokių – beveik trečdalis, Jungtinėse Valstijose – keliais proc. mažiau. Tačiau, jei Europos rytuose vieni dažniausiai gyvena pagyvenę žmonės, netekę sutuoktinio, tai vakaruose tai dažnai sąmoningas jaunų žmonių pasirinkimas. 1958-aisiais, kai Rickis Nelsonas dainavo „Lonesome town“ (liet.
9 įtakingi personažai, kurie niekada negyveno
Į šį sąrašą patenka daugybė asmenų ir personažų, kurie pakeitė visuomenę, žmonių elgseną ar net turėjo įtakos istorijos raidai, tačiau patys realybėje niekada negyveno, arba dėl jų egzistavimo vis dar kyla ginčų.
Kalėdų Senelis
Romantiška šios poros istorija paveikė visuomenės mąstymą apie idealius dviejų žmonių santykius ir – kaip paradoksalu – galbūt buvo daugumos skyrybų priežastis.
Galina Dauguvietytė: „Savęs aukoti negalima“
„Nugyvenau tokį gražų ilgą gyvenimą, ir manau esanti verta visų man skirtų išgyvenimų. Visada buvau savimi ir dėl nieko nesigailiu“, - sakė televizijos režisierė ir rašytoja Galina Dauguvietytė.
Prakilni moteris iš praėjusios epochos, menininkė ir dvasios aristokratė, atvykusi į susitikimą su klaipėdiečiais, kurie netilpo į bibliotekos salę, surengė savotišką bohemišką spektaklį. Visi nuščiuvę klausėsi galingo, gražaus ir gilaus moters, įžengusios į devintą dešimtį, balso.
Giedrius Drukteinis: Džentelmeno kardas ir skydas
Džentelmenas tuščiomis rankomis – ne visai džentelmenas. Turint galvoje tai, kad šis žodis yra kilęs iš termino, apibūdinančio garbingus didikus, turinčius teisę nešioti ginklą, nesunku prisiminti, kad kiekvienas save gerbiantis ir agresyvus vyras per visą savo istoriją visada ką nors turėjo pašonėje ar savo rankose. Pirmykščiais laikais tai buvo ietis, vėliau – kardas ir špaga.
Leonidas Donskis: Chamų pasaulis
Didžiojo Chamo atėjimas
Pastaruoju metu apie chamus ir chamizmą rašoma itin daug. Ką gi, tai nenuostabu – gyvename ypatingo chamizmo suvešėjimo ir aktyvaus jo kultivavimo laikotarpiu. Lietuvoje prasidėjo pats tikriausias chamų atgimimo laikotarpis.
Tiesą sakant, chamų epocha prasidėjo dar apie 1917 metus.
Interneto folkloras: 27 dienos be kompiuterio, arba IT kaime
Rašau popieriuje. Visai atpratau. Ar galėjau kada įsivaizduoti, kad būdamas 13 metų rašysiu dienoraštį kaip Robinzonas Kruzas negyvenamoje saloje? Mane išdavė. Pasakė, kad važiuosime pirkti naujos “Intel” pelės, o iš tiesų įkišo į mašiną ir išsiuntė į kaimą pas dieduką ir bobutę...
07.05. Aš jau anksčiau įtariau, kad reikalai gali panašiai susiklostyti. Kartą tėvukas užsiminė, kad turint tokį potraukį kompiuteriams man laikas susipažinti su nauju daktaru.