real sociedad

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „real sociedad“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „real sociedad“.

Du baudinius realizavęs „Real“ įsirašė sunkius tris taškus Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pergalę iškovojo Madrido „Real“ klubas. Šalies čempionai penktajame ture 2:0 nugalėjo „Real Sociedad“ atstovus. Nors pirmajame kėlinyje dažniau atakavo Madrido futbolininkai, kur kas arčiau įvarčio buvo „Real Sociedad“ atstovai. Du jų smūgiai pateikė į vartų skersinį. Visai arti įvarčio buvo Luka Sučičius ir Sheraldo Beckeris. Iš karto po pertraukos sėkmė vėl šypsojosi svečiams. L. Sučičius šį kartą pataikė į vartų virpstą.
2024-09-15

Į Ispanijos taurės finalą po baudinių serijos žengė „Mallorca“

Antradienio vakarą baudinių serijoje 5:4 įveikusi „Real Sociedad“ klubą „Mallorca“ žais ketvirtajame savo istorijoje „Copa del Rey“ finale. Palmos komanda į lemiamą finalą nepateko nuo 2003 m., kai buvo karūnuota čempione. Tai vienintelis „Copa del Rey“ trofėjus per 108 metų klubo istoriją, o kiti du finalai buvo pralaimėti 1991 m. Madrido „Atletico“ ir 1998 m. „Barcelona“ klubams. Pirmoji į priekį šiame mače išsiveržė „Mallorca“ ekipa po Giovanni Gonzalezo įvarčio 50-ą minutę.
2024-02-28

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs „Napoli“ nepasinaudojo proga įsitvirtinti antroje lentelės vietoje

Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji šios dienos susitikimai. Tvirtą žingsnį link kito etapo žengė „Real Sociedad“ klubas. Ispanai namuose 3:1 susitvarkė su ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusia „Benfica“. Nugalėtojams įvarčius pelnė Mikelis Merino, Mikelis Oyazabalis ir Anderis Barrenetxea. Jų persvara galėjo būti ir didesnė, bet Braisas Mendezas nerealizavo 11 metrų baudinio. Paguodos įvartį „Benfica“ klubui pelnė Rafa Silva.
2023-11-08

Ispanijoje – „Barcelona“ triumfas pridėto laiko metu, Vokietijoje – triuškinanti „Bayern“ pergalė

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Ronaldas Araujo, kuris 92-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Barcelonai“ dramatišką pergalę 1:0. Tuo tarpu Vokietijoje triuškinamą pergalę 4:0 pasiekė Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri įveikė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.
2023-11-05

Ankstyvą įvartį praleidęs „Real“ atsitiesė ir tęsia pergalių seriją Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 (0:1) įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Svečiai pirmieji mače išsiveržė į priekį, kai Anderis Barrenetxea jau 5-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką. Pirmajame kėlinye abi komandos sukūrė gerų progų, bet rezultatas nesikeitė. Visgi jau iškart po pertraukos Madrido ekipa išlygino rezultatą.
2023-09-18

Ispanijoje „Barcelona“ pergalingai atsisveikino su dviem legendomis

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Mallorca“ futbolininkus.  Ansu Fati 1-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0. Amathas Ndiaye 14-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Mallorca“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2023-05-29

„La Liga“ pirmenybėse – paskutines rungtynes pralaimėjusi „Barcelona“ kėlė lygos trofėjų

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Real Sociedad“ futbolininkų pranašumą.  Priminsime, jog kiek anksčiau „Espanyol“ nugalėjusi „Barcelona“ užsitikrino „La Liga“ pirmenybių čempionų titulą. Mikelis Merino jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real Sociedad“ ekipą į priekį 1:0. Ousmane’as Dembele 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Alexas Remiro.
2023-05-21

Dešimtyje likęs rungtyniauti „Real“ pralaimėjo ir priartino „Barceloną“ prie čempionų titulo

Antradienį Ispanijos „La Liga“ čempionate antroje pozicijoje žengianti Madrido „Real“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Real Sociedad“ ekipai. Tai reiškia, kad jeigu kitose rungtynėse „Real“ praras nors tašką, „Barcelona“ bus paskelbta šio sezono čempione. Šiame susitikime 47-ą minutę pasižymėjo Takefusą Kubo, o 61-ą minutę Dani Carvajalis buvo nubaustas raudona kortele ir „Real“ liko žaisti dešimtyje.
2023-05-03

Dvigubai daugiau smūgių atlikęs „Real“ namuose nesugebėjo įveikti „Real Sociedad“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Real Sociedad“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0. Viniciusas Junioras 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Toni Kroosas 32-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alexas Remiro užtikrintai atrėmė kamuolį. Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrygo 57-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-01-30

Dembele pelnytas įvartis padovanojo „Barcelonai“ bilietą į Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalį

„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė dešimtyje rungtyniauti likusius „Real Sociedad“ futbolininkus. Frenkie de Jongas 11-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Pablo Marinas 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-01-26

Europos lyga: „Man United“ atsirevanšavo „Real Sociedad“, tačiau finišavo antroje E grupės vietoje

„Manchester United“ UEFA Europos lygos E grupės išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus ir pasiekė revanšą už pirmajame susitikime patirtą nesėkmę.
2022-11-03

Niuksas „Manchester United“: pirmose lygos rungtynėse neatsilaikė prieš „Real Sociedad“

„Manchester United“ klubas UEFA Europos lygos pirmose E grupės rungtynėse namuose 0 – 1 turėjo pripažinti „Real Sociedad“ futbolininkų pranašumą. Casemiro 5-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Fredo 23-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Antony 26-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Alexas Remiro.
2022-09-09

Ispanijoje – Lewandowskio dublis ir užtikrinta katalonų pergalė

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse užtikrintai 4:1 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus.  Robertas Lewandowskis sužaidus vos 44 sekundes tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Lenkijos futbolininkas pelnė katalonų greičiausią įvartį „La Liga“ pirmenybėse nuo Iniestos, kuris 2009 metais nuginklavo „Recreativo“ sužaidus vos 43 sekundes.
2022-08-22

Paskutinis sezono „La Liga“ turas: „Barcelona“ patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą ir finišavo antroje turnyrinės lentelės vietoje.
2022-05-23

Ispanijos čempionate „Barcelona“ šventė minimalią pergalę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus. Pierre’as Emerickas Aubameyangas 11-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną” į priekį 1:0. Ferranas Torresas 40-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-04-22

Gelbėjimosi valtis „Barcelonai“: gavo beveik 600 mln. eurų paskolą

„Barcelonos“ komanda sulaukė 595 milijonų eurų siekiančios paskolos, kuri leis šiek tiek lengviau atsikvėpti. Katalonai sudarė dešimties metų sandorį su „Goldman Sachs“ investiciniu banku, kurio palūkanos sieks 1.98 procentus, skelbia „Mundo Deportivo“. Paskola buvo padalinta į 455 mln. eurų ir 140 mln. eurų dalis dėl ankstesnės klubo skolos. Šis susitarimas leis „Barcelonai“ įvykdyti savo įsipareigojimus ir užtikrinti naujo strateginio plano įgyvendinimą.
2021-08-21

Erą be Lionelio Messi „Barcelona“ pradėjo pelnydama 4 įvarčius

Sekmadienį pergalingai Ispanijos „La Liga“ čempionatą pradėjo „Barcelona“, kuri namuose 4:2 nugalėjo „Real Sociedad“. Tai oficialiai buvo pirmosios rungtynės, kuriose „Barcelona“ gretose jau nebebuvo į Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą persikėlusio Lionelio Messi.
2021-08-15

„Real“ Ispanijoje tik paskutinėmis minutėmis išplėšė lygiąsias

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Real Sociedad“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Mariano 22-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Portu 55-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real Sociedad“ ekipą į priekį 1:0. Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Casemiro 64-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2021-03-02

„Panevėžys“ sukirto rankomis su patyrusiu žaidėju

Ruošdamasis naujajam sezonui FK „Panevėžys“ toliau stiprina savo gretas. Šiandien klubas pasirašė sutartį su 32 metų žaidėju Jeffrey Sarpongu. Savo futbolininko profesionalo karjerą J. Sarpongas pradėjo „Eredivisie“ lygoje, kur atstovavo „Ajax“, „Breda“ ir „NEC“ klubams. Ganos ir Nyderlandų pilietybę turintis futbolininkas „Eredivisie“ lygoje iš viso sužaidė 104 susitikimus, per kuriuos įmušė 6 įvarčius ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų.
2021-02-09

Antroje pusėje reikalus sutvarkęs „Atletico“ Ispanijoje lieka pirmas

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Davidas Silva 13-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Luisas Suarezas 23-ąją minutę sulaukė tikslaus perdavimo baudos aikštelėje. Visgi Alejandro Remiro sėkmingai sustabdė varžovų išpuolį.
2020-12-22

Ilgametis „Arsenalo“ gynėjas palieka komandą

Šeštadienio rytą Londono „Arsenal“ klubas pranešė, kad komandą palieka ilgametis krašto gynėjas iš Ispanijos Nacho Monrealis. Nacho Monrealis su Ispanijos futbolo klubu „Real Sociedad“ pasirašė dviejų metų kontraktą, praneša BBC. 33 metų ispanas būdamas startinėje sudėtyje sužaidė visas tris pirmąsias šio sezono „Arsenalo“ rungtynes Anglijos „Premier“ lygoje, o rungtynėse prieš „Burnley“ mūvėjo ir kapitono raištį.
2019-08-31

Ronaldo iš Madrido išvyko kartu su pergalėmis: „Real” darkart krito namuose

Sekmadienio vakarą aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje praskriejo turas. Jis nebuvo rezultatyvus, tačiau žiūrovams padovanojo vieną sensacija tapusį vakarą Madride. Karališkasis „Real” klubas nepelnė įvarčio ir patyrė antrąją sezono nesėkmę namų rungtynėse. Rezultatu 0:2 (0:1) Be Garetho Bale'o ir Marco Asensio žaidę „Real” futbolininkai pralaimėjo „Real Sociedad” komandai. Šeimininkai 61-ąją minutę, rezultatu esant 0:1, užsidirbo ir raudoną kortelę.
2019-01-06

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

UEFA supertaurės rungtynes iš Talino komentuosiantys lietuviai: tai – didelis įvertinimas

Rugpjūčio 15-oji – išskirtinė diena Baltijos šalių sportui. Estijos sostinė seniai nematė tiek žvaigždžių. Trečiadienį Taline vyks UEFA supertaurės rungtynės, kuriose susitiks dvi Madrido futbolo komandos – „Atletico“ ir „Real“. Akistatą tiesiai iš „A. Le Coq Arena“ komentuos Rytis Vyšniauskas bei Žydrūnas Grudzinskas. Komandas krėtė permainos „Real“ vasarą paliko ryškiausia žvaigždė – Cristiano Ronaldo.
2018-08-15

Rinktinės treneris Maskvoje stebėjo Fedoro Černycho žaidimą

Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas praėjusį savaitgalį viešėjo Rusijos sostinėje, kurioje stebėjo Maskvos „Dinamo“ klube rungtyniaujančio Lietuvos rinktinės kapitono Fedoro Černycho žaidimą. E. Jankauskas lankėsi „Dinamo“ rungtynėse su Kazanės „Rubin“ komanda. Po F. Černycho įvarčio 14-ąją minutę šeimininkai pirmavo, tačiau svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti.
2018-08-07

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

„Barcelona“ ir toliau nesustabdoma, „Real“ vėl prarado taškų

Ispanijos futbolo lygoje pranašumą turnyro lentelėje didina „Barcelona“. Ji sekmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino Valensijos „Levante“. 12-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 38-ąją – Luisas Suarezas, 93-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Jam asistavo L. Messi. „Barcelona“ naujokas Philippe’as Coutinho rungtynėms registruotas nebuvo.
2018-01-07

Karaliaus taurė: dvi „La Liga“ komandos pralaimėjo trečiojo diviziono klubams

Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ užtikrintai žengė į Ispanijos Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalį. Vis dėlto, šešioliktfinalis neapsiėjo be staigmenų – pasirodymus sensacingai baigė trečiojo diviziono klubams pralaimėję San Sebastiano „Real Sociedad“ bei Bilbao „Athletic“ futbolininkai. „Barcelona“ trečiadienį namie 5:0 (1:0) sutriuškino Mursijos „Real“. Įvarčius pelnė Paco Alcaceras (16 minutė), Gerardas Pique (56 min.), Aleixis Vidalis (60 min.), Denisas Suarezas (74 min.
2017-11-30

„Real“ vargo su trečiojo diviziono klubu

„Real“ ne be vargo nugalėjo trečiojo Ispanijos diviziono „Fuenlabrada“. Madrido futbolininkai ketvirtadienį „Copa del Rey“ varžybose realizavo 11 metrų baudinius rungtynių pabaigoje ir svečiuose laimėjo 2:0 (0:0). 63-ąją minutę nuo 11 metrų žymos įmušė Marco Asensio. 72-ąją „Fuenlabrada“ į kovą metė Paco Candela. Jis 73-ąją užsidirbo pirmąją, 79-ąją – antrąją geltoną kortelę. Šeimininkai liko dešimtiese. 80-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo ir Lucasas Vazquezas.
2017-10-27

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

„Real“ laimėjo derbį, lyderiai sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę šventė Madrido „Real“. Kita Ispanijos sostinės komanda „Atletico“ 1:1 sužaidė su lygos lydere „Barcelona“. „Real“ svečiuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Madrido „Getafe“. 39-ąją minutę įmušė „Real“ puolėjas Karimas Benzema. 56-ąją rezultatą išlygino Jorge Molina. 85-ąją po Isco perdavimo pergalę išplėšė Cristiano Ronaldo.
2017-10-15

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

Ispanijos čempionai nutraukė lygiųjų seriją

Du pastaruosius turus lygiosiomis su Valensijos komandomis rungtynes baigęs Madrido „Real“ reabilitavosi sekmadienį San Sebastiane, kur 3:1 (2:1) nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Borja Mayoralas. 28-ąją minutę rezultatą išlygino Kevinas Rodriguesas. Tačiau tas pats futbolininkas 36-ąją minutę nukreipė kamuolį į savuosius vartus. Paskutinį rungtynių įvartį 61-ąją minutę pelnė Garethas Bale’as.
2017-09-18

„Real“ toliau barsto taškus Ispanijoje

Ispanijos futbolo čempionas Madrido „Real“ antrajame ture iš eilės prarado taškus. Abukart lygiosiomis sužaista su Valensijos komandomis. Šeštadienį namie – 1:1 (1:1) su „Levante“. „Real“ futbolininkai buvo priversti vytis. 12-ąją minutę „Levante“ į priekį išvedė Ivi. 36-ąją minutę po kampinio rezultatą išlygino Lucasas Vazquezas. Likusį laiką „Real“ bandė įmušti ir laimėti, bet čempionams pasižymėti nepavyko. Madrido komanda prarado puolėją Karimą Benzemą.
2017-09-09

„Utenyje“ – rokiruotės trenerių štabe

Prie Davido Campana Piquer vadovaujamo trenerių štabo prisijungė jo tautietis Carlosas Jimenezas Perezas. Jis pakeis Tonį Jakimoskį Utenos „Utenio“ trenerių štabą papildė specialistas iš Ispanijos Carlosas Jimenezas Perezas. Jis taps prieš kelias savaites prie klubo prisijungusio Davido Campanos Piquero asistentu. C. J. Perezas komandoje pakeis Toni Jakimoski. C. J. Perezas 8 metus studijavo sporto ir treniravimo mokslus trijuose Ispanijos universitetuose.
2017-05-26

Ispanijoje lyderiai iškovojo vienodas pergales, abu ir toliau turi tiek pat taškų

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje pergales vienodais rezultatais pasiekė favoritai ir lyderiai – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. Abi komandos laimėjo 4:1. „Real“ 4:1 (2:0) namie nugalėjo „Sevilla“. 10-ąją minutę įmušė Nacho, 23-ąją – Cristiano Ronaldo. Svečių viltis 49-ąją minutę atgaivino Stevanas Jovetičius, bet „Real“ į tai atsakė C. Ronaldo ir Toni Krooso įvarčiais. Jie įmušti atitinkamai 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.
2017-05-15

Ispanijoje taškus prarado kiekybine persvara nepasinaudojusi „Sevilla“

Penktadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos 36-ojo turo starte taškus prarado namuose žaidusi „Sevilla“. Ji lygiosiomis 1:1 (1:0) išsiskyrė su rungtynes dešimtiese baigusiu San Sebastiano „Real Sociedad“. Pirmojoje mačo pusėje įvartį pelnė vienintelė „Sevilla“. Šeimininkus pačioje kėlinio pabaigoje, 41-ąją minutę, į priekį išvedė Pablo Sarabia. Sevilijos futbolininkai persvara džiaugėsi 20 žaidimo minučių. 61-ąją rezultatą išlygino meksikietis Carlosas Vela.
2017-05-06

Ispanijoje laimėjo ir „Barcelona“, ir „Real“, ir „Atletico“

Šeštadienį Ispanijos aukščiausioje futbolo lygoje pergales iškovojo pirmaujantys favoritai – „Barcelona“, Madrido „Real“ ir „Atletico“. „Barcelona“ laimėjo miesto derbį – varžovų stadione 3:0 (0:0) nugalėjo „Espanyol“. Favoritai pirmajame kėlinyje vargo. Viskas pasikeitė po pertraukos. 50-ąją įmušė Luisas Suarezas, 76-ąją – Ivanas Rakitičius, 87-ąją – dar kartą L. Suarezas. Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Valencia“. Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio.
2017-04-30

Ispanijoje – įspūdinga Bilbao futbolininkų pergalė

Pirmadienį vienintelėse Ispanijos futbolo lygos 33-ojo turo rungtynėse fantastišką pergalę iškovojo „Athletic“. Bilbao futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė turnyro lentelės kaimynę „Eibar“. Lemiamas įvartis pelnytas 94-ąją rungtynių minutę. Abiems komandoms ilgai nepavyko pasižymėti. 56-ąją minutę šeimininkų padėtis komplikavosi, o svečiai gavo puikų akstiną pergalei. Raudona kortelė parodyta „Eibar“ futbolininkui iš Argentinos Gonzalo Escalantei.
2017-04-25

Šimtasis A.Griezmanno įvartis garantavo „Atletico“ pergalę

Čempionų lygos pusfinalį pasiekė Madrido „Atletico“ futbolininkai iškovojo labai svarbią pergalę Ispanijose čempionate, kai išvykos rungtynėse 1:0 palaužė Barselonos „Espanyol“. Vienintelį rungtynių įvartį 73-ąją minutę pelnė Antoine'as Griezmannas. Prancūzui tai buvo 100-asis įvartis Ispanijos aukščiausiame divizione.
2017-04-23

Ispanijoje vargo ir „Real“, ir „Barca“

Šeštadienį Ispanijoje pergales vienodais rezultatais iškovojo Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Čempionato lyderės savo varžovus nugalėjo 3:2. „Real“ svečiuose 3:2 (1:1) palaužė Chichono „Sporting“. Šeimininkai dukart pirmavo. Jiems 14-ąją minutę įvartį pelnė kroatas Duje Čopas, 50-ąją – Mikelis Vesga. „Real“ rezultatą išlygino Isco (17 minutė) bei Alvaro Morata (59 min.). Isco įmušė ir pergalingą įvartį, pasižymėjęs 90-ąją minutę.
2017-04-16

Ispanijoje „Real“ ir „Barcelona“ varžovų nesigailėjo

Aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje įtikinamas pergales šventė favoritai – Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Lygoje pirmaujantis „Real“ 3:0 (1:0) namie nugalėjo „Deportio Alaves“. 31-ąją minutę įvartį pelnė Karimas Benzema, 85-ąją – Isco, 88-ąją – Nacho. „Barcelona“ varžovams mušė keturis – 4:1 (1:0) svečiuose įrodė savo pranašumą prieš „Granada“. 44-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Luis Suarezas. 50-ąją minutę rezultatą išlygino Jeremie Boga. Svečiai reikalus išsprendė mačo pabaigoje.
2017-04-03

Cristiano Ronaldo atliko du rezultatyvius perdavimus, „Real“ laimėjo

Šeštadienį „La Ligos“ 28-ojo turo rungtynėse du rezultatyvius perdavimus atliko Cristiano Ronaldo. Portugalo vedama Madrido „Real“ 2:1 (1:0) svečiuose nugalėjo Bilbao „Athletic“. Pirmasis įvartis krito 25-ąją minutę. Po C. Ronaldo perdavimo kamuolį į vartus nukreipė prancūzas Karimas Benzema (1:0). Antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 65-ąją minutę Raulio Garcios perdavimu pasinaudojo Aritzas Adurizas (1:1). 68-ąją minutę pergalingą „Real“ įvartį pelnė Casemiro.
2017-03-19

Po istorinio triumfo – Barselonos nesėkmė Ispanijoje

„Barcelona“ ekipa dar savaitės viduryje padarė neįmanomą ir 6:1 sutalžė „Paris Saint-Germain“ ir pateko į kitą Čempionų lygos etapą, tačiau šventinės nuotaikos buvo sugadintos jau sekmadienį. Katalonai išvykoje 2:1 pralaimėjo La Korunjos „Deportivo“ ekipai. Pirmieji įvartį pelnė aikštės šeimininkai, kai 40-ąją minutę įvartį pelnė Joselu.
2017-03-12

Atsisveikinimas: Xabi Alonso po sezono baigs karjerą

Dar vienas veteranas paskelbė apie karjeros pabaigą. Miuncheno „Bayern“ rungtyniaujantis saugas Xabi Alonso po sezono baigs savo karjerą. Apie tai baskas paskelbė savo „Twitter“ paskyroje. Jau anksčiau buvo pasirodę gandų, kad 35 metų vidurio saugas vasarą greičiausiai atsisveikins su futbolu. Tuomet kaip tik baigiasi jo sutartis su Miuncheno „Bayern“ klubu. „Gyvenau jame, mylėjau jį.
2017-03-09

Ispanijos futbolo pirmenybių lyderės nesėkme pasinaudojo abu Madrido klubai

Ketvirtą pralaimėjimą Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXXII turo rungtynės patyrė dvidešimties komandų turnyre pirmaujanti bei čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (76 tšk.) vienuolikė, svečiuose 0:1 (0:1) turėjusi pripažinti devintojoje pozicijoje esančių „Real Sociedad“ (41 tšk.) futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Mikelis Oyarzabalas (5 min.
2016-04-10

Lietuvos vienuolikės treneris Edgaras Jankauskas stažavosi Miuncheno „Bayern“ futbolo klube

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas kelių dienų stažuotėje iš arti susipažino su Vokietijos futbolo čempiono bei pirmenybių lyderiu Miuncheno „Bayern“ darbu ir turėjo galimybę pabendrauti su treneriu Pepu Guardiola ir Xabi Alonso - senu pažįstamu iš „Real Sociedad“ laikų. Vokietijos čempionų treneris Lietuvos rinktinei palinkėjo kantrybės ir sėkmės.
2016-03-03

„La Liga“ čempionate Madrido „Real“ neįveikė lygos vidutiniokų

Ispanijoje sekmadienį žaidžiamos 5-ios „La Liga“ čempionato rungtynės. Netikėtai pergalės neiškovojo Madrido „Real“ klubas. „Karališkasis“ klubas Malagoje nesugebėjo įveikti vietos „Malaga“ ekipos, o rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (0:1). Pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Madrido. 33-ąją minutę Toni Kroosas baudos smūgiu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir geriausioje padėtyje buvęs Cristiano Ronaldo kamuolį pasiuntė į vartus.
2016-02-21

Giedrius Arlauskis „La Liga“ čempionate ir vėl nesublizgėjo

Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo sužaistos vienos 23-io turo rungtynės. Barselonos „Espanyol“ klubas su Giedriumi Arlauskiu 0:5 (0:2) namuose nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipai. „Power8 Stadium“ stadione vykusiose rungtynėse „Espanyol“ futbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams iš San Sebastiano ekipai. Katalonų gretose esantis Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis žaidė tik pirmąjį kėlinį, o po pertraukos buvo pakeistas.
2016-02-08

„El Clasico" rungtynės baigėsi triuškinama katalonų pergale

„La Ligos" 12-ame ture „Santiago Bernabeu" stadione įvyko „El Clasico" susitikimas. Išvykoje žaidę „Barcelona" futbolininkai netikėtai net 4:0 (2:0) sutriuškino karališkąjį Madrido „Real". Startinės sudėtis: „Real“ Madrid: K. Navas; Marcelo, S. Ramos, R. Varanae , Danilo; T. Kroos, L. Modrič, C. Ronaldo, G. Bale, J. Rodriguez; K. Benzema. „Barcelona“: C. Bravo; J. Alba, J. Mascherano, G. Pique, D. Alves; A. Iniesta, S. Busquets, I. Rakitič; Neymar, L. Suarez, S. Roberto.