real betis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „real betis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „real betis“.

Sensacija Ispanijos taurėje: ketvirtos lygos klubas išmetė „La Liga“ komandą

Ispanijos futbolo „Copa del Rey“ taurėje užfiksuotas didžiulis netikėtumas. Ketvirtoje Ispanijos lygoje rungtyniaujanti „Barbastro“ komanda priėmė varžovus iš stipriausios Ispanijos lygos – „Almeria“. Nepaisant išankstinių prognozių šeimininkai sugebėjo 1:0 palaužti oponentus iš „La Liga“ pirmenybių bei žengti į kitą etapą. Istorinį savo komandai įvartį pelnė gynėjas Francas Carbonellis. Netoli sensacijos buvo ir kitas ketvirtojo Ispanijos diviziono klubas.
2023-12-06

„Barcelona" vietiniame čempionate iškovojo triuškinamą pergalę

„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Real Betis“ futbolininkus.  Andreasas Christensenas 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Edgaras Gonzalezas 33-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei svečiai liko žaisti dešimtyje.
2023-04-30

„Atletico“ klubas 86-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Real Betis“

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus. Antoine‘as Griezmannas 29-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis problemų vartininkui nesukėlė. Jose Maria Gimenezas 50-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Yannickas Carrasco 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė vartininkas Rui Silva.
2023-04-03

Europos lygos aštuntfinalis: „Man Utd" susitvarkė „Real Betis", pergalę šventė ir „Juventus"

„Manchester United“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo trijų įvarčių pranašumą.
2023-03-10

„Real“ Ispanijoje vėl leido nutolti lyderiui

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Real Betis“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Mačo pradžioje „Real“ puolėjas Karimas Benzema 12-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo žaidimą ranka ir šio įvarčio neįskaitė. Tas pats K.Benzema 49-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-03-06

Ispanijos pirmenybėse – ir toliau pirmaujančios „Barcelona“ ekipos pergalė svečiuose

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Luizas Henrique 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko. Raphinha 34-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2023-02-02

„Barcelona" po 11 m baudinių serijos žengė į Ispanijos Supertaurės finalą

„Barcelonos“ komanda Ispanijos Supertaurės pusfinalyje po atkaklios kovos 3:2 palaužė „Real Betis“ futbolininkus ir žengė į šio turnyro finalą. Pedri 23-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Germanas Pezzella 32-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.
2023-01-13

„Barcelona“ 94-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Real Betis“

„Barcelona“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „Real Betis“ futbolininkus. Ronaldas Araujo 20-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko. Juanmi 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Ferranas Torresas 73-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau R.Silva dar kartą sėkmingai apgynė savo vartus.
2022-05-08

Po Eurolygos kovų „Real“ vos išnešė sveiką kailį prieš Ispanijos lygos autsaiderius

Sunkią pergalę Ispanijos lygoje pasiekė Madrido „Real“ (21/9) komanda, kuri svečiuose 71:69 (18:16, 9:20, 20:9, 24:24) palaužė Sevilijos „Real Bets“ (9/21) klubą. Likus 2 minutėms buvo lygu, tačiau Walteris Tavaresas sumetė baudas (67:65). Anžejus Pasečnikas pridėjo dvitaškį, o Vitto Brownas pataikė dar vieną metimą, išvesdamas į priekį Sevilijos klubą – 69:67. Adamas Hanga smeigė labai reikalingą tritaškį (70:69), vėl persverdamas rezultatą, o liko tik 26 sek.
2022-04-24

Ispanijos karaliaus taurės finale – Valensijos ir Sevilijos futbolo klubų akistata

Ispanijos karaliaus taurės (Copa del Rey) finale šeštadienį Sevilijoje ietis sukryžiuos vietos „Real Betis“ ir „Valencia“ klubai. Turnyro čempionui atiteks kelialapis į kito sezono UEFA Europos lygos turnyro grupių varžybas. Ispanijos futbolo milžinai Madrido „Real“, „Atletico“ ir „Barcelona“ neįstengė prasibrauti į šių varžybų finalą. Pusfinalio serijoje „Real Betis“ futbolininkai bendru rezultatu 3:2 palaužė Madrido „Rayo Vallecano“, o „Valencia“ 2:1 – Bilbao „Athletic“ ekipą.
2022-04-22

Paaiškėjo Ispanijos Karaliaus taurės finalo dalyviai

Sevilijos „Real Betis“ futbolininkai iškopė į Ispanijos Karaliaus taurės turnyro finalą. Pusfinalyje „Real Betis“ eliminavo Madrido „Rayo Vallecano“ komandą. Po pergalės Madride 2:1, „Real Betis“ rungtynes namie baigė lygiosiomis 1:1. Svečiai pirmavo po Bebe įvarčio (80 min.), bet rezultatą per teisėjo pridėtą laiką išlygino Borja Iglesias (90+2 min.). Sevilijos komandai lygiųjų pakako pergalei bendrame pusfinalio mače pasiekti.
2022-03-04

„Real“ prarado svarbius taškus „La Liga“ pirmenybėse

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusios rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Real Betis“ futbolininkų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Rodrygo 26-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Claudio Bravo meistriškai atrėmė kamuolį. Luka Modričius 33-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.
2021-04-25

Prieš išvyką į Kauną „Baskonia“ laimėjo Ispanijoje

Ispanijos krepšinio čempionate pergalę iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (10/4) komanda su dviem lietuviais, kuri svečiuose 77:73 (17:16, 16:19, 19:19, 25:19) įveikė Joano Plazos treniruojamą Sevilijos „Real Betis“ (2/11) ekipą. Tadas Sedekerskis per 22 minutes pelnė 1 tašką (1/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 3 naudingumo balus.
2020-12-13

Du „Real Betis“ žaidėjai dėl rezultatų klastojimo pasiųsti už grotų

Ispanijoje užfiksuotas beprecedentis įvykis – dėl sutartų rungtynių už grotų keliaus du futbolininkai. Pranešama, kad vienerių metų kalėjime bausme nubausti du buvę „Real Betis“ futbolininkai Xavi Torresas ir Antonio Amaya, kurie pripažinti kaltais dėl rezultatų klastojimo „La Liga“ pirmenybėse 2013-2014 metų sezono pabaigoje. Atskleista, kad abu šie futbolininkai gavo 400 tūkst. eurų už tai, kad priešpaskutinėse sezono rungtynėse įveiktų „Real Valladolid“ ir dar 250 tūkst.
2020-04-25

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Edvino Gertmono komanda išsigelbėjo rungtynėse su „Borussia“

Edvino Gertmono atstovaujama „Rennes“ praleido itin greitą įvartį, bet išsigelbėjo per pridėtą rungtynių laiką. Draugiškas futbolo mačas Austrijoje su Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Vokietijos klubą 2-ąją minutę į priekį išvedė Lukaszas Piszczekas. „Rennes“ rezultatą išlygino 91-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romainas Del Castillo. E. Gertmonas – vienintelis Reno komandos futbolininkas, likęs ant atsarginių žaidėjų suolo.
2018-08-03

Ispanijoje – trigubas be klaidų atakavusio Lukos Dončičiaus dublis

To Ispanija nematė 11 metų. Madrido „Real“ vunderkindas Luka Dončičius šalies krepšinio čempionato rungtynėse surinko trigubą dublį. Iki tol lygos istorijoje tai buvę pavykę padaryti penkis kartus. L. Dončičius žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Maža to, slovėnas atakavo be klaidų – pataikė dvitaškį, tris tolimus metimus bei šešias baudas. Gynėjo sąskaitoje – 42 naudingumo balai.
2018-05-10

Artėja prie titulo: „Barcelona“ laimėjo lyderių mūšį

Ispanijos futbolo čempionate svarbią pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė artimiausią persekiotoją Madrido „Atletico“. Katalonų pergalę lėmė ryškiausios komandos žvaigždės įvartis. 26-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Lionelis Messi. „Barcelona“ (69 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Atletico“ (61 tšk.) ir titulą ginantį Madrido „Real“ (54 tšk.
2018-03-04

Ispanijos čempionai Sevilijoje surengė įvarčių fiestą

Ispanijos futbolo „La Liga" čempionate nugalėtojų titulą ginantys Madrido „Real" futbolininkai išvykoje 5:3 (1:2) nugalėjo Sevilijos „Real Betis" komandą. Pirmasis šiose rungtynėse pasižymėjo svečių komandos žaidėjas Marco Asensio (11 min.), tačiau „Real Betis" susitvarkė su spaudimu ir po praleisto įvarčio dominavo aikštėje. 33-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, o jau po keturių minučių Nacho nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 2:1 aikštelės šeimininkų naudai.
2018-02-18

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.
2018-02-04

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

Ištikimas sau: Diego Costa debiutavo įvarčiu ir raudona kortele

Pirmąsias rungtynes sužaidė į Madrido „Atletico“ po ketverių pertraukos grįžęs kontraversiškasis Diego Costa. Futbolininkas debiutavo įvarčiu ir raudona kortele. „Atletico“ laimėjo derbį namie – 2:0 (1:0) nugalėjo sostinės „Getafe“. 18-ąją minutę įmušė Angelis Correa, 68-ąją – debiutuojantis D. Costa. Jis įvartį nubėgo švęsti į tribūnas ir gavo antrąją geltoną kortelę. Pirmąją puolėjas užsidirbo 62-ąją minutę. D. Costa visos savo karjeros metu garsėjo kontraversišku elgesiu.
2018-01-07

Ispanijoje – „Barcelona“ ir „Atletico“ pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“. Katalonai sekmadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Villarreal“. Barselonos komandai niekaip nepavyko atrakinti varžovų vartų. Padėtį palengvino patys šeimininkai – 60-ąją minutę raudona kortelė parodyta Dani Raba. Tuo „Barca“ pasinaudojo 72-ąją minutę, kai įvartį pelnė Luisas Suarezas. 83-ąją įmušė ir Leo Messi.
2017-12-11

Ispanijoje – skirtingo sudėtingumo Madrido klubų pergalės

Ispanijoje šeštadienis skirtingai susiklostė Madrido futbolo klubams – „Real“ vargo, o „Atletico“ triuškino varžovus. „Real“ savo stadione 3:2 (2:1) palaužė „Malaga“ futbolininkus. Madrido komanda dukart pirmavo, bet Malagos ekipa lygino rezultatą. Į Karimo Benzemos įvartį (9 minutė) atsakė Diego Rolanas (18 min.), Casemiro (21 mim.) – Gonzalo Castro (58 min.). „Real“ pergalę lėmė klubo simbolis Cristiano Ronaldo.
2017-11-25

„Barca“ užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą

Barselonos sporto gerbėjų nuotaiką po krepšininkų pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ praskaidrino futbolininkai. „Barcelona“ svečiuose 3:0 (1:0) sudorojo Mursijos „Real“ ir užtikrintai pradėjo „Copa del Rey“ etapą. Barselonos komandai įvarčius mušė Paco Alcaceras (44 minutė), Gerardas Deulofeu (52 min.) ir Jose Arnaizas (56 min.
2017-10-25

Ispanijoje – eilinė „Barcelona“ pergalė

Ispanijoje – nieko naujo. „Barcelona“ šeštadienį savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo „Malaga“ futbolininkus. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę pasižymėjo Gerardas Deulofeu. 56-ąją rezultatyvų perdavimą atliko Lionelis Messi, o įmušė Andresas Iniesta. „Barcelona“ (25 taškai) pirmauja Ispanijos čempionate, lenkdama „Valencia“ (21 tšk.) ir Madrido „Real“ (17 tšk.
2017-10-22

Pirmieji „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ varžovai. Kas jie?

Trečiadienis – šventė krepšinio gerbėjams. TV6 transliuos Vilniaus „Lietuvos ryto“, TV8 – Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes Europos taurės varžybose. Kokie pirmieji lietuvių varžovai? Panevėžio „Lietkabelio“ – Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) Į Panevėžį atvyksta Izraelio čempionai. Jie praėjusiame sezone lankėsi Vilniuje ir „Lietuvos rytą“ nugalėjo 80:76. Tada daugiausia dėmesio sulaukė „Hapoel“ žaidusi NBA žvaigždė – Amar’e Stoudemire’as.
2017-10-11

Ispanijoje – Isco dublis ir „Barca“ pergalė tuščiame stadione

Ispanijoje iš nesėkmingo namų ruožo išsikapstė šalies čempionas Madrido „Real“. Tuo metu „Barcelona“ futbolininkai iškovojo pergalę tuščiame „Camp Nou“ stadione. „Real“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Barselonos „Espanyol“. Madrido komandos pergalę lėmė Isco dublis. 25-erių saugas pasižymėjo 30 ir 71 minutėmis. Tai buvo pirmasis „Real“ laimėjimas namuose šio sezono Ispanijos lygoje.
2017-10-01

Ispanijoje – netikėtas „Real“ pralaimėjimas

Madrido „Real“ toliau stringa Ispanijoje, o „Barcelona“ tolsta. Trečiadienį UEFA Čempionų lygos nugalėtojai namie apmaudžiai pralaimėjo Sevilijos „Real Betis“ futbolininkams – 0:1 (0:0). Svečiai pergalingą įvartį įmušė 94-ąją minutę. Pasižymėjo Antonio Sanabria. Šeimininkai žaidė pajėgiausios sudėties. Vienintelis rimtesnis nuostolis – traumuotas pagrindinis centro puolėjas Karimas Benzema. „Real“ per trejas pastarąsias Ispanijos čempionato rungtynes savo stadione iškovojo du taškus.
2017-09-21

Traumų išretinta „Barcelona“ startavo pergale

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę iškovojo traumų išretinta „Barcelona“. Ji sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“. Abu įvarčiai krito prieš pertrauką. 36-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Alinas Tosca. 39-ąją minutę įmušė Sergi Roberto. Barselonos komandoje dėl traumų nerungtyniavo Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Rafinha.
2017-08-21

Ispanijoje lyderiai iškovojo vienodas pergales, abu ir toliau turi tiek pat taškų

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje pergales vienodais rezultatais pasiekė favoritai ir lyderiai – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. Abi komandos laimėjo 4:1. „Real“ 4:1 (2:0) namie nugalėjo „Sevilla“. 10-ąją minutę įmušė Nacho, 23-ąją – Cristiano Ronaldo. Svečių viltis 49-ąją minutę atgaivino Stevanas Jovetičius, bet „Real“ į tai atsakė C. Ronaldo ir Toni Krooso įvarčiais. Jie įmušti atitinkamai 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.
2017-05-15

Ispanijoje – identiškos „Sevilla“ ir „Athletic“ pergalės

Ketvirtadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos 34-ajame ture vienodas pergales iškovojo „Sevilla“ ir Bilbao „Athletic“. „Deportivo Alaves“ bei „Eibar“ sužaidė be įvarčių. „Sevilla“ savo aikštėje 2:1 (0:0) nugalėjo Vigo „Celta“. Pirmajame kėlinyje įvarčių nepelnyta. Pirmasis krito iškart po pertraukos – 49-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė argentinietis Joaquinas Correa. „Sevilla“ džiaugėsi neilgai – 53-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Iago Aspas.
2017-04-28

Cristiano Ronaldo atliko du rezultatyvius perdavimus, „Real“ laimėjo

Šeštadienį „La Ligos“ 28-ojo turo rungtynėse du rezultatyvius perdavimus atliko Cristiano Ronaldo. Portugalo vedama Madrido „Real“ 2:1 (1:0) svečiuose nugalėjo Bilbao „Athletic“. Pirmasis įvartis krito 25-ąją minutę. Po C. Ronaldo perdavimo kamuolį į vartus nukreipė prancūzas Karimas Benzema (1:0). Antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 65-ąją minutę Raulio Garcios perdavimu pasinaudojo Aritzas Adurizas (1:1). 68-ąją minutę pergalingą „Real“ įvartį pelnė Casemiro.
2017-03-19

„Stumbrą“ papildė „Sporting“, „Benfica“ ir „Real Betis“ atstovavęs saugas

Penktadienį startuos naujasis A lygos futbolo sezonas, o prieš jo startą „Stumbrą“ papildė dar vienas naujokas iš Portugalijos Fabio Lopesas. 24 metų saugas turi puikius pagrindus – jis užaugo Lisabonos grandų „Benfica“ ir „Sporting“ akademijose, o vėliau žaidė ir Ispanijoje, kur priklausė „Real Betis“ klubui. Lisabonoje gimęs ir puikia kamuolio valdymo technika pasižymintis atakuojantis vidurio saugas „Stumbro“ klube vilkės 80-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.
2017-02-28

Lyg iš patrankos: pamatykite 8 Martyno Gecevičiaus tritaškius

Martynas Gecevičius Ispanijoje surengė vieną įspūdingiausių karjeros pasirodymų, kai pelnė net 31 tašką bei pataikė 8-is tritaškius š 11-kos. Nors lietuvio ekipa Saragosos „Tecnyconta“ 84:87 nusileido Sevilijos „Real Betis“, 31 minutę aikštėje praleidęs M. Gecevičius patraukė internautų dėmesį.
2016-10-17

Trijose Ispanijos futbolo pirmenybių rungtynėse šeštadienį – dvidešimt įvarčių

Šeštadienį sužaistos trejos 2016–2017 metų sezono Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (Primera Division) pirmojo turo rungtynės. Dvi pergales iškovojo aikščių šeimininkai, įskaitant čempionę „Barcelona“ vienuolikę, vienas mačas baigėsi lygiosiomis, o iš viso buvo įmušta 20 įvarčių: „Barcelona“ – „Real Betis“ 6:2 (3:1) „Barcelona“ – Arda Turan (6 min.), Lionel Messi (37 ir 58 min.), Luis Suarez (42, 52 bei 82 min.); „Real Betis“ – Ruben Castro (21 ir 84 min.
2016-08-21

Cristiano Ronaldo Barselonoje pelnė 5 įvarčius, „Barcelona" nugalėjo Madrido „Atletico"

Ispanijoje, šeštadienį žaidžiamos keturios rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai išvykoje sutriuškino Barselonos „Espanyol“ klubą. Barselonoje susitiko vietos „Espanyol“ su karališkuoju Madrido „Real“ klubu. Triuškinamą pergalę pasiekė Madrido klubas laimėdamas 6:0. Tokio rezultato pagrindinis kaltininkas – Cristiano Ronaldo. Geriausias pasaulio futbolininkas jau per pirmąsias 20 minučių pelnė „hat-tricką“, o antrajame kėlinyje pasižymėjo du kartus.
2015-09-12

TOP 20: labiausiai pervertinti futbolininkai pasaulyje

Karšta futbolo rinkos vasara: Madrido „Real“ nori išlaikyti Sergio Ramosą, o „Manchester United“ – būtinai jį įsigyti. Už išpirką Mančesterio klubas pasirengęs pakloti net 65 mln. eurų. Ar 29 metų futbolininkas tiek vertas? Britų leidinys „Telegraph“ pateikia 20 labiausiai pasaulyje pervertintų futbolininkų, tarp kurių patenka ir pats S. Ramosas. 20. Georgi Kinkladze (Gruzija) Šio „Manchester City“ puolėjo šlovė laikėsi ant vienintelio įvarčio į „Southampton“ vartus.
2015-08-06

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

Sensacija: Ispanijoje Madrido „Real“ patyrė fiasko

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" čempionate sužaisti keturi XIII turo susitikimai. Kone didžiausia staigmena užfiksuota San Sebastiano mieste, kur vietos "Real Betis" 1:0 palaužė karališkąjį Madrido "Real". Vienintelį rungtynių įvartį 17-ą pirmo kėlinio minutę pelnė "Real Betis" saugas Beñat. 37 minutę Karimas Benzema rezultatą išlygino, tačiau šoninis arbitras šiame epizode įžvelgė nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2012-11-25

„La Liga“: „Barcelona“ tik per plauką įveikė „Granados“ klubą

Šeštadienį buvo sužaistos ketverios penktojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo rungtynės. Didžiausią staigmeną pateikė namuose rungtyniavusi „Barcelona“, kuri tik dėka Xavi įvarčio 87 minutę sugebėjo pralaužti „Granada“ gynybos linijas. Dar po trijų minučių nesėkmingai gynyboje sužaidęs Granados ekipos žaidėjas įsimušė įvartį į savus vartus.
2012-09-23

M. Stankevičiaus karjera krypsta į Sevilijos „Real Betis“

Marius Stankevičius neketina vėl rungtyniauti Italijos „Serie B“ pirmenybėse ir gali atsidurti Ispanijos Sevilijos „Real Betis“ klube. Lietuvos rinktinės krašto gynėjas turi dar metus galiosiančią sutartį su Genujos „Sampdoria“, tačiau ši iškrito iš Italijos aukščiausiosios lygos. „Genujos ekipa turi suprasti, kad Marius, žaidžiantis nacionalinėje Lietuvos komandoje, negali žengti žingsnio atgal.
2011-06-14

Futbolininkai – taikiniai: į aikštes skrieja ir kiaulių galvos, ir viskio buteliai

Futbolininko profesija – ne ką mažiau pavojinga nei gaisrininko ar policininko, nes žaidėjai aikštėje turi ne tik demonstruoti tai, ką moka daryti su kamuoliu ir varžovais, bet ir saugotis į stadioną iš žiūrovų tribūnų krentančių daiktų: kartais tai būna paprastas žiebtuvėlis, o kartais - ir kiaulės galva ar gyva katė.
2008-11-25

Ispanijos čempionate „Barcelona“ pergalę išplėšė 103 minutę!

Vakar Ispanijoje buvo žaidžiami trys šalies futbolo pirmenybių 5-ojo turo susitikimai. Juose fortūna šypsojosi svečiuose rungtyniavusioms ekipoms – pergales nuskynė tiek Madrido „Real“, tiek „Barcelona“, tiek „Villarreal“. Bene dramatiškiausias mačas vyko Barselonoje, kur špagas surėmė du šio miesto klubai – „Espanyol“ ir „Barcelona“. „Espanyol“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 21 minutę varžovų baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo F. ...
2008-09-28

Ispanijos čempionato lydere tapo „Valencia“

Vakar Ispanijos „La Ligos“ futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę keturi 4-ojo turo susitikimai, po kurių pasikeitė šalies čempionato lyderis. Juo tapo praėjusiais metais itin nesėkmingai žaidusi CF „Valencia“ vienuolikė, kuri išvykoje 2:0 privertė kapituliuoti lygos naujokę „Malagos“ ekipą. Abu įvarčius svečiams antrajame kėlinyje pelnė rezultatyviausiais 2008-ųjų metų Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje žaidėjas Davidas Villa – jis pasižymėjo 70 ir 90 minutėmis.
2008-09-26

„La Ligoje“ – net septyni „Realo“ įvarčiai!

Vakar Ispanijoje vyko šešerios „La Ligos“ čempionato 4-ojo turo rungtynės. Įspūdingą futbolo ir įvarčių fiestą „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusiems žiūrovams padovanojo Madrido „Real“ klubas, kuris net 7:1 pažemino Chichhono „Sportingą“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė olandas Rafaelis Van Der Vaartas, du pridėjo Raulis. Kur kas sunkesnę pergalę pasiekė FC „Barcelona“ futbolininkai.
2008-09-25

Ispanijos „La Ligoje“ – įspūdinga pirmoji „Barcelonos“ pergalė

Vakar Ispanijos stadionuose įvyko dar aštuonerios „La Liga“ čempionato trečiojo turo rungtynės. Jose sėkmė lydėjo favoritėmis laikomas „Valencia“, „Villarreal“, Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipas, kurios visos iškovojo pergales ir savo kraitį papildė dar 3 taškais.
2008-09-22

„La Ligos“ starte – antausiai „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipoms

Savaitgalį prasidėjusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse netrūko staigmenų - pralaimėjimus patyrė abi didžiausiomis čempionato favoritėmis laikomos komandos. „Barcelona“ išvykoje neatsilaikė prieš naujokę „Numancią“, o Madrido „Real“ suklupo mače su „Deportivo“ žaidėjais.
2008-09-01

EURO-2008: Ar portugalų artilerijos pabūklai pramuš Vokietijos sieną?

Šiandien rungtynėmis Bazelyje prasideda antrasis Europos futbolo čempionato etapas – ketvirtfinaliai. Pirmieji į kovos lauką išeis Portugalijos ir Vokietijos žaidėjai, o jų tikslas bus vienas – sutraiškyti varžovus. Mūšis bet kuriuo atveju baigsis vienos rinktinės triumfu, nes paliaubų būti čia jau nebegali.
2008-06-19

EURO 2008 dalyviai: ar portugalai tikrai favoritai?

Praėjusio Europos čempionato finalininkai Portugalijos rinktinės žaidėjai yra kone vienbalsiai visų futbolo specialistų įvardijami kaip vieni didžiausių šių metų turnyro Austrijoje ir Šveicarijoje favoritų. Bet ar jie tikrai verti tokio statuso? Kelias į EURO 2008 Pirmuosius pavojaus ir nerimo ženklus portugalų fanams atnešė sunkiai įveiktas kvalifikacinis grupių varžybų etapas.