raudona kortelė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raudona kortelė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raudona kortelė“.

Skandalas Latvijoje: teisėjas aiškinosi, kodėl parodė vidurinį pirštą juodaodžiui

Latvijoje komandos jau pradėjo žaisti draugiškas rungtynes, kuriose „Riga“ 2:0 įveikė „RFS“ ekipą, tačiau didžiausia šių rungtynių „žvaigžde“ tapo teisėjas Andris Treimanis. Po rungtynių internete pasirodė transliacijos stopkadras, kuriame teisėjas prieš „RFS“ žaidėją Cedricą Kouadio yra iškėlęs raudoną kortelę, o kita ranka jam rodo vidurinį pirštą.
2020-06-05

Šiurpi trauma, išvarymas ir 102 minutės: „Everton“ išplėšė lygiąsias prieš „Tottenham“

Liverpulio „Everton“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išplėšė dramatiškas lygiąsias su Londono „Tottenham“ 1:1. Visgi šiame susitikime buvo užfiksuotas šiurpius epizodas, kurio metu sunkią traumą patyrė aikštės šeimininkų atstovas Andre Gomesas. Heungas Min Sonas 51-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas Martinas Atkinsonas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.
2019-11-03

Pavojaus signalas Argentinai – gali ilgam likti be Messi

„Copa America“ turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos raudoną kortelę prieš save išvydusiam Argentinos rinktinės lyderiui Lioneliui Messi gresia dviejų metų diskvalifikacija. Dar pirmajame kėlinyje vienas geriausių planetos futbolininkų įsivėlė į susistumdymu pasibaigusį konfliktą su Čilės rinktinės žaidėju Gary Mendeliu. Abiem sportininkams buvo parodytos raudonos kortelės. Tai buvo vos antras kartas per visą L. Messi karjerą, kai jis teisėjo sprendimu buvo išvarytas iš aikštės.
2019-07-08

„Copa America“ mūšyje dėl bronzos – raudona kortelė Messi

Brazilijoje vykstantis kasmetinis prestižinis „Copa America“ futbolo turnyras pasiekė finišo tiesiąją. Šeštadienio vakarą trečiąją turnyro vietą užsitikrino Argentina, tačiau tai padaryti nebuvo lengva. Argentiniečiai mažajame finale 2:1 (2:0) po atkaklios kovos įveikė Čilės futbolininkus. Dar pirmojo kėlinio metu iš aikštės be pirmo įspėjimo, iškart gavęs raudoną kortelę, buvo išvarytas Lionelis Messi. Jį „palydėjo“ ir incidente dalyyvavęs čilietis Gary Mendelis.
2019-07-07

Raudona kortelė, aistros ir 3 sausi įvarčiai Kaune: „Sūduva“ šoka į A lygos viršūnę

Lietuvos futbolo A lygoje – naujas lyderis. Juo tapo penktą iš eilės pergalę iškovojusi Marijampolės „Sūduva“. Titulą ginantys čempionai 10-ojo turo dvikovoje išvykoje 3:0 (2:0) palaužė trečioje turnyro lentelės vietoje žengiantį „Kauno Žalgirį“. Dvikova „Sūduvai“ prasidėjo puikiai – jau 11-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis.
2019-05-11

„Tottenham“ ir „Arsenal“ mūšyje – žaidėjo išvarymas ir du 11 metrų baudiniai

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 29-asis turas. Pirmosiose dienos rungtynėse futbolo gerbėjai išvydo nepamirštamą reginį – Londono derbyje susigrūmė „Tottenham“ ir „Arsenal“ komandos, buvo skirti du 11 metrų baudiniai, taip pat iš aikštės išvarytas žaidėjas, tačiau nugalėtojo išsiaiškinti Anglijos grandams taip ir nepavyko.
2019-03-02

„Premier“ lygoje – greita raudona kortelė ir lengva čempionų pergalė

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje finišavo 22-asis pirmenybių turas. Čempionų titulą ginantys „Manchester City“ namuose 3:0 sutriuškino „Wolves“ komandą. Jau 19 dvikovos minutę svečiai liko dešimtyje, kai už grubią pražangą prieš Bernardo Silvą raudona kortelė buvo parodyta Willy Bony. Trečiąjį šio susitikimo įvartį įsimušė patys varžovai – nelaimėliu tapo Conoras Coady. Po šios pergalės „Man City“ su 53 taškais lieka antroje vietoje. Pirmaujantys „Liverpool“ turi 4 taškų pranašumą.
2019-01-14

Geriausi, bet keisčiausi metai karjeroje: Sergio Ramosas tai pasiekė pirmąkart

Vienas geriausių pasaulio futbolininkų gynėjo pozicijoje, ispanas Sergio Ramosas, šiuos metus įsimins ilgai. Ilgametis Madrido „Real” komandos kapitonas pirmąkart karjeroje per visą 2018 metų laikotarpį rungtynių metu negavo nei vienos raudonos kortelės. To vienam „griežčiausių” pasaulio gynėjų nebuvo padaryti nuo pat 2002-ųjų, kuomet S. Ramosas pradėjo savo profesionalo karjerą būdamas 16 metų.
2018-12-31

Anglijos „Premier“ lygoje – pergalingas įvartis paskutinę pridėto laiko minutę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate sužaistos vienerios 16-ojo turo rungtynės. Namie žaidę „Newcastle“ futbolininkai po dramatiškos kovos 1:2 pralaimėjo „Wolves“ ekipai. 17-ąją minutę svečius į priekį išvedė portugalas Diogo Jota, tačiau jau vos po penkių minučių Ayoze Perezas tiksliu smūgiu grąžino lygybę rungtynėse. 57-ą mačo minutę aikštelės šeimininkai liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo DeAndre Yedlinas.
2018-12-09

Cristiano Ronaldo išgirdo verdiktą dėl skandalingos raudonos kortelės

Karjeros startas Turino „Juventus“ klube portugalui Cristiano Ronaldo kol kas sekasi ne taip, kaip tikėjosi jis pats ir kiti. Trečiadienį UEFA Čempionų lygos starte 33-ejų puolėjas prieš save išvydo raudoną kortelę, kurios veikiausiai net nenusipelnė. Dažniausiai už tokią nuobaudą futbolininkams skiriama vienų rungtynių diskvalifikacija, tačiau kadangi ši kortelė buvo parodyta dėl nesportinio elgesio, portugalui grėsė net 2 ar 3 mačų diskvalifikacija.
2018-09-22

Likimo ironija: portugalas sprogsta iš pykčio, jog C.Ronaldo negavo raudonos kortelės

Pirmadienio vakarą Irano rinktinė liko per žingsnį nuo didelės sensacijos. Paskutinėse pasaulio futbolo čempionato B grupės varžybose iraniečiai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Portugalijos rinktine ir iškrito iš tolimesnės kovos dėl pagrindinio turnyro trofėjaus. Nepaisant to, čempionate garbingai kovoję iraniečiai sugebėjo užkariauti daugelio gerbėjų širdis. Įdomu, jog Irano ir Portugalijos rungtynėms teisėjavę arbitrai net tris kartus turėjo pasitelkti VAR pagalbą.
2018-06-26

Šokiruojanti žinia Buffonui: grasina „pribaigti“ legendos karjerą

Legendinis Italijos ir Turino „Juventus“ klubo vartininkas Gianluigi Buffonas vis dar nepaskelbė, ar ir kitą sezoną ketina tęsti profesionalo karjerą. Tačiau 40-metį žaidėją priimti lemiamą sprendimą gali pastūmėti gresianti griežta UEFA nuobauda.
2018-05-12

Likimo ironija: Buffoną pavijo įtūžusi Zidane‘o šmėkla

Gali būti, jog trečiadienio vakarą Madride stebėjome paskutines Gianluigi Buffono rungtynes tarptautinėje arenoje. Madride stebuklus išdarinėję „Juventus“ futbolininkai sugebėjo panaikinti trijų įvarčių deficitą prieš „Real“ klubą. Kai jau atrodė, kad gerbėjų laukia 30 papildomų minučių intriguojančio futbolo, mačo teisėjas nusprendė kitaip. Paskutinę dvikovos minutę, pridėto laiko metu arbitras skyrė abejotiną pražangą baudos aikštelėje „Juventus“ žaidėjui Medhi Benatia.
2018-04-12

To dar nematėte: muštynės ir raudonų kortelių lietus nutraukė futbolo rungtynes

Turbūt daugelis, kuris yra žaidęs kompiuterinį futbolo žaidimą FIFA, yra bandęs susirinkti kuo daugiau raudonų kortelių per vienerias rungtynes. Panašu, kad tai į realybę perkelti pabandė dvi Brazilijos ekipos. Dešimt raudonų ir aštuonios geltonos kortelės. Tiek nuobaudų susilaukė futbolininkai. Per vienerias rungtynes. Galiausiai viskas baigėsi tuo, kad mačo teisėjas turėjo nutraukti susitikimą tarp „Vitoria“ ir „Bahia“ klubų, nes tiesiog nebeliko kam žaisti.
2018-02-19

Meksikoje futbolininkas nužudė jį iš aikštės išvariusį teisėją

Meksikos ligoninėje užgeso futbolo teisėjo Jose Valdemaro Hernandezo Capetillo, kurį užpuolė futbolininkas, gyvybė. Teisėjas savaitę praleido komoje, kol galiausiai pralaimėjo kovą. Prieš savaitę, per Šv. Kalėdas jis buvo skubiai atgabentas į Verakruso miesto ligoninę. Jose Hernandezas patyrė smegenų traumą, kai buvo sumuštas mėgėjų futbolo lygos žaidėjo, kai šiam parodė raudoną kortelę rungtynių metu. Kol kas žinomas tik užpuoliko vardas - Miltonas.
2018-01-02

Trileryje Marijampolėje – šeši įvarčiai per kėlinį ir raudona kortelė

Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai „SMScredit.lt A lygos“ 16-ojo turo mače sukūrė tikrą spektaklį. Trečią bei ketvirtą vietą turnyro lentelėje užimantys klubai antrame kėlinyje pelnė net šešis įvarčius ir sužaidė taikiai – 3:3 (0:0). Pirmoji mačo pusė sirgaliams, pamačiusiems sugrįžusį Povilą Leimoną, daug aštrių epizodų nesuteikė: Markas Beneta ir Marius Papšys smūgiais iš toli patikrino Ivano Kardumo budrumą, o Admiro Kecapo bandymą galva blokavo varžovų gynėjas.
2016-06-24

Peru treneris prasižengė prieš žaidėją ir sulaukė raudonos kortelės

Dažniausiai treneriai iš aikštės yra išvaromi už ginčus su teisėjais, tačiau Peru lygoje vyriausiasis komandos strategas raudonos kortelės sulaukė už pražangą prieš varžovų komandos žaidėją. Šis įdomus incidentas įvyko tarp „Real Garcilaso“ ir „Gas Deportes Ayacucho“ klubų. 86 mačo minutę „Ayacucho“ ekipa atsilikinėjo 2-3, tačiau ji vis bandė lyginti rezultatą.
2013-06-29

R. Di Matteo: gaila, kad rungtynių baigtį nulėmė tragiškas arbitrų darbas

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos IX-ojo turo rungtynėse „Manchester United“ rezultatu 3:2  įveikė Londono „Chelsea“ ekipą. Tai buvo pirmoji „Manchester United“ pergalė „Stamford Bridge“ stadione po kiek daugiau nei 10 metų pertraukos.
2012-10-29

M. Žaliukas pelnė įvartį „Hearts“ klubui, bet buvo pašalintas iš aikštės

Šeštadienį lietuvis Tomas Danilevičius padėjo savo klubui „Juve Stabia“ laimėti ir pelnė įvartį. „Stabia“ rezultatu 3-0 įveikė „Empoli“. Lietuvis 18-tą minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, kai po puikaus komandos draugo perdavimo jam liko tik formalumai. Kitus du įvarčius „Juve Stabia“ klubui įmušė Marco Sau. Paminėsime, kad „Juve Stabia“ kol kas „Serie B“ pirmenybėse turi surinkusi 31 tašką ir po 22-ejų turų užima 7-ta vietą.
2012-01-15

T. Henry Jungtinėse Valstijose užsidirbo jau antrą raudoną kortelę

Garsusis Thierry Henry yra atstovavęs tokiems klubams kaip "Monaco", Turino "Juventus", Londono "Arsenal" ir "Barcelona", tačiau per visą šį laiką nėra gavęs nei vienos raudonos kortelės. Situacija dramatiškai pasikeitė prancūzui išvykus į Jungtines Valstijas - per kelis mėnesius prancūzas iš aikštės buvo pašalintas net dusyk.
2011-10-16

J. Hartas: teisėjo sprendimas buvo apgailėtinas

Po  lygiųjų su Juodkalnijos nacionaline ekipa, Anglijos rinktinės vartų sargas Joe Hartas buvo pasipiktinęs mačo arbitro sprendimu puolėjui Wayne'ui Rooney parodyti raudoną kortelę. Būtent dėl to juodkalniečiai per pridėtą rungtynių laiką sugebėjo rezultatą išlyginti ir užsitikrinti antrąją vietą G grupėje. „Mačiau šį epizodą. Tai buvo apgailėtinas teisėjo sprendimas ir aš visiškai suprantu Wayne'ą. Jis liko nepatenkintas.
2011-10-08

Savaitgalį net du žaidėjai pakartojo žymųjį Zinedine'o Zidane'o smūgį galva

Prancūzijos futbolo legenda Zinedine'as Zidane'as 2006 metų pasaulio futbolo čempionato finale galva smūgiavo į Marco Materazzio krūtinę ir buvo nubaustas raudona kortele. Tai tapo kone žymiausiu šio puikaus futbolininko karjeros epizodu. Panašu, kad prancūzas turi ir pasekėjų – praėjusį savaitgalį net du futbolininkai tokiu būdu nutarė išsiaiškinti santykius su kantrybės taurę perpildžiusiais oponentais.
2010-08-17

Futbolo ar vaidybos čempionatas?

Pietų Afrikos Respublikoje vykstantis pasaulio futbolo čempionatas panašėja į aktorių varžybas – kas įtikinamiau suvaidins varžovo pražangą ir privers teisėją išsitraukti raudoną kortelę. Aktorių lenktynėse kol kas pirmauja Dramblio Kaulo Kranto atstovas Kaderas Keita, nežiūrėdamas kur bėga atsitrenkęs į brazilą Kaka ir kritęs ant vejos sužalotu veidu, nors kontakto metu aiškiai matosi, jog smūgio į veidą tikrai nebuvo.
2010-06-21

Pirmoji afrikiečių pergalė – Gana parklupdė Serbiją

Pirmosiose D grupės rungtynėse drausmingai ir patikimai žaidusi Gana kiek netikėtai 1:0 (0:0) palaužė Serbijos futbolininkus. Pagrindinis rungtynių veiksmas vyko antrajame kėlinyje: 61 min. po Johno Pantsilo tolimo ir tikslaus perdavimo iš užribio galva smūgiavo Ganos nacionalinės rinktinės puolėjas Asamoah Gyanas, tačiau kamuolys atsimušė į išorinę virpsto pusę.
2010-06-13

Futbolo mačą nutraukė policija

Balsas.lt skaitytojas pranešė, kad Brazilijos „Rondionese“ futbolo lygos rungtynės truko ne 90 min., kaip įprasta, o tik 64 min., nes į aikštę įsiveržę policininkai užpuolė vienos iš komandų žaidėjus. Dvikovos tarp „Genus“ ir „Moto Clube“ antrojo kėlinio viduryje rezultatui esant 0:3 „Genus“ žaidėjui Robsonui už grubią pražangą aikštės viduryje buvo parodyta raudona kortelė, bet nusižengėlis nesutiko su tokiu sprendimu ir nusprendė pasilikti joje.
2010-03-26

M. Stankevičius buvo išvytas iš aikštės, o „Sevilla“ suklupo

Vakar Ispanijos „La Liga“ čempionato mačas tarp „Zaragoza“ ir „Sevilla“ ekipų itin nesėkmingai susiklostė Lietuvos rinktinės gynėjui Mariui Stankevičiui – mūsiškiui už grubią pražangą buvo parodyta raudona kortelė, o jo ekipa pralaimėjo. Prieš dvikovą priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje buvę „Zaragoza“ futbolininkai nuo pat rungtynių pradžios ėmė pulti svečių vartus ir 31 min.
2010-02-08

C. Ronaldo sulaužė varžovui nosį ir buvo išvytas iš aikštės

Ispanijos „Primera“ čempionato 19-ojo turo rungtynėse Madrido „Realas“ savo aikštėje 2:0 (2:0) įveikė „Malagą“. Mačo antiherojumi tapo Cristiano Ronaldo, kuris nors ir pelnė abu įvarčius, bet sulaužė varžovui nosį bei užsidirbo raudoną kortelę.