primera

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „primera“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „primera“.

Čempionų lygos aštuntfinalio burtus įvertino geriausias Lietuvos futbolininkas

Pirmadienį Nione ištrauktus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtus tv3.lt įvertino dvejus metus iš eilės geriausiu Lietuvos futbolininku renkamas Fiodoras Černychas. „Įdomios rungtynės, beveik visur yra ryškus favoritas. Labiausiai nustebino Madrido „Real“ ir PSG pora, nes, mano nuomone, abi komandos galėjo žaisti finale. Gaila, kad labai anksti neteksime ir vienos iš šių gerų komandų – Londono „Chelsea“ arba „Barcelona“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi F. Černychas.
2017-12-12

Ispanijoje lyderiai vargo, Prancūzijoje – smaginosi

Ispanijos „Primera“ lygoje pergales iškovojo dėl vietos viršūnėje kovojanti „Barcelona“ ir nuo jos kiek atsiliekantis Madrido „Atletico“, o Prancūzijoje triuškinančią pergalę šventė „Paris Saint-Germain“. Madride „Atletico“ priėmė „Eibar“ ekipą. Kova buvo sunki, tačiau šeimininkai sugebėjo nugalėti 1:0. Vienintelį įvartį 69-ąją minutę pelnė Saulis Niguezas. Rungtynių pabaiga buvo karšta. 89-ąją minutę geltoną, o jau už minutės ir raudoną kortelę prieš save išvydo Diego Godinas.
2017-05-06

„Primera“ aistros – Pepe trauma, išvarytas Neymaras ir „Barcelona“ nesėkmė

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ lygoje netrūko aistrų. Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido „Atletico“, bet „Barcelona“ patyrė pralaimėjimą ir nepasinaudojo proga išsiveržti į pirmąją poziciją. 52-ąją minutę „Real“ į priekį išvedė Pepe įvartis. Antoine Griezmannas „Real“ pranašumą panaikino, likus žaisti penkias minutes ir išplėšė lygiąsias. Įvarčio autorius po susidūrimo su Toni Kroosu turėjo palikti aikštę. Po medicininių tyrimų paaiškėjo, kad Pepe susilaužė šonkaulius.
2017-04-09

Italijoje – „Inter“ pralaimėjimas, Ispanijoje – „hetrikas“

Pirmadienį Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse Milano „Inter“ namie pralaimėjo Genujos „Sampdoria“ futbolininkams – 1:2 (1:0). Šeimininkai pirmavo po 35-ąją minutę Danilo D'Ambrosio įmušto įvarčio, bet persvaros neišsaugojo – 50-ąją minutę rezultatą išlygino čekas Patrikas Schickas. Pergalingas „Sampdoria“ įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos. 85-ąją minutę baudinį realizavo Fabio Quagliarella. „Inter“ (55 taškai) užima šeštąją „Serie A“ poziciją, „Sampdoria“ (44 tšk.) – devintąją.
2017-04-03

Madrido „Real“ prarado pirmuosius taškus vadovaujant Z.Zidane'ui, lyderis „Atletico“ taip pat pradžiugino „Barcelona“

Ispanijos  „Primera" lygoje  baigės 21-asis turas, kuriame sužaistos paskutinės ketverios rungtynės. Kovingoji Sevilijos „Real Betis" susigrūmė su Madrido „Real" ekipa. „Karališkojo“ klubo  vairą perėmęs Zinedine'as Zidane'as prarado pirmuosius taškus - komandos sužaidė lygiosiomis  1-1. Visas rungtynes vyko  atkakli kova ir aistruolius džiuginp aktyvus žaidimas.
2016-01-25

„Sevilla“ vienuolikė Ispanijos futbolo pirmenybėse pakilo į antrąją vietą

Šeštą pergalę Ispanijos futbolo čempionato VIII turo rungtynėse iškovojo bei į antrąją vietą pakilo „Sevilla“ (19 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (0:0) įveikęs aštuonioliktojoje pozicijoje esančią „Elche“ (5 tšk.) ekipą. Įvarčių autoriai nugalėtojų gretose – Carlosas Bacca (59 min.) ir Kevinas Gameiro (73 min.). Kitų sekmadienio Ispanijos futbolo pirmenybių VIII turo rungtynių rezultatai: Madrido „Atletico“ – „Espanyol“ 2:0 (1:0) Įvarčiai – Tiago (43 min.), Mario Suarez (71 min.
2014-10-20

„Valencia“ išsaugojo antrąją vietą „Primera“ čempionate

Ispanijos "Primera" čempionate sekmadienį sužaistos ketverios 6-ojo turo rungtynės. Daugiausiai dėmesio dvikova susilaukė San Sebastiane, kur vietos "Real Sociedad" susigrūmė su nė karto šiame sezone nepralaimėjusia "Valencia". Baskai namų arenoje išsiskyrė taikiai su "šikšnosparniais". Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmieji į priekį įsiveržė "Valencia" futbolininkai, tačiau 36-ąją minutę rezultatą išlygino ir į savo buvusios komandos vartus įvartį pelnė Sergio Canalesas.
2014-09-28

„Real“ nukovė „Villarreal“, „Barcelona“ surengė įvarčių šou „Camp Nou“

Ispanijos "Primera" pirmenybėse žaidžiamos penkerios 6-ojo turo rungtynės. Pirmasis susitikimas įvyko "El Madrigal" stadione, kur vietos "Villarreal" susitiko su Madrido "Real" futbolininkais. Įtikinamą pergalę rezultatu 2-0 iškovojo Carlo Ancelotti auklėtiniai. Pirmasis "baltuosius" į priekį išvedė Luka Modričius, kuris 32-ąją minutę pasižymėjo po tikslaus smūgio iš toli. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir po puikaus Karimo Benzema perdavimo pasižymėjo Cristiano Ronaldo.
2014-09-27

„Real“ triuškinama pergalė pažymėta C. Ronaldo „pokeriu“

Antradienį Ispanijoje prasidėjo 5-asis turas, kuriame sužaistos vienerios „Primera“ čempionato rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai „Santiago Bernabeu“ stadione susitiko su 'Elche“ ekipa. Cristiano Ronaldo vedama „baltųjų“ komanda rezultatu 5-1 nepaliko vilčių svečiams. Pirmajame kėlinyje kiek netikėtai įsiveržė varžovai, kuomet realizavo 11 metrų baudinį. Tačiau „Real“ futbolininkai buvo negailestingi ir atsakė penkiais tiksliais smūgiais į vartų tinklą.
2014-09-24

„Barcelona“ įveikė „Villarreal“, „Sociedad“ iškovojo įspūdingą pergalę prieš „Real“

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos trejos II-ojo turo rungtynės.   "El Madrigal" stadione "Villarreal" susitiko su "Barcelona" futbolininkais. Susitikime kovos netrūko, o "Barca" mačo pabaigoje minimaliu skirtumu palaužė šeimininkus. Katalonai visą rungtynių laiką dominavo ir atliko daugiau smūgių į vartų plotą, bet "submarinai" ilgą laiką atsilaikė gynyboje.
2014-08-31

„Barcelona“ „Primera“ pirmenybes pradėjo lengva pergale

Ispanijos "Primera" pirmenybėse prasidėjo pirmojo turo kovos. "Camp Nou" stadione dėl pirmųjų taškų kovojo "Barcelona" prieš "Elche" ekipą. Luiso Enrique treniruojama ekipa rezultatu 3-0 sutiuškino svečių komandą. Nugaltojų gretose išsiskyrė du kartus pasižymėjęs Lionelis Messi. Taip pat šiame ture pergales šventė "Eibar" ir Vigo "Celta" klubai. Startinės sudėtys: "Barcelona": Bravo, Alves, Mascherano, Mathieu, Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Rafinha, Messi, Munir.
2014-08-25

„Primera“ titulo likimas paaiškės „Camp Nou“ stadione tarp „Atletico“ ir „Barcelona“

Sekmadienį buvo sužaistos likusios aštuonios Ispanijos "Primera" čempionato priešpaskutinio turo rungtynės. Paaiškėjo, jog iš kovos dėl pirmosios vietos pasitraukė Madrido "Real" klubas, o 38 ture tarp Madrido "Atletico" ir "Barcelona" spręsis šalies čempionas. Diego Simeone auklėtiniai namuose nesugebėjo įveikti "Malaga" ekipos. Svečius į priekį išvedė Samuelis Garcia, tačiau 74-ąją minutę svarbų tašką pelnydamas įvartį išplėšė Toby Alderweireldas.
2014-05-11

L. Messi realizuotas baudinys lėmė „Barcelona“ pergalę miesto derbyje

Ispanijoje šeštadienį žaidžiamos keturios "Primera" čempionato XXXI-ojo turo rungtynės. Barselonoje įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė dvi ne itin gerus santykius palaikančios komandos - "Espanyol" prieš "Barcelona". Minimalią pergalę mačo pabaigoje šventė Gerardo Martino auklėtiniai. Pirmajame kėlinyje dominavo "Barcos" futbolininkai, tačiau lemiamas įvartis buvo pelnytas tik antrajame kėlinyje.
2014-03-29

„Barcelona“ triuškinanti pergalė prieš „Osasuna“ pažymėta L. Messi „hat-tricku“

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" čempionate įvyko dvejos XXVIII-ojo turo rungtynės. Savo žiūrovų palaikoma "Barcelona" ekipa susitiko su Pamplonos "Osasuna", kurią be vargo nugalėjo rezultatu 7-0. Pirmasis katalonus į priekį išvedė Lionelis Messi, o dar pirmajame kėlinyje po įvartį pridėjo Alexis Sanchezas bei Andresas Iniesta. Kitos 45 minutės nebuvo tokios rezultatyvios kaip pirmajame kėlinyje.
2014-03-16

Ispanijoje – įtikinama „Malaga“ vienuolikės pergalė

Pirmadienį vėlai vakare Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos vienerios priešpaskutinės XXVII-ojo turo rungtynės. Pamplonoje vietos "Osasuna" turėjo pripažinti "Malaga" pranašumą. Andalūzijos ekipa pergalę iškovojo rezultatu 0-2. Malagos ekipa į priekį įsiveržė jau 14-ąją minutę, kuomet po tikslaus Nordino Amrabato perdavimo pasižymėjo Garcia Samuelis.
2014-03-10

„Getafe“ futbolininkai neatsilaikė prieš „Real“ pasipriešinimą

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos dvejos "Primera" čempionato XXIV-ojo turo rungtynės. Madride įvyko mažasis miesto derbis. "Getafe" savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą prieš "Real" rezultatu 0-3. Pirmasis "karališkąjį" klubą į priekį išvedė jaunasis Jese Rodriguezas, o rezultatą dar pirmajame kėlinyje padvigubino puolėjas Karimas Benzema. Paskutinis įvartis krito antrojo kėlinio 66-ąją minutę. Po tikslaus Marcelo perdavimo maždaug iš 20 metrų pasižymėjo Luka Modričius.
2014-02-16

„Barcelona“ sutrypė „Rayo“ futbolininkus, „Atletico“ atsitiesė po pralaimėjimo

Visą šeštadienio dieną Ispanijoje buvo žaidžiamos "Primera" čempionato XXIV-ojo turo rungtynės. Turnyro čempionai "Barcelona" futbolininkai parodė čempionišką charakterį. Gerardo Martino vadovaujama ekipa rezultatu 6-0 "sudraskė" Madrido "Rayo Vallecano" gynybą. Katalonus į priekį dar 2-ąją minutę išvedė Adriano, o 36-ąją minutę paskutinį pirmojo kėlinio įvartį pelnė ir rezultatą padvigubino Lionelis Messi. Kitos 45 minutės "Barcai" buvo dar rezultatyvesnės.
2014-02-15

C. Ronaldo praleis tris artimiausias „Primera“ rungtynes

Ispanijos futbolo asociacija atidžiai išnagrinėjusi Madrido "Real" puolėjo Cristiano Ronaldo gautą raudoną kortelę nusprendė, kad portugalas praleis tris artimiausias "Primera" čempionato rungtynes. Priminsime, kad sekmadienį Bilbao "Athletic" ir "Real" vienuolikės išsiskyrė taikiai. 76-ąją minutę prie šeimininkų vartų kilo susistumdymas tarp C.Ronaldo ir kelių baskų žaidėjų. Aikštę po šio epizodo paliko tik vienas futbolininkas - 29 metų puolėjas.
2014-02-05

„Atletico“ sutriuškino „Sociedad“ ir „Primera“ čempionate pakilo į pirmąją vietą

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos "Primera" čempionato XXII-ojo rungtynės. Madrido "Atletico savo žiūrovų akivaizdoje nugalėjo San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolikę ir turnyrinėje lentelėje pakilo į pirmąją vietą. Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Davidas Villa, kuris dar 41-ąją minutę privalėjo palikti aikštę. Kol kas nėra žinoma, ar futbolininkas patyrė rimtą traumą. Kiek vėliau į "Real Sociedad" vartus krito du greiti įvarčiai.
2014-02-02

G. Martino: dabar „Primera“ čempionatas prasidės iš naujo

"Barcelona" strategas Gerardo "Tata" Martino nekaltina žaidėjų dėl patirto pralaimėjimo prieš "Valencia" futbolininkus ir tikina, kad dabar iš naujo prasidės Ispanijos "Primera" čempionatas. Vakar "Camp Nou" stadione katalonai patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-3. Sekmadienio vakarą tiek "Atletico", tiek "Real" turės galimybę "Barcą" nustumti į trečiąją vietą. "Mūsų galimybės išlieka beveik vienodos, tačiau dabar čempionatas prasidės iš naujo", - spaudos konferencijoje kalbėjo argentinietis.
2014-02-02

„Atletico“ iškovojo pergalę ir bent laikinai pakilo į pirmąją vietą Ispanijoje

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos "Primera" čempionato XXI-ojo turo rungtynės. Madride susitiko dvi sostinės ekipos - "Rayo Vallecano" prieš "Atletico". Šešių įvarčių fiestoje triumfavo Karaliaus taurės nugalėtojai. Pirmasis "Atletico" į priekį išvedė Davidas Villa, o maždaug po 20 minučių rezultatą padvigubino Arda Turanas.
2014-01-26

„Real“ klubas iškovojo nesunkią pergalę ir tapo Ispanijos pirmenybių lyderiu

Šeštadienį Ispanijos stadionuose buvo žaidžiami šalies "Primera" pirmenybių XXI-ojo turo susitikimai. Čempionato lyderiais bent kuriam laikui tapo Madrido "Real" futbolininkai, namuose rezultatu 2 - 0 įveikę "Granada" ekipą. Į priekį karališkąjį klubą 56-ąją minutę išvedė geriausiu pasaulio futbolininku pripažintas Cristiano Ronaldo, o pergalę kiek vėliau užtikrino puolėjo Karimo Benzema įvartis.
2014-01-25

„Atletico“ minimaliu skirtumu palaužė „Malaga“ vienuolikę

Šeštadienio vakarą Ispanijoje buvo sužaistos dvejos "Primera" čempionato XVIII-ojo turo rungtynės. "Malaga" savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Madrido "Atletico" ekipa. Minimalią pergalę rezultatu 0-1 iškovojo Diego Simeone auklėtiniai. Pergalingą įvartį dar 71-ąją rungtynių minutę pelnė jaunasis saugas Koke. Per likusį laiką nei vienai ekipai pasižymėti nebe pavyko ir buvo užfiksuota svečių pergalę.
2014-01-04

„Real Sociedad“ nepasipriešino „Real“ klubui, o C. Ronaldo pelnė tris įvarčius

Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos vienerios "Primera" čempionato XIII-ojo turo rungtynės. Netrukus pavadinimą keisiančiame "Santiago Bernabeu" stadione susitiko Madrido "Real" prieš San Sebastiano "Real Sociedad". Lengvą pergalę rezultatu 5-1 iškovojo Carlo Ancelotti kariauna. Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Cristiano Ronaldo, kuris sykį pasižymėjo po Karimo Benzema perdavimo, nuo 11 metrų žymos bei tolimu baudos smūgiu.
2013-11-09

Pirmame šio sezono „El Clasico“ – „Barcelona“ nepaliko vilčių C. Ronaldo kariaunai

Šeštadienio vakarą Ispanijoje įvyko pirmoji šio sezono „El Clasico“ dvikova, kurioje tradiciškai susitiko „Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubai. Dešimtojo „La Liga“ pirmenybių turo mače pergalę minimalia persvara 2-1 šventė kur kas užtikrinčiau namuose žaidę katalonai. Susitikimą aktyviau pradėjo šeimininkai. Greitų ir tikslių perdavimų dėka katalonai ne kartą priartėjo prie priešininkų baudos aikštelės, bet didesnio pavojaus nesukūrė.
2013-10-26

Keturių didžiausių Europos futbolo lygų brangiausių žaidėjų vienuoliktukai

1,67 milijardo eurų. Tokia brangiausių 44 futbolininkų, žaidžiančių keturiose stambiausiose Europos futbolo lygose, bendra rinkos kaina. Pristatome brangiausių „Primera“ (Ispanija), „Premier“ (Anglija), Serie A (Italija) ir Bundeslygos (Vokietija) žaidėjų simbolinius vienuoliktus. Anot futbolo rinkos vertintojo transfermarkt.de, pagal brangiausių žaidėjų vienuoliktuką pirmoje vietoje Ispanijos futbolo lyga – 576 mln. eurų.
2013-07-02

Pagaliau – didysis futbolas grįžta!

Sporto karaliumi tituluojamo futbolo fanai visame pasaulyje pagaliau gali lengviau atsikvėpti – po kelis mėnesius trukusios vasaros pertraukos į stadionus veržiasi naujasis sezonas. Mūšiai jau verda Po tarpsezonį vykusių žaidėjų mainų, perėjimų iš vienos komandos į kitą bei įspūdingų pirkinių, kurių sumos neretai siekė ir po 50 milijonų eurų, kovos stipriausiomis vadinamomis Europos lygose jau įsibėgėja. Pirmieji savo nacionalinius čempionatus atgaivino Vokietijos ir Prancūzijos klubai.
2009-08-25

Cristiano Ronaldo: „Real“ laimės ir „Primerą“, ir Čempionų lygą

Cristiano Ronaldo prognozuoja, kad Madrido „Real“ klubas po šios vasaros didelių pirkinių laimės Čempionų lygą ir Ispanijos „Primera“ lygą. „Karališkasis“ klubas įsigydami Kaka, Karimą Benzema ir Cristiano Ronaldo išleido 180 milijonų svarų sterlingų. Portugalas atmeta nuogąstavimus, kad komandos viduje gali atsirasti įtampa ir mano, kad jie visi puikiai sutars.
2009-07-17

Lietuvos futbolo „A lyga“ pasaulyje – 51-a

Tarptautinės futbolo istorijos ir statistikos federacijos (IFFHS) paskelbtoje naujoje pasaulio futbolo lygų reitingų lentelėje Lietuvos „A lyga“ užima 51-ąją vietą (302,5tšk.). Pirmauja Anglijos „Premier“ lyga (1192 tšk.), lenkianti Italijos „Serie A“ (1031 tšk.) ir Argentinos „Primera“ (1020 tšk.) lygas. Estijos lyga užima 44-ąją (321 tšk.), o Latvijos lyga - 66-ąją (280,5 tšk.) vietas. IFFHS pasaulio lygų reitingą sudaro nuo 1991 metų. Pirmasis dešimtukas: 1. Anglija - 1192 tšk.
2009-01-06

Argentinos futbolo klubo savininkas grasina išžudyti visą ekipą

Legendinis Billas Shankly kadaise yra pasakęs, kad futbolas yra žymiai daugiau nei gyvenimas ar mirtis, tačiau Argentinos „Primera“ divizijoje rungtyniaujančio klubo „Rosario Central“ ekipos vadovas nėra tuo įsitikinęs. Horacio Usandizaga graso nužudyti visus žaidėjus, jei komanda iškris į žemesnę lygą, rašo „The Guardian“. H. Usandizaga, kuris taip pat yra ir politikas, buvo nufilmuotas grasinantis žaidėjams klubo sirgalių akivaizdoje. „Klubas išsikapstys iš šios situacijos.
2008-10-15

Italijos "Serie A" - stipriausia pasaulio futbolo lyga

Tarptautinės futbolo statistikos ir istorijos federacijos (IFFHS) paskelbtoje pasaulio futbolo lygų 2003 metų reitingų lentelėje pirmąją vietą užėmė Italijos "Serie A" lyga. Italijos čempionatas surinko 1180 taškų ir aplenkė Ispanijos "Primera" divizioną (1107 tšk.) ir Anglijos "Premier" lygą (1052 tšk.). IFFHS pasaulio lygų reitingą sudaro nuo 1991 metų. Reitingas sudaromas pagal šalių klubų rezultatus tarptautinėse varžybose. Pirmasis dešimtukas.1. Italija - 1180 tšk.