premier lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „premier lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „premier lyga“.

„Premier“ lygoje – įtikinamos „Chelsea“ ir „Liverpool“ pergalės

Anglijos futbolo „Premier“ lygoje prasidėjo penktasis turas. Londono derbyje pergalę šventė išvykoje žaidęs „Chelsea“ klubas,  3:0 įveikęs „West Ham United“ vienuolikę. Rytų Londone vykusiame mače įvarčius nugalėtojams pelnė Nicolas Jacksonas (4 ir 18 min.) bei Cole‘as Palmeris (47 min.). Įdomu tai, kad daugiau smūgių į vartų plotą atliko „West Ham United“ (7:5), tačiau įvarčiais šios progos nevirto.
Prieš 22 val.

„Arsenal“ Londono derbyje minimaliu rezultatu nugalėjo „Tottenham“

„Arsenal“ klubas sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 1:0 įveikė „Tottenham“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų. Dejano Kulusevskio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas. Kai Havertzo atliktas smūgis tikslo nepasiekė, o Dominco Solanke šūvis sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes komandoms pasižymėti nepavyko.
2024-09-15

„Liverpool“ namuose sulaukė niukso, o monstriškas Halaandas čempionus atvedė į dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda. Namuose žaidę Arne Sloto auklėtiniai netikėtai 0:1 nusileido „Nottingham Forest“ atstovams. Nors visų rungtynių metu pavojingesni buvo „Liverpool“ atstovai, kurie 16-ąją rungtynių minutę sudrebino virpstą, vienintelis rungtynių įvartis antrajame kėlinyje krito būtent į jų vartus. Greitoje atakoje Callumas Hudsonas-Odoi`us iš toli įsuko įvartį į tolimąjį vartų kampą.
2024-09-14

„Manchester United“ išvykoje užtikrintai įveikė „Premier“ lygos autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygoje startavo ketvirtasis turas. Pirmose šio turo rungtynėse pergalę šventė „Manchester United“. Išvykoje jie 3:0 parklupdė „Southampton“ atstovus. Sužaidus daugiau nei pusvalandį Diego Dalotas baudos aikštelėje pažeidė taisykles ir į „United“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį realizuoti ėmėsi Camerocas Archeris, bet jo smūgį atrėmė Andre Onana. Sėkmingas vartininko epizodas įkvėpė „Manchester United“ ir atakoje.
2024-09-14

Mikelis Arteta susiejo ateitį su „Arsenal“

Vyriausiasis Londono „Arsenal“ klubo treneris Mikelis Arteta pratęsė kontraktą su klubu iki 2027 m. Ankstesnė M.Artetos sutartis turėjo baigtis šio sezono pabaigoje, tačiau abi pusės nusprendė pašalinti bet kokią nežinomybę ir pasirašė trejų metų pratęsimą. M.Arteta tapo esmine „Arsenal“ atgimimo figūra nuo tada, kai 2019 metų pabaigoje pakeitė Unai Emery ir tapo komandos vyriausiuoju treneriu.
2024-09-12

Ekspertų ložė: Ivanauskas „Old Trafforde“, (ne)prisitaikymas Madride ir stilistų žodis

TV3 pristato naują laidą apie futbolą „Ekspertų ložė“, kurioje vedėjai Rytis Vyšniauskas, Ervinas Kvitkauskas ir Mantas Krasnickas kiekvieną savaitę apžvelgs stipriausių Europos lygų karščiausius savaitės įvykius, taip pat mes akį ir į Lietuvos futbolo daržą. Pirmojoje laidoje trijulė vertino laidos komplektaciją, svarstė dėl ateities atributų studijoje, o galiausiai nukeliavo ir prie futbolo temų.
2024-09-03

Erlingo Haalando pelnytas „hat-trickas“ padovanojo „Man City“ pergalę prieš „West Ham“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Londono „West Ham Utd“ futbolininkus.  Anglijos čempionai aktyviai pradėjo rungtynes.
2024-08-31

Europos stadionuose – legendinių klubų mūšiai

Šį savaitgalį įvairiuose Europos futbolo čempionatuose bus gausu intriguojančių rungtynių. Anglijos „Premier“ lygoje kovos „Manchester United“ ir „Liverpool“, Italijos „Serie A“ pirmenybėse – Milano „Inter“ ir Bergamo „Atalanta“, Škotijos „Premiership“ čempionate – Glazgo „Celtic“ ir „Rangers“. „Manchester United“ futbolininkai versis per galvą, kad reabilituotųsi savo žiūrovų akivaizdoje po tragiško praėjusio sezono.
2024-08-30

Jamie Vardy sugrįžimą į „Premier“ lygą pažymėjo įvarčiu

Pirmadienį finišavo pirmasis Anglijos „Premier“ lygos turas. Pirmose šio sezono rungtynėse Londono „Tottenham“ nesugebėjo iškovoti pergalės. Jie dvikovą su po metų pertraukos į „Premier“ lygą grįžusia „Leicester City“ baigė 1:1. Pirmajame kėlinyje turėtą žaidybinę persvarą „Tottenham“ pavertė vienu įvarčiu. Tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Pedro Porro. Visgi, po pertraukos situaciją pakeitė „Leicester City“ veteranas Jamie Vardy.
2024-08-20

„Premier“ lygos čempionai sezoną pradėjo pergale išvykoje

Sekadienį centrinėje Anglijos „Premier“ lygos dvikovoje čempionų titulą ginanti „Manchester City“ ekipa svečiuose 2:0 palaužė Londono „Chelsea“ klubą. Pirmą rungtynių įvartį 18-ą minutę pelnė Erlingas Haalandas. Teisėjai dar pasitelkę VAR peržiūrinėjo, ar Silva nebuvo nuošalėje, tačiau įvartis nebuvo panaikintas.
2024-08-18

„Arsenal“ sezono starte įsirašė tris taškus

Londono „Arsenal“ šeštadienį pradėjo savo sezoną „Premier“ lygoje. Pirmose „Premier“ lygos sezono rungtynėse Londono klubas namuose 2:0 susitvarkė su „Wolves“ atstovais. Pirmąjį „Arsenal“ sezono įvartį pelnė Kai`us Havertzas, pasižymėjęs pirmajame kėlinyje (25 min.). Po pertraukos persvarą padvigubino Bukayo Saka (74 min.). Praėjusį sezoną antroje vietoje likusi „Arsenal“ komanda savo sezoną pratęs už savaitės, kai jų lauks „Aston Villa“ iššūkis.
2024-08-17

„Premier“ lygos sezoną „Liverpool“ pradėjo pergale prieš lygos naujokus

„Liverpool“ futbolo klubas užtikrintai pradėjo savo sezoną Anglijos „Premier“ lygoje. Pirmose naujo sezono rungtynėse „Liverpool“ 2:0 nugalėjo „Ipswich“ komandą. Šiose rungtynėse savo pranašumą „Liverpool“ pavyko parodyti antrajame kėlinyje. Jei per pirmąjį persvaros jie neįgijo, tai po pertraukos daugybę progų turėję svečiai pelnė du įvarčius. Abejose sėkmingose atakose sudalyvavo Mohamedas Salahas. Iš pradžių jis asistavo Diogo Jota įvarčiui, o vėliau pats siuntė kamuolį į oponentų vartus.
2024-08-17

Oficialu: „Bayern“ gynėjas persikėlė į „Man United“

„Manchester United“ užbaigė sandorį su Miuncheno „Bayern“ ekipa ir įsigijo šios komandos žaidėją Noussairą Mazraoui. „Man United“ su „Bayern“ susitarė dėl 15 mln. eurų vertės sandorio ir 5 mln. eurų priedų. 26-erių metų Maroko rinktinės žaidėjas pasirašė ketverių metų sutartį su „Man United“ bei su galimybe pratęsti sutartį dar vieneriems metams. Jis vilkės trečiuoju numeriu pažymėtus marškinėlius.
2024-08-14

„Man Utd“ netrukus papildys dar vienas naujokas

„Manchester United“ pasiekė susitarimą dėl asmeninių kontrakto sąlygų su Manueliu Ugarte. Pasak Anglijos žiniasklaidos, sutarties sąlygos buvo aptartos, o žaidėjas nori prisijungti prie „Raudonųjų velnių“, nepaisant to, jog kitą sezoną pastarieji nežais UEFA Čempionų lygoje. Šiuo metu „Man Utd“ derasi dėl žaidėjo su PSG. Visgi į derybas yra įsitraukusių ir daugiau komandų. M.Ugarte turi tą patį agentą Jorge Mendesą kaip ir neseniai Anglijos klubą papildęs Leny Yoro.
2024-07-19

Oficialu: „Manchester United“ turi naujoką – komandą papildė puolėjas

„Manchester United“ oficialiai pristatė pirmąjį komandos naujoką. Anglijos klubas į savo gretas prisiviliojo Joshua Zikzee. 23-ejų metų puolėjas į Mančesterį keliasi iš „Bologna“ klubo Italijoje. Pasak neoficialių pranešimų, „United“ už žaidėją sumokėjo 42,5 milijonų eurų sumą. Ją Anglijos komanda italams sumokės per artimiausius tris metus. Praėjusį sezoną „Serie A“ pirmenybėse per 34 rungtynes J. Zirkzee pelnė 11 įvarčių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
2024-07-15

„Man Utd“ vis dar neapsisprendė dėl trenerio ateities

„Manchester United“ vis dar neapsisprendė, ar vyriausiasis treneris Erikas Ten Hagas tęs komandoje pradėtus darbus, praneša ESPN. Bendrasavininkas seras Jimas Ratcliffe'as ir jo INEOS komanda pradėjo sezono vertinimą, kurio metu yra nagrinėjami visi „Raudonųjų velnių“ pasirodymo šiame sezone aspektai. Jo metu bus sutelktas dėmesys ir į tai, ar E.Ten Hagas, kurio kontraktas galioja dar vienerius metus, turėtų ir toliau tęsti darbus, ar būti pakeistas.
2024-05-29

„Southampton“ grįžta į Anglijos „Premier“ lygą

„Southampton“ klubas grįžta į Anglijos „Premier“ lygą po to, kai „Championship“ atkrintamųjų finale minimaliai 1:0 įveikė „Leeds United“ ekipą. Pergalingą įvartį rungtynėse 24-ąją minutę pelnė Adamas Armstrongas. „Southampton“ žemesniame Anglijos divizione žaidė tik sezoną. Pastarąjį kartą „Premier“ lygoje jie rungtyniavo 2022-2023 m. sezone.
2024-05-27

Oficialu: Mauricio Pochettino palieka „Chelsea“ trenerio postą

Pasibaigus „Premier“ lygos sezonui – netikėta žinia iš „Chelsea“ stovyklos. Pranešama, kad skiriasi klubo ir trenerio Mauricio Pochettino keliai. Teigiama, jog po įvykusios sezono apžvalgos argentinietis sutiko su pasiūlymu nutraukti bendradarbiavimą. Šios savaitės pradžioje M. Pochettino bendravo tiek ir su komandos vadovu Toddu Boehly, tiek ir su kitais jos vadovais. Po šių pokalbių nuspręsta pasukti skirtingais keliais. M. Pochettino komandą palieka vos po vienerių metų darbo.
2024-05-21

Patvirtintas naujasis „Liverpool“ treneris

„Liverpool“ klubas naują erą pradės su treneriu iš Nyderlandų. Po devynių metų, kurių metu „Liverpool“ į priekį vedė Jurgenas Kloppas, ši komanda turės naują trenerį. Juo tapo Arne Slotas. Apie tai patvirtino pats 45-erių metų treneris. Prieš sekmadienį laukiančias paskutines jo karjeros rungtynes prie „Feyenoord“ vairo jis patvirtino savo persikėlimą į Angliją.
2024-05-17

Žūtbūtinę pergalę iškovojęs „Man City" priartėjo prie dar vieno „Premier" lygos titulo

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.  Pirmajame kėlinyje abi komandos atliko vos po tris smūgius. Pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Philas Fodenas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes žiūrovai įvarčių neišvydo.
2024-05-15

„Manchester United“ įveikusi „Arsenal“ nepaleidžia svajonės dėl „Premier“ titulo

Londono „Arsenal“ klubas tęsia kovą dėl „Premier“ lygos nugalėtojų titulo. Sekmadienį „Arsenal“ šventė svarbią pergalę Mančesteryje. Išvykoje jie 1:0 palaužė „Manchester United“ komandą. Pergalę Mikelio Artetos auklėtiniams atnešė Leandro Trossardas. Kay‘us Havertzas perdavimu baudos aikštelėje supjaustė visą varžovų gynybą ir L. Trossardui iš arti beliko pasiųsti kamuolį į vartus. Belgui tai buvo jau ketvirtasis įvartis per paskutines penkias rungtynes.
2024-05-12

Londone dominavusi „Man City“ veržiasi į priekį „Premier“ titulo medžioklėje

„Manchester City“ futbolininkai tęsia ketvirto iš eilės Anglijos „Premier“ lygos titulo medžioklę ir didina spaudimą Lonodo „Arsenal“ klubui. Šetadienio popietę Londone rungtyniavę Pepo Guardiolos auklėtiniai 4:0 (1:0) įveikė turnyro vidutiniokę „Fulham“ ir grįžo į turnyrinės lentelės viršų. Per pirmąjį kėlinį „žydrieji“ atliko tris smūgius į vartų plotų, kai tuo tarpu varžovams tokių progų nesuteikė.
2024-05-11

Triuškinamai pralaimėjusi „Man Utd“ pasiekė klubo antirekordą, o treneris prakalbo apie savo ateitį

„Manchester United“ klubas užfiksavo dar vieną klubo antirekordą. Rungtynėse su „Crystal Palace“ klubu Eriko ten Hago auklėtiniai 0:4 nusileido savo oponentams ir pralaimėjo jau 13-ąsias savo rungtynes „Premier“ lygoje. Tai didžiausias pralaimėjimų kiekis per vieną sezoną per visą „Manchester United“ istoriją.
2024-05-07

Londono „West Ham“ rado pamainą ilgamečiui treneriui

Londono „West Ham Uniten“ klubas ateinantį sezoną pasitiks pasikeitęs. Su klubu atsisveikins ilgametis jos treneris 57–erių Davidas Moyesas, o jį pakeis tokio pat amžiaus ispanas Julienas Lopetegui.  Žinią, kad su ispanu netrukus bus pasirašyta sutartis, pirmasis paskelbė žurnalistas Fabrizio Romano.  J. Lopetegui praėjusį sezoną treniravo „Wolverhampton“ klubą, o perėmęs komandą sezono viduryje išgelbėjo ją nuo iškritimo į žemesnę lygą.
2024-05-06

Anglijoje užtikrintas pergales šventė „Liverpool“ ir „Chelsea“

Sekmadienį „Liverpool“ komanda šventė pergalę „Premier“ lygoje. Rungtynėse su „Tottenham“ klubu Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatyvią akistatą laimėjo 4:2. Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ dominavo ir jau šešioliktą minutę įsiveržė į priekį. Po aštraus skersuoto kamuolio į baudos aikštelę Mohamedas Salah galva pasiuntė kamuolį į vartus. Savo pranašumą šeimininkai padvigubino paskutinę kelinio minutę.
2024-05-05

Fantastišką pasirodymą surengęs Erlingas Haalandas atvedė „Man City“ į dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje puikų pasirodymą surengė „Manchester City“ puolėjas Erlingas Haalandas. „Manchester City“ vedami savo puolimo lyderio iškovojo lengvą pergalę 5:1 prieš „Wolves“. Rungtynėse žibėjo rezultatyviausias „Premier“ lygos žaidėjas E. Haalandas. Norvegas vien per pirmąjį kėlinį pelnė „hat-tricką“, o po pertraukos jis pridėjo ir ketvirtąjį savo įvartį Penktąjį „City“ įvartį pelnė jį pakeitęs Julianas Alvarezas. Vienintelio svečių įvarčio autorius – Hee-Chan Hwanas.
2024-05-04

„Arsenal“ toliau išlieka kovoje dėl „Premier“ lygos titulo

Londono „Arsenal“ klubas ir toliau žygiuoja pergalingai „Premier“ lygos finalinėje stadijoje. Šeštadienį Mikelio Artetos auklėtiniai 3:0 nugalėjo „Bournemouth“ ekipą. Po šios pergalės jei padidino persvarą iki artimiausių varžovų iki 4 taškų, tiesa „Manchester City“ yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau nei lygos lyderiai. „Arsenal“ nuo pat rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą ir kūrėsi progas.
2024-05-04

Londono komandų akistatoje – įvarčių fiesta ir „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje „Arsenal“ klubas 3:2 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus.  Pierre‘as Emile Hojbjergas susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Arsenal“ išsiveržė į priekį 1:0. Bukayo Saka sužaidus beveik pusvalandį tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0. Kai Havertzas pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Antrajame kėlinyje abi komandos...
2024-04-28

„Manchester City“ Anglijoje šventė triuškinamą pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje pergalę šventė „Manchester City“ komanda. Pepo Guardiolos auklėtiniai ketvirtadienį išvykoje 4:0 sutriuškino „Brighton“ komandą. Dar rungtynių pradžioje puikų įvartį pelnė Kevinas De Bruyne. Belgas įspūdingu smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. Vėliau iš jo iniciatyvą perėmė Philas Fodenas. „Man City“ saugas pelnė du įvarčius ir po pirmojo kėlinio svečiai turėjo trijų įvarčių persvarą. Antrajame kėlinyje „Manchester City“ persvarą įtvirtino Julianas Alvarezas.
2024-04-26

Jurgenas Kloppas po skaudaus pralaimėjimo: „Mums reikia „Arsenal“ ir „Man City“ krizių“

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse 0:2 nusileido „Everton“ futbolininkams ir susikomplikavo savo situaciją kovoje dėl titulo. Jurgenas Kloppas po šio susitikimo pripažino, jog šiuo metu „raudoniesiems“ reikalinga tiesioginių konkurentų krizė. „Galite matyti turnyrinę lentelę. Mums reikia „Arsenal“ ir „Man City“ krizių, jog jie nelaimėtų rungtynių, kaip mes to paties nepadarėme šį kartą. „Arsenal“ ir „Man City“ turi išgyventi labai blogas akimirkas. Galiu tik atsiprašyti žmonių.
2024-04-25

Miesto derbį pralaimėjęs „Liverpool“ klubas stipriai sukomplikavo šansus pakovoti dėl titulo

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 0:2 nusileido „Everton“ futbolininkams ir dar labiau susikomplikavo savo kovą dėl titulo. „Everton“ aktyviai pradėjo rungtynes ir tai netrukus davė vaisių. Jarradas Branthwaite‘as puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Darwinas Nunezas ir Luisas Diazas.
2024-04-25

Košmariška diena favoritams: suklupo tiek „Arsenal“, tiek „Liverpool“

Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus. Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze. Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais.
2024-04-14

Du kartus atsilikinėjęs „Manchester United" galiausiai išsikapstė

Anglijos „Premier" lygos rungtynės tarp „Bournemouth" ir „Manchester United" komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Dominicas Solanke jau susitikimo pradžioje pasinaudojęs varžovo klaida išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas sužaidus pusvalandį tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Justinas Kluivertas greitai vėl persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai pasinaudojęs silpna varžovų gynyba 2:1. B.Fernandesas antrajame kėlinyje sėkmin...
2024-04-14

Po dar vienų lygiųjų Mauricio Pochettino įvardijo, ko trūksta „Chelsea“ komandai

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Sheffield United“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Mauricio Pochettino po šio susitikimo pripažino, jog auklėtiniams trūksta brandos. „Žinoma, kad žaidėjai buvo pavargę, tačiau šį kartą tai nėra pasiteisinimas, kodėl mes nelaimėjome rungtynių. Būdamas 52-ejų metų ir žiūrėdamas futbolą greitai supranti, kada komanda yra pasiruošusi kovoti ir kada ne.
2024-04-08

Varžovą nuvertinusi „Chelsea“ neįveikė „Sheffield United“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau banguotą žaidimą demonstruoja Londono „Chelsea“. Du kartus rungtynėse pirmavę „aristokratai“ išvykoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių „Sheffield United“ 2:2 (1:1). Pirmajame kėlinyje „Chelsea“ išsiveržė į priekį po 11-ą minutę Thiago Silvos pelnyto įvarčio. Aikštės šeimininkai nesutriko ir lygybę rungtynėse 32-ą minutę atstatė Jaydenas Bogle‘as.
2024-04-07

„Premier“ lygoje pergales šventė dėl titulo kovojantys klubai

„Manchester City“ klubas iškovojo pergalę Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse.Namuose vykusioje akistatoje „Manchester City“ 4:1 susitvarkė su „Aston Villa“ komanda. Įdomu, jog Mančesterio klubui tai buvo trečioji iš eilės dvikova su trimis daugiausiai taškų lygoje surinkusiais klubais: prieš tai jie sužaidė lygiosiomis su „Liverpool“ bei „Arsenal“. Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. „City“ gretose tiksliai iššovė Rodri, bet „Aston Villa“ atsakė Jhono Durano įvarčiu.
2024-04-04

„Man Utd“ gynėjas prakalbo apie tai, ką daugelis nutyli: „Iš pradžių sau sakome, kad tai praeis“

„Manchester United“ gretose rungtyniaujantis 30-metis prancūzas Raphaelis Varane atskleidė, kokį poveikį jo gyvenimui padarė daugybę smegenų sukrėtimų bei pažymėjo, kad jis „susigadino savo kūną“. Leidiniui „L‘Equipe“ futbolininkas pasakojo, kad rungtynėse tiek už klubą, tiek už rinktinę bei patyrė daugybę galvos traumų bei nori informuoti visuomenę apie tai, kas jo manymu, nepakankamai akcentuojama šiuolaikiniame futbole.
2024-04-02

Anglijos „Premier“ lygoje – skirtingi Londono klubų pasirodymai prieš autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti 30-ojo turo susitikimai. Sunkią pergalę šventė Londono „Tottenham“. Anksti įvartį praleidę šeimininkai galiausiai atsitiesė ir 2:1 palaužė „Luton“ komandą. Svečius į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Tahithas Chongas. Savo pranašumą „Luton“ sugebėjo išlaikyti iki antrojo kėlinio. Po pertraukos kamuolys atsidūrė svečių vartuose nuo gynėjo Issa Kabore, kuriam įskaitytas įvartis į savus vartus.
2024-03-30

„Chelsea“ kapitono sezonas gali būti baigtas

Londono „Chelsea“ strategas Mauricio Pochettino atskleidė, kad komandos kapitono Reece‘o Jameso sezonas gali būti baigtas. R.Jamesui gruodžio mėnesį buvo atlikta sužaloto raiščio operacija, o žaidėjo gydymą prižiūrėjęs daktaras Lasse‘as Lempainenas jam patarė ilsėtis 3-4 mėnesius. M.Pochettino taip pat pateikė naujausią informaciją apie Christopherį Nkunku, kuris dėl daugybės traumų praleido didžiąją sezono dalį.
2024-03-30

„Nottingham Forest“ sulaukė nuobodos: „Premier“ lygoje neteko taškų

Anglijos „Premier“ lygoje  finansines tvarumo taisykles pažeidęs „Nottingham Forest“ klubas prarado 4 taškus ir dabar atsidūrė pavojingoje zonoje. Su 25 taškais likę Nuno Espirito Santo auklėtiniai dabar yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo zonos.  „Premier“ lygos klubai gali per trejus metus patirti ne daugiau kaip 105 mln.
2024-03-18

Jurgenas Kloppas apie neskirtą vėlyvą baudinį: „Visi futbolo žmonės matė, kad tai buvo pražanga“

Pasibaigus „Premier“ lygos lyderių rungtynėms tarp „Liverpool“ ir „Manchester City“ nesibaigia kalbos dėl potencialaus baudinio rungtynių pabaigoje. Tiksint paskutinėms pridėto laiko minutėms, „Liverpool“ kėlė kampinį, po kurio „Manchester City“ žaidėjas Jeremy Doku nesėkmingai bandė išmušti kamuolį. Atlikdamas šį veiksmą jis koja pataikė į oponento krūtinę. Visgi, rungtynių arbitras ne tik neskyrė baudinio, tačiau ir nėjo pasižiūrėti į šį epizodą pasinaudojant VAR peržiūra.
2024-03-11

Į istoriją įsirašęs „Manchester United“ argentinietis padėjo įveikti „Everton“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo tris gyvybiškai svarbius taškus. Eriko ten Hago auklėtiniai namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Didžiausiu galvos skausmu „Everton“ futbolininkams tapo 19-metis argentinietis Alejandro Garnacho ir šio greitas žaidimas su kamuoliu. Pirmajame kėlinyje saugas uždirbo du vienuolikos metrų baudinius, kuriuos sėkmingai realizavo Bruno Fernandesas ir Marcusas Rashfordas.
2024-03-09

„Arsenal“ Anglijoje vėl surengė įvarčių fiestą

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 6:0 sutriuškino „Sheffield United“ futbolininkus.  „Kanonieriai“ pirmajame kėlinyje žaidė galingai puolime, dominavo prieš varžovus, iš viso atliko 16 smūgių ir pelnė net penkis įvarčius. „Arsenal“ jau penktąją minutę į priekį išvedė Martinas Odegaardas, netrukus Jaydenas Bogle nukreipė kamuolį į savus vartus, o vėliau įvarčius pridėjo Gabrielis Martinelli, Kai Havertzas ir Declanas Rice‘as.
2024-03-05

Mančesterio derbyje atsilikinėjęs „Man City“ galiausiai iškovojo svarbią pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje įvyko principinė dvikova tarp dviejų Mančesterio klubų. Nors rungtynėse „Manchester United“ pasižymėjo pirmieji ir po pirmojo kėlinio pirmavo, galiausiai jiems nepavyko atlaikyti oponentų spaudimo. „Manchester City“ džiaugėsi pergale 3:1. Rungtynes „Manchester United“ pradėjo fantastiškai. Aštuntąją minutę Marcusas Rashfordas fantastišku šūviu iš už baudos aikštelės ribų nuo skersinio pasiuntė kamuolį į „Manchester City“ vartus.
2024-03-03

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

„Premier“ lyga sumažino „Everton“ klubui skirtą baudą

Liverpulio „Everton“ klubas sulaukė gerų naujienų po jų pateiktos apeliacijos dėl skirtos nuobaudos. Dėl finansinių tvarumo taisyklių pažeidimo nubaustas „Everton“ klubas susilaukė net 10 atimtų taškų bausmės, o su šiuo sprendimu nesutikęs klubas pateikė apeliaciją. Po jos išnagrinėjimo, nuspręsta, jog bausmė bus sumažinta – klubui skirta 6 taškų atėmimo bausmė.
2024-02-26

Po praleisto įvarčio atsitiesęs „Liverpool“ nugalėjo „Premier“ lygos autsaiderius

„Liverpool“ klubas trečiadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Luton“ futbolininkus. „Liverpool“ aktyviai pradėjo rungtynes, sukūrė daug pavojingų progų, tačiau pasižymėti niekaip nepavyko.
2024-02-21

Josepas Guardiola atsiprašė žaidėjo už savo išsakytus žodžius

„Manchester City“ komandos treneris Josepas Guardiola atsiprašė Kalvino Phillipso už tai, kad po 2022 m. pasaulio futbolo čempionato pasakė, kad saugas į komandą sugrįžo turėdamas antsvorio. P.Guardiola sakė, kad K.Phillipsas nebuvo tinkamos būklės, jog Po Katare vykusio čempionato galėtų lankytis treniruotėse, kadangi Anglijos rinktinėje jis buvo panaudotas tik 40 minučių. 2022 m. iš „Leeds United“ į „Man City“ perėjęs K.Phillipsas turėjo sunkų laiką ir per 18 mėnesių įmušė tik 6 įvarčius.
2024-02-20

Per pridėtą rungtynių laiką 2 įvarčius pelnęs „Chelsea“ išplėšė pergalę prieš „Crystal Palace“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus. Šeiminkus į priekį išvedė Jeffersonas Lerma, kuris 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.
2024-02-13

„Man Utd" paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę „Premier“ lygoje

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Birmingeo „Aston Villa“ futbolininkus. Svečius į priekš išvedė Rasmusas Hojlundas, kuris 17-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. „Aston Villa“ turėjo kelias geras progas išlyginti rezulatą, bet to padaryti nepavyko.