pirėjo olympiacos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pirėjo olympiacos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pirėjo olympiacos“.

Jasikevičiaus ekipą Kretoje nuskandino buvusio auklėtinio tritaškis

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ ekipa draugiškose rungtynėse Kretoje nusileido Pirėjo „Olympiacos“ 70:73, o Graikijos klubo pergalę likus 0,8 sek. iki rungtynių pabaigos nulėmė Tyleris Dorsey.  Pergalingą tritaškį pataikęs T. Dorsey dar pernai gynė „Fenerbahče“ garbę ir po metimo džiaugėsi itin emocionaliai. Į OLY gretas Graikijos pilietybę turintis amerikietis grįžo po dviejų metų pertraukos.  Per likusį laiką Stambulas nieko nesukūrė.
2024-09-16

„Olympiacos“ sezoną pradės be Nikola Milutinovo

Prieš sezono startą Eurolygoje Pirėjo „Olympiacos“ komandą aplankė nekokios naujienos. Traumą patyręs Nikola Milutinovas greitai ant parketo nesugrįš. Skelbiama, kad vidurio puolėjas be krepšinio turės praleisti nuo keturių iki šešių savaičių. Aukštaūgis kairės kojos čiurną susižeidė pirmadienį treniruotės metu. Taip pat sezono pradžioje Pirėjo klubui nepadės ir kitas vidurio puolėjas Moustapha Fallas.
2024-09-11

Oficialu: Evanas Fournier rungtyniaus Eurolygoje

Pirėjo „Olympiakos“ komanda oficialiai pranešė apie Evano Fournier prisijungimą. Prancūzas suraitė parašą ant dviejų metų sutarties, su galimybe pratęsti bendradarbiavimą dar sezonui. Per sezoną E. Fournier uždirbs apie 2 milijonus eurų. Į viešumą šios derybos iškilo dar praėjusios savaitės pabaigoje, kuomet „Eurohoops“ pranešė apie žaidėjo norą rungtyniauti Europoje. Europoje E. Fournier nežaidė net 12 metų, kuriuos gynėjas praleido NBA.
2024-09-02

„Olympiacos“ rimtai nusitaikė į Evaną Fournier

Pirėjo „Olympiacos“ komanda veda derybas su NBA pasiūlymų nebesulaukiančiu Evanu Fournier. Pranešama, kad Prancūzijos rinktinės veterano situacija taip pat aktyviai domisi ir Madrido „Real“, Milano „Olimpia“ bei Stambulo „Anadolu Efes“. Skelbiama, kad 31-erių snaiperis Europoje sieks per metus uždirbti bent 2 mln.
2024-09-02

Neįtikėtini pinigai: į Eurolygą grįžtantis bulgaras tapo brangiausiu Europos krepšininku

Bulgaras Saša Vezenkovas oficialiai grįžta rungtyniauti į Europą. Pirėjo „Olympiacos“ komanda skelmia sudariusi įspūdingos vertės sutartį su savo buvusiu krepšininku, kurios vertė su priedais gali viršyti 20 mn. eurų.  Prieš išvykdamas iš Eurolygos S. Vezenkovas tapo naudingiausiu reguliariojo sezono žaidėju, tačiau NBA rungtyniavo mažai. Skelbiama, kad bulgaro kontraktas su Pirėjo klubu yra penkerių metų trukmės, per kuriuos jis uždirbs 18,5 mln. eurų.
2024-07-25

Italų spauda: Kauno „Žalgiris“ pateikė Ignui Brazdeikiui pasiūlymą sugrįžti

Pirmieji metai Pirėjo „Olympiacos“ gretose Ignui Brazdeikiui buvo itin sudėtingi. Krepšininkas labai dažnai komandos draugų žaidimą stebėjo nuo atsarginių suolelio ir buvo tik statistas aikštėje. Visgi, pasak italų žiniasklaidos, išsigelbėjimą šioje situacijoje 25 metų 201 cm ūgio gynėjui gali suteikti Kauno „Žalgiris“. Šia informacija dalinasi ir graikų portalas thrylos24.gr. Pranešama, kad daugkartiniai Lietuvos čempionai krepšininkui jau ir pateikė dviejų metų kontrakto pasiūlymą.
517 2024-07-01

Marius Grigonis – Graikijos čempionas: „Panathinaikos“ finale laimėjo triskart paeiliui

Graikijos čempionato finalo serijoje 0-2 atsilikinėjusi Atėnų „Panathinaikos“ su Mariumi Grigoniu sugebėjo išsikapanoti iš tokios sudėtingos situacijos ir tapo šalies čempionais. Ergino Atamano auklėtiniai lemiamoje kovoje namuose 87:82 (20:22, 28:17, 17:25, 22:18) parklupdė Pirėjo „Olympiakos“ ekipą. „Panathinaikos“ čempionų titulą Graikijoje iškovojo po trijų metų pertraukos. Pastaruosius du dominavo būtent Pirėjo ekipa.
118
2024-06-14

Marius Grigonis buvo blankus, bet „Panathinaikos“ išplėšė lemiamas finalo rungtynes

Atėnų „Panathinaikos“ komanda išplėšė lemiamas Graikijos finalo rungtynes. Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 88:85 (17:22, 27:29, 20:13, 24:21) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ ekipą ir serijos rezultatas tapo 2-2. Marius Grigonis nugalėtojų gretose per 21 minutę pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė ir perėmė po kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet po dusyk suklydo ir prasižengė. Penktosios serijos rungtynės vyks Atėnuose.
2024-06-13

Graikijos finale – pirmoji „Panathinaikos“ pergalė

Pirmąją pergalę Graikijos lygos finale iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Ergino Atamano auklėtiniai namų arenoje 83:76 (23:18, 20:16, 18:25, 22:17) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ klubą ir serijos iki trijų pergalių rezultatą sušvelnino 1-2. Marius Grigonis nugalėtojų gretose per 7 minutes taškais nepasižymėjo (0/1 trit.), sugriebė 1 kamuolį, sykį pažeidė taisykles bei suklydo 2 sykius. Ignas Brazdeikis OLY gretose nežaidė. „Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 21 (6/10 dvit., 2/5 trit.
2024-06-10

„Olympiakos“ Graikijos finale įsirašė antrąją pergalę

Sunkią pergalę Graikijos lygos finale iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ ekipa. Georgios Bartzoko auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 92:86 (21:24, 17:15, 24:16, 30:31) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ komandą ir serijoje pirmauja 2 -0. Trečiosios serijos rungtynės Atėnuose vyks pirmadienį. Marius Grigonis pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 9 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.) bei atliko rezultatyvų perdavimą. Ignas Brazdeikis OLY gretose nežaidė.
2024-06-08

Graikijos finalo starte – „Olympiakos“ pergalė prieš „Panathinaikos“

Dramatišką pergalę Graikijos lygos finalo pirmose rungtynėse iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ klubas. Georgios Bartzoko auklėtiniai svečiuose 89:84 (19:17, 27:20, 20:19, 23:28) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus ir serijoje pirmauja 1-0. Marius Grigonis pralaimėjusiems per 15 minučių įmetė 6 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit.), bet prarado kamuolį ir kartą prasižengė. OLY gretose Ignas Brazdeikis nežaidė. „Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 21 (3/9 dvit., 5/11 trit., 6 atk. kam., 4 kld.
2024-06-05

Sezoną ir subliuškusią svajonę iškovoti titulą įvertinęs Georgios Bartzokas: „Turime pakelti galvas ir dirbti toliau“

Eurolygos pusfinalyje Madrido „Real“ ekipai pralaimėjusi Pirėjo „Olympiakos“ komanda užbaigė kovą dėl Eurolygos titulo šį sezoną ir kausis dėl bronzos medalių. Graikijos komandos strategas Georgios Bartzokas apgailestavo, kad svajonė dėl titulo subliuško. „Tai buvo pabaiga mūsų Eurolygos svajonės šį sezoną. Turėjome įveikti daug problemų ir nesklandumų, kad būtume čia, bet prieš „Real“ mums tiesiog pristinga sėkmės. Ši ekipa yra puikioje formoje.
2024-05-25

„Olympiakos“ užbaigė Mindaugo Kuzminsko sezoną

Triuškinamą pergalę Graikijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ komanda. Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje 100:68 (24:12, 25:29, 23:12, 28:15) nugalėjo Atėnų AEK ekipą ir seriją laimėjo 2 - 0. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 27 minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), sugriebė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus bei padarė 2 klaidas. Ignas Brazdeikis OLY gretose nežaidė. AEK: Mindaugas Kuzminskas (3/6 dvit., 1/4 trit.
2024-05-18

Neįtikėtiną pratęsimą išgyvenusi „Barcelona“ – per žingsnį nuo finalo ketverto

Antradienį Eurolygoje įvyko ketvirtfinalio serijos trečiosios rungtynės tarp Roko Jokubaičio atstovaujamos „Barcelona“ ekipos ir Igno Brazdeikio atstovaujamos Pirėjo „Olympiacos“. Pirėjuje vykusiose rungtynėse pergalę po pratęsimo 82:80 (13:13; 13:24; 25:14; 14:20; 11:9) išplėšė „Barcelona“. Serijoje iki trijų pergalių po šių rungtynių 2:1 pirmauja Barselonos krepšininkai.
51
2024-04-30

Kostas Papanikolaou praleis ketvirtfinalio rungtynes Barselonoje

Pirėjo „Olympiacos“ komandai Eurolygos ketvirtfinalio seriją teks pradėti be Kosto Papanikolaou. Pranešama, kad krepšininkas susirgo, todėl turės praleisti dvikovą prieš „Barcelona“ ekipą. Jis kartu su komanda į Ispaniją neišvyko. K. Papanikolaou greičiausiai praleis pirmąsias dvi Barselonoje vyksiančias ketvirtfinalio rungtynes. Tuo tarpu nugaros skausmus pajutęs Thomasas Walkupas išvyko kartu su komanda ir yra pasirengęs žaisti.
2024-04-23

Pergalingose „Olympiakos“ rungtynėse Ignas Brazdeikis nežaidė

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (21/2) ekipa. Georgio Bartzokos auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 85:77 (15:19, 24:19, 18:18, 28:21) įveikė Salonikų „Aris“ (12/11) komandą. Ignas Brazdeikis Pirėjo komandoje nežaidė. „Olympiacos“: Alecas Petersas 28 (7/9 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Thomas Walkupas 11 (3/4 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Nazas Mitrou-Longas 10 (1/5 trit., 5 rez. perd.), Nigelis Williamsas-Gossas (6 atk. kam.) ir Mosesas Wrightas (10 atk. kam.
2024-03-31

„Žalgiriui“ palanki pergalė: „Partizan“ namų arenoje neatsilaikė prieš „Olympiacos“ šturmą

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (20/12) ekipa, kuri svečiuose 74:69 (17:22, 15:18, 14:19, 28:10) pranoko Belgrado „Partizan“ (14/18) krepšininkus. Kauniečių pergalė ir Belgrado ekipos pralaimėjimas išlygino šių ekipų šansus patekti į įkrintamąsias ir dabar abi jos turi po 14 pergalių. Prieš rungtynes, komandos žaidėjams jau esant ant parketo, „Štark“ arenoje tylos minute buvo pagerbti per teroro aktą Maskvoje žuvę žmonės.
2024-03-28

„Olympiacos“ sureagavo į pasklidusią informaciją apie jų susitarimą su Keenanu Evansu

Panašu, kad Graikijos sporto naujienų laikraščio „Live Sport“ pirmuose puslapiuose spausdinamos naujienos apie Keenano Evanso prisijungimą prie Pirėjo „Olympiacos“ gali būti tik gandai.
2024-03-26

Už borto paliktas Ignas Brazdeikis iš šono stebėjo ASVEL sutriuškinimą

Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Pirėjo „Olympiacos“ (19/12) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu. Graikijos čempionai namuose 80:64 (20:12, 23:23, 11:20, 26:9) gynybos pančiuose surakino Vilerbano ASVEL (7/24) komandą. I.Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, bet trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.
2024-03-22

Ignas Brazdeikis lengvą „Olympiacos“ pasivaikščiojimą stebėjo nuo suolo

Graikijos krepšinio pirmenybėse lyderių vardą susigražino Pirėjo „Olympiacos“ (18/2) krepšininkai. Georgio Bartzokos auklėtiniai 20-ojo turo rungtynėse nemuose 84:63 (22:15, 22:27, 26:10, 14:11) pranoko Lavrio „Lavrio B.C“ (7/13) ekipą. Šiame susitikime lietuvis Ignas Brazdeikis ant parketo nepasirodė, o komandą į pergalę vedė krašto puolėjų Aleco Peterso ir Kosto Papanikolaou duetas, kartu pelnęs 39 taškus. „Olympiacos“: Alecas Petersas 20 (4/7 trit., 4 atk. kam.
2024-03-09

Igno Brazdeikio atstovaujama „Olympiacos“ išvargo pergalę prieš „Virtus“

Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (17/11) komanda namuose įsirašė sunkią pergalę, kai 74:69 (21:22, 16:24, 20:5, 17:18) palaužė Bolonijos „Virtus“ (17/11). Bolonijos ekipa pirmavo du kėlinius, bet vėliau skirtumas ėmė tirpti – 46:37. Jį mažinti ėmė Kostas Papanikolaou, pataikęs du tritaškius, dar du taškus pelnė Moustapha Fallas, tritaškį – Isaiah Canaanas – 45:46. Alecas Petersas rezultatą persvėrė, kai buvo beveik įpusėjęs trečias ketvirtis (48:46), o iniciatyvą šeimininkai pe...
2024-03-08

Žaidimo ritmo neradęs „Žalgiris“ į Eurolygą sugrįžo su pralaimėjimu prieš „Olympiacos“

Penktadienio vakarą Eurolyga sugrįžo į Kauną, kur žaidimo ritmo neradęs „Žalgiris“ (11/16) 76:95 (20:23; 19:18; 17:28; 20:26) nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (16/11) krepšininkams.
86 2024-03-01

Titulą „Olympiakos“ prognozuojantis Andrea Trinchieri nerimavo dėl auklėtinių: „Pertrauka sustabdė mūsų gerą ritmą“

Jau penktadienį Eurolygos kovos sugrįžta į Kauną, kur „Žalgirio“ komanda (11/15) pasitiks Pirėjo „Olympiakos“ (15/11) krepšininkus. Netrumpą pertrauką nuo Eurolygos kovų turėjęs vyriausiasis „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri prieš susitikimą pasidalijo įžvalgomis apie varžovų stiprybes ir aptarė traumas patyrusių Lauryno Biručio ir Dovydo Giedraičio situacijas. Rungtynės Kaune prasidės 20 val.
2024-02-29

Atėnų klubą nukovęs Igno Brazdeikio atstovaujamas „Olympiakos“ – taurės pusfinalyje

Graikijos taurės pusfinalį pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ komanda su Ignu Brazdeikiu. Lietuvio atstovaujama ekipa ketvirtfinalyje 87:68 (21:16, 19:16, 22:15, 25:21) susitvarkė su Atėnų „Peristeri“ krepšininkais. I. Brazdeikis rungtynėms registruotas nebuvo. Nugalėtojams po 15 taškų surinko Giannoulis Larentzakis (3/4 trit.) ir Kostas Papanikolaou, 14 pridėjo Mosesas Wrightas (8 atk. kam., 3 blk.), 12 – Nazas Mitrou-Longas.
2024-02-16

Ignas Brazdeikis pergalingame „Olympiakos“ mače buvo kuklus

Sunkią pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (16/2) krepšininkai. Georgio Bartzokos auklėtiniai namų arenoje 93:87 (18:20, 28:20, 26:19, 21:28) nugalėjo „Maroussi“ (5/13) klubą. Ignas Brazdeikis nugalėtojų gretose per 6 žaidimo minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, bet suklydo kartą. „Olympiakos“: Nigelis Williamsas-Gossas 16 (5/8 dvit., 2/4 trit.), Filipas Petruševas 15 (7/8 dvit., 5 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis (2/8 trit.
2024-02-11

Ignas Brazdeikis simboliškai prisidėjo prie „Olympiacos“ pergalės Ispanijoje

Ketvirtadienio vakarą Valensijoje Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (15/11) svečiuose 78:65 (21:19, 19:20, 20:9, 18:17) nugalėjo „Valencia“ (13/13) klubą. Pats I. Brazdeikis per 9 minutes pelnė 3 taškus (1/5 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, provokavo pražangą, 2 kartus prasižengė ir rinko 1 naudingumo balą.
2024-02-08

„Olympiakos“ su rezultatyviu Ignu Brazdeikiu palaužė „Bayern“ ekipą

Dar vieną rezultatyvų mačą sužaidęs Ignas Brazdeikis padėjo Pirėjo „Olympiacos“ (14-11) krepšininkams iškovoti pergalę Eurolygoje. Graikijos čempionai svečiuose 76:72 (18:14, 17:24, 19:13, 22:21) palaužė Miuncheno „Bayern“ (10-15) komandą. Pirėjo ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės turnyre. I.Brazdeikis antrose iš eilės rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių. Gynėjas per 20 minučių įmetė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.
2024-02-01

Ignas Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes „Olympiakos“ gretose

Triuškinančią pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiakos“ (13-11) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu. Graikijos čempionai namuose 101:87 (20:17, 25:31, 33:13, 23:26) susitvarkė su Berlyno ALBA (5-19) komandos iššūkiu. I.Brazdeikis sužaidė rezultatyviausią mačą šį sezoną Eurolygoje. Gynėjas dar nė viename susitikime nebuvo surinkęs dviženklio taškų skaičiaus. Gynėjas per 21 minutę įmetė 11 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.
2024-01-30

Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Olympiakos“ galiausiai krito Madride

Įtemptoje antroje rungtynių pusėje vykusioje kovoje Madride 90:85 (30:13; 22:17; 16:25; 22:30) pergalę pasiekė „Real“ (19/3), kuri įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (12/10) ekipą. Igno Brazdeikio atstovaujamą klubą į priekį vedė Kostas Papanikolaou, kuri surinko 25 taškus ir 5 atkovotus kamuolius. Tuo tarpu karališkojo klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Džananas Musa, kurio sąskaitoje – 20 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.
2024-01-25

Aukštaūgių traumų kamuojama „Olympiacos“ pasiryžusi išpirkti Turkijoje spindintį amerikietį

Pirėjo „Olympiacos“ komanda netrukus bando užpildyti traumą patyrusio Nikola Milutinovo vietą. SDNA.gr skelbia, kad Eurolygos vicečempionai yra pasiruošę sumokėti 70 tūkstančių eurų išpirką už Mosesą Wrightą, kuris šiuo metu rungtyniauja Denizlio „Merkezefendi“ klube. Beje, amerikietis atvyko pakeisti Stambulo „Anadolu Efes“ išpirką Daną Oturų. Taip pat skelbiama, kad 25 metų 206 cm ūgio M. Wrightas per mėnesį uždirbs 30 tūkstančių eurų.
2024-01-25

Ignas Brazdeikis nuo suolo nepakilo, o Nikola Milutinovo šou vedė „Olympiakos“ į pergalę

Dviejų nesėkmių atkarpą Eurolygoje nutraukė Pirėjo „Olympiacos“ (12/10) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu. Graikijos čempionai namuose 89:72 (26:18, 16:18, 27:21, 20:15) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ (12/10) krepšininkais. Pastariesiems tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus turnyre. I. Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, bet trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė. Lietuvis buvo vienintelis Pirėjo komandos žaidėjas, kuris nežaidė šiame mače.
2024-01-18

Eurolygos lietuvių susidūrime pranašesnis buvo Tadas Sedekerskis

Pergalę Eurolygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (11/10) klubas. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai savo arenoje 80:69 (14:17, 19:15, 26:17, 21:20) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (11/10) krepšininkus ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 20 minučių surinko 10 taškų (2/3 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, tačiau suklydo 2 sykius. Aukštaūgis užfiksavo 12 naudingumo balų.
2024-01-12

Ignas Brazdeikis Graikijos lygoje žaidė vos 4 minutes

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (12/1) ekipa. Georgio Bartzokos auklėtiniai svetimoje arenoje 92:80 (23:16, 26:23, 22:18, 21:23) įveikė Atėnų AEK (6/7) komandą. Ignas Brazdeikis nugalėtojams per 4 žaidimo minutes surinko 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 1 sykį. Mindaugas Kuzminskas Atėnų klube nežaidė dėl traumos.
2024-01-07

Be Igno Brazdeikio „Olympiakos“ iškovojo dramatišką pergalę Eurolygoje

Pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (10/8)  su Ignu Brazdeikiu, kurie namuose 79:74 (18:19, 22:16, 23:15, 16:24) įveikė Milano „AX Armani“ (7/11). Ignas Brazdeikis OLY gretose nebuvo registruotas. Šįsyk registruotas buvo Eurolygoje jau galintis žaisti Nazas Mitrou-Longas, bet jis ant parketo nepasirodė trenerio sprendimu. Nugalėtojus į priekį vedė Alecas Petersas, surinkęs 16 taškų.
2024-01-02

Ignas Brazdeikis nuo suolo stebėjo triuškinamą „Olympiakos“ pergalę Berlyne

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (9-8) komanda, kuri svečiuose net 94:65 (19:25, 21:18, 27:8, 27:14) sutriuškino turnyro autsaiderę Berlyno ALBA (3-14). I.Brazdeikis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė. Rungtynių pradžia svečiams nebuvo pati sėkmingiausia.
2023-12-29

„Olympiakos“ Vilerbane sugrįžo į pergalių kelią

Penktadienio vakarą pergalę Eurolygoje įsirašė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (8/8), kuri svečių arenoje 85:73 (25:18, 24:19, 22:20, 14:16) nugalėjo Vilerbano ASVEL (2/14) klubą. I. Brazdeikis žaidė tik 3 minutes, per kurias taškų nepelnė ir atkovojo 1 kamuolį. Pirėjo komanda nuo ketvirtosios rungtynių minutės nei karto neatsiliko ir trečiajame ketvirtyje po 12 pelnytų taškų iš eilės priekyje buvo 19 taškų persvara – 71:52. Per likusį laiką ASVEL intrigos nesukūrė.
2023-12-22

Ignas Brazdeikis neblizgėjo, o „Olympiakos“ nusileido vis nesustabdomai „Virtus“

Skaudų pralaimėjimą Eurolygos rungtynėse patyrė Pirėjo „Olympiakos“ (7-8) klubas, kurio marškinėlius vilki Ignas Brazdeikis. Graikijos čempionai svečiuose po atkaklaus mūšio 67:69 (19:17, 21:11, 15:19, 12:22) nusileido Bolonijos „Virtus“ (11-4) krepšininkams. Pastariesiems pergalę atnešė Danielio Hacketto metimas ketvirto kėlinio pabaigoje. Italams tai buvo ketvirtasis paeiliui laimėtas mačas turnyre. I.Brazdeikis aikštėje praleido 14 minučių, pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.
2023-12-19

Brazdeikio „Olympiacos“ nutraukė „Bayern“ pergalių seriją

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (7-6) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu, nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją. Graikijos čempionai namuose 77:69 (24:8, 17:21, 13:15, 23:25) nukovė Miuncheno „Bayern“ (6-7) komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų paeiliui pergalių turnyre. I.Brazdeikis per 13 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 0 naudingumo balų.
2023-12-08

Motiejūno ir Brazdeikio akistatoje – „AS Monaco“ pergalė

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (7-4) komanda su Donatu Motiejūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 85:77 (22:17, 16:22, 20:20, 27:18) pranoko Pirėjo „Olympiacos“ (6-5) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Ignas Brazdeikis. Graikijos čempionai patyrė pirmą nesėkmę turnyre po trijų paeiliui laimėtų rungtynių. D.Motiejūnas per 17 minučių pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.
2023-11-30

Oficialu: Filipas Petruševas sugrįžta į Eurolygą – susitarė su Graikijos klubu

JAV sau tinkamos vietos neradęs Filipas Petruševas sugrįžta rungtyniauti į Europą. Serbas sudarė sutartį su Pirėjo „Olympiacos“ klubu. Primename, kad 2021 m. Filadelfijos „76ers“ ekipa aukštaūgį pasirinko 51-uoju NBA šaukimu. Tačiau Filadelfijos klube Serbijos rinktinės narys užsibuvo neilgai. Čia aukštaūgis sužaidė vos vienerias rungtynes ir buvo išmainytas į Los Andželo „Clippers“ ekipą.
2023-11-28

Ignas Brazdeikis su „Olympiacos“ šventė pergalę Graikijoje

Pergalių seriją Graikijos čempionate pratęsė Pirėjo „Olympiacos“ (7-1) komanda, kurios marškinėlius vilki Ignas Brazdeikis. Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 87:74 (27:14, 16:19, 20:19, 24:22) įrodė pranašumą prieš Atėnų „Peristeri“ (4-4) krepšininkus ir nutraukė jų keturių paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą. Savo ruožtu Pirėjo ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės pirmenybėse. I.Brazdeikis per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.
2023-11-27

„Olympiakos“ stiprinasi toliau: „Kings“ palikęs Filipas Petruševas siejamas su persikėlimu į Pirėjų

Vos trejas rungtynes šį sezoną NBA lygoje sužaidęs Filipas Petruševas sugrįš į Europą. Pranešama, kad Sakramento „Kings“ klubas nusprendė atsisveikinti su serbu ir jį atleido. 23 metų 211 cm ūgio krepšininkas yra siejamas su persikėlimu į Pirėjo „Olympiakos“ komandą, mat aukštaūgis jau yra suderinęs kontrakto detales su graikais. Šį sezoną F. Petruševas žaidė Filadelfijos „76ers“ ir Sakramento „Kings“ gretose.
2023-11-25

Graikijoje – solidus Igno Brazdeikio pasirodymas

Triuškinamą pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (6/1) ekipa. Georgio Bartzokos auklėtiniai svetimoje arenoje 111:83 (24:21, 29:20, 28:21, 30:21) nugalėjo „Maroussi“ (2/5) komandą. Ignas Brazdeikis nugalėtojams per 22 žaidimo minutes įmetė 13 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir padarė 1 klaidą.
2023-11-19

„Olympiakos“ akiratyje atsidūrė buvęs ir esamas Domanto Sabonio komandos draugas

Pirėjo „Olympiakos“ komanda domisi trimis krepšininkais – Wenyenu Gabrieliu, Terence’u Davisu ir Filipu Petruševu. Abu krepšininkai iki šiol sukasi NBA aplinkoje, bet iš jų Europoje geriausiai žinomas F.Petruševas. Aukštaūgis vasarą paliko Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą ir persikėlė į Filadelfijos „76ers“ ekipą. Galiausiai po dviejų mainų atsidūrė Sakramento „Kings“ klube ir dabar migruoja tarp pagrindinės sudėties ir G lygos komandos.
2023-11-17

Lietuvių susidūrime Tadas Sedekerskis gerino asmeninius rekordus, o „Baskonia“ laimėjo dramą Pirėjuje

Pergalę po atkaklios kovos Eurolygoje šventė Vitorijos „Baskonia“ (3-4), kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis. Baskai svečiuose 75:74 (20:26, 30:9, 17:25, 8:14) palaužė Pirėjo „Olympiacks“ (3-4) su Ignau Brazdeikiu. T.Sedekerskis per 35 minutes, per kurias pasižymėjo galingu dvigubu dubliu. Puolėjas pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.
2023-11-09

„Olympiakos“ pateikė protestą dėl galimos teisėjų klaidos lemiamoje atakoje

Pirėjo „Olympiakos“ komanda užpildė protestą dėl galimos teisėjų klaidos lemiamoje atakoje prieš Stambulo „Fenerbahče“ ekipą. Nigelis Williamsas-Gossas mačo pabaigoje veržėsi link krepšio ir tuo metu kamuolį norėjęs išmušti „Fenerbahče“ gynėjas Yamas Madaras kirto varžovui per rankas.
2023-11-03

Dambrauskas po pralaimėjimo „Olympiakos“: „Esu nusivylęs, kad pralaimėjome tokioje nuostabioje atmosferoje“

Pirmadienio vakarą Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas namuose priėmė vienus Graikijos pirmenybių lyderius Pirėjo „Olympiakos“. Svečiai pagal susikurtas progas dominavo bei šventė pergalę rezultatu 2:0. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Danielis Podence, pasižymėjęs abejų kėlinių pradžiose (10 ir 54 min.). Po šios pergalės „Olympiakos“ su 21 tašku yra antroje vietoje, o OFI klubas su 13 taškų nukrito į septintą poziciją.
2023-10-31

Graikijos titanų mūšyje – „Panathinaikos“ triumfas ir lietuvių akistata

Pergalių seriją Graikijos pirmenybėse pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (4-0) komanda su Mariumi Grigoniu. Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 66:54 (11:12, 17:19, 17:12, 21:11) laimėjo principinį mūšį prieš Pirėjo „Olympiacos“ (3-1) klubą, kurio marškinėlius vilki Ignas Brazdeikis. Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Grigonis pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.
2023-10-30

„Olympiakos“ su Brazdeikiu nepaliko vilčių „Anadolu Efes“ klubui

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (3-2) komanda, kurios marškinėlius vilki Ignas Brazdeikis. Graikijos čempionai namuose 75:57 (17:14, 16:11, 28:18, 14:14) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ (2-3) krepšininkais ir įsirašė antrąją pergalę iš eilės turnyre. Turkijos atstovams tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų paeiliui laimėtų rungtynių Eurolygoje. I.Brazdeikis ant parketo praleido 17 minučių (17:07), per kurias įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.
2023-10-26

„Olympiakos“ su Brazdeikiu sukrapštė vos 53 taškus ir pralaimėjo „dizaineriams“

Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Pirėjo „Olympiacos“ (1/2) komanda. Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje 53:65 (17:19, 15:12, 9:13, 12:21) nusileido Milano „AX Armani“ (1/1) klubui. Ignas Brazdeikis pralaimėjusiems per 18 minučių surinko 6 taškus (1/7 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, tačiau prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius. Jis surinko tris naudingumo balus.