pietų sudano rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pietų sudano rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pietų sudano rinktinė“.

Pietų Sudano rinktinė sulaukė nemalonios žinios: olimpiadoje versis be vieno iš lyderių

Prieš Paryžiaus olimpinių žaidynių startą Pietų Sudano rinktinė sulaukė nemalonios naujienos. Komandai olimpiadoje padėti negalės Finikso „Suns“ aukštaūgis Bolas Bolas. 24 metų 221 cm ūgio vidurio puolėjas nežais dėl asmeninių priežasčių. Jos nėra detalizuojamos. Šią vasarą krepšininkas pratęsė sutartį su „Suns“ komanda. Praeitą sezoną per vidutiniškai 11 minučių B.Bolas pelnydavo 5,2 taško ir atkovodavo 3,2 atšokusio kamuolio.
2024-07-20

Pietų Sudanas švenčia: įveikę Angolą iškovojo bilietą į olimpines žaidynes

Šeštadienį Maniloje pasaulio krepšinio čempionato kovoje dėl 17-32 vietų Angola susitiko su Pietų Sudano krepšininkais. M grupės komandų akistatoje 101:78 (30:16; 23:23; 20:18; 28:21) triumfavo pirmenybių debiutantai Pietų Sudano krepšininkai. Pasiekę šia pergalę Pietų Sudano krepšininkai tapo geriausia Afrikos žemyno komanda šiame turnyre, todėl užsitikrino tiesioginį bilietą į 2024 m. Paryžiaus olimpiadą.
2023-09-02

Liko žingsnis iki olimpiados: Pietų Sudanas parklupdė turnyro šeimininkus Filipinus

Antrąją pergalę Pasaulio taurėje pasiekė debiutantai Pietų Sudano (2/2) krepšininkai, kurie, kovoje dėl 17–32 vietų, M grupės mače 87:68 (34:17; 17:16; 9:17; 27:18) nugalėjo turnyro šeimininkus Filipinų (0/4) rinktinę. Nors nuo pat pradžių atrodė, kad Pietų Sudanas užtikrintai žygiuoja pergalės link, turnyro šeimininkai sugebėjo sumažinti per du kėlinius sukrautą pranašumą.
2023-08-31

Be problemų Pietų Sudaną įveikę serbai – pasaulio čempionato B grupės nugalėtojai

Serbijos krepšinio rinktinė pasaulio čempionate pratęsė savo pergalingą žygį B grupėje kovodami prieš Pietų Sudano rinktinę. Serbai 115:83 (30:20; 26:19; 27:26; 32;18) nugalėjo pietų sudaniečius ir tapo absoliučiais B grupės nugalėtojais. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Nikola Jovičius, kuris pelnė 25 tašku. Tačiau jam puikiai talkino ir Bogdanas Bogdanovičius, kuris pridėjo 23 ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.
2023-08-30

Galutinė dėlionės dalis – debiutuojantis Pietų Sudanas paskutinis paskelbė savo rinktinės dvyliktuką

Šiemet pasaulio čempionate debiutuosianti Pietų Sudano rinktinė paskutiniojo apsisprendė dėl savo dvyliktuko. Komandos stovyklą paskutinieji paliko Dengas Dutas, Mangokas Mathiangas, Gobas Gabrielis, Mathiangas Muo, Emmanuelis Akotas bei Marengas Gatkouthas. Pietų Sudano krepšininkai B grupėje susigrums su Kinijos, Puerto Riko ir Serbijos rinktinėmis.
2023-08-25

Australija susitvarkė su Pietų Sudano rinktine

Pergalę draugiškose rungtynėse Australijos  rinktinė, kuri rezultatu 88:67 (21:11, 27:18, 22:14, 18:24) sutriuškino Pietų Sudano komandą. Pasaulio taurės varžybose australai žais E grupėje kartu su Vokietijos, Suomijos ir Japonijos rinktinėmis, o Pietų Sudano varžovėmis B grupėje bus Serbijos, Kinijos ir Puerto Riko komandos. Australijos rinktinė: Matisse Thybulle 17 (5/6 trit.), Duopas Reathas 15 (6 atk. kam.