pgr testas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pgr testas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pgr testas“.
To Joniškio ligoninėje dar nematė: vyrui per klaidą nustatė COVID-19 ir paguldė su sergančiais
Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi Vladas (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) iš Joniškio, kuomet jis, patyręs į koronavirusą panašius simptomus, buvo pristatytas į ligoninę. Ligoninėje jam buvo nustatytas koronavirusas ir vyrą paguldė į palatą, kartu su kitais sergančiais pacientais. Kitą dieną vyras buvo išleistas namo, o dar vėliau sulaukė skambučio, kad visgi koronavirusu nesirgo – buvo sumaišytas testo atsakymas.
Svarbu žinoti: greitieji testai galimai dar mažiau tikslūs omikron atveju
Omikron atmainos atveju greitieji antigenų testai dažniau parodo klaidingus tyrimo duomenis, skelbiama JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) pranešime.
Dokumente teigiama, kad taip vadinamieji antigenų testai, visame pasaulyje naudojami namų sąlygomis nustatant galimą užsikrėtimą koronavirusu COVID-19, gali būti ne tokie „jautrūs“ naujosios atmainos atveju.
Nori atvykti į Lietuvą – klok neigiamą PGR: ar reikia tokios tvarkos tiek paskiepytiems, tiek persirgusiems?
Plintant naujajai koronaviruso omikron atmainai per Europą ritasi ir naujų suvaržymų banga. Tarp jų – ir griežtinami reikalavimai keliautojams. Ar Lietuvai taip pat metas reikalauti neigiamo PGR testo iš visų atvykstančiųjų, nepriklausomai nuo jų imunizacijos statuso?
Dar prieš didžiųjų metų švenčių pradžią ne vienas stebėjosi, kodėl į tėvynę parvykstantiems emigrantams netaikomi griežtesni reikalavimai, jei jie atskrenda ir iš Europos ar kitų, ne Afrikos žemyno, šalių.
Anglija pakeitė COVID-19 taisykles: ką svarbu žinoti keliaujantiems
Anglijos COVID-19 taisykles, reglamentuojančios tarptautines keliones, buvo pakeistos. Panaikinta šviesoforų sistema.
Pasak transporto sekretoriaus Granto Shappso, tikslas yra supaprastinti taisykles ir sumažinti keliaujančių žmonių naštą, pakeičiant sistemą vienu raudonų pasaulio šalių sąrašu, rašo theguardian.com.
Naujosios taisyklės galioja tik Anglijai.
Nemokamų testų nebus – norintys galimybių per mėnesį gali pakloti ir 1 tūkst. eurų
Nuo pirmadienio koronaviruso testai galimybių pasui gauti tampa mokami. Norintys be didesnių ribojimų naudotis grožio paslaugomis, eiti į kavinę ar kino teatrą, privalės nemenkai patuštinti piniginę, nes testo kaina kai kuriose klinikose siekia ir beveik 100 eurų, tačiau testas galioja tik 48 valandas, tad per mėnesį toks „malonumas“ gali atsieiti ir iki 1 tūkst. eurų.
Neigiamas COVID-19 testas dar neduoda „žalios šviesos“? Specialistai aiškina, kodėl tyrimas turi prasmę
Po muzikinių apdovanojimų kilus šaršalui ir klausimui, ar neigiamo COVID-19 testo išties pakanka, kad susibūrusieji iš skirtingų šeimų jaustųsi saugūs, specialistai teikia skirtingas nuomones. Visgi ministras Arūnas Dulkys konstatavo, kad neigiamas testo atsakymas ir galvojant apie imuniteto pasus dar „pakabintas ant daug klaustukų.
Dar viena Verygos tvarka: COVID-19 galės diagnozuoti ir be testo
Siekiant operatyviai reaguoti į koronaviruso (COVID-19) grėsmes, sveikatos apsaugos ministro įsakymu numatyta, kada šeimos gydytojas gali diagnozuoti žmogui COVID-19 ligą, net jeigu jam neatliktas PGR testas.
Minėtoji diagnozė nustatoma, kai žmogui pasireiškia COVID-19 ligai būdingi simptomai per 14 dienų nuo paskutinės sąlyčio su kartu gyvenančiu šeimos nariu ar kitu žmogumi, sergančiu koronaviruso infekcija ir kuriam diagnozė patvirtinta, atliktus laboratorinį tyrimą PGR metodu, dienos.
Feisbuke plinta melaginga informacija apie koronavirusą: dėl mirčių kaltinami medikai
Įvairių šalių, įskaitant ir Lietuvos, komentatoriai aktyviai dalijasi nuorodomis į vaizdo įrašą, kuriame tariamai „Italijos parlamentas pagaliau pasakė tiesą“. Maža to, lietuvių ir rusų kalbomis rašoma, kad „gydytojai sąmoningai žudė žmones pagal PSO patarimus“.
Komentaruose rašoma (kalba netaisyta, – red. past.