ovidijus verbickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ovidijus verbickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ovidijus verbickas“.

Vladimiras Čeburinas prieš atsakomąjį mūšį Europoje: „Varžovus priimsime su pagarba“

Ketvirtadienį „Žalgirio“ komandos Vilniuje laukia atsakomosios UEFA Konferencijų lygos antro atrankos etapo rungtynės. Suomijoje VPS komandą 2:1 įveikę vilniečiai sieks tą patį padaryti ir namuose. „Atsakomosios rungtynės, jose spręsis viskas abiem komandoms. Visi bus nusiteikę siekti savo tikslų. Varžovus priimsime su pagarba. Mūsų tikslas įgyvendinti rungtynių planą“, – trumpai kalbėjo žalgiriečių treneris Vladimiras Čeburinas.
2024-07-18

Sezoną įvarčiu pradėjęs Ovidijus Verbickas: „Naujokams jaudulys tikrai atsiliepė“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir kapitonas Ovidijus Verbickas po oficialaus sezono starto kalbėjo apie pirmųjų rungtynių jaudulį. Žalgiriečiai pirmose „Topsport A lygos“ rungtynėse 1:0 svečiuose pranoko Alytaus „Dainavą“. Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė O. Verbickas. „Sveikinimai aistruoliams. Pirmosios rungtynės, ir toks palaikymas… Nėra lengva, startas, didelis komandų noras. Daugiau kontroliavome kamuolį, kūrėme, bet varžovas pasirinko savo taktiką.
2024-03-04

„Žalgirio“ pergalę A lygos starte nulėmė kapitono įvartis

„TOPsport A lygos“ 1-ojo turo sekmadienio kovos Marijampolėje prasidėjo Alytaus „Dainavos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ susitikimu. Solidžiau pirmame kėlinyje atrodę vilniečiai nugalėjo rezultatu 1:0 (1:0). Pačioje mačo pradžioje į priekį buvo pabėgęs Davoras Rakičius, visgi, Younnas Zohory puolėjo bandymą smūgiuoti spėjo nuslopinti.
2024-03-03

Vilniaus „Žalgirio“ kapitonu tapęs Ovidijus Verbickas: „Visi turime siekti to pačio tikslo“

Vilniaus „Žalgirio“ komanda naują sezoną pradeda su nauju kapitonu. Prieš pirmąją metų treniruotę pristatytas šias pareigas užimsiantis Ovidijus Verbickas. 30 metų žaidėjui tai bus ketvirtasis sezonas komandoje – pagal sukauptą patirtį sostinėje ir apskritai futbole jis yra vienas vyriausių žalgiriečių. Praėjusį sezoną O. Verbickas buvo vienas iš komandos vicekapitonų. „Toks pripažinimas nustebino. Tai didelis pasitikėjimas iš trenerio, klubo vadovės.
2024-01-10

Čeburinas: „Kiekvienos rungtynės mums kaip auksinės“

Po rezultatyvios pergalės prieš Kauno rajono „Hegelmann“ komandą „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas gyrė žaidėjus, o saugas Ovidijus Verbickas sakė, jog solidus laimėjimas svarbus psichologiškai. „Nusiteikėme rungtynėms labai rimtai, suprantame savo situaciją. Bravo Žalgirio žaidėjams. Padėka mūsų aistruoliams. Tradicija džiaugtis laimėtomis rungtynėmis kiek atsidėjo. Tačiau tikiu jog viskas susidėlios ir eis savo keliu. Daug gerų veiksmų aikštėje.
2023-08-14

Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami. J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką. Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.
2023-04-17

Verbickas lieka Vilniaus „Žalgirio“ gretose

Ovidijus Verbickas trečią sezoną iš eilės gins FK „Žalgirio“ spalvas – Lietuvos čempionų klubas ir žaidėjas sutarė dėl sutarties pratęsimo. 29 metų saugas į Vilnių sugrįžo prieš dvejus metus. Per du sezonus jis „Žalgiriu“ dukart laimėjo aukso medalius šalies čempionate bei dukart iškovojo taurės trofėjų. Pirmajame savo sezone „Žalgiryje“ O. Verbickas sužaidė 46 iš 50 komandos rungtynių ir pagal sužaistas minutes buvo ketvirtas ekipoje.
2023-01-07

Verbickas apie „Žalgirio“ lygiąsias Bazelyje „Parodėme komandos stiprybę“

„Žalgirio“ žaidėjai po lygiųjų su „Basel“ kalbėjo apie tai, kad rungtynių pradžioje netrūko pasimetimo, tačiau įvartis prieš pertrauką padėjo nusiraminti ir komandiniu darbu pasiekti rezultatą. „Pradžioje buvo mums neblogai užkaitę pirtį. Galbūt buvo šiek tiek jaudulio nesamę pripratę aisti tokiame dideliame stadione. nepripratę žaisti tokiame. Bet po pirmo kėlinio pakalbėjome, treneris pasakė atsipalaiduoti, kad nėra ko panikuoti, kad jie turi ką prarasti, mes tik atvažiavome savo įrodyti.
2022-10-29

Svarbus čempionų ėjimas: Ovidijus Verbickas lieka Vilniaus „Žalgirio“ gretose

Ovidijus Verbickas lieka Vilniuje. Lietuvos rinktinės saugas sutarė pratęsti kontraktą ir likti Lietuvos čempiono „Žalgirio“ gretose. „Apsispręsti nebuvo sunku, tiesiog reikėjo susidėlioti visus taškus, kartu su šeima nuspręsti ko mes norime. Kai susidėliojome, sprendimas nebuvo sunkus“, – kalbėjo O. Verbickas. Jis „Žalgirio“ gretas papildė prieš 2021 metų sezoną ir iš karto įsitvirtino ekipos sudėtyje.
2021-12-31

Ovidijus Verbickas: „Jei nenori laimėti – geriau nė neiti į aikštę“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šiandien užbaigs savo kalendorinius metus – paskutinėse 2021-ųjų rungtynėse Valdo Ivanausko auklėtiniai susikaus su Kuveito rinktine. Kontrolinės rungtynės Vilniaus LFF stadione prasidės 19 valandą, patekti į jas galite nemokamai, jums tereikia atsiimti nemokamus kvietimus, o tai padaryti galite paspaudę čia. Prieš rungtynes kalbėjęs Lietuvos rinktinės narys Ovidijus Verbickas teigė, kad nors varžovas nėra gerai žinomas, komanda kausis tik dėl pergalės.
2021-11-15

Lietuvos futbolo sunkiasvoriai stoja į mūšį: asmeninės ambicijos ir siekis perprasti trenerių filosofiją

Į Lietuvos stadionus vėl grįžta „Optibet A lygos“ čempionato kovos. Penktadienio vakarą žiūrovai su nekantrumu lauks intriguojančio mūšio Marijampolėje, kur centrinėje 17 turo dvikovoje susitiks dabartinė pirmenybių lyderė „Sūduva“ ir titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“. Susitikimas Marijampolėje prasidės 18 val. Rungtynes tiesiogiai rodys TV6 kanalas ir portalas tv3.lt.
2021-06-10

Prieš buvusią komandą žaisiantis Verbickas: man asmeniškai tai papildoma motyvacija

Trejus metus „Sūduvai“ atstovavęs Vilniaus „Žalgirio“ saugas Ovidijus Verbickas teigia prieš buvusią komandą žaisiantis su papildoma motyvacija ir norėsiantis įrodyti, kad prieš šį sezoną pasirinko teisingai. O. Verbickas „Sūduvai“ atstovavo 2017-2019 metais, pernai rungtyniavo Kazachstane, o šiemet prisijungė prie „Žalgirio“. Penktadienį dvikova su „Sūduva“ jam bus pirmoji akistata su komanda, kurioje jis triskart laimėjo čempionų vardus. „Man asmeniškai tai papildoma motyvacija.
2021-04-16

Verbickas šventė pergalę Kazachstane

Trečiadienį Kazachstano „Premier“ lygoje visas 90 minučių žaidė Ovidijus Verbickas, o jo atstovaujamas „Taraz“ klubas 2:0 nugalėjo Aktau „Kaspij“ ekipą. Į Latvijos taurės ketvirtfinalį žengė Jonas Skinderis su „Tukums 2000“ klubu. Lietuvis žaidė visą mačą, o „Tukums“ 3:1 nugalėjo „Rezekne“ ekipą. Tuo metu Liuksemburgo čempionato dar vieną nesėkmę patyrė „UNA Strassen“ klubas, kuris išvykoje 0:2 pralaimėjo „Victoria Rosport“ klubui.
2020-09-24

Verbickas palieka „Sūduvą“

Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ kitąmet bus priversta verstis be vieno iš kertinių žaidėjų.  26-erių metų saugas Ovidijus Verbickas paskelbė paliekantis komandos gretas. Futbolininkas apie tai pranešė socialiniame tinkle facebook, kur pasidalijo jautria žinute bei padėka fanams ir visam personalui. O. Verbickas Marijampolėje rungtyniavo nuo 2017-tųjų ir buvo vienas kertinių žaidėju buvusio ekipos trenerio Vladimiro Čeburino sistemoje.
2020-01-20

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Žalgiriečiai ketvirtuoju bandymu įveikė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtuoju bandymu šiemet A lygoje sugebėjo palaužti Kauno „Stumbrą“. 23 turo rungtynėse Kaune žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 2:0. Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis, kartą nugalėjo „Stumbras“, o „Žalgiris“ tikslą pasiekė trečiadienio vakarą. Tokiu būdu nutrūko „Stumbro“ penkių pergalių serija. Po ramios rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir vieną po kitos rezgė pavojingas atakas.
2018-08-22

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

„Sūduva“ iškovojo užtikrintą pergalę pajūryje

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po trumpų atostogų į A lygos kovas grįžo pergalingai. Šeštadienį marijampoliečiai svečiuose 4:1 (1:0) įveikė „Palangos“ komandą. Pirmojo sūduviečių įvarčio ilgai laukti neteko, o prie jo nemaža dalimi prisidėjo ir palangiškiai. 9-ąją minutę, po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę, „Palangos“ gynėjas Justas Raziūnas sustabdė kamuolį ranka. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir „Sūduvą“ į priekį išvedė Ovidijus Verbickas.
2018-06-16

Lietuvos rinktinė nesėkme startavo Baltijos taurės turnyre

Prasidėjo tradicinis Baltijos taurės turnyras. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė svečiuose susitiko su nacionaline Estijos komanda. Rakverėje vykęs susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0. 1 800 žiūrovų talpinančiame stadione už šeimininkus sirgo apie pusantro tūkstančio žiūrovų. Lietuvos rinktinė svečiuose sulaukė kelių dešimčių ištikimiausių aistruolių palaikymo.
2018-05-30

Gegužės žaidėjo laurai atiteko Liviu Antaliui

Geriausio gegužės mėnesio A lygos futbolininko rinkimuose dalyvavę sporto žurnalistai aiškiu favoritu pasirinko Vilniaus „Žalgiryje“ rungtyniaujantį rumuną Liviu Antalį. 28 metų legionierius tvirtai laimėjo rinkimus, o devyni iš 11 žurnalistų jam skyrė pirmąją vietą. Iš viso L. Antalis surinko 29 taškus iš 33 galimų. Žalgirietis užtikrintai pranoko Marijampolės „Sūduvos“ kroatą Josipą Tadičių (14 tšk.) bei kitą „Žalgirio“ atstovą slovaką Tomašą Šimkovičių (7 tšk.
2018-05-30

9-ojo turo apžvalga: intrigai A lygoje iškilo grėsmė

Marijampolės „Sūduva“ nemažina apsukų bei, naudodamasi Vilniaus „Žalgirio“ kluptelėjimais, didina atotrūkį. Dabar turnyro favoritus skiria devyni taškai. Banguoja. Antrasis sezono ratas „Žalgiriui“ prasidėjo nekaip – vilniečiai du sykius iš eilės nepajėgė įveikti Kauno klubų. Maža to, po lygiųjų 1:1 su Kauno „Stumbru“ pastarosios ekipos treneris Mariano Barreto pareiškė, kad jo ekipa ne iškovojo tašką, bet prarado du.
2018-04-26

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Ovidijaus Verbicko vedama „Sūduva“ vis labiau tolsta nuo persekiotojų

A lygos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ dar dviem taškais padidino atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda išvykoje 9-ojo turo susitikime nepasinaudojo itin daug progų, tačiau turnyro debiutantę „Palangą“ palaužė – 2:0 (0:0). Traumų kamuojama Marijampolės ekipa šį kartą vertėsi be dviejų pagrindinių puolėjų – Karolio Laukžemio bei Rigino Cicilia, tad šanso starto sudėtyje sulaukė tarpsezonio metu komandą papildęs Julius Kasparavičius.
2018-04-25

„Sūduvos“ atakų nesustabdė ir klaipėdiečiai

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiemet iškovojo penktąją pergalę. A lygos 6 turo rungtynėse namie marijampoliečiai 2:1 palaužė Klaipėdos „Atlanto“ komandą. „Sūduvos“ trenerių štabas prieš rungtynes pažymėjo, kad „Atlanto“ gynyba šiemet gerokai patikimesnė. Visgi šeimininkai nuo pirmųjų minučių užspaudė varžovus ir „Atlanto“ vartininką Pavelą Doroševą apipylė smūgių kruša. Pirmasis įvartis krito 15-ąją minutę, o „Sūduva“ tradiciškai pasižymėjo po standartinės situacijos.
2018-04-05

Valdas Dambrauskas stoja mūru už Edgarą Jankauską: palikime jį ramybėje

Pastarosios dienos Valdui Dambauskui buvo išskirtinės. Treneris su Ryčiu Vyšniausku per TV6 komentavo tragiškai pasibaigusias Lietuvos rinktinės rungtynes su Gruzijos komanda, o po paros kėlė į viršų pirmąjį trofėjų Latvijoje – šalies futbolo lygos taurę. Futbole greito vaisto nėra R. Vyšniauskui bei V. Dambrauskui teko sunki misija. Lietuvos rinktinė Tbilisyje praleido keturis įvarčius per 25 pirmojo kėlinio minutes ir pralaimėjo 0:4. „Negalime kalbėti apie graudžius vaizdus.
2018-03-28

Ovidijaus Verbicko įvartis padovanojo pergalę Lietuvos futbolo rinktinei

Prieš tris dienas Tbilisyje 0:4 Gruzijai pralaimėjusi Lietuvos futbolo rinktinė (FIFA reitingas - 147) persikėlė į kaimyninės šalies sostinę Jerevaną ir antradienio vakarą reabilitavosi draugiškose rungtynėse su Armėnija (FIFA 91). Edgaro Jankausko auklėtiniai šventė pergalę 1:0 (1:0). Vienintelį ir pergalingą įvartį 45 minutę įmušė Marijampolės „Sūduvos“ saugas Ovidijus Verbickas, tiksliai uždaręs Nerijaus Valskio perdavimą.
2018-03-27

Čempionai nugalėjo debiutantus

A lygoje antrąją pergalę iškovojo titulą ginantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. Jie šeštadienį namie 2:0 (0:0) nugalėjo čempionato debiutantę „Palangą“. Šeimininkai su varžovais vargo kėlinį. Viskas pasikeitė iškart po pertraukos 49-ąją minutę „Sūduvai“ pirmąjį įvartį po kampinio įmušė Aleksandras Živanovičius. Po poros minučių stipriu smūgiu iš baudos aikštelės pasižymėjo Ovidijus Verbickas.
2018-03-03

„Sūduvoje“ – marijampolietis Saulius Klevinskas

Marijampolės „Sūduva“ sudarė metų sutartį su vartininku Sauliumi Klevinsku. 33 metų futbolininkas gimė ir užaugo Marijampolėje, „Sūduvoje“ pradėjo ir profesionalo karjerą. Gimtajame klube S. Klevinskas rungtyniavo 2001–2009 metais, buvo komandos kapitonas ir su ja tapo 2007 metų Lietuvos vicečempionu, 2005 ir 2009 metų bronzos medalių laimėtoju, taip pat 2006 ir 2009 metais iškovojo LFF taurę bei 2009 metų Supertaurę.
2017-12-01

„Sūduva“ vėl laimėjo, Semiras Kerla vėl įmušė

Gynėjas Semiras Kerla pratęsė rezultatyvią asmeninę seriją, įmušdamas dar du įvarčius ir labiausiai prisidėdamas prie trečiosios iš eilės Marijampolės „Sūduvos“ pergalės A lygoje. Puikią formą demonstruojantys suvalkiečiai svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“ ir turnyro lentelėje sumažino atsilikimą nuo vicečempionų „Trakų“ iki keturių taškų, turėdami trejas rungtynes atsargoje. Kauno ekipai šis mačas tapo generaline repeticija prieš sekmadienį laukiantį LFF taurės finalą.
2017-09-20

Fiodoras Černychas po smūgio Slovėnijoje: jie mus nuleido ant žemės

Lietuvos rinktinės futbolininkai pirmadienio vakarą turėjo nuryti antrą karčią piliulę per kelias dienas ir nusileido Slovėnijos komandos pranašumą, o po rungtynių jie įvardijo pralaimėjimo priežastis. Lietuvos kapitonas Fiodoras Černychas, kuris turėjo realiausią progą įmušti antrajame kėlinyje, tikino, jog komanda stengėsi padaryti viską, kas įmanoma, bet juos palaužė du vienuolikos metrų baudiniai. „Sunku kažką kalbėti po tokių rungtynių.
2017-09-05

Marijampolės „Sūduva“ ir „Trakai“ sužinojo varžovus Europos lygos atrankoje: lauktų iššūkis

Marijampolės „Sūduva“ ir „Trakai“ pirmąsias UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynes baigė skirtingai, tačiau jau sužinojo, kokie varžovai lauktų, jei pavyktų prasimušti toliau. Suvalkijos sostinės ekipa 2:0 išvykoje palaužė „Liepaja“ klubą iš Latvijos ir namuose turi itin gerus šansus iškopti tolyn.  Kitame etape sėkmės atveju „Sūduvos“ lauktų „Sion“ ekipa iš Šveicarijos. Šis klubas 2016-17 metų šalies čempionate užėmė 4-ąją vietą.
2017-07-14

„Sūduva“ iš Latvijos parsiveža užtikrintą pergalę

Marijampolės „Sūduva“ pergale pradėjo UEFA Europos lygos antrąjį kvalifikacinį etapą. Suvalkiečiai ketvirtadienį 2:0 (1:0) svečiuose nugalėjo „Liepaja“ komandą. Atsakomosios rungtynės – po savaitės Marijampolėje. Svečius į priekį išvedė Ovidijus Verbickas. „Sūduvos“ saugas 18-ąją minutę įmušė po Karolio Laukžemio rezultatyvaus perdavimo. Tas pats tandemas puikiai suveikė ir po pertraukos. O. Verbickas smūgiavo iš toli, kamuolį atmušė šeimininkų vartininkas Valentinas Ralkevičius.
2017-07-13

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Komandų vertė: Slovakijos megažvaigždė šešis kartus brangesnė už visą Lietuvos rinktinę

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė Vilniuje žais 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos komanda. Ryškiausia pastarosios komandos žvaigždė Marekas Hamšikas vertinamas 40 milijonų eurų. Tai – per šešis kartus daugiau už visą Lietuvos rinktinę. Lenkia tik anglai Slovakai atrankos turnyro F grupėje rikiuojasi antri. Jie turi devynis taškus ir keturiais atsilieka nuo anglų. Slovakijos futbolininkai tašku lenkia slovėnus, dviem – škotus, keturiais – lietuvius.
2017-06-10

„Sūduva“ reikalus su „Stumbru“ sutvarkė pirmajame kėlinyje

Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. „Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą.
2017-04-25

Be pralaimėjimų liko „Sūduva“

Iš Vilniaus „Žalgiriui“ iššūkį mesti prieš sezoną planavusių komandų pergalę ture iškovojo Marijampolės „Sūduva“, pakilusi į antrąją vietą bei aplenkusi Klaipėdos „Atlantą“. Vienintelė. Taškų neiškovojus „Jonavai“ ir „Uteniui“, lygoje liko vienintelė nepralaimėjusi komanda – „Sūduva“. Taškas. Keturių rungtynių sezono starte prireikė „Kauno Žalgiriui“ iškovoti pirmajam taškui čempionate. Prieš tai ture pelnę pirmuosius įvarčius, kauniečiai žengė dar vieną žingsnį į priekį.
2017-04-10

Įvarčių fontaną paleidusi „Sūduva“ vos neprisižaidė su „Uteniu“

Marijampolės „Sūduva“ vos neprisižaidė prieš Utenos „Utenį“. Įvarčiais prapliupę suvalkiečiai pagailėjo jėgų rungtynių pabaigoje, tačiau ištraukė pergalę 4:2. Rungtynės Visagine, kur „Utenis“ šaltuoju laiku žaidžia namų rungtynes, prasidėjo svečių naudai. Bereikalingai baudos aikštelėje ranka sužaidė „Utenio“ žaidėjas, o jau 3-ąją minutę „Sūduvą“ nuo 11 metrų žymos į priekį išvedė Henri Ndongas. Ilgai laukti nereikėjo ir antrojo įvarčio.
2017-04-09

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

„Atlantas“ pasirengęs grįžti į elitą

Klaipėdos „Atlantas“ 2014-aisiais sudrebino A lygą, metęs rimtą iššūkį Vilniaus „Žalgiriui“. Klaipėdiečiai po metų nusirito laipteliu žemiau. Pernai liko už apdovanojimų pakylos. „Šiemet turime patekti į geriausių komandų trejetuką“, – ambicingus tikslus kelia vyriausiasis komandos treneris Konstantinas Sarsanija. Klaipėdos „Atlantas“ Tikslas – A lygos medaliai.
2017-03-04

„Atlantas“ mušė ir „Stumbrui“, ir sau, bet pergalę iškovojo

Klaipėdos „Atlantas“ pasinaudojo čempiono „Žalgirio“ nesėkme ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą „SMScredit.lt A lygoje“ po pergalės Kaune prieš „Stumbro“ vienuolikę. Dviejų įvarčių persvara pirmavusi uostamiesčio komanda pergalę išplėšė tik mačo pabaigoje įmušus Evaldui Razuliui – 3:2 (2:1) Vienu įvarčiu prie „Atlanto“ pergalės prisidėjęs Maksimas Maksimovas tapo rezultatyviausių žaidėjų sąrašo lyderiu. Jo sąskaitoje – 5 taiklūs smūgiai. „Stumbras“ rungtynes pradėjo labai aktyviai.
2016-04-21

A lyga: Ovidijus Verbickas – svarbios „Atlanto“ pergalės kalvis

Atidėtame „SMScredit.lt A lygos“ 19-o turo mače, kuriame akis į akį stojo turnyro lentelės kaimynai, pergalę iškovojo Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai. Konstantino Sarsanijos treniruojama komanda namuose po atkaklios kovos 1:0 (0:0) nugalėjo „Trakų“ klubą. Klaipėdiečiai iškovojo vienuoliktą pergalę ir atsilikimą nuo „riterių“ sumažino iki aštuonių taškų. Antroje vietoje žengiančius Trakų futbolininkus nuo Vilniaus „Žalgirio“ skiria taip pat aštuoni taškai.
2015-08-13

O.Verbickas tapo oficialiu „Atlanto“ žaidėju

„Atlanto“ futbolo klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius ir futbolininkas Ovidijus Verbickas parašais sutvirtino oficialią sutartį. Joje numatyta, kad Sankt Peterburgo „Zenit“ klubo paskolintas saugas Klaipėdoje rungtyniaus metus, teigiama pranešime spaudai. Iš Ukmergės kilęs žaidėjas spėjo dalyvauti visose trijose „Atlanto“ užsienio stovyklose.