osasuna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „osasuna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „osasuna“.

Fantastiškas Bellinghamas nukalė „Real“ dar vieną pergalę Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ir toliau pergales skina Madrido „Real“ klubas. Šeštadienį Madrido atstovai namuose 4:0 sutriuškino „Osasuna“ ekipą. Pergalė šiose rungtynėse leido „Real“ išlaikyti pirmąją poziciją „La Liga“ pirmenybėse: per pirmus devynis turus jie nesėkmę patyrė vos kartą. Dar kartą į priekį „Real“ vedė Jude‘as Bellinghamas. Jaunasis anglas pelnė du pirmuosius „Real“ įvarčius šiose rungtynėse. Vėliau antrajame kėlinyje savo įvarčius pridėjo ir Vinicius bei Joselu.
2023-10-07

Ispanijos čempionate – raudonos kortelės ir emocinga „Atletico“ pergalė

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 įveikė „Osasuna“ futbolininkus. Antoine‘as Griezmannas 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Johanas Mojica 37-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Chimy Avila 54-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-09-29

Lewandowskio smūgis tik rungtynių pabaigoje išplėšė „Barcelona" pergalę prieš „Osasuna“ futbolininkus

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Osasuna“ futbolininkus. Frenkie de Jongo 2-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Aimaras Orozas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko Marco Andre ter Stegeno rankose.
2023-09-04

„Real“ klubas po 9 metų pertraukos iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės finale 2:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtojais. „Real“ puolėjas Rodrygo jau 2-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Netrukus pavojingų epizodų sukūrė abi komandos, bet pasižymėti nepavyko. „Real“  gynėjo Davido Alabos dar 32-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiųstas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2023-05-07

Benzema nerealizavo 11 m baudinio, „Real“ prarado pirmuosius taškus Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynes namuose su „Osasuna“ baigė lygiosiomis 1:1 ir prarado pirmuosius taškus šiame sezone.  Viniciusas Junioras 42-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Kike Garcia 50-ąją minutę galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Unai Garcia už pražangą buvo nubaustas raudona kortele, o K.Benzema 79-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo po VAR ...
2022-10-03

Benzema pramušė du 11 m baudinius, bet „Real“ iškovojo užtikrintą pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus. Davidas Alaba 12-ąją tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Ante Budimiras 14-ąją minutę puikiu smūgiu greitai atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Marco Asensio 45-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Karimas Benzema du kartus iš eilės antraja...
2022-04-21

„Real“ neįveikė 19-os „La Liga“ komandos

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Osasuna“ ir Madrido „Real“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Aridane‘as 30-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas. Tikslaus perdavimo sulaukęs Marco Asensio 49-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Sergio Herrera atrėmė kamuolį. Karimas Benzema 61-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-01-09

„Real“ medikai raunasi plaukus: traumą patyrė dar vienas žaidėjas

Madrido „Real“ ekipos futbolininkai ir toliau krenta kaip lapai. Tik šią vasarą komandą papildęs gynėjas Ferlandas Mendy tapo dar vienu traumuotu šios ekipos žaidėju. „Marca“ praneša, kad prancūzas nesitreniravo su komanda antradienį ir praleis „Real“ rungtynes su „Osasuna“. Tuo tarpu „Real“ atstovai jau oficialiai patvirtino, kad F. Mendy patyrė traumą. Jis dalyvavo rungtynėse su „Sevilla“, tačiau buvo priverstinai pakeistas.
2019-09-24

Messi reabilitacija vyksta lėčiau nei planuota

„Barcelona“ ekipa šį savaitgalį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitiks su „Osasuna“ vienuolike, tačiau ir šiose rungtynėse nedalyvaus traumą besigydantis Lionelis Messi. Argentinietis prieš sezoną prisijungė prie „Barcelona“ pasirengimo, tačiau patyrė blauzdos traumą jau pirmojoje treniruotėje ir nuo to laiko nedalyvauja komandos rungtynėse. „Marca“ praneša, kad L. Messi jau yra prisijungęs prie „Barcelona“ treniruočių, tačiau iki šiol dirba su asmeniniu treneriu.
2019-08-28

Ispanijoje vargo ir „Real“, ir „Barca“

Šeštadienį Ispanijoje pergales vienodais rezultatais iškovojo Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Čempionato lyderės savo varžovus nugalėjo 3:2. „Real“ svečiuose 3:2 (1:1) palaužė Chichono „Sporting“. Šeimininkai dukart pirmavo. Jiems 14-ąją minutę įvartį pelnė kroatas Duje Čopas, 50-ąją – Mikelis Vesga. „Real“ rezultatą išlygino Isco (17 minutė) bei Alvaro Morata (59 min.). Isco įmušė ir pergalingą įvartį, pasižymėjęs 90-ąją minutę.
2017-04-16

„Real“ ir „Barca“ tradiciškai šventė rezultatyvias pergales

Trečiadienį aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje rezultatyvias pergales iškovojo pirmenybių favoritės ir lyderės – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. „Real“ svečiuose 4:2 (3:2) nugalėjo „Leganes“. „Karališkasis“ klubas rungtynes pradėjo trimis įvarčiais. 15-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, 18-ąją ir 23-ąją – Alvaro Morata. Šeimininkai atsakė dviem tiksliais smūgiais – 32-ąją minutę įmušė Gabrielis, 34-ąją – Luciano.
2017-04-06

Cristiano Ronaldo atliko du rezultatyvius perdavimus, „Real“ laimėjo

Šeštadienį „La Ligos“ 28-ojo turo rungtynėse du rezultatyvius perdavimus atliko Cristiano Ronaldo. Portugalo vedama Madrido „Real“ 2:1 (1:0) svečiuose nugalėjo Bilbao „Athletic“. Pirmasis įvartis krito 25-ąją minutę. Po C. Ronaldo perdavimo kamuolį į vartus nukreipė prancūzas Karimas Benzema (1:0). Antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 65-ąją minutę Raulio Garcios perdavimu pasinaudojo Aritzas Adurizas (1:1). 68-ąją minutę pergalingą „Real“ įvartį pelnė Casemiro.
2017-03-19

„Real“ pergalė pažymėta nuostabiais C. Ronaldo įvarčiais

Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XXXV-ojo turo rungtynės. "Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" futbolininkai nepaliko jokių vilčių Pamplonos "Osasuna" ekipai, kurią sutriuškino rezultatu 4-0. Rungtynės prasidėjo nuostabiu ir tolimu Cristiano Ronaldo įvarčiu. Portugalas po Angelio Di Maria perdavimo išvedė "baltuosius" į priekį. Antrajame kėlinyje pasipylė įvarčiai.
2014-04-27

„Barcelona“ triuškinanti pergalė prieš „Osasuna“ pažymėta L. Messi „hat-tricku“

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" čempionate įvyko dvejos XXVIII-ojo turo rungtynės. Savo žiūrovų palaikoma "Barcelona" ekipa susitiko su Pamplonos "Osasuna", kurią be vargo nugalėjo rezultatu 7-0. Pirmasis katalonus į priekį išvedė Lionelis Messi, o dar pirmajame kėlinyje po įvartį pridėjo Alexis Sanchezas bei Andresas Iniesta. Kitos 45 minutės nebuvo tokios rezultatyvios kaip pirmajame kėlinyje.
2014-03-16

Ispanijoje – įtikinama „Malaga“ vienuolikės pergalė

Pirmadienį vėlai vakare Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos vienerios priešpaskutinės XXVII-ojo turo rungtynės. Pamplonoje vietos "Osasuna" turėjo pripažinti "Malaga" pranašumą. Andalūzijos ekipa pergalę iškovojo rezultatu 0-2. Malagos ekipa į priekį įsiveržė jau 14-ąją minutę, kuomet po tikslaus Nordino Amrabato perdavimo pasižymėjo Garcia Samuelis.
2014-03-10

Ispanijos čempionatas: „Villarreal“ įveikė „Osasuna“ futbolininkus

Dvyliktą pergalę Ispanijos futbolo čempionato XXII turo rungtynėse iškovojo penktąją vietą užimantis „Villarreal“ (40 tšk.) klubas, namuose 3:1 (0:0) įveikęs šešioliktojoje pozicijoje esančius „Osasuna“ (22 tšk.) futbolininkus. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jeremy Perbetas (47 ir 75 min.), vieną – Manu Triguerosas (55 min.). Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Oriolis Riera (87 min.). Dvidešimties komandų turnyre pirmauja Madrido „Atletico“ (57 tšk.
2014-02-04

Ispanijos taurės aštuntfinalis: Madrido „Real“ parklupdė „Osasuna“ futbolininkus

Ketvirtadienį sužaistos likusios trejos pirmosios 2013-2014 metų sezono Ispanijos taurės turnyro (Copa Del Rey) aštuntfinalio rungtynės. Pergalę savo aikštėje iškovojo šalies vicečempionas bei praėjusio sezono taurės savininkas Madrido "Real" klubas, 2:0 (1:0) nugalėjęs "Osasuna" ekipą. Po įvartį į varžovų vartus įmušė Karimas Benzema (19 min.) ir Jese Rodriguezas (60 min.). Atsakomosios rungtynės Pamplonoje bus žaidžiamos po savaitės.
2014-01-10

Ispanijoje „Barcelona“ išbarstė pirmuosius taškus

Pirmuosius du taškus po aštuonių pergalių iš eilės Ispanijos futbolo čempionate prarado, tačiau vienvalde dvidešimties komandų turnyro lydere tapo čempionės titulą ginanti "Barcelona" (25 tšk.) vienuolikė, kuri šeštadienį dešimtojo turo mačą svečiuose su šešioliktojoje pozicijoje esančia "Osasuna" (7 tšk.) komanda baigė lygiosiomis 0:0. Pirmą pralaimėjimą patyrė antrąją vietą užimantis Madrido "Atletico" (24 tšk.
2013-10-20

„Villarreal“ klubas tapo Ispanijos futbolo pirmenybių lyderiu

Šeštadienį sužaistos trejos 2013-2014 metų sezono Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos trečiojo turo rungtynės, po kurių vienvaldžiu dvidešimties komandų turnyro lyderiu tapo trečiąją pergalę iškovojęs "Villarreal" klubas.
2013-09-01

L. Messi vedama „Barcelona“ įveikė „Zaragoza“ vienuolikę

Šeštadienį Ispanijoje komandos žaidė XII turo „Primera“ lygos varžybas. Eilinę pergalę iškovojo „Barcelona“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 palaužė „Zaragoza“ ekipą. Šiose rungtynėse ir vėl žibėjo katalonų lyderis Lionelis Messi, kuris ir pelnė pirmą mačo įvartį. Argentinietis pasižymėjo 16 mačo minutę. Visgi „Zaragoza“ po septynių minučių išlygino rezultatą. Po pakelto kampinio „Barca“ nesėkmingai išmušė kamuolį ir įvartį stipriu smūgiu pelnė Paco Montanesas.
2012-11-17

„La Liga“: „Espanyol“ ir „Athletic“ dvikova baigėsi lygiosiomis

Ispanijos „La Liga“ čempionate - rezultatyvių lygiųjų diena. Barselonos „Espanyol“ namie 3-3 sužaidė su Bilbao „Athletic“ ekipa. Barselonos klubas nuolat pirmavo prieš baskus, tačiau Marcelo Bielsos auklėtiniai vis išlygindavo mačo eigą. Po 90 minučių abi komandos pasidalino po tašką. Po vieną tašką ketvirtajame ture iškovojo „Granada“ ir La Korunjos „Deportivo“. Šių ekipų sustikimas baigėsi rezultatu 1-1. Toks pat rezultatas užfiksuotas ir Pamplonos „Osasuna“ ir „Mallorca“ mače.
2012-09-16

G. Pique: „Real“ Ispanijos čempionate startavo silpnai

„Barcelona“ gynėjas Gerardas Pique pripažįsta, kad silpnas pagrindinio konkurento Madrido „Real“ startas Ispanijos čempionate jį gerokai nustebino. „Real“ sekmadienį netikėtai 2-1 pralaimėjo Madrido „Getafe“ ekipai, tuo tarpu „Barsa“ tokiu pat rezultatu po atkaklios kovos įveikė Pamplonos „Osasuna“ vyrus. Po šių rungtynių Tito Vilanovos auklėtiniai prieš karališkąjį klubą turnyrinėje lentelėje jau turi susikrovę solidžią 5 taškų persvarą.
2012-08-27

T. Vilanova: būdamas ne geriausios sportinės formos L. Messi vis tiek muša įvarčius

Vyriausiasis „Barcelona“ treneris Tito Vilanova negailėjo komplimentų Lioneliui Messi po sunkios katalonų pergalės 2-1 prieš „Osasuna“. Didžiąją rungtynių dalį „Barcelona“ atsilikinėjo nuo savo aikštėje rungtyniavusių varžovų, tačiau Argentinos rinktinės puolėjo įvarčiai išplėšė katalonams tris brangius taškus. „Messi už savo žaidimą visada gauna 10, tačiau netgi tada, kai jis vertas devyneto, Lionelis muša įvarčius“, - po rungtynių sakė strategas. „Žaidėme prieš pajėgų varžovą. To ir tikėjomės.
2012-08-27

„La Liga“: „Real“ fiasko Madrido derbyje

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos ketverios antrojo turo rungtynės. Kone didžiausia staigmena užfiksuota Madrido derbyje tarp „Getafe“ ir „Real“ ekipų.
2012-08-27

Ispanijoje Madrido „Real“ nepasigailėjo „Osasuna“ futbolininkų

Madrido „Real“ klubas Ispanijos La Liga čempionate iškovoje įspūdingą pergalę. „Karališkasis klubas“ išvykoje 5-1 sutriuškino Pamplonos „Osasuna“ ir toliau išlaiko gan solidžią persvarą prieš „Barcelona“ ekipą.Pamplonoje po du įvarčius įmušė Gonzalo Hiquainas ir Cristiano Ronaldo. Kartą pasižymėjo Karimas Benzema. „Real“ tokiu pat rezultatu šį sezoną yra įveikusi „Granada“., San Sebastijano „Real Sociedad“ ekipas.
2012-04-01

P. Guardiola: situaciją Ispanijoje aiškiai kontroliuoja „Real“

„Barcelona“ strategas Pepas Guardiola neketina nuleisti rankų kovoje dėl Ispanijos čempionų titulo, tačiau pripažįsta, kad visi koziriai yra Madrido „Real“ rankose. Šeštadienį katalonai sensacingai 2-3 pralaimėjo Pamplonos „Osasuna“ komandai ir, jei „Real“ šį vakarą įveiks „Levante“, atsiliks nuo lyderio jau 10 taškų. „Realybė tokia, kad skirtumas tarp komandų yra didelis ir veikiausiai dar išaugs sekmadienį,- kalbėjo Guardiola. - Mums telieka stengtis iki pat pabaigos.
2012-02-12

G. Pique: mes neketiname pasiduoti

„Barcelona„ klubo vidurio gynėjas Gerardas Pique po vakar svečiuose 2-3 patirto pralaimėjimo Pamplonos „Osasuna“ futbolininkams teigė, kad „Barca„ pasiduoti neketina ir vis dar ketina mesti iššūkį Madrido „Real“ klubui kovoje dėl titulo. Pique taip kalba nepaisant to, jog jeigu „Real„ šiandien namuose įveiks Valensijos „Levante“, jau prieš katalonus pirmaus 10 taškų. Gynėjas visgi tikina, kad kova net ir tuomet nebus baigta.
2012-02-12

J. Mourinho švenčia – „Barcelona“ prarado dar tris taškus

Panašu, kad traumų išretinta „FC Barcelona“ niekaip neatranda įprasto žaidimo ritmo - Pepo Guardiolos auklėtiniai šįsyk rezultatu 2:3 išvykoje nusileido „Osasuna“ vienuolikei. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Dejanas Lekičius, vieną - Raulis Garcia. Katalonų gretose pasižymėjo Alexis Sanchezas ir Cristianas Tello. Mačo pabaigoje Sanchezas buvo įmušęs ir išlyginamąjį įvartį, tačiau teisėjai priėmė teisingą sprendimą ir jis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.
2012-02-11

Treneris D. Simeone su „Atletico“ žengia pergalių keliu

Pirmadienį vėlai vakare sužaistose paskutinėse Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXI turo rungtynėse pergalę iškovojo Madrido „Atletico“ ekipa. Naujieji Diego Simeone auklėtiniai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 įveikė Pamplonos „Osasuna“ vienuolikę ir pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą. Verta pastebėti, kad 'matracų' vairą perėmus argentiniečiui, sostinės futbolininkai iš ketverių susitikimų laimėjo tris sykius bei nepraleido nė vieno įvarčio.
2012-01-31

L. Messi atvedė „Barceloną“ ir dar vieną pergalę

Sekmadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XX turo rungtynėse „Valencia“futbolininkai apmaudžiai išleido pergalę iš rankų. Tuo tarpu trysLionelio Messi įvarčiai leido„Barcelonai“ švęsti pergalę. 'Šikšnosparniai' išvykoje pirmavo prieš Pamplonos „Osasuna“ vienuolikę po 84 minutę pelnyto Roberto Soldado įvarčio, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką šeimininkų centro gynėjas Lolo po vartininko klaidos atstatė mačo pusiausvyrą.
2012-01-22

„Barcelona“ sudėtyje teliko 15 sveikų žaidėjų

„Barcelona“ brangiai sumokėjo už pergalę Karaliaus taurės rungtynėse su Pamplonos „Osasuna“. Josepo Guardiolos auklėtiniai turnyro aštuntfinalyje bendru dviejų susitikimų rezultatu 6:1 eliminavo varžovus iš kovos dėl trofėjaus, tačiau ketvirtadienio mačą Reyno de Navarra stadione baigė be dviejų traumas patyrusių futbolininkų. Dabar Ispanijos čempionų sudėtyje liko tik 15 sveikų žaidėjų.
2012-01-14

„Barcelona“ futbolininkai – viena koja Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje

Trečiadienį vėlai vakare Ispanijos stadionuose buvo žaidžiamos dvejos šalies Karaliaus taurės turnyro („Copa del Rey“) pirmosios aštuntfinalio rungtynės. Užtikrintą pergalę iškovojo ir didelį žingsnį kito etapo link žengė „Barcelona“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 4-0 sutriuškinę Pamplonos „Osasuna“ vienuolikę. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė buvęs Londono „Arsenal“ kapitonas Cescas Fabregasas bei Katalonijos klubo lyderis Lionelis Messi.
2012-01-05

„Barcelona“ ir „Real“ keliai galimai susikirs jau Ispanijos taurės ketvirtfinalyje

Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje aistruolių gali laukti dar vienas įspūdingas spektaklis - „Barcelona“ prieš Madrido „Real“. Ištraukus aštuntfinalio burtus paaiškėjo, kad katalonai varžysis su Pamplonos „Osasuna“, o „Real“ mėgins peržengti „Malaga“ barjerą. Būtent šių porų nugalėtojai ir susitiks kovoje dėl kelialapio į pusfinalį.
2011-12-23

„Barcelona“ prezidentas: visų Ispanijos klubų finansinė padėtis sunki

„Barcelona“ prezidentas Sandro Rosellas norėtų, kad Ispanijos aukščiausioje lygoje rungtyniautų tik 16 klubų. „Manau, kad čempionate yra per daug ekipų,- kalbėjo Rosellas. - Šiuo metu yra 20, iš pradžių turėtų likti 18, o galiausiai - 16. Tai reikštų didesnį konkurencingumą bei mažesnes futbolininkų algas.“ Ispanijos čempionų vadovas taip pat pažymėjo, kad daugelio klubų finansinė situacija šiuo metu yra sudėtinga.
2011-11-07

„Real” pasityčiojo iš „Osasuna” futbolininkų

Ispanijos čempionate triuškinančią pergalę iškovojo Madrido „Real„ klubas. Ispanijos sostinės komanda namuose net 7-1 be gailesčio sutrypė Pamplonos „Osasuna“ futbolininkus. Pirmasis šių rungtynių įvartis krito 23-ą minutę, kai po Angelio Di Maria atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė penktadienį „Auksinį batelį" atsiėmęs Cristiano Ronaldo. Visgi 31-ą minutę Ibrahima Balde rezultatą išlygino, kai svečiai netikėtai užklupo „Real„ ekipą greitai įžaidę baudos smūgį.
2011-11-06

Baigėsi sensacingas „Levante“ pergalių žygis

Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos penkerios X turo rungtynės. Pirmąją turnyrinės lentelės vietą po šio savaitgalio prarado Valensijos „Levante“ futbolininkai išvykoje 0-2 pralaimėję Pamplonos „Osasuna“ ekipai. Sensacingai sėkmingai sezoną pradėję Juano Ignacio Martinezo auklėtiniai patyrė pirmąją nesėkmę ir čempionato įskaitoje rikiuojasi po grandų - Madrido „Real“ ir „Barcelona“ klubų - nugarų.
2011-10-31

Ispanijos čempionate – „Athletic“ klubo pergalė

Antrą pergalę iš eilės iškovojo Bilbao „Athletic“ ekipa, vienintelėse pirmadienio Ispanijos čempionato rungtynėse 3-1 nugalėjusi Pamplonos „Osasuna“. Pergalę nugalėtojams lėmė Ikero Muniano, Igorio Gabilondo ir Javi Martinezo įvarčiai pirmajame kėlinyje. Prieš pat finalinį švilpuką rezultatą kiek sušvelnino Javadas Nekounamas. „Osasuna“ dvikovą baigė mažumoje: dvi geltonas korteles prieš save išvydo Rolandas Lamahas.
2011-10-18

Atleistas „Osasuna“ treneris J. A. Camacho

Dėl prastų rezultatų darbo neteko „Osasuna“ klubo strategas Jose Antonio Camacho. Sekmadienį Pamplonos ekipa išvykoje 0-1 pralaimėjo „Real “Sociedad" ir pateko į iškritimo zoną, mat per 11 pastarųjų mačų pergalę šventė tik kartą. Išvykose „Osasuna“ nesugeba laimėti jau daugiau nei metus. J. A. Camacho yra anksčiau vadovavęs Ispanijos rinktinei, taip pat Madrido „Real“ klubui.
2011-02-14

Pakeistas sprendimas dėl rungtynių atidėjimo privertė „Barcelona" kovoti su laiku

„Barcelona" ekipai teko nemenkas išbandymas - Ispanijos futbolo federacijos vadovai vis tik neleido atidėti rungtynių su „Osasuna", nors iš pradžių buvo skelbta, kad jos perkeliamos į sekmadienį. Katalonai siekė dvikovą sužaisti rytoj, mat dėl streikuojančių oro uosto dispečerių negalėjo lėktuvu pasiekti Pamplonos. Nepaisant to, „Osasuna" klubas įrodė, jog norint pasiekti stadioną laiku oro susisiekimas nėra būtinas, todėl susitikimas privalo įvykti šeštadienį.
2010-12-04

Pirmasis „El Clasico“: aistrų daug, įvartis – tik vienas

Vakar Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Juose neabejotinai didžiausio dėmesio sulaukė garsusis „El Clasico“ mūšis tarp dviejų grandų – FC „Barcelonos“ ir Madrido „Realo“. Futbolo dievai lėmė, jog FC „Barcelona“, žaidusia garsiajame „Camp Nou“ stadione, savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 (0:0) įveikė Madrido „Realą“ ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Dabar katalonai savo aršiausią varžovą „karališkąjį“ klubą lenkią 2 taškais.
2009-11-30

„Realui“ neužteko parako revanšui prieš trečios lygos klubą

Vienas turtingiausių pasaulio klubų Madrido „Realas“ nesugebėjo atsirevanšuoti trečios pagal pajėgumą Ispanijos „Segundos B“ lygos ekipai „Alcoron“. Vakar garsiajame „Santiago Bernabeu“ stadione vykusiose atsakomosiose Ispanijos „Karaliaus taurės“ turnyro rungtynėse „Real“ žvaigždės į daugiau nei 400 kartų mažesnį biudžetą turinčios „Alcoron“ vienuolikės vartus įmušė tik vieną įvartį ir sensacingai anksti baigė savo pasirodymą, nepaisant pergalės 1:0 (0:0). Priminsime, kad „Realo“ futbolinin...
2009-11-11

Ispanijoje – pirmas antausis „Realo“ žvaigždžių galaktikai

Savaitgalį Ispanijoje buvo žaidžiamos „La Liga“ čempionato 6-ojo turo rungtynės. Jose pirmą kartą šiame sezone suklupo žvaigždžių perpildytas Madrido „Realas“, kuris patyrė pralaimėjimą. Centrinėje turo dvikova Sevilijos mieste tarp vietos „Sevilla“ vienuolikės ir iki tol visus varžovus sau iš kelio šlavusių Madrido „Real“ futbolininkų prasidėjo kiek nelauktai – šeimininkų atakomis.
2009-10-05

Madrido „Realo“ žvaigždės „muša“ ir varžovus, ir rekordus

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Liga“ čempionato 4-ojo turo mačai. Toliau apsukų nemažina „Realo“ futbolininkai, kurie ne tik iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, bet ir pagerino net du rekordus. „Realo“ žvaigždės įsišėlo Toliau nesustabdomi yra vasarą kaip reikiant savo sudėtį sustiprinę Madrido „Realo“ futbolininkai, kurie išvykoje 2:0 (1:0) įveikė „Villarreallį“ ir įsirašė į savo sąskaitą ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.
2009-09-24

„Real“ ir „Barcelona“ įmušė net po penkis įvarčius

Savaitgalį buvo žaidžiami Ispanijos „La Liga“ čempionato 3-iojo turo mačai. Juose tiesiog lijo įvarčiais, o favoritai negailestingai skriaudė savo varžovus. Titulą ginanti FC „Barcelona“ savo gimtajame „Camp Nou“ stadione net 5:2 (4:1) parklupdė Madrido „Atletico“ futbolininkus. Reto grožio rungtynėse, kuriose jau 42 min. rezultatas buvo 4:0, du įvarčius pelnė argentinietis Lionelis Messi. Savo ruožtu dar įspūdingesnę pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa.
2009-09-21

Ispanijos „La Ligos“ lydere tapo „Valencia“

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Ligos“ futbolo čempionato 5-ojo turo susitikimai, po kurių į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo „Valencia“ ekipa, namuose po tikros įvarčių fiestos 4:2 nugalėjusi „Deportivo“ vienuolikę. Šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 11 minutę kamuolį į savus vartus netyčia nukreipė Emiliano Moretti.
2008-09-29

Ispanijos čempionato lydere tapo „Valencia“

Vakar Ispanijos „La Ligos“ futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę keturi 4-ojo turo susitikimai, po kurių pasikeitė šalies čempionato lyderis. Juo tapo praėjusiais metais itin nesėkmingai žaidusi CF „Valencia“ vienuolikė, kuri išvykoje 2:0 privertė kapituliuoti lygos naujokę „Malagos“ ekipą. Abu įvarčius svečiams antrajame kėlinyje pelnė rezultatyviausiais 2008-ųjų metų Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje žaidėjas Davidas Villa – jis pasižymėjo 70 ir 90 minutėmis.
2008-09-26

„La Ligoje“ – net septyni „Realo“ įvarčiai!

Vakar Ispanijoje vyko šešerios „La Ligos“ čempionato 4-ojo turo rungtynės. Įspūdingą futbolo ir įvarčių fiestą „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusiems žiūrovams padovanojo Madrido „Real“ klubas, kuris net 7:1 pažemino Chichhono „Sportingą“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė olandas Rafaelis Van Der Vaartas, du pridėjo Raulis. Kur kas sunkesnę pergalę pasiekė FC „Barcelona“ futbolininkai.
2008-09-25

Ispanijos „La Ligoje“ – įspūdinga pirmoji „Barcelonos“ pergalė

Vakar Ispanijos stadionuose įvyko dar aštuonerios „La Liga“ čempionato trečiojo turo rungtynės. Jose sėkmė lydėjo favoritėmis laikomas „Valencia“, „Villarreal“, Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipas, kurios visos iškovojo pergales ir savo kraitį papildė dar 3 taškais.
2008-09-22

„La Ligos“ starte – antausiai „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipoms

Savaitgalį prasidėjusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse netrūko staigmenų - pralaimėjimus patyrė abi didžiausiomis čempionato favoritėmis laikomos komandos. „Barcelona“ išvykoje neatsilaikė prieš naujokę „Numancią“, o Madrido „Real“ suklupo mače su „Deportivo“ žaidėjais.
2008-09-01

Ispanijos futbolo čempionato lyderis prarado du taškus

Du taškus Ispanijos futbolo pirmenybių XXXI turo rungtynėse prarado dvidešimties komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, šeštadienį susitikimą svečiuose su devintojoje pozicijoje esančią Maljorkos „Real“ (41 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1. Svečiai pirmavo po Wesley Sneijdero (43 min.) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje liko dešimtyje, nes 66-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Sergio Ramosas.