orelikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orelikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orelikas“.

Seną istoriją prisiminęs Orelikas: „Turėjome gerą sezoną, nežinau, kodėl „Rytas“ atleido Šeškų“

Interviu rubrikoje, kurią pristato prekybos tinkas DEPO, pokalbis su Panevėžio komandos atstovu Gediminu Oreliku. Krepšininko debiutas elitinėje šalies lygoje įvyko gana anksti – 2007-aisiais, kuomet „Šiauliuose“ rungtyniavusiam G. Orelikui buvo vos 16 metų. Tuo metu saulės miesto ekipoje netrūko patyrusių žaidėjų – ekipai atstovavo Marius Prekevičius, Andrius Mažutis, Tadas Klimavičius, Vaidas Pauliukėnas, Arvydas Čepulis ir Aurimas Kieža.
2023-04-28

Milaknis vedė komandą į pergalę prieš Oreliko ekipą

Pergalę Turkijos lygoje iškovojo Bursos „Tofaš“ (4/1) ekipa, kuri namuose 80:72 (15:21, 21:25, 23:16, 21:10) nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ (1/4) komandą. Artūras Milaknis nugalėtojams per 30 aikštėje praleistas minučių įmetė 16 taškų (1/1 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, tačiau prasižengė 4 kartus. Gediminas Orelikas pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.
2022-10-29

Pasirodymą Europoje baigė ir Oreliko atstovaujamas „Bešiktaš“ klubas

Triuškinantį pralaimėjimą FIBA Europos taurės atrankoje patyrė Stambulo „Bešiktaš“ komanda su Gediminu Oreliku. Lietuvio atstovaujama ekipa 62:93 (20:22, 6:29, 23:23, 13:19) neatsilaikė prieš Šolė „Basket“ klubą iš Prancūzijos. 29 minutes žaidęs G.Orelikas pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/10 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų. Už puolėją rezultatyviau žaidė tik Jordanas Usheris su 16 taškų (8 atk.
2022-09-29

Prieš mūšį Utenoje Orelikas atviras: „Niekas mūsų komandoje apie lengvas rungtynes neturi minčių“

„Betsafe-LKL“ čempionate įsibėgėjo atkrintamųjų varžybų etapas. Trečiadienio vakarą visos keturios poros bus sužaidusios jau po dvejas ketvirtfinalio serijos rungtynes. Viena iš itin intriguojančių porų – Panevėžio „Lietkabelis“ ir Utenos „Uniclub Casino – Juventus“. Pirmoji šių komandų akistata Panevėžyje pareikalavo pratęsimo. Dramatišką pergalę paskutinėmis akimirkomis 102:101 tada iškovojo „Lietkabelis“. Antrasis Panevėžio ir Utenos ekipų mačas trečiadienį prasideda 18:30 val.
2022-05-04

Į krepšinį sugrįžtantis Orelikas: „Buvo ir pschiloginių bėdų“

Šią savaitę „Šiauliai“ sudrebino „Betsafe-LKL“ naujienomis apie ekipoje vykstančias permainas. Klubą paliko kapitonu buvęs Aurimas Urbonas ir nepritapęs legionierius Sethas LeDay, taip pat prie komandos prisijungė veteranas Mindaugas Lukauskis. Visgi didžiausią naujienų bombą šiauliečiai susprogdino trečiadienį, kai krepšinio portalų antraštės skelbė – „Šiauliuose“ krepšininko karjerą gaivina Gediminas Orelikas.
2020-10-16

Tritaškiais varžovus apšaudęs Gediminas Orelikas – vėl rezultatyviausias

Penktadienį Turkijoje dar vieną pergalę iškovojo Gedimino Oreliko vedama Bandirmos „Banvit“. Ji namie 97:71 (30:24, 25:16, 20:12, 22:19) sutriuškino Ankaros „Halk Enerji“. G. Orelikas vėl buvo rezultatyviausiu nugalėtojų gretose. Lietuvis per 24 minutes pelnė 18 taškų. 26-erių krepšininkas prametė abi dvitaškius, bet taiklūs buvo penki jo tritaškiai iš aštuonių. G. Orelikas atkovojo tris kamuolius, blokavo du varžovų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.
2017-04-21

Gediminas Orelikas Turkijos lygoje pelnė 19 taškų

Pirmadienį Turkijos krepšinio lygos 18-ojo turo rungtynėse Bandirmos „Banvit“ 79:64 (21:26, 24:14, 13:15, 21:9) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“. Gediminas Orelikas jau per pirmuosius du kėlinius surinko 15 taškų. Iš viso lietuvis per 32 minutes pelnė 19 taškų (1/2 dvitašk., 5/5 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir kartą prasižengė. Tryliktą pergalę iškovojęs Bandirmos klubas Turkijos lygoje užima ketvirtą vietą. Stambulo ekipa patyrė septintą pralaimėjimą ir rikiuojasi septinta.
2017-02-13

Gediminas Orelikas Turkijoje surengė tritaškių šou

Turkijos krepšinio lygos rungtynėse Bandirmos „Banvit“ ekipa 91:71 (24:17, 13:20, 30:12, 24:22) nugalėjo Giresuno „Yesilgiresun“ klubą. Gediminas Orelikas per 33 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 7/14 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir tris kartus suklydo. Lietuvis Bandirmos ekipoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Jis nusileido tik 24 taškus surinkusiam Jordanui Theodore‘ui.
2017-01-22

„Žaibo klausimai“: Gediminas Orelikas vairavo traktorių, Antanas Kavaliauskas – palaiko „Spurs“

Šįkart rubrikoje „Žaibo klausimai“ dalyvavo „Lietuvos ryto“ komandos puolėjai Gediminas Orelikas ir Antanas Kavaliauskas. Žaidėjai turėjo kuo greičiau atsakyti į netikėtus klausimus. „Ar norėčiau pavairuoti traktorių? Jau vairavau“, – nusišypsojo G.Orelikas. A.Kavaliauskas pernelyg ilgai nesuko galvos, kai reikėjo pasirinkti labiau patinkantį filmo personažą. „Rokis Balboa“, – legendiniui boksininkui simpatijas skyrė vidurio puolėjas, į šoną nustūmęs Terminatorių.
2016-04-22

Įdomioji „Lietuvos ryto“ statistika: kitoks naudingiausias žaidėjas ir Gedimino Oreliko kontrastai

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – labiausiai šiuo metu aptarinėjama Lietuvos komanda. LKL.lt nusprendė pasikapstyti po LKL vicečempionų statistiką ir atrado ten įdomių niuansų. MVP. Naudingiausias „Lietuvos ryto” žaidėjas kyla nuo suolo. Adas Juškevičius į žaidimą įneša vid. 8,4 taško, 3,6 atkovoto kamuolio, 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir 14,1 naudingumo balo. Kai jis atakuoja krepšį, tikslą pasiekia daugiau nei kas antras metimas: 72,2 proc. dvitaškių ir 47,8 proc. tritaškių. Šiauliečiai.
2015-11-12

LKL protų kovos: Gediminas Orelikas prieš Kšištofą Lavrinovičių

Praėjusią savaitę LKL TV pristatė „Protų kovų“ žaidimą, kuriame dalyvauja LKL lygoje rungtyniaujantys krepšininkai. Pirmojoje kovoje dalyvavo „Neptūno“ atstovai – Simas Galdikas ir Martynas Mažeika. Po permainingos kovos pergalę rezultatu 6:3 iškovojo Martynas. Šiandien į kovą stoja „Lietuvos ryto“ puolėjai – Gediminas Orelikas ir Kšištofas Lavrinovičius, kurie iš žaidimo vedėjo sulaukė klausimų apie NBA lygą, Lietuvos rinktinę, LKL rekordus.
2015-10-28

Simas Jasaitis ir Gediminas Orelikas ruošiasi gatvės krepšinio išbandymams

Jau šį trečiadienį, liepos 29 dieną, Klaipėdoje prasideda „3 už Lietuvą“ sirgalių krepšinio turnyras, kurį žiūrovai galės stebėti tiesioginiame TV3 eteryje, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių varžybų su Australija metu. Susitikimo pradžia – 19.30 val. Iki „3 už Lietuvą“ turnyro pradžios likus vos dviem dienoms, įtampa tarp dalyvių pastebimai auga, o treniruotės vyksta vis intensyviau.
2015-07-27

LKL ekspertizė: Deivido Gailiaus ir Gediminas Oreliko mikrodvikova arba kaip atkreipti Jono Kazlausko dėmesį

Lietuvos krepšinio lyga kartu su lažybų bendrove „Orakulas“ prieš antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą – pusfinalį, pristato dar vieną laidą „LKL Ekspertizė“. Joje savo įžvalgomis dalinasi Rolandas Jarutis, kuris pirmojoje laidoje tiksliai įvardino visas ketvirtfinalių baigtis.
2015-05-12

Europos taurė: „Lietuvos rytas“ turėjo pripažinti „Sevillos“ pranašumą

„Lietuvos rytui“ nepavyko įsirašyti dar vienos pergalės Europos taurės turnyro „Last 32“ grupėje. Vilniečiai išvykoje 82:88 (22:18, 22:24, 17:16, 21:30) nusileido „Sevillos“ komandai. Prieš pat rungtynes „Lietuvos rytas“ neteko puolėjo S. Jasaičio. Antradienį jam pakilo temperatūra, bet krepšininkas iš pradžių dar treniravosi. Tačiau kai „Lietuvos ryto“ žaidėjas rungtynių dieną atvyko į areną, S. Jasaičio temperatūra šoktelėjo iki 38-ių.
2015-01-29

LKL savaitės žaidėjo titulas vėl atiteko Gediminui Orelikui

Naudingiausiu praėjusios savaitės BEKO-LKL krepšininku pripažintas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos puolėjas Gediminas Orelikas. Rungtynėse su „Nevėžio“ ekipa vilniečiai tris kėlinius kovėsi taškas į tašką ir ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus – 66:66. Tačiau tuomet G.Orelikas pataikė iš toli, po kelių akimirkų dar pridėjo dvitaškį ir „Lietuvos rytas“ rungtynes užbaigė galingai – 98:74. „Lietuvos ryto“ krepšininkas dvikovoje su Kėdainių „Nevėžiu“ per 33 minutes iš viso pelnė 27 ta...
2015-01-05

Virginijus Šeškus: „Europos taurės“ turnyre „Hapoel“ klubui trūksta ir sėkmės

„Europos taurės“ turnyre „Lietuvos ryto“ ekipos laukia rimtas iššūkis. Trečiadienį vilniečiai išvykoje susitiks su Jeruzalės „Hapoel“ komanda. Apie tai rašo oficiali klubo interneto svetainė. Izraelio klubas neįprastai sau užima priešpaskutinę vietą „Europos taurės“ E grupėje (1/3), todėl dabar kiekvienos rungtynės Danny Franco auklėtiniams yra aukso vertės. Vilniaus ekipos vyr.
2014-11-11

G. Orelikas apie žvejybą su T. Lydeka, debiutinį sezoną, paprikos skonį ir vaikų aukles

„Lietuvos ryto“ gerbėjai turėjo unikalią galimybę užduoti klausimus ekipos puolėjui Gediminui Orelikui, kuris pastaruoju metu demonstruoja puikią sportinę formą ir tapo vienu iš komandos puolimo lyderių. Socialiniame tinkle sirgaliai nevengė pokštauti – krepšininkui reikėjo pasukti galvą atsakant klausimus apie vaikų aukles, žvejybą, paprikos skonį ir medalius. „Griežčiausia vaikų auklė iš „Lietuvos ryto“ žaidėjų būtų Steponas Babrauskas, o geriausia – Renaldas Seibutis“, – šyptelėjo G.Orelikas.
2014-03-28

G. Orelikas: jeigu viskas gerai – tikrai kovosime dėl LSKL čempionų titulo

Pirmąsias 2013-2014 metų LSKL rungtynes žaidę praėjusio sezono čempionai - Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai be didesnio vargo 26 taškų skirtumu - 97:71 (29:21, 34:18, 17:17, 17:15) sutriuškino namuose žaidusius Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovus, teigiama pranešime spaudai. Nugalėtojus į pergalę vedė Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai: Gediminas Orelikas, surinkęs 28 taškus (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Eimantas Bendžius, pelnęs 24 taškus.
2013-10-16

Studentų krepšinio rinktinė įveikė čekus ir paskelbė 12-tuką

Lietuvos studentų rinktinė sužaidė paskutines kontrolines rungtynes Lietuvoje. Per jas mūsiškiai nugalėjo Čekijos 20-mečių rinktinę 85:44 (20:7, 21:12, 25:14, 19:11). Lietuvos ekipai po 13 taškų pelnė Gediminas Orelikas ir Mindaugas Kupšas, po 12 — Adas Juškevičius ir Vaidas Čepukaitis, 9 — Vytenis Čižauskas, 7 — Vytenis Lipkevičius, po 6 — Edgaras Ulanovas ir Adomas Drungilas, 5 — Eimantas Bendžius, 2 — Arnas Butkevičius.
2013-06-23

J. Vainauskas: apie G. Oreliką, košmarišką „Lietuvos ryto“ sezoną, išpūstus biudžetus ir LKL bėdas

Jonas Vainauskas maždaug dvejus metus buvo nutolęs nuo Lietuvos krepšinio, o šį sezoną užbaigė Alytaus „Dzūkijos“ klubo sporto reikalų vadovo poste. 31 metų krepšinio vadybininkas sutiko savo mintimis apie šį sezoną pasidalyti su tinklalapio „SportoTV.lt“ rubrika „Požiūris“. Iki 2011 metų Vainauskas vadovavo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipai, tad vertindamas sostinės klubo sezoną negailėjo kritikos, bet kartu įžvelgė ir teigiamų perspektyvų.
2013-05-28

G. Oreliko savaitė: kontraktas su „Lietuvos rytu“, gimtadienis, „šeimyna“

Naudingiausias LKL reguliariojo sezono žaidėjas šiaulietis Gediminas Orelikas praėjusią savaitę gyveno metamorfozių ritmu. Tapęs naudingiausiuoju nusivilko „Prienų“ komandos marškinėlius – apsivilks „Lietuvos ryto“. Atšventė 23-ąjį gimtadienį. O per Šeimos dieną jo namuose padaugėjo gyventojų. „Dieta“ Gediminas Orelikas, LKL reguliariajame sezone demonstravo stabilumą. Per 20 rungtynių jis surinko 349 taškus. Vidutiniškai tai beveik 17,5 taško.
2013-05-20

G. Orelikas pasirašė sutartį su „Lietuvos rytu“

Rezultatyviausias ir naudingiausias šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas Gediminas Orelikas jau žino, kur žais kitą sezoną. 23 metų 200 cm ūgio puolėjas sukirto rankomis su Vilniaus „Lietuvos rytu“ – šiaulietis su šalies vicečempionų klubu pasirašė sutartį dvejiems metams, rašo portalas lrytas.lt. Buvęs „Prienų“ lyderis LKL pirmenybėse šį sezoną demonstravo įspūdingą žaidimą - per 20 rungtynių iš viso jis surinko 349 taškus, o per mačą vidutiniškai pelnydavo po 17,5 taško.
2013-05-17

„Prienai“ išvykoje sutriuškino LKL debiutantus

Penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Prienų „Prienų“ (5/0) klubas, kuris išvykoje 82:48 sutriuškino Kauno „LSU-Baltų“ (1/3) krepšininkus. Nugalėtojams Gediminas Orelikas pelnė 15 taškų (3/5 tritaškiai), Gintaras Kadžiulis - 13, Arminas Urbutis - 11, Žygimantas Janavičius pridėjo 10 taškų (7 atk. kam.). Pralaimėjusiems 28 taškus įmetė, 13 kamuolių atkovojo ir 6 sykius suklydo Tomas Urbonas. 11 taškų surinko Vidmantas Sragauskis.
2012-10-27

„Prienai“ BBL pirmenybėse toliau skina pergales

Ketvirtąją pergalę iš eilės Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo Prienų „Prienų“ (4/0) ekipa, kuri C grupės rungtynėse namuose be didesnio vargo 88:57 (20:9, 17:10, 26:14, 25:24) sutriuškino pirmąją nesėkmę per tris turus patyrusią Rygos „Barons“ (2/1) komandą. Be traumą besigydančio Artūro Milaknio rungtyniavę aikštės šeimininkai jau pirmajame ketvirtyje įgijo dviženklį pranašumą ir iniciatyvos iš savo rankų taip ir nepaleido.
2012-10-16

LKL čempionate – „Prienų“ pergalė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate penktadienį Prienų „Prienų“ komanda namuose 110:81 (27:21, 26:21, 27:15, 30:24) nugalėjo Palangos „Palangą“. Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 53:42, o po trijų - 80:57. Prienų komandai Gediminas Orelikas pelnė 19 taškų, Arnas Labuckas - 17, Žygimantas Janavičius - 14, Gintaras Kadžiulis - 13, Artūras Valeika ir Artūras Milaknis - po 11, Tautvydas Šležas - 10. Palangos ekipoje 22 taškus surinko Markusas Relfordas (Marcus Relphorde), 16 ...
2012-09-28

„Pieno žvaigždžės“ dar kartą nušluostė nosį „Rūdupiui“

Pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10 ir 7) ekipa, namuose 72:63 nugalėjusi Prienų „Rūdupio“ (15 ir 4) krepšininkus. Pasvaliečiai sugebėjo atitrūkti po didžiosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 8:0 ir skirtumas nuo 6 taškų šoktelėjo iki 14. Vėliau šeimininkai pirmavo 17 taškų persvara.
2012-03-17

„Šiauliai“ laimėjo dviejų pratęsimų trilerį Prienuose

Pergalingai pirmąjį Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ratą pergale baigė Šiaulių „Šiaulių“ (9/1) klubas, kuris svečiuose po dviejų pratęsimų 110:104 (22:18, 26:11, 15:24, 19:29, 10:10, 18:12) įveikė Prienų „Rūdupio“ (7/3) ekipą. Pirmoje mačo pusėje dominavo „Šiaulių“ krepšininkai (46:26), tačiau antroje mačo pusėje viskas apsivertė aukštyn kojom.
2011-12-23

„Rūdupio“ debiutas Europos taurės turnyre – pergalingas

Sėkmingai Europos taurės turnyre pavyko debiutuoti Prienų „Rūdupio“ ekipai (1/0), kuri C grupės mače 82:77 (22:19, 21:11, 18:20, 21:27) pranoko Groningeno „Gas Terra Flames“ klubą (0/1) iš Olandijos.
2011-11-15

P. Butkevičiaus vedamas „Rūdupis“ po pratęsimo įveikė „Baltus“

Penktąją pergalę šeštose Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse iškovojo Prienų „Rūdupio“ ekipa, kuri savo aikštelėje po pratęsimo 94:85 (16:22, 23:22, 22:15, 17:19, 16:7) įveikė ketvirtąją nesėkmę per penkis susitikimus patyrusius Kauno „Baltų“ krepšininkus.
2011-11-11

„Rūdupis“ neturėjo vargo su Palangos ekipa

Trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo Prienų „Rūdupio“ klubas, kuris namuose 95:62 (30:15, 19:10, 24:22, 22:15) sutriuškino be pergalių likusius Palangos „Naglio“ (0 ir 3) krepšininkus. Nugalėtojams Gediminas Orelikas pelnė 16 taškų, Edgaras Želionis - 15, Adas Juškevičius (7 rez. perd.) ir Aidas Viskontas - po 14, Simas Buterlevičius - 13 (11 atk. kam.), Povilas Butkevičius pridėjo 12 taškų (8 atk. kam.
2011-10-21

G. Orelikas: nebuvau lyderiu, viską padarė komanda

Antradienį į Lietuvą grįžo bronzos medalius Kinijoje vykusioje universiadoje iškovojusi Lietuvos studentų rinktinė. Mūsiškiai pirmadienį mažajame finale 76:74 nugalėjo rusus ir atsirevanšavo jiems už nesėkmę grupės varžybose. Vilniaus oro uoste kalbintas komandos lyderis Gediminas Orelikas tvirtino, kad būtent mačas su rusais jam buvo sunkiausiais, o sau lyderio etiketės prisiimti nenorėjo.
2011-08-23

Studentai įveikė amerikiečius ir keliauja į universiados pusfinalį

Vitoldo Maslaskio treniruojama Lietuvos studentų rinktinė universiados ketvirtfinalyje 76:74 (12:15, 25:27, 28: 19, 11:13) įveikė JAV krepšininkus ir pateko į pusfinalį. Pergalingus du taškus baudų metimais likus žaisti pusantros minutės pelnė Mantas Kadzevičius. Per likusį laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir pergalę šventė Lietuvos komanda. 19 taškų nugalėtojams surinko Gediminas Orelikas (6 atk. kam., 4 rez. perd.
2011-08-20

Lietuvos krepšininkai pergale startavo universiadoje Šendžene

Šendžene (Kinija) vykstančių pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų krepšinio turnyro pirmosiose rungtynėse C grupėje šeštadienį Lietuvos rinktinė 108:59 (30:23, 22:21, 24:11, 32:4) nugalėjo Filipinų studentų komandą. Trenerio Vitoldo Masalskio vadovaujamoje mūsų šalies rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Gediminas Orelikas. Jo sąskaitoje - net 29 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.
2011-08-13

Lietuvos studentų rinktinė įveikė Latvijos nacionalinę komandą

Studentų universiadai besirengianti Lietuvos studentų rinktinė kontrolinėse rungtynėse naujoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje 94:91 (23:23, 16:22, 32:21, 23:25) nugalėjo Europos krepšinio pirmenybėms pasirengimą tęsiančią Latvijos nacionalinę rinktinę.
2011-08-02

„Rūdupį“ palieka R. Alijevas ir J. Sinica, lieka – G. Orelikas

Trečiąją vietą praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate užėmęs ir Europos taurės turnyre rungtyniauti ketinantis Prienų „Rūdupio“ klubas pratęsė sutartį su 21 metų 197 cm ūgio snaiperiu Gediminu Oreliku.   Krepšininkas LKL pirmenybėse vidutiniškai rinko po 12,8 taško, atkovojo po 5,3 kamuolio ir atliko po 2,1 rezultatyvaus krepšininko.