Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Ons Jabeur“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Ons Jabeur“.

Skaudus sprendimas: buvusi antroji pasaulio raketė šiemet teniso nebežais

Buvusi antroji pasaulio raketė 30-metė tunisietė Ons Jabeur (WTA-22) paskelbė, kad šis sezonas jai jau baigtas. „Šie metai man buvo labai sunkūs. Mes, sportininkės, suprantame, kad atsistatymas po traumų yra sporto dalis. Mane jau kurį laiką vargina peties trauma. Po diskusijų su medikais nusprendžiau priimti sunkų sprendimą ir baigti šį sezoną anksčiau laiko“, - rašė O.Jabeur.
2024-09-17

Velso princesės paguodos sulaukusi Ons Jabeur: „Ji nežinojo, ar gali mane apkabinti“

Šeštadienį prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyre sensacingai triumfavo čekė Marketa Vondroušova (WTA-42). Ji moterų vienetų varžybų finale per 1 valandą 20 minučių 6:4, 6:4 nugalėjo tunisietę Ons Jabeur (WTA-6). Tuo tarpu O. Jabeur antrus metus iš eilės pralaimėjo Vimbldono finalą ir trečią kartą iš eilės – „Didžiojo kirčio“ turnyro finalą. Tunisietė, atsiimdama antros vietos trofėjų, nesulaikė ašarų. „Pabandysiu kažką pasakyti, nors man dabar labai sunku.
2023-07-15

Vimbldono moterų turnyre – sensacingas čekės Marketos Vondroušovos triumfas

Šeštadienį prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyre sensacingai triumfavo čekė Marketa Vondroušova (WTA-42). Ji moterų vienetų varžybų finale per 1 valandą 20 minučių 6:4, 6:4 nugalėjo tunisietę Ons Jabeur (WTA-6) ir tapo pirmąja neskirstyta tenisininke (skirstytos būna 32 aukščiausiai reitinguotos žaidėjos) per šiuolaikinę teniso istoriją, laimėjusia Vimbldoną.
2023-07-15

Jabeur žengė į Vimbldono finalą

Londone (Didžioji Britanija) ketvirtadienį tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Antrajame moterų vienetų varžybų pusfinalyje tunisietė Ons Jabeur (WTA-6) paneigė lažybininkų prognozes ir 6:7 (5:7), 6:4, 6:3 patiesė Aryną Sabalenką. Tai buvo antra tunisietės pergalė prieš šią oponentę iš penkių galimų. Pirmajame sete abi tenisininkės nerealizavo turėtų „break pointų“, todėl teko žaisti pratęsimą.
2023-07-13

Vimbldonas turės naują čempionę: praėjusių metų finalo pakartojime Rybakina patyrė nesėkmę

Londone (Didžioji Britanija) trečiadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Praėjusių metų finalo pakartojime tunisietė Ons Jabeur (WTA-6) kiek greičiau nei per 2 valandas 6:7 (5:7), 6:4, 6:1 atsirevanšavo titulą gynusiai Kazachstano atstovei Elenai Rybakinai (WTA-3) bei pateko į pusfinalį. Tai buvo trečia tunisietės pergalė prieš Kazachstano atstovę per penkias tarpusavio dvikovas.
2023-07-12

„WTA Finals“ turnyre Sakkari sudaužė antrosios pasaulio raketės viltis

Fortvorte (JAV) tęsiasi baigiamasis metų WTA sezono moterų teniso turnyras – „WTA Finals“. Jame tradiciškai dalyvauja 8 geriausios sezono žaidėjos. Nancy Richey grupės vardo nugalėtoja tapo graikė Maria Sakkari (WTA-5). Tik paskutinę akimirką į šį turnyrą patekusi graikė įrodė, kad čia atsidūrė ne veltui. Penktadienį ji per 1 valandą 8 minutes užtikrintai 6:2, 6:3 nugalėjo tunisietę Ons Jabeur (WTA-2). Tai buvo trečia graikės pergalė prieš tunisietę per penkias tarpusavio dvikovas.
2022-11-05

Vimbldono finale – Kazachstanui atstovaujančios rusės triumfas

Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, rengiamas jau 135-ą kartą. Moterų vienetų varžybų finale šeštadienį Kazachstano atstovė Elena Rybakina (WTA-23) per 1 valandą 48 minutes 3:6, 6:2, 6:2 nugalėjo tunisietę Ons Jabeur (WTA-2), kuri tapo pirmąja afrikiete, patekusia į tokio rango turnyro finalą. Tai buvo antra E.Rybakinos pergalė prieš O.Jabeur per keturias jų dvikovas. O.Jabeur finalą pradėjo labai užtikrintai.
2022-07-09

Vimbldono moterų turnyro finale susikaus Rybakina ir Jabeur

Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, rengiamas jau 135-ą kartą. Pusfinalio barjero neįveikė 2019 m. čempionė rumunė Simona Halep (WTA-18). Ji po 1 valandos 16 minučių kovos 3:6, 3:6 pralaimėjo Kazachstano atstovei Elenai Rybakinai (WTA-23). Tai buvo antra E.Rybakinos pergalė prieš S.Halep per keturias jų dvikovas. S.Halep visą pirmąjį setą vargo savo padavimų metu.
2022-07-07

Arti pergalės buvusi latvė Vimbldone pralaimėjo antrojo šimtuko žaidėjai, Džokovičius be vargo pateko į kitą etapą

Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras, rengiamas jau 135-ą kartą. Sekmadienį savo pasirodymą baigė paskutinė likusi Baltijos šalių atstovė Jelena Ostapenko (WTA-17). Ji aštuntfinalyje per kiek daugiau nei 2 valandas 7:5, 5:7, 5:7 pralaimėjo vokietei Tatjanai Mariai (WTA-103). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą. Latvei mačas prasidėjo sunkiai.
2022-07-04

Toliau istoriją kurianti tenisininkė iš Tuniso triumfavo turnyre Madride

Madride (Ispanija)šeštadienį baigėsi WTA 1000 serijos „Mutua Madrid Open“ moterų teniso turnyras. Jo vienetų varžybų finale tunisietė Ons Jabeur (WTA-10) per 1 valandą 57 minutes 7:5, 0:6, 6:2 įveikė amerikietę Jessicą Pegulą (WTA-14). Tai buvo trečia tunisietės pergalė prieš amerikietę per penkias jų dvikovas.