norwich city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norwich city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norwich city“.

Triuškinamą pergalę iškovojęs „Tottenham“ pelnė kelialapį į Čempionų lygą

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos šio sezono paskutinėse rungtynėse 5:0 sutriuškino „Norwich City“ futbolininkus ir finišavo ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri leis kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje. Dejanas Kulusevskis 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Milotas Rashica 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-05-22

„Norwich“ fanai necenzūrine skanduote reikalavo išsiųsti Billy Gilmourą atgal į „Chelsea“

Siaubingai sezoną Anglijos „Premier“ lygoje pradėjęs „Norwich“ klubas antradienį išvykoje 0:3 neturėjo vilčių prieš „Crystal Palace“ ekipą, o į svečių stadioną atvykę „Norwich“ fanai kaltę dėl prasto komandos žaidimo suvertė 20-mečiui škotui Billy Gilmourui. Teigiama, kad „Norwich“ sirgaliai B.Gilmourui skynė necenzūrine skanduote, kuria jį „pasiuntė“ ir reikalavo grįžti atgal į Londono „Chelsea“. B.Gilmouras vis dar priklauso „Chelsea“ ekipai, o „Norwich“ gretose žaidžia pagal nuomos sutartį.
2021-12-29

Nyderlandų žvaigždė liks „Liverpool“ dar bent ketverius metus

Penktadienį „Liverpool“ pranešė, kad su gynėju Virgilu Van Dijku pasirašė naują ketverių metų sutartį. Nyderlandų rinktinės žaidėjas po beveik metų pertraukos dėl kelio traumų sugrįžti ketina jau šio savaitgalio rungtynėse prieš „Norwich City“ „Tai yra kažkas, kuo tiek aš, tiek mano žmona ir vaikai labai didžiuojasi“, – sakė V.Van Dijkas.
2021-08-13

Naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone – intrigų virtinė

Ar „Manchester City“ futbolininkai apgins Anglijos čempionų titulą? Kurie klubai pateks į pirmąjį ketvertą, garantuojantį vietą UEFA Čempionų lygoje? Kaip seksis trims „Premier“ lygos debiutantams? Tai tik kelios 30-ojo Anglijos „Premier“ lygos sezono, kuris prasidės rugpjūčio 13 dieną, intrigos.
2021-08-12

Mančesteryje svarstomas naujokas iš antrosios Anglijos lygos

ESPN skelbia, jog „Manchester United“ klubas svarsto galimybę įsigyti „Norwich City“ gynėją Maxą Aaronsą. 20-metis gynėjas atsidūrė „Raudonųjų velnių“ taikinyje dar praėjusią vasarą. Anglijos klubas ir toliau išlaiko susidomėjimą šiuo futbolininku, tačiau šiuo metu „Norwich City“ prašoma suma yra per didelė. „Norwich City“ nori išlaikyti vieną geriausių savo žaidėjų komandoje ir iškovojus „Championship“ nugalėtojų titulą sugrįžti kitą sezoną rungtyniauti į „Premier“ lygą.
2021-01-01

TOP-5: klubai, galintys šį sezoną triumfuoti Čempionų lygoje

Futbolo aistruoliai jau nuo antradienio vėl galės mėgautis aukščiausio lygio rungtynėmis ir aršiausiomis kovomis, nes startuos naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. „Thesportsrush“ pateikia 5 klubų sąrašą, kurie turi didžiausias galimybes triumfuoti šiame turnyre. 5. Paryžiaus „Saint-Germain“ PSG klubas negali pasigirti puikiai rezultatais Čempionų lygoje.
2019-09-16

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

„Premier" lygoje vienos rungtynės, aštuoni įvarčiai

Sekmadienį buvo sužaistos vienos devintojo turo rungtynes tarp lentelės apačioje esančiu ekipų. Newcastle susitiko Newcastle „United“ su Norwich „City“. Rungtynės pasižymėjo galybė įvarčių, mačas baigėsi 6:2 šeimininkų pergale. Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 3:2, o per pirmąjį kėlinį nė karto vartininkai neapsaugojo vartų nuo smūgių į vartų plotą. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir po pirmų dviejų Newcastlo futbolininkų smūgių į vartų plotą, smūgiai baigėsi įvarčiu.
2015-10-18

„Liverpool“ Anglijos čempionate lipa aukštyn – iškovojo antrą pergalę

Paskutinėse 2015-2016 metų sezono Anglijos futbolo elito lygos („Premier League“) antrojo turo rungtynėse „Liverpool“ klubas pirmadienį namuose 1:0 (1:0) įveikė devynioliktąją vietą užimančią „AFC Bournemouth“ vienuolikę bei taškais (po 6) pasivijo dvidešimties komandų turnyro lyderes – „Manchester City“, „Leicester City“ ir „Manchester United“ komandas. Pergalingo įvarčio autoriumi 44 tūkst. žiūrovų akivaizdoje tapo Christianas Benteke'as (26 min.
2015-08-18

„Manchester United“ klubas tapo vienvaldžiu Anglijos futbolo pirmenybių lyderiu

Penktadienį pirmosiose 2015-2016 metų Anglijos futbolo elito lygos („Premier League“) antrojo turo rungtynėse „Manchester United“ klubas svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Birmingemo „Aston Villa“ ekipą ir, iškovojęs antrąją pergalę, su 6 taškais tapo vienvaldžiu dvidešimties komandų turnyro lyderiu. Pergalingą įvartį įmušė Adnanas Januzajus (29 min.). „Aston Villa“ po pirmosios nesėkmės smuktelėjo į septintąją poziciją. Ji, kaip ir prieš ją esančios penkios komandos, turi 3 taškus.
2015-08-15

„Arsenal“ klubas susigrąžino Anglijos čempionato lyderio poziciją

Šeštą pergalę Anglijos futbolo čempionato VIII turo rungtynėse iškovojo bei dvidešimties komandų turnyro lyderio poziciją susigrąžino Londono "Arsenal" (19 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 4:1 (1:0) sutriuškinęs aštuonioliktąją vietą užimančius "Norwich City" (7 taškai) futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Jackas Wilshere'as (18 min.), Mesutas Ozilas (58 ir 88 min.) bei Aaronas Ramsey'is (83 min.), o svečių gretose pasižymėjo Jonathanas Howsonas (70 min.
2013-10-19

Charakterį pademonstravęs „Arsenal“ aplenkė „Tottenham“

Rungtynių pabaigoje tris įvarčius įmušęs Londono „Arsenal“ klubas namuose sugebėjo įveikti „Norwich City“ ekipą. Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse trenerio Arsene‘o Wengero auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 3-1. Pirmoje rungtynių pusėje nors ir dominavo „kanonieriai“, jiems pralaužti varžovų gynybos nepavyko. Tuo tarpu „kanarėlės“ dėmesį skyrė kontratakoms ir vos pasitaikius progai svečiai stengėsi užklupti šeimininkus gynyboje nepasiruošusius.
2013-04-13

Vienintelėse „Premier“ lygos rungtynėse – „Norwich City“ pergalė

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos vienintelės XV turo rungtynės tarp "Norwich City" ir "Sunderland" klubų. Pergalę dėka pirmame kėlinyje pelnytų Sebastieno Bassongo ir Anthony Pilkingtono įvarčių iškovojo namuose žaidęs "Norwich City" klubas. Prieš pat pertrauką Tony Puliso vadovaujama "Sunderland" ekipa sušvelnino rezultatą, tačiau antrame kėlinyje nesugebėjo įvykių eigos pakreipti savo naudai ir patyrė jau trečią pralaimėjimą per 5 pastaruosius turus.
2012-12-02

„Manchester United“ pralaimėjo „Norwich City“ ir prarado „Premier“ lygos lyderės poziciją

Anglijos „Premier“ lyga turi naują lyderį - po pergalės prieš Birmingamo „Astona Villa“ ir netikėto „Manchester United“ pralaimėjimo „Norwich City“, juo tapo „Manchester City“ klubas. Alexo Fergusono auklėtiniai nesugebėjo pademonstruoti žaidimo, kuris „raudoniesiems velniams“ nulėmė pergales paskutiniuose penkiuose turuose ir išvykoje „Norwich City“ futbolininkams nusileido rezultatu 1:0. Vienintelio įvarčio antrame rungtynių kėlinyje autoriumi tapo airis Anthony Pilkingtonas.
2012-11-17

Anglijos lygos taurė: 9 įvarčių trileris baigėsi „Chelsea“ revanšu

Trečiadienį vakare, Vėlinių ir Helouvyno išvakarėse, Anglijoje sužaistos trejos lygos taurės („Capital One Cup“) varžybos. Kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo „Swansea City“, Londono „Chelsea“ ir „Norwich City“ komandos. „Gulbės“ rezultatu 1:3 patiesė „Liverpool“ ekipą, „Norwich City“ - Londono „Tottenham Hotspur“ vienuolikę, o „Chelsea“, po dramatiškos kovos, už skaudų pralaimėjimą„ Premier“ lygoje, atsirevanšavo „Manchester United“ komandai.
2012-11-01

„Premier“ lyga: permainingose rungtynėse „Arsenal“ nesugebėjo įveikti „Norwich City“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos vienintelės 37-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko Londono „Arsenal“ ir „Norwich City“ komandos. Namų stadione rungtyniavę „kanonieriai“ ne tik nesugebėjo įveikti lygos vidutiniokų, bet ir ilgą laiką atsilikinėjo. Nors pirmieji pasižymėjo būtent „Arsenal“ futbolininkai, kai vos 2-ąją pirmojo kėlinio minutę Johną Ruddy „nuginklavo“ Yossi Benayounas , 12-ąją minutę „status-quo“ atstatė airis Wesley Hoolahanas.
2012-05-05

C. Tevezo ir S. Aguero šou „Norwich City“ nepaliko jokių vilčių

Šiandien Anglijos Premier lygoje žaidžiamos ketverios rungtynės. Pergalę triuškinančiu rezultatu 1-6 išvykoje iškovojo „Manchester City“ futbolininkai, kurie be didesnio vargo palaužė „Norwich City“ komandą. Tikrą šou surengė Carlosas Tevezas, kuris pelnė net tris įvarčius, o nuo jo nedaug atsiliko tėvynainis Sergio Aguero, kuris pasižymėjo dusyk.
2012-04-14

„Manchester United“ pergalę lėmė jubiliejines rungtynes žaidusio R. Giggso įvartis

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį antrąją vietą užimantis „Manchester United“ klubas svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Norwich City“ futbolininkus. Pergalingą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.) svečiams pelnė velsietis Ryanas Giggsas. 38 metų saugas sekmadienį sužaidė 900-ąsias rungtynes Mančesterio komandoje. R. Giggsas Mančesterio klubui atstovauja nuo 1991 metų kovo. „Manchester United“ po 26 rungtynių turi 61 tašką. Pirmauja „Manchester City“ ekipa, turinti 63 taškus.
2012-02-27

A. Velička – Anglijos klubo akiratyje

Anglijos spauda paskelbė, kad Andrius Velička sudomino antrojo Anglijos futbolo diviziono „Norwich City“ klubą. Tarp 24 komandų „Norwich City“ šiuo metu yra tik 20-oje vietoje. Pasak „Daily Express“, klubo vadovybė jau susisiekė su Glazgo „Rangers“, kuriame šiuo metu žaidžia lietuvis, ir prašo paskolinti A.Veličką iki sezono pabaigos.
2009-01-05

Lyderių pergalės Anglijos futbolo lygos taurės turnyre

Antradienį sužaistos aštuonerios Anglijos futbolo lygos taurės turnyro („Carling Cup“) šešioliktfinalio rungtynės, kuriose pergales iškovojo bei į aštuntfinalį pateko keturi elitinio čempionato klubai. Londono „Arsenal“ namuose 2:0 įveikė „Newcastle United“ ekipą, „Liverpool“ futbolininkai, kurių gretose net 3 įvarčius pelnė ispanas Fernando Torresas, svečiuose 4:2 nugalėjo „Reading“ vienuolikę.