niujorko knicks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „niujorko knicks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „niujorko knicks“.

„Knicks“ pratęsė kontraktą su vyriausiuoju treneriu

NBA rungtyniaujantis Niujorko „Knicks“ klubas ir Tomas Thibodeau sudarė naują trejų metų kontraktą. 66 metų amerikietis turėjo sutartį kitam sezonui, tad po naujo sandorio susitarimas galios iki 2028 metų vasaros. Treneris prie „Knicks“ komandos vairo stojo 2020 metais, o prieš tai strategu dirbo Čikagos „Bulls“ ir Minesotos „Timberwolves“ ekipose.
2024-07-24

NBA Vasaros lygoje Rokas Jokubaitis ir Mantas Rubštavičius pasirodė skirtingai

NBA Vasaros lygoje Las Vegase į aikštelę šiąnakt išbėgo ir dar du lietuviai. Su Niujorko „Knicks“ marškinėliais pasirodė Rokas Jokubaitis, o su „Golden State Warriors“ – Mantas Rubštavičius.  „Knicks“ ekipai pergalės pasiekti nepavyko ir rezultatu 90:94 Niujorko krepšininkai nusileido Šarlotės „Hornets“.  R. Jokubaitis šiose rungtynėse aikštelėje praleido 14 min, per kurias pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/2 baud.
2024-07-14

Dėl komandos pasiaukojęs Jalenas Brunsonas atsisakė daugiau nei 100 mln. dolerių

Niujorko „Knicks“ žvaigždė Jalenas Brunsonas, pratęsdamas naują sutartį, gerokai sumažino atlyginimą. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis pranešė, kad J. Brunsonas su „Knicks“ pasirašė ketverių metų 156,5 mln. dolerių vertės sutartį. Ši suma yra 113 mln. JAV dolerių mažesnė, nei jis būtų galėjęs gauti kitą sezoną.
2024-07-13

NBA Vasaros lygoje kartu su Roku Jokubaičiu rungtyniaus buvę „Nevėžio“ ir „Pieno žvaigždžių“ legionieriai

Niujorko „Knicks“ komanda paskelbė sudėtį Las Vegase startuojančiai NBA Vasaros lygai, o jame yra yra ne tik Rokas Jokubaitis, bet ir du Lietuvoje rungtyniavę legionieriai. Primename, kad R. Jokubaitis prie komandos prisijungė iš karto po nesėkmingai susiklosčiusios olimpinės atrankos Puerto Rike. Tuo tarpu dabar paaiškėjo, jog komandai atstovaus ir Kėdainių „Nevėžyje“ rungtyniavęs Arielis Hukporti ir Pasvalio „Pieno žvaigždėse“ trumpai žaidęs Dmytro Skapincevas.
2024-07-12

Kėdainiuose rungtyniavęs centras pasirašė kontraktą su NBA komanda

Kėdainių „Nevėžis Optibet“ komandoje žaidęs Arielis Hukporti pasirašė dvišalį kontraktą su Niujorko „Knicks“ ekipa. Krepšininką šių metų naujokų biržoje 58 šaukimu pasikvietė Dalaso „Mavericks“ ir netrukus jis buvo perleistas „Knicks“ ekipai. Jis Lietuvoje žaidė 2020-2021 metų sezone ir tada rinkdavo 10,2 taško bei atkovodavo 7,4 kamuolio. Praėjusį sezoną A. Hukporti pradėjo Australijos lygoje, užbaigė Vokietijos. Gindamas Liudvigbsubrgo „MHP  Riesen“ garbę atletas rinkdavo po 5 taškus.
2024-07-09

Puolimo rekordą pagerinusi „Pacers“ sudaužė „Knicks“ svajones žaisti konferencijos finale

NBA Rytų konferencijos atkrintamųjų serijos septintose rungtynėse Indianos „Pacers“ 130:109 (39:27; 31:28; 31:29; 29:25) įveikė Niujorko „Knicks“ ir užsitikrino vietą konferencijos finale. Šią seriją Indianos krepšininkai laimėjo rezultatu 4-3. Rytų konferencijos finale „Pacers“ susikaus su reguliariojo sezono nugalėtoja Bostono „Celtics“. Šiose rungtynėse svečiai iš 79 metimų realizavo net 53 (67,1 proc.
2024-05-20

Namuose užtikrintai laimėję „Pacers“ pusfinalio seriją pratęsė iki septintų rungtynių

Indianos „Pacers“ komanda išplėšė septintąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. Ricko Carlisle'o auklėtiniai namuose 116:103 (29:30, 32:21, 27:24, 28:28) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ekipą ir serijos rezultatas tapo 3-3. Septintosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Niujorke. Šios serijos nugalėtojas Rytų konferencijos finale susitiks su Bostono „Celtics“ ekipa.
2024-05-18

Šventę namuose surengęs „Pacers“ triuškinamai laimėjo ir atstatė serijoje lygybę

Jau pirmajame kėlinyje solidžią persvarą susikrovę Indianos „Pacers“ krepšininkai išlygino Rytų konferencijos pusfinalio seriją. Jie rezultatu 121:89 (34:14, 35:27, 32:22, 20:26) antrą kartą iš eilės įveikė Niujorko „Knicks“. Šiuo metu serijos rezultatas – 2-2, o penktosios rungtynės kelsis atgal į Niujorko „Madison Square Garden“ areną. Tyrese'as Haliburtonas nugalėtojams pelnė 20 taškų, T. J. McConnellis pridėjo 15 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.
2024-05-13

„Knicks“ savo žiūrovų akivaizdoje padvigubino serijos pranašumą prieš „Pacers“

NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje Niujorko „Knicks“ išsiveržė į priekį 2-0 po to, kai namuose 130:121 (36:36; 28:37; 36:18; 31:30) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą. Į pergalę „Knicks“ ekipą vedė po kojos traumos sugrįžęs Jalenas Brunsonas, kurio sąskaitoje – 29 taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Rezultatyviausiai „Pacers“ gretose rungtyniavo Tyrese Haliburtonas, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 9 rezultatyvius perdavimus.
2024-05-09

Pusfinalyje kovojanti „Knicks“ prarado svarbų aukštaūgį

Niujorko „Knicks“ komanda mažiausiai 6 – 8 savaitėms prarado kaip įtariama stresinį kairės čiurnos lūžį patyrusį vidurio puolėją Mitchellą Robinsoną. Atkrintamosiose 26 metų 201 cm krepšininkas kildavo nuo suolo ir keisdavo šiuo metu pagrindinio vidurio puolėjo poziciją išsikovojusį buvusį žalgirietį Isaiah Hartensteiną.
2024-05-08

Jaleno Brunsono vedami „Knicks“ iškovojo pirmą pergalę pusfinalio serijoje

NBA Rytų konferencijos pusfinalį pergalingai pradėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 121:117 (27:24, 22:31, 33:32, 39:30) palaužė Indianos „Pacers“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.  Šiose rungtynėse Jalenas Brunsonas pelnė 43 taškus ir tapo ketvirtuoju žaidėju NBA istorijoje, kuris atkrintamosiose varžybose net keturis kartus iš eilės pelnė bent po 40 taškų.
2024-05-07

Įtemptose rungtynėse triumfavę „Knicks“ – NBA Rytų konferencijos pusfinalyje

Dramatišką pergalę išplėšusi Niujorko „Knicks“ ekipa 118:115 (36:22, 15:32, 32:29, 35:32) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir užsitikrino kelialapį į NBA Rytų konferencijos pusfinalį.  Seriją Niujorko komanda laimėjo 4-2, o pusfinalyje jų laukia Indianos „Pacers“, kuri tokiu pačiu ketvirtfinalio rezultatu pranoko Milvokio „Bucks“. Pirmosios rungtynės vyks pirmadienį Niujorke.
2024-05-03

Fantastiški Tyrese'o Maxey epizodai padovanojo „76ers“ gyvybiškai svarbią pergalę

Prie sienos NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje priremta Filadelfijos „76ers“ ekipa gali lengviau atsikvėpti. Išvykoje penktąsias serijos rungtynes žaidę Nicko Nurse'o auklėtiniai po dviejų dramatiškų Tyrese'o Maxey tritaškių išplėšė pratęsimą, o jame įveikė Niujorko „Knicks“ 112:106 (26:17, 17:32, 26:21, 28:27, 15:9). Serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos ekipa vis dar atsilieka rezultatu 2-3. Savo ekipos gebėtoju tapęs T. Maxey pagrindiniame lai...
2024-05-01

Fantastiškas Jalenas Brunsonas atvedė „Knicks“ į trečią pergalę serijoje prieš „76ers“

Dramatišką pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo Niujorko „Knicks“ klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai svečiuose 97:92 (17:27, 30:22, 30:27, 20:16) įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-1. Niujorko komandoje nesustabdomai žaidė Jalenas Brunsonas. Jis per 43 žaidimo minutes surinko 47 taškus (16/26 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.
2024-04-29

Pusšimtį taškų suvertęs Joelis Embiidas atvedė „76ers“ į pirmąją serijos pergalę

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Filadelfijos „76ers“ klubas. Nicko Nurse'o auklėtiniai savo arenoje 125:114 (27:29, 28:29, 43:27, 27:29) nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus ir serijos rezultatas sušvelnintas 1-2. Filadelfijos komandą į priekį vedė nesulaikomai žaidęs Joelas Embiidas. Aukštaūgis per 40 minučių surinko 50 taškų (8/12 dvit., 5/7 trit., 19/21 baud.
2024-04-26

„Knicks“ dramatiškai išplėšė pergalę iš „76ers“ rankų ir dar labiau išsiveržė atkrintamųjų serijoje

Dramatiškoje kovoje Niujorko „Knicks“ 104:101 (18:25, 31:28, 30:21, 25:27) įveikė Filadelfijos „76ers“ ir atkrintamųjų serijoje išsiveržė į priekį 2-0.  Likus kiek daugiau nei 30 sekundžių „Knicks“ atsilikinėjo penkiais taškais ir buvo atsidūrę ties pralaimėjimo riba.
2024-04-23

Akistatoje su lyderiais „Knicks“ iškovojo svarbią pergalę

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (48/32) ekipa. Tomo Thibodeau auklėtiniai svetimoje arenoje 118:109 (32:29, 37:19, 31:23, 18:38) įveikė Bostono „Celtics“ (62/18) komandą. Niujorko komandoje nesulaikomas buvo puikią formą demonstruojantis Jalenas Brunsonas. Jis nugalėtojams per 30 minučių įmetė 39 taškus (9/12 dvit., 6/11 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet po dusyk suklydo ir prasižengė.
2024-04-12

NBA lygoje – „Knicks“ krepšininko spyris koja varžovui į galvą

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Čikagos „Bulls“ (37/40) krepšininkai. Billy Donovano treniruojama komanda namų arenoje 108:100 (29:17, 32:28, 20:31, 27:24) įveikė Niujorko „Knicks“ (45/32) klubą. Ketvirtą vietą Rytuose užimanti „Knicks“ komanda pralaimėjo ketvirtą kartą per paskutines penkias rungtynes, tuo tarpu „Bulls“ užima devintąją vietą ir tęsią kovą dėl vietos įkrintamosiose.
2024-04-06

Niujorke Domantas Sabonis pratęsė dvigubų dublių seriją, bet laimėjo lyderį praradę „Knicks“

NBA pergalė iš rankų išslydo Sakramento „Kings“ (44/32). Gerai rungtynes pradėjęs Domanto Sabonio atstovaujamas klubas visgi nusileido Niujorko „Knicks“ (45/31) rezultatu 109:120 (35:20, 25:32, 27:35, 22:33).  Lietuvis mače pratęsė savo įspūdingą seriją, surinkdamas jau 59-ą dvigubą dublį iš eilės. Krepšininkas pelnė 17 taškų (7/13 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, jis taip pat 4 kartus suklydo ir susirinko 5 asmenines pražangas.
2024-04-05

Victoras Wembanyama sužaidė karjeros rungtynes

Dramatišką pergalę NBA rungtynėse iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (18/56) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 130:126 (38:27, 36:30, 20:34, 27:30, 9:5) nugalėjo Niujorko „Knicks“ (44/29) komandą. Victoras Wembanyama „Spurs“ gretose sužaidė rezultatyviausias savo NBA karjeros rungtynes. Prancūzas per 37 žaidimo minutes pelnė 40 taškų (9/13 dvit., 4/9 trit., 10/12 baud.
2024-03-30

Rezultatyvių gynėjų akistatoje pergalę šventė Jalenas Brunsonas ir „Knicks“

Niujorko „Knicks“ (41/27) komanda išvykoje 119:112 (30:22, 32:34, 37:32, 20:24) nugalėjo San Fransisko „Warriors“ (35/32) ekipą. Jalenas Brunsonas vedė Niujorko klubą į pergalę. Jis per 35 minutes pelnė 34 taškus (9/16 dvit., 3/9 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet dukart pažeidė taisykles bei padarė 3 klaidas. Joshas Hartas nugalėtojų gretose žaidė visas 48 minutes ir tapo pirmuoju tokiu krepšininku šiame sezone.
2024-03-19

Prie NBA rekordo artėjančio Domanto Sabonio lyderystės „Kings“ pergalei neužteko

Apmaudžią nesėkmę NBA patyrė Sakramento „Kings“ (38/28). Lyderiaujančio Domanto Sabonio atstovaujama komanda 91:98 (22:21, 32:26, 22:26, 23:17) nusileido Niujorko „Knicks“ (40/27) ekipai.  Rezultatyviausiai „Kings“ gretose pasirodęs D. Sabonis surinko dar vieną dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 21 tašką (8/15 dvit., 1/1 trit., 2/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir padarė 5 klaidas.
2024-03-17

Netoli pusės savo komandos taškų sušveitęs „Knicks“ gynėjas kėsinasi į Carmelo Anthony rekordą

45 taškus pelnęs Niujorko „Knicks“ (39/27) ekipos įžaidėjas Jalenas Brunsonas buvo arti savo karjeros pasirodymo. Tomo Thibodeau treniruojama komanda svečių arenoje 105:93 (26:25, 29:16, 30:27, 20:25) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (19/47) klubą. Į pergalę „Knicks“ vedė JAV rinktinėje praėjusią vasarą atstovavęs J. Brunsonas, kuris prieš tai daugiausiai NBA lygoje buvo pasižymėjęs 50 taškų.
2024-03-15

Jonas Valančiūnas nesublizgėjo, tačiau „Pelicans“ susitvarkė su traumų kamuojama Niujorko ekipa

Į pergalių kelią NBA sugrįžo Naujojo Orleano „Pelicans“ (35/24). Jono Valančiūno atstovaujama ekipa rezultatu 115:92 (26:19, 22:28, 26:20, 41:25) svečiuose susitvarkė su Niujorko „Knicks“ krepšininkais (35/24).  J. Valančiūnas rungtynėse nebuvo ryškus. Per 23 minutes aikštelėje jis pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.  „Pelicans“ gretose ryškiausiai žibėjo Trey Murphy III, kuris pelnė 26 taškus, o dar 24 pridėjo Brandonas Ingramas.
2024-02-28

NBA siaučianti „Celtics“ Niujorke įsirašė dar vieną pergalę

NBA dominuojanti Bostono „Celtics“ (45/12) ir toliau žygiuoja pergalių keliu. Šį kartą Bostono komanda svečiuose 116:102 (30:26, 32:32, 35:26, 19:18) nugalėjo Niujorko „Knicks“ (34/23) klubą. Tai jau aštuntoji „Celtics“ pergalė paeiliui. Jaysonas Tatumas ir Kristapas Porzingis inicijavo atkarpą 30:11, kuri leido jų komandai atitrūkti.
2024-02-25

Žvėriško Luka Dončičiaus vedama „Mavericks“ įsirašė užtikrintą pergalę Niujorke

Niujorke vykusioje dvikovoje Luka Dončičiaus vedama Dalaso „Mavericks“ (29/23) ekipa 122:108 (28:22; 31:26; 28:23; 35:37) nugalėjo „Knicks“ (33/19) krepšininkus. Žvėriškai rungtynėse pasirodęs L. Dončičius surinko dvigubą dublį, kai pelnė 39 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir padavė 11 rezultatyvių perdavimų. Tuo tarpu šeimininkų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Donte DiVicenzo, kurio sąskaitoje – 36 taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.
2024-02-09

„Knicks“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Dramatišką pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (32/17) krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namų arenoje 109:105 (26:36, 25:22, 28:26, 30:21) įveikė Indianos „Pacers“ (27/22) klubą. Niujorko komandą į pergalę vedė Jalenas Brunsonas, kuris įmetė 40 taškų, iš kurių 11 surinko paskutiniame ketvirtyje. Donte DiVincenzo prie pergalės prisidėjo 20 taškų, 16 įmetė Deuce McBridge. Buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas pelnė 12 taškų bei atkovojo net 19 kamuolių.
2024-02-02

NBA savaitės žaidėjais tapo Jalenas Brunsonas ir Alperenas Sengunas

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė geriausius praėjusios savaitės krepšininkus. Rytų konferencijoje tuo tapo Niujorko „Knicks“ gynėjas Jalenas Brunsonas. Amerikietis per minėtą laikotarpį vidutiniškai rinkdavo 27,3 taško, atkovodavo 3,3 kamuolio ir atlikdavo 9,3 rezultatyvaus perdavimo. Praėjusią savaitę „Knicks“ klubas per sužaistas keturias rungtynes iškovojo visas keturias pergales.
2024-01-08

„Raptors“ ir „Knicks“ ekipos apsikeitė vienais iš komandų lyderių

Toronto „Raptors“ ir Niujorko „Knicks“ komandos pasiekė susitarimą dėl mainų. Pranešama, kad OG Anunoby ir Preciousas Achiuwa persikels į Niujorką, o RJ Barrettas kartu su Immanueliu Quickley bei naujokų biržos šaukimais krausis lagaminus į Torontą. 26 metų 201 cm ūgio OG Anunoby Kanados klube žaidė nuo 2017 metų, kai naujokų biržoje buvo pasirinktas 23-iu šaukimu. Šį sezoną puolėjas per vidutiniškai 33 minutes renka 15,1 taško, atkovoja 3,9 kamuolio ir atkovoja 2,6 kamuolio.
2023-12-30

Domanto Sabonio komandos draugas – NBA savaitės krepšininkas

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė geriausius praėjusios savaitės krepšininkus. Šeštąją reguliaraus sezono savaitę lygos Rytų konferencijoje dominavo Juliusas Randle'as. Niujorko „Knicks“ puolėjas pasižymėjo 24,7 taško, 13,3 atkovoto kamuolio bei 7,3 rezultatyvaus perdavimo vidurkiais. Per šį laikotrarpį Niujorko komanda iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų. Vakarų konferencijoje laurus susižėrė Domanto Sabonio komandos draugas De'Aaronas Foxas.
2023-12-04

Fantastiškas Devino Bookerio tritaškis išplėšė „Suns“ pergalę Niujorke

Sunkią pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (11/6) krepšininkai. Franko Vogelo treniruojama komanda svečių arenoje 116:113 (34:22, 30:34, 31:36, 21:21) įveikė Niujorko „Knicks“ (9/7) klubą. Rungtynių herojumi tapo Devinas Bookeris, kuris likus žaisti 1,7 sekundei pataikė tritaškį per rankas ir išplėšė komandos pergalę. Prieš tai rezultatas buvo lygus 113:113. Po šio D.Bookerio metimo pratęsimą galėjęs lemti Jaleno Brunsono tolimas metimas buvo netikslus.
2023-11-27

Hardeno debiutas prisvilo: naudingas krepšininko pasirodymas „Clippers“ pergalės Niujorke neatnešė

Pralaimėjimą NBA reguliariojo sezono dvikovoje patyrė Los Andželo „Clippers“ (3/3) klubas. Tyronno Lue'o treniruojama komanda svečiuose 97:111 (21:19, 25:23, 30:34, 21:35) nusileido Niujorko „Knicks“ (3/4) komandai. Los Andželo komandoje debiutavo po mainų čia prisijungęs Jamesas Hardenas, kuris mačą pradėjo startiniame penketuke ir buvo naudingiausias ekipos krepšininkas. Gynėjas per 31 minutę surinko 17 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.
2023-11-07

Įspūdingai pasirodžiusio gynėjo nepakako: Lillardo vedama „Bucks“ įveikė „Knicks“ pasipriešinimą

Damianas Lillardas tapo Milvokio „Bucks“ vedliu ir padėjo komandai namuose 110:105 (21:25; 35:21; 26:30; 28:29) įveikti Niujorko „Knicks“ krepšininkus.  Prieš prasidedant paskutinei minutei svečiai pirmavo 103:101, tačiau D. Lillardas ėmėsi iniciatyvos ir sugebėjo per likusį laiką pelnyti 8 taškus bei nukalti savo komandai pergalę.  Pats D. Lillardas ir tapo rezultatyviausiu savo komandos gretose.
2023-11-04

Niujorko klubas Ohajo valstijoje nukalė „Cavaliers“ ekipą

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (2/2) klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai svečiuose 109:91 (28:24, 30:28, 28:16, 23:23) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (1/3) krepšininkus. Niujorko komandai po 19 taškų pelnė Julius Randle'as ir Jalenas Brunsonas, o pralaimėjusių gretose su 26 taškais rezultatyviausias buvo Donovanas Mitchellas. Niujorko komanda kontroliavo didžiąją dalį rungtynių.
2023-11-01

„Celtics“ gretose Porzingis debiutavo pasiekdamas rekordą

Dramatišką pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Bostono „Celtics“ (1/0) klubas. Joe'o Mazzulla auklėtiniai svečiuose 108:104 (30:18, 21:28, 31:27, 26:31) įveikė Niujorko „Knicks“ (0/1) krepšininkus. Kristaps Porzingis nugalėtojams per 38 minutes įmetė 30 taškų (3/6 dvit., 5/9 trit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 4 metimus, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus ir suklydo 1 sykį. Latvijos aukštaūgiui tai buvo debiutas „Celtics“ gretose reguliariojo sezono mače.
2023-10-26

Porzingis svariai prisidėjo prie „Celtics“ pergalės prieš Niujorko ekipą

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa. Joe'o Mazzulla auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 123:110 (41:30, 37:30, 22:28, 23:22) nugalėjo Niujorko „Knicks“ komandą. Latvis Kristapas Porzingis nugalėtojams per 28 minutes surinko 20 taškų (4/5 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau padarė 2 klaidas. Nugalėtojų gretose rezultatyvesnis buvo tik Jaysonas Tatumas, pelnęs 28 taškus.
2023-10-18

Prancūzijos žvaigždžių susidūrime Niujorke – „Timberwolves“ pergalė

Sėkmingas lemiamas kėlinys Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams leido pasiekti pergalę ikisezoninėse rungtynėse. Minesotos klubas svečiuose 121:112 (28:30, 29:24, 27:30, 37:28) pranoko Niujorko „Knicks“ komandą. Įdomu tai, kad Minesotos ekipai atstovavo Prancūzijos aukštaūgis Rudy Gobertas, o Niujorko garbę gynė Prancūzijos rinktinės įžaidėjas Evanas Fournier.  Pirmuosius tris kėlinius vyko nuožmi kova, tačiau situacija pasikeitė ketvirtajame.
2023-10-15

Dėl žaidimo rinktinėje Jokubaitis atsisakė „Knicks“ pasiūlymo NBA vasaros lygoje

Barselonos „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis nusprendė šiemet nežaisti NBA Vasaros lygoje. Teises NBA lygoje į 22 metų 194 cm ūgio lietuvį turinti Niujorko „Knicks“ komanda paskelbė žaidėjų sąrašą, kas vilkės šios ekipos marškinėlius Vasaros lygoje. Vis dėlto, R.Jokubaičio šiame sąraše nebuvo, o priežastis – paprasta. Dėl įsipareigojimų Lietuvos rinktinei jaunasis krepšininkas atsisakė galimybės išbėgti ant NBA parketo šią vasarą.
999 2023-07-03

Seriją „uždarę“ „Heat“ krepšininkai žengė į konferencijos finalą

Trečią kartą per pastaruosius keturis sezonus Majamio „Heat“ krepšininkai iškopė į Rytų konferencijos finalą. Eriko Spoelstros auklėtiniai šį kartą namuose 96:92 (24:31, 27:19, 23:21, 22:21) nukovė Niujorko „Knicks“ komandą ir atvėrė duris į kitą etapą. Majamio ekipa konferencijos pusfinalio seriją laimėjo rezultatu 4-2, o konferencijos finale kovos su Bostono „Celtics“ ir Filadelfijos „76ers“ poros nugalėtoju. Ten serijos rezultatas yra lygus 3-3 ir prireiks lemiamų, septintųjų, rungtynių.
2023-05-13

Nesustabdomas Butleris ir „Heat“ atsidūrė per žingsnį nuo konferencijos finalo

Majamyje jau trečiąją pusfinalio serijos pergalę šventė Majamio „Heat“ komanda. Rezultatu 109:101 (31:30, 25:18, 34:33, 19:20) jie nukovė Niujorko „Knicks“ ir atsidūrė per žingsnį nuo konferencijos finalo. Šiuo metu serijos rezultatas yra 3:1 ir pergalė kitame mače „Heat“ garantuotų bilietą į konferencijos finalą. Mače ir vėl puikų pasirodymą surengė Jimmy Butleris. Per 41 minutę krepšininkas pelnė 27 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
2023-05-09

NBA konferencijų pusfinaliuose – įnirtingi mūšiai

Įsibėgėjo NBA Rytų ir Vakarų konferencijų pusfinalių serijos. Nė vienoje iš jų rezultatas nėra „sausas“ – vyksta intriguojančios ir itin atkaklios kovos. Rytuose toliau stebina reguliariajame sezone septintąją vietą užėmę „Miami Heat“ krepšininkai.
2023-05-08

Po traumos sugrįžęs Butleris vedė „Heat“ į antrąją pergalę Rytų pusfinalyje

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Majamio „Heat“ ekipa. Eriko Spoelstra auklėtiniai namuose 105:86 (29:21, 29:23, 29:26, 18:16) įveikė Niujorko „Knicks“ komandą ir Rytų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 2-1. Po čiurnos traumos į aikštę sugrįžęs Jimmy Butleris pelnė 28 taškus ir vedė Majamio komandą į pergalę. Maxas Strusas pridėjo 19 taškų. Pralaimėjusiems Jalenas Brunsonas surinko 20 taškų. Šeimininkai laimėjo nepaisant to, jog pataikė tik 34 proc.
2023-05-07

Ar NBA konferencijų pusfinaliai irgi pažers staigmenų?

NBA atkrintamosiose varžybose prasidėjo konferencijų pusfinalio mūšiai. Juose nėra akivaizdžių favoritų, todėl laukiama didžiulės intrigos. Milžinišką susidomėjimą kels „Golden State Warriors“ ir „Los Angeles Lakers“ dvikovos Vakarų konferencijoje. Rytuose „New York Knicks“ krepšininkai kaunasi su „Miami Heat“. Pastarasis klubas pirmauja serijoje iki keturių pergalių 1:0. Atkrintamosiose varžybose tiesiog nesulaikomas yra „Heat“ lyderis Jimmy Butleris. Jis pelno net 35,5 taško.
2023-05-02

Svečiuose laimėjusi „Heat“ perėmė namų aikštės pranašumą pusfinalio serijoje

Pergalingai NBA Rytų konferencijos pusfinalio seriją pradėjo Majamio „Heat“ krepšininkai. Eriko Spoelstros auklėtiniai svečiuose 108:101 (21:32, 29:23, 31:20, 27:26) pranoko Niujorko „Knicks“ komandą. Saulėtojo miesto klubas serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos susitikimas taip pat bus žaidžiamas Niujorke. Aikštės šeimininkai šį kartą vertėsi be vieno iš savo lyderių Juliuso Randle‘o, kuris yra iškritęs iš rikiuotės dėl traumos.
2023-04-30

„Knicks“ pergale nusitiesė kelią į konferencijos pusfinalį po 10 metų pertraukos

Tik antrą kartą per 23 metus Niujorko „Knicks“ keliauja į Rytų konferencijos pusfinalį. Tai jie įgyvendino rezultatu 106:95 (33:26, 28:25, 26:24, 19:20) įveikdami Klivlando „Cavaliers“. Atkrintamųjų seriją Niujorko krepšininkai užbaigė 4-1 ir konferencijos pusfinalyje susitiks arba su Milvokio „Bucks“, arba su Majamio „Heat“. Laimėtojams 23 taškus pridėjo Jalenas Brunsonas, o dar 21 – RJ Barretas.
2023-04-27

„Knicks“ varikliukas atvedė komandą į trečią pergalę prieš „Cavaliers“

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Niujorko „Knicks“ klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 102:93 (30:23, 24:22, 19:26, 29:22) palaužė Klivlando „Cavaliers“ klubą ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje pirmauja 3-1. Nugalėtojams Jalenas Brunsonas pelnė 29 taškus, RJ Barrettas pridėjo 26. Pralaimėjusiems Darius Garlandas surinko 23 taškus ir atliko 10 perdavimų. Kita komandos žvaigždė Donovanas Mitchellas realizavo tik penkis metimus iš 18 ir pelnė 11 taškų.
2023-04-23

„Cavaliers“ puolimą supančiojusi „Knicks“ persvėrė serijos rezultatą

Į „Madison Square Garden“ areną trečiosiose NBA Rytų konferencijos aštuntfinalio rungtynėse grįžusi Niujorko „Knicks“ ekipa namuose šventė pergalę 99:79 (17:17, 28:15, 27:23, 27:24) ir persvėrė serijos rezultatą į savo pusę 2-1. Pirmasis ketvirtis Tomo Thibodeau auklėtiniams klostėsi apylygiai, tačiau antrajame aikštės šeimininkai ėmė tolti.
2023-04-22

Pirmajame serijos mače suklupę „Cavaliers“ prarado namų aikštės pranašumą

Klivlando „Cavaliers“ komanda atkrintamąsias varžybas pradėjo nesėkmingai ir jau po pirmojo serijos mačo prarado namų aikštės pranašumą. Pastaroji namuose 97:101 (24:30, 21:20, 25:28, 27:23) neatsilaikė prieš Niujorko „Knicks“ krepšininkus ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-0 oponentų naudai.
2023-04-16

Du gynėjai sumetė 90 taškų: Niujorko klubas praktiškai užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose

Karjeros rungtynes sužaidęs Jalenas Brunsonas atvedė Niujorko „Knicks“ (45-33) komandą į pergalę. Pastaroji svečiuose 130:116 (42:47, 37:25, 26:30, 25:14) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (48-30) krepšininkus. Niujorko klubui tai buvo trečioji pergalė iš eilės, o Klivlando ekipai – antroji nesėkmė paeiliui. Dar viena pergalė „Knicks“ atstovams galutinai užtikrins vietą atkrintamosiose varžybose.
2023-04-01

Mirė „Knicks“ legenda Willisas Reedas

Nacionalinė karjerą baigusių krepšininkų asociacija pranešė apie Niujorko „Knicks“ herojaus Williso Reedo mirtį. Jam buvo 80 metų. Aštuntajame dešimtmetyje W. Reedas atvedė „Knicks“ į du čempionų titulus, kurie apėmė vieną ikoniškiausių akimirkų krepšinio istorijoje. Nors ir kentė nuo plyšusio šlaunies raumens, W. Reedas 1970 m. gegužės 8 d. žengė į NBA finalo septintųjų rungtynių, iš kurių nugalėtojai išsineš trofėjų, aikštę.