nemanja nedovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nemanja nedovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nemanja nedovičius“.

Dar vienas smūgis serbams – čempionatą praleis ir Nedovičius

Serbijos rinktinė Pasaulio taurės varžybose versis be 32 metų 191 cm ūgio gynėjo Nemanja Nedovičiaus. Nors Belgrado „Crvena Zvezda“ rungtyniaujantis gynėjas žaidė kontrolines rungtynes su Italijos ir Graikijos rinktinėmis, tačiau savo paties sprendimu nusprendė nevykti į čempionatą. Atsisakymas žaisti pasaulio čempionate nėra susijęs su trauma, tačiau gynėjas per dvejas kontrolines rungtynes buvo blankus – jis prametė visus 6 metimus ir liko nepelnęs nė taško.
2023-08-10

Viltis gyva: Nedovičius veržiasi į aikštelę nepaisydamas trūkusio blauzdos raumens

Dominuojančiu stiliumi Europos čempionatą pradėjusi Serbijos rinktinė galimai prarado svarbų žaidėją, tiesa, viltis, kad jis grįš, dar yra.  Nemanja Nedovičiui trūko blauzdos raumuo ir jo dalyvavimas čempionate pakibo ant plauko. Tiesa, krepšininkas iškeliavo į Madridą, kur medikai bandys jį pastatyti ant kojų. Šis tikrai praleis aštuntfinalio kovą, bet jei serbai keliaus toliau, N.Nedovičius gali prisijungti prie komandos.
2022-09-10

Praradimas Serbijos rinktinėje: traumą patyrė Eurolygos gynėjas

Dominuojančiu stiliumi Europos čempionatą pradėjusi Serbijos vyrų krepšinio rinktinė rinktinė prarado svarbų žaidėją. „Mozzart Sport“ skelbia, kad Nemanja Nedovičiui trūko blauzdos raumuo ir jis čempionate žaisti nebegalės. Serbai kovas tęs su 11 žaidėjų. 31 metų 191 cm ūgio N. Nedovičius per pirmąsias ketverias turnyro rungtynes aikštėje praleisdavo 13 minučių ir rinko 6 taškus (29 procentai tritaškių), 1,3 atkovoto kamuolio, 1,8 rezultatyvaus perdavimo bei 7 naudingumo balus.
2022-09-07

Nemanja Nedovičius po dešimtmečio sugrįš į „Crvena Zvezda“

Nemanja Nedovičiaus turėtų sugrįžti rungtyniauti į Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą. Pranešama, kad abi pusės yra arti susitarimo dėl kontrakto. Serbas paskutinį kartą gimtosios šalies komandoje žaidė prieš dešimt metų, o praėjusiame sezone gynė Atėnų „Panathinaikos“ garbę. N.Nedovičius praėjusiame Eurolygos sezone rinkdavo 14,3 taško, atkovodavo 2,2 kamuolio ir atlikdavo 3,2 perdavimo.
2022-07-07

Sausai: „Olympiacos“ Graikijos lygos finale nušlavė „Panathinaikos“ ir tapo čempionais

Graikijos lygos finale 93:74 (28:26, 27:14, 8:13, 30:21) „Olympiacos“ nušlavė  savo amžinus varžovus „Panathinaikos“ ir tapo Graikijos čepmionais. Eurolygos finalo ketverto dalyvė „Oly“ seriją laimėjo 3:0. „Olympiacos“ gretose paskutiniajame serijos mače siautė Aleksandras Vezenkovas, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų ir 5 rezultatyvius pridėjo Kostas Sloukas.
2022-06-17

Pavyko išvengti sensacijos: „Panathinaikos“ nepasigailėjo varžovų ir žengė į finalą

Atėnų „Panathinaikos“ komanda išsigelbėjo lemiamose Graikijos lygos pusfinalio rungtynėse ir namie 89:43 (28:12, 18:11, 27:12, 16:8) sutriuškino Larisos „Larisa“ klubą. Seriją PAO laimėjo 3:2 ir finale susitiks su Pirėjo „Olympiacos“. Nugalėtojams 17 taškų pridėjo Okaro White’as (4/4 trit.), 16 – Nemanja Nedovičius, 14 – Darylas Maconas (4/6 trit. 5 rez. perd.), 11 – Ioannis Papapetrou, 10 – Georgios Papagiannis (10 atk. kam.
2022-06-08

„Panathinaikos“ į Kauną atvyks be ryškiausios savo žvaigždės

Atėnų „Panathinaikos“ į Kauną atvyks be buksuojančios, bet vis tiek ryškiausios klubo žvaigždės Nemanja Nedovičiaus. Oficialiai skelbiama, kad prieš „Žalgirį“ serbas nežais dėl ligos. „Žalgirio“ ir „Panathinaikos“ mačo pradžia – antradien, 20 val. Tiesiogiai jį stebėti galėsite „TV3 Sport“ kanalu arba naujos kartos televizijoje „Go3“. Su traumomis vis kovojantis 30-metis serbas šį sezoną fiksuoja viso labo 8,3 taško ir 5,5 naudingumo balų vidurkius.
2021-11-15

Užtikrintai sužaidęs PAO įrašė „Valencia“ trečią pralaimėjimą iš eilės

Atėnų „Panathinaikos“ (8/14) Eurolygoje namuose užtikrintai 91:72 (22:20, 26:14, 20:18, 23:20) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus (11/12). Galingai tiek puolime, tiek gynyboje antrajame kėlinyje rungtyniavę „Panathinaikos“ krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą 48:34. Graikijos klubas likusį laiką ir toliau diktavo susitikimo sąlygas ir iškovojo užtikrintą pergalę – 91:72. Ispanams tai jau trečioji nesėkmė iš eilės. „Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius – 16 (7 rez. perd.
2021-01-29

Vyr. trenerio debiutą PAO paženklino Nedovičiaus benefisu

Pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (6/12) komanda, kuri namuose 88:71 (25:21, 20:21, 25:18, 18:11) įveikė Vilerbano ASVEL (5/13) ekipą. Įspūdingai žaidė „Panathinaikos“ gynėjas Nemanja Nedovičius. Serbas pelnė 33 taškus, atliko šešis rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų. Krepšininkas pataikė 11 metimų iš 17. Jis vienas pataikė penkis tritaškius, o likę komandos nariai vos tris.
2021-01-13

Nedovičius oficialiai tapo „Panathinaikos“ nariu

Milano „AX Armani“ komandą palikęs Nemanja Nedovičius karjerą tęs Atėnų „Panathinaikos“ klube. Oficialiai paskelbta, jog 29 metų serbas su komanda pasirašė vienerių metų trukmės kontraktą. Praėjusiame Eurolygos sezone jis per mačą vidutiniškai rinkdavo po 7,9 taško, atkovodavo 1,2 kamuolio ir atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo. Milane N. Nedovičius žaidė du sezonus, o karjeros pradžioje yra atstovavęs ir Vilniaus „Ryto“ klubui.
2020-07-13

Tritaškiai nekrito, bet Kuzminskas svariai prisidėjo prie „Olimpia“ pergalės

Dvidešimtą pergalę Italijos čempionate iškovojo Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Milano „Olimpia“ komanda. Lietuvis buvo aktyvus, daug taškų nepelnė, tačiau žaidė naudingai. „Olimpia“ išvykoje 94:84 (23:22, 14:23, 32:18, 25:21) palaužė Varezės „Openjobmetis“ klubą. Pergalę milaniečiai užsigarantavo po įspūdingo trečiojo kėlinio, kurį laimėjo 32:18. M. Kuzminskas aikštelėje praleido 16 minučių.
2019-04-13

„Ryto“ varžovė „Unicaja“ – netekusi lyderio, bet su trimis naujokais iš Eurolygos

Jau antradienį Vilniuje startuoja Europos taurės pirmenybės, kurias atidarys Vilniaus „Ryto“ ir Malagos „Unicaja“ ekipų rungtynės. Pateikiame būsimųjų rungtynių apžvalgą bei komentarus prieš dvikovą. „Rytas“ „Betsafe-LKL“ čempionatą pradėjo trimis pergalėmis.
2018-10-02

Iš Nemanjos Nedovičiaus lūpų – pagyros Lietuvos krepšinio grandams

Milano „Armani“ prieš sezoną papildė buvęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Nemanja Nedovičius. Serbas kaip sėkmingo žaidimo pavyzdį pateikė Kauno „Žalgirio“ praėjusio sezono žygį Eurolygoje, o bene naudingiausiu karjeros etapu laiko metus Lietuvos sostinėje. 27-erių serbo teigimu, „Armani“ artėjančiame sezone sieks aukščiausių tikslų – laimėti Italijos lygą ir šalies taurę. Vis dėlto pagrindinis Milano komandos akcentas – Eurolyga.
2018-08-23

Buvęs „Lietuvos ryto“ gynėjas pasirašys milijoninę sutartį

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Nemanja Nedovičius pasiekė žodinį susitarimą su Milano „AX Armani“, kuriai priklauso trys mūsų šalies krepšininkai. Pranešama, kad N. Nedovičius pasirašys dvejų metų 1,8 milijono eurų vertės sutartį. Iš pradžių skelbta, jog 26-erių serbas Milane pakeis Andrew Goudelocką. Dabar manoma, jog amerikietis liks „AX Armani“, nes turi dar metus galiojančią sutartį. Anksčiau Milano komanda prisiviliojo Europos taurėje žibėjusį Amedeo Della Valle.
2018-05-11

Lietuviškasis Milano klubas nepasimoko – du naujokai uždirbs milžiniškus pinigus

Milano „AX Armani“ klubas, kuriame rungtyniauja trys lietuviai, netrukus sudrebins Europos krepšinio rinką. Mantui Kalniečiui vietos komandoje nebeturintys „dizaineriai“ sudarys sutartį su dviem gynėjais. Skelbiama, kad „AX Armani“ baigė susitarimą su Atėnų „Panathinaikos“ atstovaujančiu 27-erių 185 cm ūgio įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijoje rungtyniaujančiu Mike’u Jamesu. Amerikietis sudarys trejų metų sutartį, kurios vertė bus didesnė nei 5 milijonai JAV dolerių.
2018-04-28

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

Lietuviškasis Milano klubas ruošia dar vieną bombą

Komandos gaires ateičiai dėliojanti lietuviškoji Milano „AX Armani Exchange“ komanda nusitaikė į Malagos „Unicaja“ lyderį Nemanją Nedovičių. Europos krepšinio virtuvę puikiai išmanantis žurnalistas Davidas Pickas skelbia, jog Italijos čempionai ruošia įspūdingą kontraktą 26-erių metų serbui. Sutartį su Milano ekipa kitam sezonui turi ir šiuo metu už dvyliktuko ribos esantis Mantas Kalnietis, tačiau kitą sezoną jis „AX Armani Exchange“ marškinėlių veikiausiai nevilkės.
2018-04-05

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Ketvirtajame kėlinyje sužvėrėjęs Lukas Lekavičius inicijavo pergalingą spurtą

Lukas Lekavičius tris ketvirčius taškais nepasižymėjo, bet inicijavo pergalingą spurtą ketvirtajame kėlinyje. Lietuvio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkai. „Unicaja“ pranašumas 22-ąją minutę pasiekė 14 taškų – 48:34. Vis dėlto „Panathinaikos“ trečiajame kėlinyje pradėjo spurtą, kurį pratęsė ir ketvirtajame.
2018-03-17

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

Eurolygoje – rezulatyviausios Jono Mačiulio rungtynės

Rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis. Krepšininkas iš Lietuvos padėjo komandai laimėti – Madrido „Real“ savo aikštėje 87:68 (20:14, 19:16, 21:17, 27:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rimčiau priešinosi pusę kėlinio. Vėliau dominavo šeimininkai.
2018-01-26

Šaras atsisakė kalbėti apie LaMelo Ballą, bet įvertino Roką Jokubaitį

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ gerbėjų laukia įspūdingas savaitgalio startas – Eurolygos rungtynės su Malagos „Unicaja“. Žalgiriečius treniruojantis Šarūnas Jasikevičius mačo išvakarėse kalbėjo ne tik apie artėjančią krepšinio dvikovą, o ir jaunuosius žalgiriečius. „Unicaja“ yra pakilime ir žaidžia tikrai gerą krepšinį. Ypač Ray McCallumas. Malagos komanda visus varžovus dažniausiai išmuša iš vėžių kieta gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių.
2018-01-11

„Žalgiris“ prieš „Unicaja“: sugrįžęs J.Plaza ir lyderis, žaidęs Vilniuje

Joanas Plaza sugrįžo į Kauną. Buvęs „Žalgirio“ treneris, dabar diriguojantis Malagos „Unicaja“ klubui, rytoj bandys pergudrauti žalgiriečių strategą Šarūną Jasikevičių. Šios komandos Kaune žais Eurolygos 17-ojo turo rungtynes. Pirmąjį „Unicaja“ ir „Žalgirio“ mačą Ispanijoje po dramatiškos kovos 85:83 laimėjo kauniečiai. Vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso parodys penkerias rungtynes.
2018-01-11

Sėkminga serija: „Žalgiriui“ atiteks prizas, kurio reikėjo laukti dekadą?

Kauno „Žalgiris“ – vienintelė Eurolygos komanda, nepralaimėjusi gruodį. Būtent tokių ekipų lyderiams dažnai atitenka naudingiausio mėnesio krepšininko prizas. Ar toks apdovanojimas netrukus atsidurs žalgiriečio rankose? Vienintelė nepralaimėjusi komanda Kauno „Žalgiris“ gruodį laimėjo visas penkerias Eurolygos rungtynes.
2017-12-29

Eurolygoje - lyderių CSKA ir „Olympiacos“ pergalės bei labai blankūs lietuviai

Eilinę nesėkmę Eurolygos turnyre patyrė Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio Milano „AX Armani“ (4-10) 71:74 (20:26, 22:9, 11:20, 18:19) nusileidusi Malagos „Unicaja“ (6-8) krepšininkams, kurie iškovojo trečią pergalę iš eilės. Lietuviui buvo beveik nepastebimi. M.Kalnietis per 8 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.) ir surinko minus tris naudingumo balus. A.Gudaitis per 20 min. pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvit., 1/2 baud.), 5 atkovotais kamuolisi ir 4 klaidomis.
2017-12-22

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

Lukas Lekavičius produktyviai pasinaudojo žaidimo laiku, bet jo gavo nedaug

Lukas Lekavičius šėlo antrajame Eurolygos rungtynių kėlinyje, bet Xavi Pascualio neįtikino. Vyriausiasis Atėnų „Panathinaikos“ treneris daugiau lietuvio ant parketo neleido. Vis dėlto, Graikijos komanda šventė pergalę namie, 82:71 (16:15, 16:20, 22:19, 28:17) nugalėjusi Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Permainingose rungtynėse šeimininkų pranašumas išryškėjo ketvirtajame kėlinyje.
2017-12-01

„Unicaja“ lyderis su „Žalgiriu“ nežais

Kauno „Žalgirio“ krepšininkus pasiekė gera žinia – antradienio Eurolygos rungtynes dėl traumos praleis Malagos „Unicaja“ lyderis Nemanja Nedovičius. 26-erių gynėjas patyręs peties traumą. Serbas šiame Eurolygos sezone pelno 14,2 taško ir atlieka po keturis rezultatyvius perdavimus. N. Nedovičius – rezultatyviausias komandoje. „Unicaja“ puolimas labai daug priklauso nuo N. Nedovičiaus.
2017-11-13

Eurolygoje – Joano Plazos komandos pergalė

Penktadienį trečiąją pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojo buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“. Ji savo aikštėje 79:65 (22:12, 23:19, 18:19, 16:15) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Šeimininkai pirmavo viso mačo metu. „Crvena Zvezda“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį. Didžiausias „Unicaja“ pranašumas – 21 taškas (39:18). Abi komandos labai prastai metė baudas.
2017-11-10

„Olympiacos“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, „Anadolu Efes“ lieka be pergalių

Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Penktadienį pirmąją nesėkmę patyrė Pirėjo „Olympiacos“. Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai – vieninteliai lygoje, dar neturintys pergalių. „Olympiacos“ svečiuose neturėjo jokių šansų prieš „Barcelona“ – 51:73 (14:14, 12:18, 15:17, 10:24). Pirėjo krepšininkai kontroliavo situaciją pirmajame kėlinyje. Jie rungtynes pradėjo 6:0. Barsos komanda iniciatyvą perėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, o vėliau didino pranašumą.
2017-11-04

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.
2017-10-26

Serbijos krepšininkai kontrolinėse rungtynėse įveikė prancūzus

Rio de Žaneiro olimpiados krepšinio atrankos turnyrui, kuris liepos 4-9 dienomis vyks Belgrade, besirengianti Serbijos rinktinė šeštadienį kontrolinėse rungtynėse namuose po pratęsimo 94:88 (13:14, 21:22, 23:22, 24:23, 13:7) įveikė Prancūzijos krepšininkus, kurie kelialapį į 2016 metų olimpiadą bandys iškovoti atrankos turnyre Filipinuose.
2016-06-26

Mindaugo Kuzminsko komanda Ispanijos krepšinio lygos ketvirtfinalyje – ties iškritimo riba

Sekmadienį antrosiose Ispanijos vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) ketvirtfinalio rungtynėse šeštą vietą reguliariajame sezone užėmusi Mindaugo Kuzminsko Malagos „Unicaja“ komanda namuose 59:88 (12:20, 17:14, 21:33, 9:21) pralaimėjo trečiojoje pozicijoje likusiems Valensijos „Basket“ krepšininkams, kurie pirmauja serijoje iki trijų pergalių jau 2:0. Pirmąjį susitikimą svečiuose Malagos ekipa pralaimėjo 75:79 (25:21, 12:14, 12:21, 26:23). Lietuvis sekmadienį į nugalėtojų krepšį įmetė 9 taškus, at...
2016-05-29

Ispanijos krepšinio lygoje Madrido „Real“ su Jonu Mačiuliu sutriuškino Mindaugo Kuzminsko ekipą

Dvidešimt šeštą pergalę Ispanijos vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) XXXI turo rungtynėse iškovojo į antrąją vietą pakilęs čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ (26/5) klubas su Jonu Mačiuliu, sekmadienį svečiuose 88:62 (19:18, 24:16, 17:21, 28:7) sutriuškinęs šeštąją poziciją išsaugojusią Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Malagos „Unicaja“ (17/14) komandą.
2016-05-08

Serbijos krepšininkai Berlyne iškovojo trečią pergalę iš eilės

Vokietijos sostinėje vykstančio Europos vyrų krepšinio čempionato šešių komandų B grupės turnyre trečią pergalę iš eilės iškovojo lyderė Serbijos rinktinė, antradienį 93:64 (24:16, 18:16, 25:16, 26:10) sutriuškinusi trečią nesėkmę patyrusius autsaiderius Islandijos krepšininkus. 15 taškų prie pergalės prisidėjo Nemanja Nedovičius, 13 - Miroslavas Raduljica, 12 - Nikola Kaliničius, 11 - Ognjenas Kuzmičius. Islandų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Logi Gunnarssonas (18 tšk.
2015-09-08

D. Maskoliūnas: esame geresnė komanda už „Partizan“

„Lietuvos ryto“ vyr. treneris Darius Maskoliūnas teigė, kad Vilniaus klubas yra pajėgesnis už Belgrado „Partizan“. Anot stratego, sutrukdyti laimėti rungtynes Serbijoje gali tik itin triukšminga atmosfera „Pionir“ arenoje rašo oficiali klubo svetainė. „Nuotaikos ekipoje - darbinės. Tačiau nelabai turime laiko darbui, nes vakar žaidėme rungtynes prieš Kauno „Žalgirį". Šiandien buvo tik „atgaivinimo“ treniruotė, taip pat aiškinomės kaip rungtyniausime prieš Belgrado klubą.