nantes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nantes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nantes“.

Skaudi nelaimė Prancūzijoje – prieš rungtynes nužudytas „Nantes“ sirgalius

Prancūzijos „Ligue 1“ klubo „Nantes“ sirgalius mirė po to, kai buvo subadytas peiliu prieš klubo rungtynes „Nice“, praneša BBC. Rungtynes Nanto klubas laimėjo 1:0 įveikdami varžovus.  Incidentas įvyko, kai prieš šeštadienio rungtynes „Nantes“ sirgaliai užpuolė kelias transporto priemones, kuriomis buvo vežami „Nice“ sirgaliai, pakeliui į „Beaujoire“ stadioną. Nanto prokuroras Renaudas Gaudeul sakė, kad 31 metų vyras mirė.
2023-12-04

Įsimintinas vakaras: PSG pergalę prieš „Nantes“ vainikavo Mbappe istorinis pasiekimas

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 4:2 nugalėjo „Nantes“ futbolininkus. Lionelis Messi 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Jaouenas Hadjamas 17-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir tokiu būdu padvigubėjo PSG pranašumas 2:0. Ludovičius Blasas 31-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Ignatiusas Ganago 38-ąją minu...
2023-03-05

Di Maria pelnytas „hat-trickas“ atvėrė „Juventus“ duris į kitą Europos lygos etapą

Turino „Juventus“ klubas UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Nantes“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.
2023-02-23

Mbappe pelnė dublį, o PSG sutriuškino „Nantes“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Nantes” futbolininkus. Kylianas Mbappe 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė PSG į priekį 1:0. Fabio 23-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Nantes“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje. K. Mbappe pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2022-09-04

Prancūzijos Supertaurės finale – užtikrintas PSG klubo triumfas

Paryžiaus „Saint – Germain“ komanda Prancūzijos Supertaurės finale 4:0 sutriuškino „Nantes“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų. Achrafas Hakimi jau 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Albanas Lafontas. Ludovičius Blasas 19-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Gianluigi Donnarumma sėkmingai apgynė savo vartus.
2022-08-01

Keista prancūzo mintis: „Norėjau pasirašyti kontraktą su Maradona, bet jis miręs“

Po ilgos pertraukos į didįjį futbolą grįžęs Raymondas Domenechas stojo prie „Nantes“ klubo vairo, o jo naujoji ekipa sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Rennes“. Žiemos perėjimų „lange“ R.Domenecho klubas bandė susitarti su „Lyon“ dėl Jeano Lucaso nuomos, bet staiga situacija pasikeitė. Futbolininkas vietoj „Nantes“ pasirinko „Brest“ ekipą, o R.Domenechas po tokio futbolininko sprendimo pateikė keistą komentarą. „Nesekiau visų to perėjimo detalių, bet dabar jis yra „Brest“ klube ir tokia yra realybė.
2021-01-09

ASVEL su Jocyte Prancūzijos lygoje atsitiesė po siaubingo starto ir šventė pergalę

Šeštadienį aukščiausioje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte 79:61 (13:21, 19:11, 22:13, 25:16) įveikė „Nantes“ krepšininkes. Rungtynių pradžioje ASVEL atsiliko net 4:21, bet dar iki didžiosios pertraukos spėjo išlyginti rezultatą (32:32). Trečiajame kėlinyje šeimininkės persvėrė rezultatą savo naudai, o paskutiniame ketvirtyje netgi spėjo susikrauti triuškinamą pranašumą. Rungtynių pabaigoje žaidusi J.Jocytė aikštėje praleido 3 min. 25 sek.
2020-12-13

Futbolininkas žuvo prieš metus, bet aistros verda toliau: „Cardiff“ – prispausti į kampą

Šiurpi nelaimė futbolo pasaulį apskriejo jau daugiau nei prieš metus, bet aistros ir ginčai vis dar nėra nuslopinti. Praėjusių metų spalį tragiškoje lėktuvo avarijoje žuvo futbolininkas Emiliano Sala, o du dėl jo susitarę klubai – „Cardiff“ ir „Nantes“– vis dar nepasidalijo žadėtais pinigais. Skelbiama, kad „Cardiff“ klubo organizacijos gali laukti rimti nemalonumai, jei ši Velso komanda nesiims apmokėti žadėtos 18 mln. eurų sumos už taip ir neatvykusį žaidėją.
2019-11-05

Skrydyje žuvusio futbolininko žinutės veria širdį: sakė „ne“, bet mirė dėl svetimų pinigų

Šių metų pradžioje viso pasaulio futbolo bendruomenę sukrėtė šokiruojančios naujienos – skrisdamas iš Nanto (Prancūzija) į Kardifą (Velsas) dingo 28-erių futbolininką Emiliano Sala skraidinęs lėktuvas. Po kurio laiko orlaivis su dviem žuvusiais žmonėmis buvo rastas, tačiau ši istorija vis dar kelia daug kompromituojančių klausimų. 17 mln.
2019-05-23

Lėktuvo katastrofoje žuvus futbolininkui – rietenos dėl jo milijonų

Prancūzijos futbolo klubas „Nantes“ pareikalavo 17 milijonų eurų iš „Cardiff City“ už tragiškai pasibaigusią Emiliano Salos perėjimo istoriją. „Cardiff City“ sausio 19 dieną pasirašė rekordiškai didelės klubo praktikoje vertės sutartį su 28 metų E. Sala, anksčiau žaidusiu Nanto klube. Puolėjas išskrido iš Kardifo pasirašęs dokumentus ir sugrįžo į Nantą pasiimti asmeninių daiktų ir atsisveikinti su Prancūzijos komandos draugais bei klubo personalu.
2019-02-07

Tragiškai žuvusio futbolininko namuose vis dar laukia ištikima draugė

Pirmadienį aktyvią paiešką La Manšo sąsiauryje atlikusi agentūra pranešė šokiruojančias naujienas – jūros dugne su dviem žmonių kūnais buvo rastas privatus lėktuvas. Neabejojama, kad tai – dvi savaites ieškoto be žinios dingusio argentiniečių futbolininiko Emiliano Sala orlaivis. Tai išgirdusi E. Sala sesė socialiniame tinkle išplatino itin jautrią nuotrauką.
2019-02-05

Pravirkdė tūkstančius: pilnutėlis stadionas jautriai atsisveikina su dingusiu futbolininku

Vilčių šį futbolininką rasti gyvą praktiškai nebėra. Ši šokiruojanti istorija apskriejo visą pasaulio sporto bendruomenę – privačiu lėktuvu į naująjį savo klubą Kardife (Velsas) iš Prancūzijos skridęs 28-erių argentinietis Emiliano Sala dingo kartu su dar vienu žmogumi, o paplūdimyje rastos lėktuvo sėdynių pagalvėlės pranašauja blogiausią scenarijų. E. Sala pasirašė 17 mln. eurų vertės kontraktą ir ruošėsi pirmosioms savo dienoms „Cardiff” klube.
2019-02-02

Paslaptingai dingo milijoninę sutartį pasirašęs futbolininkas

„Premier“ lygoje žaidžiančio futbolo klubo „Cardiff City“ puolėjas argentinietis Emiliano Sala skrido lengvuoju orlaiviu, kuris vėlai pirmadienį dingo virš Lamanšo sąsiaurio, naujienų agentūrai AFP pranešė šaltiniai prancūzų policijoje. Pranešama, kad anksčiau „Nantes“ klube žaidęs 28 metų E. Sala šeštadienį pasirašė 17 mln. eurų vertės sutartį su „Cardiff City“ ir išskrido į Kardifą lengvuoju lėktuvu, kuris dingo iš radarų ekranų būdamas maždaug už 20 km į šiaurę nuo Gernsio salos.
2019-01-22

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Edvino Gertmono komanda išsigelbėjo rungtynėse su „Borussia“

Edvino Gertmono atstovaujama „Rennes“ praleido itin greitą įvartį, bet išsigelbėjo per pridėtą rungtynių laiką. Draugiškas futbolo mačas Austrijoje su Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Vokietijos klubą 2-ąją minutę į priekį išvedė Lukaszas Piszczekas. „Rennes“ rezultatą išlygino 91-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romainas Del Castillo. E. Gertmonas – vienintelis Reno komandos futbolininkas, likęs ant atsarginių žaidėjų suolo.
2018-08-03

Čempionų lygą laimėjęs lietuvis, norėdamas sudurti galą su galu, valė grindis

Jonas Truchanovičius padarė tai, ko nebuvo pavykę nė vienam lietuviui. Rankininkas laimėjo Čempionų lygą. 24-erių šiauliečiui, siekusiam svajonės, teko nueiti kryžiaus kelius. Lyderis – treneris „Montpellier“ triumfavo turnyro finalo ketverte Kelne. J. Truchanovičiaus ekipa pusfinalyje 28:27 parklupdė titulą gynusią Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. Finale „Montpellier“ buvo stipresnė už Prancūzijos „Nantes“ – 32:27. Lietuvis pusfinalyje pelnė tris įvarčius, finale – vieną.
2018-05-31

Lietuvis pirmąkart laimėjo rankinio Čempionų lygą

Jonas Truchanovičius – rankinio Čempionų lygos nugalėtojas. Iki šiol to nėra pavykę padaryti nė vienam lietuviui. Jono atstovaujama „Montpellier“ finale 32:26 (16:13) nugalėjo kitą Prancūzijos komandą – „Nantes“. Monpeljė rankininkų pergalę lėmė spurtas antrajame kėlinyje 5:0. 24-ejų J. Truchanovičius prie pergalės prisidėjo įvarčiu. Šiaulietis į vartus metė penkis kartus. Pusfinalyje „Montpellier“ 28:27 (14:11) palaužė praėjusių metų čempionę Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos.
2018-05-27

Prancūzijos čempionai atsiliko 0:2, bet laimėjo

Dramatišką pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo titulą ginantis „Monaco“. Jis sekmadienį savo aikštėje 3:2 (2:2) palaužė Liono „Olympique“. Svečiai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 2:0. 12-ąją minutę tiksliai smūgiavo Mariano, 27-ąją – Bertrandas Traore. „Monaco“ pirmojoje rungtynių dalyje išlygino rezultatą. 31-ąją minutę įmušė Keita Balde, 36-ąją – Radamelis Falcao. Kolumbietis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.
2018-02-05

Teisėjas suspenduotas už spyrį futbolininkui

Aukščiausioje Prancūzijos futbolo lygoje – retas incidentas. Teisėjas įspyrė futbolininkui, o vėliau jam parodė ir raudoną kortelę. Arbitrą neribotam laikui suspendavo Prancūzijos futbolo asociacija (PFA). Incidentas įvyko per pridėtą rungtynių laiką, Paryžiaus „Saint-Germain“ greitos kontratakos metu. Gynėjas Diego Carlosas įsirėžė į jam kelią užtvėrusį teisėją Tony Chaproną ir arbitrą pargriovė. T. Chapronas neliko patenkintas ir įspyrė futbolininkui.
2018-01-15

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.
2017-11-30

Įvarčių fejerverkas: PSG mušė penkis, „Monaco“ – šešis

Šeštadienį Prancūzijos futbolo lygoje įspūdingas pergales iškovojo čempionato lyderės ir favoritės – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Monaco“. PSG svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino Anžė SCO. Dubliais pasižymėjo Kylianas Mbappe (5, 84 minutėmis) bei Edinsonas Cavani (30, 60 min.). Įvartį pridėjo ir Julianas Draxleris (14 min.). „Monaco“ namie mušė dar daugiau – 6:0 (4:0) nepasigailėjo „Guingamp“. Dublius pelnė Guido Carrillo (10, 78 min.) ir Adama Traore (27, 75 min.
2017-11-05

Prancūzijoje – įtikinama PSG pergalė

Penktadienį sužaistos vienos Prancūzijos „Ligue 1“ XI turo rungtynės. Jose įtikinamą pergalę namie iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas – 3:0 (2:0) sutriuškino „Nice“ futbolininkus. Pirmieji du įvarčiai pelnyti po Angelio Di Marios perdavimų. Dubliu pasižymėjo Edinsonas Cavani, įmušęs 3 ir 31 minutėmis. Paskutinį tašką padėjo ne PSG, o varžovas. 52-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Dante.
2017-10-28

Prancūzijoje – raudona kortelė Neymarui ir dramatiškas PSG žvaigždyno išsigelbėjimas

Prancūzijoje netoli pirmojo pralaimėjimo buvo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jis įmušė per pridėtą laiką ir svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Marselio „Olympique“. Šeimininkus 16-ąją minutę į priekį išvedė Luizas Gustavo. 33-ąją po Adrieno Rabiot perdavimo rezultatą išlygino Neymaras. „Olympique“ pergalę galėjo išplėšti Florianas Thauvinas. Jis įmušė 78-ąją minutę. Rungtynių nebaigė Neymaras. Brangiausias pasaulio futbolininkas 87-ąją minutę užsidirbo antrąją geltoną kortelę.
2017-10-23

Staigmena: „Leicester“ stebuklą sukūręs Claudio Ranieri dirbs kukliame Prancūzijos klube

Anglijos „Premier“ lygos stebuklą su „Leicester City“komanda sukūręs Claudio Ranieri nusprendė savo karjerą tęsti kuklioje Prancūzijos čempionato vidutiniokų komandoje – „Nantes“. 2015–2016 metų „Premier“ lygos čempionų titulą su Lesterio ekipa laimėjęs 65-erių italas kito sezono viduryje buvo atleistas, kai „Leicester“ sekėsi kur kas prasčiau. Iki pat vasaros C. Ranieri buvo be darbo, tačiau jį viliojo ne vienas kur kas pajėgesnis klubas.
2017-06-15

„Bastia“ sirgaliai per apšilimą užpuolė „Lyon“ futbolininkus, rungtynės nutrauktos

Dėl sirgalių siautėjimo nutrauktos rungtynės Prancūzijos futbolo lygoje. „Bastia“ klubo sirgaliai per komandų apšilimą įsiveržė į „Armand Cesari“ stadiono aikštę ir užpuolė „Lyon“ futbolininkus. Iš pradžių rungtynės Korsikos saloje buvo atidėtos – vėlavo 55 minutes, o galiausiai buvo nutrauktos. Chuliganai provokavo futbolininkus įsivelti į grumtynes. Viena „Bastia“ sirgalių grupė buvo sučiupusi „Lyon“ vartininką Mathieu Gorgeliną.
2017-04-16

PSG varžovams atseikėjo 9 įvarčius bei tapo „Ligue 1“ čempionais

„Stade de l‘Aube“ stadione susitiko „Ligue 1“ autsaidėriai, „Troyes“ futbolininkai bei šalies čempionai Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai. Pergalę rezultatu 9:0 (3:0) iškovojo išvykoje žaidusi PSG ekipa. Po pergalės PSG klubas užsitikrino čempiono titulą likus dar aštuoniems turams iki čempionato pabaigos. Rungtynėse su paskutinėje vietoje esančiais „Troyes“ futbolininkais kaip reikiant pasismagino Zlatanas Ibrahimovičius.
2016-03-13

Prancūzijos futbolo elito lyderis „Paris St Germain“ šeštąją sezono pergalę iškovojo svečiuose

Šeštąją pergalę Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ligue 1) aštuntojo turo rungtynėse iškovojo čempiono titulą ginantis bei turnyre pirmaujantis „Paris St Germain“ (20 tšk.) klubas, svečiuose 4:1 (0:1) sutriuškinęs septynioliktojoje pozicijoje esančius „Nantes“ (7 tšk.) futbolininkus. Aikštės šeimininkai pirmavo po Yacine'o Bammou (11 min.) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje svečiai atsakė keturiais įvarčiais, kuriuose pelnė Zlatanas Ibrahimovičius (48 min.), Edinsonas Cavani (73 min.
2015-09-27

Paskelbta Serbijos futbolo rinktinės sudėtis

Serbijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Radomiras Antičius paskelbė 23 futbolininkų sąrašą, kurie ruošis spalio 11-ąją dieną numatytoms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuva. Tik šeši Serbijos rinktinės žaidėjai atstovauja savo šalies klubams, visi kiti rungtyniauja užsienio komandose. Varžovų rinktinės sudėtyje – daug ryškių futbolo žvaigždžių, kurie atstovauja aukščiausio kalibro klubams.
2008-10-05

Claude'as Makelele kelia sparnus į Prancūziją

Buvęs Londono „Chelsea“ ekipos saugas Claude'as Makelele Sinda palieka Angliją ir persikrausto į Prancūziją - 35-erių metų futbolininkas sukirto rankomis su „Paris Saint Germain“ klubu. Tiesa, naujojo kontrakto sąlygos kol kas neatskleidžiamos. Tai bus jau šeštasis C. Makelelės klubas. Prieš tai prancūzas atstovavo „Nantes“, Marselio „Olympique“, Vigos „Celta“, Madrido „Real“ ir jau minėtai „Chelsea“, kurios garbę gynė nuo 2003 metų.
2008-07-21

Prancūzijos futbolo čempionatas baigėsi lyderių pergalėmis

Šeštadienį sužaisti paskutiniai Prancūzijos futbolo pirmenybių 2006-2007 metų sezono mačai, po kurių paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė dvidešimties ekipų turnyre.Šalies čempionas Liono "Olympique" namuose 3:1 nugalėjo autsaiderę "Nantes" ekipą, o sidabro medalininkė Marselio "Olympique" vienuolikė savo aikštėje 1:0 privertė pasiduoti "CS Sedan Ardennes" futbolininkus.Bronzos medalius iškovojo "Toulouse" klubas, namuose 3:1 įveikęs Bordo "Girondins" komandą.
2007-05-27

"Toulouse" klubui Prancūzijos futbolo pirmenybėse įskaityti trys taškai

Ketvirtadienį posėdžiavusi profesionalios Prancūzijos futbolo lygos vadovybė nusprendė "Toulouse" klubui įskaityti tris taškus praėjusio savaitgalio rungtynėse su dvidešimties komandų turnyro autsaidere "Nantes" (34 tšk.) ekipa.Susitikimas Nante buvo nutrauktas likus 3 minutėms iki jo pabaigos, kai šimtai šėlstančių žiūrovų įsiveržė į aikštę.
2007-05-25

Prancūzijos pirmenybių sidabrą užsitikrino Marselio futbolininkai

Šeštadienį Prancūzijos futbolo pirmenybėse sužaisti priešpaskutinio XXXVII turo susitikimai, po kurių sidabro medalius užsitikrino Marselio "Olympique" klubas, svečiuose 2:1 įveikęs "St Etienne" ekipą. Likus vienam turui iki čempionato pabaigos Marselio futbolininkai surinko 61 tašką ir keturiais taškais lenkia trečią bei ketvirtą vietas užimančias atitinkamai "Racing Lens" ir Bordo "Girondins" vienuolikes.
2007-05-20

Paaiškėjo Prancūzijos futbolo taurės turnyro finalo dalyviai

Gegužės 12 dieną Prancūzijos futbolo taurės turnyro finale žais Marselio "Olympique" klubas bei "Sochaux" vienuolikė. Trečiadienį pusfinalio rungtynėse Marselio ekipa namuose 3:0 (1:0) sutriuškino "Nantes" komandą bei antrą sezoną iš eilės iškopė į varžybų finalą.Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Franckas Ribery (27 min.), Toifilou Maoulida (54 min.) ir Djibrilas Cisse (75 min.
2007-04-19

Prancūzijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje

Antradienį sužaistos dvejos Prancūzijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse. Marselio "Olympique" vienuolikė namuose 5:0 sutriuškino trečiojo diviziono "Vannes OC" ekipą, o "Nantes" futbolininkai svečiuose tik po 11 m baudinių serijos 6:5 privertė pasiduoti "CS Sedan Ardennes" komandą. Likusios dvejos Prancūzijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės žaidžiamos trečiadienį.
2007-02-28

Prancūzijos futbolo čempionate

Penktadienį sužaistos dvejos Prancūzijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynės. Dvidešimties komandų turnyro lyderis "Monaco" (58 tšk.) namie 3:1 nugalėjo "En Avant Guingamp" (XVII vieta - 24 tšk.) futbolininkus, o antrąją poziciją užimanti Liono "Olympique" (54 tšk.) savo aikštėje 4:0 sutriuškino "AC Ajaccio" (XV vieta - 27 tšk.
2004-03-06

Paaiškėjo UEFA Intertoto futbolo turnyro finalo poros

Trečiadienį (08.06) sužaistos UEFA Intertoto futbolo turnyro atsakomosios pusfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad dėl trijų kelialapių į UEFA turnyrą kovos du klubai iš Vokietijos, bei po vieną iš Austrijos, Olandijos, Ispanijos ir Italijos.