mineralinis
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mineralinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mineralinis“.
Prisiminė be reikalo pamirštą šašlykų marinatą: mėsa išeina minkštutėlė
Tikriausiai šią vasarą spėjote išbandyti jau ne vieną šašlykų marinatą. Štai tinklaraščio „Skanus gyvenimas“ autorė Ilona siūlo prisiminti galbūt be reikalo pamirštą šašlykų marinatą su mineraliniu vandeniu.
Ingredientai: 1 litras gazuoto mineralinio; citrina; prieskonių šašlykams; pipirų; 2 galvos svogūnų; 1,6 kg. riebesnės sprandinės.
Marinatas
Supjaustyti vienodais kubeliais mėsą, suberti prieskonius, supjaustyti riekelėmis citriną, svogūnus, viską gerai išminkyti ir sumaigyti pirštais.
Palangoje – ilgai lauktas įvykis: kurortas meta pirštinę Druskininkams ir Birštonui
Palangoje iš giliausio gręžinio Lietuvoje ištryško mineralinis vanduo. Nors jo išgavimui prireikė šešiaženklės sumos ir daug įdirbio, hidrogeologų teigimu, troškulį numalšinti geriau paprastu vandeniu iš krano.
Palangoje atidarytas giliausias Lietuvoje mineralinio vandens gręžinys. Iš jo išgaunamą vandenį planuojam naudoti ir gėrimui, ir kūno procedūroms.
Legendinis mineralinis grįžta – gaivinamas prieškario Lietuvos SPA miestelis
Natūraliais gamtos turtais apdovanoti Likėnai Biržų rajone nuo seno garsėja trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, turinčiais gyduoliškų galių. Tiesa, šį vandenį gali užuosti iš toli dėl supuvusio kiaušinio kvapo primenančios smarvės. Dabar naujoji Biržų valdžia kartu su Panevėžio ligonine užsimojo gaivinti kažkada prieškario Lietuvoje SPA procedūras teikusį miestelį.
Vilnietę šokiravo reklama: vaikams turi aiškinti apie seksą
„Facebook“ socialinėje erdvėje plinta vilnietės Ilonos įrašas. Moteris yra itin pasipiktinusi ant lietuviško mineralinio „Vytautas“ buteliuko etiketės vaizduojama reklama. Pasak jos, tokia reklama yra ypač netinkama vaikams. Tuo metu „Vytautas“ atstovai komentuoja, kad naujųjų „Vytauto“ etikečių tikslas – ne tik priminti, bet ir edukuoti bei lengvai provokuoti. Natūralaus mineralinio vandens „Vytautas“ butelių etiketės atsinaujino.
Pasakė, kaip išsirinkti mineralinį vandenį: tereikia žinoti štai ką
Per dieną suaugęs žmogus turėtų išgerti apie 2 litrus vandens. Į ką atkreipti dėmesį renkantis natūralų mineralinį vandenį? MINERALINIS VANDUO BUTELIUKE – TOKS PAT KAIP ŠALTINYJE Natūraliu mineraliniu gali būti vadinamas tik gamtinėmis sąlygomis susidaręs požeminis vanduo, kuris pasižymi natūraliu tyrumu. Jis turi būti susiformavęs neužterštoje aplinkoje ir nuo taršos apsaugotame požeminiame vandens telkinyje, o išgaunamas iš vieno ar daugiau natūralių, taip pat dirbtinai atvertų šaltinių.
3 didžiausi gazuoto vandens mitai: gydytojai juos paneigė
Per karščius išgeriame daugiau vandens, bet vis pasigirsta kalbų, kurios specialistams tik kelia šypseną. Ar tikrai sūrus mineralinis vanduo reiškia, kad jame yra daug druskos? Negeriate gazuoto mineralinio vandens, nes manote, kad jis gali paskatinti celiulito atsiradimą? Specialistai teigia, kad tai yra pramanai, kurių reikia atsikratyti. Gydytoja atskleidžia tris tiesas, kaip yra iš tikrųjų.
Į šaltibarščius įdėjo 1 netradicinį ingredientą: nuo šiol gamins tik taip
Tikriausiai retas lietuvis galėtų įsivaizduoti savo vasarą be pamėgtų šaltibarščių. Išbandykite šį Audronės receptą, kuris galbūt taps jūsų mėgstamiausiu. Šaltibarščiams reikės: 1 litro šaltibarščių kefyro, 200 ml mėtų skonio mineralinio vandens (švelniai gazuoto ), 2 - 3 virtų burokėlių (ar marinuotų, kas mėgsta rūgštesnius), agurkų, svogūno laiškų, krapų, druskos. Būtent mėtų skonio mineralinis vanduo suteiks šaltibarščiams gaivumą.
Paaiškėjo, kokį vandenį gerti – mineralinį ar iš čiaupo?
Gydytojai turi atsakymą į klausimą, kokį vandenį gerti yra geriausia – mineralinį ar iš čiaupo. Pasirodo, reikia atsižvelgti į savo organizmą. Visgi esą turėtume džiaugtis, kad galime be baimės gerti vandenį iš čiaupo. Šio perdozuojama retai, užtat per daug mineralinių medžiagų organizmui kartais gali tapti per didele našta. Kad žmonėms rūpi, kokį vandenį gerti, akivaizdu nuvažiavus prie vieno iš sostinėje esančių šaltinių.
20 siurprizų, kuriuos paruošė prekybos centrai
Kelionė į prekybos centrus – tai, kas iš gali būti daug smagiau, negu atrodo. Marazmatiškos akcijos, keistos prekės, kainos iš kito pasaulio – tai ir dar daug daugiau dalykų galima aptikti prekybos salėse ištisus metus. Gera nuotaika ir pilnas šaldytuvas praktiškai garantuota. Adme.ru siūlo susipažinti su 20 siurprizų, kuriuos pavyko aptikti Rusijos prekybos centruose. 1. Prekybos centrai žino, kodėl mes rytais perkame mineralinį.
Ar „Vytautui“ teks grąžinti pinigus?
Populiariausias lietuviškas mineralinis vanduo „Vytautas“, naujausiose reklamoje paskelbęs, kad grąžins pinigus visiems, gėrusiems pašildytą mineralinį vandenį ir nepajutusiems poveikio, susilaukė didelio internautų dėmesio. Kontraversiška žinia padėjo „Vytautui“ triumfuoti antrajame konkurso „Metų prekės ženklas 2014 m.“ balsavimo internetu etape.
REKLAMA
REKLAMA
Mineralinio vandens etikečių džiunglės – ar verta pirkti žinomą ir brangų?
Pirkdami mineralinį vandenį lietuviai daugiau dėmesio kreipia į jo skonį ir naudą sveikatai, o ne į mineralinio vandens prestižiškumą, rodo viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa. 26 proc. tyrimo dalyvių teigia, kad perkant mineralinį vandenį jie pirmiausia atsižvelgia į skonį ir sveikatą (24 proc.). Tačiau mineralinio vandens didžioji dalis (40 proc.) apklaustųjų prestižine preke nelaiko. Kad mineralinis vanduo yra prestižo ženklas mano 21 proc.
Mineralinis vanduo padeda palaikyti tinkamą kūno svorį
Žmogaus svorį net 70-80 proc. nulemiama jo genetika, tačiau aplinkos veiksniai ir gyvenimo būdas taip pat turi tam didžiulę įtaką. Netinkamas kūno svoris siejamas ne tik su dideliu riebaus ir kaloringo maisto kiekiu, bet ir su tokiais veiksniais kaip stresas, neišsimiegojimas ar netinkamas skysčių vartojimas. Kaip palaikyti tinkamą kūno svorį su mineraliniu vandeniu, pataria gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė.
Lietuviai mineralinį vandenį vertina pagal naudą ir skonį
Kaip alaus ar vyno žinovai, natūralaus mineralinio vandens mėgėjai, nuolat vartojantys įvairių rūšių mineralinius vandenis, ima jausti skirtingus jų skonius. Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa parodė, kad tik 26 proc. apklaustųjų mineralinį vandenį renkasi pagal skonį.
Tyrimas: kaip dažnai perkame vandenį?
Vandens gamintojos „Druskininkų Rasa“ iniciatyva atliktas reprezentatyvus tyrimas konstatavo, jog kas dešimtas Lietuvos gyventojas perka mineralinį vandenį kiekvieną dieną. Trečdalis Lietuvos gyventojų mineralinį vandenį įsigyja keletą kartų per savaitę.
Dažniausiai vandenį perka jaunimas
Atliktos apklausos metu paaiškėjo, jog iš viso net 60 proc. Lietuvos gyventojų perka mineralinį vandenį kartą per savaitę ir net dažniau.
Lietuvos turtai - po žeme
Lietuva negali pasigirti naudingųjų iškasenų gausa, bet mineralinio vandens šaltinių mūsų žemės gelmėse –devynios galybės. Mineralinis vanduo, žinia, ne tik atgaivina, aprūpina organizmą reikalingomis medžiagomis, bet ir gydo.
Lietuva pagal iš žemės gelmių trykštančio mineralinio vandens cheminę sudėtį, šaltinių susiformavimo sąlygas bei geologinę sandarą skirstoma į kelis regionus.