milošas teodosičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milošas teodosičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milošas teodosičius“.

„Crvena Zvezda“ dar bent sezonui išsaugojo Milošą Teodosičių

Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa pratęsė sutarti dar vienam sezonui su Milošu Teodosičiumi. 37 metų 195 cm ūgio serbui tai bus antrasis sezonas „Crvena Zvezda“ gretose, o prieš tai jis ketverius metus žaidė Bolonijos „Virtus“ komandoje. M. Teodosičius per karjerą tris kartus buvo renkamas į simbolinį lygos penketą, 2010 metais tapo sezono MVP, o 2016 metais vienintelį kartą laimėjo Eurolygos titulą.
2024-06-13

Eurolyga dvejoms rungtynėms suspendavo Milošą Teodosičių

Eurolyga nusprendė dvejoms rungtynėms suspenduoti Belgrado „Crvena Zvezda“ komandos gynėją Milošą Teodosičių. Serbijos krepšininkas rungtynėse prieš Stambulo „Anadolu Efes“ užsipuolė teisėjus ir galiausiai buvo išvytas iš aikštės. M. Teodosičius taip pat turės susimokėti 15 tūkst. eurų baudą. Kadangi „Crvena Zvezda“ sezonas jau yra baigtas, įžaidėjas privalės praleisti pirmuosius du kito sezono mačus. Taip pat nubausti kiti du „Crvena Zvezda“ ir „Anadolu Efes“ rungtynių dalyviai.
2024-04-17

„Žalgirio“ varžovams Belgrade galimai nepadės Andrea Trinchieri išgirtas krepšininkas

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (10/15) stos į dar vieną Eurolygos kovą, kur susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/15).  Prieš mačą komanda savo svetainėje pranešė, kad Roko Giedraičio atstovaujamai ekipai pergalės siekti nepadės sveikstantis Nikola Topičius, o dėl dar dviejų žaidėjų – Milošo Teodosičiaus ir Branko Lazičiaus – dar išlieka abejonių.  Primename, kad apie M. Teodosičių prieš rungtynes itin pozityviai atsiliepė žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri.
2024-02-09

Į Eurolygos istoriją su fantastišku pasirodymų įsirašęs Milošas Teodosičius nusileido tik Arvydui Saboniui

Fantastiškai ketvirtadienio mače su Tel Avivo „Maccabi“ pasirodęs Milošas Teodosičius įsirašė į Eurolygos istoriją.  Krepšinio statistikos analitiko Dariaus Garuolio teigimu, serbas tapo antruoju vyriausiu žaidėju istorijoje, kuriam pavyko surinkti 40 naudingumo balų.
2023-12-22

Gražiausių Eurolygos epizodų dešimtukas: viršūnėje įsitaisė „Valencia“ dueto ataka

Eurolygoje prabėgo šeštasis turas, po kurio lyga pasidalijo gražiausių epizodų dešimtuku. Aštuntojoje vietoje atsidūrė galingai įkrovęs buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas atstovaujantis Valensijos „Valencia“ ekipai, o trečiojoje – galingu bloku greitą varžovų ataką sustabdęs Aleksandras Balcerowskis iš Atėnų „Panathinaikos“. Antroji vieta atiteko 36-erių Milošui Teodosičiui atstovaujančiam Belgrado „Crvena Zvezda“. Efektingiausiu turo epizodu pripažintas Chriso Joneso ir Nate&...
2023-11-04

Teodosičius susitarė su „Crvena Zvezda“

Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda yra arti susitarimo su Milošu Teodosičiumi. Krepšininkas pastaruosius du metus praleido Bolonijos „Virtus“ gretose. „Crvena Zvezda“ kitame sezone žais Eurolygoje. 36 metų 195 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Italijos lygoje per 21 minutę vidutiniškai rinkdavo po 9 taškus, atkovodavo po 1 kamuolį ir atlikdavo 4,9 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-01

„Virtus“ dvi savaites versis be Teodosičiaus

Bolonijos „Virtus“ komanda artimiausias dvejas savaites versis be traumą patyrusio Milošo Teodosičiaus. Bolonijos komanda šiuo metu turi 13 pergalių, 16 pralaimėjimų ir Eurolygoje nuo atkrintamųjų paveikslo atsilieka dvejomis pergalėmis. 36 metų 195 cm ūgio atletas šiame sezone Italijos lygoje per 23 minutes vidutiniškai renka 8,8 taško, atkovoja 1,5 kamuolio ir atlieka 6,1 rezultatyvaus perdavimo.
2023-03-21

Eurolyga dvejoms rungtynėms suspendavo Teodosičių

Bolonijos „Virtus“ komandos gynėjas Milošas Teodosičius suspenduotas dvejoms Eurolygos rungtynėms. Krepšininkas nubaustas, nes mače prieš Stambulo „Anadolu Efes“ išplūdo rungtynių arbitrus. Serbas savęs nevaldė ir teisėjai jį išvijo iš aikštės. Tačiau jis ją paliko tik su komandos draugų pagalba. 35 metų 195 cm ūgio atletas šiame sezone Eurolygoje per 15 minučių vidutiniškai pelno 8,6 taško, sugriebia 1,6 kamuolio ir atlieka 4,3 rezultatyvaus perdavimo.
2022-11-30

Pesičius pirmąkart prabilo apie atsisveikinimą su Teodosičiumi: „Pasakiau jam tiesiai – komandoje šiuo metu yra geresnių žaidėjų“

Netikėtai Milošą Teodosičių iš rinktinės kandidatų sąrašo išbraukęs Svetislavas Pešičius pirmąsyk prabilo apie tokį savo sprendimą. Serbijos rinktinės strategas vietos žiniasklaidai teigė, kad apsispręsti buvo sunku, tačiau argumentas buvo vienas – šiuo metu M. Teodosičius negalėjo užimti tokios rolės, kokios norėjo. „Daug žaidėjų netreniruoju sezono metu, tad norėjau pažiūrėti, kaip kas atrodys, koks kieno lygis. Matau, kad daug atgarsių sukėlė sprendimą atsisveikinti su Milošu.
2022-08-15

Teodosičius iš Serbijos rinktinės išlydėtas skambant dainoms

Serbijos rinktinė netikėtai nusprendė „atkabinti“ atakų organizatorių Milošą Teodosičių ir nesiveš jo į Europos pirmenybes. Visgi, pastarasis nusprendė atsisveikinti netyliai, o skambant dainoms ir trankiai. Įžaidėjas su komandos draugais atsisveikino vakarėlyje, kurį pats ir organizavo.
2022-08-09

Netikėta: Serbijos vyrų krepšinio rinktinės treneris atsisakė Milošo Teodosičiaus paslaugų

Serbijos rinktinės kandidatų sąrašas trumpėja – pranešama, jog treneris Svetislavas Pešičius netikėtai atsisakė ilgamečio kapitono Milošo Teodosičiaus paslaugų. „Mozzart Sport“ prideda, kad tai pirmas kartas per 15 metų, kai 35-erių veteranui yra padėkota už darbą ir nepageidaujama jo matyti rinktinėje. Visi kartai, kai jis praleido čempionus, buvo dėl kitų priežasčių – traumų.
2022-08-08

Teodosičius toliau rungtyniaus Bolonijoje: „Lieku, kad vėl laimėtume“

Eurolygos komandas dominęs Milošas Teodosičius lieka žais Bolonijos „Virtus“ klube. Italijos ekipa paskelbė, kad su krepšininku pratęstas kontraktas iki 2023 metų. 34-erių M.Teodosičius praėjusiame Europos taurės sezone rinkdavo 15,4 taško ir atlikdavo 6,9 perdavimo. Krepšininkas tapo naudingiausiu Europos taurės žaidėju ir su ekipa triumfavo Italijos čempionate. „2019 metais sakiau, kad atvykstu čia tam, kad laimėtume ir tapčiau Italijos čempionu.
2021-07-08

Pamainos Micičiui ieškantys Eurolygos čempionai vilioja Teodosičių

Italijos čempionu tapęs Bolonijos „Virtus“ klubo gynėjas Milošas Teodosičius gali apsivilkti vieno iš dviejų Eurolygos grandų marškinėlius. Italijos žiniasklaida paskelbė, kad įžaidėją į savo gretas siekia pasikviesti Stambulo „Anadolu Efes“ ir Maskvos CSKA komandos. Eurolygos čempionai gali sumokėti 250 tūkst.
2021-06-26

Italijos čempionu tapęs Teodosičius ir vėl sudomino Eurolygos grandus

Milošas Teodosičius gali karjerą tęsti Eurolygos granduose. Pranešama, kad Bolonijos „Virtus“ komandos žvaigžde domisi turnyro grandai Maskvos CSKA ir Stambulo „Anadolu Efes“. Europos taurės turnyre serbas rinkdavo 15,4 taško, atkovodavo po 3 kamuolius ir atlikdavo 6,9 perdavimo. 34 metų atletas su „Virtus“ neseniai tapo Italijos čempionu.
2021-06-14

„AX Armani“ byra: „Virtus“ – per žingsnį nuo titulo Italijoje

Milano „AX Armani“ užbaigė reguliarųjį sezoną pirma, vėliau atkrintamosiose nepralaimėjo, tačiau Italijos lygos finale nesugeba pasiekti nė vienos pergalės ir galimybių klysti nebėra. Ettore Messinos auklėtiniai svečiuose 58:76 (16:17, 18:20, 18:15, 6:24) krito prieš Bolonijos „Virtus“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka jau 0:3. „Virtus“ ekipai 23 taškus pelnė Kyle’as Weemsas (10 atk. kam.), 12 – Milošas Teodosičius, 10 – Alessandro Pajola, 7 – Marco Belinelli.
2021-06-10

Europos taurės pusfinalyje prireiks lemiamų rungtynių – „Virtus“ suklupo

Gyvybiškai svarbią pergalę antrame Europos taurės pusfinalio serijos mače iškovojo Kazanės „Unics“ klubas. Rusijos ekipa namuose po atkaklios ir permainingos kovos 85:81 (18:14, 29:23, 24:24, 14:20) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ ekipą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone.
2021-04-09

Teodosičius pergalingai debiutavo šio sezono Europos taurėje

Bolonijos „Virtus“ (2/0) ekipa namie 96:77 (24:18, 21:22, 26:19, 25:18) Europos taurėje nugalėjo Rišono Leziono „Maccabi“. Izraelio klubas atsilaikė tik iki ilgosios pertraukos. Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai buvo pralaimėti 37:51, taip pirmosios pergalės laukimą atidedant bent iki trečiojo turo. Šio sezono debiutą Europos taurėje surengė Milošas Teodosičius.
2019-10-10

Serbų dvyliktukas pakilo link Kinijos: Teodosičiaus nebus

Pasaulio krepšinio čempionatui besiruošianti viena turnyro favoričių, Serbijos rinktinė, antradienį pakilo Kinijos link, kur tęs paskutinius kontrolinius darbus prieš pasaulio taurės startą. Į Kiniją išskrydo dvylika krepšininkų. Rimčiausiu nuostoliu serbams tapo Milošo Teodosičiaus praradimas. Įžaidėjas patyrė traumą rungtynių prieš Lietuvą metu ir pasveikti iki pirmenybių nebespės.
2019-08-20

Liūdniausia žinia serbams: Teodosičius praleis pasaulio čempionatą

Serbijos krepšinio žvaigždė Milošas Teodosičius nebaigė praėjusių rungtynių prieš Lietuvą, paliko aikštelę šlūbčiodamas, o neilgai trukus sulauk ir blogiausios įmanomos naujienos. Medikai patvirtinio, kad M. Teodosičius ėl pėdos traumos ir praleis artėjantį pasaulio čempionatą. 32 metų serbas su ta pačia pėda turėjo problemų ir anksčiau. Krepšininkas pastaruosius dvejus metus žaidė NBA, o vasarą prisijungė prie Bolonijos „Virtus“ komandos.
2019-08-11

Legendinis klubas perspjovė Eurolygos komandas: Teodosičius sugrįžta į Europą

FIBA Čempionų lygoje triumfavusi ir Europos taurėje artėjančiame sezone žaisianti Bolonijos „Virtus“ ekipa pasirašė sutartį su viena ryškiausių Senojo žemyno krepšinio žvaigždžių. Nikos Varlas skelbia, kad Italijos klubas pasiekė trejų metų susitarimą su Milošu Teodosičiumi. 32-ejų metų serbas pastaruoju metu rungtyniavo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), kur pusantro sezono vilkėjo Los Andželo „Clippers“ marškinėlius.
2019-07-13

Serbija paskelbė grėsmingą išplėstinį sąrašą pasaulio taurei

Serbijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Saša Džordževičius paskelbė išplėstinį rinktinės sąrašą pasaulio taurės kovoms. Jame – net 34 pavardės. Vėliau šis sąrašas trumpės, o liepos 18 d. rinktinė susirinks Belgrade, kur pradės pasiruošimą pirmenybėms Kinijoje. Serbai pasirengimo metu sužais ir dvejas draugiškas rungtynes su Lietuva. Rinktinės sąraše ir visi keturi NBA rungtyniaujantys serbai – Nikola Jokičius, Bogdanas Bogdanovičius, Bobanas Marjanovičius ir Nemanja Bjelica.
2019-06-07

NBA „neprilipusiam“ Teodosičiui – patraukus pasiūlymas iš Italijos

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) 2017-aisiais debiutavęs, tačiau ilgai Los Andželo „Clippers“ gretose neužsibuvęs serbas Milošas Teodosičius sulaukė solidaus pasiūlymo karjeros ateičiai. Įžaidėju domisi FIBA Čempionų lygoje triumfavęs Bolonijos „Virtus“ klubas. Skelbiama, kad M. Teodosičiui italų klubas siūlo dviejų metų trukmės sutartį, kurios vertė siektų maždaug 2,3 mln. eurų.
2019-05-16

Eurolygos legenda Teodosičius gali sugrįžti į CSKA

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) beveik du sezonus praleidęs Milošas Teodosičius sugrįžta į Eurolygą. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad 196 cm ūgio įžaidėjas nuo kito sezono turėtų atstovauti Maskvos CSKA. Tiesa, penktadienį šiuos gandus paneigė pats CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas. „Toks Ispanijos žiniasklaidos pranešimas gali būti sutapimas prieš laukiantį mačą su Vitorijos „Baskonia“. Su Milošu kalbėjau prieš savaitę, bet ne apie krepšinį. Mes kalbėjome apie mūsų šeimas.
2019-04-26

NBA nepritapęs Teodosičius renkasi šeimą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) taip savojo žaidimo ir neatradęs serbas Milošas Teodosičius šį sezoną baigs be krepšinio. Iš Los Andželo „Clippers” komandos atleistas 31-erių europietis naujo klubo ieškoti neskuba. NBA lygoje po atleidimo M. Teodosičius nesulaukė jokių pasiūlymų, todėl kurį laiką gerbėjai buvo įsivėlę į diskusiją: kur gi turėtų pakrypti buvusios Maskvos CSKA žvaigždės karjera? Vis tik, visas abejonas išsklaidė pats serbas.
2019-02-19

Bręsta bomba: Milošas Teodosičius netrukus gali grįžti į Europą

Los Andželo „Clippers“ marškinėlius šiuo metu vilkintis serbas Milošas Teodosičius dar šiame sezone gali sugrįžti ten, kur spindėjo ryškiausiai – Europą. „Nemanau, kad liksiu NBA. Atvykau, pamačiau kaip čia viskas yra, ir.. Man maloniau ir smagiau rungtyniauti Europoje. Tad tikrai grįšiu. Tai nutiks dar šio sezono metu arba jo pabaigoje. Pamatysime“, – intriguoja pats 30-metis įžaidėjas. M. Teodosičius į NBA persikėlė praėjusiais metais.
2018-11-22

Kevinui Pangosui rekordo neleido pasiekti „Panathinaikos“ lyderis

Ir Kauno „Žalgirio“ vedlys Kevinas Pangosas, ir Atėnų „Panathinaikos“ lyderis Nickas Calathes sužaidė rekordinį Eurolygos sezoną. Tiek rezultatyvių perdavimų, kiek jiedu, per visą turnyro istoriją nebuvo atlikęs nė vienas krepšininkas. K. Pangosas komandos draugams asistavo 212 kartų. Tai būtų naujas Eurolygos rekordas, bet dar geresnį sezoną sužaidė Luko Lekavičiaus komandos draugas N. Calathes. Jis atliko 249 rezultatyvius perdavimus.
2018-05-30

Domantas Sabonis praleido ir penktąsias rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt lietuvis nepadėjo savo komandai rungtynėse su Los Andželo „Clippers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ namie laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 109:104 (27:28, 31:25, 24:23, 27:28). „Clippers“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 17:10, bet „Pacers“ per kelias minutes išsiveržė į priekį – 19:18. Šeimininkai pradėjo bėgti antrojo kėlinio pabaigoje, o trečiojo pradžioje įgijo dviženklę persvarą (63:53). Indianos krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir d...
2018-03-24

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Šventės starte – fantastiška „Olympiacos“ pergalė ir kelialapis į finalą

Paaiškėjo pirmasis Eurolygos finalo dalyvis. Sekmadienį dėl trofėjaus kovos Pirėjo „Olympiacos“. Jis pusfinalyje penktadienį 82:78 (12:18, 21:22, 27:24, 22:14) paguldė ant menčių Maskvos CSKA. Rungtynės prasidėjo atkakliai. 6-ąją minutę rezultatas buvo lygus – 9:9. Tačiau tada CSKA spurtavo 9:0 ir atitrūko (18:9). Antrajame ketvirtyje komandas pirmąkart skyrė dviženklė riba (30:20 – 17 minutė). Galiausiai Maskvos krepšininkai pasiekė ir didžiausią pranašumą – 13 taškų (40:27 – 20 min.
2017-05-19

Ar J. Mačiulis kels į viršų Eurolygos čempionų taurę?

Pajėgiausios Europos krepšinio komandos susirinko Stambule. Šiame mieste penktadienį ir sekmadienį vyks Eurolygos finalo ketvertas.Lemiamas elitinio žemyno turnyro kovas rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
2017-05-19

Milošas Teodosičius: sezono rezultatas neturės įtakos išvykimui į NBA

Maskvos CSKA klubo įžaidėjas Milošas Teodosičius jau seniai puoselėja mintį po sezono persikelti į NBA ir išbandyti save stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje. Tačiau pats serbas sako, kad jo sprendimui jokios įtakos neturės net ir pergalė Eurolygoje. Duodamas interviu Rusijos tinklapiui „Championat“ M. Teodosičius kalbėjo: „Nesvarbu, kas vyksta dabar, šiandien. Yra laiko iki sezono pabaigos, svarbiausi mačai dar tik ateityje.
2017-05-09

CSKA prisijungė prie „Fenerbahce“ – žais finalo ketverte

Maskvos CSKA – antroji Eurolygos finalo ketverto dalyvė. Rusai svečiuose 90:88 (22:24, 21:20, 29:26, 18:18) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) ir seriją laimėjo 3:0. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, pirmavę 7:2 (3 minutė). Tada „Baskonia“ laimėjo atkarpą 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (9:7 – 4 min.
2017-04-26

CSKA ir „Fenerbahce“ ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija). Abi komandos ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0. Maskvoje CSKA 84:82 (21:20, 19:15, 29:23, 15:24) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija). Pirmojoje rungtynių dalyje vyko permaininga kova. Svečiai nustebino favoritais laikytus rusus ir pirmavo 33:28 (15 minutė). Antrąjį kėlinį CSKA baigė spurtu 12:0 (40:33). Po pertraukos Maskvos komanda dominavo.
2017-04-21

Eurolygos ketvirtfinalius rezultatyvia pergale pradėjo CSKA

Antradienį prasidėjo Eurolygos ketvirtfinaliai. Pačiose pirmosiose rungtynėse Rusijoje Maskvos CSKA 98:90 (26:19, 18:21, 28:22, 26:28) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“, kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis. Mačą „Baskonia“ pradėjo 7:4 (2 minutė), bet vėliau dominavo CSKA. Ji 8-ąją minutę pirmavo 21:13. Ispanai iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos sugebėjo aplenkti varžovus (40:38 – 19 min.). Po pertraukos vėl pajėgesnė buvo CSKA.
2017-04-18

Mantas Kalnietis ir Jonas Mačiulis nežaidė, paskutinioji laimingoji – „Darussafaka“

Penktadienį baigėsi Eurolygos reguliarusis sezonas. Rungtynes žaidė Manto Kalniečio ir Jono Mačiulio komandos. Lietuviai dėl traumų nerungtyniavo, o paskutiniąja ketvirtfinalio dalyve tapo Kęstučio Kemzūros Stambulo „Darussafaka“ (Turkija). M. Kalniečio Milano „Emporio Armani“ (Italija) patyrė skaudų pralaimėjimą – namie 68:91 (21:22, 18:14, 10:29, 19:26) nusileido Kazanės „Unics“ (Rusija). Lietuvio ekipa pirmavo beveik visą pirmąją rungtynių dalį. Antroji tapo visišku krachu.
2017-04-08

Viltys – gyvos: „Daruššafaka“ nusileido CSKA

Šarūnas Jasikevičius po pralaimėjimo Stambulo „Anadolu Efes“ klubui sakė, kad vilčių komanda nepraranda. Jų nesudaužė ir „Daruššafaka“ klubas, kuris išvykoje pralaimėjo Maskvos CSKA ekipai. 7011 žiūrovų. Tiek savo komandos pergalę, kurią nukalė gynėjai, stebėjo Rusijos sporto mėgėjai. Aikštės šeimininkai persvarą įgijo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:19, vėliau persvara padidėjo iki dviženklės, panašią ją CSKA laikė iki pat mačo pabaigos.
2017-03-22

Eurolygoje – favoritų ir „Fenerbahce“ pergalės

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales šventė rungtynių favoritai – Maskvos CSKA (Rusija), Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija) ir „Barcelona“ (Ispanija). Turnyro lentelės kaimynų mūšį Stambule laimėjo vietos „Fenerbahce“. Maskvoje siautė prancūzas CSKA namie 93:81 (26:14, 28:34, 15:12, 24:21) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis). Rusai užtikrintai pradėjo rungtynes ir pirmąjį ketvirtį laimėjo 26:14. Šeimininkai sėkmingo žaidimo nepaleido ir toliau – pirmavo visų rungtynių metu.
2017-02-23

Mantas Kalnietis kalbėjo apie Eurolygos mėgstamiausius: atidavė duoklę Milošui Teodosičiui

Mantas Kalnietis tapo pagrindiniu šios savaitės Eurolygos klausimų-atsakymų laidos herojumi. Milano „Emporio Armani“ lietuvis papasakojo apie mėgstamiausius žaidėjus, geriausius ir atletiškiausius krepšininkus Eurolygoje. Pateikiame Eurolygos TV greito interviu santrauką: - Geriausias oponentas? - Andrew Goudelock (Tel Avivo „Maccabi“). Jis – labai greitas ir gerai atakuoja krepšį. - Mėgstamiausias žaidėjas? - Labiausiai mėgstu žiūrėti Milošą Toeodosičių, nes jis žaidžia su dideliu pasitikėjimu.
2017-02-15

NBA klubas ruošia sutartį Milošui Teodosičiui

Milošas Teodosičius ateinančią vasarą taps laisvuoju agentu, o tai domina ne tik stipriausius Europos, bet ir NBA klubus. Kaip praneša Serbijos leidinys „Novosti“, Denverio „Nuggets“ klubas jau ruošia pasiūlymą įžaidėjui iš Serbijos. Prieš metus pats M. Teodosičius minėjo, kad vienas iš jo tikslų – NBA, o Denverio ekipai tai būtų ne pirmas kartas, kai ji kviečia žaidėjus iš Europos.
2017-02-14

Istorinis kerštas: „Žalgiris“ ant kelių parklupdė Maskvos „CSKA“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pateikė didžiausią šio sezono staigmeną. Namuose žaidę Lietuvos čempionai, net ir likę be vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus, 79:74 nugalėjo pirmoje vietoje reguliariajame sezone žengiantį amžiną varžovą Maskvos „CSKA“.\ Visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai, nors priekyje dažniau buvo svečiai iš Rusijos, o nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis.
2017-01-24

Milošas Teodosičius pasiuntė įdomią žinutę būsimiems varžovams

Milošas Teodosičius pasiuntė ypatingą žinutę „Crvena Zvezda“ klubo sirgaliams prieš artėjančias Eurolygos rungtynes. Maskvos „CSKA“ klubo įžaidėjas „Twitter“ paskyroje rašė: „Rytoj, namuose, prieš savo... Pasimatysime arenoje.“ Tai, kad Milošas Teodosičius yra „Crvena Zvezda“ gerbėjas – seniai žinoma paslaptis ir to niekad neslėpė pats žaidėjas. Po praėjusios savaitės pralaimėjimo prieš „Fenerbahče“ klubą įžaidėjas bandys Rusijos ekipą grąžinti į pergalių kelią.
2016-12-29

NBA europiečiai: čia trūksta S. Llullo, M. Teodosičiaus ir L. Dončičiaus

Šiais metais NBA lygoje rungtyniauja rekordinis europiečių skaičius, tačiau kyla klausimas, kurio senojo žemyno krepšinio atstovo dar trūksta stipriausioje pasaulio lygoje? Štai G. Antetokounmpo mano, kad į NBA turi persikelti Sergio Llullas, Milošas Teodosičius ir Vassilis Spanoulis. Willy Hernangomezas teigia, kad dabar už Atlanto persikelti turėtų 17-metis Madrido „Real“ talentas Luka Dončičius.
2016-12-27

Eurolygos rato MVP – rekordus gerinęs Milošas Teodosičius

Milošas Teodosičius gerino rekordus ir tapo 9-ojo rato Eurolygos MVP. Serbas surinko net 34 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama Maskvos „CSKA“ 112:84 nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ klubą. Maža to, šiose rungtynėse serbas atliko savo 1000-ąjį rezultatyvų perdavimą. 43 naudingumo balai buvo geriausias rezultatas šio sezono Eurolygoje ir antras per visą „CSKA“ istoriją. Gynėjas pataikė net 5 iš 6 tritaškių, realizavo visus 7 baudų metimus.
2016-11-26

Sužvėrėjusio Pauliaus Jankūno nepakako: „Žalgiris“ krito Maskvoje

Kauno „Žalgiris“ su Eurolygos lydere Maskvos „CSKA“ kovėsi visas rungtynes. Deja, tačiau ketvirtajame kėlinyje varžovai sužaidė geriau ir iškovojo pergalę 95:86. Nepadėjo ir įspūdingai žaidęs Paulius Jankūnas, kuris pelnė net 30 taškų ir surinko 37-nis naudingumo balus. „CSKA“: M. Teodosič 25, A. Jackson 19, C. Higgins 15, J. Ayres (7 atk. kam.) 13. „Žalgiris“: P. Jankūnas (8 atk. kam., 37 naud. bal, 10 išprov. praž.) 30, K. Pangos (6 rez. perd.
2016-11-18

Rusų programišiai paviešino dar vieną dokumentų pluoštą, jame ˜– ir Milošas Teodosičius

Rusijos programišiai „Fancy Bears“ ir toliau viešina pagrobtus WADA duomenis, kuriuose minimi sportininkai, vartoję draudžiamus preparatus gydymosi tikslais. Šiame, jau penktajame pavardžių ir duomenų rinkinyje, paminėtas 41 sportininkas iš 13 šalių. Vienas iš jų – garsus Serbijos krepšininkas Milošas Teodosičius, žaidžiantis Maskvos „CSKA“ klube.
2016-09-23

Pamatyk: chaotiška Serbijos ir Prancūzijos rungtynių pabaiga

Antrą pergalę Rio de Žaneiro vasaros olimpiados vyrų krepšinio turnyre iškovojo bei šešių ekipų A grupės lyderiu tapo Senojo žemyno bronzos medalininkė Prancūzijos rinktinė, trečiadienį 76:75 (26:17, 14:19, 17:24, 19:15) privertusi antrą nesėkmę per tris turus patyrusius bei ketvirtojoje pozicijoje esančius Serbijos krepšininkus. Rungtynių pabaiga pažėrė aibę klausimų krepšinio stebėtojams, nes susidarė vaizdas, kad abi ekipos nori pralaimėti.
2016-08-11

Serbijos krepšininkai kontrolinėse rungtynėse įveikė prancūzus

Rio de Žaneiro olimpiados krepšinio atrankos turnyrui, kuris liepos 4-9 dienomis vyks Belgrade, besirengianti Serbijos rinktinė šeštadienį kontrolinėse rungtynėse namuose po pratęsimo 94:88 (13:14, 21:22, 23:22, 24:23, 13:7) įveikė Prancūzijos krepšininkus, kurie kelialapį į 2016 metų olimpiadą bandys iškovoti atrankos turnyre Filipinuose.
2016-06-26

Žalgiriečiai pralaimėjo, bet veidu į purvą negriuvo

Stebuklo neįvyko. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vakar išvykoje 86:100 nusileido geriausiai šiuo metu Eurolygos komandai Maskvos CSKA. Tiesa, žalgiriečiai Rusijos sostinėje tikrai neatrodė beviltiškai kaip pirmojoje šių klubų akistatoje Kaune. Tada Lietuvos čempionai stipriausiai Rusijos ekipai praalimėjo net 35 taškais. Penktadienį svečiai antrojo kėlinio pabaigoje netgi buvo pabėgę nuo varžovų dviženkliu skirtumu.
2016-04-02

100 taškų į savo krepšį praleidęs „Žalgiris“ ir vėl nusileido „CSKA“ ekipai

Maskvoje, „Megasport“ arenoje Kauno „Žalgiris“ (2/11) siekė nutraukti 16-os pralaimėjimų seriją Eurolygoje prieš Maskvos „CSKA“ (9/4) klubą. Trečią kėlinį puikiai sužaidę „CSKA“ krepšininkai neleido nutrūkti įspūdingai serijai ir laimėjo rezultatu 100:86 (21:23, 26:25, 27:13, 26:25). Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Nando De Colo. Prancūzas per 29 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 35 naudingumo balus.
2016-04-01

Eurolygos D grupės apžvalga: Europos elitas - Maskvos "CSKA" su Tel Avivo "Maccabi" prieš išsišokėlius iš Turkijos

Spalio 15 dieną startuoja 2015-2016 metų Eurolygos sezonas, kuriame dėl pagrindinio trofėjaus kovas pradeda 24 komandos. tv3.lt pristato D grupę, kurioje žaidžia „amžini favoritai“ Maskvos „CSKA“ krepšininkai, bei Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku priešaky. D grupėje susitinka trys klubai (Maskvos "CSKA", Malagos "Unicaja" ir Tel Avivo "Maccabi") kurie Eurolygoje žaidžia jau 15-tą sezoną iš eilės.